'Belarus Спрынтарскі рэйтынг
25 кастрычніка 2008
Галоўная | Навіны | Бібліятэка | Рэйтынг | Календар | Вынікі | Гасцёўня | Ад рэдактара

СПРИНТЕРСКИЙ РЕЙТИНГ-ЛИСТ БФА
па выніках 2009 года


М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Смарчков Вадим 1997 КО "Эридан" 1000 1000 1000 - - - 1000 - 810 1000 f 5000 1 2 Жилинский Дмитрий 1997 КСО "Белая Русь" - 643 680 1000 - - - - 922 810 f 4055 2 3 Мальчиков Алексей 1997 Лично - - - - - - - 1000 1000 688 f 2688 3 4 Невидимцев Антон 1997 СТК "Мередиан" - - 0 850 - - - 840 397 533 f 2620 4 5 Свистунович Илья 1997 Лично 481 - - - - - - 218 613 569 f 1881 5 6 Марковский Валерий 1997 КСО "Березино" - 30 0 291 - - 0 807 16 681 f 1825 6 7 Новиков Вячеслав 1997 СТК "Мередиан" - - 0 547 - - - 646 - - f 1193 7 8 Звонцов мл Лично - - - - 1000 - - - - - f 1000 8 9 Яньшин Даниил 1999 СКО "Орион" 0 - - - - - - 0 390 558 948 9 10 Иодковский Влад 1998 СКО "Кронан" - 385 - - - - - - 556 0 f 941 10 11 Каспер Павел 1998 Лично - 886 - - - - - - - - f 886 11 12 Лахвич Сергей 1997 СК "Буг" 876 0 - - - - - - - - f 876 12 13 Клеменок Игорь 1997 КСО "Белая Русь" - - 810 - - - - - - - f 810 13 14 Хвесюк Евгений 1997 СК "Буг" - 784 - - - - - - - - f 784 14 15 Васищев Евгений 1997 Лично 0 - - 768 - - - - - - f 768 15 16 Андриевский Виктор 1997 СТК "Мередиан" 0 - 750 - - - - - - - f 750 16 17 Захаренко Евгений 1997 СКО "Торпедо" - - - 725 - - - - - - f 725 17 18 Гребень Влад 1997 СК "Буг" - 654 - - - - - - - - f 654 18 19 Дунаев Владислав 1997 Лично - 608 - - - - - - - - f 608 19 20 Фисюк Александр 1997 СК "Буг" 253 255 - - - - 0 - - - f 508 20 21 Рапопорт Дмитрий 1997 СТК "Мередиан" - - - 28 - - - 374 - - f 402 21 22 Рубанов Артём Лично 390 - - - - - - - - - 390 22 23 Веселов Евгений 1997 Лично 353 - - - - - - - - - 353 23 24 Рухлевич Денис 1998 КСО "Волк" - 332 - - - - - - - - 332 24 25 Голоенко Илья 1997 Лично 0 - 0 - - - - 330 - 0 330 25 26 Каптел Вадим 1997 Лично - - - - - - 324 - - - 324 26 27 Звонцов Максим 2001 КСО "Динамо" - - - 308 - - 0 - - - 308 27 28 Погадаев Егор 1998 КСО "Белая Русь" - - - 273 - - - - - - 273 28 29 Бенедищук Алексей 1999 КСО "Березино" - - 0 - - - - 272 - - 272 29 30 Шишлюк Роман 1997 Лично 230 - - - - - - - - - 230 30 31 Микелевич Дмитрий 2002 СКО "Кронан" - 202 - - - - - - - - 202 31 32 Зикрач Ян 1999 Лично - - - - - - - - 126 0 126 32 33 Петран Роман 1997 Лично 121 0 - - - - - - - - 121 33 34 Кобец Артём 1998 СК "Буг" 91 0 - - - - - - - - 91 34 35 Сорока Алексей 1999 КСО "Березино" - - - - - - - - - 72 72 35 36 Биллевич Леонид 1999 Лично - - - 60 - - - - - - 60 36 37 Алексеенок Никита 2000 КО "Эридан" - 0 0 - - - - - - - 0 - 38 Алексеенок Тимофей 1998 КО "Эридан" - 0 - - - - - - - - 0 - 39 Андрейчик Антон 1997 КО "Эридан" 0 - - - - - - - - - 0 - 40 Андрончик Никита 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 41 Бабинцев Сергей 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 42 Балюк Александр 1998 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 43 Башко Назар 1998 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 44 Булах Вадим 1998 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 45 Василевский Виталий 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 46 Высоцкий Александр 1998 КО "Эридан" - - - - - - 0 - - - 0 - 47 Гавриловец Артур 1998 СК "Буг" - 0 - - - - 0 - 0 0 0 - 48 Голяс Денис 1997 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 49 Гончар Олег 1997 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - 50 Грицкевич Тимофей 1999 КСО "Березино" - - 0 - - - - 0 - - 0 - 51 Демидов Николай 1998 Лично - - 0 - - - - - - - 0 - 52 Диденко Алексей 1998 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 53 Добатовкин Егор 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 54 Доманевский Дмитрий 2000 Лично - - - - - - - - 0 0 0 - 55 Евдокимов Владимир 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 56 Жаворонок Роман 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 57 Жаховский Евгений 1998 КО "Эридан" - - - - - - 0 - - - 0 - 58 Жук Владислав 1998 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 59 Кабушко Артём 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 60 Казеко Игорь 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 61 Карачун Дмитрий 1998 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 62 Карачун Никита 1998 СКО "Орион" - - 0 - - - - 0 0 0 0 - 63 Киселев Марат 1997 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 64 Климко Николай 1998 КСО "Белая Русь" - - - - - - - - 0 0 0 - 65 Кляус Илья 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 66 Корсека Андрей 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 67 Корф Даниил 1999 СКО "Орион" - - - - - - - - 0 0 0 - 68 Лагутик Максим 1998 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 69 Леонард Александр 1998 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 70 Леонов Роман Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 71 Лисов Александр 1998 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 72 Макаренко Алексей 1998 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 73 Максимов Влад 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 74 Маньковский Антоний 1998 Лично - - - - - - - - 0 0 0 - 75 Махановский Дмитрий 1997 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 76 Миронов Арсений 2002 КСО "Белая Русь" - 0 0 - - - - - 0 0 0 - 77 Никитин Дмитрий 1998 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 78 Новиченко Антон 1997 КО "Эридан" - - - - - - 0 - - - 0 - 79 Осипчик Владислав 1997 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 80 Песенька Александр 2001 СКО "Орион" - - - - - - - 0 - - 0 - 81 Петренко Фёдор 1998 СКО "Орион" - - - - - - - - 0 0 0 - 82 Прокопенко Сергей 1997 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 83 Рик Герман 1997 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 84 Рожков Александр 1997 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 85 Савик Константин 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 86 Савчук Андрей 1997 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 87 Соколов Роман 1997 КСО "Белая Русь" - - - 0 - - - - - - 0 - 88 Сташевич Валера 1998 КО "Эридан" - - - - - - 0 - - - 0 - 89 Стока Артём 1997 СКО "Орион" - - - - - - - - 0 0 0 - 90 Тарасов Илья 1999 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 91 Хоботков Дмитрий 1997 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 92 Хорошев Александр 1997 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 93 Хорошко Данила 2000 КСО "Белая Русь" - - - - - - - - 0 - 0 - 94 Шикель Андрей 2000 СКО "Орион" - - - - - - - 0 0 0 0 - 95 Шлыков Артём 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Ткачёв Дмитрий 1995 СТК "Мередиан" 929 - 1000 898 - - - 521 917 1000 f 4744 1 2 Кульша Илья 1995 СТК "Мередиан" 873 - 451 1000 - - - 1000 1000 682 f 4555 2 3 Стасюкевич Станислав 1996 СКО "Кронан" 723 1000 - - - - - 889 875 799 f 4286 3 4 Лазакович Влад 1995 СТК "Мередиан" - - 201 398 1000 - - 878 705 896 f 3877 4 5 Мазолевский Влад 1996 СКО "Кронан" 560 911 - 16 - - - - 821 882 f 3190 5 6 Гайдук Владислав 1996 КСО "Березино" - 0 605 - - - 845 - 945 728 f 3123 6 7 Федорчук Алексей 1996 СКО "Кронан" 690 636 - 438 - - - - 492 719 f 2975 7 8 Конон Антон 1996 КСО "Белая Русь" 405 271 998 196 - - 300 223 - 719 f 2693 8 9 Кожедуб Роман 1995 СК "Буг" - 832 - - - - - - 881 874 f 2587 9 10 Когал Александр 1995 СКО "Кронан" 905 369 - 653 - - - 532 0 0 f 2459 10 11 Кушнер Алексей 1995 КСО "Березино" - - 993 - - - - 197 643 407 f 2240 11 12 Лазовский Андрей 1995 КСО "Белая Русь" - 0 100 341 - - - - 590 829 f 1860 12 13 Лазовский Олег 1996 КСО "Белая Русь" - 33 299 255 - - - - 554 657 f 1798 13 14 Чехлов Андрей 1995 КО "Эридан" - - 946 - - - - - 721 - f 1667 14 15 Матвеёнок Максим 1995 СТК "Мередиан" 0 - - 16 - - - 0 772 686 f 1474 15 16 Литвин Алексей 1995 КО "Эридан" - - - - - - 1000 - - - f 1000 16 17 Павлючук Максим 1995 СК "Буг" 1000 - - - - - - - - - f 1000 16 18 Земцов Алексей 1994 Лично 575 - - - - - - - 0 416 991 18 19 Чернов Евгений 1995 КСО "Белая Русь" - - 879 - - - - - - - f 879 19 20 Михеев Евгений 1995 Лично - - - - - - 865 - - - f 865 20 21 Соколевский Анатолий 1995 Лично - - - - - - - - 309 556 865 20 22 Кохнович Артём 1996 СК "Буг" 783 0 - - - - - - - - f 783 22 23 Метла Павел 1995 КО "Эридан" - - - - - - 741 - - - 741 23 24 Толкач Никита 1995 КО "Эридан" - - - - - - 663 - - - 663 24 25 Хомченко Дмитрий 1996 Лично - - - - - - 656 - - - 656 25 26 Дульчевский Илья 1995 Лично 219 402 - - - - - - - - 621 26 27 Ханчин Борис 1996 Лично - - - - - - 614 - - - 614 27 28 Гудков Дмитрий 1996 КСО "Березино" - 0 0 250 - - - 340 - - 590 28 29 Щебет Дмитрий 1996 Лично - - - - - - 588 - - - 588 29 30 Борисевич Александр 1996 КО "Эридан" - - - - - - 580 - - - 580 30 31 Борейко Евгений 1995 Лично - - - 547 - - - - - - 547 31 32 Юшкевич Евгений 1996 СКО "Кронан" 376 169 - 0 - - - - - - 545 32 33 Уласеня Евгений 1996 Лично 0 - - - - - - - 63 455 518 33 34 Рахманов Максим 1996 КСО "Березино" - - 494 - - - - - - - 494 34 35 Стасюкевич Влад 1996 СКО "Кронан" - - - 491 - - - - - - 491 35 36 Бобков Олег 1995 Лично 465 - - - - - - - - - 465 36 37 Милюс Андрей 1994 Лично - - - - - - - - 0 434 434 37 38 Белослудцев Павел 1995 Лично - 428 - - - - - - - - 428 38 39 Шипуль Дмитрий 1995 Лично 426 - - - - - - - - - 426 39 40 Шинкевич Андрей 1995 Лично - - - - - - 381 - - - 381 40 41 Кутузов Владислав 1996 Лично 288 - - 87 - - - - - - 375 41 42 Моралевич Константин 1995 Лично 0 361 - - - - - - - - 361 42 43 Соколецкий Анатолий 1995 Лично - - - - - - - 354 - - 354 43 44 Пешко Илья 1995 СК "Буг" 342 - - - - - - - - - 342 44 45 Савко Павел 1995 СК "Буг" 176 - - - - - 156 - - - 332 45 46 Маглыш Евгений 1996 Лично 0 - 0 - - - - - - 310 310 46 47 Грицук Александр 1995 СК "Буг" - 307 - - - - - - - - 307 47 48 Кондратюк Дмитрий 1996 СКО "Кронан" 295 0 - - - - - - - - 295 48 49 Степанов Егор Лично - - - - - - 294 - - - 294 49 50 Бирюков Алексей 1995 Лично - 280 - - - - - - - - 280 50 51 Григорьев Евгений 1996 Лично - - - - - - 279 - - - 279 51 52 Борисевич Леонид 1995 КСО "Березино" - - 268 - - - - - - - 268 52 53 Малевич Алексей 1995 КСО "Белая Русь" - 178 0 74 - - - - - - 252 53 54 Крук Алексей 1996 СТК "Мередиан" - - 166 0 - - - 38 - - 204 54 55 Беляй Евгений 1995 КО "Эридан" - - - - - - 203 - - - 203 55 56 Дудин Борис 1995 Лично 179 0 - - - - - - - - 179 56 57 Песенька Павел 1996 Лично 169 - - - - - - - - - 169 57 58 Киселев Илья 1996 КО "Эридан" - - - - - - 166 - - - 166 58 59 Вербицкий Евгений 1996 Лично 0 156 - - - - - - - - 156 59 60 Шпилевский Артём 1995 КСО "Березино" - - 0 - - - - 153 - - 153 60 61 Мартынов Артём Лично - - - - - - 147 - - - 147 61 62 Ничипор Александр 1995 Лично 96 39 - - - - - - - - 135 62 63 Петухов Дмитрий Лично - - - - - - 128 - - - 128 63 64 Пчелинцев Роман 1996 Лично - - 120 - - - - - - - 120 64 65 Захаренко Артём 1995 СКО "Торпедо" - - - 113 - - - - - - 113 65 66 Зотиков Владислав 1996 Лично - - - 93 - - - - - - 93 66 67 Кишко Владимир 1996 КСО "Березино" - - - - - - - 0 0 91 91 67 68 Иванов Артём Лично - - - - - - 80 - - - 80 68 69 Алисеевич Алексей Лично - - - - - - 64 - - - 64 69 70 Галузо Александр 1995 КСО "Березино" - - 52 - - - - 0 - - 52 70 71 Матусевич Алексей 1995 Лично 28 - - - - - - - - - 28 71 72 Уласений Евгений 1996 Лично - - - - - - - 19 - - 19 72 73 Шулепов Михаил 1995 КСО "Волк" - 13 - - - - - - - - 13 73 74 Литяго Александр 1995 СКО "Кронан" 0 10 - - - - - - - - 10 74 75 Хаданович Иван 1995 СКО "Орион" 5 - - - - - - - - - 5 75 76 Алиновский Алексей 1996 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - 77 Андрейчик Антон 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 78 Анисенко Глеб 1995 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 79 Артышук Александр 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 80 Баньков Дмитрий 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 81 Бебко Дмитрий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 82 Бедарев Эдвин 1996 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 83 Бертель Владимир 1996 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 84 Борисевич Павел 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 85 Бугаев Влад 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 86 Василевский Олег 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 87 Вьюн Иван 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 88 Герасимов Никита 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 89 Грунтов Владислав 1995 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 90 Губич Андрей 1996 КСО "Березино" - - 0 - - - - 0 - - 0 - 91 Дангизян Владислав 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 92 Диковицкий Алексей 1996 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 93 Ефременков Дмитрий 1995 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - 94 Жмачинский Дмитрий 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 95 Ковалев Антон 1996 СК "Днепр" - - - 0 - - - - - - 0 - 96 Ковалевич Артём 1996 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 97 Конопацкий Никита 1996 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 98 Крутиков Артём 1996 КО "Эридан" - - - - - - - 0 - - 0 - 99 Кузавка Дмитрий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 100 Кузьминов Андрей 1995 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 101 Куриц Виталий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 102 Мешков Александр 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 103 Молофей Виталий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 104 Неборский Евгений 1996 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 105 Невдах Евгений 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 106 Нерода Дмитрий 1996 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 107 Петрашко Евгений 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 108 Полехин Валерие 1995 СКО "Витязь" - - - - - - 0 - - - 0 - 109 Попов Евгений 1995 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 110 Ревинский Эдвин 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 111 Редкоус Сергей 1995 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 112 Санько Дмитрий 1996 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 113 Сапрыкин Александр 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 114 Саутер Артур 1995 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 115 Сауть Александр 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 116 Сахаревич Максим 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 117 Серехан Александр 1996 СКО "Кронан" - 0 - 0 - - - - - - 0 - 118 Скуратович Виктор 1996 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 119 Ткаченко Александр 1995 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 120 Федорченко Владислав 1996 Лично 0 - - - - - - 0 - - 0 - 121 Храмцов Александр 1996 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 122 Циркин Антон 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 123 Шершень Олег 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 124 Шукайло Дмитрий 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Лещенко Александр 1993 КО "Эридан" 1000 1000 984 - - - - - 895 843 f 4722 1 2 Пенкрат Андрей 1994 КСО "Березино" - 700 723 945 - - 1000 1000 575 1000 f 4668 2 3 Борисевич Андрей 1994 СКО "Кронан" 879 948 - 1000 - - - - 890 694 f 4411 3 4 Морозов Александр 1993 КСО "Белая Русь" - 712 984 804 - - - - 1000 - f 3500 4 5 Уснич Алексей 1993 КСО "Березино" - 298 0 719 - - - 874 850 627 f 3368 5 6 Сердитов Вадим 1993 КО "Эридан" 727 797 780 - - - 879 - - - f 3183 6 7 Грицкевич Артём 1994 КСО "Березино" - 0 - - - - 597 580 743 857 f 2777 7 8 Логинов Артём 1994 СК "Буг" - - - - - - 974 - 780 896 f 2650 8 9 Климович Николай 1994 КСО "Белая Русь" - 573 433 - - - - - 497 484 f 1987 9 10 Ладыга Эдуард 1993 Лично 901 967 - - - - - - - - f 1868 10 11 Костючик Александр 1993 СК "Буг" 963 776 - - - - - - - - f 1739 11 12 Хотян Александр 1993 Лично 839 861 - - - - - - - - f 1700 12 13 Якусевич Николай 1993 Лично 697 960 - - - - - - - - f 1657 13 14 Рахубов Вячеслав 1994 КО "Эридан" 268 - - - - - - 310 550 347 f 1475 14 15 Филиппов Дмитрий 1993 СК "Буг" 739 688 - - - - - - - - f 1427 15 16 Толпыго Ян 1993 ТК "Пилигрим" - - 1000 - - - - - - 321 f 1321 16 17 Ребковец Максим 1994 СК "Буг" 905 - - - - - - - - - f 905 17 18 Миниахметов Виктор 1994 Лично 609 263 - - - - - - - - f 872 18 19 Брок Александр 1994 КСО "Белая Русь" - - 871 - - - - - - - f 871 19 20 Жданюк Андрей 1994 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 448 0 386 834 20 21 Делидович Антон 1993 КО "Эридан" 350 135 - - - - 318 - - - f 803 21 22 Витковский Алексей 1994 КО "Эридан" 0 212 - 111 - - - 350 - 117 790 22 23 Мицура Ян 1993 СКО "Орион" 609 137 - - - - - - - - 746 23 24 Зубрицкий Максим 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - 728 - - - - - - 728 24 25 Алиновский Сергей 1994 Лично - - - 725 - - - - - - 725 25 26 Станьковский Алексей 1994 Лично - - - - - - 685 - - - 685 26 27 Кутищев Ярослав 1994 Лично - - - - - - 677 - - - 677 27 28 Захаренко Дмитрий 1993 СКО "Торпедо" - - - 667 - - - - - - 667 28 29 Боярин Андрей 1994 СК "Буг" - - - - - - - - 435 202 637 29 30 Пальчевский Егор 1993 ТК "Пилигрим" - - 578 - - - - - - - 578 30 31 Кривошеев Андрей 1994 СКО "Торпедо" - - - 548 - - - - - - 548 31 32 Зиневич Игорь 1994 Лично - - - - - - 532 - - - 532 32 33 Поух Сергей 1993 КСО "Волк" - 528 - - - - - - - - 528 33 34 Лапекин Владислав 1993 Лично - - - 505 - - - - - - 505 34 35 Луковский Виталий 1994 КСО "Азимут-Спартак" - - - 505 - - - - - - 505 34 36 Ковалев Алексей 1994 КСО "Белая Русь" - - 487 - - - - - - - 487 36 37 Трайгель Владимир 1993 КСО "Волк" - 474 - - - - - - - - 474 37 38 Соколов Георгий 1994 СКО "Витязь" - - - - - - 455 - - - 455 38 39 Пархац Дмитрий 1993 Лично 435 0 - - - - - - - - 435 39 40 Попов Максим 1993 Лично - 428 - - - - - - - - 428 40 41 Сынков Михаил 1994 КСО "Березино" - - - - - - - 427 - - 427 41 42 Астащенко Андрей 1993 Лично - - - - - - 392 - - - 392 42 43 Станько Евгений 1994 СК "БГУ" - - - 386 - - - - - - 386 43 44 Голубев Денис 1994 Лично - - - - - - 369 - - - 369 44 45 Ларин Никита 1994 Лично 154 213 - - - - - - - - 367 45 46 Лукьянчик Максим 1994 СК "Камволь" - 38 323 - - - - - - - 361 46 47 Борисенко Максим 1994 Лично - - - - - - 355 - - - 355 47 48 Касперович Андрей 1994 Лично - - - - - - 326 - - - 326 48 49 Саприко Павел 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - 318 - - - - - - 318 49 50 Макеев Вадим 1994 Лично 302 0 - - - - - - - - 302 50 51 Ежель Денис 1993 Лично - - - - - - 288 - - - 288 51 52 Ловейкин Андрей Лично - - - - - - 273 - - - 273 52 53 Гриц Никита 1993 КСО "Волк" - 265 - - - - - - - - 265 53 54 Коваленко Дмитрий 1994 СТК "Мередиан" - - - 0 - - - 255 - - 255 54 55 Андрияш Александр 1994 СКО "Орион" 244 0 - - - - - - - - 244 55 56 Лашко Андрей 1994 КСО "Белая Русь" - - 241 - - - - - - - 241 56 57 Кутьин Илья 1994 Лично - 237 - - - - - - - - 237 57 58 Усманов Игорь 1993 СКО "Торпедо" - - - 213 - - - - - - 213 58 59 Бизунов Алексей 1994 Лично - - - - - - 194 - - - 194 59 60 Новик Алексей 1994 Лично 191 - - - - - - - - - 191 60 61 Васин Александр 1993 Лично - - - 171 - - - - - - 171 61 62 Федоров Сергей 1994 КСО "Белая Русь" - - 149 - - - - - - - 149 62 63 Акудович Виталий 1994 КСО "Волк" - 136 - - - - - - - - 136 63 64 Круглешов Антон 1994 Лично - - - - - - 120 - - - 120 64 65 Седунов Василий 1993 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 96 - - - 96 65 66 Чебаков Александр 1993 Лично - 25 - - - - - - - - 25 66 67 Стрельченко Игорь 1993 Лично - - - - - - 1 - - - 1 67 68 Алексеев Алексей 1994 КСО "БНТУ" - - - 0 - - - - - - 0 - 69 Ахремчук Александр 1994 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 70 Большаков Виталий 1994 КО "Эридан" - 0 - - - - - - - - 0 - 71 Горчанюк Виктор 1994 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 72 Демянчик Евгений 1993 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 73 Десятов Сергей 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 74 Дышко Александр 1993 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 75 Казимирчик Артём 1994 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 76 Колосовский ОЛег 1993 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 77 Колунов Владислав 1994 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 78 Костецкий Евгений 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 79 Куриленков Николай Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 80 Лелич Александр 1993 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 81 Лобацевич Максим 1993 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 82 Лобунов Павел 1993 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 83 Маргаринт Дмитрий 1993 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 84 Марченко Влад 1993 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 85 Мацкевич Вячеслав 1994 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 86 Моховиков Кирилл 1993 СКО "Витязь" - - - - - - 0 - - - 0 - 87 Новиков Антон 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 88 Овчаренко Андрей 1993 КСО "Березино" - - - 0 - - - - - - 0 - 89 Озимок Илья 1993 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 90 Орлов Денис 1993 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 91 Павлюкевич Сергей 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 92 Плисунов Евгений 1994 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 93 Полторак С. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 94 Регилевич В. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 95 Семенчук Дмитрий 1994 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - 96 Слайковский Николай 1994 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 97 Счасный Андрей 1994 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 98 Титов Влад Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 99 Хилькевич Руслан 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 100 Ходосевич Артём 1994 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 101 Чекель В. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 102 Чекель М. 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 103 Чудаков Кирилл 1994 СКО "Витязь" - - - - - - 0 - - - 0 - 104 Ярмолич Андрей 1994 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Кравцов Егор 1991 СТК "Мередиан" 980 856 1000 1000 - - - - - 1000 f 4836 1 2 Матусевич Владимир 1991 КО "Эридан" 897 720 869 - - - - 710 903 259 f 4099 2 3 Корогода Аркадий 1991 КСО "БНТУ" - 820 897 797 - - - 1000 - - f 3514 3 4 Лесюк Михаил 1992 КО "Эридан" 847 931 - - - - 659 - 706 0 f 3143 4 5 Некипелов Алексей 1991 КСО "БНТУ" 930 - - - - - - - 1000 950 f 2880 5 6 Чёрный Максим 1992 КО "Эридан" - - - 184 - - 853 - 522 826 f 2385 6 7 Кожедуб Михаил 1992 СК "Буг" - 1000 - - - - 1000 - - - f 2000 7 8 Криштапович Алексей 1992 Лично 592 847 - - - - - - - - f 1439 8 9 Мойсак Дмитрий 1991 СК "Буг" 771 643 - - - - - - - - f 1414 9 10 Дробенков Вадим 1992 КО "Эридан" 807 - - 598 - - - - - - f 1405 10 11 Ткачук Денис 1992 СК "Буг" 815 556 - - - - - - - - f 1371 11 12 Смолко Александр 1991 СК "Буг" 693 669 - - - - - - - - f 1362 12 13 Марфин Арсений 1991 СК "Буг" 668 680 - - - - - - - - f 1348 13 14 Едомский Александр 1992 КО "Эридан" - - 789 - - - - - - 382 f 1171 14 15 Николайчик Дмитрий 1991 СКО "Кронан" 588 473 - - - - - - - - f 1061 15 16 Григорьев Никита 1991 СК "Tri-O" Локомотив 1000 - - - - - - - - - f 1000 16 17 Авдеев Валерий 1992 Лично - - - - - - - - 545 436 981 17 18 Сухомеро Сергей 1991 Лично 940 - - - - - - - - - f 940 18 19 Федченко Сергей 1992 Лично 249 638 - - - - - - - - f 887 19 20 Корогода Виктор 1992 СК "Буг" - 840 - - - - - - - - f 840 20 21 Тихомиров Евгений 1991 КСО "Белая Русь" - - 786 - - - - - - - f 786 21 22 Буховецкий Андрей 1992 СК "Буг" 781 - - - - - - - - - 781 22 23 Кудрявцев Алексей 1991 КСО "Белая Русь" - - 735 - - - - - - - 735 23 24 Головачек Юрий 1991 Лично 718 - - - - - - - - - 718 24 25 Плитко Сергей 1992 СК "Буг" 714 - - - - - - - - - 714 25 26 Олипа Александр 1992 Лично 636 - - - - - - - - - 636 26 27 Скребец Михаил 1992 Лично 630 - - - - - - - - - 630 27 28 Макаревич Александр 1992 КСО "Волк" - 629 - - - - - - - - 629 28 29 Андриевский Влад 1992 СТК "Мередиан" - - 624 - - - - - - - 624 29 30 Коржов Павел 1992 КСО "Азимут-Спартак" - - - 624 - - - - - - 624 29 31 Рудаков Александр 1991 Лично 595 - - - - - - - - - 595 31 32 Спиренков Михаил 1992 Лично 587 0 - - - - - - - - 587 32 33 Минич Евгений 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 239 344 - 583 33 34 Панасик Александр 1992 КСО "Волк" - 558 - - - - - - - - 558 34 35 Касай Николай 1992 СК "Буг" 525 26 - - - - - - - - 551 35 36 Вьюнников Сергей 1992 Лично 199 326 - - - - - - - - 525 36 37 Викторович Виктор 1992 Лично 509 - - - - - - - - - 509 37 38 Папко Иван 1992 СКО "Витязь" - - - - - - 496 - - - 496 38 39 Ященко Вячеслав 1992 Лично - - - - - - 485 - - - 485 39 40 Яриневич Олег 1993 СК "Буг" 481 - - - - - - - - - 481 40 41 Подлесный Алексей 1992 Лично - - - - - - - 472 - - 472 41 42 Круталевич Сергей 1991 КСО "Березино" - 0 339 - - - 120 - - - 459 42 43 Пилипчук Олег 1991 Лично 423 - - - - - - - - - 423 43 44 Змушко Алексей 1992 СК "БГУ" - - - - - - - 417 0 0 417 44 45 Никитин Тарас 1992 КСО "Белая Русь" - - 408 - - - - - - - 408 45 46 Мелеховец Павел 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 406 0 - 406 46 47 Жогаль Дмитрий 1992 Лично 392 - - - - - - - - - 392 47 48 Щеглов Вадим 1992 СК "БГУ" - - - - - - - 0 381 0 381 48 49 Никишев Павел 1992 СК "БГУ" - - - - - - - 0 350 0 350 49 50 Голубович Андрей 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 316 - - 316 50 51 Бурак Александр 1992 Лично - - - - - - 249 - - - 249 51 52 Рудаков Алексей 1991 Лично - - - 231 - - - - - - 231 52 53 Евсюченя Александр 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 162 0 - 162 53 54 Фёдоров Сергей 1992 СК "Tri-O" Локомотив 121 - - - - - - - - - 121 54 55 Глезденёв Михаил 1992 Лично 85 - - - - - - - - - 85 55 56 Крутоус Павел 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 0 78 - 78 56 57 Бубнович В. 1992 Лично - 46 - - - - - - - - 46 57 58 Зеньков Андрей 1991 СК "БГУ" - - - - - - - - 37 - 37 58 59 Цинкалов Игорь 1992 Лично 16 - - - - - - - - - 16 59 60 Артюхов Владимир 1992 СК "БГУ" - - - - - - - - 0 - 0 - 61 Бакунович Дмитрий 1991 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 62 Баранов Василий 1992 КСО "Березино" - - 0 - - - - 0 - - 0 - 63 Безмен Кирилл 1991 КСО "Азимут-Спартак" - - - 0 - - - - - - 0 - 64 Бернацкий Павел 1991 СК "БГУ" - - - - - - - - 0 - 0 - 65 Давыденок Артур 1992 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 66 Дмитроченко Филипп 1992 ТК "Пилигрим" - - 0 - - - - - - - 0 - 67 Жук Валерий 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 68 Капитонов Алексей 1992 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 69 Клестов Максим 1991 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 70 Комаров Станислав 1992 СК "БГУ" - - - - - - - 0 - - 0 - 71 Коновалов Дмитрий 1992 СК "БГУ" - - - - - - - - 0 - 0 - 72 Костецкий Евгений 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 73 Кравчук Андрей 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 74 Кутумов Игорь 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 75 Маркевич Юрий 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 76 Мерзлов Николай 1992 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 77 Мертенс Андрей 1992 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 78 Морелевич Иван 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 79 Новик Алексей 1992 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 80 Новицкий Илья 1992 Лично - - - - - - - - - 0 0 - 81 Норсеев Анатолий 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 82 Пошвенчук Александр 1992 Лично - - - - - - - - - 0 0 - 83 Селиванов Александр 1992 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 84 Силькевич Руслан 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 85 Скрипко Сергей 1992 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - 86 Соловьев Иван 1992 СК "Камволь" - - - - - - - - 0 - 0 - 87 Тумаков Юрий 1992 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 88 Хилько Дмитрий 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 89 Шибеко Евгений 1992 СК "БГУ" - - - - - - - - 0 - 0 - 90 Юргель Павел 1991 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 91 Юреня Александр 1991 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рыжков Сергей 1986 СК "Камволь" 930 1000 750 - 1000 1100 916 - - 1000 f 5030 1 2 Белянко Илья 1985 СК "БГУ" 922 984 1000 - 882 990 - 737 898 - f 4794 2 3 Крюков Дмитрий 1988 КСО "БНТУ" 1000 1000 943 873 - 967 - 820 - 852 f 4783 3 4 Стрельцов Василий 1990 КО "Эридан" 677 892 889 - - 893 - 865 1000 672 f 4539 4 5 Миронов Дмитрий 1980 СК "Камволь" - 951 996 - - 975 - 763 0 828 f 4513 5 6 Мемелов Алексей 1988 СК "БГУ" 0 - 965 803 758 957 672 739 864 743 f 4347 6 7 Беспалов Роман 1978 КСО "Белая Русь" - 759 910 900 - 918 - - 773 802 f 4303 7 8 Стрельцов Максим 1983 КСО "БНТУ" 889 862 795 518 - 855 - 681 886 766 f 4287 8 9 Писарчик Сергей 1980 СК "БГУ" 728 834 - 777 799 836 - - - - f 3974 9 10 Крапивко Дмитрий 1983 СКО "Кронан" 970 - - - - 1084 - - 990 874 f 3918 10 11 Сахончик Александр 1988 КСО "Березино" - 896 - 633 - 862 - 675 798 494 f 3864 11 12 Афанасьев Иван 1979 КО "Эридан" - 711 - 541 796 835 569 - 775 709 f 3826 12 13 Чёрный Виталий 1987 КО "Эридан" - - 870 633 - 982 - - 778 360 f 3623 13 14 Хомич Игорь 1985 КСО "БНТУ" 740 823 724 - - 763 - 539 - 396 f 3589 14 15 Солодкин Сергей 1984 СК "БГУ" - 973 - - 953 - 750 834 - - f 3510 15 16 Злобин Денис 1982 СТК "Мэта" 964 - - - - 883 - - 858 777 3482 16 17 Гудимчик Алексей 1988 КСО "БНТУ" 750 0 555 - 790 - 608 698 - - f 3401 17 18 Давидович Дмитрий 1981 СК "БГУ" 465 542 430 777 616 707 477 - 720 - f 3362 18 19 Пенкрат Виталий 1984 КСО "Березино" - 747 699 - - - 431 395 658 582 f 3117 19 20 Яковлев Андрей 1981 СК "БГУ" - 567 737 522 644 - 569 426 - - f 3039 20 21 Михалкин Дмитрий 1980 КО "Эридан" - - - 1000 - 0 1000 1000 - - f 3000 21 22 Веремейчик Антон 1988 КСО "БНТУ" 598 622 541 - - - - 582 582 493 2925 22 23 Лабчэўскі Аляксей 1982 КСО "БНТУ" - - 793 505 819 763 - - - - 2880 23 24 Кухто Пётр 1981 СК "БГУ" - 462 526 233 675 - 479 - 590 486 2756 24 25 Алексеёнок Алексей 1988 КО "Эридан" 0 991 - - - - - - 936 813 2740 25 26 Сушинский Андрей 1984 КСО "Березино" - 571 434 - - 489 - 260 540 437 2471 26 27 Лаппо Никита 1990 СК "БГУ" 528 515 393 - - - - - 563 416 2415 27 28 Шахметов Константин 1986 КСО "БНТУ" 679 876 773 - - - - - - - 2328 28 29 Медведев Константин 1990 КСО "БНТУ" 718 780 0 - - 818 - - - - 2316 29 30 Дедовец Евгений 1989 КСО "Белая Русь" 723 856 - - - - - 726 - - 2305 30 31 Языков Юрий 1990 Лично - - - 681 - 799 - - 0 760 2240 31 32 Журавлёв Вячеслав 1976 СКО "Немига-Норд" - - 815 - - - - - 846 551 2212 32 33 Федоришкин Вячеслав 1983 СК "БГУ" 382 410 265 396 441 466 297 401 0 480 2198 33 34 Ветошкин Дмитрий 1985 СКО "Немига-Норд" - 748 737 - - 696 - - - - 2181 34 35 Ясюченя Сергей 1990 СКО "Немига-Норд" - 656 - - - - - 489 566 453 2164 35 36 Юрок Антон 1987 СК "БГУ" 543 631 614 - - - 325 - - - 2113 36 37 Холод Павел 1976 КО "Эридан" 534 - - - - - - 485 562 462 2043 37 38 Ходан Александр 1988 СКО "Немига-Норд" - 601 495 - - - - - 586 245 1927 38 39 Поведайко Виталий 1987 СКО "Кронан" 166 570 - - - - - - 579 550 1865 39 40 Грузд Александр 1985 СК "БГУ" - - - 507 150 657 - - - 515 1829 40 41 Монич Денис 1989 КСО "БНТУ" 0 944 - - - 881 - - - - 1825 41 42 Самусевич Александр 1989 КСО "БНТУ" 254 - 0 386 - 659 - 524 - - 1823 42 43 Моюрников Александр 1987 ТК "Пилигрим" - - 691 - - - - 323 387 364 1765 43 44 Громов Алексей 1988 СК "БГУ" 0 731 - - 594 - 410 - - - 1735 44 45 Малевич Павел 1986 СК "БГУ" 609 464 - - - - - - 0 581 1654 45 46 Киряков Андрей 1985 КО "Эридан" 591 - - - - - - - 507 504 1602 46 47 Марчук Валерий 1990 КСО "БНТУ" - - 828 - - 738 - - - - 1566 47 48 Астровлянчик Сергей 1985 СК "БГУ" - - - - - - - - 767 791 1558 48 49 Мигун Алексей 1990 КСО "Березино" - - - - - - - 320 557 656 1533 49 50 Бондарович Андрей 1988 КО "Эридан" 0 498 478 - - - - - 426 64 1466 50 51 Королёв Евгений 1989 КСО "БНТУ" 628 - 460 280 - - - - - - 1368 51 52 Дубинчик Денис 1983 СК "БГПУ" - 681 569 - - - - - - - 1250 52 53 Бондарович Дмитрий 1989 КСО "БНТУ" 656 - 589 - - - - - - - 1245 53 54 Стасевич Александр 1987 КСО "Белая Русь" - - 617 - - - 180 442 - - 1239 54 55 Киселев Иван 1986 СК "БГУ" 0 418 - - - - - - 477 334 1229 55 56 Лемачко Андрей 1984 КО "Эридан" 713 - 488 - - - - - - - 1201 56 57 Кузнецов Владимир 1970 КО "Эридан" - - - - - 467 - 292 383 39 1181 57 58 Войтов Денис 1983 Лично - - - - - 626 552 - - - 1178 58 59 Скрипко Александр 1990 Лично 619 - - 545 - - - - - - 1164 59 60 Андреюк Михаил 1983 СК "Буг" - 386 - - - - 127 - 294 347 1154 60 61 Мальченков Алексей 1970 Лично - - - - - 622 504 - - - 1126 61 62 Новак Дмитрий 1986 КСО "Белая Русь" - 906 - 219 - - - - - - 1125 62 63 Фираго Дмитрий 1988 СК "БГУ" - - - - - - - - 593 485 1078 63 64 Болдыш Виталий 1988 Лично 552 - - 514 - - - - - - 1066 64 65 Дудик Владимир 1982 СК "БГПУ" - 575 484 - - - - - - - 1059 65 66 Раздробенко Дмитрий 1984 КО "Эридан" - - - - 537 - 481 - - - 1018 66 67 Алексеёнок Александр КО "Эридан" - 381 619 - - - - - - - 1000 67 68 Амеличкин Василий 1987 Лично 427 - - 573 - - - - - - 1000 67 69 Салин Андрей 1988 КО "Эридан" - 991 - - - - - - - - 991 69 70 Маковский Владимир 1985 СК "БГУ" - 0 712 - - - 269 - - - 981 70 71 Ванькевич Дмитрий 1973 КСО "Березино" - 439 - - - - - 330 - 209 978 71 72 Матвеев Виталий 1980 Лично - - - - 474 - 495 - - - 969 72 73 Тамбасов Юрий КО "Эридан" - - - - 947 - - - - - 947 73 74 Балабанов Пётр 1978 СК "Камволь" - - - - - 922 - - - - 922 74 75 Макеенко Михаимл 1989 КО "Эридан" - - - - - 918 - - - - 918 75 76 Войцехович Руслан 1986 СК "БГУ" 278 634 - - - - - - - - 912 76 77 Орышко Александр 1983 Лично 889 - - - - - - - - - 889 77 78 Чагарин Иван 1988 СК "БГУ" 259 - 605 - 0 - - - - - 864 78 79 Сташкевич Александр 1988 СКО "Кронан" 361 493 - - - - - - - - 854 79 80 Новосад Павел 1984 Лично 852 - - - - - - - - - 852 80 81 Кожедуб Михаил 1992 СК "Буг" - - - - - 844 - - - - 844 81 82 Хвастовский Сергей 1970 Лично - - - - - 555 278 - - - 833 82 83 Горбачев Николай 1988 СТК "Мэта" - - - - - - - 0 632 190 822 83 84 Василенко Владимир 1990 СК "Камволь" 297 346 139 - - - - - - - 782 84 85 Пожитков Михаил 1987 КСО "Белая Русь" - - 596 - - - 173 - - - 769 85 86 Федоришкин Александр СКО "Торпедо" - - 761 - - - - - - - 761 86 87 Мелешко Евгений 1984 СК "БГУ" 733 - - - - - - - - - 733 87 88 Прытков Валерий 1975 ТК "Пилигрим" - - - - - - - 190 480 61 731 88 89 Красько Павел 1980 СК "Камволь" 0 721 - - - - - - - - 721 89 90 Загорянский Владислав 1988 Лично - - - - - - - 705 - - 705 90 91 Марченко Викентий Лично - - - - 687 - - - - - 687 91 92 Петрочук Дмитрий 1980 Лично 684 - - - - - - - - - 684 92 93 Лазакович Андрей 1987 Лично - - - 678 - - - - - - 678 93 94 Магер Андрей 1986 Лично 673 - - - - - - - - - 673 94 95 Спасовский Игорь 1983 Лично 662 - - - - - - - - - 662 95 96 Денисов Валерий 1963 КСО "Белая Русь" - - - - - 621 - - - - 621 96 97 Горбач Виталий 1987 Лично - 616 - - - - - - - - 616 97 98 Шаблыко Антон Лично - - - - 612 - - - - - 612 98 99 Волынец Ярослав 1989 Лично 593 - - - - - - - - - 593 99 100 Дедовец Андрей 1988 КСО "Белая Русь" 587 0 - - - - - - - - 587 100 101 Минчуков Александр 1973 СК "Камволь" - - - 0 560 - - - - - 560 101 102 Шлойдо Алексей 1978 ТК "Пилигрим" - - 559 - - - - - - - 559 102 103 Песков Денис 1983 Лично 555 - - - - - - - - - 555 103 104 Мурашко Андрей СКО "Орион" - - - - 554 - - - - - 554 104 105 Ерко Андрей 1982 Лично 534 - - - - - - - - - 534 105 106 Матусевич Владимир КО "Эридан" - - - - 534 - - - - - 534 105 107 Звонцов Игорь Лично - - - - 533 - - - - - 533 107 108 Соболевский Денис 1989 СК "БГПУ" - - 520 - - - - - - - 520 108 109 Пашута Александр 1985 КО "Эридан" 516 - - - - - - - - - 516 109 110 Ефименко Дмитрий 1990 СК "Камволь" - - - - 0 - - - 506 - 506 110 111 Старков А. 1983 Лично - 493 - - - - - - - - 493 111 112 Лысенко Александр 1990 СК "БГУ" - - - - - - - - 390 99 489 112 113 Костромин Олег 1984 СК "Камволь" - 0 486 - - - - - - - 486 113 114 Малиновский Дмитрий 1984 Лично 481 - - - - - - - - - 481 114 115 Сосновский Антон 1987 СК "БГУ" - - - - - - - 473 - - 473 115 116 Мулярчик Константин 1986 СК "БГУ" 468 0 - - - - - - - - 468 116 117 Подвалков Андрей 1971 Лично - - - - - - 463 - - - 463 117 118 Войлошников Павел 1975 Лично - 455 - - - - - - - - 455 118 119 Овчаренко Василий 1990 КСО "Березино" - - - - - - - - 454 - 454 119 120 Саблин Юрий 1985 Лично - - - 454 - - - - - - 454 119 121 Морозов Алексей 1988 КСО "Белая Русь" - - - - - - - - 434 15 449 121 122 Яцыно Павел 1986 Лично - - - - - - 449 - - - 449 121 123 Васильев Андрей 1990 Лично - - - - - - 438 - - - 438 123 124 Василенко Алексей 1986 КСО "БНТУ" - 237 - - - - - 194 - - 431 124 125 Якушев Дмитрий 1986 Лично - - - - - - 431 - - - 431 124 126 Корнелюк Александр 1986 СК "Буг" - - - - - - - - - 424 424 126 127 Овечкин Александр 1973 СКО "Витязь" - - - - - - 423 - - - 423 127 128 Лапекин Максим 1971 СКО "Торпедо" 412 - - - - - - - - - 412 128 129 Грибоедов Алексей КО "Эридан" - - - - 406 - - - - - 406 129 130 Малахов Алексей 1981 КО "Трактор" - - - - - - - - 393 - 393 130 131 Степанюк Андрей 1990 СК "БГУ" 384 - - - - - - - - - 384 131 132 Прокофьев Глеб Лично - - - - 383 - - - - - 383 132 133 Кручина Антон СК "Камволь" - - - - 381 - - - - - 381 133 134 Дробенков Вадим 1992 КО "Эридан" - - - - 378 0 - - - - 378 134 135 Петлицкий Иван 1972 КСО "Динамо" - 370 - - - - - - - - 370 135 136 Зубков Павел 1989 СКО "Кронан" - 367 - - - - - - - - 367 136 137 Саванович Виталий 1978 КО "Эридан" - - 366 - - - - - - - 366 137 138 Цвирко Максим 1987 СК "БГУ" - - - - - - - - 366 - 366 137 139 Вербицкий Юрий 1978 КСА "Зялёны стадыён" 364 - - - - - - - - - 364 139 140 Бурылин Антон 1979 Лично - - - - - - 362 - - - 362 140 141 Войтович Василий 1976 Лично 362 - - - - - - - - - 362 140 142 Касач Вячеслав СК "Камволь" - - - - 359 - - - - - 359 142 143 Иванов Денис 1983 КСО "БНТУ" - - - - - - - - 308 50 358 143 144 Веренич Евгений 1985 Лично 333 - - - - - - - - - 333 144 145 Гайдуков Павел 1990 Лично - - - - - - 330 - - - 330 145 146 Шилак Алексей СКО "Орион" - - - - 323 - - - - - 323 146 147 Самосевич Александр 1983 Лично 321 - - - - - - - - - 321 147 148 Наскалов Михаил Лично - - - - 319 - - - - - 319 148 149 Майоров Виталий 1981 Лично - - - - - - 316 - - - 316 149 150 Германов Артур 1986 Лично - - - 314 - - - - - - 314 150 151 Диденко Антон 1974 КСО "Белая Русь" - - 313 - - - - - - - 313 151 152 Егоров Дмитрий 1987 Лично - - - - - - 305 - - - 305 152 153 Найденов Иван 1980 Лично - 302 - - - - - - - - 302 153 154 Михальчук Олег 1989 СК "БГУ" - - - - - - - - 277 21 298 154 155 Матвеев Александр 1990 Лично - - - - - - 294 - - - 294 155 156 Агеев Максим 1971 Лично - - - - - - 288 - - - 288 156 157 Григорьев Никита 1990 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 277 - - - 277 157 158 Павлов Александр Лично - - - - - - 265 - - - 265 158 159 Трифоненко Иван 1989 КСО "Чериков" - - - - - - 262 - - - 262 159 160 Захарчук Сергей 1977 СКО "Немига-Норд" - - - - - - - - - 261 261 160 161 Бондарук Максим 1991 Лично 259 - - - - - - - - - 259 161 162 Буковец Артём 1978 СК "Tri-O" Локомотив 0 - - - - - 254 - - - 254 162 163 Воронов Сергей 1972 КСО "Динамо" - - - - - - 253 - - - 253 163 164 Соколов Артём 1983 СТК "Мередиан" - - - 237 - - - - - - 237 164 165 Мицкевич Артём 1989 СК "БГУ" - - - - - - - 235 - - 235 165 166 Ценцевицкий Артём 1990 ТК "Пилигрим" - - 234 - - - - - - - 234 166 167 Колошич Вадим 1990 СКО "Кронан" - 220 - - - - - - - - 220 167 168 Стасевич Игорь 1990 Лично 213 - - - - - - - - - 213 168 169 Костючик Павел 1988 Лично 210 - - - - - - - - - 210 169 170 Кравцевич Валерий 1972 СК "Камволь" 209 - - - - - - - - - 209 170 171 Королёв Александр 1982 ТК "Пилигрим" - - 207 - - - - 0 - - 207 171 172 Олесиюк Борис 1979 СКО "Орион" 206 - - - - - - - - - 206 172 173 Микишанов Алексей 1978 Лично - - - - - - 192 - - - 192 173 174 Поплавский Е. 1982 Лично - 186 - - - - - - - - 186 174 175 Колибаба Михаил 1987 КСО "БНТУ" - - 183 - - - - - - - 183 175 176 Бригинец Константин 1977 КО "Эридан" - - - - - - 172 - - - 172 176 177 Карачев Александр 1977 Лично - 169 - - - - - - - - 169 177 178 Жукович Павел 1970 Лично 165 - - - - - - - - - 165 178 179 Артихович Александр 1972 СКО "Орион" - - - - - - - - - 159 159 179 180 Жерносек Александр 1990 Лично - - - - - - 147 - - - 147 180 181 Новик Василий 1970 Лично 143 - - - - - - - - - 143 181 182 Белецкий Николай 1987 Лично - 136 - - - - - - - - 136 182 183 Лисейцев Артём 1987 Лично - - - - - - 135 - - - 135 183 184 Копоть Олег 1974 СК "Буг" - - - - - - - - - 132 132 184 185 Гулевич Сергей 1988 Лично 118 - - - - - - - - - 118 185 186 Киячко Александр 1988 Лично - 110 - - - - - - - - 110 186 187 Дворяк Антон 1988 Лично - - - - - - 109 - - - 109 187 188 Скребец Николай 1990 СКО "Кронан" - 102 - - - - - - - - 102 188 189 Васюкович Сергей 1988 СК "Tri-O" Локомотив 100 - - - - - - - - - 100 189 190 Болдыш Сергей 1985 Лично - - - 88 - - - - - - 88 190 191 Майсеенок Алексей 1990 СК "БГУ" - - - - - - - - 76 - 76 191 192 Лесюк Михаил КО "Эридан" - - - - 70 - - - - - 70 192 193 Тротюк Александр 1982 СК "Буг" - - - - - - - - - 61 61 193 194 Комаров Денис 1990 СКО "Кронан" 0 46 - - - - - - - - 46 194 195 Черкасов Артём 1987 Лично 44 - - - - - - - - - 44 195 196 Андрощик Сергей 1982 СК "БГПУ" - 42 0 - - - - - - - 42 196 197 Гремяко Алексей 1988 Лично - 19 - - - - - - - - 19 197 198 Мартынов Сергей Лично - - - - - - 8 - - - 8 198 199 Сушко Николай 1988 Лично - 2 - - - - - - - - 2 199 200 Бабашко Фёдор 1990 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 201 Бардасов В. 1987 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 202 Благородный Евгений 1990 Лично - - - - - - - - 0 0 0 - 203 Бородич Юрий 1989 Лично - - - - - - - - - 0 0 - 204 Вакульчик Алексей 1988 СК "БГУ" 0 - - - - - - - - - 0 - 205 Вихров Александр Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 206 Докучаев Илья 1986 СК "БГУ" - - - - - - - 0 - - 0 - 207 Кишкевич Максим 1987 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 208 Козачук А.М. 1983 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 209 Лепехин Юрий 1981 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 210 Ляховский Владислав 1990 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 211 Мазько Николай 1990 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 212 Макатревич Константин 1990 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 213 Павленко С. 1973 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 214 Петрашевич Дмитрий 1989 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 215 Попович Руслан 1986 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 216 Рачко Евгений 1990 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 217 Романовский Артём 1990 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 0 - - - 0 - 218 Рыбачок Дмитрий 1989 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 219 Рындин Александр 1990 СК "БГУ" - - - - - - - - - 0 0 - 220 Сенюкович Дмитрий 1988 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 221 Силюк Александр 1986 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 222 Синкель Ю. 1969 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 223 Смирнов Андрей 1978 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 224 Соколовский Александр 1990 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 225 Тихонович Андрей 1984 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 226 Трасковский Дмитрий СК "Камволь" - - - - 0 - - - - - 0 - 227 Тырса Максим 1990 СК "БГУ" - - - - - - - 0 0 - 0 - 228 Ульянов Павел 1976 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 229 Чурай Виталий 1989 СК "БГУ" - - - - - - - - 0 0 0 - 230 Шинкевич Алексей 1988 КСО "БНТУ" - 0 - - - - - - - - 0 - 231 Шпеть Андрей 1976 КСО "Динамо" - 0 - - - - - - - - 0 - 232 Яскин Илья 1990 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М40 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Денисов Валерий 1963 КСО "Белая Русь" - 1000 - 1000 - - - 808 1000 1000 f 4808 1 2 Мурашко Андрей 1968 СКО "Орион" - - 1000 - - - - 554 902 892 f 3348 2 3 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - 683 - - 1000 - - - - 690 f 2373 3 4 Морозов Андрей 1964 КСО "Белая Русь" - 594 - 388 - - - - 701 625 f 2308 4 5 Звонцов Игорь 1962 КСО "Динамо" - - - 949 - - 1000 - - - f 1949 5 6 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - 486 632 0 - - - 464 - f 1582 6 7 Триденский Геннадий 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - 831 732 - - - - - - - f 1563 7 8 Горбач Юрий 1960 Лично 649 787 - - - - - - - - f 1436 8 9 Изотов Геннадий 1962 КО "Трактор" - - - - - - - - 730 557 f 1287 9 10 Мороз Иван 1955 КО "Камертон" - - - 337 - - 429 358 - - f 1124 10 11 Малахов Игорь 1965 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 1000 - - f 1000 11 12 Павлючук Олег 1965 СК "Буг" 1000 - - - - - - - - - f 1000 11 13 Ародь Эдвард 1961 СКО "Кронан" 818 - - - - - - - - - f 818 13 14 Колуханов Олег 1969 СКО "Витязь" - - - - - - 780 - - - f 780 14 15 Войцехович Артур 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 652 - - f 652 15 16 Черный Павел 1964 КСО "Азимут-Спартак" - - - 636 - - - - - - f 636 16 17 Соболев Олег 1967 Лично - - - - - - 623 - - - f 623 17 18 Пискунов Алексей Лично - - - - - - 531 - - - f 531 18 19 Цыкунов Сергей 1962 КО "Эридан" - 525 - - - - - - - - f 525 19 20 Кутузов Сергей 1960 Лично 263 - - 226 - - - - - - f 489 20 21 Парфенов Сергей 1956 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 82 - - 373 - - - 455 21 22 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 418 0 - - - - - 418 22 23 Шангин 1962 Лично - - - - - - 398 - - - 398 23 24 Полюхович Юрий 1969 Лично 397 - - - - - - - - - 397 24 25 Петрайтис Роландес 1965 Лично - - 327 - - - - - - - 327 25 26 Луговцов Алексей 1961 КСО "Азимут-Спартак" - - - 265 - - - - - - 265 26 27 Савушкин Александр 1962 ОК "Пралеска" - 187 - - - - - - - - 187 27 28 Корф Александр 1961 СКО "Орион" - - - - - - - - 174 0 174 28 29 Малевич Вячеслав 1969 СТК "Мередиан" - - - 154 - - - - - - 154 29 30 Макоед Михаил 1967 СК "Буг" - 142 - - - - - - - - 142 30 31 Пискунов Александр Лично - - - - - - 105 - - - 105 31 32 Брок Александр 1967 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 33 Горчанюк Фёдор 1968 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 34 Заруцкий Александр 1962 ТК "Пилигрим" - - 0 - - - - - - - 0 - 35 Карама Игорь Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 36 Сидорук С.В. 1965 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 37 Шалесный Леонид 1962 СК "Стандарт" - - - 0 - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Алексеев Юрий 1958 КСО "БНТУ" - - 1000 953 - - 906 1000 860 0 f 4719 1 2 Важник Александр 1958 СК "Стандарт" - - 955 1000 0 - 904 985 759 614 f 4603 2 3 Жуковский Владимир 1955 СК "Стандарт" 671 578 965 465 819 - 799 - - - f 3832 3 4 Канарский Валерий 1957 СКО "Орион" 1000 - - - - - - - 1000 1000 f 3000 4 5 Васневский Сергей 1958 КСО "Динамо" - - - - 1000 - 817 - - 868 f 2685 5 6 Мелешко Андрей 1955 СК "БГУ" 579 962 - 958 - - - - - - f 2499 6 7 Трапезников Николай 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 609 - 611 451 f 1671 7 8 Триденский Геннадий 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 0 - - - 857 - 754 f 1611 8 9 Мороз Иван 1955 КО "Камертон" - - - - - - - - 680 421 f 1101 9 10 Раков Николай 1955 КО "Эридан" 0 650 - - 0 - 431 - - - f 1081 10 11 Воронов Юрий 1956 Лично - - - - - - 1000 - - - f 1000 11 12 Пунько Пётр 1956 СК "Камволь" - 1000 - - - - - - - - f 1000 11 13 Васенцов Валерий 1957 Лично - 741 - - - - - - - - f 741 13 14 Языков Леонид 1956 Лично - - - 714 - - - - - - f 714 14 15 Горчаков Михаил 1958 Лично - - - - - - 684 - - - f 684 15 16 Григоревич Иван 1955 СК "БГПУ" - - 635 - - - - - - - f 635 16 17 Асылов Альберт 1955 Лично - 621 - - - - - - - - f 621 17 18 Иванов Олег 1956 Лично - - - - - - 609 - - - f 609 18 19 Сенченко Григорий 1958 КСО "БНТУ" - - - - - - - - 551 - f 551 19 20 Фролов Василий 1957 СК "Днепр" - - - 432 - - - - - - f 432 20 21 Мельников Валерий 1959 Лично - - - - - - 411 - - - 411 21 22 Кухта Михаил 1959 Лично 402 - - - - - - - - - 402 22 23 Зайцев Владимир 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - 378 - - - - - - - 378 23 24 Хаврук Александр 1958 ТК "Пилигрим" - - 372 - - - - - - - 372 24 25 Белошицкий Василий 1958 СК "Буг" - 312 - - - - - - - - 312 25 26 Максимович Александр 1958 ТК "Пилигрим" - - 207 - - - - - - - 207 26 27 Лычков Александр 1956 КО "Эридан" 0 - - - - - - - - - 0 - 28 Марченко Викентий Лично - - - - 0 - - - - - 0 - 29 Милевский Леонид 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - - 0 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М55 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Нехай Геннадий 1949 СК "Стандарт" 686 454 131 - 1000 - 835 541 518 511 f 3580 1 2 Бульбенов Владимир 1951 КО "Трактор" - - 1000 - - - - 822 805 824 f 3451 2 3 Ковальчук Виктор 1947 СК "Стандарт" 329 563 208 - 628 - 754 - 0 563 f 2837 3 4 Титович Евгений 1948 КО "Трактор" - - - - 972 - - - 848 1000 f 2820 4 5 Маковский Анатолий 1950 КО "Эридан" - - - - - - - 1000 1000 751 f 2751 5 6 Роговский Виталий 1953 ОК "Пралеска" 463 1000 - - - - 453 - - 598 f 2514 6 7 Буковец Анатолий 1950 СК "Tri-O" Локомотив 942 - - - - - 1000 - - - f 1942 7 8 Стрельцов Владимир 1953 Лично 1000 - - - - - - - 0 898 f 1898 8 9 Миронов Пётр 1951 КО "Эридан" - 737 - - - - 926 - - - f 1663 9 10 Красильников Виктор 1948 СК "БГУ" - - - - - - - - 528 584 f 1112 10 11 Мясников Сергей Лично - - - - - - 795 - - - f 795 11 12 Мосин Павел 1951 КО "Трактор" - - - - - - - 710 - - f 710 12 13 Порхунов Владимир 1949 Лично - - - - - - 668 - - - f 668 13 14 Шеверов Михаил 1945 КСО "Белая Русь" - 619 - - - - - - - - f 619 14 15 Базаленко Валерий 1951 Лично - 586 - - - - - - - - f 586 15 16 Трифоненко Василий 1952 КСО "Чериков" - - - - - - 580 - - - f 580 16 17 Кондратьев Владимир 1938 КСО "Белая Русь" 0 - 0 - - - - - - - 0 - 18 Черемисинов Дмитрий 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - - - - 0 - - 0 - 19 Турецкий Семен 1947 Лично - - - - - - - - - 0 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Шинкевич Юлия 1997 СТК "Мередиан" 1000 - 563 - 1000 - - 1000 455 609 f 4172 1 2 Ванькевич Александра 1998 КСО "Березино" - - 1000 - - - 433 334 457 1000 f 3224 2 3 Крисковец Дарья 1998 СТК "Мередиан" - - 708 752 - - - 307 716 695 f 3178 3 4 Танянская Полина 1997 Лично 607 - 119 - - - - 372 1000 979 f 3077 4 5 Прокопчук Наталья 1998 СК "Буг" - 800 - - - - 69 - 921 850 f 2640 5 6 Дернейко Илона 1998 Лично 489 905 - - - - - - - - f 1394 6 7 Сермяжко Анастасия 1997 КСО "Березино" - - - - - - - 0 370 741 f 1111 7 8 Мальченкова Анастасия 1997 Лично - - - - - - 1000 - - - f 1000 8 9 Санько Ольга 1998 Лично 0 1000 - - - - - - - - f 1000 8 10 Щетько Анастасия 1997 СКО "Торпедо" - - - 1000 - - - - - - f 1000 8 11 Соболева Ольга 1997 Лично - - - - - - 950 - - - f 950 11 12 Русак Алёна 2002 СКО "Кронан" - 889 - - - - - - - - f 889 12 13 Босацкая Валентина 1997 Лично 843 0 - - - - - - - - f 843 13 14 Повх Евгения 1997 Лично 0 675 - - - - - - - - f 675 14 15 Яковлева Анна 1997 КСО "Азимут-Спартак" - - - 642 - - - - - - f 642 15 16 Купчик Ольга 1997 КСО "Белая Русь" - - 599 - - - - - - - f 599 16 17 Давыдюк Анастасия 1997 Лично - - - 548 - - - - - - f 548 17 18 Звонцова мл Лично - - - - 488 - - - - - f 488 18 19 Коринь Екатерина 1997 Лично 390 0 - - - - - - - - f 390 19 20 Жадинец Ирина 1998 СК "Буг" 339 0 - - - - - - - - f 339 20 21 Гивойно Мария 1997 СК "Буг" - 308 - - - - - - - - 308 21 22 Стасевич Виктория 1997 СК "Буг" 131 127 - - - - - - - - 258 22 23 Лемешевская Анастасия 1997 СКО "Торпедо" - - - 246 - - - - - - 246 23 24 Киклевич Юлия 1997 КСО "Березино" - - - - - - - 221 - - 221 24 25 Парибок Анастасия 1997 СТК "Мередиан" - - 0 194 - - - - - - 194 25 26 Альшанникова Диана 1997 Лично - - - 185 - - - - - - 185 26 27 Карачун Мария 2001 СКО "Орион" - - - - - - - 0 170 0 170 27 28 Практика Анастасия 1997 Лично 165 - - - - - - - - - 165 28 29 Зигуля Виктория 1998 Лично - - - - - - - - 0 157 157 29 30 Пилимон Антонина 1997 Лично - - - - - - 140 - - - 140 30 31 Байдалова Екатерина 1999 Лично - - - - - - - - 0 135 135 31 32 Радькова Ксения 2000 Лично - - - - - - - - 118 0 118 32 33 Шумская Виктория 2001 СТК "Мередиан" - - 0 - - - - 0 99 0 99 33 34 Мальченкова Анна 2001 Лично - - - - - - 73 - - - 73 34 35 Звонцова Анастасия КСО "Динамо" - - - 45 - - - - - - 45 35 36 Серегова Диана 2000 Лично - - - - - - - - 0 36 36 36 37 Авдеева Валерия 2000 Лично - - - - - - - - - 0 0 - 38 Бельзюк Вероника 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 39 Бурая Юлия 1997 КСО "Березино" - - 0 - - - - 0 - - 0 - 40 Васьковская Надежда Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 41 Ведёрчик Алина 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 42 Власова Влада 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 43 Воронова Дарья 2000 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 44 Говоренкова Юлия 2001 СКО "Орион" - - - - - - - 0 - - 0 - 45 Гончарова Кристина 1997 СКО "Торпедо" - - - 0 - - - - - - 0 - 46 Горовая Яна 1998 КО "Эридан" - - - - - - 0 - - - 0 - 47 Гром Дина 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 48 Дубешко Виктория 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 49 Какарская Елена 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 50 Ковалёва Ольга 2000 КСО "Белая Русь" - - - - - - - - 0 0 0 - 51 Кремная Алина 1998 КО "Эридан" - - - - - - 0 - - - 0 - 52 Ляховская Анастасия 1998 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - 0 - 53 Мосолович Дарья 2001 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 54 Мосолович Лиза 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 55 Нестерук Анастасия 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 56 Радюш Ирина 1998 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 57 Раткевич Стефания 2000 КСО "Белая Русь" - - - - - - - - 0 - 0 - 58 Семёнова Ольга 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 59 Сержанова Ксения 2000 Лично - - - - - - - - 0 0 0 - 60 Сержанович Ксения 2001 СКО "Орион" - - - - - - - 0 - - 0 - 61 Сидоренко Валерия 1998 СТК "Мередиан" - - - 0 - - - - - - 0 - 62 Симонюк Алина 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 63 Сурудо Валерия 1998 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 64 Тарасенко Анна 1998 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 65 Янчук Ирина 1997 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Черник Глафира 1995 СКО "Орион" 991 903 240 - - - - 935 1000 1000 f 4829 1 2 Илькевич Анастасия 1996 СКО "Кронан" 1000 1000 - - - - - 1000 667 861 f 4528 2 3 Можар Виктория 1996 СК "Камволь" 703 810 471 - - - - - 380 820 f 3184 3 4 Вараниковская Екатерина 1995 СТК "Мередиан" 669 - 1000 669 - - - 323 185 379 f 3040 4 5 Красовская Евгения 1996 СКО "Орион" 260 495 660 - - - - 310 586 228 f 2311 5 6 Гринёк Яна 1995 СКО "Орион" 474 636 - - - - - - 505 407 f 2022 6 7 Пахомова Виктория 1996 СТК "Мередиан" 0 - 452 0 - - - 0 571 513 f 1536 7 8 Расевич Елена 1995 СКО "Орион" 195 543 - - - - - - 375 218 f 1331 8 9 Холод Татьяна 1996 КО "Эридан" 280 - - - - - - 344 541 119 f 1284 9 10 Скрыпник Ольга 1997 СКО "Кронан" 102 692 - 15 - - - - 444 0 f 1253 10 11 Гунина Полина 1996 СКО "Торпедо" - - - 1000 - - - - - - f 1000 11 12 Щепко Маргарита 1996 Лично - - - - - - 1000 - - - f 1000 11 13 Галущак Варвара 1996 СТК "Мередиан" - - 131 155 - - - 354 316 0 f 956 13 14 Жигалковская Елена 1995 Лично - - 887 - - - - - - - f 887 14 15 Деканова Александра 1995 Лично - - - - - - 868 - - - f 868 15 16 Вовк Яна 1995 СК "Буг" 760 - - - - - - - - - f 760 16 17 Кравец Кристина 1995 Лично - - - - - - 736 - - - f 736 17 18 Врублевская Юлия 1996 СКО "Кронан" 0 95 - 0 - - - - 543 0 f 638 18 19 Ранецкая Галина Лично - - - - - - 611 - - - f 611 19 20 Королева Евгения 1995 Лично - - - - - - 542 - - - f 542 20 21 Рухлевич Виктория 1995 КСО "Волк" - 537 - - - - - - - - 537 21 22 Кравцевич Надежда 1995 СКО "Кронан" 172 348 - - - - - - - - 520 22 23 Циновкина Мария 1995 Лично - - - - - - 501 - - - 501 23 24 Тарасова Юлия 1996 СКО "Торпедо" - - - 462 - - - - - - 462 24 25 Жукович Татьяна 1995 Лично 374 - - - - - - - - - 374 25 26 Кулик Татьяна 1996 СКО "Немига-Норд" 0 368 - - - - - - - - 368 26 27 Ващук Ирина 1995 Лично 366 - - - - - - - - - 366 27 28 Андрушойть Елена 1995 Лично 282 - - - - - - - - - 282 28 29 Юревич Александра 1996 Лично 0 - - 255 - - - - - - 255 29 30 Буйневич Анастасия Лично - - - - - - 181 - - - 181 30 31 Купреева Екатерина 1996 КСО "Березино" - - 0 - - - - 154 - - 154 31 32 Ермаченок Анастасия 1996 КСО "Белая Русь" - - 138 - - - - - - - 138 32 33 Капчан Кристина 1996 СТК "Мередиан" 135 - 0 - - - - - - - 135 33 34 Манькевич Татьяна 1995 КСО "Азимут-Спартак" - - - 118 - - - - - - 118 34 35 Демчук Яна 1996 СК "Буг" - 0 - - - - - - 0 103 103 35 36 Белошицкая Полина 1995 Лично 94 - - - - - - - - - 94 36 37 Беланович Анастасия 1996 Лично 0 - 0 - - - - 0 0 79 79 37 38 Скрундь Екатерина 1995 Лично 0 70 - - - - - - - - 70 38 39 Судас Инна 1995 СК "Буг" 41 - - - - - - - - - 41 39 40 Ганжур Лидия Лично - - - - - - 39 - - - 39 40 41 Буяк Вероника 1996 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 42 Веренич Ирина 1995 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 43 Винокурова Мария 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 44 Герасимович Екатерина 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 45 Гутько Янина 1996 СКО "Орион" - - - - - - - 0 0 0 0 - 46 Данылива Кристина 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 47 Звягинцева Галина 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 48 Изосимова Илона 1996 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - 49 Кевра Анастасия 1995 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 - 50 Киклевич Алеся 1996 КСО "Березино" - - - - - - - 0 - - 0 - 51 Куханова Анна 1995 КСО "Азимут-Спартак" - - - 0 - - - - - - 0 - 52 Латковская Виктория 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 53 Павловская Наталья 1996 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 54 Попитич Татьяна 1996 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 55 Пчеленцова Ирина 1995 Лично 0 - 0 - - - - 0 - - 0 - 56 Савицкая Анастасия 1996 КСО "Березино" - - 0 - - - - - - - 0 - 57 Сальмин Амира 1995 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - 58 Сафроненко Мария 1995 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 59 Шайкова Лиза 1996 СТК "Мередиан" - - - 0 - - - - - - 0 - 60 Шаробайко Полина 1994 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 61 Шахлевич Алеся 1996 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - 0 - 62 Шик Валерия 1996 КСО "Березино" - - 0 - - - - 0 - - 0 - 63 Шнитко Оксана 1997 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 64 Шпак Камилла 1996 Лично - - - - - - - - 0 0 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Атаманович Анастасия 1994 КО "Эридан" 1000 968 789 - - - - 1000 1000 1000 f 4968 1 2 Борсукова Анжелика 1993 КО "Эридан" 0 605 1000 1000 1000 - 1000 - 890 65 f 4890 2 3 Романова Полина 1993 КО "Эридан" - - - 768 - - 545 757 697 260 f 3027 3 4 Адамчук Ирина 1993 СК "Буг" - 499 - - - - 900 - 650 619 f 2668 4 5 Кулик Анна 1994 СК "Буг" 49 - - - - - 969 - 440 546 f 2004 5 6 Глазкова Кристина 1993 Лично 384 81 - - - - - - 541 655 f 1661 6 7 Андреева Евгения 1994 СКО "Кронан" 525 - - 961 - - - - - - f 1486 7 8 Черток Светлана 1993 Лично 633 656 - - - - - - - - f 1289 8 9 Одинцова Дарья 1994 Лично - 1000 - - - - - - - - f 1000 9 10 Самолазова Александра 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - 954 - - - - - - f 954 10 11 Шавель Мария 1994 СК "Буг" 544 318 - - - - - - - - f 862 11 12 Максимова Анна 1993 СК "Tri-O" Локомотив 259 - - - - - 600 - - - f 859 12 13 Пакнис Марина 1994 СКО "Торпедо" - - - 825 - - - - - - f 825 13 14 Кохнюк Милана 1993 Лично 536 279 - - - - - - - - f 815 14 15 Волосевич Анна 1993 КО "Эридан" - - - - - - 741 - - - f 741 15 16 Беспалова Екатерина 1993 Лично 262 438 - - - - - - - - f 700 16 17 Можар Екатерина 1994 Лично 464 230 - - - - - - - - f 694 17 18 Смирнова Марина 1994 КСО "Азимут-Спартак" - - - 614 - - - - - - f 614 18 19 Дудко Алина 1994 СК "Буг" 612 - - - - - - - - - f 612 19 20 Смагур Кристина 1993 Лично - 588 - - - - - - - - f 588 20 21 Ракитская Анастасия 1994 КСО "Белая Русь" - - 549 - - - - - - - 549 21 22 Тавгень Екатерина 1993 Лично - - - - - - 520 - - - 520 22 23 Симонюк Виктория 1994 Лично 437 - - - - - - - - - 437 23 24 Арлакович Полина 1994 КО "Эридан" 0 - 0 - - - - 418 - - 418 24 25 Фомичева Татьяна 1994 Лично - 287 - - - - - - - - 287 25 26 Макаревич Екатерина 1993 КСО "Волк" - 286 - - - - - - - - 286 26 27 Горустович Татьяна 1994 Лично 276 - - - - - - - - - 276 27 28 Баланович Яна 1994 СК "Буг" - 270 - - - - - - - - 270 28 29 Паракель-Коленда Алёна 1993 КСО "Волк" - 248 - - - - - - - - 248 29 30 Табольчик Дарья 1994 Лично 245 - - - - - - - - - 245 30 31 Сорока Юлия 1993 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 231 - - - 231 31 32 Тузикова Анастасия 1993 Лично - 180 - - - - - - - - 180 32 33 Михневич Анастасия 1994 КСО "Волк" - 155 - - - - - - - - 155 33 34 Иванова Александра 1994 КСО "Белая Русь" - - 129 - - - - - - - 129 34 35 Самойлова Ольга 1994 КСО "Белая Русь" - - 30 - - - - - - - 30 35 36 Антушевич А. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 37 Брожек Наталья 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 38 Гацук Наталья 1982 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - - 0 - 39 Демидчик Елена 1993 ТК "Пилигрим" - - 0 - - - - - - - 0 - 40 Кузнецова М. 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 41 Любицкая Алина 1994 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 42 Мироненко Анастасия 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 43 Псюкалова Вероника 1994 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 44 Шаметько Марина 1993 СТК "Мередиан" - - - - - - - 0 - - 0 - 45 Шемерей Анастасия 1993 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рудаковская Анна 1992 КСО "Белая Русь" - 1000 1000 1000 1000 - 1000 - 817 867 f 5000 1 2 Черник Вероника 1991 КСО "Белая Русь" 1000 713 - 471 - - - 1000 - 925 f 4109 2 3 Шахметова Наталья 1992 СКО "Витязь" 682 766 540 - 697 - 762 - - 757 f 3664 3 4 Алексеёнок Мария 1992 КО "Эридан" 749 784 735 - - - - - 782 580 f 3630 4 5 Боровая Марина 1991 СТК "Мередиан" 572 - 295 521 - - - 724 546 604 f 2967 5 6 Цвирбут Юлия 1992 СКО "Орион" 900 - - - - - - - 870 1000 f 2770 6 7 Радкевич Мария 1992 СКО "Кронан" 607 579 - 428 - - - 536 0 542 f 2692 7 8 Петровская Виола 1991 СКО "Кронан" - 695 - - - - - - 1000 889 f 2584 8 9 Сергеева Ирина 1992 СК "Камволь" 738 423 256 - 613 - - - - - f 2030 9 10 Полудеткина Ксения 1992 СКО "Витязь" - - 696 - - - - - - 741 f 1437 10 11 Трапезникова Татьяна 1992 КСО "Белая Русь" - - - - - - 433 - 445 432 f 1310 11 12 Мышленник Марина 1991 СК "Буг" 370 - - - - - - - 398 508 f 1276 12 13 Соболь Анастасия 1992 КСО "Березино" - 42 - 165 - - - 381 314 362 f 1264 13 14 Анисимова Татьяна 1992 СК "Буг" 915 0 - - - - - - - - f 915 14 15 Крачковская Ольга 1992 КСО "Березино" - 518 373 - - - - - - - f 891 15 16 Никифорва Анжела 1992 Лично - - - - - - 788 - - - f 788 16 17 Голуб Надежда СК "Буг" 721 - - - - - - - - - f 721 17 18 Курильчик Ольга 1992 СТК "Мередиан" - - - 718 - - - - - - f 718 18 19 Волкова Юлия 1991 СКО "Витязь" - - - - - - 626 - - - f 626 19 20 Иванова Ксения 1991 КСО "Белая Русь" - - 263 - - - - - - 351 614 20 21 Борсукова Лика 1993 КО "Эридан" - - - - 534 - - - - - f 534 21 22 Королёва Ксения 1991 КСО "БНТУ" 507 - - - - - - - - - 507 22 23 Курочкина Валентина 1992 Лично 55 378 - - - - - - - - 433 23 24 Дудник Виктория 1992 Лично 267 155 - - - - - - - - 422 24 25 Суббот Виктория 1992 КСО "БНТУ" 205 0 - - - - - - 197 - 402 25 26 Шевцова Анастасия 1992 Лично 342 - - - - - - - - - 342 26 27 Шинкарчук Ирина 1991 СК "Буг" - 335 - - - - - - - - 335 27 28 Романова Полина КО "Эридан" - - - - 325 - - - - - 325 28 29 Реброва Елена 1991 СК "БГПУ" - - - - - - - 292 - - 292 29 30 Хахулина Анастасия 1991 СК "БГУ" - - - - - - - - 160 115 275 30 31 Нестерова Наталья 1992 СКО "Орион" 192 80 - - - - - - - - 272 31 32 Калиновская Наталья 1992 Лично 263 - - - - - - - - - 263 32 33 Выдренкова Екатерина 1991 СКО "Торпедо" - - - 250 - - - - - - 250 33 34 Кантерук Елена 1992 Лично 225 - - - - - - - - - 225 34 35 Захарчук Ольга 1992 Лично 212 - - - - - - - - - 212 35 36 Степанюк Кристина 1992 СК "Буг" - 211 - - - - - - - - 211 36 37 Волосевич Анна КО "Эридан" - - - - 209 - - - - - 209 37 38 Гись Татьяна 1992 Лично 199 - - - - - - - - - 199 38 39 Дударчик Ольга 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 0 164 - 164 39 40 Тарасевич Ксения 1991 СКО "Витязь" - - - - - - 148 - - - 148 40 41 Сурвило Вероника Лично - - - - - - 120 - - - 120 41 42 Семеняко Анастасия 1992 Лично 115 - - - - - - - - - 115 42 43 Захаренко Анна 1992 СК "БГУ" - - - - - - - - 26 68 94 43 44 Гоцман Ольга 1992 Лично - - - - - - 26 - - - 26 44 45 Мехалкова Ксения 1991 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - 20 - - - 20 45 46 Веденникова Людмила 1991 СК "БГУ" - - - - - - - - 0 - 0 - 47 Венско Дарья 1991 СК "БГУ" - - - - - - - - 0 - 0 - 48 Книга Анастасия 1992 СК "БГУ" - - - - - - - - 0 0 0 - 49 Кузьменкова Анна 1991 СК "БГУ" - - - - - - - 0 0 0 0 - 50 Пашкевич Юлия 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 51 Пржевальская Дарья 1991 СК "БГУ" - - - - - - - - 0 - 0 - 52 Сенчук Елена 1992 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 53 Скалепова Ирина 1992 КСО "Белая Русь" - - 0 - - - - - - - 0 - 54 Тотменина Ксюша 1992 Лично - - - 0 - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Кунцевич Наталья 1983 СК "Камволь" - - - 563 - 1100 - 1000 1000 1000 f 4663 1 2 Печур Елена 1988 КСО "Белая Русь" 1000 1000 590 664 - 951 - 892 800 726 f 4643 2 3 Денисова Анастасия 1993 КСО "Белая Русь" - 982 838 652 - 994 - 769 865 921 f 4600 3 4 Хилько Елена 1982 СКО "Орион" 632 793 838 1000 646 915 1000 659 767 768 f 4546 4 5 Воскобойникова Татьяна 1980 КСО "Белая Русь" - 922 1000 - 541 958 - 764 703 801 f 4445 5 6 Кондратьева Александра 1974 КСО "Белая Русь" - 927 913 - 864 903 - - 610 768 f 4375 6 7 Полякова Татьяна 1973 СК "Камволь" - 874 - 751 950 1050 - 707 - - f 4332 7 8 Клоповская Анастасия 1987 КСО "БНТУ" 847 898 - 635 - 898 - - - 855 f 4133 8 9 Хлопкова Юлия 1975 КО "Эридан" 492 688 546 - 801 - 954 503 650 868 f 3961 9 10 Бужан Ирина 1986 СК "БГУ" 792 0 840 - 721 869 657 - 687 - f 3909 10 11 Василевская Екатерина 1980 КО "Эридан" 668 - 913 - - - - 724 758 761 f 3824 11 12 Клеменя Екатерина 1987 КСО "Березино" - 642 - 846 - - - 528 512 833 f 3361 12 13 Лебедева Елена 1960 СК "БГУ" 586 525 695 395 508 457 575 548 574 421 f 2978 13 14 Кулик Ольга 1971 СКО "Немига-Норд" 667 608 - - - 644 - - 568 335 f 2822 14 15 Мурзёнок Ирина 1984 КО "Эридан" 705 793 - - - 607 411 - - - f 2516 15 16 Роговцова Ольга 1987 СКО "Торпедо" 800 - 908 0 - - - 804 - - f 2512 16 17 Афанасьева Анастасия 1985 КО "Эридан" - 705 - 610 - - - - 443 674 f 2432 17 18 Титова Инна 1986 КО "Эридан" 0 743 564 378 526 - - - - - f 2211 18 19 Шклудова Маргарита 1988 КО "Эридан" 505 601 527 - - - - - - 443 2076 19 20 Родионова Екатерина 1984 КО "Эридан" - - - - 1000 997 - - - - f 1997 20 21 Стасевич Анна 1987 СК "БГПУ" - 481 424 - - - - 398 450 211 1964 21 22 Шибеко Кристина 1989 СК "БГУ" 554 545 777 - - - - - - - f 1876 22 23 Драк Ирина 1977 СКО "Немига-Норд" - 710 632 - - 412 - - - - 1754 23 24 Томашева Татьяна 1983 СК "БГУ" - - 475 - - 662 - - 494 111 1742 24 25 Ковган Наталья 1988 СК "БГУ" 366 445 574 - - - 321 - - - 1706 25 26 Маркушова Ольга 1989 СК "БГУ" 178 - - - 263 559 - 325 335 187 1669 26 27 Пухаева Светлана 1980 СК "Буг" 490 599 - - - - - - 492 0 1581 27 28 Паскару Анна 1986 СК "Камволь" - 678 635 - 201 - - - - - 1514 28 29 Булаткина Наталья 1988 СК "БГУ" 496 - 563 0 404 - - - - - 1463 29 30 Михадюк Екатерина 1983 СК "БГУ" - - 490 - - - - - 421 487 1398 30 31 Бовшевич Анна 1986 СКО "Кронан" 533 0 - - - - - - 633 228 1394 31 32 Якушева Александра 1988 СК "БГУ" - - - - - - - 398 550 303 1251 32 33 Горешнякова Надежда 1989 СК "Буг" 481 - - - - - - - 416 305 1202 33 34 Кушнир Елена 1987 КСО "БНТУ" 284 - - - - 911 - - - - 1195 34 35 Пиронен Анна 1983 СК "Камволь" - - - 437 - 734 - - - - 1171 35 36 Листопадская Елена 1990 СКО "Орион" 396 386 - - - - - 339 - 21 1142 36 37 Лаврецкая Екатерина 1987 КСО "Белая Русь" - 335 711 - - - - - - - 1046 37 38 Корнелюк Алеся 1987 СК "БГУ" 374 - - - - - - - 247 410 1031 38 39 Скавыш Татьяна 1985 СК "БГПУ" - 0 0 - - - - 0 448 549 997 39 40 Гурченкова Наталья 1982 Лично - - - - - 994 - - - - 994 40 41 Юрчик Надежда 1986 СК "Камволь" - 592 - - 377 - - - - - 969 41 42 Полекшанова Дарья 1977 СКО "Немига-Норд" - - 968 - - - - - - - 968 42 43 Журавлева Татьяна 1986 СКО "Немига-Норд" - - 964 - - - - - - - 964 43 44 Черник Юлия 1986 СКО "Орион" - - 0 - - 601 - 362 - - 963 44 45 Рудаковская Анна 1992 КСО "Белая Русь" - - - - - 926 - - - - 926 45 46 Коктева Ксения 1990 СК "БГУ" 94 - - - - - - - 404 414 912 46 47 Малявко Валерия 1988 СК "БГУ" 155 336 358 - 34 - - - - 12 895 47 48 Петровская Виола 1991 Лично - - - - - 869 - - - - 869 48 49 Раздробенко Полина 1979 КО "Эридан" - 277 - - 477 - - - - - 754 49 50 Ботян Анна 1987 СКО "Немига-Норд" - - 749 - - - - - - - 749 50 51 Войтович Ирина 1986 Лично 738 - - - - - - - - - 738 51 52 Артемьева Елена 1989 СК "Камволь" 218 463 - - - - - - 55 - 736 52 53 Бобкова Людмила 1980 Лично - - - - - - 725 - - - 725 53 54 Булай Элеонора 1987 СКО "Кронан" - 722 - - - - - - - - 722 54 55 Вольская Татьяна 1988 Лично 722 - - - - - - - - - 722 54 56 Анисимова Татьяна 1992 СК "Буг" - - - - - 683 - - - - 683 56 57 Шеверова Екатерина 1977 КСО "Белая Русь" - 362 - - - - - 277 - - 639 57 58 Сапроненкова Людмила 1982 Лично - - - - - - 628 - - - 628 58 59 Мелешко Наталья 1988 СК "БГУ" 236 - - - - - - - 391 - 627 59 60 Яцыно Светлана 1981 Лично - - - - - - 613 - - - 613 60 61 Опидович Евгения 1989 СКО "Витязь" - 427 181 - - - - - - - 608 61 62 Рудаковская Татьяна 1969 СКО "Витязь" - - - - 0 604 - - - - 604 62 63 Шкутова Елена 1989 КО "Эридан" - - 602 - - - - - - - 602 63 64 Волкова Дарья 1988 Лично - 599 - - - - - - - - 599 64 65 Кузьменцова Татьяна 1989 СК "БГУ" - - - - - - - 594 - - 594 65 66 Витковская Мария 1983 СКО "Орион" - - - - - - - 299 277 - 576 66 67 Литвинцева Татьяна 1990 СК "БГУ" 0 28 - - 188 - - - 353 0 569 67 68 Писарчик Наталья СК "БГУ" - - - 566 - - - - - - 566 68 69 Журавлёва Оксана 1980 СКО "Немига-Норд" - 564 - - - - - - - - 564 69 70 Демянчук Елена 1978 Лично 563 - - - - - - - - - 563 70 71 Сухвалова Людмила СКО "Витязь" - - - - 546 - - - - - 546 71 72 Красько Наталья 1984 СКО "Кронан" - 498 - - - - - - - - 498 72 73 Трапезникова Татьяна 1992 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 482 - - - - 482 73 74 Городишенина Людмила 1987 СКО "Витязь" - - - - - - 471 - - - 471 74 75 Соловьева Юлия 1983 Лично - - - - - - 443 - - - 443 75 76 Красько Анастасия 1991 СК "Tri-O" Локомотив 420 - - - - - - - - - 420 76 77 Зятева Алеся 1977 Лично - - - - - - 417 - - - 417 77 78 Павловская Анастасия 1989 СКО "Кронан" 0 395 - - - - - - - - 395 78 79 Барбашина Елена 1990 КСО "Белая Русь" - - 382 - - - - - - - 382 79 80 Тутынина Юлия 1990 Лично - - - - - - 369 - - - 369 80 81 Голуб Надежда 1990 СК "Буг" - 366 - - - - - - - - 366 81 82 Денисова Наталья 1962 КСО "Белая Русь" - - - - - 364 - - - - 364 82 83 Николаева Надежда 1986 СК "БГУ" - - - - - - - - - 350 350 83 84 Карманова Екатерина СК "Буг" 334 - - - - - - - - - 334 84 85 Хлебец Тамара 1984 Лично 310 - - - - - - - - - 310 85 86 Катлерова Надежда 1981 СК "БГУ" - - - - - - - 304 - - 304 86 87 Титович Инна СК "БГУ" - - - - 282 - - - - - 282 87 88 Драпало Татьяна 1988 Лично 272 - - - - - - - - - 272 88 89 Соболева Наталья 1990 СК "Камволь" - - - - 0 - - - 268 - 268 89 90 Клеменок Елена 1978 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 257 - - 257 90 91 Парафенюк Алёна 1985 СК "Буг" - 149 - - - - - - - 99 248 91 92 Олехнович Наталья 1989 СКО "Кронан" - 234 - - - - - - - - 234 92 93 Свирская Вероника Лично - - - - 230 - - - - - 230 93 94 Орлова Наталья Лично - - - - - - 159 - - - 159 94 95 Дранкович Юлия 1990 СК "БГУ" - - - - - - - 150 - - 150 95 96 Гладкая Марина 1988 Лично - - - - - - - 138 - - 138 96 97 Федорова Надежда 1988 СКО "Витязь" - - - - - - 112 - - - 112 97 98 Шмырева Татьяна 1989 СКО "Кронан" - 79 - - - - - - - - 79 98 99 Сосик Ольга Лично - - - - - - 39 - - - 39 99 100 Богдан Юлия 1987 Лично 26 - - - - - - - - - 26 100 101 Бир Олеся 1987 Лично 3 - - - - - - - - - 3 101 102 Блашкевич Юлия 1987 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - 0 - 103 Бурылина Ирина 1980 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 104 Быкова Настасья 1988 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 105 Васильева Лариса 1984 СКО "Витязь" - - - - - - 0 - - - 0 - 106 Вихрова Оксана Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 107 Ерко Ирина 1984 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 108 Ермалович Надежда 1989 СК "БГПУ" - - 0 - - - - - - - 0 - 109 Жильчик Кристина 1988 Лично - - - - - - - 0 - - 0 - 110 Змачинская Юлия 1990 СК "БГПУ" - 0 - - - - - - - - 0 - 111 Кирилюк Н.В. 1975 СК "Буг" 0 - - - - - - - - - 0 - 112 Мацук Римма 1990 Лично 0 - - - - - - - - - 0 - 113 Мурашко Наталия СКО "Орион" - - 0 - - - - - - - 0 - 114 Смирнова Светлана 1985 Лично - - - - - - 0 - - - 0 - 115 Сорока Людмила 1975 КСО "Березино" - - - - - - - - - 0 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж35 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Грохольская Алла 1972 СКО "Орион" 1000 931 - - - - - - 1000 772 f 3703 1 2 Алексеева Ольга 1971 КСО "БНТУ" - - - 832 - - 564 574 638 648 f 3256 2 3 Рудаковская Татьяна 1969 СКО "Витязь" - 1000 380 985 0 - 852 - - - f 3217 3 4 Левчук Ольга 1971 СК "Камволь" - - 1000 - - - - - 963 1000 f 2963 4 5 Хурсан Людмила 1971 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 687 744 747 f 2178 5 6 Сидорчук Оксана 1965 Лично 959 462 - - - - - - - - f 1421 6 7 Шаблинская Алена 1970 КО "Эридан" - - - 1000 - - - - - - f 1000 7 8 Васильева Зинаида 1966 Лично - - - - - - 1000 - - - f 1000 7 9 Кондратьева Александра 1974 СК "Камволь" - - - - - - - 1000 - - f 1000 7 10 Сухвалова Людмила 1969 СКО "Витязь" - - - - - - 936 - - - f 936 10 11 Хвастовский Светлана 1973 Лично - - - - - - 870 - - - f 870 11 12 Степанова Наталья Лично - - - - - - 755 - - - f 755 12 13 Бедарева Юлия 1971 Лично 741 - - - - - - - - - f 741 13 14 Петрова Оксана 1966 КСО "Азимут-Спартак" - - - 737 - - - - - - f 737 14 15 Бернацкая Наталья 1968 Лично - 722 - - - - - - - - f 722 15 16 Пискунович Елена 1965 КО "Эридан" - - - - - - 670 - - - f 670 16 17 Некипелова Светлана 1968 Лично 0 - - - - - - - 275 345 620 17 18 Войцехович Наталья 1962 СК "Пеленг-Вымпел" 612 - - - - - - - - - f 612 18 19 Ульянова Нелли 1972 Лично - - - - - - 432 - - - f 432 19 20 Бондарович Ирина 1971 КО "Трактор" - - - 378 - - - - - - f 378 20 21 Васьковская Наталья 1974 Лично 349 - - - - - - - - - f 349 21 22 Мозырева Нина 1966 Лично - - - - - - 309 - - - 309 22 23 Ленковец Светлана 1970 Лично 148 - - - - - - - - - 148 23 24 Мосьпан Олеся 1973 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 25 Карама Ирина Лично - - - - - - 0 - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж45 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Леонович Алла 1961 КО "Эридан" 1000 1000 1000 0 1000 - - 1000 1000 1000 f 5000 1 2 Варыгина Светлана 1960 ОК "Пралеска" - - - 628 984 - 1000 748 890 864 f 4486 2 3 Козлова Любовь 1960 КСО "Белая Русь" - - - 1000 655 - - - 637 568 f 2860 3 4 Денисова Наталья 1964 КСО "Белая Русь" - - 678 0 - - - 795 661 626 f 2760 4 5 Шахметова Елена 1962 СКО "Витязь" - 434 - - 488 - 817 - 605 219 f 2563 5 6 Изотова Елена 1964 КО "Трактор" - - - - - - - - 808 558 f 1366 6 7 Рыжкова Ольга 1961 СКО "Витязь" - 611 - - - - 387 - - - f 998 7 8 Бауло Ирина СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 741 - - - - - f 741 8 9 Попкова Светлана 1963 Лично - 654 - - - - - - - - f 654 9 10 Горбачик Ольга 1961 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 640 - - - f 640 10 11 Иванова любовь 1963 Лично - - - - - - 527 - - - f 527 11 12 Королева Галина 1961 СК "Днепр" - - - 406 - - - - - - f 406 12 13 Одинцова Марина 1961 Лично - 90 - - - - - - - - f 90 13 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- п/п Фамилия Имя Г.р. Клуб 03.04 19.04 10.05 11.07 01.08 08.08 05.09 25.09 16.10 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Черник Любовь 1959 СКО "Орион" 843 - 1000 - - - - 964 911 1000 f 4718 1 2 Клоповская Надежда 1959 СК "Стандарт" - 1000 745 - 871 - 1000 822 614 432 f 4438 2 3 Бауло Ирина 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - 406 - - - 981 1000 1000 920 f 4307 3 4 Атаманович Светлана 1956 КО "Эридан" 878 - 538 - 763 - - 866 898 238 f 3943 4 5 Конон Ирина 1956 СК "Стандарт" 855 - 528 - - - 861 - - 717 f 2961 5 6 Гончарова Галина 1959 СКО "Витязь" - 574 0 - 174 - 939 - 542 495 f 2724 6 7 Роговская Татьяна 1953 ОК "Пралеска" 794 782 - - - - 263 - - 704 f 2543 7 8 Пирогова Людмила 1954 СК "БГУ" - - 393 - - - - 520 706 630 f 2249 8 9 Мелешко Татьяна 1956 СК "БГУ" 1000 508 - - - - - - - - f 1508 9 10 Пакшис Галина 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 783 - 693 - - - f 1476 10 11 Марченко Людмила 1958 СКО "Витязь" - - - - 1000 - 276 - - - f 1276 11 12 Ващенко Ольга 1951 КО "Трактор" - - - - - - - - 706 502 f 1208 12 13 Воронова Наталья 1951 Лично - - - - - - 872 - - - f 872 13 14 Гинько Анна 1958 КСО "Белая Русь" - - 734 - - - - - - - f 734 14 15 Балабанова Марина 1955 Лично - - - - - - - - 444 31 f 475 15 16 Иванова Галина 1959 КО "Эридан" 316 - 129 - - - - - - - f 445 16 17 Храпина Надежда СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 435 - - - - - f 435 17 18 Стрельцова Татьяна 1953 Лично 31 - - - - - - - 0 387 418 18 19 Васильева Екатерина 1958 СКО "Витязь" - - - - - - - - 393 1 f 394 19 20 Кшановская Лариса 1951 СКО "Немига-Норд" - - - - - - - 180 206 0 f 386 20 21 Макаревич Лида 1946 КО "Эридан" - 263 - - - - - - - - f 263 21 22 Нехаева Людмила СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 116 - - - - - 116 22 23 Маслакова Наталья 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 49 - - - 49 23 24 Авсяник Тамара СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 0 - - - - - 0 - 25 Асылова Алла 1954 Лично - 0 - - - - - - - - 0 - 26 Сундукова Татьяна 1942 СКО "Немига-Норд" - - - - - - - 0 0 - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Дыстанцыі: 03.04.2009 - Брэст, Брэсцкая Пралеска 2009, СК "Буг", гал. суддзя Алег Копаць, нач. дыст. Валерый Марчук, Аркадзь Карагода, інспектар Сяргей Салодкін 19.04.2009 - Гродна, Кубак Гродна 2009, КСА "Кронан", гал. суддзя Эдвард Копаць, нач. дыст. Дзмітрый Крапіўка 10.05.2009 - Маладзечна, Кубак Мінскай вобласці, ТК "Пілігрым", КСА "Белая Русь", гал. суддзя Андрэй Марозаў, нач. дыст. Валерый Прыткоў, інспектар Валерый Дзянісаў 11.07.2009 - Бабруйск, Адкрыты Кубак Бабруйска, СТК "Мерыдыян", гал. суддзя Віталь Грахоўскі, нач. дыст. Аляксандр Буйлоў 1.08.2009 - Наваполацк, Адкрыты Чэмпіянат Наваполацка, КА "Эрыдан", гал. суддзя Пётр Міронаў, планіроўка Дмітрый Міхалкін 08.08.2009 - Мінск, Чэмпіянат Беларусі па спрынту, КСА "Арыён", гал. суддзя Андрэй Мурашка, нач. дыст. Мікалай Гаркалюк, інспектар Валерый Канарскі 05.09.2009 - Віцебск, Спаборніцтвы памяці П.М.Машэрава, КСА "Віцязь", гал. суддзя Кацярына Васіллева 25.09.2009 - Мінск, БДУ-88, СК "БДУ", гал. суддзя Сяргей Астраўлянчык, нач. дыст. Іван Чагарын, інспектар Дзмітрый Давідовіч 16.10.2009 - Мінск, Адкрыты Кубак БНТУ 2009, КСА "БНТУ", гал. суддзя Аляксей Лабчэўскі, нач. дыст. Дзмітрый Крукаў, інспектар Дяніс Моніч 17.10.2009 - Бараўляны, Фінал Кубка БФА па спрынту, КСА "БНТУ", гал. суддзя і планіроўка Аляксей Лабчэўскі
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Страница основана 27 февраля 2001г.
obelarus@newmail.ru