'Belarus Спрынтарскі рэйтынг
15 траўня 2008
Галоўная | Навіны | Бібліятэка | Рэйтынг | Календар | Вынікі | Гасцёўня | Ад рэдактара

СПРЫНТАРСКІ РЭЙТЫНГ-ЛІСТ БФА
на 11 траўня 2009


М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Смарчков Вадим 1997 КО "Эридан" 1000 1000 - - - - - - - - f 2000 1 2 Жилинский Дмитрий 1997 КСО "Белая Русь" - 643 680 - - - - - - - 1323 2 3 Сморчков Вадим 1997 КО "Эридан" - - 1000 - - - - - - - f 1000 3 4 Каспер Павел 1998 Лично - 886 - - - - - - - - 886 4 5 Лахвич Сергей 1997 СК "Буг" 876 0 - - - - - - - - 876 5 6 Клеменок Игорь 1997 КСО "Белая Русь" - - 810 - - - - - - - 810 6 7 Хвесюк Евгений 1997 СК "Буг" - 784 - - - - - - - - 784 7 8 Андриевский Виктор 1997 СТК "Мередиан" 0 - 750 - - - - - - - 750 8 9 Гребень Влад 1997 СК "Буг" - 654 - - - - - - - - 654 9 10 Дунаев Владислав 1997 Лично - 608 - - - - - - - - 608 10 11 Фисюк Александр 1997 СК "Буг" 253 255 - - - - - - - - 508 11 12 Свистунович Илья 1997 Лично 481 - - - - - - - - - 481 12 13 Рубанов Артём Лично 390 - - - - - - - - - 390 13 14 Иодковский Влад 1998 СКО "Кронан" - 385 - - - - - - - - 385 14 15 Веселов Евгений 1997 Лично 353 - - - - - - - - - 353 15 16 Рухлевич Денис 1998 КСО "Волк" - 332 - - - - - - - - 332 16 17 Шишлюк Роман 1997 Лично 230 - - - - - - - - - 230 17 18 Микелевич Дмитрий 2002 СКО "Кронан" - 202 - - - - - - - - 202 18 19 Петран Роман 1997 Лично 121 0 - - - - - - - - 121 19 20 Кобец Артём 1998 СК "Буг" 91 0 - - - - - - - - 91 20 21 Марковский Валерий 1997 КСО "Березино" - 30 0 - - - - - - - 30 21 22 Корсека Андрей 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 23 Хорошев Александр 1997 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 24 Голоенко Илья 1997 Лично 0 - 0 - - - - - - - 0 - 25 Макаренко Алексей 1998 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 26 Васищев Евгений 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 27 Карачун Дмитрий 1998 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 28 Лагутик Максим 1998 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 29 Яньшин Даниил 1999 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 30 Савчук Андрей 1997 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 31 Кабушко Артём 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 32 Савик Константин 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 33 Андрейчик Антон 1997 КО "Эридан" 0 - - - - - - - - - 0 - 34 Алексеенок Тимофей 1998 КО "Эридан" - 0 - - - - - - - - 0 - 35 Леонард Александр 1998 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 36 Балюк Александр 1998 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 37 Гавриловец Артур 1998 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - 0 - 38 Миронов Арсений 2002 СК "Камволь" - 0 0 - - - - - - - 0 - 39 Алексеенок Никита 2000 КО "Эридан" - 0 0 - - - - - - - 0 - 40 Башко Назар 1998 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 41 Диденко Алексей 1998 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 42 Гончар Олег 1997 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - 43 Голяс Денис 1997 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 44 Новиков Вячеслав 1997 СТК "Мередиан" - - 0 - - - - - - - 0 - 45 Демидов Николай 1998 Лично - - 0 - - - - - - - 0 - 46 Неведимцев Антон 1997 СТК "Мередиан" - - 0 - - - - - - - 0 - 47 Карачун Никита 1998 Лично - - 0 - - - - - - - 0 - 48 Грицкевич Тимофей 1999 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - 49 Бенедищук Алексей 1999 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - 50 Осипчик Владислав 1997 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Стасюкевич Стас 1996 СКО "Кронан" 723 1000 - - - - - - - - f 1723 1 2 Конон Антон 1996 КСО "Белая Русь" 405 271 998 - - - - - - - 1674 2 3 Мазолевский Влад 1996 СКО "Кронан" 560 911 - - - - - - - - 1471 3 4 Федорчук Алексей 1998 СКО "Кронан" 690 636 - - - - - - - - 1326 4 5 Кульша Илья 1995 СТК "Мередиан" 873 - 451 - - - - - - - 1324 5 6 Когал Александр 1995 СКО "Кронан" 905 369 - - - - - - - - 1274 6 7 Павлючук Максим 1995 СК "Буг" 1000 - - - - - - - - - f 1000 7 8 Ткачев Дмитрий 1995 СТК "Мередиан" - - 1000 - - - - - - - f 1000 7 9 Кушнер Алексей 1995 КСО "Березино" - - 993 - - - - - - - 993 9 10 Чехлов Андрей 1995 КО "Эридан" - - 946 - - - - - - - 946 10 11 Ткачёв Дмитрий 1995 СТК "Мередиан" 929 - - - - - - - - - 929 11 12 Чернов Евгений 1995 КСО "Белая Русь" - - 879 - - - - - - - 879 12 13 Кожедуб Роман 1995 СК "Буг" - 832 - - - - - - - - 832 13 14 Кохнович Артём 1996 СК "Буг" 783 0 - - - - - - - - 783 14 15 Дульчевский Илья 1995 Лично 219 402 - - - - - - - - 621 15 16 Гайдук Владислав 1996 КСО "Березино" - 0 605 - - - - - - - 605 16 17 Земцов Алексей Лично 575 - - - - - - - - - 575 17 18 Юшкевич Евгений 1996 СКО "Кронан" 376 169 - - - - - - - - 545 18 19 Рахманов Максим 1996 КСО "Березино" - - 494 - - - - - - - 494 19 20 Бобков Олег 1995 Лично 465 - - - - - - - - - 465 20 21 Белослудцев Павел 1995 Лично - 428 - - - - - - - - 428 21 22 Шипуль Дмитрий 1995 Лично 426 - - - - - - - - - 426 22 23 Морелевич Константин 1995 Лично - 361 - - - - - - - - 361 23 24 Пешко Илья 1995 СК "Буг" 342 - - - - - - - - - 342 24 25 Лазовский Олег 1996 КСО "Белая Русь" - 33 299 - - - - - - - 332 25 26 Грицук Александр 1995 СК "Буг" - 307 - - - - - - - - 307 26 27 Кондратюк Дмитрий 1996 СКО "Кронан" 295 0 - - - - - - - - 295 27 28 Кутузов Владислав 1996 Лично 288 - - - - - - - - - 288 28 29 Бирюков Алексей 1995 Лично - 280 - - - - - - - - 280 29 30 Борисевич Леонид 1995 КСО "Березино" - - 268 - - - - - - - 268 30 31 Лазакович Влад 1995 СТК "Мередиан" - - 201 - - - - - - - 201 31 32 Дудин Борис 1995 Лично 179 0 - - - - - - - - 179 32 33 Малевич Алексей 1995 КСО "Белая Русь" - 178 0 - - - - - - - 178 33 34 Савко Павел 1995 СК "Буг" 176 - - - - - - - - - 176 34 35 Песенька Павел 1996 Лично 169 - - - - - - - - - 169 35 36 Крук Алексей 1996 СТК "Мередиан" - - 166 - - - - - - - 166 36 37 Вербицкий Евгений 1996 Лично 0 156 - - - - - - - - 156 37 38 Ничипор Александр 1995 Лично 96 39 - - - - - - - - 135 38 39 Пчелинцев Роман 1996 Лично - - 120 - - - - - - - 120 39 40 Лазовский Андрей 1995 КСО "Белая Русь" - 0 100 - - - - - - - 100 40 41 Галузо Александр 1995 КСО "Березино" - - 52 - - - - - - - 52 41 42 Матусевич Алексей 1995 Лично 28 - - - - - - - - - 28 42 43 Шулепов Михаил 1995 КСО "Волк" - 13 - - - - - - - - 13 43 44 Литяго Александр 1995 СКО "Кронан" 0 10 - - - - - - - - 10 44 45 Хаданович Иван 1995 СКО "Орион" 5 - - - - - - - - - 5 45 46 Вьюн Иван 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 47 Борисевич Павел 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 48 Шукайло Дмитрий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 49 Санько Дмитрий 1996 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 50 Нерода Дмитрий 1996 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 51 Невдах Евгений 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 52 Василевский Олег 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 53 Шершень Олег 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 54 Маглыш Евгений 1996 Лично 0 - 0 - - - - - - - 0 - 55 Петрашко Евгений 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 56 Дангизян Владислав 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 57 Ревинский Эдвин 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 58 Бебко Дмитрий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 59 Кузавка Дмитрий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 60 Молофей Виталий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 61 Куриц Виталий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 62 Уласеня Евгений 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 63 Моралевич Константин 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 64 Сапрыкин Александр 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 65 Сахаревич Максим 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 66 Федорченко Владислав 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 67 Герасимов Никита 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 68 Матвеенок Максим 1995 СТК "Мередиан" 0 - - - - - - - - - 0 - 69 Артышук Александр 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 70 Диковицкий Алексей 1996 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 71 Бедарев Эдвин 1996 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 72 Гудков Дмитрий 1996 КСО "Березино" - 0 0 - - - - - - - 0 - 73 Ткаченко Александр 1995 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 74 Храмцов Александр 1996 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 75 Редкоус Сергей 1995 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 76 Бертель Владимир 1996 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 77 Серехан Александр 1996 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 78 Ковалевич Артём 1996 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 79 Губич Андрей 1996 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - 80 Попов Евгений 1995 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 81 Саутер Артур 1995 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 82 Шпилевский Артём 1995 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Лещенко Александр 1993 КО "Эридан" 1000 1000 984 - - - - - - - f 2984 1 2 Сердитов Вадим 1993 КО "Эридан" 727 797 780 - - - - - - - 2304 2 3 Ладыга Эдуард 1993 Лично 901 967 - - - - - - - - 1868 3 4 Борисевич Андрей 1994 СКО "Кронан" 879 948 - - - - - - - - 1827 4 5 Костючик Александр 1993 СК "Буг" 963 776 - - - - - - - - 1739 5 6 Хотян Александр 1993 Лично 839 861 - - - - - - - - 1700 6 7 Морозов Александр 1993 КСО "Белая Русь" - 712 984 - - - - - - - 1696 7 8 Якусевич Николай 1993 Лично 697 960 - - - - - - - - 1657 8 9 Филиппов Дмитрий 1993 СК "Буг" 739 688 - - - - - - - - 1427 9 10 Пенкрат Андрей 1994 КСО "Березино" - 700 723 - - - - - - - 1423 10 11 Климович Николай 1994 КСО "Белая Русь" - 573 433 - - - - - - - 1006 11 12 Толпыго Ян 1993 ТК "Пилигрим" - - 1000 - - - - - - - f 1000 12 13 Ребковец Максим 1994 СК "Буг" 905 - - - - - - - - - 905 13 14 Миниахметов Виктор 1994 Лично 609 263 - - - - - - - - 872 14 15 Брок Александр 1994 КСО "Белая Русь" - - 871 - - - - - - - 871 15 16 Мицура Ян 1993 СКО "Орион" 609 137 - - - - - - - - 746 16 17 Пальчевский Егор 1993 ТК "Пилигрим" - - 578 - - - - - - - 578 17 18 Поух Сергей 1993 КСО "Волк" - 528 - - - - - - - - 528 18 19 Ковалев Алексей 1994 КСО "Белая Русь" - - 487 - - - - - - - 487 19 20 Делидович Антон 1993 КО "Эридан" 350 135 - - - - - - - - 485 20 21 Трайгель Владимир 1993 КСО "Волк" - 474 - - - - - - - - 474 21 22 Пархац Дмитрий 1993 Лично 435 0 - - - - - - - - 435 22 23 Попов Максим 1993 Лично - 428 - - - - - - - - 428 23 24 Ларин Никита 1994 Лично 154 213 - - - - - - - - 367 24 25 Лукьянчик Максим 1994 СК "Камволь" - 38 323 - - - - - - - 361 25 26 Макеев Вадим 1994 Лично 302 0 - - - - - - - - 302 26 27 Уснич Алексей 1993 КСО "Березино" - 298 0 - - - - - - - 298 27 28 Рахубов Вячеслав 1994 Лично 268 - - - - - - - - - 268 28 29 Гриц Никита 1993 КСО "Волк" - 265 - - - - - - - - 265 29 30 Андрияш Александр 1994 СКО "Орион" 244 0 - - - - - - - - 244 30 31 Лашко Андрей 1994 КСО "Белая Русь" - - 241 - - - - - - - 241 31 32 Кутьин Илья 1994 Лично - 237 - - - - - - - - 237 32 33 Витковский Алексей 1994 Лично 0 212 - - - - - - - - 212 33 34 Новик Алексей 1994 Лично 191 - - - - - - - - - 191 34 35 Федоров Сергей 1994 КСО "Белая Русь" - - 149 - - - - - - - 149 35 36 Акудович Виталий 1994 КСО "Волк" - 136 - - - - - - - - 136 36 37 Чебаков Александр 1993 Лично - 25 - - - - - - - - 25 37 38 Ярмолич Андрей 1994 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 39 Казимирчик Артём 1994 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 40 Лелич Александр 1993 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 41 Дышко Александр 1993 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 42 Горчанюк Виктор 1994 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 43 Озимок Илья 1993 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 44 Чекель М. 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 45 Костецкий Евгений 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 46 Павлюкевич Сергей 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 47 Хилькевич Руслан 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 48 Десятов Сергей 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 49 Новиков Антон 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 50 Колосовский ОЛег 1993 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 51 Большаков Виталий 1994 КО "Эридан" - 0 - - - - - - - - 0 - 52 Чекель В. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 53 Полторак С. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 54 Регилевич В. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 55 Грицкевич Артём 1994 КСО "Березино" - 0 - - - - - - - - 0 - 56 Демянчик Евгений 1993 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 57 Слайковский Николай 1994 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Кравцов Егор 1991 СТК "Мередиан" 980 856 1000 - - - - - - - f 2836 1 2 Матусевич Владимир 1991 КО "Эридан" 897 720 869 - - - - - - - 2486 2 3 Лесюк Михаил 1992 КО "Эридан" 847 931 - - - - - - - - 1778 3 4 Корогода Аркадий 1991 КСО "БНТУ" - 820 897 - - - - - - - 1717 4 5 Криштапович Алексей 1992 Лично 592 847 - - - - - - - - 1439 5 6 Мойсак Дмитрий 1991 СК "Буг" 771 643 - - - - - - - - 1414 6 7 Ткачук Денис 1992 СК "Буг" 815 556 - - - - - - - - 1371 7 8 Смолко Александр 1991 СК "Буг" 693 669 - - - - - - - - 1362 8 9 Марфин Арсений 1991 СК "Буг" 668 680 - - - - - - - - 1348 9 10 Николайчик Дмитрий 1991 СКО "Кронан" 588 473 - - - - - - - - 1061 10 11 Григорьев Никита 1991 СК "Tri-O" Локомотив 1000 - - - - - - - - - f 1000 11 12 Кожедуб Михаил 1992 СК "Буг" - 1000 - - - - - - - - f 1000 11 13 Сухомеро Сергей 1991 Лично 940 - - - - - - - - - 940 13 14 Некипелов Алексей 1991 Лично 930 - - - - - - - - - 930 14 15 Федченко Сергей 1992 Лично 249 638 - - - - - - - - 887 15 16 Корогода Виктор 1992 СК "Буг" - 840 - - - - - - - - 840 16 17 Дробенков Вадим 1992 Лично 807 - - - - - - - - - 807 17 18 Едомский Александр 1992 КО "Эридан" - - 789 - - - - - - - 789 18 19 Тихомиров Евгений 1991 КСО "Белая Русь" - - 786 - - - - - - - 786 19 20 Буховецкий Андрей 1992 СК "Буг" 781 - - - - - - - - - 781 20 21 Кудрявцев Алексей 1991 КСО "Белая Русь" - - 735 - - - - - - - 735 21 22 Головачек Юрий 1991 Лично 718 - - - - - - - - - 718 22 23 Плитко Сергей 1992 СК "Буг" 714 - - - - - - - - - 714 23 24 Олипа Александр 1992 Лично 636 - - - - - - - - - 636 24 25 Скребец Михаил 1992 Лично 630 - - - - - - - - - 630 25 26 Макаревич Александр 1992 КСО "Волк" - 629 - - - - - - - - 629 26 27 Андриевский Влад 1992 СТК "Мередиан" - - 624 - - - - - - - 624 27 28 Рудаков Александр 1991 Лично 595 - - - - - - - - - 595 28 29 Спиренков Михаил 1992 Лично 587 0 - - - - - - - - 587 29 30 Панасик Александр 1992 КСО "Волк" - 558 - - - - - - - - 558 30 31 Касай Николай 1992 СК "Буг" 525 26 - - - - - - - - 551 31 32 Викторович Виктор 1992 Лично 509 - - - - - - - - - 509 32 33 Яриневич Олег 1993 СК "Буг" 481 - - - - - - - - - 481 33 34 Пилипчук Олег 1991 Лично 423 - - - - - - - - - 423 34 35 Никитин Тарас 1992 КСО "Белая Русь" - - 408 - - - - - - - 408 35 36 Жогаль Дмитрий 1992 Лично 392 - - - - - - - - - 392 36 37 Круталевич Сергей 1991 КСО "Березино" - 0 339 - - - - - - - 339 37 38 Вьюников Сергей 1992 Лично - 326 - - - - - - - - 326 38 39 Вьюнников Сергей 1992 Лично 199 - - - - - - - - - 199 39 40 Фёдоров Сергей 1992 СК "Tri-O" Локомотив 121 - - - - - - - - - 121 40 41 Глезденёв Михаил 1992 Лично 85 - - - - - - - - - 85 41 42 Бубнович В. 1992 Лично - 46 - - - - - - - - 46 42 43 Цинкалов Игорь 1992 Лично 16 - - - - - - - - - 16 43 44 Жук Валерий 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 45 Норсеев Анатолий 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 46 Хилько Дмитрий 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 47 Бакунович Дмитрий 1991 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 48 Кравчук Андрей 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 49 Юреня Александр 1991 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 50 Костецкий Евгений 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 51 Новик Алексей 1992 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 52 Силькевич Руслан 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 53 Кутумов Игорь 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 54 Морелевич Иван 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 55 Юргель Павел 1991 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 56 Давыденок Артур 1992 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 57 Маркевич Юрий 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 58 Дмитроченко Филипп 1992 ТК "Пилигрим" - - 0 - - - - - - - 0 - 59 Баранов Василий 1992 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Крюков Дмитрий 1988 КСО "БНТУ" 1000 1000 943 - - - - - - - f 2943 1 2 Белянко Илья 1985 СК "БГУ" 922 984 1000 - - - - - - - f 2906 2 3 Рыжков Сергей 1986 КО "Эридан" 930 1000 750 - - - - - - - f 2680 3 4 Стрельцов Максим 1983 КСО "БНТУ" 889 862 795 - - - - - - - 2546 4 5 Стрельцов Василий 1990 КО "Эридан" 677 892 889 - - - - - - - 2458 5 6 Шахметов Константин 1986 КСО "БНТУ" 679 876 773 - - - - - - - 2328 6 7 Хомич Игорь 1985 КСО "БНТУ" 740 823 724 - - - - - - - 2287 7 8 Миронов Дмитрий 1980 СК "Камволь" - 951 996 - - - - - - - 1947 8 9 Юрок Антон 1987 СК "БГУ" 543 631 614 - - - - - - - 1788 9 10 Беспалов Роман 1978 КСО "Белая Русь" - 759 910 - - - - - - - 1669 10 11 Дедовец Евгений 1989 КСО "Белая Русь" 723 856 - - - - - - - - 1579 11 12 Писарчик Сергей 1980 СК "БГУ" 728 834 - - - - - - - - 1562 12 13 Медведев Константин 1990 КСО "БНТУ" 718 780 0 - - - - - - - 1498 13 14 Ветошкин Дмитрий 1985 СКО "Немига-Норд" - 748 737 - - - - - - - 1485 14 15 Пенкрат Виталий 1984 КСО "Березино" - 747 699 - - - - - - - 1446 15 16 Давидович Дмитрий 1981 СК "БГУ" 465 542 430 - - - - - - - 1437 16 17 Лаппо Никита 1990 СК "БГУ" 528 515 393 - - - - - - - 1436 17 18 Гудимчик Алексей 1988 КСО "БНТУ" 750 0 555 - - - - - - - 1305 18 19 Яковлев Андрей 1981 СК "БГУ" - 567 737 - - - - - - - 1304 19 20 Дубинчик Денис 1983 СК "БГПУ" - 681 569 - - - - - - - 1250 20 21 Бондарович Дмитрий 1989 КСО "БНТУ" 656 - 589 - - - - - - - 1245 21 22 Лемачко Андрей 1984 КО "Эридан" 713 - 488 - - - - - - - 1201 22 23 Веремейчик Антон 1988 КСО "БНТУ" - 622 541 - - - - - - - 1163 23 24 Ходан Александр 1988 СКО "Немига-Норд" - 601 495 - - - - - - - 1096 24 25 Королев Евгений 1989 КСО "БНТУ" 628 - 460 - - - - - - - 1088 25 26 Малевич Павел 1986 СК "БГУ" 609 464 - - - - - - - - 1073 26 27 Дудик Владимир 1982 СК "БГПУ" - 575 484 - - - - - - - 1059 27 28 Федоришкин Вячеслав 1983 СК "БГУ" 382 410 265 - - - - - - - 1057 28 29 Сушинский Андрей 1984 КСО "Березино" - 571 434 - - - - - - - 1005 29 30 Алексеенок Алексей 1988 КО "Эридан" 0 991 - - - - - - - - 991 30 31 Салин Андрей 1988 КО "Эридан" - 991 - - - - - - - - 991 30 32 Кухто Пётр 1981 СК "БГУ" - 462 526 - - - - - - - 988 32 33 Бондарович Андрей 1988 КО "Эридан" 0 498 478 - - - - - - - 976 33 34 Солодкин Сергей 1984 СК "БГУ" - 973 - - - - - - - - 973 34 35 Крапивко Дмитрий 1983 СКО "Кронан" 970 - - - - - - - - - 970 35 36 Мемелов Алексей 1988 СК "БГУ" 0 - 965 - - - - - - - 965 36 37 Злобин Денис 1982 СТК "Мэта" 964 - - - - - - - - - 964 37 38 Монич Денис 1989 КСО "БНТУ" 0 944 - - - - - - - - 944 38 39 Войцехович Руслан 1986 СК "БГУ" 278 634 - - - - - - - - 912 39 40 Новак Дмитрий 1986 КСО "Белая Русь" - 906 - - - - - - - - 906 40 41 Сахончик Александр 1988 КСО "Березино" - 896 - - - - - - - - 896 41 42 Орышко Александр 1983 Лично 889 - - - - - - - - - 889 42 43 Черный Виталий 1987 КО "Эридан" - - 870 - - - - - - - 870 43 44 Чагарин Иван 1988 СК "БГУ" 259 - 605 - - - - - - - 864 44 45 Сташкевич Александр 1988 СКО "Кронан" 361 493 - - - - - - - - 854 45 46 Новосад Павел 1984 Лично 852 - - - - - - - - - 852 46 47 Марчук Валерий 1990 КСО "БНТУ" - - 828 - - - - - - - 828 47 48 Журавлев Вячеслав 1976 СКО "Немига-Норд" - - 815 - - - - - - - 815 48 49 Лабчэускi Аляксей 1982 КСО "БНТУ" - - 793 - - - - - - - 793 49 50 Василенко Владимир 1990 СК "Камволь" 297 346 139 - - - - - - - 782 50 51 Федоришкин Александр СКО "Торпедо" - - 761 - - - - - - - 761 51 52 Поведайко Виталий 1987 СКО "Кронан" 166 570 - - - - - - - - 736 52 53 Мелешко Евгений 1984 СК "БГУ" 733 - - - - - - - - - 733 53 54 Громов Алексей 1988 СК "БГУ" 0 731 - - - - - - - - 731 54 55 Красько Павел 1980 СК "Камволь" 0 721 - - - - - - - - 721 55 56 Маковский Владимир 1985 СК "БГУ" - 0 712 - - - - - - - 712 56 57 Афанасьев Иван 1979 КО "Эридан" - 711 - - - - - - - - 711 57 58 Моюрников Александр 1987 ТК "Пилигрим" - - 691 - - - - - - - 691 58 59 Петрочук Дмитрий 1980 Лично 684 - - - - - - - - - 684 59 60 Магер Андрей 1986 Лично 673 - - - - - - - - - 673 60 61 Спасовский Игорь 1983 Лично 662 - - - - - - - - - 662 61 62 Ясюченя Сергей 1990 СКО "Немига-Норд" - 656 - - - - - - - - 656 62 63 Скрипко Александр 1990 Лично 619 - - - - - - - - - 619 63 64 Алексеенок Александр 1974 КО "Эридан" - - 619 - - - - - - - 619 63 65 Стасевич Александр 1987 КСО "Белая Русь" - - 617 - - - - - - - 617 65 66 Горбач Виталий 1987 Лично - 616 - - - - - - - - 616 66 67 Веремейник Антон 1988 Лично 598 - - - - - - - - - 598 67 68 Пожитков Михаил 1987 КСО "Белая Русь" - - 596 - - - - - - - 596 68 69 Волынец Ярослав 1989 Лично 593 - - - - - - - - - 593 69 70 Киряков Андрей 1985 КО "Эридан" 591 - - - - - - - - - 591 70 71 Дедовец Андрей 1988 КСО "Белая Русь" 587 0 - - - - - - - - 587 71 72 Шлойдо Алексей 1978 ТК "Пилигрим" - - 559 - - - - - - - 559 72 73 Песков Денис 1983 Лично 555 - - - - - - - - - 555 73 74 Болдыш Виталий 1988 Лично 552 - - - - - - - - - 552 74 75 Ерко Андрей 1982 Лично 534 - - - - - - - - - 534 75 76 Холод Павел 1976 Лично 534 - - - - - - - - - 534 75 77 Соболевский Денис 1989 СК "БГПУ" - - 520 - - - - - - - 520 77 78 Пашута Александр 1985 КО "Эридан" 516 - - - - - - - - - 516 78 79 Старков А. 1983 Лично - 493 - - - - - - - - 493 79 80 Костромин Олег 1984 СК "Камволь" - 0 486 - - - - - - - 486 80 81 Малиновский Дмитрий 1984 Лично 481 - - - - - - - - - 481 81 82 Мулярчик Константин 1986 СК "БГУ" 468 0 - - - - - - - - 468 82 83 Войлошников Павел 1975 Лично - 455 - - - - - - - - 455 83 84 Ванькевич Дмитрий 1973 КСО "Березино" - 439 - - - - - - - - 439 84 85 Амеличкин Василий 1987 Лично 427 - - - - - - - - - 427 85 86 Киселев Иван 1986 СК "БГУ" 0 418 - - - - - - - - 418 86 87 Лапекин Максим 1971 СКО "Торпедо" 412 - - - - - - - - - 412 87 88 Андреюк Михаил 1983 СК "Буг" - 386 - - - - - - - - 386 88 89 Степанюк Андрей 1990 СК "БГУ" 384 - - - - - - - - - 384 89 90 Алексеёнок Александр КО "Эридан" - 381 - - - - - - - - 381 90 91 Петлицкий Иван 1972 КСО "Динамо" - 370 - - - - - - - - 370 91 92 Зубков Павел 1989 СКО "Кронан" - 367 - - - - - - - - 367 92 93 Саванович Виталий 1978 КО "Эридан" - - 366 - - - - - - - 366 93 94 Вербицкий Юрий 1978 КСА "Зялёны стадыён" 364 - - - - - - - - - 364 94 95 Войтович Василий 1976 Лично 362 - - - - - - - - - 362 95 96 Веренич Евгений 1985 Лично 333 - - - - - - - - - 333 96 97 Самосевич Александр 1983 Лично 321 - - - - - - - - - 321 97 98 Диденко Антон 1974 КСО "Белая Русь" - - 313 - - - - - - - 313 98 99 Найденов Иван 1980 Лично - 302 - - - - - - - - 302 99 100 Бондарук Максим 1991 Лично 259 - - - - - - - - - 259 100 101 Самусевич Александр 1989 КСО "БНТУ" 254 - 0 - - - - - - - 254 101 102 Василенко Алексей 1986 КСО "БНТУ" - 237 - - - - - - - - 237 102 103 Ценцевицкий Артём 1990 ТК "Пилигрим" - - 234 - - - - - - - 234 103 104 Колошич Вадим 1990 СКО "Кронан" - 220 - - - - - - - - 220 104 105 Стасевич Игорь 1990 Лично 213 - - - - - - - - - 213 105 106 Костючик Павел 1988 Лично 210 - - - - - - - - - 210 106 107 Кравцевич Валерий 1972 СК "Камволь" 209 - - - - - - - - - 209 107 108 Королев Александр 1982 ТК "Пилигрим" - - 207 - - - - - - - 207 108 109 Олесиюк Борис 1979 СКО "Орион" 206 - - - - - - - - - 206 109 110 Поплавский Е. 1982 Лично - 186 - - - - - - - - 186 110 111 Колибаба Михаил 1987 КСО "БНТУ" - - 183 - - - - - - - 183 111 112 Карачев Александр 1977 Лично - 169 - - - - - - - - 169 112 113 Жукович Павел 1970 Лично 165 - - - - - - - - - 165 113 114 Новик Василий 1970 Лично 143 - - - - - - - - - 143 114 115 Белецкий Николай 1987 Лично - 136 - - - - - - - - 136 115 116 Гулевич Сергей 1988 Лично 118 - - - - - - - - - 118 116 117 Киячко Александр 1988 Лично - 110 - - - - - - - - 110 117 118 Скребец Николай 1990 СКО "Кронан" - 102 - - - - - - - - 102 118 119 Васюкович Сергей 1988 СК "Tri-O" Локомотив 100 - - - - - - - - - 100 119 120 Комаров Денис 1990 СКО "Кронан" 0 46 - - - - - - - - 46 120 121 Черкасов Артём 1987 Лично 44 - - - - - - - - - 44 121 122 Андрощик Сергей 1982 СК "БГПУ" - 42 0 - - - - - - - 42 122 123 Гремяко Алексей 1988 Лично - 19 - - - - - - - - 19 123 124 Сушко Николай 1988 Лично - 2 - - - - - - - - 2 124 125 Силюк Александр 1986 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 126 Козачук А.М. 1983 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 127 Соколовский Александр 1990 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 128 Мазько Николай 1990 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 129 Буковец Артём 1978 СК "Tri-O" Локомотив 0 - - - - - - - - - 0 - 130 Вакульчик Алексей 1988 СК "БГУ" 0 - - - - - - - - - 0 - 131 Попович Руслан 1986 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 132 Рыбачок Дмитрий 1989 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 133 Ляховский Владислав 1990 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 134 Павленко С. 1973 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 135 Петрашевич Дмитрий 1989 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 136 Бардасов В. 1987 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 137 Сенюкович Дмитрий 1988 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 138 Синкель Ю. 1969 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 139 Шпеть Андрей 1976 КСО "Динамо" - 0 - - - - - - - - 0 - 140 Шинкевич Алексей 1988 КСО "БНТУ" - 0 - - - - - - - - 0 - 141 Макатревич Константин 1990 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 142 Рачко Евгений 1990 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 143 Кишкевич Максим 1987 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М40 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Триденский Геннадий 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - 831 732 - - - - - - - 1563 1 2 Горбач Юрий 1960 Лично 649 787 - - - - - - - - 1436 2 3 Денисов Валерий 1963 КСО "Белая Русь" - 1000 - - - - - - - - f 1000 3 4 Павлючук Олег 1965 СК "Буг" 1000 - - - - - - - - - f 1000 3 5 Мурашко Андрей 1968 СКО "Орион" - - 1000 - - - - - - - f 1000 3 6 Ародь Эдвард 1961 СКО "Кронан" 818 - - - - - - - - - 818 6 7 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - 683 - - - - - - - - 683 7 8 Морозов Андрей 1964 КСО "Белая Русь" - 594 - - - - - - - - 594 8 9 Цыкунов Сергей 1962 КО "Эридан" - 525 - - - - - - - - 525 9 10 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - 486 - - - - - - - 486 10 11 Полюхович Юрий 1969 Лично 397 - - - - - - - - - 397 11 12 Петрайтис Роландес 1965 Лично - - 327 - - - - - - - 327 12 13 Кутузов Сергей 1960 Лично 263 - - - - - - - - - 263 13 14 Савушкин Александр 1962 ОК "Пралеска" - 187 - - - - - - - - 187 14 15 Макоед Михаил 1967 СК "Буг" - 142 - - - - - - - - 142 15 16 Сидорук С.В. 1965 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 17 Горчанюк Фёдор 1968 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 18 Заруцкий Александр 1962 ТК "Пилигрим" - - 0 - - - - - - - 0 - 19 Брок Александр 1967 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Жуковский Владимир 1955 СК "Стандарт" 671 578 965 - - - - - - - 2214 1 2 Мелешко Андрей 1955 СК "БГУ" 579 962 - - - - - - - - 1541 2 3 Канарский Валерий 1957 Лично 1000 - - - - - - - - - f 1000 3 4 Пунько Пётр 1956 СК "Камволь" - 1000 - - - - - - - - f 1000 3 5 Алексеев Юрий 1958 КСО "БНТУ" - - 1000 - - - - - - - f 1000 3 6 Важник Александр 1958 СК "Стандарт" - - 955 - - - - - - - 955 6 7 Васенцов Валерий 1957 Лично - 741 - - - - - - - - 741 7 8 Раков Николай 1955 КО "Эридан" 0 650 - - - - - - - - 650 8 9 Григоревич Иван 1955 СК "БГПУ" - - 635 - - - - - - - 635 9 10 Асылов Альберт 1955 Лично - 621 - - - - - - - - 621 10 11 Кухта Михаил 1959 Лично 402 - - - - - - - - - 402 11 12 Зайцев Владимир 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - 378 - - - - - - - 378 12 13 Хаврук Александр 1958 ТК "Пилигрим" - - 372 - - - - - - - 372 13 14 Белошицкий Василий 1958 СК "Буг" - 312 - - - - - - - - 312 14 15 Максимович Александр 1958 ТК "Пилигрим" - - 207 - - - - - - - 207 15 16 Лычков Александр 1956 КО "Эридан" 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М55 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Роговский Виталий 1953 ОК "Пралеска" 463 1000 - - - - - - - - f 1463 1 2 Нехай Геннадий 1949 СК "Стандарт" 686 454 131 - - - - - - - 1271 2 3 Ковальчук Виктор 1947 СК "Стандарт" 329 563 208 - - - - - - - 1100 3 4 Стрельцов Владимир 1953 Лично 1000 - - - - - - - - - f 1000 4 5 Бульбенов Владимир 1951 КО "Трактор" - - 1000 - - - - - - - f 1000 4 6 Буковец Анатолий 1950 СК "Tri-O" Локомотив 942 - - - - - - - - - 942 6 7 Миронов Пётр 1951 КО "Эридан" - 737 - - - - - - - - 737 7 8 Шеверов Михаил 1945 КСО "Белая Русь" - 619 - - - - - - - - 619 8 9 Базаленко Валерий 1951 Лично - 586 - - - - - - - - 586 9 10 Кондратьев Владимир 1938 КСО "Белая Русь" 0 - 0 - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Шинкевич Юлия 1997 СТК "Мередиан" 1000 - 563 - - - - - - - f 1563 1 2 Дернейко Илона 1998 Лично 489 905 - - - - - - - - 1394 2 3 Санько Ольга 1998 Лично 0 1000 - - - - - - - - f 1000 3 4 Ванькевич Александра 1998 - - 1000 - - - - - - - f 1000 3 5 Русак Алёна 2002 СКО "Кронан" - 889 - - - - - - - - 889 5 6 Босацкая Валентина 1997 Лично 843 0 - - - - - - - - 843 6 7 Прокопчук Наталья 1998 СК "Буг" - 800 - - - - - - - - 800 7 8 Танянская Полина 1997 Лично 607 - 119 - - - - - - - 726 8 9 Крисковец Дарья 1998 СТК "Мередиан" - - 708 - - - - - - - 708 9 10 Повх Евгения 1997 Лично 0 675 - - - - - - - - 675 10 11 Купчик Ольга 1997 КСО "Белая Русь" - - 599 - - - - - - - 599 11 12 Коринь Екатерина 1997 Лично 390 0 - - - - - - - - 390 12 13 Жадинец Ирина 1998 СК "Буг" 339 0 - - - - - - - - 339 13 14 Гивойно Мария 1997 СК "Буг" - 308 - - - - - - - - 308 14 15 Стасевич Виктория 1997 СК "Буг" 131 127 - - - - - - - - 258 15 16 Практика Анастасия 1997 Лично 165 - - - - - - - - - 165 16 17 Янчук Ирина 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 18 Бельзюк Вероника 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 19 Нестерук Анастасия 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 20 Гром Дина 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 21 Васьковская Надежда Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 22 Дубешко Виктория 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 23 Сурудо Валерия 1998 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 24 Ведёрчик Алина 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 25 Симонюк Алина 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 26 Какарская Елена 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 27 Семёнова Ольга 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 28 Ляховская Анастасия 1998 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 29 Бурая Юлия 1997 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - 30 Парибок Анастасия 1997 СТК "Мередиан" - - 0 - - - - - - - 0 - 31 Шумская Виктория 2001 СТК "Мередиан" - - 0 - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Черник Глафира 1995 Лично 991 903 240 - - - - - - - 2134 1 2 Илькевич Анастасия 1996 СКО "Кронан" 1000 1000 - - - - - - - - f 2000 2 3 Можар Виктория 1996 СК "Камволь" 703 810 471 - - - - - - - 1984 3 4 Вараниковская Екатерина 1995 СТК "Мередиан" 669 - 1000 - - - - - - - f 1669 4 5 Красовская Евгения 1996 СКО "Орион" 260 495 660 - - - - - - - 1415 5 6 Гринек Яна 1995 СКО "Орион" 474 636 - - - - - - - - 1110 6 7 Жигалковская Елена 1995 Лично - - 887 - - - - - - - 887 7 8 Скрыпник Ольга 1997 СКО "Кронан" 102 692 - - - - - - - - 794 8 9 Вовк Яна 1995 СК "Буг" 760 - - - - - - - - - 760 9 10 Расевич Елена 1995 СКО "Орион" 195 543 - - - - - - - - 738 10 11 Рухлевич Виктория 1995 КСО "Волк" - 537 - - - - - - - - 537 11 12 Кравцевич Надежда 1995 СКО "Кронан" 172 348 - - - - - - - - 520 12 13 Пахомова Виктория 1996 СТК "Мередиан" 0 - 452 - - - - - - - 452 13 14 Жукович Татьяна 1995 Лично 374 - - - - - - - - - 374 14 15 Кулик Татьяна 1996 СКО "Немига-Норд" 0 368 - - - - - - - - 368 15 16 Ващук Ирина 1995 Лично 366 - - - - - - - - - 366 16 17 Андрушойть Елена 1995 Лично 282 - - - - - - - - - 282 17 18 Холод Татьяна 1996 Лично 280 - - - - - - - - - 280 18 19 Ермаченок Анастасия 1996 КСО "Белая Русь" - - 138 - - - - - - - 138 19 20 Капчан Кристина 1996 СТК "Мередиан" 135 - 0 - - - - - - - 135 20 21 Галущак Варвара 1996 СТК "Мередиан" - - 131 - - - - - - - 131 21 22 Врублевская Юлия 1996 СКО "Кронан" 0 95 - - - - - - - - 95 22 23 Белошицкая Полина 1995 Лично 94 - - - - - - - - - 94 23 24 Скрундь Екатерина 1995 Лично - 70 - - - - - - - - 70 24 25 Судас Инна 1995 СК "Буг" 41 - - - - - - - - - 41 25 26 Скрундь Екатарина 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 27 Пчеленцова Ирина 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 28 Данылива Кристина 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 29 Попитич Татьяна 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 30 Веренич Ирина 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 31 Герасимович Екатерина 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 32 Беланович Анастасия 1996 Лично 0 - 0 - - - - - - - 0 - 33 Звягинцева Галина 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 34 Юревич Александра 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 35 Латковская Виктория 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 36 Кевра Анастасия 1995 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 37 Демчу Яна 1996 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - 0 - 38 Шахлевич Алеся 1996 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - 0 - 39 Буяк Вероника 1996 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 40 Купреева Екатерина 1996 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - 41 Шик Валерия 1996 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - 42 Пчелинцова Ирина 1996 Лично - - 0 - - - - - - - 0 - 43 Савицкая Анастасия 1996 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Атаманович Анастасия 1994 КО "Эридан" 1000 968 789 - - - - - - - f 2757 1 2 Борсукова Анжелика 1993 КО "Эридан" - 605 1000 - - - - - - - f 1605 2 3 Черток Светлана 1993 Лично 633 656 - - - - - - - - 1289 3 4 Одинцова Дарья 1994 Лично - 1000 - - - - - - - - f 1000 4 5 Шавель Мария 1994 СК "Буг" 544 318 - - - - - - - - 862 5 6 Кохнюк Милана 1993 Лично 536 279 - - - - - - - - 815 6 7 Беспалова Екатерина 1993 Лично 262 438 - - - - - - - - 700 7 8 Можар Екатерина 1994 Лично 464 230 - - - - - - - - 694 8 9 Дудко Алина 1994 СК "Буг" 612 - - - - - - - - - 612 9 10 Смагур Кристина 1993 Лично - 588 - - - - - - - - 588 10 11 Ракитская Анастасия 1994 КСО "Белая Русь" - - 549 - - - - - - - 549 11 12 Андреева Евгения 1994 СКО "Кронан" 525 - - - - - - - - - 525 12 13 Адамчук Ирина 1993 СК "Буг" - 499 - - - - - - - - 499 13 14 Симонюк Виктория 1994 Лично 437 - - - - - - - - - 437 14 15 Глазкова Кристина 1993 Лично 384 - - - - - - - - - 384 15 16 Фомичева Татьяна 1994 Лично - 287 - - - - - - - - 287 16 17 Макаревич Екатерина 1993 КСО "Волк" - 286 - - - - - - - - 286 17 18 Горустович Татьяна 1994 Лично 276 - - - - - - - - - 276 18 19 Баланович Яна 1994 СК "Буг" - 270 - - - - - - - - 270 19 20 Максимова Анна 1993 СК "Tri-O" Локомотив 259 - - - - - - - - - 259 20 21 Паракель-Коленда Алёна 1993 КСО "Волк" - 248 - - - - - - - - 248 21 22 Табольчик Дарья 1994 Лично 245 - - - - - - - - - 245 22 23 Тузикова Анастасия 1993 Лично - 180 - - - - - - - - 180 23 24 Михневич Анастасия 1994 КСО "Волк" - 155 - - - - - - - - 155 24 25 Иванова Александра 1994 КСО "Белая Русь" - - 129 - - - - - - - 129 25 26 Глазкова Христина 1993 Лично - 81 - - - - - - - - 81 26 27 Кулик Анна 1994 СК "Буг" 49 - - - - - - - - - 49 27 28 Самойлова Ольга 1994 КСО "Белая Русь" - - 30 - - - - - - - 30 28 29 Псюкалова Вероника 1994 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 30 Барсукова Лика 1993 КО "Эридан" 0 - - - - - - - - - 0 - 31 Арлакович Полина 1994 Лично 0 - 0 - - - - - - - 0 - 32 Гацук Наталья 1982 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - - 0 - 33 Шемерей Анастасия 1993 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 34 Брожек Наталья 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 35 Кузнецова М. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 36 Антушевич А. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 37 Мироненко Анастасия 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 38 Демидчик Елена 1993 ТК "Пилигрим" - - 0 - - - - - - - 0 - 39 Любицкая Алина 1994 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рудаковская Анна 1992 КСО "Белая Русь" - 1000 1000 - - - - - - - f 2000 1 2 Шахметова Наталья 1992 СКО "Витязь" 682 766 540 - - - - - - - 1988 2 3 Черник Вероника 1991 КСО "Белая Русь" 1000 713 - - - - - - - - f 1713 3 4 Алексеёнок Мария 1992 КО "Эридан" 749 784 - - - - - - - - 1533 4 5 Сергеева Ирина 1992 СК "Камволь" 738 423 256 - - - - - - - 1417 5 6 Радкевич Мария 1992 СКО "Кронан" 607 579 - - - - - - - - 1186 6 7 Анисимова Татьяна 1992 СК "Буг" 915 0 - - - - - - - - 915 7 8 Цвирбут Юлия 1992 Лично 900 - - - - - - - - - 900 8 9 Крачковская Ольга 1992 КСО "Березино" - 518 373 - - - - - - - 891 9 10 Боровая Марина 1991 СТК "Мередиан" 572 - 295 - - - - - - - 867 10 11 Алексеенок Мария 1992 КО "Эридан" - - 735 - - - - - - - 735 11 12 Голуб Надежда СК "Буг" 721 - - - - - - - - - 721 12 13 Полудеткина Ксения 1992 СКО "Витязь" - - 696 - - - - - - - 696 13 14 Петровская Виола 1991 СКО "Кронан" - 695 - - - - - - - - 695 14 15 Королева Ксения 1991 КСО "БНТУ" 507 - - - - - - - - - 507 15 16 Курочкина Валентина 1992 Лично 55 378 - - - - - - - - 433 16 17 Дудник Виктория 1992 Лично 267 155 - - - - - - - - 422 17 18 Мышленник Марина 1991 СК "Буг" 370 - - - - - - - - - 370 18 19 Шевцова Анастасия 1992 Лично 342 - - - - - - - - - 342 19 20 Шинкарчук Ирина 1991 СК "Буг" - 335 - - - - - - - - 335 20 21 Нестерова Наталья 1992 СКО "Орион" 192 80 - - - - - - - - 272 21 22 Калиновская Наталья 1992 Лично 263 - - - - - - - - - 263 22 23 Иванова Ксения 1991 КСО "Белая Русь" - - 263 - - - - - - - 263 22 24 Кантерук Елена 1992 Лично 225 - - - - - - - - - 225 24 25 Захарчук Ольга 1992 Лично 212 - - - - - - - - - 212 25 26 Степанюк Кристина 1992 СК "Буг" - 211 - - - - - - - - 211 26 27 Суббот Виктория 1992 Лично 205 0 - - - - - - - - 205 27 28 Гись Татьяна 1992 Лично 199 - - - - - - - - - 199 28 29 Семеняко Анастасия 1992 Лично 115 - - - - - - - - - 115 29 30 Соболь Анастасия 1992 КСО "Березино" - 42 - - - - - - - - 42 30 31 Сенчук Елена 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 32 Пашкевич Юлия 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 33 Скалепова Ирина 1992 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Печур Елена 1988 КСО "Белая Русь" 1000 1000 590 - - - - - - - f 2590 1 2 Хилько Елена 1982 СКО "Орион" 632 793 838 - - - - - - - 2263 2 3 Воскобойникова Татьяна 1980 КСО "Белая Русь" - 922 1000 - - - - - - - f 1922 3 4 Шибеко Кристина 1989 СК "БГУ" 554 545 777 - - - - - - - 1876 4 5 Денисова Анастасия 1993 КСО "Белая Русь" - 982 838 - - - - - - - 1820 5 6 Лебедева Елена 1960 СК "БГУ" 586 525 695 - - - - - - - 1806 6 7 Клоповская Анастасия 1987 КСО "БНТУ" 847 898 - - - - - - - - 1745 7 8 Хлопкова Юлия 1975 КО "Эридан" 492 688 546 - - - - - - - 1726 8 9 Роговцова Ольга 1987 СКО "Торпедо" 800 - 908 - - - - - - - 1708 9 10 Шклудова Маргарита 1988 КО "Эридан" 505 601 527 - - - - - - - 1633 10 11 Бужан Ирина 1986 СК "БГУ" 792 0 840 - - - - - - - 1632 11 12 Василевская Екатерина 1980 КО "Эридан" 668 - 913 - - - - - - - 1581 12 13 Мурзёнок Ирина 1984 КО "Эридан" 705 793 - - - - - - - - 1498 13 14 Ковган Наталья 1988 СК "БГУ" 366 445 574 - - - - - - - 1385 14 15 Драк Ирина 1977 СКО "Немига-Норд" - 710 632 - - - - - - - 1342 15 16 Паскару Анна 1986 СК "Камволь" - 678 635 - - - - - - - 1313 16 17 Титова Инна 1986 КО "Эридан" 0 743 564 - - - - - - - 1307 17 18 Кулик Ольга 1971 СКО "Немига-Норд" 667 608 - - - - - - - - 1275 18 19 Пухаева Светлана 1979 СК "Буг" 490 599 - - - - - - - - 1089 19 20 Булаткина Наталья 1988 СК "БГУ" 496 - 563 - - - - - - - 1059 20 21 Лаврецкая Екатерина 1987 КСО "Белая Русь" - 335 711 - - - - - - - 1046 21 22 Полекшанова Дарья 1977 СКО "Немига-Норд" - - 968 - - - - - - - 968 22 23 Журавлева Татьяна 1986 СКО "Немига-Норд" - - 964 - - - - - - - 964 23 24 Кодратьева Александра 1974 КСО "Белая Русь" - 927 - - - - - - - - 927 24 25 Кондратьева Александра 1974 КСО "Белая Русь" - - 913 - - - - - - - 913 25 26 Стасевич Анна 1987 СК "БГПУ" - 481 424 - - - - - - - 905 26 27 Полякова Татьяна 1973 СК "Камволь" - 874 - - - - - - - - 874 27 28 Малявко Валерия 1988 СК "БГУ" 155 336 358 - - - - - - - 849 28 29 Листопадская Елена 1990 СК "БГПУ" 396 386 - - - - - - - - 782 29 30 Ботян Анна 1987 СКО "Немига-Норд" - - 749 - - - - - - - 749 30 31 Войтович Ирина 1986 Лично 738 - - - - - - - - - 738 31 32 Вольская Татьяна 1988 Лично 722 - - - - - - - - - 722 32 33 Булай Элеонора 1987 СКО "Кронан" - 722 - - - - - - - - 722 32 34 Афанасьева Анастасия 1985 КО "Эридан" - 705 - - - - - - - - 705 34 35 Артемьева Елена 1989 Лично 218 463 - - - - - - - - 681 35 36 Клеменя Екатерина 1987 КСО "Березино" - 642 - - - - - - - - 642 36 37 Опидович Евгения 1989 СКО "Витязь" - 427 181 - - - - - - - 608 37 38 Шкутова Елена 1989 КО "Эридан" - - 602 - - - - - - - 602 38 39 Волкова Дарья 1988 Лично - 599 - - - - - - - - 599 39 40 Юрчик Надежда 1986 СК "Камволь" - 592 - - - - - - - - 592 40 41 Журавлёва Оксана 1980 СКО "Немига-Норд" - 564 - - - - - - - - 564 41 42 Демянчук Елена 1978 Лично 563 - - - - - - - - - 563 42 43 Бовшевич Анна 1986 СКО "Кронан" 533 0 - - - - - - - - 533 43 44 Красько Наталья 1984 СКО "Кронан" - 498 - - - - - - - - 498 44 45 Михадюк Екатерина 1983 СК "БГУ" - - 490 - - - - - - - 490 45 46 Горешнякова Надежда 1989 СК "Буг" 481 - - - - - - - - - 481 46 47 Томашева Татьяна 1983 СК "БГУ" - - 475 - - - - - - - 475 47 48 Красько Анастасия 1991 СК "Tri-O" Локомотив 420 - - - - - - - - - 420 48 49 Павловская Анастасия 1989 СКО "Кронан" 0 395 - - - - - - - - 395 49 50 Барбашина Елена 1990 КСО "Белая Русь" - - 382 - - - - - - - 382 50 51 Корнелюк Алеся 1987 СК "БГУ" 374 - - - - - - - - - 374 51 52 Голуб Надежда 1990 СК "Буг" - 366 - - - - - - - - 366 52 53 Шеверова Екатерина 1977 КСО "Белая Русь" - 362 - - - - - - - - 362 53 54 Карманова Екатерина СК "Буг" 334 - - - - - - - - - 334 54 55 Хлебец Тамара 1984 Лично 310 - - - - - - - - - 310 55 56 Кушнир Елена 1987 КСО "БНТУ" 284 - - - - - - - - - 284 56 57 Раздробенко Полина 1979 КО "Эридан" - 277 - - - - - - - - 277 57 58 Драпало Татьяна 1988 Лично 272 - - - - - - - - - 272 58 59 Рысюк Наталья 1988 СК "БГУ" 236 - - - - - - - - - 236 59 60 Олехнович Наталья 1989 СКО "Кронан" - 234 - - - - - - - - 234 60 61 Маркушова Ольга 1989 СК "БГУ" 178 - - - - - - - - - 178 61 62 Парафенюк Алёна 1985 СК "Буг" - 149 - - - - - - - - 149 62 63 Коктева Ксения 1990 СК "БГУ" 94 - - - - - - - - - 94 63 64 Шмырева Татьяна 1989 СКО "Кронан" - 79 - - - - - - - - 79 64 65 Литвинцева Татьяна 1990 СК "БГУ" 0 28 - - - - - - - - 28 65 66 Богдан Юлия 1987 Лично 26 - - - - - - - - - 26 66 67 Бир Олеся 1987 Лично 3 - - - - - - - - - 3 67 68 Мацук Римма 1990 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 69 Ерко Ирина 1984 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 70 Кирилюк Н.В. 1975 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 71 Быкова Настасья 1988 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 72 Блашкевич Юлия 1987 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 73 Змачинская Юлия 1990 СК "БГПУ" - 0 - - - - - - - - 0 - 74 Скавыш Татьяна 1985 СК "БГПУ" - 0 0 - - - - - - - 0 - 75 Ермалович Надежда 1989 СК "БГПУ" - - 0 - - - - - - - 0 - 76 Мурашко Наталия СКО "Орион" - - 0 - - - - - - - 0 - 77 Черник Юлия 1986 Лично - - 0 - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж35 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Грохольская Алла 1972 СКО "Орион" 1000 931 - - - - - - - - f 1931 1 2 Сидорчук Оксана 1965 Лично 959 462 - - - - - - - - 1421 2 3 Рудаковская Татьяна 1969 СКО "Витязь" - 1000 380 - - - - - - - f 1380 3 4 Левчук Ольга 1971 СК "Камволь" - - 1000 - - - - - - - f 1000 4 5 Бедарева Юлия 1971 Лично 741 - - - - - - - - - 741 5 6 Бернацкая Наталья 1968 Лично - 722 - - - - - - - - 722 6 7 Войцехович Наталья 1962 СК "Пеленг-Вымпел" 612 - - - - - - - - - 612 7 8 Васьковская Наталья 1974 Лично 349 - - - - - - - - - 349 8 9 Ленковец Светлана 1970 Лично 148 - - - - - - - - - 148 9 10 Некипелова Светлана 1968 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 11 Мосьпан Олеся 1973 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж45 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Леонович Алла 1961 КО "Эридан" 1000 1000 1000 - - - - - - - f 3000 1 2 Денисова Наталья 1964 КСО "Белая Русь" - - 678 - - - - - - - 678 2 3 Попкова Светлана 1963 Лично - 654 - - - - - - - - 654 3 4 Рыжкова Ольга 1961 СКО "Витязь" - 611 - - - - - - - - 611 4 5 Шахметова Елена 1962 СКО "Витязь" - 434 - - - - - - - - 434 5 6 Одинцова Марина 1961 Лично - 90 - - - - - - - - 90 6 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 04.07 01.08 08.08 05.09 27.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Черник Любовь 1959 СКО "Орион" 843 - 1000 - - - - - - - f 1843 1 2 Клоповская Надежда 1959 СК "Стандарт" - 1000 745 - - - - - - - f 1745 2 3 Роговская Татьяна 1953 ОК "Пралеска" 794 782 - - - - - - - - 1576 3 4 Мелешко Татьяна 1956 СК "БГУ" 1000 508 - - - - - - - - f 1508 4 5 Атаманович Светлана 1956 КАСА "Заслаўе" 878 - 538 - - - - - - - 1416 5 6 Конон Ирина 1956 СК "Стандарт" 855 - 528 - - - - - - - 1383 6 7 Гинько Анна 1958 КСО "Белая Русь" - - 734 - - - - - - - 734 7 8 Гончарова Галина 1959 СКО "Витязь" - 574 0 - - - - - - - 574 8 9 Иванова Галина 1959 КО "Эридан" 316 - 129 - - - - - - - 445 9 10 Бауло Ирина 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - 406 - - - - - - - 406 10 11 Пирогова Людмила 1954 СК "БГУ" - - 393 - - - - - - - 393 11 12 Макаревич Лида 1946 КО "Эридан" - 263 - - - - - - - - 263 12 13 Стрельцова Татьяна 1953 Лично 31 - - - - - - - - - 31 13 14 Асылова Алла 1954 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Дыстанцыі: 03.04.2009 - Брэст, Брэсцкая Пралеска 2009, СК "Буг", гал. суддзя Алег Копаць, нач. дыст. Валерый Марчук, Аркадзь Карагода, інспектар Сяргей Салодкін 19.04.2009 - Гродна, Кубак Гродна 2009, КСА "Кронан", гал. суддзя Эдвард Копаць, нач. дыст. Дзмітрый Крапіўка 10.05.2009 - Маладзечна, Кубак Мінскай вобласці, ТК "Пілігрым", КСА "Белая Русь", гал. суддзя Андрэй Марозаў, нач. дыст. Валерый Прыткоў, інспектар Валерый Дзянісаў
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Страница основана 27 февраля 2001г.
obelarus@newmail.ru