'Belarus Ветэранскі рэйтынг
17 верасня 2006
Галоўная | Навіны | Бібліятэка | Рэйтынг | Календар | Вынікі | Гасцёўня | Ад рэдактара
Расчёт рейтинга Алексей Лабчевский

Рейтинг-Лист БФА
среди ветеранов ориентирования
на 15 сентября 2007 года


М40-45 М50 М55 Ж35-40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў

Группа М40

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 21.04 1.05 26.05 27.05 2.07 29.07 1.09 16.09 Сумма Место ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1 Морозов Андрей 1964 КСО "Белая Русь" - 858 828 828 821 799 - - - 4134 1 2 Денисов Валерий 1963 КСО "Белая Русь" - 890 - 1020 1100 1000 - - - 4010 2 3 Луговцов Алексей 1961 КСО "Азимут-Спартак" - - 1000 897 789 - - 1000 - 3686 3 4 Черный Павел 1964 КСО "Азимут-Спартак" - - 786 406 743 411 - 984 - 3330 4 5 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - 1000 - 1100 879 - - - - 2979 5 6 Звонцов Игорь КСО "Азимут-Спартак" - - - 882 972 - - 992 - 2846 6 7 Алексеев Юрий 1958 КСО "БНТУ" 734 - 664 142 666 479 - - - 2685 7 8 Войцехович Артур 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - 860 424 657 582 - - - 2523 8 9 Петров Александр 1962 СКО "Торпедо" - - 717 366 692 701 - - - 2476 9 10 Сенченко Григорий 1958 КСО "БНТУ" 747 - 550 575 567 - - - - 2439 10 11 Изотов Геннадий 1962 КО "Трактор" - - 739 344 492 - - - 681 2256 11 12 Шамсутдинов Ренат 1956 СКО "Торпедо" - - - 724 567 608 - - - 1899 12 13 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - 640 348 596 - - - - 1584 13 14 Новак Александр 1958 КСО "Белая Русь" 324 378 - 370 393 110 - - - 1575 14 15 Павлючук Олег 1966 СК "Буг" 1000 449 - - - - - - - 1449 15 16 Алексеенок Алексей 1965 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 562 880 - - - - 1442 16 17 Важник Александр 1958 СК "Стандарт" 155 - 329 485 26 - - - 442 1437 17 18 Цикунов Сергей СТК "Арго" - - - 569 822 - - - - 1391 18 19 Дмитроченко Егор 1964 ТК "Пилигрим" - - 716 - - - - - 640 1356 19 20 Новолаев Сергей 1957 КСО "БНТУ" 383 346 349 0 236 - - - - 1314 20 21 Медведев Михаил 1958 КО "Трактор" - 101 0 0 221 - - - 961 1283 21 22 Триденский Геннадий 1959 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 419 791 1210 22 23 Мельников Валерий 1959 Лично - - - - - - - - 1000 1000 23 24 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 846 846 24 25 Чехлов Виктор 1958 СКО "Немига-Норд" - 831 - - - - - - - 831 25 26 Малахов Игорь 1964 СК "Пеленг-Вымпел" - - 811 - - - - - - 811 26 27 Губчик Юрий 1962 КСО "БНТУ" 456 - 151 180 0 - - - - 787 27 28 Цыркунов Сергей 1961 СКО "Витязь" - - 670 - - - - - - 670 28 29 Буйлов Александр 1961 СК "Фандок" 645 - - - - - - - - 645 29 30 Ародь Эдвард 1961 СКО "Кронан" 626 - - - - - - - - 626 30 31 Кутузов Сергей 1960 СК "Фандок" - 141 - - - 447 - - - 588 31 32 Горбач Юрий 1960 Лично 565 - - - - - - - - 565 32 33 Наталевич Вячеслав 1956 СКО "Витязь" - 527 - - - - - - - 527 33 34 Зайцев Владимир 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - 125 29 0 98 - - 256 508 34 35 Шалесный Леонид 1961 СК "Стандарт" - - - 0 95 - - 367 - 462 35 36 Александров Станислав 1965 Лично - - - - - - - 462 - 462 35 37 Романов Игорь 1963 СКО "Торпедо" - - 0 209 162 - - - - 371 37 38 Кухта Михаил 1959 Лично 362 - - - - - - - - 362 38 39 Белошицкий Василий 1958 СК "Буг" - 362 - - - - - - - 362 38 40 Горчаков Михаил 1958 Лично - - - 104 252 - - - - 356 40 41 Бендин Иван 1967 СК "Днепр" - - - - - 329 - - - 329 41 42 Макаревич Иосиф 1960 КО "Камертон" - - 288 - - - - - - 288 42 43 Макаед Михаил 1967 СК "Буг" - - - - - 216 - - - 216 43 44 Савушкин Александр 1962 ОК "Пралеска" - 202 - - - - - - 0 202 44 45 Гладков Андрей 1964 Лично - 159 - - - - - - - 159 45 46 Зелезей Валерий 1958 СК "Стандарт" - - - 0 42 - - - - 42 46 47 Чаботько Владимир 1962 Лично - - 0 - - - - - - 0 47 48 Федосенко Игорь 1962 ОК "Пралеска" - - - - - - - - - 0 47 49 Соболев Олег 1967 Лично - - - 0 - - - - - 0 47 50 Марач Александр 1967 СК "Tri-O" Локомотив - - - 0 0 - - - - 0 47 51 Королев Леонид 1961 Лично - - - - - - - 0 - 0 47 52 Бедарев В Ю 1962 СК "Буг" - 0 - - - - - - - 0 47 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М40-45 М50 М55 Ж35-40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў

Группа М50

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 21.04 1.05 26.05 27.05 2.07 29.07 1.09 16.09 Сумма Место ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1 Мелешко Андрей 1955 КО "БГУ" 1000 1000 653 1100 1034 - - 1000 - 5134 1 2 Канарский Валерий 1957 СКО "Орион" - 775 1000 829 917 - - - 735 4256 2 3 Карась Олег 1956 КО "Трактор" - 735 884 673 759 735 - - 1000 4113 3 4 Наталевич Вячеслав 1956 СКО "Витязь" 901 - 291 567 657 729 - 772 961 4020 4 5 Раков Николай 1955 СТК "Арго" 808 904 385 756 172 790 - - - 3643 5 6 Фролов Василий 1957 СКО "Торпедо" - - 856 633 1100 1000 - - - 3589 6 7 Жуковский Владимир 1955 СК "Стандарт" 822 571 - 482 707 - - 584 814 3498 7 8 Роговский Виталий 1955 ОК "Пралеска" 789 561 534 414 409 - - 519 572 2975 8 9 Языков Леонид 1956 СКО "Торпедо" - - 593 892 934 - - 516 - 2935 9 10 Трапезников Николай 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - 496 456 609 - - 468 788 2817 10 11 Санников Сергей 1955 КАСА "Заслаўе" 716 - 413 338 388 - - - 602 2457 11 12 Мороз Иван 1955 КО "Камертон" - - 234 397 607 15 - - 741 1994 12 13 Карась Игорь 1953 КО "Трактор" - - 466 494 482 - - - 401 1843 13 14 Шелкуненко Леонид 1957 КАСА "Заслаўе" - - - 638 424 - - - 759 1821 14 15 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 895 919 1814 15 16 Туркин Владимир 1957 КО "Трактор" - - - 365 427 - - - 706 1498 16 17 Жизневский Георгий 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - 451 503 480 - - - - 1434 17 18 Клоповский Сергей 1955 СКО "Орион" - - 246 427 606 - - - - 1279 18 19 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - 533 292 0 396 - - - 1221 19 20 Марченко Викентий 1957 КСО "Маяк-Ориентир" 832 - 74 - - - - - - 906 20 21 Парфенов Сергей 1956 СК "Пеленг-Вымпел" - - 287 - - 318 - 0 151 756 21 22 Мовко Сергей 1954 Лично - 701 - - - - - - - 701 22 23 Крылов Борис 1957 Лично - 642 - - - - - - - 642 23 24 Асылов Альберт 1955 Лично - 608 - - - - - - - 608 24 25 Коржов Иван 1957 Лично 569 - - - - - - - - 569 25 26 Поляк Александр 1955 КСО "БНТУ" 0 270 - 278 - - - - - 548 26 27 Макаревич Иван 1960 КО "Камертон" - - - - - 530 - - - 530 27 28 Триденский Геннадий 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - 447 - - - - - - 447 28 29 Лукашов Владимир 1954 СК "Сож" - - 301 - - - - - - 301 29 30 Григоревич Иван 1955 СК "БГПУ" - - 248 - - - - - - 248 30 31 Лукашонок Юрий 1954 СК "Сож" - - 237 - - - - - - 237 31 32 Паренов Сергей 1956 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 162 72 - - - - 234 32 33 Курилов Александр 1953 СКО "Торпедо" - - 51 0 87 - - - - 138 33 34 Цуба Александр 1956 СК "Камволь" - - 59 - - - - - - 59 34 35 Васневский Сергей 1956 СКО "Витязь" - - - - - - - 0 - 0 35 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М40-45 М50 М55 Ж35-40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў

Группа М55

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 21.04 1.05 26.05 27.05 2.07 29.07 1.09 16.09 Сумма Место ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1 Титович Евгений 1948 КО "Трактор" 1000 852 618 729 694 1000 - 1000 475 4581 1 2 Маковский Анатолий 1950 КСО "Маяк-Ориентир" - - 871 753 1100 - - - 918 3642 2 3 Бульбенов Владимир 1951 КО "Трактор" - 625 698 345 440 - - - 1000 3108 3 4 Нехай Геннадий 1949 СК "Стандарт" - 735 1000 763 391 - - 145 - 3034 4 5 Жук Виталий 1949 КО "Трактор" - - 637 1100 223 - - - 638 2598 5 6 Геращенко Владимир 1951 КО "Трактор" - - 892 207 791 - - - 603 2493 6 7 Лабановский Анатолий 1952 ОК "Пралеска" - - - 1036 1087 - - - - 2123 7 8 Красильников Виктор 1948 КО "БГУ" - - 518 721 524 - - - 253 2016 8 9 Ковальчук Виктор 1947 СК "Стандарт" 734 501 406 - - - - - - 1641 9 10 Прокопенко Анатолий 1952 СКО "Торпедо" - - 726 510 0 - - - - 1236 10 11 Трифоненко Василий 1952 КСО "Чериков" - - - - - 952 - 177 - 1129 11 12 Базаленко Валерий 1951 Лично - 1000 - - - - - - - 1000 12 13 Зеленин Владимир 1948 КСО "VIA" - - - 529 455 - - - - 984 13 14 Буковец Анатолий 1950 СК "Tri-O" Локомотив 910 - - - - - - - - 910 14 15 Торопилин Николай 1951 Лично - 640 - - - - - - - 640 15 16 Порхунов Владимир 1949 Лично - - - - - - - - 586 586 16 17 Черных Владимир 1952 Лично - 562 - - - - - - - 562 17 18 Работягин Виктор 1950 Лично - 320 - - - - - - - 320 18 19 Матвейчик Геннадий 1948 КО "Трактор" - - 219 - - - - - - 219 19 20 Скакун Анатолий 1952 КАСА "Заслаўе" - - 135 - - - - - - 135 20 21 Кондратьев Владимир 1938 КСО "Белая Русь" 62 - - - - - - - - 62 21 22 Жмаков Юрий 1951 Лично - - - - - - - - - 0 22 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М40-45 М50 М55 Ж35-40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў

Группа Ж35

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 21.04 1.05 26.05 27.05 2.07 29.07 1.09 16.09 Сумма Место ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1 Шаблинская Елена 1970 КСО "Маяк-Ориентир" - - 916 1100 1023 1000 - - - 4039 1 2 Рудаковская Татьяна 1969 СКО "Витязь" 0 601 252 872 745 734 - 786 684 3821 2 3 Леонович Алла 1962 КСО "Маяк-Ориентир" - 691 1000 856 1100 - - - - 3647 3 4 Холод Елена 1971 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 1000 504 - - 680 - - - 3184 4 5 Хурсан Людмила 1971 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 767 866 - - - 1000 2633 5 6 Грохольская Алла 1972 СКО "Орион" - 863 - 848 829 - - - - 2540 6 7 Хихол Светлана 1963 СКО "Кронан" 699 510 - 553 263 - - - - 2025 7 8 Борушко Лилия 1964 СК "Пеленг-Вымпел" - - 191 346 497 - - - 921 1955 8 9 Когутенко Тамара 1954 СК "Днепр" - - - 678 469 578 - - - 1725 9 10 Сухвалова Людмила 1968 СКО "Витязь" - - - 641 503 - - 357 - 1501 10 11 Пискунович Елена 1963 СТК "Арго" - - - 829 565 - - - - 1394 11 12 Петрова Елена 1962 СКО "Торпедо" - - - 579 645 - - - - 1224 12 13 Денисова Наталья 1962 КСО "Белая Русь" - - - 476 743 - - - - 1219 13 14 Кагутенко Тамара 1954 Лично - - - - - - - 1000 - 1000 14 15 Изотова Елена 1964 КО "Трактор" - - - 183 146 - - - 603 932 15 16 Васильева Зинаида 1966 Лично - - - 251 673 - - - - 924 16 17 Бедарева Юлия 1971 СК "Буг" 339 571 - - - - - - - 910 17 18 Федосенко Ирина 1966 ОК "Пралеска" - - 836 - - - - - - 836 18 19 Ленковец Светлана 1970 Лично - 790 - - - - - - - 790 19 20 Сидорчук Оксана 1965 Лично 430 275 - - - - - - - 705 20 21 Рыбалко Ирина 1962 СКО "Торпедо" - - - - - - - 669 - 669 21 22 Камоцкая Светлана 1964 КСО "Азимут-Спартак" - - 667 - - - - - - 667 22 23 Попкова Светлана 1964 Лично - 623 - - - - - - - 623 23 24 Кравцова Руслана 1969 СК "Фандок" 0 602 - - - - - - - 602 24 25 Левчук Ольга 1972 СК "Камволь" - - - - - - - - 551 551 25 26 Чернышёва Татьяна 1963 Лично - 472 - - - - - - - 472 26 27 Войцехович Наталья 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 401 - - - 401 27 28 Некипелова Светлана 1968 СКО "Орион" - - - - - - - - 345 345 28 29 Янченкова Татьяна 1972 Лично - 336 - - - - - - - 336 29 30 Горбачик Ольга 1961 СК "Пеленг-Вымпел" - - 290 - - - - - - 290 30 31 Бернацкая Наталья Лично - 119 - - - - - - - 119 31 32 Кулик Ольга 1971 СКО "Немига-Норд" 0 - - - - - - - - 0 32 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М40-45 М50 М55 Ж35-40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў

Группа Ж45

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 21.04 1.05 26.05 27.05 2.07 29.07 1.09 16.09 Сумма Место ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1 Клоповская Надежда 1959 СК "Стандарт" 362 812 759 858 615 - - 525 658 3702 1 2 Козлова Любовь 1960 КСО "Белая Русь" 612 752 - 609 344 - - 865 585 3423 2 3 Варыгина Светлана 1960 ОК "Пралеска" 521 - 1000 803 601 - - - 434 3359 3 4 Гончарова Галина 1959 СКО "Витязь" - 559 - 509 255 857 - 629 381 2935 4 5 Бауло Ирина 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - 451 421 517 936 - 157 356 2681 5 6 Войтехович Елена 1960 КО "Камертон" - - 389 460 614 805 - - 398 2666 6 7 Королева Галина 1961 СК "Днепр" - - - 464 886 - - 1000 - 2350 7 8 Шахметова Елена 1962 СКО "Витязь" - 705 - 678 292 - - - 611 2286 8 9 Алексеенок Валентина 1962 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 1100 1100 - - - - 2200 9 10 Рыбалко Ирина 1962 СКО "Торпедо" - - 745 671 769 - - - - 2185 10 11 Горбачик Ольга 1961 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 519 411 - - 838 329 2097 11 12 Леонович Алла 1961 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 - - - - - - - 1000 2000 12 13 Барковская Наталья 1960 КО "БГУ" - 482 237 597 553 - - - - 1869 13 14 Ивановская Наталья 1962 ОК "Пралеска" - 457 959 - - - - - - 1416 14 15 Синельникова Анна 1962 СК "Стандарт" 387 - - - - - - 937 - 1324 15 16 Шангина Марина 1960 Лично - - - 310 792 - - - - 1102 16 17 Васильева Екатерина 1958 СКО "Витязь" - - - 453 550 - - - - 1003 17 18 Петрова Елена 1962 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - - - 1000 18 19 Рязанцева Вероника 1962 Лично - 1000 - - - - - - - 1000 18 20 Войцехович Наталья 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - 580 367 0 - - - - 947 20 21 Рыжкова Ольга 1961 СКО "Витязь" - - - 938 - - - - - 938 21 22 Денисова Наталья 1962 КСО "Белая Русь" - - 870 - - - - - - 870 22 23 Мовко Марина 1960 Лично - 826 - - - - - - - 826 23 24 Черник Любовь 1959 СКО "Орион" - - - - - - - - 768 768 24 25 Лышко Елена 1958 КО "Трактор" - 132 - 343 220 - - - 8 703 25 26 Соловьёва Елена 1958 Лично - 662 - - - - - - - 662 26 27 Иванова Ольга 1960 КСО "Белая Русь" - - 200 - - 435 - - - 635 27 28 Иванова Галина 1959 СТК "Арго" - - - - - 479 - - - 479 28 29 Одинцова Марина 1961 Лично - 383 - - - - - - - 383 29 30 Суббот Ирина 1962 Лично - 42 - - - - - - - 42 30 31 Старовойтова Валентин 1958 Лично - - - - - - - 0 - 0 31 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М40-45 М50 М55 Ж35-40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў

Группа Ж50

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 21.04 1.05 26.05 27.05 2.07 29.07 1.09 16.09 Сумма Место ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ 1 Войтович Татьяна 1956 КО "БГУ" 878 1000 767 1100 439 - - 1000 - 4745 1 2 Роговская Татьяна 1956 ОК "Пралеска" 701 236 673 847 854 - - 715 889 4006 2 3 Марченко Людмила 1957 КСО "Маяк-Ориентир" 817 - 1000 640 1100 - - - - 3557 3 4 Атаманович Светлана 1956 КАСА "Заслаўе" 1000 - 610 - - - - - 1000 2610 4 5 Пакшис Галина 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 567 558 - - 899 - 2024 5 6 Маслакова Наталья 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - 509 422 38 - - 668 293 1930 6 7 Никитина Татьяна 1957 КСО "Белая Русь" - - - 762 777 - - - - 1539 7 8 Храпина Надежда 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 1000 - - 440 1440 8 9 Овечкина Любовь 1953 КО "Трактор" - - - 0 252 925 - - 204 1381 9 10 Качанова Елена 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 253 551 - - - 530 1334 10 11 Конон Ирина 1956 СК "Стандарт" - - - 592 598 - - - - 1190 11 12 Косило Татьяна 1957 СК "Стандарт" 365 - 291 0 359 - - - - 1015 12 13 Балабанова Марина 1953 Лично - - - - - - - 710 - 710 13 14 Авраменко Лариса 1955 КСО "БНТУ" - - 701 - - - - - - 701 14 15 Лазарева Наталья 1955 Лично - 561 - - - - - - - 561 15 16 Кондратьева Татьяна 1947 КСО "Белая Русь" 391 122 44 - - - - - - 557 16 17 Булицкая Людмила 1955 КО "Трактор" - - - 378 166 - - - - 544 17 18 Бурдина Тамара 1951 Лично - 470 - - - - - - - 470 18 19 Жук Наталья 1957 КО "Трактор" - - 96 - - - - - 365 461 19 20 Васячкина Антонина 1951 Лично - 267 - - - - - - - 267 20 21 Ващенко Ольга 1951 КО "Трактор" - - 236 - - - - - - 236 21 22 Куракова Анна 1940 КСО "Маяк-Ориентир" 212 - - - - - - - - 212 22 23 Романович Жанна 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - 212 - - - - - - 212 22 24 Ляпина Янина 1933 СКО "Орион" - 25 - - - - - - - 25 24 25 Акулич Людмила 1953 КАСА "Заслаўе" - - 0 - - - - - - 0 25 26 Стрельцова Татьяна 1953 СКО "Торпедо" - - - 0 0 - - - - 0 25 ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М40-45 М50 М55 Ж35-40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў

Дыстанцыі

31.03.2007 - Брестский Подснежник 2007 21.04.2007 - Открытый Кубок Гродно 2007 01.05.2007 - Майская Многодневка 2007 26.05.2007 - Первенство среди ветеранов 27.05.2007 - Первенство среди ветеранов 01.07.2007 - Кубок ФанДОКа 2007 29.07.2007 - Открытый чемпионат Полоцка 01.09.2007 - Кубок "Торпедо" 2007 16.09.2007 - Белая Русь 2007 22.09.2007 - Кубок Беларуси среди ДЮК 30.09.2007 - БГУ-86 06.10.2007 - Чемпионат Беларуси. Удлинённая
Ж35-40 Ж45 М40-45 М50 Дыстанцыі Архіў
Страница основана 27 февраля 2001г.
obelarus@newmail.ru