Падлік рэйтынга Аляксей Лабчэўскі
Цякучыя вынікі Кубка БФА
сярод ветэранаў арыентавання
на 18 траўня 2009 года
Група М40
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
# Фамілія Імя Г.н. Клуб 04.04 18.04 02.05 16.05 17.05 05.07 02.08 09.08 06.09 13.09 19.09 04.10 Рэйтынг Месца
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Мурашка Андрэй 1968 СКА "Арыён" - 1000 851 838 1100 - - - - - - - 3789 1
2 Васілёнак Уладзімір 1965 СКА "Арыён" - - 1000 1100 1055 - - - - - - - 3155 2
3 Дзянісаў Валерый 1963 КСА "Белая Русь" - 726 - 922 1022 - - - - - - - 2670 3
4 Званцоў Ігар 1962 КСА "Дынамо" - - 812 948 909 - - - - - - - 2669 4
5 Рыжкоў Юрый 1962 СКА "Віцязь" - 667 948 994 0 - - - - - - - 2609 5
6 Марозаў Андрэй 1964 КСА "Белая Русь" - 707 - 731 560 - - - - - - - 1998 6
7 Шамсутдзінаў Рэнат 1956 СКА "Тарпедо" - - - 989 999 - - - - - - - 1988 7
8 Цыкуноў Сяргей 1962 КА "Эрыдан" - 378 803 296 396 - - - - - - - 1873 8
9 Ізотаў Генадзь 1962 КА "Трактар" - - 552 658 526 - - - - - - - 1736 9
10 Трыдзенскі Генадзь 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - 491 - 577 485 - - - - - - - 1553 10
11 Пятроў Аляксандр 1962 СКА "Тарпедо" - - - 713 743 - - - - - - - 1456 11
12 Горбач Юрый 1960 Асобна 736 0 666 - - - - - - - - - 1402 12
13 Макарэвіч Іосіф 1960 КА "Камертон" - - 564 406 192 - - - - - - - 1162 13
14 Ародзь Эдвард 1961 СКА "Кронан" 1000 - - - - - - - - - - - 1000 14
15 Васенцоў Валерый 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - 422 0 518 - - - - - - - 940 15
16 Кутузаў Сяргей 1965 КСО "Азимут-Спартак 937 - - - - - - - - - - - 937 16
17 Малахаў Ігар 1965 СК "Пеленг-Вымпел" - - 873 - - - - - - - - - 873 17
18 Паўлючук Алег 1965 СК "Буг" 865 - - - - - - - - - - - 865 18
19 Вайцэховіч Артур 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - 774 - - - - - - - - - 774 19
20 Лугаўцоў Аляксей 1964 КСА "Азімут-Спартак - - 658 - - - - - - - - - 658 20
21 Брок Аляксандр 1967 КСА "Белая Русь" - - 638 - - - - - - - - - 638 21
22 Парфёнаў Сяргей 1956 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 270 331 - - - - - - - 601 22
23 Дмітрачэнка Ягор 1964 ТК "Пілігрым" - - 527 - - - - - - - - - 527 23
24 Баранаў Генадзь 1962 ОК "Пралеска" - - 427 - - - - - - - - - 427 24
25 Мароз Іван 1955 КА "Камертон" - - - 424 0 - - - - - - - 424 25
26 Паўленка Анатоль 1960 Асобна 401 - - - - - - - - - - - 401 26
27 Фядосенка Ігар 1964 ОК "Пралеска" - - 384 - - - - - - - - - 384 27
28 Крывенькі Анатоль 1962 ОК "Пралеска" - - 287 - - - - - - - - - 287 28
29 Сідарук Сяргей 1965 Асобна 264 - - - - - - - - - - - 264 29
30 Гарчанюк Фёдар 1968 Асобна 170 - - - - - - - - - - - 170 30
31 Савушкін Аляксандр 1964 ОК "Пралеска" - 0 139 - - - - - - - - - 139 31
32 Жылінскі Юрый 1962 КА "Камертон" - - 114 - - - - - - - - - 114 32
33 Палюховіч Юрый 1969 Асобна 99 - - - - - - - - - - - 99 33
34 Корф Аляксандр 1961 Асобна - - - 0 0 - - - - - - - 0 -
35 Макаед Міхаіл 1967 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - - - 0 -
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Група М50
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
# Фамілія Імя Г.н. Клуб 04.04 18.04 02.05 16.05 17.05 05.07 02.08 09.08 06.09 13.09 19.09 04.10 Рэйтынг Месца
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Мялешка Андрэй 1955 СК "БДУ" 1000 1000 1000 1100 1100 - - - - - - - 5200 1
2 Канарскі Валерый 1957 СКА "Арыён" 882 978 933 1017 1014 - - - - - - - 4824 2
3 Ракаў Мікалай 1955 КА "Эрыдан" 688 637 837 872 907 - - - - - - - 3941 3
4 Жукоўскі Ўладзімір 1955 СК "Стандарт" 210 596 403 524 608 - - - - - - - 2341 4
5 Карась Алег 1956 КА "Трактар" 277 - 796 591 635 - - - - - - - 2299 5
6 Сенчанка Грыгорый 1958 КСА "БНТУ" - - 692 641 658 - - - - - - - 1991 6
7 Аляксееў Юрый 1958 КСА "БНТУ" - - 438 835 655 - - - - - - - 1928 7
8 Чахлоў Віктар 1958 СКА "Няміга-Норд" - - - 962 950 - - - - - - - 1912 8
9 Васнеўскі Сяргей 1956 КСА "Дынамо" - - - 918 868 - - - - - - - 1786 9
10 Фралоў Васіль 1957 СКА "Тарпедо" - - - 830 904 - - - - - - - 1734 10
11 Шалкуненка Леанід 1957 КАСА "Заслаўе" - - 558 441 726 - - - - - - - 1725 11
12 Мядзведзеў Міхаіл 1958 КА "Трактар" - - 675 414 620 - - - - - - - 1709 12
13 Трапезнікаў Мікалай 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - 597 558 537 - - - - - - - 1692 13
14 Туркін Уладзімір 1957 КА "Трактар" - - 414 457 432 - - - - - - - 1303 14
15 Марчанка Вікенцій 1956 Асобна - - - 523 471 - - - - - - - 994 15
16 Грыгарэвіч Іван 1955 СК "БДПУ" - - 460 266 128 - - - - - - - 854 16
17 Важнік Аляксандр 1958 СК "Стандарт" - - 742 - - - - - - - - - 742 17
18 Языкоў Леанід 1956 Асобна - - 735 - - - - - - - - - 735 18
19 Пунько Пётр 1956 СК "Камволь" - 661 - - - - - - - - - - 661 19
20 Буднік Аляксандр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - 572 - - - - - - - - - 572 20
21 Васенцоў Валерый 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - 541 - - - - - - - - - - 541 21
22 Мароз Іван 1955 КА "Камертон" - - 502 - - - - - - - - - 502 22
23 Зайцаў Уладзімір 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 231 226 - - - - - - - 457 23
24 Белашыцкі Васіль 1958 СК "Буг" - 0 432 - - - - - - - - - 432 24
25 Парфёнаў Сяргей 1956 СК "Пеленг-Вымпел" - - 380 - - - - - - - - - 380 25
26 Цуба Аляксандр 1956 СК "Камволь" - - 270 - - - - - - - - - 270 26
27 Кухта Міхаіл 1959 Асобна 206 - - - - - - - - - - - 206 27
28 Лычкоў Аляксандр 1956 КА "Эрыдан" 178 - - - - - - - - - - - 178 28
29 Баркоў Сяргей 1957 Асобна - 60 - - - - - - - - - - 60 29
30 Наталевіч Вячаслаў 1956 СКА "Віцязь" - - - 0 0 - - - - - - - 0 -
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Група М55
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
# Фамілія Імя Г.н. Клуб 04.04 18.04 02.05 16.05 17.05 05.07 02.08 09.08 06.09 13.09 19.09 04.10 Рэйтынг Месца
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Цітовіч Яўген 1948 КА "Трактар" - 899 1000 1100 871 - - - - - - - 3870 1
2 Няхай Генадзь 1949 СК "Стандарт" 899 370 873 558 817 - - - - - - - 3517 2
3 Рагоўскі Віталь 1953 ОК "Пралеска" 968 789 728 194 674 - - - - - - - 3353 3
4 Букавец Анатоль 1950 СК "Tri-O" Лакаматы 1000 - - 1039 1100 - - - - - - - 3139 4
5 Карась Ігар 1953 КА "Трактар" 877 - 777 691 195 - - - - - - - 2540 5
6 Жук Віталь 1949 КА "Трактар" - - 612 686 846 - - - - - - - 2144 6
7 Пракапенка Анатоль 1951 СКА "Тарпедо" - - - 1088 936 - - - - - - - 2024 7
8 Шевераў Міхаіл 1945 КСА "Белая Русь" - 506 - 680 822 - - - - - - - 2008 8
9 Міронаў Пётр 1951 КА "Эрыдан" - 1000 890 - - - - - - - - - 1890 9
10 Кавальчук Віктар 1947 СК "Стандарт" 333 45 408 288 661 - - - - - - - 1735 10
11 Красільнікаў Віктар 1948 СК "БДУ" - - - 668 823 - - - - - - - 1491 11
12 Чарамісінаў Дзмітрый 1947 КАСА "Заслаўе" - - 503 650 0 - - - - - - - 1153 12
13 Бесарабаў Леанід 1947 КА "Эрыдан" - - - 627 485 - - - - - - - 1112 13
14 Лабаноўскі Анаталь 1951 ОК "Пралеска" - - 999 - - - - - - - - - 999 14
15 Буднік Аляксандр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 0 941 - - - - - - - 941 15
16 Гур'еў Мікалай 1946 КА "Камертон" - - 245 316 380 - - - - - - - 941 15
17 Стральцоў Уладзімір 1953 СКО "Торпедо" 810 - - - - - - - - - - - 810 17
18 Бульбенаў Уладзімір 1951 КА "Трактар" - - 780 - - - - - - - - - 780 18
19 Герашчанка Уладзімір 1951 КА "Трактар" - - 590 - - - - - - - - - 590 19
20 Гаявы Сяргей 1944 Асобна - 399 - - - - - - - - - - 399 20
21 Грэкаў Віктар 1954 СТК "Мэта" - - - 0 311 - - - - - - - 311 21
22 Кандраццеў Уладзімір 1938 КСА "Белая Русь" 254 - - - - - - - - - - - 254 22
23 Кожан Міхаіл 1946 КА "Эрыдан" - - - 0 153 - - - - - - - 153 23
24 Чумакоў Іван 1946 КСА "Белая Русь" - - 0 0 0 - - - - - - - 0 -
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Група Ж35
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
# Фамілія Імя Г.н. Клуб 04.04 18.04 02.05 16.05 17.05 05.07 02.08 09.08 06.09 13.09 19.09 04.10 Рэйтынг Месца
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Грахольская Ала 1972 СКА "Арыён" 1000 938 - 1100 1046 - - - - - - - 4084 1
2 Рудакоўская Таццяна 1969 СКА "Віцязь" - 1000 524 1026 995 - - - - - - - 3545 2
3 Ленкавец Святлана 1970 Асобна 915 656 734 - - - - - - - - - 2305 3
4 Міронава Ларыса 1973 КА "Эрыдан" - - - 941 1100 - - - - - - - 2041 4
5 Шаблінская Алена 1970 КА "Эрыдан" - - 1000 1001 0 - - - - - - - 2001 5
6 Сідарчук Аксана 1965 Асобна 906 694 - - - - - - - - - - 1600 6
8 Сухвалава Людзміла 1968 СКА "Віцязь" - - - 690 717 - - - - - - - 1407 8
9 Некіпелава Святлана 1968 СКА "Арыён" 816 - 431 - - - - - - - - - 1247 9
10 Пятрова Алена 1962 СКА "Тарпедо" - - - 758 461 - - - - - - - 1219 10
11 Федосенка Ірына 1964 ОК "Пралеска" - - 900 - - - - - - - - - 900 11
12 Бернацкая Наталля 1968 Асобна - 865 - - - - - - - - - - 865 12
13 Вайцэховіч Наталля 1962 СК "Пеленг-Вымпел" 767 0 - - - - - - - - - - 767 13
14 Бандаровіч Ірына 1971 КА "Трактар" - - 503 - - - - - - - - - 503 14
15 Аляксеева Вольга 1971 КСА "БНТУ" - - 395 - - - - - - - - - 395 15
16 Казела Таццяна 1974 СК "Камволь" - - 352 - - - - - - - - - 352 16
17 Харчанка Аляксандра 1970 ОК "Пралеска" - - 203 - - - - - - - - - 203 17
18 Бедарава Юлія 1971 СК "Буг" 4 - - - - - - - - - - - 4 18
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Група Ж45
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
# Фамілія Імя Г.н. Клуб 04.04 18.04 02.05 16.05 17.05 05.07 02.08 09.08 06.09 13.09 19.09 04.10 Рэйтынг Месца
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Леановіч Ала 1961 КА "Эрыдан" 1000 1000 1000 923 1100 - - - - - - - 5023 1
2 Варыгіна Святлана 1960 ОК "Пралеска" - - 970 1100 992 - - - - - - - 3062 2
3 Рыжкова Вольга 1961 СКА "Віцязь" - 760 - 975 708 - - - - - - - 2443 3
4 Казлова Любоў 1960 КСА "Белая Русь" - 140 676 651 556 - - - - - - - 2023 4
5 Гарбачык Вольга 1961 СК "Пеленг-Вымпел" - - 615 567 659 - - - - - - - 1841 5
6 Дзянісава Наталля 1964 КСА "Белая Русь" - - - 769 772 - - - - - - - 1541 6
7 Вайцеховіч Алена 1960 КА "Камертон" - - 483 562 412 - - - - - - - 1457 7
8 Шахметава Алена 1962 СКА "Віцязь" - 531 - 504 385 - - - - - - - 1420 8
9 Ізотава Алена 1964 КА "Трактар" - - 682 382 240 - - - - - - - 1304 9
10 Рыбалка Ірына 1962 СКА "Тарпедо" - - - 481 339 - - - - - - - 820 10
11 Іваноўская Наталля 1964 ОК "Пралеска" - - 637 - - - - - - - - - 637 11
12 Баркоўская Наталля 1960 СК "БДУ" - - - 0 618 - - - - - - - 618 12
13 Суббот Ірына 1962 Асобна 0 331 - - - - - - - - - - 331 13
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Група Ж50
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
# Фамілія Імя Г.н. Клуб 04.04 18.04 02.05 16.05 17.05 05.07 02.08 09.08 06.09 13.09 19.09 04.10 Рэйтынг Месца
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1 Мялешка Таццяна 1956 СК "БДУ" 594 527 1000 1100 953 - - - - - - - 4174 1
2 Рагоўская Таццяна 1953 ОК "Пралеска" 694 1000 824 0 1100 - - - - - - - 3618 2
3 Клапоўская Надзея 1959 СК "Стандарт" - 771 855 1005 803 - - - - - - - 3434 3
4 Ганчарова Галіна 1959 СКА "Віцязь" - 931 586 680 697 - - - - - - - 2894 4
5 Атамановіч Святлана 1956 КА "Эрыдан" 1000 - - 828 827 - - - - - - - 2655 5
6 Чарамісінава Людзміла 1947 КАСА "Заслаўе" - - 808 818 811 - - - - - - - 2437 6
7 Баула Ірына 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - 779 774 817 - - - - - - - 2370 7
8 Вашчанка Вольга 1951 КА "Трактар" - - 646 1079 638 - - - - - - - 2363 8
9 Конан Ірына 1956 СК "Стандарт" 411 - 728 708 320 - - - - - - - 2167 9
10 Пакшыс Галіна 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - 556 810 705 - - - - - - - 2071 10
11 Аляксяёнак Валянціна 1958 КА "Эрыдан" - - - 879 766 - - - - - - - 1645 11
12 Марчанка Людзміла 1957 Асобна - - - 891 709 - - - - - - - 1600 12
13 Коўгар Людзміла 1952 КА "Трактар" - - 371 586 563 - - - - - - - 1520 13
14 Чэрнік Любоў 1959 СК "Камволь" 676 - 807 - - - - - - - - - 1483 14
15 Стральцова Таццяна 1953 СКА "Тарпедо" 258 - - 595 382 - - - - - - - 1235 15
16 Маслакова Наталля 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - 277 442 487 - - - - - - - 1206 16
17 Мядзведзева Валянціна 1950 КА "Трактар" - - 345 276 553 - - - - - - - 1174 17
18 Макоўская Людзміла 1957 Асобна 778 - - - - - - - - - - - 778 18
19 Жук Наталля 1957 КА "Трактар" - - 721 - - - - - - - - - 721 19
20 Пірагова Людзміла 1952 СК "БДУ" - - 721 - - - - - - - - - 721 19
21 Сакалова Ірына 1959 СТК "Мерыдыян" - - 615 - - - - - - - - - 615 21
22 Маварэвіч Лідзія 1946 КА "Эрыдан" - 2 517 - - - - - - - - - 519 22
23 Карагодзіна Вольга 1953 КАСА "Заслаўе" - - 0 174 331 - - - - - - - 505 23
24 Васіллева Кацярына 1958 СКА "Віцязь" - - - 9 490 - - - - - - - 499 24
25 Храпіна Надзея 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - 491 - - - - - - - - - 491 25
26 Лышко Алена 1958 КА "Трактар" - - - 214 265 - - - - - - - 479 26
27 Верамейчык Вікторыя 1951 КАСА "Заслаўе" - - - 307 157 - - - - - - - 464 27
28 Авсянік Тамара 1953 СК "Пеленг-Вымпел" - - 184 146 90 - - - - - - - 420 28
29 Іванова Галіна 1959 КА "Эрыдан" 392 - - - - - - - - - - - 392 29
30 Карповіч Наталля 1954 КА "Камертон" - - 277 - - - - - - - - - 277 30
31 Няхаева Людзміла 1945 СК "Пеленг-Вымпел" - - 181 - - - - - - - - - 181 31
32 Локцева Ірына 1940 КА "Камертон" - - 0 - - - - - - - - - 0 -
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Дыстанцыі
04.04.2009 - Брэсцкая Пралеска 2009 - Класіка
18.04.2009 - Адкрыты Кубак Гродна 2009 - Класіка
02.05.2009 - Мінская Майская Шматдзёнка 2009
16.05.2009 - Першанство Беларусі (ветэраны) - Сярэдняя
17.05.2009 - Першанство Беларусі (ветэраны) - Класіка
05.07.2009 - BOBRUISK OPEN 2009
02.08.2009 - Адкрыты Чэмпіянат Наваполацка
09.08.2009 - FАNCY 2009
06.09.2009 - Мемарыял П.М.Машэрава
13.09.2009 - Белая Русь 2009
19.09.2009 - Кубак сярод ДзЮК
04.10.2009 - Першанство Беларусі (марафон)