'Belarus Спрынтарскі рэйтынг
10 кастрычніка 2008
Галоўная | Навіны | Бібліятэка | Рэйтынг | Календар | Вынікі | Гасцёўня | Ад рэдактара

СПРИНТЕРСКИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ БФА
на 25 сентября 2009


М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Смарчков Вадим 1997 КО "Эридан" 1000 1000 1000 - - - 1000 - - - f 4000 1 2 Жилинский Дмитрий 1997 КСО "Белая Русь" - 643 680 1000 - - - - - - f 2323 2 3 Невидимцев Антон 1997 СТК "Мередиан" - - 0 850 - - - 840 - - 1690 3 4 Новиков Вячеслав 1997 СТК "Мередиан" - - 0 547 - - - 646 - - 1193 4 5 Марковский Валерий 1997 КСО "Березино" - 30 0 291 - - 0 807 - - 1128 5 6 Звонцов мл Лично - - - - 1000 - - - - - f 1000 6 7 Мальчиков Алексей 1997 Лично - - - - - - - 1000 - - f 1000 6 8 Каспер Павел 1998 Лично - 886 - - - - - - - - 886 8 9 Лахвич Сергей 1997 СК "Буг" 876 0 - - - - - - - - 876 9 10 Клеменок Игорь 1997 КСО "Белая Русь" - - 810 - - - - - - - 810 10 11 Хвесюк Евгений 1997 СК "Буг" - 784 - - - - - - - - 784 11 12 Васищев Евгений 1997 Лично 0 - - 768 - - - - - - 768 12 13 Андриевский Виктор 1997 СТК "Мередиан" 0 - 750 - - - - - - - 750 13 14 Захаренко Евгений 1997 СКО "Торпедо" - - - 725 - - - - - - 725 14 15 Свистунович Илья 1997 Лично 481 - - - - - - 218 - - 699 15 16 Гребень Влад 1997 СК "Буг" - 654 - - - - - - - - 654 16 17 Дунаев Владислав 1997 Лично - 608 - - - - - - - - 608 17 18 Фисюк Александр 1997 СК "Буг" 253 255 - - - - 0 - - - 508 18 19 Рапопорт Дмитрий 1997 СТК "Мередиан" - - - 28 - - - 374 - - 402 19 20 Рубанов Артём Лично 390 - - - - - - - - - 390 20 21 Иодковский Влад 1998 СКО "Кронан" - 385 - - - - - - - - 385 21 22 Веселов Евгений 1997 Лично 353 - - - - - - - - - 353 22 23 Рухлевич Денис 1998 КСО "Волк" - 332 - - - - - - - - 332 23 24 Голоенко Илья 1997 Лично 0 - 0 - - - - 330 - - 330 24 25 Каптел Вадим 1997 Лично - - - - - - 324 - - - 324 25 26 Звонцов Максим 2001 КСО "Динамо" - - - 308 - - 0 - - - 308 26 27 Погадаев Егор 1998 КСО "Белая Русь" - - - 273 - - - - - - 273 27 28 Бенедищук Алексей 1999 КСО "Березино" - - 0 - - - - 272 - - 272 28 29 Шишлюк Роман 1997 Лично 230 - - - - - - - - - 230 29 30 Микелевич Дмитрий 2002 СКО "Кронан" - 202 - - - - - - - - 202 30 31 Петран Роман 1997 Лично 121 0 - - - - - - - - 121 31 32 Кобец Артём 1998 СК "Буг" 91 0 - - - - - - - - 91 32 33 Биллевич Леонид 1999 Лично - - - 60 - - - - - - 60 33 34 Алексеенок Никита 2000 КО "Эридан" - 0 0 - - - - - - - 0 - 35 Алексеенок Тимофей 1998 КО "Эридан" - 0 - - - - - - - - 0 - 36 Андрейчик Антон 1997 КО "Эридан" 0 - - - - - - - - - 0 - 37 Андрончик Никита 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 38 Бабинцев Сергей 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 39 Балюк Александр 1998 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 40 Башко Назар 1998 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 41 Булах Вадим 1998 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 42 Василевский Виталий 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 43 Высоцкий Александр 1998 КО "Эридан" - - - - - - 0 - - - 0 - 44 Гавриловец Артур 1998 СК "Буг" - 0 - - - - 0 - - - 0 - 45 Голяс Денис 1997 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 46 Гончар Олег 1997 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - 47 Грицкевич Тимофей 1999 КСО "Березино" - - 0 - - - - 0 - - 0 - 48 Демидов Николай 1998 Лично - - 0 - - - - - - - 0 - 49 Диденко Алексей 1998 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 50 Добатовкин Егор 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 51 Евдокимов Владимир 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 52 Жаворонок Роман 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 53 Жаховский Евгений 1998 КО "Эридан" - - - - - - 0 - - - 0 - 54 Жук Владислав 1998 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 55 Кабушко Артём 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 56 Казеко Игорь 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 57 Карачун Дмитрий 1998 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 58 Карачун Никита 1998 СКО "Орион" - - 0 - - - - 0 - - 0 - 59 Киселев Марат 1997 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 60 Кляус Илья 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 61 Корсека Андрей 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 62 Лагутик Максим 1998 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 63 Леонард Александр 1998 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 64 Леонов Роман Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 65 Лисов Александр 1998 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 66 Макаренко Алексей 1998 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 67 Максимов Влад 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 68 Махановский Дмитрий 1997 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 69 Миронов Арсений 2002 СК "Камволь" - 0 0 - - - - - - - 0 - 70 Никитин Дмитрий 1998 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 71 Новиченко Антон 1997 КО "Эридан" - - - - - - 0 - - - 0 - 72 Осипчик Владислав 1997 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 73 Песенька Александр 2001 СКО "Орион" - - - - - - - 0 - - 0 - 74 Прокопенко Сергей 1997 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 75 Рик Герман 1997 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 76 Рожков Александр 1997 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 77 Савик Константин 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 78 Савчук Андрей 1997 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 79 Соколов Роман 1997 КСО "Белая Русь" - - - 0 - - - - - - 0 - 80 Сташевич Валера 1998 КО "Эридан" - - - - - - 0 - - - 0 - 81 Тарасов Илья 1999 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 82 Хоботков Дмитрий 1997 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 83 Хорошев Александр 1997 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 84 Шикель Андрей 2000 СКО "Орион" - - - - - - - 0 - - 0 - 85 Шлыков Артём 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 86 Яньшин Даниил 1999 СКО "Орион" 0 - - - - - - 0 - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Ткачёв Дмитрий 1995 СТК "Мередиан" 929 - 1000 898 - - - 521 - - f 3348 1 2 Кульша Илья 1995 СТК "Мередиан" 873 - 451 1000 - - - 1000 - - f 3324 2 3 Стасюкевич Станислав 1996 СКО "Кронан" 723 1000 - - - - - 889 - - f 2612 3 4 Лазакович Влад 1995 СТК "Мередиан" - - 201 398 1000 - - 878 - - f 2477 4 5 Когал Александр 1995 СКО "Кронан" 905 369 - 653 - - - 532 - - 2459 5 6 Конон Антон 1996 КСО "Белая Русь" 405 271 998 196 - - 300 223 - - 2197 6 7 Федорчук Алексей 1998 СКО "Кронан" 690 636 - 438 - - - - - - 1764 7 8 Мазолевский Влад 1996 СКО "Кронан" 560 911 - 16 - - - - - - 1487 8 9 Гайдук Владислав 1996 КСО "Березино" - 0 605 - - - 845 - - - 1450 9 10 Кушнер Алексей 1995 КСО "Березино" - - 993 - - - - 197 - - 1190 10 11 Литвин Алексей 1995 КО "Эридан" - - - - - - 1000 - - - f 1000 11 12 Павлючук Максим 1995 СК "Буг" 1000 - - - - - - - - - f 1000 11 13 Чехлов Андрей 1995 КО "Эридан" - - 946 - - - - - - - 946 13 14 Чернов Евгений 1995 КСО "Белая Русь" - - 879 - - - - - - - 879 14 15 Михеев Евгений 1995 Лично - - - - - - 865 - - - 865 15 16 Кожедуб Роман 1995 СК "Буг" - 832 - - - - - - - - 832 16 17 Кохнович Артём 1996 СК "Буг" 783 0 - - - - - - - - 783 17 18 Метла Павел 1995 КО "Эридан" - - - - - - 741 - - - 741 18 19 Толкач Никита 1995 КО "Эридан" - - - - - - 663 - - - 663 19 20 Хомченко Дмитрий 1996 Лично - - - - - - 656 - - - 656 20 21 Дульчевский Илья 1995 Лично 219 402 - - - - - - - - 621 21 22 Ханчин Борис 1996 Лично - - - - - - 614 - - - 614 22 23 Гудков Дмитрий 1996 КСО "Березино" - 0 0 250 - - - 340 - - 590 23 24 Щебет Дмитрий 1996 Лично - - - - - - 588 - - - 588 24 25 Лазовский Олег 1996 КСО "Белая Русь" - 33 299 255 - - - - - - 587 25 26 Борисевич Александр 1996 КО "Эридан" - - - - - - 580 - - - 580 26 27 Земцов Алексей Лично 575 - - - - - - - - - 575 27 28 Борейко Евгений 1995 Лично - - - 547 - - - - - - 547 28 29 Юшкевич Евгений 1996 СКО "Кронан" 376 169 - 0 - - - - - - 545 29 30 Рахманов Максим 1996 КСО "Березино" - - 494 - - - - - - - 494 30 31 Стасюкевич Влад 1996 СКО "Кронан" - - - 491 - - - - - - 491 31 32 Бобков Олег 1995 Лично 465 - - - - - - - - - 465 32 33 Лазовский Андрей 1995 КСО "Белая Русь" - 0 100 341 - - - - - - 441 33 34 Белослудцев Павел 1995 Лично - 428 - - - - - - - - 428 34 35 Шипуль Дмитрий 1995 Лично 426 - - - - - - - - - 426 35 36 Шинкевич Андрей 1995 Лично - - - - - - 381 - - - 381 36 37 Кутузов Владислав 1996 Лично 288 - - 87 - - - - - - 375 37 38 Моралевич Константин 1995 Лично 0 361 - - - - - - - - 361 38 39 Соколецкий Анатолий 1995 Лично - - - - - - - 354 - - 354 39 40 Пешко Илья 1995 СК "Буг" 342 - - - - - - - - - 342 40 41 Савко Павел 1995 СК "Буг" 176 - - - - - 156 - - - 332 41 42 Грицук Александр 1995 СК "Буг" - 307 - - - - - - - - 307 42 43 Кондратюк Дмитрий 1996 СКО "Кронан" 295 0 - - - - - - - - 295 43 44 Степанов Егор Лично - - - - - - 294 - - - 294 44 45 Бирюков Алексей 1995 Лично - 280 - - - - - - - - 280 45 46 Григорьев Евгений 1996 Лично - - - - - - 279 - - - 279 46 47 Борисевич Леонид 1995 КСО "Березино" - - 268 - - - - - - - 268 47 48 Малевич Алексей 1995 КСО "Белая Русь" - 178 0 74 - - - - - - 252 48 49 Крук Алексей 1996 СТК "Мередиан" - - 166 0 - - - 38 - - 204 49 50 Беляй Евгений 1995 КО "Эридан" - - - - - - 203 - - - 203 50 51 Дудин Борис 1995 Лично 179 0 - - - - - - - - 179 51 52 Песенька Павел 1996 Лично 169 - - - - - - - - - 169 52 53 Киселев Илья 1996 КО "Эридан" - - - - - - 166 - - - 166 53 54 Вербицкий Евгений 1996 Лично 0 156 - - - - - - - - 156 54 55 Шпилевский Артём 1995 КСО "Березино" - - 0 - - - - 153 - - 153 55 56 Мартынов Артём Лично - - - - - - 147 - - - 147 56 57 Ничипор Александр 1995 Лично 96 39 - - - - - - - - 135 57 58 Петухов Дмитрий Лично - - - - - - 128 - - - 128 58 59 Пчелинцев Роман 1996 Лично - - 120 - - - - - - - 120 59 60 Захаренко Артём 1995 СКО "Торпедо" - - - 113 - - - - - - 113 60 61 Зотиков Владислав 1996 Лично - - - 93 - - - - - - 93 61 62 Иванов Артём Лично - - - - - - 80 - - - 80 62 63 Алисеевич Алексей Лично - - - - - - 64 - - - 64 63 64 Галузо Александр 1995 КСО "Березино" - - 52 - - - - 0 - - 52 64 65 Матусевич Алексей 1995 Лично 28 - - - - - - - - - 28 65 66 Уласений Евгений 1996 Лично - - - - - - - 19 - - 19 66 67 Матвеёнок Максим 1995 СТК "Мередиан" 0 - - 16 - - - 0 - - 16 67 68 Шулепов Михаил 1995 КСО "Волк" - 13 - - - - - - - - 13 68 69 Литяго Александр 1995 СКО "Кронан" 0 10 - - - - - - - - 10 69 70 Хаданович Иван 1995 СКО "Орион" 5 - - - - - - - - - 5 70 71 Алиновский Алексей 1996 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - 72 Андрейчик Антон 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 73 Анисенко Глеб 1995 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 74 Артышук Александр 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 75 Баньков Дмитрий 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 76 Бебко Дмитрий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 77 Бедарев Эдвин 1996 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 78 Бертель Владимир 1996 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 79 Борисевич Павел 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 80 Бугаев Влад 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 81 Василевский Олег 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 82 Вьюн Иван 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 83 Герасимов Никита 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 84 Грунтов Владислав 1995 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 85 Губич Андрей 1996 КСО "Березино" - - 0 - - - - 0 - - 0 - 86 Дангизян Владислав 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 87 Диковицкий Алексей 1996 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 88 Ефременков Дмитрий 1995 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - 89 Жмачинский Дмитрий 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 90 Кишко Владимир 1996 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 91 Ковалев Антон 1996 СК "Днепр" - - - 0 - - - - - - 0 - 92 Ковалевич Артём 1996 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 93 Конопацкий Никита 1996 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 94 Крутиков Артём 1996 КО "Эридан" - - - - - - - 0 - - 0 - 95 Кузавка Дмитрий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 96 Кузьминов Андрей 1995 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 97 Куриц Виталий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 98 Маглыш Евгений 1996 Лично 0 - 0 - - - - - - - 0 - 99 Мешков Александр 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 100 Молофей Виталий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 101 Неборский Евгений 1996 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 102 Невдах Евгений 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 103 Нерода Дмитрий 1996 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 104 Петрашко Евгений 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 105 Полехин Валерие 1995 СКО "Витязь" - - - - - - 0 - - - 0 - 106 Попов Евгений 1995 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 107 Ревинский Эдвин 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 108 Редкоус Сергей 1995 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 109 Санько Дмитрий 1996 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 110 Сапрыкин Александр 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 111 Саутер Артур 1995 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 112 Сауть Александр 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 113 Сахаревич Максим 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 114 Серехан Александр 1996 СКО "Кронан" - 0 - 0 - - - - - - 0 - 115 Скуратович Виктор 1996 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 116 Ткаченко Александр 1995 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 117 Уласеня Евгений 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 118 Федорченко Владислав 1996 Лично 0 - - - - - - 0 - - 0 - 119 Храмцов Александр 1996 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 120 Циркин Антон 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 121 Шершень Олег 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 122 Шукайло Дмитрий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Пенкрат Андрей 1994 КСО "Березино" - 700 723 945 - - 1000 1000 - - f 4368 1 2 Сердитов Вадим 1993 КО "Эридан" 727 797 780 - - - 879 - - - 3183 2 3 Лещенко Александр 1993 КО "Эридан" 1000 1000 984 - - - - - - - f 2984 3 4 Борисевич Андрей 1994 СКО "Кронан" 879 948 - 1000 - - - - - - f 2827 4 5 Морозов Александр 1993 КСО "Белая Русь" - 712 984 804 - - - - - - 2500 5 6 Уснич Алексей 1993 КСО "Березино" - 298 0 719 - - - 874 - - 1891 6 7 Ладыга Эдуард 1993 Лично 901 967 - - - - - - - - 1868 7 8 Костючик Александр 1993 СК "Буг" 963 776 - - - - - - - - 1739 8 9 Хотян Александр 1993 Лично 839 861 - - - - - - - - 1700 9 10 Якусевич Николай 1993 Лично 697 960 - - - - - - - - 1657 10 11 Филиппов Дмитрий 1993 СК "Буг" 739 688 - - - - - - - - 1427 11 12 Грицкевич Артём 1994 КСО "Березино" - 0 - - - - 597 580 - - 1177 12 13 Климович Николай 1994 КСО "Белая Русь" - 573 433 - - - - - - - 1006 13 14 Толпыго Ян 1993 ТК "Пилигрим" - - 1000 - - - - - - - f 1000 14 15 Логинов Артём 1994 СК "Буг" - - - - - - 974 - - - 974 15 16 Ребковец Максим 1994 СК "Буг" 905 - - - - - - - - - 905 16 17 Миниахметов Виктор 1994 Лично 609 263 - - - - - - - - 872 17 18 Брок Александр 1994 КСО "Белая Русь" - - 871 - - - - - - - 871 18 19 Делидович Антон 1993 КО "Эридан" 350 135 - - - - 318 - - - 803 19 20 Мицура Ян 1993 СКО "Орион" 609 137 - - - - - - - - 746 20 21 Зубрицкий Максим 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - 728 - - - - - - 728 21 22 Алиновский Сергей 1994 Лично - - - 725 - - - - - - 725 22 23 Станьковский Алексей 1994 Лично - - - - - - 685 - - - 685 23 24 Кутищев Ярослав 1994 Лично - - - - - - 677 - - - 677 24 25 Витковский Алексей 1994 Лично 0 212 - 111 - - - 350 - - 673 25 26 Захаренко Дмитрий 1993 СКО "Торпедо" - - - 667 - - - - - - 667 26 27 Пальчевский Егор 1993 ТК "Пилигрим" - - 578 - - - - - - - 578 27 28 Рахубов Вячеслав 1994 Лично 268 - - - - - - 310 - - 578 27 29 Кривошеев Андрей 1994 СКО "Торпедо" - - - 548 - - - - - - 548 29 30 Зиневич Игорь 1994 Лично - - - - - - 532 - - - 532 30 31 Поух Сергей 1993 КСО "Волк" - 528 - - - - - - - - 528 31 32 Лапекин Владислав 1993 Лично - - - 505 - - - - - - 505 32 33 Луковский Виталий 1994 КСО "Азимут-Спартак" - - - 505 - - - - - - 505 32 34 Ковалев Алексей 1994 КСО "Белая Русь" - - 487 - - - - - - - 487 34 35 Трайгель Владимир 1993 КСО "Волк" - 474 - - - - - - - - 474 35 36 Соколов Георгий 1994 СКО "Витязь" - - - - - - 455 - - - 455 36 37 Жданюк Андрей 1996 СКО "Орион" - - - - - - - 448 - - 448 37 38 Пархац Дмитрий 1993 Лично 435 0 - - - - - - - - 435 38 39 Попов Максим 1993 Лично - 428 - - - - - - - - 428 39 40 Сынков Михаил 1994 КСО "Березино" - - - - - - - 427 - - 427 40 41 Астащенко Андрей 1993 Лично - - - - - - 392 - - - 392 41 42 Станько Евгений 1994 СК "БГУ" - - - 386 - - - - - - 386 42 43 Голубев Денис 1994 Лично - - - - - - 369 - - - 369 43 44 Ларин Никита 1994 Лично 154 213 - - - - - - - - 367 44 45 Лукьянчик Максим 1994 СК "Камволь" - 38 323 - - - - - - - 361 45 46 Борисенко Максим 1994 Лично - - - - - - 355 - - - 355 46 47 Касперович Андрей 1994 Лично - - - - - - 326 - - - 326 47 48 Саприко Павел 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - 318 - - - - - - 318 48 49 Макеев Вадим 1994 Лично 302 0 - - - - - - - - 302 49 50 Ежель Денис 1993 Лично - - - - - - 288 - - - 288 50 51 Ловейкин Андрей Лично - - - - - - 273 - - - 273 51 52 Гриц Никита 1993 КСО "Волк" - 265 - - - - - - - - 265 52 53 Коваленко Дмитрий 1994 СТК "Мередиан" - - - 0 - - - 255 - - 255 53 54 Андрияш Александр 1994 СКО "Орион" 244 0 - - - - - - - - 244 54 55 Лашко Андрей 1994 КСО "Белая Русь" - - 241 - - - - - - - 241 55 56 Кутьин Илья 1994 Лично - 237 - - - - - - - - 237 56 57 Усманов Игорь 1993 СКО "Торпедо" - - - 213 - - - - - - 213 57 58 Бизунов Алексей 1994 Лично - - - - - - 194 - - - 194 58 59 Новик Алексей 1994 Лично 191 - - - - - - - - - 191 59 60 Васин Александр 1993 Лично - - - 171 - - - - - - 171 60 61 Федоров Сергей 1994 КСО "Белая Русь" - - 149 - - - - - - - 149 61 62 Акудович Виталий 1994 КСО "Волк" - 136 - - - - - - - - 136 62 63 Круглешов Антон 1994 Лично - - - - - - 120 - - - 120 63 64 Седунов Василий 1993 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 96 - - - 96 64 65 Чебаков Александр 1993 Лично - 25 - - - - - - - - 25 65 66 Стрельченко Игорь 1993 Лично - - - - - - 1 - - - 1 66 67 Алексеев Алексей 1994 КСО "БНТУ" - - - 0 - - - - - - 0 - 68 Ахремчук Александр 1994 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 69 Большаков Виталий 1994 КО "Эридан" - 0 - - - - - - - - 0 - 70 Горчанюк Виктор 1994 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 71 Демянчик Евгений 1993 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 72 Десятов Сергей 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 73 Дышко Александр 1993 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 74 Казимирчик Артём 1994 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 75 Колосовский ОЛег 1993 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 76 Колунов Владислав 1994 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 77 Костецкий Евгений 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 78 Куриленков Николай Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 79 Лелич Александр 1993 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 80 Лобацевич Максим 1993 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 81 Лобунов Павел 1993 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 82 Маргаринт Дмитрий 1993 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 83 Марченко Влад 1993 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 84 Мацкевич Вячеслав 1994 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 85 Моховиков Кирилл 1993 СКО "Витязь" - - - - - - 0 - - - 0 - 86 Новиков Антон 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 87 Овчаренко Андрей 1993 КСО "Березино" - - - 0 - - - - - - 0 - 88 Озимок Илья 1993 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 89 Орлов Денис 1993 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 90 Павлюкевич Сергей 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 91 Плисунов Евгений 1994 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 92 Полторак С. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 93 Регилевич В. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 94 Семенчук Дмитрий 1994 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - 95 Слайковский Николай 1994 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 96 Счасный Андрей 1994 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 97 Титов Влад Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 98 Хилькевич Руслан 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 99 Ходосевич Артём 1994 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 100 Чекель В. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 101 Чекель М. 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 102 Чудаков Кирилл 1994 СКО "Витязь" - - - - - - 0 - - - 0 - 103 Ярмолич Андрей 1994 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Кравцов Егор 1991 СТК "Мередиан" 980 856 1000 1000 - - - - - - f 3836 1 2 Корогода Аркадий 1991 КСО "БНТУ" - 820 897 797 - - - 1000 - - f 3514 2 3 Матусевич Владимир 1991 СК "БГПУ" 897 720 869 - - - - 710 - - 3196 3 4 Лесюк Михаил 1992 КО "Эридан" 847 931 - - - - 659 - - - 2437 4 5 Кожедуб Михаил 1992 СК "Буг" - 1000 - - - - 1000 - - - f 2000 5 6 Криштапович Алексей 1992 Лично 592 847 - - - - - - - - 1439 6 7 Мойсак Дмитрий 1991 СК "Буг" 771 643 - - - - - - - - 1414 7 8 Дробенков Вадим 1992 КО "Эридан" 807 - - 598 - - - - - - 1405 8 9 Ткачук Денис 1992 СК "Буг" 815 556 - - - - - - - - 1371 9 10 Смолко Александр 1991 СК "Буг" 693 669 - - - - - - - - 1362 10 11 Марфин Арсений 1991 СК "Буг" 668 680 - - - - - - - - 1348 11 12 Николайчик Дмитрий 1991 СКО "Кронан" 588 473 - - - - - - - - 1061 12 13 Черный Максим 1992 КО "Эридан" - - - 184 - - 853 - - - 1037 13 14 Григорьев Никита 1991 СК "Tri-O" Локомотив 1000 - - - - - - - - - f 1000 14 15 Сухомеро Сергей 1991 Лично 940 - - - - - - - - - 940 15 16 Некипелов Алексей 1991 Лично 930 - - - - - - - - - 930 16 17 Федченко Сергей 1992 Лично 249 638 - - - - - - - - 887 17 18 Корогода Виктор 1992 СК "Буг" - 840 - - - - - - - - 840 18 19 Едомский Александр 1992 КО "Эридан" - - 789 - - - - - - - 789 19 20 Тихомиров Евгений 1991 КСО "Белая Русь" - - 786 - - - - - - - 786 20 21 Буховецкий Андрей 1992 СК "Буг" 781 - - - - - - - - - 781 21 22 Кудрявцев Алексей 1991 КСО "Белая Русь" - - 735 - - - - - - - 735 22 23 Головачек Юрий 1991 Лично 718 - - - - - - - - - 718 23 24 Плитко Сергей 1992 СК "Буг" 714 - - - - - - - - - 714 24 25 Олипа Александр 1992 Лично 636 - - - - - - - - - 636 25 26 Скребец Михаил 1992 Лично 630 - - - - - - - - - 630 26 27 Макаревич Александр 1992 КСО "Волк" - 629 - - - - - - - - 629 27 28 Андриевский Влад 1992 СТК "Мередиан" - - 624 - - - - - - - 624 28 29 Коржов Павел 1992 КСО "Азимут-Спартак" - - - 624 - - - - - - 624 28 30 Рудаков Александр 1991 Лично 595 - - - - - - - - - 595 30 31 Спиренков Михаил 1992 Лично 587 0 - - - - - - - - 587 31 32 Панасик Александр 1992 КСО "Волк" - 558 - - - - - - - - 558 32 33 Касай Николай 1992 СК "Буг" 525 26 - - - - - - - - 551 33 34 Вьюнников Сергей 1992 Лично 199 326 - - - - - - - - 525 34 35 Викторович Виктор 1992 Лично 509 - - - - - - - - - 509 35 36 Папко Иван 1992 СКО "Витязь" - - - - - - 496 - - - 496 36 37 Ященко Вячеслав 1992 Лично - - - - - - 485 - - - 485 37 38 Яриневич Олег 1993 СК "Буг" 481 - - - - - - - - - 481 38 39 Подлесный Алексей 1992 Лично - - - - - - - 472 - - 472 39 40 Круталевич Сергей 1991 КСО "Березино" - 0 339 - - - 120 - - - 459 40 41 Пилипчук Олег 1991 Лично 423 - - - - - - - - - 423 41 42 Змушко Алексей 1992 СК "БГУ" - - - - - - - 417 - - 417 42 43 Никитин Тарас 1992 КСО "Белая Русь" - - 408 - - - - - - - 408 43 44 Мелеховец Павел 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 406 - - 406 44 45 Жогаль Дмитрий 1992 Лично 392 - - - - - - - - - 392 45 46 Голубович Андрей 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 316 - - 316 46 47 Бурак Александр 1992 Лично - - - - - - 249 - - - 249 47 48 Минич Евгений 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 239 - - 239 48 49 Рудаков Алексей 1991 Лично - - - 231 - - - - - - 231 49 50 Евсюченя Александр 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 162 - - 162 50 51 Фёдоров Сергей 1992 СК "Tri-O" Локомотив 121 - - - - - - - - - 121 51 52 Глезденёв Михаил 1992 Лично 85 - - - - - - - - - 85 52 53 Бубнович В. 1992 Лично - 46 - - - - - - - - 46 53 54 Цинкалов Игорь 1992 Лично 16 - - - - - - - - - 16 54 55 Бакунович Дмитрий 1991 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 56 Баранов Василий 1992 КСО "Березино" - - 0 - - - - 0 - - 0 - 57 Безмен Кирилл 1991 КСО "Азимут-Спартак" - - - 0 - - - - - - 0 - 58 Давыденок Артур 1992 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 59 Дмитроченко Филипп 1992 ТК "Пилигрим" - - 0 - - - - - - - 0 - 60 Жук Валерий 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 61 Костецкий Евгений 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 62 Кравчук Андрей 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 63 Кутумов Игорь 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 64 Маркевич Юрий 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 65 Морелевич Иван 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 66 Новик Алексей 1992 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 67 Норсеев Анатолий 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 68 Силькевич Руслан 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 69 Скрипко Сергей 1992 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - 70 Хилько Дмитрий 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 71 Юргель Павел 1991 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 72 Юреня Александр 1991 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 73 Капитонов Алексей 1992 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 74 Клестов Максим 1991 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 75 Комаров Станислав 1992 СК "БГУ" - - - - - - - 0 - - 0 - 76 Крутоус Павел 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 0 - - 0 - 77 Мерзлов Николай 1992 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 78 Мертенс Андрей 1992 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 79 Никишев Павел 1992 СК "БГУ" - - - - - - - 0 - - 0 - 80 Селиванов Александр 1992 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 81 Тумаков Юрий 1992 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 82 Щеглов Вадим 1992 СК "БГУ" - - - - - - - 0 - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рыжков Сергей 1986 СК "Камволь" 930 1000 750 - 1000 1100 916 - - - f 4946 1 2 Крюков Дмитрий 1988 КСО "БНТУ" 1000 1000 943 873 - 967 - 820 - - f 4783 2 3 Белянко Илья 1985 СК "БГУ" 922 984 1000 - 882 990 - 737 - - f 4778 3 4 Мемелов Алексей 1988 СК "БГУ" 0 - 965 803 758 957 672 739 - - 4222 4 5 Стрельцов Василий 1990 КО "Эридан" 677 892 889 - - 893 - 865 - - 4216 5 6 Стрельцов Максим 1983 КСО "БНТУ" 889 862 795 518 - 855 - 681 - - 4082 6 7 Писарчик Сергей 1980 СК "БГУ" 728 834 - 777 799 836 - - - - 3974 7 8 Миронов Дмитрий 1980 СК "Камволь" - 951 996 - - 975 - 763 - - 3685 8 9 Хомич Игорь 1985 КСО "БНТУ" 740 823 724 - - 763 - 539 - - 3589 9 10 Солодкин Сергей 1984 СК "БГУ" - 973 - - 953 - 750 834 - - 3510 10 11 Беспалов Роман 1978 КСО "Белая Русь" - 759 910 900 - 918 - - - - 3487 11 12 Афанасьев Иван 1979 КО "Эридан" - 711 - 541 796 835 569 - - - 3452 12 13 Гудимчик Алексей 1988 КСО "БНТУ" 750 0 555 - 790 - 608 698 - - 3401 13 14 Давидович Дмитрий 1981 СК "БГУ" 465 542 430 777 616 707 477 - - - 3119 14 15 Сахончик Александр 1988 КСО "Березино" - 896 - 633 - 862 - 675 - - 3066 15 16 Яковлев Андрей 1981 СК "БГУ" - 567 737 522 644 - 569 426 - - 3039 16 17 Михалкин Дмитрий 1980 КО "Эридан" - - - 1000 - 0 1000 1000 - - f 3000 17 18 Лабчэўскі Аляксей 1982 КСО "БНТУ" - - 793 505 819 763 - - - - 2880 18 19 Черный Виталий 1987 КО "Эридан" - - 870 633 - 982 - - - - 2485 19 20 Кухто Пётр 1981 СК "БГУ" - 462 526 233 675 - 479 - - - 2375 20 21 Веремейчик Антон 1988 КСО "БНТУ" 598 622 541 - - - - 582 - - 2343 21 22 Шахметов Константин 1986 КСО "БНТУ" 679 876 773 - - - - - - - 2328 22 23 Медведев Константин 1990 КСО "БНТУ" 718 780 0 - - 818 - - - - 2316 23 24 Дедовец Евгений 1989 КСО "Белая Русь" 723 856 - - - - - 726 - - 2305 24 25 Пенкрат Виталий 1984 КСО "Березино" - 747 699 - - - 431 395 - - 2272 25 26 Ветошкин Дмитрий 1985 СКО "Немига-Норд" - 748 737 - - 696 - - - - 2181 26 27 Федоришкин Вячеслав 1983 СК "БГУ" 382 410 265 396 441 466 297 401 - - 2114 27 28 Юрок Антон 1987 СК "БГУ" 543 631 614 - - - 325 - - - 2113 28 29 Крапивко Дмитрий 1983 СКО "Кронан" 970 - - - - 1084 - - - - 2054 29 30 Злобин Денис 1982 СТК "Мэта" 964 - - - - 883 - - - - 1847 30 31 Монич Денис 1989 КСО "БНТУ" 0 944 - - - 881 - - - - 1825 31 32 Самусевич Александр 1989 КСО "БНТУ" 254 - 0 386 - 659 - 524 - - 1823 32 33 Сушинский Андрей 1984 КСО "Березино" - 571 434 - - 489 - 260 - - 1754 33 34 Громов Алексей 1988 СК "БГУ" 0 731 - - 594 - 410 - - - 1735 34 35 Марчук Валерий 1990 КСО "БНТУ" - - 828 - - 738 - - - - 1566 35 36 Языков Юрий 1990 Лично - - - 681 - 799 - - - - 1480 36 37 Лаппо Никита 1990 СК "БГУ" 528 515 393 - - - - - - - 1436 37 38 Королёв Евгений 1989 КСО "БНТУ" 628 - 460 280 - - - - - - 1368 38 39 Грузд Александр 1985 СК "БГУ" - - - 507 150 657 - - - - 1314 39 40 Дубинчик Денис 1983 СК "БГПУ" - 681 569 - - - - - - - 1250 40 41 Бондарович Дмитрий 1989 КСО "БНТУ" 656 - 589 - - - - - - - 1245 41 42 Стасевич Александр 1987 КСО "Белая Русь" - - 617 - - - 180 442 - - 1239 42 43 Лемачко Андрей 1984 КО "Эридан" 713 - 488 - - - - - - - 1201 43 44 Войтов Денис 1983 Лично - - - - - 626 552 - - - 1178 44 45 Скрипко Александр 1990 Лично 619 - - 545 - - - - - - 1164 45 46 Ясюченя Сергей 1990 СКО "Немига-Норд" - 656 - - - - - 489 - - 1145 46 47 Мальченков Алексей 1970 Лично - - - - - 622 504 - - - 1126 47 48 Новак Дмитрий 1986 КСО "Белая Русь" - 906 - 219 - - - - - - 1125 48 49 Ходан Александр 1988 СКО "Немига-Норд" - 601 495 - - - - - - - 1096 49 50 Малевич Павел 1986 СК "БГУ" 609 464 - - - - - - - - 1073 50 51 Болдыш Виталий 1988 Лично 552 - - 514 - - - - - - 1066 51 52 Дудик Владимир 1982 СК "БГПУ" - 575 484 - - - - - - - 1059 52 53 Холод Павел 1976 КО "Эридан" 534 - - - - - - 485 - - 1019 53 54 Раздробенко Дмитрий 1984 КО "Эридан" - - - - 537 - 481 - - - 1018 54 55 Моюрников Александр 1987 ТК "Пилигрим" - - 691 - - - - 323 - - 1014 55 56 Алексеёнок Александр КО "Эридан" - 381 619 - - - - - - - 1000 56 57 Амеличкин Василий 1987 Лично 427 - - 573 - - - - - - 1000 56 58 Алексеёнок Алексей 1988 КО "Эридан" 0 991 - - - - - - - - 991 58 59 Салин Андрей 1988 КО "Эридан" - 991 - - - - - - - - 991 58 60 Маковский Владимир 1985 СК "БГУ" - 0 712 - - - 269 - - - 981 60 61 Бондарович Андрей 1988 КО "Эридан" 0 498 478 - - - - - - - 976 61 62 Матвеев Виталий 1980 Лично - - - - 474 - 495 - - - 969 62 63 Тамбасов Юрий КО "Эридан" - - - - 947 - - - - - 947 63 64 Балабанов Пётр 1978 СК "Камволь" - - - - - 922 - - - - 922 64 65 Макеенко Михаимл 1989 КО "Эридан" - - - - - 918 - - - - 918 65 66 Войцехович Руслан 1986 СК "БГУ" 278 634 - - - - - - - - 912 66 67 Орышко Александр 1983 Лично 889 - - - - - - - - - 889 67 68 Чагарин Иван 1988 СК "БГУ" 259 - 605 - 0 - - - - - 864 68 69 Сташкевич Александр 1988 СКО "Кронан" 361 493 - - - - - - - - 854 69 70 Новосад Павел 1984 Лично 852 - - - - - - - - - 852 70 71 Кожедуб Михаил 1992 СК "Буг" - - - - - 844 - - - - 844 71 72 Хвастовский Сергей 1970 Лично - - - - - 555 278 - - - 833 72 73 Журавлев Вячеслав 1976 СКО "Немига-Норд" - - 815 - - - - - - - 815 73 74 Василенко Владимир 1990 СК "Камволь" 297 346 139 - - - - - - - 782 74 75 Ванькевич Дмитрий 1973 КСО "Березино" - 439 - - - - - 330 - - 769 75 76 Пожитков Михаил 1987 КСО "Белая Русь" - - 596 - - - 173 - - - 769 75 77 Федоришкин Александр СКО "Торпедо" - - 761 - - - - - - - 761 77 78 Кузнецов Владимир 1970 КО "Эридан" - - - - - 467 - 292 - - 759 78 79 Поведайко Виталий 1987 СКО "Кронан" 166 570 - - - - - - - - 736 79 80 Мелешко Евгений 1984 СК "БГУ" 733 - - - - - - - - - 733 80 81 Красько Павел 1980 СК "Камволь" 0 721 - - - - - - - - 721 81 82 Загорянский Владислав 1988 Лично - - - - - - - 705 - - 705 82 83 Марченко Викентий Лично - - - - 687 - - - - - 687 83 84 Петрочук Дмитрий 1980 Лично 684 - - - - - - - - - 684 84 85 Лазакович Андрей 1987 Лично - - - 678 - - - - - - 678 85 86 Магер Андрей 1986 Лично 673 - - - - - - - - - 673 86 87 Спасовский Игорь 1983 Лично 662 - - - - - - - - - 662 87 88 Денисов Валерий 1963 КСО "Белая Русь" - - - - - 621 - - - - 621 88 89 Горбач Виталий 1987 Лично - 616 - - - - - - - - 616 89 90 Шаблыко Антон Лично - - - - 612 - - - - - 612 90 91 Волынец Ярослав 1989 Лично 593 - - - - - - - - - 593 91 92 Киряков Андрей 1985 КО "Эридан" 591 - - - - - - - - - 591 92 93 Дедовец Андрей 1988 КСО "Белая Русь" 587 0 - - - - - - - - 587 93 94 Минчуков Александр 1973 СК "Камволь" - - - 0 560 - - - - - 560 94 95 Шлойдо Алексей 1978 ТК "Пилигрим" - - 559 - - - - - - - 559 95 96 Песков Денис 1983 Лично 555 - - - - - - - - - 555 96 97 Мурашко Андрей СКО "Орион" - - - - 554 - - - - - 554 97 98 Ерко Андрей 1982 Лично 534 - - - - - - - - - 534 98 99 Матусевич Владимир КО "Эридан" - - - - 534 - - - - - 534 98 100 Звонцов Игорь Лично - - - - 533 - - - - - 533 100 101 Соболевский Денис 1989 СК "БГПУ" - - 520 - - - - - - - 520 101 102 Пашута Александр 1985 КО "Эридан" 516 - - - - - - - - - 516 102 103 Андреюк Михаил 1983 СК "Буг" - 386 - - - - 127 - - - 513 103 104 Старков А. 1983 Лично - 493 - - - - - - - - 493 104 105 Костромин Олег 1984 СК "Камволь" - 0 486 - - - - - - - 486 105 106 Малиновский Дмитрий 1984 Лично 481 - - - - - - - - - 481 106 107 Сосновский Антон 1987 СК "БГУ" - - - - - - - 473 - - 473 107 108 Мулярчик Константин 1986 СК "БГУ" 468 0 - - - - - - - - 468 108 109 Подвалков Андрей 1971 Лично - - - - - - 463 - - - 463 109 110 Войлошников Павел 1975 Лично - 455 - - - - - - - - 455 110 111 Саблин Юрий 1985 Лично - - - 454 - - - - - - 454 111 112 Яцыно Павел 1986 Лично - - - - - - 449 - - - 449 112 113 Васильев Андрей 1990 Лично - - - - - - 438 - - - 438 113 114 Василенко Алексей 1986 КСО "БНТУ" - 237 - - - - - 194 - - 431 114 115 Якушев Дмитрий 1986 Лично - - - - - - 431 - - - 431 114 116 Овечкин Александр 1973 СКО "Витязь" - - - - - - 423 - - - 423 116 117 Киселев Иван 1986 СК "БГУ" 0 418 - - - - - - - - 418 117 118 Лапекин Максим 1971 СКО "Торпедо" 412 - - - - - - - - - 412 118 119 Грибоедов Алексей КО "Эридан" - - - - 406 - - - - - 406 119 120 Степанюк Андрей 1990 СК "БГУ" 384 - - - - - - - - - 384 120 121 Прокофьев Глеб Лично - - - - 383 - - - - - 383 121 122 Кручина Антон СК "Камволь" - - - - 381 - - - - - 381 122 123 Дробенков Вадим 1992 КО "Эридан" - - - - 378 0 - - - - 378 123 124 Петлицкий Иван 1972 КСО "Динамо" - 370 - - - - - - - - 370 124 125 Зубков Павел 1989 СКО "Кронан" - 367 - - - - - - - - 367 125 126 Саванович Виталий 1978 КО "Эридан" - - 366 - - - - - - - 366 126 127 Вербицкий Юрий 1978 КСА "Зялёны стадыён" 364 - - - - - - - - - 364 127 128 Бурылин Антон 1979 Лично - - - - - - 362 - - - 362 128 129 Войтович Василий 1976 Лично 362 - - - - - - - - - 362 128 130 Касач Вячеслав СК "Камволь" - - - - 359 - - - - - 359 130 131 Веренич Евгений 1985 Лично 333 - - - - - - - - - 333 131 132 Гайдуков Павел 1990 Лично - - - - - - 330 - - - 330 132 133 Шилак Алексей СКО "Орион" - - - - 323 - - - - - 323 133 134 Самосевич Александр 1983 Лично 321 - - - - - - - - - 321 134 135 Мигун Алексей 1990 КСО "Березино" - - - - - - - 320 - - 320 135 136 Наскалов Михаил Лично - - - - 319 - - - - - 319 136 137 Майоров Виталий 1981 Лично - - - - - - 316 - - - 316 137 138 Германов Артур 1986 Лично - - - 314 - - - - - - 314 138 139 Диденко Антон 1974 КСО "Белая Русь" - - 313 - - - - - - - 313 139 140 Егоров Дмитрий 1987 Лично - - - - - - 305 - - - 305 140 141 Найденов Иван 1980 Лично - 302 - - - - - - - - 302 141 142 Матвеев Александр 1990 Лично - - - - - - 294 - - - 294 142 143 Агеев Максим 1971 Лично - - - - - - 288 - - - 288 143 144 Григорьев Никита 1990 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 277 - - - 277 144 145 Павлов Александр Лично - - - - - - 265 - - - 265 145 146 Трифоненко Иван 1989 КСО "Чериков" - - - - - - 262 - - - 262 146 147 Бондарук Максим 1991 Лично 259 - - - - - - - - - 259 147 148 Буковец Артём 1978 СК "Tri-O" Локомотив 0 - - - - - 254 - - - 254 148 149 Воронов Сергей 1972 КСО "Динамо" - - - - - - 253 - - - 253 149 150 Соколов Артём 1983 СТК "Мередиан" - - - 237 - - - - - - 237 150 151 Мицкевич Артём 1989 СК "БГУ" - - - - - - - 235 - - 235 151 152 Ценцевицкий Артём 1990 ТК "Пилигрим" - - 234 - - - - - - - 234 152 153 Колошич Вадим 1990 СКО "Кронан" - 220 - - - - - - - - 220 153 154 Стасевич Игорь 1990 Лично 213 - - - - - - - - - 213 154 155 Костючик Павел 1988 Лично 210 - - - - - - - - - 210 155 156 Кравцевич Валерий 1972 СК "Камволь" 209 - - - - - - - - - 209 156 157 Королёв Александр 1982 ТК "Пилигрим" - - 207 - - - - 0 - - 207 157 158 Олесиюк Борис 1979 СКО "Орион" 206 - - - - - - - - - 206 158 159 Микишанов Алексей 1978 Лично - - - - - - 192 - - - 192 159 160 Прытков Валерий 1975 ТК "Пилигрим" - - - - - - - 190 - - 190 160 161 Поплавский Е. 1982 Лично - 186 - - - - - - - - 186 161 162 Колибаба Михаил 1987 КСО "БНТУ" - - 183 - - - - - - - 183 162 163 Бригинец Константин 1977 КО "Эридан" - - - - - - 172 - - - 172 163 164 Карачев Александр 1977 Лично - 169 - - - - - - - - 169 164 165 Жукович Павел 1970 Лично 165 - - - - - - - - - 165 165 166 Жерносек Александр 1990 Лично - - - - - - 147 - - - 147 166 167 Новик Василий 1970 Лично 143 - - - - - - - - - 143 167 168 Белецкий Николай 1987 Лично - 136 - - - - - - - - 136 168 169 Лисейцев Артём 1987 Лично - - - - - - 135 - - - 135 169 170 Гулевич Сергей 1988 Лично 118 - - - - - - - - - 118 170 171 Киячко Александр 1988 Лично - 110 - - - - - - - - 110 171 172 Дворяк Антон 1988 Лично - - - - - - 109 - - - 109 172 173 Скребец Николай 1990 СКО "Кронан" - 102 - - - - - - - - 102 173 174 Васюкович Сергей 1988 СК "Tri-O" Локомотив 100 - - - - - - - - - 100 174 175 Болдыш Сергей 1985 Лично - - - 88 - - - - - - 88 175 176 Лесюк Михаил КО "Эридан" - - - - 70 - - - - - 70 176 177 Комаров Денис 1990 СКО "Кронан" 0 46 - - - - - - - - 46 177 178 Черкасов Артём 1987 Лично 44 - - - - - - - - - 44 178 179 Андрощик Сергей 1982 СК "БГПУ" - 42 0 - - - - - - - 42 179 180 Гремяко Алексей 1988 Лично - 19 - - - - - - - - 19 180 181 Мартынов Сергей Лично - - - - - - 8 - - - 8 181 182 Сушко Николай 1988 Лично - 2 - - - - - - - - 2 182 183 Бабашко Фёдор 1990 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 184 Бардасов В. 1987 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 185 Вакульчик Алексей 1988 СК "БГУ" 0 - - - - - - - - - 0 - 186 Вихров Александр Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 187 Горбачев Николай 1989 СТК "Мэта" - - - - - - - 0 - - 0 - 188 Докучаев Илья 1986 СК "БГУ" - - - - - - - 0 - - 0 - 189 Ефименко Дмитрий СК "Камволь" - - - - 0 - - - - - 0 - 190 Кишкевич Максим 1987 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 191 Козачук А.М. 1983 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 192 Лепехин Юрий 1981 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 193 Ляховский Владислав 1990 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 194 Мазько Николай 1990 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 195 Макатревич Константин 1990 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 196 Павленко С. 1973 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 197 Петрашевич Дмитрий 1989 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 198 Попович Руслан 1986 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 199 Рачко Евгений 1990 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 200 Романовский Артём 1990 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 201 Рыбачок Дмитрий 1989 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 202 Сенюкович Дмитрий 1988 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 203 Силюк Александр 1986 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 204 Синкель Ю. 1969 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 205 Смирнов Андрей 1978 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 206 Соколовский Александр 1990 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 207 Тихонович Андрей 1984 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 208 Трасковский Дмитрий СК "Камволь" - - - - 0 - - - - - 0 - 209 Тырса Максим 1990 СК "БГУ" - - - - - - - 0 - - 0 - 210 Ульянов Павел 1976 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 211 Шинкевич Алексей 1988 КСО "БНТУ" - 0 - - - - - - - - 0 - 212 Шпеть Андрей 1976 КСО "Динамо" - 0 - - - - - - - - 0 - 213 Яскин Илья 1990 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М40 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Денисов Валерий 1963 КСО "Белая Русь" - 1000 - 1000 - - - 808 - - f 2808 1 2 Звонцов Игорь 1962 КСО "Динамо" - - - 949 - - 1000 - - - f 1949 2 3 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - 683 - - 1000 - - - - - f 1683 3 4 Триденский Геннадий 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - 831 732 - - - - - - - 1563 4 5 Мурашко Андрей 1968 СКО "Орион" - - 1000 - - - - 554 - - f 1554 5 6 Горбач Юрий 1960 Лично 649 787 - - - - - - - - 1436 6 7 Мороз Иван 1955 КО "Камертон" - - - 337 - - 429 358 - - 1124 7 8 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - 486 632 0 - - - - - 1118 8 9 Малахов Игорь 1965 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 1000 - - f 1000 9 10 Павлючук Олег 1965 СК "Буг" 1000 - - - - - - - - - f 1000 9 11 Морозов Андрей 1964 КСО "Белая Русь" - 594 - 388 - - - - - - 982 11 12 Ародь Эдвард 1961 СКО "Кронан" 818 - - - - - - - - - 818 12 13 Колуханов Олег 1969 СКО "Витязь" - - - - - - 780 - - - 780 13 14 Войцехович Артур 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 652 - - 652 14 15 Черный Павел 1964 КСО "Азимут-Спартак" - - - 636 - - - - - - 636 15 16 Соболев Олег 1967 Лично - - - - - - 623 - - - 623 16 17 Пискунов Алексей Лично - - - - - - 531 - - - 531 17 18 Цыкунов Сергей 1962 КО "Эридан" - 525 - - - - - - - - 525 18 19 Кутузов Сергей 1960 Лично 263 - - 226 - - - - - - 489 19 20 Парфенов Сергей 1956 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 82 - - 373 - - - 455 20 21 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 418 0 - - - - - 418 21 22 Шангин 1962 Лично - - - - - - 398 - - - 398 22 23 Полюхович Юрий 1969 Лично 397 - - - - - - - - - 397 23 24 Петрайтис Роландес 1965 Лично - - 327 - - - - - - - 327 24 25 Луговцов Алексей 1961 КСО "Азимут-Спартак" - - - 265 - - - - - - 265 25 26 Савушкин Александр 1962 ОК "Пралеска" - 187 - - - - - - - - 187 26 27 Малевич Вячеслав 1969 СТК "Мередиан" - - - 154 - - - - - - 154 27 28 Макоед Михаил 1967 СК "Буг" - 142 - - - - - - - - 142 28 29 Пискунов Александр Лично - - - - - - 105 - - - 105 29 30 Брок Александр 1967 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 31 Горчанюк Фёдор 1968 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 32 Заруцкий Александр 1962 ТК "Пилигрим" - - 0 - - - - - - - 0 - 33 Карама Игорь Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 34 Сидорук С.В. 1965 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 35 Шалесный Леонид 1962 СК "Стандарт" - - - 0 - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Алексеев Юрий 1958 КСО "БНТУ" - - 1000 953 - - 906 1000 - - f 3859 1 2 Важник Александр 1958 СК "Стандарт" - - 955 1000 0 - 904 985 - - f 3844 2 3 Жуковский Владимир 1955 СК "Стандарт" 671 578 965 465 819 - 799 - - - 3832 3 4 Мелешко Андрей 1955 СК "БГУ" 579 962 - 958 - - - - - - 2499 4 5 Васневский Сергей 1958 КСО "Динамо" - - - - 1000 - 817 - - - f 1817 5 6 Раков Николай 1955 КО "Эридан" 0 650 - - 0 - 431 - - - 1081 6 7 Воронов Юрий 1956 Лично - - - - - - 1000 - - - f 1000 7 8 Канарский Валерий 1957 Лично 1000 - - - - - - - - - f 1000 7 9 Пунько Пётр 1956 СК "Камволь" - 1000 - - - - - - - - f 1000 7 10 Триденский Геннадий 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 0 - - - 857 - - 857 10 11 Васенцов Валерий 1957 Лично - 741 - - - - - - - - 741 11 12 Языков Леонид 1956 Лично - - - 714 - - - - - - 714 12 13 Горчаков Михаил 1958 Лично - - - - - - 684 - - - 684 13 14 Григоревич Иван 1955 СК "БГПУ" - - 635 - - - - - - - 635 14 15 Асылов Альберт 1955 Лично - 621 - - - - - - - - 621 15 16 Иванов Олег 1956 Лично - - - - - - 609 - - - 609 16 17 Трапезников Николай 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 609 - - - 609 16 18 Фролов Василий 1957 СК "Днепр" - - - 432 - - - - - - 432 18 19 Мельников Валерий 1959 Лично - - - - - - 411 - - - 411 19 20 Кухта Михаил 1959 Лично 402 - - - - - - - - - 402 20 21 Зайцев Владимир 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - 378 - - - - - - - 378 21 22 Хаврук Александр 1958 ТК "Пилигрим" - - 372 - - - - - - - 372 22 23 Белошицкий Василий 1958 СК "Буг" - 312 - - - - - - - - 312 23 24 Максимович Александр 1958 ТК "Пилигрим" - - 207 - - - - - - - 207 24 25 Лычков Александр 1956 КО "Эридан" 0 - - - - - - - - - 0 - 26 Марченко Викентий Лично - - - - 0 - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М55 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Нехай Геннадий 1949 СК "Стандарт" 686 454 131 - 1000 - 835 541 - - f 3516 1 2 Ковальчук Виктор 1947 СК "Стандарт" 329 563 208 - 628 - 754 - - - 2482 2 3 Буковец Анатолий 1950 СК "Tri-O" Локомотив 942 - - - - - 1000 - - - f 1942 3 4 Роговский Виталий 1953 ОК "Пралеска" 463 1000 - - - - 453 - - - f 1916 4 5 Бульбенов Владимир 1951 КО "Трактор" - - 1000 - - - - 822 - - f 1822 5 6 Миронов Пётр 1951 КО "Эридан" - 737 - - - - 926 - - - 1663 6 7 Маковский Анатолий 1950 КО "Эридан" - - - - - - - 1000 - - f 1000 7 8 Стрельцов Владимир 1953 Лично 1000 - - - - - - - - - f 1000 7 9 Титович Евгений КО "Трактор" - - - - 972 - - - - - 972 9 10 Мясников Сергей Лично - - - - - - 795 - - - 795 10 11 Мосин Павел 1951 КО "Трактор" - - - - - - - 710 - - 710 11 12 Порхунов Владимир 1949 Лично - - - - - - 668 - - - 668 12 13 Шеверов Михаил 1945 КСО "Белая Русь" - 619 - - - - - - - - 619 13 14 Базаленко Валерий 1951 Лично - 586 - - - - - - - - 586 14 15 Трифоненко Василий 1952 КСО "Чериков" - - - - - - 580 - - - 580 15 16 Кондратьев Владимир 1938 КСО "Белая Русь" 0 - 0 - - - - - - - 0 - 17 Черемисинов Дмитрий 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - - - - 0 - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Шинкевич Юлия 1997 СТК "Мередиан" 1000 - 563 - 1000 - - 1000 - - f 3563 1 2 Ванькевич Александра 1998 КСО "Березино" - - 1000 - - - 433 334 - - f 1767 2 3 Крисковец Дарья 1998 СТК "Мередиан" - - 708 752 - - - 307 - - 1767 2 4 Дернейко Илона 1998 Лично 489 905 - - - - - - - - 1394 4 5 Танянская Полина 1997 Лично 607 - 119 - - - - 372 - - 1098 5 6 Санько Ольга 1998 Лично 0 1000 - - - - - - - - f 1000 6 7 Щетько Анастасия 1997 СКО "Торпедо" - - - 1000 - - - - - - f 1000 6 8 Мальченкова Анастасия 1997 Лично - - - - - - 1000 - - - f 1000 6 9 Соболева Ольга 1997 Лично - - - - - - 950 - - - 950 9 10 Русак Алёна 2002 СКО "Кронан" - 889 - - - - - - - - 889 10 11 Прокопчук Наталья 1998 СК "Буг" - 800 - - - - 69 - - - 869 11 12 Босацкая Валентина 1997 Лично 843 0 - - - - - - - - 843 12 13 Повх Евгения 1997 Лично 0 675 - - - - - - - - 675 13 14 Яковлева Анна 1997 КСО "Азимут-Спартак" - - - 642 - - - - - - 642 14 15 Купчик Ольга 1997 КСО "Белая Русь" - - 599 - - - - - - - 599 15 16 Давыдюк Анастасия 1997 Лично - - - 548 - - - - - - 548 16 17 Звонцова мл Лично - - - - 488 - - - - - 488 17 18 Коринь Екатерина 1997 Лично 390 0 - - - - - - - - 390 18 19 Жадинец Ирина 1998 СК "Буг" 339 0 - - - - - - - - 339 19 20 Гивойно Мария 1997 СК "Буг" - 308 - - - - - - - - 308 20 21 Стасевич Виктория 1997 СК "Буг" 131 127 - - - - - - - - 258 21 22 Лемешевская Анастасия 1997 СКО "Торпедо" - - - 246 - - - - - - 246 22 23 Киклевич Юлия 1997 КСО "Березино" - - - - - - - 221 - - 221 23 24 Парибок Анастасия 1997 СТК "Мередиан" - - 0 194 - - - - - - 194 24 25 Альшанникова Диана 1997 Лично - - - 185 - - - - - - 185 25 26 Практика Анастасия 1997 Лично 165 - - - - - - - - - 165 26 27 Пилимон Антонина 1997 Лично - - - - - - 140 - - - 140 27 28 Мальченкова Анна 2001 Лично - - - - - - 73 - - - 73 28 29 Звонцова Анастасия КСО "Динамо" - - - 45 - - - - - - 45 29 30 Бельзюк Вероника 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 31 Бурая Юлия 1997 КСО "Березино" - - 0 - - - - 0 - - 0 - 32 Васьковская Надежда Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 33 Ведёрчик Алина 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 34 Гончарова Кристина 1997 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 35 Гром Дина 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 36 Дубешко Виктория 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 37 Какарская Елена 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 38 Ляховская Анастасия 1998 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 39 Нестерук Анастасия 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 40 Семёнова Ольга 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 41 Сидоренко Валерия 1998 СТК "Мередиан" - - - 0 - - - - - - 0 - 42 Симонюк Алина 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 43 Сурудо Валерия 1998 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 44 Шумская Виктория 2001 СТК "Мередиан" - - 0 - - - - 0 - - 0 - 45 Янчук Ирина 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 46 Власова Влада 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 47 Воронова Дарья 2000 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 48 Говоренкова Юлия 2001 СКО "Орион" - - - - - - - 0 - - 0 - 49 Горовая Яна 1998 КО "Эридан" - - - - - - 0 - - - 0 - 50 Карачун Мария 2001 СКО "Орион" - - - - - - - 0 - - 0 - 51 Кремная Алина 1998 КО "Эридан" - - - - - - 0 - - - 0 - 52 Мосолович Дарья 2001 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 53 Мосолович Лиза 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 54 Радюш Ирина 1998 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 55 Сержанович Ксения 2001 СКО "Орион" - - - - - - - 0 - - 0 - 56 Сермяжко Анастасия 1998 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 57 Тарасенко Анна 1998 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Черник Глафира 1995 СКО "Орион" 991 903 240 - - - - 935 - - 3069 1 2 Илькевич Анастасия 1996 СКО "Кронан" 1000 1000 - - - - - 1000 - - f 3000 2 3 Вараниковская Екатерина 1995 СТК "Мередиан" 669 - 1000 669 - - - 323 - - f 2661 3 4 Можар Виктория 1996 СК "Камволь" 703 810 471 - - - - - - - 1984 4 5 Красовская Евгения 1996 СКО "Орион" 260 495 660 - - - - 310 - - 1725 5 6 Гринек Яна 1995 СКО "Орион" 474 636 - - - - - - - - 1110 6 7 Гунина Полина 1996 СКО "Торпедо" - - - 1000 - - - - - - f 1000 7 8 Щепко Маргарита 1996 Лично - - - - - - 1000 - - - f 1000 7 9 Жигалковская Елена 1995 Лично - - 887 - - - - - - - 887 9 10 Деканова Александра 1995 Лично - - - - - - 868 - - - 868 10 11 Скрыпник Ольга 1997 СКО "Кронан" 102 692 - 15 - - - - - - 809 11 12 Вовк Яна 1995 СК "Буг" 760 - - - - - - - - - 760 12 13 Расевич Елена 1995 СКО "Орион" 195 543 - - - - - - - - 738 13 14 Кравец Кристина 1995 Лично - - - - - - 736 - - - 736 14 15 Галущак Варвара 1996 СТК "Мередиан" - - 131 155 - - - 354 - - 640 15 16 Холод Татьяна 1996 КО "Эридан" 280 - - - - - - 344 - - 624 16 17 Ранецкая Галина Лично - - - - - - 611 - - - 611 17 18 Королева Евгения 1995 Лично - - - - - - 542 - - - 542 18 19 Рухлевич Виктория 1995 КСО "Волк" - 537 - - - - - - - - 537 19 20 Кравцевич Надежда 1995 СКО "Кронан" 172 348 - - - - - - - - 520 20 21 Циновкина Мария 1995 Лично - - - - - - 501 - - - 501 21 22 Тарасова Юлия 1996 СКО "Торпедо" - - - 462 - - - - - - 462 22 23 Пахомова Виктория 1996 СТК "Мередиан" 0 - 452 0 - - - 0 - - 452 23 24 Жукович Татьяна 1995 Лично 374 - - - - - - - - - 374 24 25 Кулик Татьяна 1996 СКО "Немига-Норд" 0 368 - - - - - - - - 368 25 26 Ващук Ирина 1995 Лично 366 - - - - - - - - - 366 26 27 Андрушойть Елена 1995 Лично 282 - - - - - - - - - 282 27 28 Юревич Александра 1996 Лично 0 - - 255 - - - - - - 255 28 29 Буйневич Анастасия Лично - - - - - - 181 - - - 181 29 30 Купреева Екатерина 1996 КСО "Березино" - - 0 - - - - 154 - - 154 30 31 Ермаченок Анастасия 1996 КСО "Белая Русь" - - 138 - - - - - - - 138 31 32 Капчан Кристина 1996 СТК "Мередиан" 135 - 0 - - - - - - - 135 32 33 Манькевич Татьяна 1995 КСО "Азимут-Спартак" - - - 118 - - - - - - 118 33 34 Врублевская Юлия 1996 СКО "Кронан" 0 95 - 0 - - - - - - 95 34 35 Белошицкая Полина 1995 Лично 94 - - - - - - - - - 94 35 36 Скрундь Екатерина 1995 Лично 0 70 - - - - - - - - 70 36 37 Судас Инна 1995 СК "Буг" 41 - - - - - - - - - 41 37 38 Ганжур Лидия Лично - - - - - - 39 - - - 39 38 39 Беланович Анастасия 1996 Лично 0 - 0 - - - - 0 - - 0 - 40 Буяк Вероника 1996 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 41 Веренич Ирина 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 42 Винокурова Мария 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 43 Герасимович Екатерина 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 44 Гутько Янина 1996 СКО "Орион" - - - - - - - 0 - - 0 - 45 Данылива Кристина 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 46 Демчу Яна 1996 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - 0 - 47 Звягинцева Галина 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 48 Изосимова Илона 1996 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - 49 Кевра Анастасия 1995 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 50 Киклевич Алеся 1996 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 51 Куханова Анна 1995 КСО "Азимут-Спартак" - - - 0 - - - - - - 0 - 52 Латковская Виктория 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 53 Павловская Наталья 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 54 Попитич Татьяна 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 55 Пчеленцова Ирина 1995 Лично 0 - 0 - - - - 0 - - 0 - 56 Савицкая Анастасия 1996 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - 57 Сальмин Амира 1995 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - 58 Сафроненко Мария 1995 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 59 Шайкова Лиза 1996 СТК "Мередиан" - - - 0 - - - - - - 0 - 60 Шаробайко Полина 1994 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 61 Шахлевич Алеся 1996 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - 0 - 62 Шик Валерия 1996 КСО "Березино" - - 0 - - - - 0 - - 0 - 63 Шнитко Оксана 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Борсукова Анжелика 1993 КО "Эридан" - 605 1000 1000 1000 - 1000 - - - f 4605 1 2 Атаманович Анастасия 1994 КО "Эридан" 1000 968 789 - - - - 1000 - - f 3757 2 3 Романова Полина 1993 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 768 - - 545 757 - - 2070 3 4 Андреева Евгения 1994 СКО "Кронан" 525 - - 961 - - - - - - 1486 4 5 Адамчук Ирина 1993 СК "Буг" - 499 - - - - 900 - - - 1399 5 6 Черток Светлана 1993 Лично 633 656 - - - - - - - - 1289 6 7 Кулик Анна 1994 СК "Буг" 49 - - - - - 969 - - - 1018 7 8 Одинцова Дарья 1994 Лично - 1000 - - - - - - - - f 1000 8 9 Самолазова Александра 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - 954 - - - - - - 954 9 10 Шавель Мария 1994 СК "Буг" 544 318 - - - - - - - - 862 10 11 Максимова Анна 1993 СК "Tri-O" Локомотив 259 - - - - - 600 - - - 859 11 12 Пакнис Марина 1994 СКО "Торпедо" - - - 825 - - - - - - 825 12 13 Кохнюк Милана 1993 Лично 536 279 - - - - - - - - 815 13 14 Волосевич Анна 1993 КО "Эридан" - - - - - - 741 - - - 741 14 15 Беспалова Екатерина 1993 Лично 262 438 - - - - - - - - 700 15 16 Можар Екатерина 1994 Лично 464 230 - - - - - - - - 694 16 17 Смирнова Марина 1994 КСО "Азимут-Спартак" - - - 614 - - - - - - 614 17 18 Дудко Алина 1994 СК "Буг" 612 - - - - - - - - - 612 18 19 Смагур Кристина 1993 Лично - 588 - - - - - - - - 588 19 20 Ракитская Анастасия 1994 КСО "Белая Русь" - - 549 - - - - - - - 549 20 21 Тавгень Екатерина 1993 Лично - - - - - - 520 - - - 520 21 22 Глазкова Кристина 1993 Лично 384 81 - - - - - - - - 465 22 23 Симонюк Виктория 1994 Лично 437 - - - - - - - - - 437 23 24 Арлакович Полина 1994 КО "Эридан" 0 - 0 - - - - 418 - - 418 24 25 Фомичева Татьяна 1994 Лично - 287 - - - - - - - - 287 25 26 Макаревич Екатерина 1993 КСО "Волк" - 286 - - - - - - - - 286 26 27 Горустович Татьяна 1994 Лично 276 - - - - - - - - - 276 27 28 Баланович Яна 1994 СК "Буг" - 270 - - - - - - - - 270 28 29 Паракель-Коленда Алёна 1993 КСО "Волк" - 248 - - - - - - - - 248 29 30 Табольчик Дарья 1994 Лично 245 - - - - - - - - - 245 30 31 Сорока Юлия 1993 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 231 - - - 231 31 32 Тузикова Анастасия 1993 Лично - 180 - - - - - - - - 180 32 33 Михневич Анастасия 1994 КСО "Волк" - 155 - - - - - - - - 155 33 34 Иванова Александра 1994 КСО "Белая Русь" - - 129 - - - - - - - 129 34 35 Самойлова Ольга 1994 КСО "Белая Русь" - - 30 - - - - - - - 30 35 36 Антушевич А. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 37 Барсукова Лика 1993 КО "Эридан" 0 - - - - - - - - - 0 - 38 Брожек Наталья 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 39 Гацук Наталья 1982 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - - 0 - 40 Демидчик Елена 1993 ТК "Пилигрим" - - 0 - - - - - - - 0 - 41 Кузнецова М. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 42 Любицкая Алина 1994 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 43 Мироненко Анастасия 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 44 Псюкалова Вероника 1994 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 45 Шаметько Марина 1993 СТК "Мередиан" - - - - - - - 0 - - 0 - 46 Шемерей Анастасия 1993 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рудаковская Анна 1992 КСО "Белая Русь" - 1000 1000 1000 1000 - 1000 - - - f 5000 1 2 Шахметова Наталья 1992 СКО "Витязь" 682 766 540 - 697 - 762 - - - 3447 2 3 Черник Вероника 1991 КСО "Белая Русь" 1000 713 - 471 - - - 1000 - - f 3184 3 4 Алексеёнок Мария 1992 КО "Эридан" 749 784 735 - - - - - - - 2268 4 5 Радкевич Мария 1992 СКО "Кронан" 607 579 - 428 - - - 536 - - 2150 5 6 Боровая Марина 1991 СТК "Мередиан" 572 - 295 521 - - - 724 - - 2112 6 7 Сергеева Ирина 1992 СК "Камволь" 738 423 256 - 613 - - - - - 2030 7 8 Анисимова Татьяна 1992 СК "Буг" 915 0 - - - - - - - - 915 8 9 Цвирбут Юлия 1992 Лично 900 - - - - - - - - - 900 9 10 Крачковская Ольга 1992 КСО "Березино" - 518 373 - - - - - - - 891 10 11 Никифорва Анжела 1992 Лично - - - - - - 788 - - - 788 11 12 Голуб Надежда СК "Буг" 721 - - - - - - - - - 721 12 13 Курильчик Ольга 1992 СТК "Мередиан" - - - 718 - - - - - - 718 13 14 Полудеткина Ксения 1992 СКО "Витязь" - - 696 - - - - - - - 696 14 15 Петровская Виола 1991 СКО "Кронан" - 695 - - - - - - - - 695 15 16 Волкова Юлия 1991 СКО "Витязь" - - - - - - 626 - - - 626 16 17 Соболь Анастасия 1992 КСО "Березино" - 42 - 165 - - - 381 - - 588 17 18 Борсукова Лика 1993 КО "Эридан" - - - - 534 - - - - - 534 18 19 Королёва Ксения 1991 КСО "БНТУ" 507 - - - - - - - - - 507 19 20 Курочкина Валентина 1992 Лично 55 378 - - - - - - - - 433 20 21 Трапезникова Татьяна 1992 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 433 - - - 433 20 22 Дудник Виктория 1992 Лично 267 155 - - - - - - - - 422 22 23 Мышленник Марина 1991 СК "Буг" 370 - - - - - - - - - 370 23 24 Шевцова Анастасия 1992 Лично 342 - - - - - - - - - 342 24 25 Шинкарчук Ирина 1991 СК "Буг" - 335 - - - - - - - - 335 25 26 Романова Полина КО "Эридан" - - - - 325 - - - - - 325 26 27 Реброва Елена 1991 СК "БГПУ" - - - - - - - 292 - - 292 27 28 Нестерова Наталья 1992 СКО "Орион" 192 80 - - - - - - - - 272 28 29 Иванова Ксения 1991 КСО "Белая Русь" - - 263 - - - - - - - 263 29 30 Калиновская Наталья 1992 Лично 263 - - - - - - - - - 263 29 31 Выдренкова Екатерина 1991 СКО "Торпедо" - - - 250 - - - - - - 250 31 32 Кантерук Елена 1992 Лично 225 - - - - - - - - - 225 32 33 Захарчук Ольга 1992 Лично 212 - - - - - - - - - 212 33 34 Степанюк Кристина 1992 СК "Буг" - 211 - - - - - - - - 211 34 35 Волосевич Анна КО "Эридан" - - - - 209 - - - - - 209 35 36 Суббот Виктория 1992 Лично 205 0 - - - - - - - - 205 36 37 Гись Татьяна 1992 Лично 199 - - - - - - - - - 199 37 38 Тарасевич Ксения 1991 СКО "Витязь" - - - - - - 148 - - - 148 38 39 Сурвило Вероника Лично - - - - - - 120 - - - 120 39 40 Семеняко Анастасия 1992 Лично 115 - - - - - - - - - 115 40 41 Гоцман Ольга 1992 Лично - - - - - - 26 - - - 26 41 42 Мехалкова Ксения 1991 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 20 - - - 20 42 43 Дударчик Ольга 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 0 - - 0 - 44 Кузьменкова Анна 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 0 - - 0 - 45 Пашкевич Юлия 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 46 Сенчук Елена 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 47 Скалепова Ирина 1992 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 48 Тотменина Ксюша 1992 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Хилько Елена 1982 СКО "Орион" 632 793 838 1000 646 915 1000 659 - - f 4546 1 2 Печур Елена 1988 КСО "Белая Русь" 1000 1000 590 664 - 951 - 892 - - f 4507 2 3 Полякова Татьяна 1973 СК "Камволь" - 874 - 751 950 1050 - 707 - - 4332 3 4 Денисова Анастасия 1993 КСО "Белая Русь" - 982 838 652 - 994 - 769 - - 4235 4 5 Воскобойникова Татьяна 1980 КСО "Белая Русь" - 922 1000 - 541 958 - 764 - - f 4185 5 6 Бужан Ирина 1986 СК "БГУ" 792 0 840 - 721 869 657 - - - 3879 6 7 Кондратьева Александра 1974 КСО "Белая Русь" - 927 913 - 864 903 - - - - 3607 7 8 Хлопкова Юлия 1975 КО "Эридан" 492 688 546 - 801 - 954 503 - - 3492 8 9 Клоповская Анастасия 1987 КСО "БНТУ" 847 898 - 635 - 898 - - - - 3278 9 10 Лебедева Елена 1960 СК "БГУ" 586 525 695 395 508 457 575 548 - - 2929 10 11 Кунцевич Наталья 1983 СК "Камволь" - - - 563 - 1100 - 1000 - - f 2663 11 12 Мурзёнок Ирина 1984 КО "Эридан" 705 793 - - - 607 411 - - - 2516 12 13 Роговцова Ольга 1987 СКО "Торпедо" 800 - 908 0 - - - 804 - - 2512 13 14 Василевская Екатерина 1980 КО "Эридан" 668 - 913 - - - - 724 - - 2305 14 15 Титова Инна 1986 КО "Эридан" 0 743 564 378 526 - - - - - 2211 15 16 Клеменя Екатерина 1987 КСО "Березино" - 642 - 846 - - - 528 - - 2016 16 17 Родионова Екатерина 1984 КО "Эридан" - - - - 1000 997 - - - - f 1997 17 18 Кулик Ольга 1971 СКО "Немига-Норд" 667 608 - - - 644 - - - - 1919 18 19 Шибеко Кристина 1989 СК "БГУ" 554 545 777 - - - - - - - 1876 19 20 Драк Ирина 1977 СКО "Немига-Норд" - 710 632 - - 412 - - - - 1754 20 21 Ковган Наталья 1988 СК "БГУ" 366 445 574 - - - 321 - - - 1706 21 22 Шклудова Маргарита 1988 КО "Эридан" 505 601 527 - - - - - - - 1633 22 23 Паскару Анна 1986 СК "Камволь" - 678 635 - 201 - - - - - 1514 23 24 Булаткина Наталья 1988 СК "БГУ" 496 - 563 0 404 - - - - - 1463 24 25 Маркушова Ольга 1989 СК "БГУ" 178 - - - 263 559 - 325 - - 1325 25 26 Афанасьева Анастасия 1985 КО "Эридан" - 705 - 610 - - - - - - 1315 26 27 Стасевич Анна 1987 СК "БГПУ" - 481 424 - - - - 398 - - 1303 27 28 Кушнир Елена 1987 КСО "БНТУ" 284 - - - - 911 - - - - 1195 28 29 Пиронен Анна 1983 СК "Камволь" - - - 437 - 734 - - - - 1171 29 30 Томашева Татьяна 1983 СК "БГУ" - - 475 - - 662 - - - - 1137 30 31 Листопадская Елена 1990 СКО "Орион" 396 386 - - - - - 339 - - 1121 31 32 Пухаева Светлана 1979 СК "Буг" 490 599 - - - - - - - - 1089 32 33 Лаврецкая Екатерина 1987 КСО "Белая Русь" - 335 711 - - - - - - - 1046 33 34 Гурченкова Наталья 1982 Лично - - - - - 994 - - - - 994 34 35 Юрчик Надежда 1986 СК "Камволь" - 592 - - 377 - - - - - 969 35 36 Полекшанова Дарья 1977 СКО "Немига-Норд" - - 968 - - - - - - - 968 36 37 Журавлева Татьяна 1986 СКО "Немига-Норд" - - 964 - - - - - - - 964 37 38 Черник Юлия 1986 СКО "Орион" - - 0 - - 601 - 362 - - 963 38 39 Рудаковская Анна 1992 КСО "Белая Русь" - - - - - 926 - - - - 926 39 40 Малявко Валерия 1988 СК "БГУ" 155 336 358 - 34 - - - - - 883 40 41 Петровская Виола 1991 Лично - - - - - 869 - - - - 869 41 42 Раздробенко Полина 1979 КО "Эридан" - 277 - - 477 - - - - - 754 42 43 Ботян Анна 1987 СКО "Немига-Норд" - - 749 - - - - - - - 749 43 44 Войтович Ирина 1986 Лично 738 - - - - - - - - - 738 44 45 Бобкова Людмила 1980 Лично - - - - - - 725 - - - 725 45 46 Булай Элеонора 1987 СКО "Кронан" - 722 - - - - - - - - 722 46 47 Вольская Татьяна 1988 Лично 722 - - - - - - - - - 722 46 48 Анисимова Татьяна 1992 СК "Буг" - - - - - 683 - - - - 683 48 49 Артемьева Елена 1989 Лично 218 463 - - - - - - - - 681 49 50 Шеверова Екатерина 1977 КСО "Белая Русь" - 362 - - - - - 277 - - 639 50 51 Сапроненкова Людмила 1982 Лично - - - - - - 628 - - - 628 51 52 Яцыно Светлана 1981 Лично - - - - - - 613 - - - 613 52 53 Опидович Евгения 1989 СКО "Витязь" - 427 181 - - - - - - - 608 53 54 Рудаковская Татьяна 1969 СКО "Витязь" - - - - 0 604 - - - - 604 54 55 Шкутова Елена 1989 КО "Эридан" - - 602 - - - - - - - 602 55 56 Волкова Дарья 1988 Лично - 599 - - - - - - - - 599 56 57 Кузьменцова Татьяна 1989 СК "БГУ" - - - - - - - 594 - - 594 57 58 Писарчик Наталья СК "БГУ" - - - 566 - - - - - - 566 58 59 Журавлёва Оксана 1980 СКО "Немига-Норд" - 564 - - - - - - - - 564 59 60 Демянчук Елена 1978 Лично 563 - - - - - - - - - 563 60 61 Сухвалова Людмила СКО "Витязь" - - - - 546 - - - - - 546 61 62 Бовшевич Анна 1986 СКО "Кронан" 533 0 - - - - - - - - 533 62 63 Красько Наталья 1984 СКО "Кронан" - 498 - - - - - - - - 498 63 64 Михадюк Екатерина 1983 СК "БГУ" - - 490 - - - - - - - 490 64 65 Трапезникова Татьяна 1992 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 482 - - - - 482 65 66 Горешнякова Надежда 1989 СК "Буг" 481 - - - - - - - - - 481 66 67 Городишенина Людмила 1987 СКО "Витязь" - - - - - - 471 - - - 471 67 68 Соловьева Юлия 1983 Лично - - - - - - 443 - - - 443 68 69 Красько Анастасия 1991 СК "Tri-O" Локомотив 420 - - - - - - - - - 420 69 70 Зятева Алеся 1977 Лично - - - - - - 417 - - - 417 70 71 Якушева Александра 1988 СК "БГУ" - - - - - - - 398 - - 398 71 72 Павловская Анастасия 1989 СКО "Кронан" 0 395 - - - - - - - - 395 72 73 Барбашина Елена 1990 КСО "Белая Русь" - - 382 - - - - - - - 382 73 74 Корнелюк Алеся 1987 СК "БГУ" 374 - - - - - - - - - 374 74 75 Тутынина Юлия 1990 Лично - - - - - - 369 - - - 369 75 76 Голуб Надежда 1990 СК "Буг" - 366 - - - - - - - - 366 76 77 Денисова Наталья 1962 КСО "Белая Русь" - - - - - 364 - - - - 364 77 78 Карманова Екатерина СК "Буг" 334 - - - - - - - - - 334 78 79 Хлебец Тамара 1984 Лично 310 - - - - - - - - - 310 79 80 Катлерова Надежда 1981 СК "БГУ" - - - - - - - 304 - - 304 80 81 Витковская Мария 1983 СКО "Орион" - - - - - - - 299 - - 299 81 82 Титович Инна СК "БГУ" - - - - 282 - - - - - 282 82 83 Драпало Татьяна 1988 Лично 272 - - - - - - - - - 272 83 84 Клеменок Елена 1978 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 257 - - 257 84 85 Рысюк Наталья 1988 СК "БГУ" 236 - - - - - - - - - 236 85 86 Олехнович Наталья 1989 СКО "Кронан" - 234 - - - - - - - - 234 86 87 Свирская Вероника Лично - - - - 230 - - - - - 230 87 88 Литвинцева Татьяна 1990 СК "БГУ" 0 28 - - 188 - - - - - 216 88 89 Орлова Наталья Лично - - - - - - 159 - - - 159 89 90 Дранкович Юлия 1990 СК "БГУ" - - - - - - - 150 - - 150 90 91 Парафенюк Алёна 1985 СК "Буг" - 149 - - - - - - - - 149 91 92 Гладкая Марина 1988 Лично - - - - - - - 138 - - 138 92 93 Федорова Надежда 1988 СКО "Витязь" - - - - - - 112 - - - 112 93 94 Коктева Ксения 1990 СК "БГУ" 94 - - - - - - - - - 94 94 95 Шмырева Татьяна 1989 СКО "Кронан" - 79 - - - - - - - - 79 95 96 Сосик Ольга Лично - - - - - - 39 - - - 39 96 97 Богдан Юлия 1987 Лично 26 - - - - - - - - - 26 97 98 Бир Олеся 1987 Лично 3 - - - - - - - - - 3 98 99 Блашкевич Юлия 1987 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 100 Бурылина Ирина 1980 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 101 Быкова Настасья 1988 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 102 Васильева Лариса 1984 СКО "Витязь" - - - - - - 0 - - - 0 - 103 Вихрова Оксана Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 104 Ерко Ирина 1984 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 105 Ермалович Надежда 1989 СК "БГПУ" - - 0 - - - - - - - 0 - 106 Жильчик Кристина 1988 Лично - - - - - - - 0 - - 0 - 107 Змачинская Юлия 1990 СК "БГПУ" - 0 - - - - - - - - 0 - 108 Кирилюк Н.В. 1975 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 109 Мацук Римма 1990 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 110 Мурашко Наталия СКО "Орион" - - 0 - - - - - - - 0 - 111 Скавыш Татьяна 1985 СК "БГПУ" - 0 0 - - - - 0 - - 0 - 112 Смирнова Светлана 1985 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 113 Соболева Наталья СК "Камволь" - - - - 0 - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж35 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рудаковская Татьяна 1969 СКО "Витязь" - 1000 380 985 0 - 852 - - - f 3217 1 2 Алексеева Ольга 1971 КСО "БНТУ" - - - 832 - - 564 574 - - 1970 2 3 Грохольская Алла 1972 СКО "Орион" 1000 931 - - - - - - - - f 1931 3 4 Сидорчук Оксана 1965 Лично 959 462 - - - - - - - - 1421 4 5 Левчук Ольга 1971 СК "Камволь" - - 1000 - - - - - - - f 1000 5 6 Шаблинская Алена 1970 КО "Эридан" - - - 1000 - - - - - - f 1000 5 7 Васильева Зинаида 1966 Лично - - - - - - 1000 - - - f 1000 5 8 Кондратьева Александра 1974 СК "Камволь" - - - - - - - 1000 - - f 1000 5 9 Сухвалова Людмила 1969 СКО "Витязь" - - - - - - 936 - - - 936 9 10 Хвастовский Светлана 1973 Лично - - - - - - 870 - - - 870 10 11 Степанова Наталья Лично - - - - - - 755 - - - 755 11 12 Бедарева Юлия 1971 Лично 741 - - - - - - - - - 741 12 13 Петрова Оксана 1966 КСО "Азимут-Спартак" - - - 737 - - - - - - 737 13 14 Бернацкая Наталья 1968 Лично - 722 - - - - - - - - 722 14 15 Хурсан Людмила 1971 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 687 - - 687 15 16 Пискунович Елена 1965 КО "Эридан" - - - - - - 670 - - - 670 16 17 Войцехович Наталья 1962 СК "Пеленг-Вымпел" 612 - - - - - - - - - 612 17 18 Ульянова Нелли 1972 Лично - - - - - - 432 - - - 432 18 19 Бондарович Ирина 1971 КО "Трактор" - - - 378 - - - - - - 378 19 20 Васьковская Наталья 1974 Лично 349 - - - - - - - - - 349 20 21 Мозырева Нина 1966 Лично - - - - - - 309 - - - 309 21 22 Ленковец Светлана 1970 Лично 148 - - - - - - - - - 148 22 23 Мосьпан Олеся 1973 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 24 Некипелова Светлана 1968 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 25 Карама Ирина Лично - - - - - - 0 - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж45 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Леонович Алла 1961 КО "Эридан" 1000 1000 1000 0 1000 - - 1000 - - f 5000 1 2 Варыгина Светлана 1960 ОК "Пралеска" - - - 628 984 - 1000 748 - - f 3360 2 3 Шахметова Елена 1962 СКО "Витязь" - 434 - - 488 - 817 - - - 1739 3 4 Козлова Любовь 1960 КСО "Белая Русь" - - - 1000 655 - - - - - f 1655 4 5 Денисова Наталья 1964 КСО "Белая Русь" - - 678 0 - - - 795 - - 1473 5 6 Рыжкова Ольга 1961 СКО "Витязь" - 611 - - - - 387 - - - 998 6 7 Бауло Ирина СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 741 - - - - - 741 7 8 Попкова Светлана 1963 Лично - 654 - - - - - - - - 654 8 9 Горбачик Ольга 1961 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 640 - - - 640 9 10 Иванова любовь 1963 Лично - - - - - - 527 - - - 527 10 11 Королева Галина 1961 СК "Днепр" - - - 406 - - - - - - 406 11 12 Одинцова Марина 1961 Лично - 90 - - - - - - - - 90 12 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Клоповская Надежда 1959 СК "Стандарт" - 1000 745 - 871 - 1000 822 - - f 4438 1 2 Атаманович Светлана 1956 КАСА "Заслаўе" 878 - 538 - 763 - - 866 - - 3045 2 3 Черник Любовь 1959 СКО "Орион" 843 - 1000 - - - - 964 - - f 2807 3 4 Бауло Ирина 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - 406 - - - 981 1000 - - f 2387 4 5 Конон Ирина 1956 СК "Стандарт" 855 - 528 - - - 861 - - - 2244 5 6 Роговская Татьяна 1953 ОК "Пралеска" 794 782 - - - - 263 - - - 1839 6 7 Гончарова Галина 1959 СКО "Витязь" - 574 0 - 174 - 939 - - - 1687 7 8 Мелешко Татьяна 1956 СК "БГУ" 1000 508 - - - - - - - - f 1508 8 9 Пакшис Галина 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 783 - 693 - - - 1476 9 10 Марченко Людмила 1958 СКО "Витязь" - - - - 1000 - 276 - - - f 1276 10 11 Пирогова Людмила 1954 СК "БГУ" - - 393 - - - - 520 - - 913 11 12 Воронова Наталья 1951 Лично - - - - - - 872 - - - 872 12 13 Гинько Анна 1958 КСО "Белая Русь" - - 734 - - - - - - - 734 13 14 Иванова Галина 1959 КО "Эридан" 316 - 129 - - - - - - - 445 14 15 Храпина Надежда СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 435 - - - - - 435 15 16 Макаревич Лида 1946 КО "Эридан" - 263 - - - - - - - - 263 16 17 Кшановская Лариса 1951 СКО "Немига-Норд" - - - - - - - 180 - - 180 17 18 Нехаева Людмила СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 116 - - - - - 116 18 19 Маслакова Наталья 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 49 - - - 49 19 20 Стрельцова Татьяна 1953 Лично 31 - - - - - - - - - 31 20 21 Авсяник Тамара СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 0 - - - - - 0 - 22 Асылова Алла 1954 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 23 Сундукова Татьяна 1942 СКО "Немига-Норд" - - - - - - - 0 - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Дыстанцыі: 03.04.2009 - Брэст, Брэсцкая Пралеска 2009, СК "Буг", гал. суддзя Алег Копаць, нач. дыст. Валерый Марчук, Аркадзь Карагода, інспектар Сяргей Салодкін 19.04.2009 - Гродна, Кубак Гродна 2009, КСА "Кронан", гал. суддзя Эдвард Копаць, нач. дыст. Дзмітрый Крапіўка 10.05.2009 - Маладзечна, Кубак Мінскай вобласці, ТК "Пілігрым", КСА "Белая Русь", гал. суддзя Андрэй Марозаў, нач. дыст. Валерый Прыткоў, інспектар Валерый Дзянісаў 11.07.2009 - Бабруйск, Адкрыты Кубак Бабруйска, СТК "Мерыдыян", гал. суддзя Віталь Грахоўскі, нач. дыст. Аляксандр Буйлоў 1.08.2009 - Наваполацк, Адкрыты Чэмпіянат Наваполацка, КА "Эрыдан", гал. суддзя Пётр Міронаў, планіроўка Дмітрый Міхалкін 08.08.2009 - Мінск, Чэмпіянат Беларусі па спрынту, КСА "Арыён", гал. суддзя Андрэй Мурашка, нач. дыст. Мікалай Гаркалюк, інспектар Валерый Канарскі 05.09.2009 - Віцебск, Спаборніцтвы памяці П.М.Машэрава, КСА "Віцязь", гал. суддзя Кацярына Васіллева 25.09.2009 - Мінск, БДУ-88, СК "БДУ", гал. суддзя Сяргей Астраўлянчык, нач. дыст. Іван Чагарын, інспектар Дзмітрый Давідовіч
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Страница основана 27 февраля 2001г.
obelarus@newmail.ru