'Belarus Спрынтарскі рэйтынг
18 верасня 2005
Галоўная | Навіны | Бібліятэка | Рэйтынг | Календар | Вынікі | Гасцёўня | Ад рэдактара

СПРЫНТАРСКІ РЭЙТЫНГ-ЛІСТ БФА
на 16 верасня 2006


Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж12 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Атаманович Анастас 1994 Лично 1000 1000 919 - - 0 - - 1000 3919 1 2 Черник Глафира 1995 СКО "Орион" - 939 - - 1000 1000 - - - 2939 2 3 Андреева Евгения 1994 СКО "Кронан" - 987 732 - - 398 - - - 2117 3 4 Михневич Анастасия 1994 КСО "Волк" - - - 1000 - - 1000 - 0 2000 4 5 Деканова Александр 1995 СКО "Витязь" - - - - - 317 778 - - 1095 5 6 Можар Екатерина 1994 Лично 0 134 - - 827 81 - - 0 1042 6 7 Одинцова Дарья 1994 Лично - - 1000 - - - - - - 1000 7 8 Рухлевич Виктория 1995 КСО "Волк" - 253 0 0 204 56 325 - 0 838 8 9 Жигалковская Елена 1995 СКО "Орион" - 538 - - 235 0 - - - 773 9 10 Левицкая Маргарита 1995 КСО "Волк" 0 0 0 0 - 706 0 - 0 706 10 11 Пакнис Марина 1994 Лично - - - - 449 162 - - - 611 11 12 Гуляева Наталья 1994 КСО "Волк" 0 182 0 - - 401 - - - 583 12 13 Матросова Любовь 1994 Лично - - 515 - - - - - - 515 13 14 Трухачёва Раиса 1994 Лично - - - - 459 - - - 0 459 14 15 Голикова Юлия 1995 Лично - - - - - 448 - - - 448 15 16 Глазкова Дарья 1994 Лично 0 - - - 0 366 - - - 366 16 17 Костюкова Маргарит 1994 Лично - - - - 14 348 - - 0 362 17 18 Кулик Анна 1994 СК "Буг" - 0 279 - - - - - - 279 18 19 Деменок Дарья 1994 Лично 0 - 235 - - - - - - 235 19 20 Шашок Анастасия 1994 Лично - - - - 0 235 - - - 235 19 21 Безусько Анастасия 1995 СКО "Кронан" - 178 0 - - - - - - 178 21 22 Бурейко Анастасия 1995 СКО "Кронан" - - 176 - - - - - - 176 22 23 Холод Татьяна 1996 Лично - 0 0 - 166 - - - - 166 23 24 Вовк Яна 1995 Лично - 134 - - - - - - - 134 24 25 Красовская Евгения 1996 Лично - - - 0 88 - - - - 88 25 26 Засадко Любовь 1994 Лично 53 0 - - - - - - - 53 26 27 Абрамович Анастаси 1997 КСО "Белая Русь" - 0 - - 0 - - - - 0 27 28 Баланович Яна 1995 СК "Буг" - 0 - - - - - - - 0 27 29 Белавская Мария 1995 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 27 30 Боярчук Инна 1994 Лично - - - 0 - - - - - 0 27 31 Бурак Татьяна 1994 Лично - - 0 - - - - - - 0 27 32 Викторова Татьяна 1995 Лично - - - - - - - - 0 0 27 33 Галочкина Инна 1994 Лично - - - - - - 0 - - 0 27 34 Дудко Алина 1994 Лично - 0 - - - - - - - 0 27 35 Живалуп Екатерина 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 27 36 Зиновчик Кристина 1994 СК "Буг" - 0 0 - - - - - - 0 27 37 Илькевич Анастасия 1996 СКО "Кронан" - - 0 0 - - - - - 0 27 38 Каспирович Алина 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 27 39 Ковальчук Вероника 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 27 40 Королева Евгения 1995 Лично - - - - - - 0 - - 0 27 41 Кравец Кристина 1995 Лично - - - - - - 0 - - 0 27 42 Крупко Виктория 1994 СТК "Арго" - - - - - - 0 - - 0 27 43 Кудревич Ирина 1996 Лично - - 0 - - - - - - 0 27 44 Ломаник Анастасия 1995 СКО "Кронан" - 0 0 - - - - - - 0 27 45 Мелешко Дарья 1996 Лично - - - 0 - - - - - 0 27 46 Можар Виктория 1996 Лично - - - - 0 0 - - - 0 27 47 Мурашко Анжела 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 27 48 Мухо Валерия 1994 Лично - 0 - - - - - - - 0 27 49 Нечепалович Марина 1997 Лично - - - 0 - - - - - 0 27 50 Прокопова Арина 1996 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 27 51 Рабчаева Вероника 1995 КСО "Чериков" - - - - 0 0 - - - 0 27 52 Русевич Екатерина 1994 Лично - - - - - - - - 0 0 27 53 Рыбак Диана 1995 СКО "Кронан" - 0 0 - - - - - - 0 27 54 Сапежинская Алекса 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 27 55 Семенчук Ольга 1995 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 27 56 Скоринова Кристина 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 27 57 Смирнова Марина 1994 Лично - - - - 0 0 - - 0 0 27 58 Татаринова Дарья 1994 Лично - - 0 - - - - - - 0 27 59 Федкевич Ирина 1994 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 27 60 Шкаранова Анастаси 1994 СК "Буг" - 0 0 - - - - - - 0 27 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж14 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рудаковская Анна 1992 СК "Камволь" 1000 658 1000 1000 839 1000 1000 - 1000 6000 1 2 Денисова Анастасия 1993 КСО "Белая Русь" 790 - 965 - 1000 - - - 400 3155 2 3 Языкова Дарья 1993 СКО "Торпедо" - - - - 376 603 - - 637 1616 3 4 Колоницкая Екатери 1992 СК "Камволь" - - 266 0 571 - 254 - 292 1383 4 5 Анисимова Татьяна 1992 СК "Буг" - 1000 360 - - - - - - 1360 5 6 Песоцкая Александр 1993 СКО "Кронан" - 0 429 414 - 441 - - - 1284 6 7 Юркова Виктория 1992 СКО "Торпедо" - - - - 544 291 - - 337 1172 7 8 Курильчик Ольга 1992 СК "Фандок" - 0 543 - 575 - - - - 1118 8 9 Назарчук Анастасия 1992 СК "Фандок" - 268 368 - 426 - 0 - - 1062 9 10 Шахметова Наталья 1992 СКО "Витязь" - - 238 - 274 427 0 - - 939 10 11 Шаметько Марина 1993 СК "Фандок" - 0 397 - 478 - - - - 875 11 12 Челочева Мария 1993 Лично - - - - 687 0 - - 180 867 12 13 Крокас Марта 1992 Лично - - 435 - 397 - - - - 832 13 14 Поддубская Полина 0 КСО "Березино" 746 - - - - - - - - 746 14 15 Макаревич Екатерин 1993 КСО "Волк" 0 0 245 0 163 321 - - 0 729 15 16 Ходас Алеся 0 КСО "Березино" 668 - - - - - - - - 668 16 17 Адамчук Ирина 1993 СК "Буг" - 239 420 - - - - - - 659 17 18 Шиманович Лера 1993 СКО "Кронан" - 0 331 327 - - - - - 658 18 19 Цвирбут Юлия 1992 Лично - - - - - - - - 648 648 19 20 Власова Надежда 1993 СК "Фандок" - 0 - - 634 - - - - 634 20 21 Санько Виктория 1993 Лично - 0 613 - - - - - - 613 21 22 Кондратьева Верони 1993 СК "Буг" - 0 602 - - - - - - 602 22 23 Жаденец Катерина 1993 Лично - 575 - - - - - - - 575 23 24 Полудеткина Ксения 1992 Лично - - - - - - 514 - - 514 24 25 Глазкова Христина 1993 СК "Камволь" 0 0 - - 143 224 145 - 0 512 25 26 Лобанова Татьяна 1992 Лично - - - - 376 0 - - - 376 26 27 Юрчук Вероника 1993 Лично - 360 - - - - - - - 360 27 28 Сушкевич Татьяна 1992 Лично - 357 - - - - - - - 357 28 29 Герасимёнок Марта 1992 Лично - - - - - - 276 - - 276 29 30 Малицкая Алена 1993 Лично - 270 - - - - - - - 270 30 31 Тарасик Екатерина 1993 Лично - 0 247 - - - - - - 247 31 32 Новицкая Мария 1993 Лично - - 216 - - - - - - 216 32 33 Трапезникова Татья 1992 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 185 185 33 34 Никифорова Анжела 1992 Лично - - - - - - 125 - - 125 34 35 Черток Светлана 1993 Лично - 0 116 - - - - - - 116 35 36 Макар Ольга 1993 Лично - 0 106 - - - - - - 106 36 37 Кубарко Анна 1993 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 67 0 - - - 67 37 38 Суббот Виктория 1992 Лично - 34 - - - - - - - 34 38 39 Рябцева Кристина 1992 Лично - - - - 0 27 - - - 27 39 40 Букатая Татьяна 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - 0 40 41 Васькевич Алеся 1992 КСО "Волк" 0 0 - 0 0 - - - - 0 40 42 Ватутина Анна 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 40 43 Войцюховская Елена 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - 0 40 44 Высоцкая Дарья 1992 Лично 0 0 - - - - - - - 0 40 45 Габец Татьяна 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - 0 40 46 Гончаренко Татьяна 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 40 47 Горбацкая Анастаси 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 40 48 Горбик Мария 1992 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - 0 40 49 Дернович Алеся 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - 0 40 50 Дудник Виктория 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 40 51 Ельяшевич Наталья 1992 КСО "Волк" - - - 0 - 0 - - - 0 40 52 Жигуновская Юлия 1992 Лично - - - - - 0 - - - 0 40 53 Касперович Анастас 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - 0 40 54 Корчагина Александ 1993 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 40 55 Курочкина Валентин 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 40 56 Латыпова Ева 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 40 57 Максимова Анна 1993 СК "Tri-O" Локомоти - - - - - - 0 - - 0 40 58 Морозова Юлия 1993 СК "Фандок" - - - - 0 - - - - 0 40 59 Нестерович Виктори 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - 0 40 60 Олехнович Янина 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 40 61 Радкевич Мария 1992 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 40 62 Романова Полина 1993 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 0 0 40 63 Руткевич Ольга 1993 Лично - - 0 - - - - - - 0 40 64 Рябцева Виктория 1993 КСО "Чериков" - - - - - 0 - - - 0 40 65 Самолазова Алексан 1993 Лично - - - - - - - - 0 0 40 66 Семеняко Анастасия 1993 Лично 0 0 - - - - - - - 0 40 67 Смагур Кристина 1993 Лично - 0 0 - - - - - - 0 40 68 Тавгень Екатерина 1993 Лично - - - - - - 0 - - 0 40 69 Усламина Галина 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 40 70 Шклудова Татьяна 1992 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - 0 - - 0 40 71 Штурма Марина 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 40 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж16 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Алексеёнок Мария 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 806 1000 - - 818 412 - 1000 5036 1 2 Черник Вероника 1991 СКО "Орион" - 924 - 1000 984 1000 - - 675 4583 2 3 Иванова Ксения 1991 КСО "Белая Русь" 325 924 660 - 1000 485 - - 870 4264 3 4 Уварова Александра 1990 КСО "Волк" - 520 518 911 557 116 645 - 535 3686 4 5 Барбашина Елена 1990 КСО "Белая Русь" 774 688 808 - - - - - 623 2893 5 6 Пилипенко Наталья 1990 Лично - 1000 963 - - - - - 758 2721 6 7 Егорова Александра 1990 КСО "Волк" - 477 919 883 376 - - - - 2655 7 8 Демидович Дарья 1991 СКО "Кронан" - 524 868 980 - - - - - 2372 8 9 Горешнякова Верони 1990 СК "Буг" - 777 885 687 - - - - - 2349 9 10 Шагибалова Анна 1990 СТК "Арго" - 0 957 - - - 1000 - - 1957 10 11 Боровая Марина 1991 СК "Фандок" - 0 572 - 936 - 368 - - 1876 11 12 Петровская Виола 1991 СКО "Кронан" - 631 - 1000 - 174 - - - 1805 12 13 Ародь Анна 1991 СКО "Кронан" - 857 741 0 - - - - - 1598 13 14 Королева Ксения 1991 СКО "Орион" - - - - 469 488 - - 471 1428 14 15 Выдренкова Екатери 1991 Лично - - - - 809 403 - - - 1212 15 16 Бердюгина Анастаси 1991 КСО "Волк" 0 507 684 - - - - - - 1191 16 17 Ефименко Ольга 1991 СКО "Кронан" - 481 653 - - - - - - 1134 17 18 Лонская Екатерина 1990 Лично - - - - - 569 - - 433 1002 18 19 Климович Ольга 1991 СК "Фандок" - 326 - - 489 - 141 - - 956 19 20 Попкова Александра 1991 Лично - - 936 - - - - - - 936 20 21 Голуб Надежда 1990 Лично - 803 - - - - - - - 803 21 22 Цвирбут Юлия 1992 Лично - - - - 794 - - - - 794 22 23 Зеленина Светлана 1990 Лично - - - 787 - - - - - 787 23 24 Прокопчук Марина 1991 СК "Буг" - 0 787 - - - - - - 787 23 25 Чиканова Александр 1991 Лично - 749 - - - - - - - 749 25 26 Акинчиц Арина 1991 Лично - 727 - - - - - - - 727 26 27 Пучок Татьяна 1991 Лично - 658 - - - - - - - 658 27 28 Листопадская Елена 1990 СКО "Орион" - - - - 421 208 - - - 629 28 29 Трусь Диана 1991 КСО "Волк" - - - 142 255 213 - - - 610 29 30 Павленко Анна 1990 Лично - 576 - - - - - - - 576 30 31 Шевчук Алина 1990 Лично - 423 - - - - - - - 423 31 32 Шаметько Инна 1991 СК "Фандок" - 365 - - - - - - - 365 32 33 Русилко Анастасия 1991 СКО "Кронан" - - - 360 - - - - - 360 33 34 Белоконева Ольга 1991 Лично - - 305 - - - - - - 305 34 35 Литвинюк Екатерина 1990 Лично - 259 - - - - - - - 259 35 36 Морозова Виктория 1991 СК "Фандок" - 69 - - 155 - - - - 224 36 37 Синькова Анастасия 1991 Лично - 224 - - - - - - - 224 36 38 Романчук Дарья 1990 Лично - - - 214 - - - - - 214 38 39 Шиловская Елена 1991 Лично - - - - - - 203 - - 203 39 40 Василевич Анна 1990 Лично - - - 102 - - - - - 102 40 41 Шалдова Алеся 1993 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 0 16 - - 16 41 42 Абдурахимова Лолит 1991 Лично - - 0 - - - - - - 0 42 43 Безъязычная Верони 0 КСО "БНТУ" 0 - - - - - - - - 0 42 44 Блюхерова Оксана 1990 Лично - - 0 - - - - - - 0 42 45 Гиско Елена 1991 Лично - 0 - - - - - - - 0 42 46 Грузневич Ольга 1990 Лично - - - - - - 0 - - 0 42 47 Леошко Алеся 1991 Лично - - - - - - 0 - - 0 42 48 Марницкая Галина 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 42 49 Мирончук Наталья 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 42 50 Морозова Татьяна 1990 КСО "Чериков" - - - - 0 0 - - - 0 42 51 Новикова Елена 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 42 52 Охремук Надежда 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 42 53 Самосева Нина 1991 Лично - - - - - - 0 - - 0 42 54 Тавгень Любовь 1990 Лично - - - - - - 0 - - 0 42 55 Шатилова Анастасия 1990 Лично - - - - - - 0 - - 0 42 56 Шклудова Маргарита 0 КСО "Маяк-Ориентир" 0 - - - - - - - - 0 42 57 Ярашонок Александр 1990 СК "Фандок" - 0 - - - - - - - 0 42 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж18 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Валюк Екатерина 1988 КСО "Волк" - 642 894 984 - - 941 - 1000 4461 1 2 Гришанова Наталья 1989 СТК "Арго" - 975 949 - 1000 - 1000 - - 3924 2 3 Печур Елена 1988 КСО "Белая Русь" 1000 1000 - - - 1000 - - 806 3806 3 4 Шкутова Елена 1989 СК "Фандок" - 792 817 - 970 - 897 - - 3476 4 5 Пикула Ирина 1988 КСО "Волк" - 825 1000 1000 169 - - - - 2994 5 6 Шклудова Маргарита 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 573 857 - - 949 0 - 93 2472 6 7 Ковган Наталья 1988 СКО "Орион" 618 - 737 - 344 - - - 546 2245 7 8 Артемьева Елена 1989 СК "Камволь" 728 - - 793 0 - 202 - 366 2089 8 9 Горешнякова Надежд 1989 СК "Буг" 600 629 - 586 - - - - - 1815 9 10 Новикова Анастасия 1989 КСО "Волк" - - - 457 638 - 226 - 444 1765 10 11 Лешко Анастасия 1989 КСО "Волк" - - - 912 686 - - - - 1598 11 12 Волкова Дарья 1988 Лично - 687 848 - - - - - - 1535 12 13 Прохоренко Екатери 1988 КСО "Белая Русь" 765 748 - - - - - - - 1513 13 14 Мельник Екатерина 1988 КСО "Березино" 318 561 - - - - - - - 879 14 15 Гладкая Марина 1988 Лично - - - - - - - - 619 619 15 16 Дубоделова Екатери 1989 Лично - 524 - - - - - - - 524 16 17 Краско Анастасия 1989 СК "Tri-O" Локомоти - - - - - - 519 - - 519 17 18 Абромчик Мария 0 Лично 474 - - - - - - - - 474 18 19 Ключникова Екатери 1988 Лично - - - - - - - - 360 360 19 20 Овчаренко Мария 1989 КСО "Березино" - - - - 326 - - - - 326 20 21 Лонская Екатерина 1990 Лично - - - - 271 - - - - 271 21 22 Муртазаева Юлия 1989 КСО "Чериков" - - - - 270 - - - - 270 22 23 Опидович Евгения 1989 Лично - - - - 188 81 - - - 269 23 24 Пахальчук Алина 0 Лично 198 - - - - - - - - 198 24 25 Швецова Наталья 1989 Лично - - - 107 - - - - - 107 25 26 Грибова Екатерина 1988 Лично - 33 - - - - - - - 33 26 27 Волчек Ольга 1988 Лично - 0 - - - - - - - 0 27 28 Корчук Ольга 1988 Лично - 0 - - - - - - - 0 27 29 Малышко Светлана 1989 Лично - - - 0 - - - - - 0 27 30 Малыщицкая Ольга 1989 Лично - 0 - - - - - - - 0 27 31 Островская Вероник 1989 Лично - - 0 - - - - - - 0 27 32 Пилипович Юлия 1988 СК "Фандок" - - - - 0 - - - - 0 27 33 Протасевич Ирина 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 27 34 Семашкевич Ольга 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 27 35 Терлецкая Анна 1989 Лично - 0 - - - - - - - 0 27 36 Чернец Ольга 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 27 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж21 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Воскобойникова Тат 1980 СКО "Немига-Норд" 894 909 751 - 934 1000 - 993 766 5496 1 2 Кондратьева Алекса 1974 КСО "Белая Русь" 1000 1000 1000 - - - - 629 1000 4629 2 3 Томашева Татьяна 1983 КО "БГУ" 805 747 642 886 - 457 - 605 - 4142 3 4 Хилько Елена 1982 СКО "Орион" 864 - - - 841 831 - 792 552 3880 4 5 Клоповская Анастас 1985 КСО "БНТУ" - 753 763 - 1000 748 - - - 3264 5 6 Василевская Екатер 1980 СТК "Арго" 686 - 596 - - 921 - 908 - 3111 6 7 Бужан Ирина 1986 КО "БГУ" - 734 - 984 - 499 0 639 - 2856 7 8 Хлопкова Юлия 1975 СТК "Арго" 737 747 - - 865 463 - - - 2812 8 9 Лебедева Елена 1960 КО "БГУ" - 719 333 - - - 802 251 515 2620 9 10 Коледжо Лина 1987 СТК "Арго" - 940 0 - - - 1000 678 - 2618 10 11 Драк Ирина 1977 СКО "Немига-Норд" 787 892 - - - - - 854 - 2533 11 12 Полекшанова Дарья 1977 СКО "Немига-Норд" 912 - 744 - - - - 720 - 2376 12 13 Василевская Татьян 1982 СТК "Арго" 808 - 758 - - 178 - - 585 2329 13 14 Хихол Татьяна 1986 СКО "Кронан" - 478 763 - - 420 - 539 - 2200 14 15 Казаринова Наталья 1981 СКО "Орион" 844 - 696 - - - - 644 - 2184 15 16 Титова Инна 1985 КСО "БНТУ" - 771 528 - - - - - 836 2135 16 17 Гогорева Инна 1982 СК "Днепр" - 833 - - 438 - - 729 - 2000 17 18 Миронова Лариса 1973 СТК "Арго" - - 689 - - 383 716 - - 1788 18 19 Паскару Анна 1983 СК "Камволь" - 542 0 702 - - - 494 - 1738 19 20 Булай Элеонора 1987 СКО "Кронан" - - - 1000 - - - 681 - 1681 20 21 Миронова Наталья 1983 КСО "БНТУ" - - 820 - - - - - 855 1675 21 22 Роговцова Екатерин 1987 СКО "Торпедо" - - - - 785 - - 856 - 1641 22 23 Пошелюк Ирина 1982 СК "Камволь" 834 - 800 - - - - - - 1634 23 24 Клеменя Екатерина 1987 КСО "Березино" 425 626 - - - - - 531 - 1582 24 25 Богданович Елена 1986 КО "БГУ" 551 663 279 - - - - - - 1493 25 26 Зайко Елена 1987 Лично - 849 594 - - - - - - 1443 26 27 Николаева Надежда 1986 КО "БГУ" 554 525 260 - - - - 15 - 1354 27 28 Бутько Людмила 1883 КСО "БНТУ" - - 0 - - 658 652 - - 1310 28 29 Кушнир Елена 1987 КСО "БНТУ" - - 642 - - - - 659 - 1301 29 30 Афанасьева Анастас 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 277 365 - 642 - 1284 30 31 Демиденко Ольга 1977 СК "Вилия" 493 528 - - - - - - 227 1248 31 32 Грохольская Алла 1972 СКО "Орион" 805 - - - - - - 329 - 1134 32 33 Гладкая Марина 1988 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 486 0 587 - 1073 33 34 Казакова Анастасия 1986 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 636 - 431 - 1067 34 35 Лонская Екатерина 1990 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - 628 431 - 1059 35 36 Мурзенок Ирина 1984 СК "БГПУ" - - 565 - - - - - 464 1029 36 37 Некрашевич Татьяна 1980 СКО "Орион" - - - - - - - 1000 - 1000 37 38 Михадюк Екатерина 1983 КО "БГУ" 398 - 371 - - - 227 - - 996 38 39 Новикова Ольга 1984 СК "Буг" 53 873 - - - - - - - 926 39 40 Ботян Анна 1987 Лично - - 897 - - - - - - 897 40 41 Давидюк Елена 1982 Лично - 888 - - - - - - - 888 41 42 Кузнецова Марина 1973 КСО "Азимут-Спартак - - 243 - - - - 632 - 875 42 43 Журавлёва Оксана 1980 СКО "Немига-Норд" - - - - - - - 848 - 848 43 44 Жлобич Наталья 1984 КО "БГУ" - 847 - - - - - - - 847 44 45 Макатун Татьяна 0 Лично 842 - - - - - - - - 842 45 46 Ходан Татьяна 1986 Лично - - 795 - - - - - - 795 46 47 Кулешова Анна 1983 КО "БГУ" - 593 195 - - - - - - 788 47 48 Попитченко Екатери 1983 Лично - - - - - - - 756 - 756 48 49 Валюк Екатерина 1988 КСО "Волк" - - - - - - - 752 - 752 49 50 Тюнис Светлана 1981 Лично - - - - - - 750 - - 750 50 51 Янчук Ирина 1986 Лично - 732 - - - - - - - 732 51 52 Ажгиревич Анна 0 Лично 688 - - - - - - - - 688 52 53 Соловьева Юлия 1983 Лично - - - - - - 683 - - 683 53 54 Никитина Татьяна 1957 КСО "Белая Русь" - - - - 337 298 - - 44 679 54 55 Змушко Татьяна 1987 КО "БГУ" - 678 - - - - - - - 678 55 56 Карманова Екатерин 1984 СК "Буг" - 418 228 - - - - - - 646 56 57 Кулик Ольга 1971 Лично - - - - - - - 642 - 642 57 58 Хлопкова Полина 0 СТК "Арго" 624 - - - - - - - - 624 58 59 Мурзёнок Ирина 0 СК "БГПУ" 618 - - - - - - - - 618 59 60 Попитченко Катерин 1983 Лично - - 590 - - - - - - 590 60 61 Леонович Алла 1961 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 589 - 589 61 62 Козлова Наталья 1986 КСО "БНТУ" - - - - - - - 462 119 581 62 63 Занина Ирина 1985 КСО "БНТУ" - - 578 - - - - - - 578 63 64 Хурсан Людмила 1971 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 566 0 566 64 65 Мельник Екатерина 1988 КСО "Березино" - - - - - - - 553 - 553 65 66 Клеменок Елена 1977 СК "Вилия" 506 - - - - - - 31 - 537 66 67 Живлюк Ирина 1985 КСО "Волк" - 375 161 - - - 0 - - 536 67 68 Барбашина Елена 1990 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 531 - 531 68 69 Булай Элеанора 1987 СКО "Кронан" - - - - - 519 - - - 519 69 70 Петруха Ольга 1976 Лично - 515 - - - - - - - 515 70 71 Ящук Валентина 1986 Лично - 502 - - - - - - - 502 71 72 Уварова Александра 1990 КСО "Волк" - - - - - - - 498 - 498 72 73 Королева Ксения 1991 СКО "Орион" - - - - - - - 468 - 468 73 74 Петровская Виола 1991 СКО "Кронан" - - - - - - - 457 - 457 74 75 Алексеенок Мария 1992 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 454 - 454 75 76 Гришанова Наталья 1989 СТК "Арго" - - - - - - - 445 - 445 76 77 Рудаковская Татьян 1969 Лично - - - - - - - 423 - 423 77 78 Журова Галина 0 Лично 420 - - - - - - - - 420 78 79 Зятева Алеся 0 Лично - - 402 - - - - - - 402 79 80 Шклудова Маргарита 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 400 - 400 80 81 Габриельчик Инна 1981 КО "БГУ" - - - - - 380 - - - 380 81 82 Черник Вероника 1991 СКО "Орион" - - - - - - - 374 - 374 82 83 Лаврецкая Екатерин 1987 Лично - - - - - - - 347 - 347 83 84 Татур Юлия 1984 Лично - - 327 - - - - - - 327 84 85 Ляхович Марина 1985 СК "БГПУ" - - 326 - - - - - - 326 85 86 Бабич Ольга 1981 СК "Камволь" - - - - - 278 - - - 278 86 87 Черник Юлия 1986 СКО "Орион" - - - - - 257 - - - 257 87 88 Човжик Екатерина 1986 КО "БГУ" - 248 - - - - - - - 248 88 89 Дубоделова Татьяна 1987 Лично - 239 - - - - - - - 239 89 90 Новикова Анастасия 1989 КСО "Волк" - - - - - - - 238 - 238 90 91 Ародь Анна 1991 СКО "Кронан" - - - - - - - 221 - 221 91 92 Лях Елена 1985 Лично - - 204 - - - - - - 204 92 93 Атаманович Светлан 1956 КАСА "Заслаўе" - - - - - - - 190 - 190 93 94 Цакке Юлия 1984 Лично - - 185 - - - - - - 185 94 95 Човжик Катерина 1986 КО "БГУ" - - 177 - - - - - - 177 95 96 Секацкая Ольга 1983 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 155 155 96 97 Авраменко Лариса 1955 Лично - - - - - - - 129 - 129 97 98 Кобак Ольга 1985 Лично - 122 - - - - - - - 122 98 99 Роговская Татьяна 1953 ОК "Пралеска" - - - - - - - 114 - 114 99 100 Пакшис Галина 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 111 - 111 100 101 Каховская Екатерин 0 Лично 102 - - - - - - - - 102 101 102 Бауло Ирина 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 73 - 73 102 103 Алексеева Ольга 1972 КСО "БНТУ" - - - - - - - 61 - 61 103 104 Сердюкова Лиля 1960 СК "Днепр" - - - - - - - 60 - 60 104 105 Лейтар Ольга 1985 Лично - 47 - - - - - - - 47 105 106 Пикула Ирина 1988 КСО "Волк" - - - - - - - 41 - 41 106 107 Корнелюк Алеся 0 КО "БГУ" 28 - - - - - - - - 28 107 108 Обернихина Ирина 0 Лично 25 - - - - - - - - 25 108 109 Береснева Александ 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 109 110 Буковец Елена 1978 СК "Tri-O" Локомоти - 0 - - - - - - - 0 109 111 Ветрова Кристина 1984 Лично - 0 - - - - - - - 0 109 112 Войтехович Елена 1960 КО "Камертон" - - - - - - - 0 - 0 109 113 Губская Ольга Лично - - - - - - 0 - - 0 109 114 Денищик Светлана 1983 СКО "Кронан" - 0 0 - - - - - - 0 109 115 Качанова Елена 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 0 - 0 109 116 Ковальчук Ирина 1984 Лично - 0 - - - - - - - 0 109 117 Когутенко Томара 1954 СК "Днепр" - - - - - - - 0 - 0 109 118 Лазарь Елена 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - 0 109 119 Майко Ольга 0 КО "БГУ" 0 - - - - - - - - 0 109 120 Малышко Ольга 1973 Лично - - - 0 - - - - - 0 109 121 Маргун Елена 1984 Лично - 0 - - - - - - - 0 109 122 Мартинчик Екатерин 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 109 123 Пушкина Виктория Лично - - - - - - 0 - - 0 109 124 Ровейко Татьяна 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 109 125 Сарока Елена 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 109 126 Храпина Надежда 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 0 - 0 109 127 Шеверова Екатерина 1977 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 0 - 0 109 128 Шестак Любовь 0 ТК "Пилигрим" 0 - - - - - - - - 0 109 129 Шкуратова Екатерин 1982 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 0 0 109 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж35 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Холод Елена 1971 КСО "Маяк-Ориентир" - - 787 - 741 677 957 - 922 4084 1 2 Кулик Ольга 1971 СКО "Кронан" 1000 1000 - 1000 - 1000 - - - 4000 2 3 Рудаковская Татьян 1969 СКО "Витязь" 760 - - - 596 485 1000 - 1000 3841 3 4 Алексеева Ольга 1971 КСО "БНТУ" 601 - 489 383 304 - - - 411 2188 4 5 Шахметова Елена 1962 СКО "Витязь" - - 656 - 509 426 - - - 1591 5 6 Леонович Алла 1961 Лично - - 0 - 1000 344 - - - 1344 6 7 Хихол Светлана 1963 СКО "Кронан" - 502 - 533 - - - - - 1035 7 8 Рязанцева Вероника 1962 Лично - - 1000 - - - - - - 1000 8 9 Некипелова Светлан 1968 СКО "Орион" 426 528 - - - - - - - 954 9 10 Наугольного Ольга 1971 Лично - - 922 - - - - - - 922 10 11 Сухвалова Людмила 1968 СКО "Витязь" - - - - 94 0 810 - - 904 11 12 Левчук Ольга 0 СК "Камволь" 903 - - - - - - - - 903 12 13 Хихол С.А. 1963 СКО "Кронан" - - 869 - - - - - - 869 13 14 Синельникова Анна 1962 СК "Стандарт" - - - - - 264 - - 559 823 14 15 Войцехович Наталья 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 640 - - - - 640 15 16 Когутенко Тамара 1954 СК "Днепр" - - - - 634 - - - - 634 16 17 Горбачик Ольга 1961 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 0 136 - - 489 625 17 18 Янченкова Татьяна 1971 Лично - - 511 - - - - - - 511 18 19 Бернацкая Наталья Лично - - 505 - - - - - - 505 19 20 Кравцова Руслана 1969 СК "Фандок" - - 501 - - - - - - 501 20 21 Шаблинская Елена 1970 СК "Фандок" - - - - 308 - - - - 308 21 22 Попкова Светлана 1964 Лично - - 238 - - - - - - 238 22 23 Изотова Елена 1965 КО "Трактор" - - - - - - - - 31 31 23 24 Барушко Лилия 1964 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 0 - - - 0 24 25 Бедарева Юлия 1969 Лично - 0 - - - - - - - 0 24 26 Безъязычная Анжели 0 КСО "БНТУ" 0 - - - - - - - - 0 24 27 Горешнякова Елена СК "Буг" - - - 0 - - - - - 0 24 28 Тиунчик Елена 1969 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - 0 24 29 Усманова Наталья 1975 Лично - - - - - 0 - - - 0 24 30 Яцина Наталья 1971 Лично - - - 0 - - - - - 0 24 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж45 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Варыгина Светлана 1960 ОК "Пралеска" - - - 1000 1000 1000 1000 - 760 4760 1 2 Марченко Людмила 1957 КСО "Маяк-Ориентир" - 1000 1000 - - 822 931 - - 3753 2 3 Гончарова Галина 1959 СКО "Витязь" 0 - - - 908 422 826 - 539 2695 3 4 Черник Любовь 1959 СКО "Орион" - 726 - - 823 528 - - - 2077 4 5 Авраменко Лариса 1955 ОК "Пралеска" - 306 - - - 714 - - 623 1643 5 6 Атаманович Светлан 1956 Лично 1000 534 - - - - - - - 1534 6 7 Клоповская Надежда 1959 СК "Стандарт" - - 719 - - - - - 686 1405 7 8 Храпина Надежда 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 510 - - 649 1159 8 9 Маслакова Наталья 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 475 - - 680 1155 9 10 Кондратьева Татьян 1947 КСО "Белая Русь" 435 0 146 0 - 134 - - 382 1097 10 11 Пакшис Галина 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 567 - - 454 1021 11 12 Черемисинова Людми 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - - - - - 1000 1000 12 13 Леонович Алла 1961 КСО "Маяк-Ориентир" 0 933 - - - - - - - 933 13 14 Войтехович Елена 1960 КО "Камертон" - - - - - - - - 903 903 14 15 Бауло Ирина 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 896 896 15 16 Королева Галина 1961 СК "Днепр" - - - - 577 - - - - 577 16 17 Васячкина Антонина 1951 Лично - - 521 - - - - - - 521 17 18 Олехнович Наталья 0 Лично 499 - - - - - - - - 499 18 19 Бурдина Тамара 1951 Лично - - 457 - - - - - - 457 19 20 Сердюкова Лилия 1961 СК "Днепр" - - - - 448 - - - - 448 20 21 Конон Ирина 1956 СК "Стандарт" - - - - - - - - 444 444 21 22 Ляпина Янина 1933 СКО "Орион" - - - - - 426 - - - 426 22 23 Качановская Любовь 0 КСО "БНТУ" 421 - - - - - - - - 421 23 24 Лазарева Наталья 1955 Лично - - 376 - - - - - - 376 24 25 Барковская Наталья 0 КО "БГУ" 359 - - - - - - - - 359 25 26 Романович Жанна 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 0 337 - - - 337 26 27 Воронова Наталья 1951 Лично - - - - - 271 - - - 271 27 28 Иванова Галина 1958 СТК "Арго" - 243 - - - - - - - 243 28 29 Нехаева Людмила СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 235 - - - 235 29 30 Карпович Наталья 1954 КО "Камертон" - - - - - - - - 205 205 30 31 Куракова Анна 1940 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 137 - - - 137 31 32 Качанова Елена 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 45 45 32 33 Кшановская Лариса 0 СКО "Немига-Норд" 0 - - - - - - - - 0 33 34 Овечкина Любовь 0 КО "Трактор" 0 - - - - - - - - 0 33 35 Сундукова Татьяна 1942 СКО "Немига-Норд" 0 - 0 - - - - - - 0 33 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа М12 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Скрипко Сергей 1995 СК "Камволь" - 538 770 486 805 1000 559 - 1000 4672 1 2 Борисевич Андрей 1994 СКО "Кронан" - 1000 1000 1000 - - - - - 3000 2 3 Климович Николай 1994 КСО "Белая Русь" - 0 - - 1000 - - - 780 1780 3 4 Ткачев Дмитрий 1995 СК "Фандок" - 393 - - 249 - 1000 - - 1642 4 5 Иванов Владимир 1995 КСО "Чериков" - - - - 596 875 - - - 1471 5 6 Логинов Артем 1994 СК "Буг" - 642 703 - - - - - - 1345 6 7 Шунькин Владимир 1994 СКО "Торпедо" - - - - 823 - - - 420 1243 7 8 Степанов Сергей 1994 СК "Камволь" 74 0 0 - - 759 0 - 226 1059 8 9 Канаш Аркадий 0 Лично 1000 - - - - - - - - 1000 9 10 Корыткин Артём 0 Лично 890 - - - - - - - - 890 10 11 Алексеев Алексей 1994 КСО "БНТУ" 196 0 102 578 0 - - - - 876 11 12 Сокол Володя 0 Лично 794 - - - - - - - - 794 12 13 Муравлёв Антон 1995 Лично - - - - - - 0 - 789 789 13 14 Семеренко Филипп 0 КСО "БНТУ" 745 - - - - - - - - 745 14 15 Захаренко Артём 1995 Лично - - - - - - - - 719 719 15 16 Ешенко Алексей 0 Лично 711 - - - - - - - - 711 16 17 Шутро Николай 1994 СК "Камволь" 0 0 0 - - 611 81 - 0 692 17 18 Чехлов Андрей 1995 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - - 681 681 18 19 Кожедуб Роман 1995 СК "Буг" - 0 660 - - - - - - 660 19 20 Новиков Антон 0 Лично 616 - - - - - - - - 616 20 21 Овчаренко Сергей 0 КСО "Березино" 597 - - - - - - - - 597 21 22 Комаров Иван 1994 СК "Камволь" 546 - - - - - - - 0 546 22 23 Чухланцев Юрий 0 Лично 521 - - - - - - - - 521 23 24 Темников Илья 1995 Лично - - 513 - - - - - - 513 24 25 Туркин Федор 1995 КО "Трактор" - - - - 154 - - - 322 476 25 26 Шулепов Михаил 1995 КСО "Волк" - - 0 0 0 467 - - - 467 26 27 Качан Юрий 1995 СКО "Кронан" - - 442 - - - - - - 442 27 28 Каленик Стас 0 Лично 404 - - - - - - - - 404 28 29 Николайчик Алексей 1995 СКО "Кронан" - 0 357 - - - - - - 357 29 30 Мазолевский Влад 1996 СКО "Кронан" - 302 0 - - - - - - 302 30 31 Витебский Егор 1994 СТК "Арго" - - 217 - - - - - - 217 31 32 Литвин Алексей 1994 СТК "Арго" - - - - - - 215 - - 215 32 33 Бессарабов Алексей 1994 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 0 184 - - 184 33 34 Когал Александр 1995 СКО "Кронан" - - 171 - - - - - - 171 34 35 Подымахин Сергей 1994 СКО "Кронан" - - 0 165 - - - - - 165 35 36 Аливанов Дмитрий 1994 Лично - - 142 - - - - - - 142 36 37 Минаев Артём 1995 Лично - - - - 0 95 - - - 95 37 38 Крисковец Алексей 1994 СК "Фандок" - 78 - - - - - - - 78 38 39 Акудович Виталий 1994 Лично - - - 71 - - - - - 71 39 40 Пенкрат Андрей 1994 КСО "Березино" - - - - 67 - - - - 67 40 41 Веремей Александр 1994 СК "Камволь" 0 - - - - - - - 61 61 41 42 Кульша Илья 1995 СК "Фандок" - 0 - - 59 - - - - 59 42 43 Лемешевский Фёдор 0 КСО "Березино" 41 - - - - - - - - 41 43 44 Денисович Олег 0 Лично 21 - - - - - - - - 21 44 45 Пархимчик Артур 1995 СК "Фандок" - 0 - - 8 - - - - 8 45 46 Ананич Илья 1995 Лично 0 0 0 - - - - - - 0 46 47 Антонов Артем 1994 СК "Tri-O" Локомоти - 0 - - - - - - - 0 46 48 Бабешко Максим 1994 Лично - 0 - - - - - - - 0 46 49 Батюков Артем 1994 Лично - - - - - - 0 - - 0 46 50 Бедарик Павел 1994 Лично 0 0 - - - - - - - 0 46 51 Безунов Алексей 1994 Лично - - - - - - 0 - - 0 46 52 Валевич Максим 1994 СК "Камволь" - - 0 - - - - - 0 0 46 53 Воронков Вадим 1995 Лично - - 0 - - - - - - 0 46 54 Галабурда Роман 1994 Лично - 0 - - - - - - - 0 46 55 Голубович Никита 1995 Лично - - 0 - - - - - - 0 46 56 Гурбанский Влад 1995 СК "Фандок" - 0 - - 0 - - - - 0 46 57 Дабижа Артём 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 46 58 Замана Евгений 1996 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 46 59 Зиневич Игорь 1994 Лично - - - - - - 0 - - 0 46 60 Идоленко Андрей 1996 КСО "Чериков" - - - - 0 - - - - 0 46 61 Искарев Евгений 1994 СК "Буг" - - 0 - - - - - - 0 46 62 Карпович Антон 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - 0 46 63 Комаров Денис 1995 СКО "Немига-Норд" - - 0 - - - - - - 0 46 64 Кравцевич Дмитрий 1994 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 46 65 Круглешов Антон 1994 Лично - - - - - - 0 - - 0 46 66 Крючков Максим 1995 СКО "Кронан" - - 0 0 - - - - - 0 46 67 Кулик Александр 1996 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 46 68 Кутузов Влад 1996 СК "Фандок" - 0 0 - 0 - - - - 0 46 69 Липский Артем 1994 СК "Камволь" - - - - - - - - 0 0 46 70 Липский Артём 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - 0 46 71 Лисай Павел 1994 Лично - - 0 - - - - - - 0 46 72 Луковский Виталий 1994 Лично - - - - 0 - - - - 0 46 73 Мазур Павел 1996 Лично - - - 0 - - - - - 0 46 74 Мерзлов Денис 1994 СК "Tri-O" Локомоти - - - - - - 0 - - 0 46 75 Метла Павел 1994 СТК "Арго" - - - - - - 0 - - 0 46 76 Минаев Павел 1994 Лично - - - - - - - - 0 0 46 77 Миневич Александр 1995 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 46 78 Михайлов Артур 1994 Лично - - - - 0 0 - - - 0 46 79 Мурычев Евгений 1995 Лично - - - - 0 0 - - - 0 46 80 Мясоедов Виталий 1994 Лично - - - - - - 0 - - 0 46 81 Паволюкевич Сергей 1994 Лично - - - - - - - - 0 0 46 82 Паремский Дмитрий 1996 Лично - - - 0 - - - - - 0 46 83 Поддубный Вадим 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 46 84 Полубятко Сергей 1997 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 46 85 Попов Тимур 1995 Лично - - - - - - - - 0 0 46 86 Продан Максим 1994 Лично - 0 - - - - - - - 0 46 87 Продан Сергей 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 46 88 Рахубов Вячеслав 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 46 89 Ревинский Эдвин 1994 Лично - 0 - - - - - - - 0 46 90 Савко Иван 1994 КСО "Волк" - - - - - 0 - - - 0 46 91 Сенько Вова 1994 СК "Камволь" - - - - - - - - 0 0 46 92 Сермяжко Виталий 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - 0 46 93 Смирнов Дмитрий 1995 Лично - 0 - - - - - - - 0 46 94 Солдатенков Антон 1995 КСО "Чериков" - - - - - 0 - - - 0 46 95 Станьковский Алекс 1994 Лично - - - - - - 0 - - 0 46 96 Талиш Евгений 1995 Лично - 0 - - - - - - - 0 46 97 Тарасевич Александ 1994 СК "Буг" - - 0 - - - - - - 0 46 98 Телеш Иван 1994 СТК "Арго" - - 0 - - - - - - 0 46 99 Хомченко Дмитрий 1996 Лично - - - - - 0 - - - 0 46 100 Худяков Юрий 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 46 101 Чернель Николай 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 46 102 Чернобылов Артем 1995 СК "Фандок" - - - - 0 - - - - 0 46 103 Шатихин Артём 1994 Лично - - - - - - - - 0 0 46 104 Шершень Алексей 1995 Лично - 0 - - - - - - - 0 46 105 Шмипаренок Роман 1995 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 46 106 Шуппо Кирилл 1995 Лично - 0 0 - - - - - - 0 46 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа М14 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Дробенков Вадим 1993 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 585 685 - 641 1000 - - - 3911 1 2 Лещенко Александр 1993 КСО "Маяк-Ориентир" 856 590 489 - - 120 902 - - 2957 2 3 Поух Сергей 1992 КСО "Волк" - 446 460 1000 296 323 0 - 107 2632 3 4 Черный Максим 1992 СТК "Арго" - 953 0 - - - 1000 - - 1953 4 5 Пилипчук Алексей 1992 СТК "Арго" - 825 - - 989 - - - - 1814 5 6 Минченков Роман 1993 Лично - - - - 458 409 - - 792 1659 6 7 Морозов Александр 1993 КСО "Белая Русь" - - 141 - 641 - - - 832 1614 7 8 Прищепов Артем 1992 СКО "Орион" - 728 676 - - - - - - 1404 8 9 Лесюк Михаил 1992 СТК "Арго" - - 681 - - - 714 - - 1395 9 10 Авдеев Валерий 1992 Лично - - - - 332 450 - - 547 1329 10 11 Чудинов Дмитрий 1992 Лично - - 325 - - - - - 1000 1325 11 12 Титовцев Роман 1992 Лично - - - - 816 - - - 507 1323 12 13 Макарчик Вадим 1992 Лично - 179 1000 - - - - - - 1179 13 14 Лапекин Влад 1993 СК "Днепр" - - - - 596 429 - - - 1025 14 15 Кожедуб Михаил 1993 СК "Фандок" - 1000 - - - - - - - 1000 15 16 Прищепов Артем 1993 СК "Фандок" - - - - 1000 - - - - 1000 15 17 Папко Иван 1992 Лично - - - - - - 954 - - 954 17 18 Рыбаков Сергей 1992 СК "Фандок" 651 301 - - - - - - - 952 18 19 Мишкель Владимир 1993 КСО "Волк" - - - 935 0 - - - - 935 19 20 Хотян Александр 1992 Лично - 175 734 - - - - - - 909 20 21 Криштапович Алексе 1993 Лично - 303 600 - - - - - - 903 21 22 Буховецкий Андрей 1992 СК "Буг" - 392 - 497 - - - - - 889 22 23 Лепля Артем 1992 Лично - - - - 542 313 - - - 855 23 24 Пилипчук Алексей 1992 СКО "Орион" - - - - - 835 - - - 835 24 25 Журов Сергей 1992 СК "Tri-O" Локомоти - 354 460 - - - - - - 814 25 26 Поддубный Илья 1992 Лично - - - - 707 85 - - - 792 26 27 Якусевич Николай 1993 Лично - 157 622 - - - - - - 779 27 28 Яндовский Павел 1992 СК "Tri-O" Локомоти - - - - - - 711 - - 711 28 29 Журов Сергей 1992 СК "Камволь" - - - - - - 560 - - 560 29 30 Алексеёнок Сергей 1993 Лично - - - - - - 533 - - 533 30 31 Андриевский Влад 1992 СК "Фандок" - 303 - - 200 - - - - 503 31 32 Пшеничный Максим 0 Лично 484 - - - - - - - - 484 32 33 Шатихин Алексей 1992 Лично - - - - - - - - 469 469 33 34 Ковалев Алексей 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - 429 - - - - 429 34 35 Смурага Антон 1992 КСО "Волк" - - 429 - - - - - - 429 34 36 Жоголь Дмитрий 1993 КСО "Волк" - 409 - - - - - - - 409 36 37 Соловьев Иван 1992 СК "Камволь" - - 0 283 0 0 125 - 0 408 37 38 Власов Кирилл 1993 КСО "Белая Русь" 0 0 - - - - - - 395 395 38 39 Ткачук Денис 1992 Лично - 390 - - - - - - - 390 39 40 Яндовский Павел 1993 СК "Буг" - 384 - - - - - - - 384 40 41 Румянцев Анатолий 1992 Лично - - - - 383 - - - - 383 41 42 Рубашко Артем 1993 СКО "Кронан" - - 373 - - - - - - 373 42 43 Пархац Дмитрий 1992 Лично - 315 - - - - - - - 315 43 44 Якусик Михаил 1992 Лично - - 296 - - - - - - 296 44 45 Кортелисец Павел 1992 Лично - 291 - - - - - - - 291 45 46 Токорев Андрей 1993 Лично - - 288 - - - - - - 288 46 47 Усманов Игорь 1993 Лично - - - - 0 282 - - - 282 47 48 Сердитов Вадим 1993 СТК "Арго" - - 126 - - - 150 - - 276 48 49 Волчков Эдуард 1993 КСО "Чериков" - - - - - 262 - - - 262 49 50 Лебедь Александр 1992 Лично - 0 245 - - - - - - 245 50 51 Нинард Славомир 1992 КСО "Волк" - - 0 - 221 0 - - - 221 51 52 Мусагаджиев Феликс 1993 КСО "Волк" - - - - 0 195 - - - 195 52 53 Корогода Виктор 1992 Лично - 194 - - - - - - - 194 53 54 Дужик Денис 1992 СКО "Кронан" - - 190 - - - - - - 190 54 55 Лабынцев Сергей 1993 Лично - - - - - - - - 182 182 55 56 Витебский Егор 1993 СТК "Арго" - - - - - - 169 - - 169 56 57 Веренич Иван 0 Лично 133 - - - - - - - - 133 57 58 Полубок Евгений 1992 КСО "Волк" - - - - 129 0 - - - 129 58 59 Плитко Сергей 1993 Лично - 128 - - - - - - - 128 59 60 Селиванов Евгений 1992 Лично - - 126 - - - - - - 126 60 61 Комлик Евгений 1992 Лично - - - - - - - - 124 124 61 62 Гайдукевич Вадим 1993 Лично - - 119 - - - - - - 119 62 63 Сюрдов Максим 1992 Лично - 117 - - - - - - - 117 63 64 Кожедуб Михаил 1992 СК "Буг" - - 75 - - - - - - 75 64 65 Прошкович Денис 1993 СТК "Арго" - - 66 - - - - - - 66 65 66 Иванов Сергей 1992 КСО "Чериков" - - - - 62 - - - - 62 66 67 Клепча Пётр 1993 СКО "Торпедо" - - - - 0 - - - 57 57 67 68 Нестерович Владими 1992 КСО "Березино" - - - - 54 - - - - 54 68 69 Паульский Роман 1993 СТК "Арго" - - 51 - - - - - - 51 69 70 Костючик Александр 1993 СК "Буг" - 0 42 - - - - - - 42 70 71 Пивоварчук Алексан 1993 СК "Буг" - 28 - - - - - - - 28 71 72 Астащенко Андрей 1993 Лично - - - - - - 0 - - 0 72 73 Баган Кирилл 1992 СК "Камволь" - - - 0 0 - 0 - - 0 72 74 Беляков Илья 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 75 Бобков Влад 1993 Лично - - - - - - 0 - - 0 72 76 Борщевский Евгений 1991 Лично - - - - - - 0 - - 0 72 77 Веремьев Иван 1992 Лично - - - - - - 0 - - 0 72 78 Власов Василий 1993 Лично - - 0 - - - - - - 0 72 79 Воскобович Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 72 80 Вьюнков Сергей 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 81 Галай Олег 1993 СК "Камволь" 0 - - - - - - - 0 0 72 82 Генюш Павел 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 83 Гербелев Виталий 1992 Лично - - - - 0 - - - - 0 72 84 Голубовский Дмитри 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 72 85 Горбачев Марк 1993 Лично - - 0 - - - - - - 0 72 86 Горогляд Николай 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 87 Давиденко Руслан 1992 КСО "Волк" - - - - - 0 - - - 0 72 88 Доронин Владимир 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 72 89 Емельяненко Кирилл 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 72 90 Ефременко Дмитрий 1992 Лично - - - - - - 0 - - 0 72 91 Иванов Кирилл 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 92 Капацкий Виктор 1992 КСО "Чериков" - - - - 0 - - - - 0 72 93 Касай Николай 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 94 Кемеж Михаил 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 95 Киселев Ян 1993 Лично - - - - - - 0 - - 0 72 96 Климович Александр 1992 КСО "Белая Русь" 0 0 - - 0 - - - 0 0 72 97 Ковганов Кирилл 1993 Лично - - - - - - - - 0 0 72 98 Коновалов Вадим 1993 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 72 99 Корнейчук Глеб 1992 Лично - - - 0 - - - - 0 0 72 100 Костецкий Евгений 1992 Лично - - 0 - - - - - - 0 72 101 Косьянов Андрей 1992 Лично - - - - - - 0 - - 0 72 102 Котов Александр 1992 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 72 103 Кубарко Василий 1992 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 0 - - - - 0 72 104 Кустов Антон 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 72 105 Масанаджиев Феликс 1993 КСО "Волк" - - - 0 - - - - - 0 72 106 Масевич Петр 1992 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 72 107 Матвеев Артур 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 108 Морозов Андрей 1993 СК "Фандок" - 0 - - - - - - - 0 72 109 Новиков Николай 1992 Лично - - - 0 - - - - - 0 72 110 Окулич Роман 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 111 Олексич Юрий 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 112 Палиев Вячеслав 1992 Лично - - 0 - - - - - - 0 72 113 Петровский Егор 1993 Лично - - - - - - - - 0 0 72 114 Плющевский Илья 1993 КСО "Волк" - - - 0 0 0 - - - 0 72 115 Прибышук Антон 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 116 Прохоренко Евгений 1993 СКО "Торпедо" - - - - 0 0 - - 0 0 72 117 Псюкалов Илья 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 118 Радюш Денис 1993 Лично - - - - - - 0 - - 0 72 119 Румянцев Роман Лично - - - - - 0 - - - 0 72 120 Савицкий Виталий 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 72 121 Снитко Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 72 122 Сологук Александр 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 72 123 Спиренков Михаил 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 124 Трусь Виталий 1993 КСО "Волк" - - - 0 0 0 - - - 0 72 125 Хилько Олег 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 126 Цеханович Андрей 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - 0 72 127 Чечко Роман 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 72 128 Якимчик Александр 1992 Лично - - 0 - - - - - - 0 72 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа М16 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Ясюченя Сергей 1990 КСО "Белая Русь" 691 901 714 - 465 1000 - - 624 4395 1 2 Медведев Константи 1990 СК "Камволь" 1000 803 375 - 456 - 1000 - 0 3634 2 3 Лихтарёв Андрей 1990 СКО "Кронан" - 935 879 925 - 871 - - - 3610 3 4 Языков Юрий 1990 СКО "Торпедо" - - 893 - 1000 703 - - 1000 3596 4 5 Культиясов Виталий 1990 СКО "Кронан" - 895 578 1000 - 933 - - - 3406 5 6 Мойсак Дмитрий 1991 СК "Буг" - 960 738 996 - - - - - 2694 6 7 Матусевич Владимир 1991 КСО "Маяк-Ориентир" 0 717 608 - 259 538 - - 303 2425 7 8 Давыдик Евгений 1990 СКО "Кронан" - 901 388 873 - - - - - 2162 8 9 Стрельцов Василий 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - 386 - - 204 893 544 - 13 2040 9 10 Корогода Аркадий 1991 СК "Буг" - 1000 1000 - - - - - - 2000 10 11 Слыш Михаил 1991 СКО "Орион" - 599 - - 741 650 - - - 1990 11 12 Скрипко Александр 1990 СК "Фандок" - 722 729 - 453 - - - - 1904 12 13 Генералов Леонид 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - 723 - - 565 562 - - 1850 13 14 Газизов Тимур 1990 КСО "Волк" 568 652 - 617 - - - - - 1837 14 15 Марчук Валерий 1990 СК "Буг" - 880 - 893 - - - - - 1773 15 16 Веретило Юрий 1990 КСО "Волк" 566 408 - 311 415 - - - - 1700 16 17 Благородный Евгени 1990 КСО "Березино" 0 0 872 - 407 - - - 338 1617 17 18 Некипелов Алексей 1991 СКО "Орион" - 755 - - - - - - 732 1487 18 19 Смолко Александр 1990 СК "Буг" - 659 693 - - - - - - 1352 19 20 Колтунов Андрей 1991 СТК "Арго" - 513 817 - - - - - - 1330 20 21 Кравцов Егор 1991 СК "Фандок" - 729 585 - - - - - - 1314 21 22 Юргель Павел 1991 КСО "Волк" - - 298 97 0 448 243 - 197 1283 22 23 Яковлев Андрей 1990 Лично - - - - 592 684 - - - 1276 23 24 Григорьев Никита 1990 СК "Tri-O" Локомоти - 797 - - - - 379 - - 1176 24 25 Василенко Владимир 1990 СК "Камволь" 294 65 257 401 - - 0 - 116 1133 25 26 Касперович Илья 1990 СК "Буг" - 535 573 - - - - - - 1108 26 27 Овчаренко Василий 1990 КСО "Березино" 49 498 - - 489 - - - - 1036 27 28 Гладковский Владис 1990 Лично - - - - 438 580 - - 0 1018 28 29 Лысенко Александр 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 0 - 522 - 438 39 - - - 999 29 30 Выдренков Вадим 1990 Лично - - - - 648 348 - - - 996 30 31 Генералов Леня 0 КСО "Маяк-Ориентир" 994 - - - - - - - - 994 31 32 Силюк Вадим 1990 Лично - 916 - - - - - - - 916 32 33 Иосько Александр 1990 КСО "Волк" - 0 - 481 - 425 - - - 906 33 34 Кудрявцев Алексей 1991 КСО "Березино" - - - - 239 - - - 661 900 34 35 Ермаков Кирилл 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 0 - 479 - - - - - 351 830 35 36 Иванников Виталий 1990 Лично - - - - - 794 - - - 794 36 37 Иванников Василий 1990 Лично - - - - - - 793 - - 793 37 38 Галицин Александр 1990 Лично - - 759 - - - - - - 759 38 39 Громыко Сергей 1990 Лично - - - - - - - - 754 754 39 40 Серов Михаил 1990 Лично - 750 - - - - - - - 750 40 41 Борозна Павел 1991 СК "Фандок" - 267 - - 319 - - - - 586 41 42 Бурец Валерий 0 Лично 574 - - - - - - - - 574 42 43 Попылов Павел 0 КСО "Волк" 572 - - - - - - - - 572 43 44 Мицкевич Дмитрий 1990 СК "Фандок" - 0 - - 518 - - - - 518 44 45 Матвеев Евгений 1991 КСО "Чериков" - - - - 300 181 - - - 481 45 46 Сухомеро Сергей 1991 Лично - 468 - - - - - - - 468 46 47 Лемешевский Алекса 1991 КСО "Березино" 223 - - - 217 - - - - 440 47 48 Милошевич Вячеслав 1990 Лично - - - - - - - - 434 434 48 49 Халупа Павел 1991 Лично - - 430 - - - - - - 430 49 50 Семушин Павел 1990 Лично - - - - - - 428 - - 428 50 51 Данильчик Павел 1990 Лично - 416 - - - - - - - 416 51 52 Редько Антон 1991 Лично - - 412 - - - - - - 412 52 53 Мартысюк Сергей 1990 Лично - 399 - - - - - - - 399 53 54 Рудаков Александр 1991 СК "Фандок" - 91 - - 298 - - - - 389 54 55 Лебедев Юрий 1991 СКО "Кронан" - - 381 - - - - - - 381 55 56 Ходоненко Олег 1991 Лично - - - - - - 358 - - 358 56 57 Писаренко Василий 1990 Лично - 348 - - - - - - - 348 57 58 Напастников Михаил 1991 СК "Буг" - 323 - - - - - - - 323 58 59 Довнар Максим 1991 СК "Камволь" 291 - - - 0 - 22 - - 313 59 60 Копылов Павел 1990 КСО "Волк" - 310 - 0 - - - - - 310 60 61 Прохаревич Андрей 1991 Лично - 305 - - - - - - - 305 61 62 Корней Александр 0 Лично 295 - - - - - - - - 295 62 63 Валенда 0 Лично 294 - - - - - - - - 294 63 64 Колосовский Стас 0 Лично 294 - - - - - - - - 294 63 65 Сасковец Николай 1990 КСО "Березино" 157 135 - - - - - - - 292 65 66 Вакар Николай 1991 Лично - - - - - - 284 - - 284 66 67 Тиханский Илья 1991 Лично - - - - - 205 72 - - 277 67 68 Матвеев Александр 1990 Лично - - - - - - 251 - - 251 68 69 Горбачевский Макси 1990 КСО "Волк" 0 223 - 0 0 - - - - 223 69 70 Пилипчук Андрей 1991 СКО "Орион" - 222 - - - - - - - 222 70 71 Шахурин Евгений 1991 Лично - - - - - - 210 - - 210 71 72 Головчук Максим 1990 Лично - 200 - - - - - - - 200 72 73 Ильющенко Сергей 1990 Лично - - - - - - 189 - - 189 73 74 Хоняк Руслан 1990 Лично - - - - - - 186 - - 186 74 75 Тиханский Кирилл 1991 Лично - - - - - 0 178 - - 178 75 76 Онискевич Сергей 1990 Лично - 159 - - - - - - - 159 76 77 Лавринович Виталий 1990 Лично - - - - - - 157 - - 157 77 78 Марков Сергей 1990 Лично - - - - - - 145 - - 145 78 79 Каштальян Иван 1990 Лично - 140 - - - - - - - 140 79 80 Хомченко Юрий 1990 Лично - 133 - - - - - - - 133 80 81 Ковалев Дмитрий 1990 КСО "Азимут-Спартак - - - - 121 - - - - 121 81 82 Изофатов Дмитрий 1991 Лично - - - - - 110 0 - - 110 82 83 Романовский Артем 1990 СК "Tri-O" Локомоти - 73 - - - - 0 - - 73 83 84 Бабинович Илья 1991 СК "Камволь" - 70 - - - 0 - - 0 70 84 85 Староселец Сергей 1990 Лично - 57 - - - - - - - 57 85 86 Ярикович Олег 1991 СК "Буг" - 39 - - - - - - - 39 86 87 Посыпкин Максим 1990 Лично - - - - - - 3 - - 3 87 88 Андриевич Евгений 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 88 89 Ахрамович Владимир 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - 0 88 90 Баран Сергей 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 88 91 Боярин Иван 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 88 92 Васильев Андрей 1990 Лично - - - - - - 0 - - 0 88 93 Гайдуков Павел 1990 Лично - - - - - - 0 - - 0 88 94 Гольников Дмитрий 1990 КСО "Чериков" - - - - 0 - - - - 0 88 95 Грицевич Юрий 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 88 96 Гуринович Вячеслав 1991 Лично - - - - - - 0 - - 0 88 97 Гущенко Василий 1991 Лично - 0 - - - - - - - 0 88 98 Желдак Иван 1991 Лично 0 0 0 - - - - - - 0 88 99 Ковалёв Дмитрий 1991 Лично - - - - - - - - 0 0 88 100 Ковалев Илья 1991 Лично - - - - - - 0 - - 0 88 101 Корнеев Виталий 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 88 102 Махин Андрей 1991 СК "Буг" - 0 - - - - - - - 0 88 103 Мешко Роман 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 88 104 Минченков Артем 1991 Лично - 0 - - - - - - - 0 88 105 Нарута Роман 1991 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - 0 88 106 Недолугин Евгений 1990 Лично - - - - - - - - 0 0 88 107 Новак Иван 1991 Лично - 0 - - - - - - - 0 88 108 Панов Роман 1991 Лично - - 0 - - - - - - 0 88 109 Паседкин Дмитрий 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 88 110 Пекарский Вадим 1991 Лично - - - 0 - - - - - 0 88 111 Подобедов Артем 1990 СК "Tri-O" Локомоти - - - - - - 0 - - 0 88 112 Прищепов Толя 1991 Лично - - - - - - 0 - - 0 88 113 Пуренок Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 88 114 Савицкий Ян 1991 Лично - 0 - - - - - - - 0 88 115 Садовский Сергей 1990 Лично - - - - - - 0 - - 0 88 116 Стаселько Павел 1991 Лично - - - - - - 0 - - 0 88 117 Степанов Антон 1991 Лично - - - - - - 0 - - 0 88 118 Тимошко Евгений 1990 КСО "Волк" - - - - 0 0 - - - 0 88 119 Тюрин Виталий 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 88 120 Фомин Виктор 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 88 121 Чернышевич Андрей 1991 Лично - 0 - - - - - - - 0 88 122 Шагин Александр 1990 СК "Tri-O" Локомоти - - - - - - 0 - - 0 88 123 Шумелев Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 88 124 Ярошук Сергей 1991 Лично - 0 - - - - - - - 0 88 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа М18 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Крюков Дмитрий 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 963 990 - 752 - - - 976 3681 1 2 Дедовец Андрей 1988 КСО "Белая Русь" 634 - 864 - 1000 1000 - - - 3498 2 3 Сахончик Александр 1988 КСО "Березино" 799 769 825 - - - - - 861 3254 3 4 Тамбасов Юрий 1989 СТК "Арго" - 929 1000 - - - 1000 - - 2929 4 5 Дедовец Евгений 1989 КСО "Белая Русь" 1000 914 879 - - - - - - 2793 5 6 Алексеенок Алексей 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 759 969 - - - - - 1000 2728 6 7 Яблонский Александ 1988 СТК "Арго" - 647 791 - 652 - 571 - - 2661 7 8 Салин Андрей 1988 СТК "Арго" - 1000 904 - 706 - - - - 2610 8 9 Касперович Алексан 1988 КСО "Волк" - 738 837 681 - - - - 337 2593 9 10 Федотенко Сергей 1989 СТК "Арго" - 802 861 - - - 887 - - 2550 10 11 Полежаев Иван 1988 КСО "Волк" - 696 726 1000 - - - - - 2422 11 12 Наскалов Михаил 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - 706 - - - 823 - - 854 2383 12 13 Лаппо Юрий 1988 КСО "Березино" 783 795 0 - 733 - - - 66 2377 13 14 Макеенко Михаил 1989 СТК "Арго" - 838 837 - - - 668 - - 2343 14 15 Монич Денис 1989 Лично - 0 0 - 540 680 - - 777 1997 15 16 Дятлов Максим 1989 СК "Фандок" - 643 594 - 754 - - - - 1991 16 17 Шинкевич Алексей 1988 КСО "Березино" 640 700 - - - - - - 538 1878 17 18 Гудимчик Алексей 1988 КСО "БНТУ" - 804 802 - - - - - - 1606 18 19 Прокофьев Глеб 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - - 711 - - 447 - - 398 1556 19 20 Деля Игорь 1988 Лично - 700 758 - - - - - - 1458 20 21 Санников Павел 1988 КСО "Белая Русь" - - - - 441 - - - 909 1350 21 22 Тумаков Вадим 1988 СКО "Торпедо" - - - - 467 - - - 883 1350 21 23 Ходан Александр 1988 Лично - 578 750 - 0 - - - - 1328 23 24 Корнышев Сергей 1989 СК "Фандок" - 380 417 - 357 - - - - 1154 24 25 Маркулевич Алексан 1988 СК "Вилия" 497 - - - - - - - 572 1069 25 26 Прищепов Евгений 1989 СК "Фандок" - 357 346 - 342 - - - - 1045 26 27 Морозов Алексей 1988 КСО "Белая Русь" - - - - 449 - - - 550 999 27 28 Веремейчик Антон 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 505 - - 399 - - - 76 980 28 29 Мищенко Виктор 1988 Лично - - - - - - - - 753 753 29 30 Левицкий Денис 1988 КСО "Волк" 363 387 - 0 - - - - - 750 30 31 Ткачук Вадим 1989 КСО "Волк" - - 489 0 170 - - - - 659 31 32 Чехлов Артур 1988 СК "Камволь" - 0 - - - - - - 653 653 32 33 Довнар Павел 0 КО "БГУ" 642 - - - - - - - - 642 33 34 Бандарович Дмитрий 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 393 78 164 - - 635 34 35 Вакульчик Алексей 1988 КО "БГУ" - - - - - - - - 635 635 34 36 Макаров Дмитрий 1988 Лично - 561 - - - - - - - 561 36 37 Чудук Владимир 1989 Лично - 538 - - - - - - - 538 37 38 Солдатенков Евгени 1988 КСО "Чериков" - - - - 519 - - - - 519 38 39 Данилевич Олег 0 СКО "Орион" 503 - - - - - - - - 503 39 40 Зеленко Василий 1989 КСО "Белая Русь" - 502 0 - - - - - - 502 40 41 Лисай Алексей 1989 Лично - - 499 - - - - - - 499 41 42 Кипень Андрей 1989 Лично - 496 - - - - - - - 496 42 43 Макаревич Максим 1989 Лично - 473 - - - - - - - 473 43 44 Федорышкин Алексан 1988 СКО "Торпедо" - - - - 459 - - - - 459 44 45 Шиманский Владимир 0 СКО "Орион" 433 - - - - - - - - 433 45 46 Тихомиров Никита 0 КО "БГУ" 429 - - - - - - - - 429 46 47 Кулик Николай 1989 Лично - 382 - - - - - - - 382 47 48 Криваков Максим 1989 Лично - 355 - - - - - - - 355 48 49 Мартысюк Виталий 1989 Лично - 352 - - - - - - - 352 49 50 Никитин Алексей 1988 КСО "Чериков" - - - - 351 - - - - 351 50 51 Титенков Максим 0 СК "Вилия" 329 - - - - - - - - 329 51 52 Тарналицкий Максим 1988 Лично - - - - - - - - 315 315 52 53 Ракинский Иван 1988 Лично - 312 - - - - - - - 312 53 54 Чурак Анатолий 1988 СК "Фандок" - 299 - - - - - - - 299 54 55 Бусько Владимир 1989 Лично - 296 - - - - - - - 296 55 56 Болдыш Виталий 1989 СК "Фандок" - 293 - - - - - - - 293 56 57 Плоткин Артем 1988 СКО "Торпедо" - - - - 262 - - - 0 262 57 58 Похомович Руслан 1988 Лично - - - - - - - - 253 253 58 59 Мелюх Максим 0 Лично 242 - - - - - - - - 242 59 60 Гусько Николай 1989 СК "Камволь" - - - - - - 209 - - 209 60 61 Плющевский Павел 1989 КСО "Волк" - 0 - 0 194 - - - - 194 61 62 Товпеко Дмитрий 0 СКО "Орион" 188 - - - - - - - - 188 62 63 Жуков Дмитрий 1988 Лично - - - - - - - - 143 143 63 64 Корогвич Евгений 1988 Лично - 133 - - - - - - - 133 64 65 Барсуков Александр 0 Лично 125 - - - - - - - - 125 65 66 Апанасевич Сергей 0 СК "БГПУ" 71 - - - - - - - - 71 66 67 Моисеев Андрей 1989 Лично - - - - - - 52 - - 52 67 68 Дубовский Александ 0 СК "БГПУ" 21 - - - - - - - - 21 68 69 Чуйко Евгений 0 СК "Вилия" 12 - - - - - - - - 12 69 70 Семчук Дмитрий 1988 Лично - - - - - - 10 - - 10 70 71 Авраменко Виктор 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 0 - - - 0 - - 0 0 71 72 Бондаренко Сергей 1989 Лично - - - - - - - - 0 0 71 73 Бондарович Андрей 1988 Лично - - - - 0 - - - - 0 71 74 Волосач Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 71 75 Волынець Ярослав 1989 Лично - 0 - - - - - - - 0 71 76 Горбачёв Николай 1989 Лично - - - - - - - - 0 0 71 77 Жданович Марат 1989 Лично - 0 - - - - - - - 0 71 78 Зайцев Дмитрий 0 СК "Вилия" 0 - - - - - - - - 0 71 79 Зеленковец Денис 0 СК "Вилия" 0 - - - - - - - - 0 71 80 Казеко Артём 1988 Лично - - - - - - - - 0 0 71 81 Лебедев Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 71 82 Лопатко Игорь 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 71 83 Подстенный Евгений 1989 Лично - - - - - - - - 0 0 71 84 Прудниченко Дмитри 1988 Лично - - - - - - 0 - - 0 71 85 Прямушко Дмитрий 1989 Лично - 0 - - - - - - - 0 71 86 Савченко Дмитрий 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 71 87 Сидоревский Алекса 1989 СКО "Торпедо" - - - - 0 0 - - - 0 71 88 Сокурец Антон 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 71 89 Титков Геннадий 1989 КСО "Чериков" - - - - 0 0 - - - 0 71 90 Устин Владимир 1988 СК "БГПУ" - - - - - - - - 0 0 71 91 Федоров Андрей 1989 Лично - 0 - - - - - - - 0 71 92 Харбандиди Алексей 1988 Лично - 0 - - - - - - - 0 71 93 Худалей Никита 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 71 94 Чернявский Виктор 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 71 95 Чешун Григорий 1989 Лично - 0 - - - - - - - 0 71 96 Юревич Александр 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - 0 71 97 Якимчук Андрей 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - 0 71 98 Якубович Валерий 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 71 99 Яцкевич Максим 1989 Лично - - - - - - 0 - - 0 71 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа М21 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Крапивко Дмитрий 1983 КСО "Волк" 1000 900 1000 0 718 1000 - 901 970 5771 1 2 Мелешко Евгений 1984 КО "БГУ" 838 920 888 983 624 876 799 918 1000 5585 2 3 Белянко Илья 1985 КО "БГУ" 923 949 840 - 850 773 - 903 867 5332 3 4 Михалкин Дмитрий 1980 КСО "Маяк-Ориентир" - 1000 895 - 1000 962 1000 - - 4857 4 5 Злобин Денис 1982 СТК "Мэта" - 977 901 - 977 - - 820 973 4648 5 6 Кухто Пётр 1981 КО "БГУ" - 750 695 767 772 685 531 804 598 4473 6 7 Новак Дмитрий 1986 КСО "Белая Русь" 833 823 634 - 693 566 - 741 - 4290 7 8 Миронов Дмитрий 1980 СК "Камволь" 869 793 - - - 849 - 804 893 4208 8 9 Стрельцов Максим 1983 КСО "Маяк-Ориентир" - 915 - - - 729 902 383 953 3882 9 10 Саванович Виталий 1978 КСО "Маяк-Ориентир" - 663 669 881 580 582 - - 384 3759 10 11 Рыжков Сергей 1984 КСО "БНТУ" - 949 869 - - - 892 1000 - 3710 11 12 Шамшур Дмитрий 1985 СК "Буг" - - 929 1000 818 - - 896 - 3643 12 13 Киряков Андрей 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - 769 - - - 722 586 867 643 3587 13 14 Войцехович Руслан 1986 КО "БГУ" 691 828 - - 610 564 - 721 - 3414 14 15 Черный Виталий 1987 СТК "Арго" - 748 788 - - - 866 963 - 3365 15 16 Солодкин Сергей 1984 КО "БГУ" - 873 634 - - - 739 847 - 3093 16 17 Астровлянчик Серге 1985 КСО "Березино" 742 771 712 - - - - 711 0 2936 17 18 Федоришкин Вячесла 1983 КО "БГУ" 418 528 465 0 410 359 363 584 500 2905 18 19 Трасковский Дмитри 1986 СК "Камволь" 645 - 444 605 60 356 - 548 294 2892 19 20 Маковский Владимир 1985 КО "БГУ" 759 781 717 0 - 619 - 0 0 2876 20 21 Хомич Игорь 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - 643 - - 760 - - 654 591 2648 21 22 Шилак Алексей 1977 КАСА "Заслаўе" 615 652 - - - 670 - 697 - 2634 22 23 Пашута Александр 1986 СТК "Арго" - 681 669 - - - 540 551 - 2441 23 24 Лабчэўскі Аляксей 1982 КСО "БНТУ" - - 0 - - 715 910 768 - 2393 24 25 Мулярчик Константи 1986 КО "БГУ" 696 624 654 0 - 322 - - - 2296 25 26 Сакович Антон 1983 КО "БГУ" 807 750 682 - - - - - - 2239 26 27 Пенкрат Виталий 1984 КСО "Березино" 437 593 545 - - - - 663 0 2238 27 28 Яковлев Андрей 1981 КО "БГУ" 563 587 0 - - 487 - - 506 2143 28 29 Минчуков Александр 1973 СК "Камволь" - 703 - - 771 608 - - - 2082 29 30 Холод Павел 1976 КСО "Маяк-Ориентир" - 785 - - - 573 - 703 - 2061 30 31 Юрок Антон 1987 КО "БГУ" - 585 - 0 - 409 499 513 - 2006 31 32 Мурашко Андрей 1968 СКО "Орион" - - - - - 646 - 753 595 1994 32 33 Платонов Дмитрий 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - 672 - - - 639 641 - - 1952 33 34 Ванькевич Дмитрий 1973 КСО "Березино" 594 685 - - - - - 606 - 1885 34 35 Давидович Дмитрий 1981 КО "БГУ" - - - - 319 448 528 - 481 1776 35 36 Касач Вячеслав 1984 СК "Камволь" 542 562 - 494 - 157 - - - 1755 36 37 Беспалов Роман 1978 КСО "Белая Русь" - - - - 832 - - 842 - 1674 37 38 Писарчик Сергей 1980 КО "БГУ" - - - - - - 680 920 0 1600 38 39 Артихович Александ 1972 СКО "Орион" 472 553 - - - - - 364 200 1589 39 40 Лемачко Андрей 1985 СТК "Арго" - 0 849 - - - 699 - - 1548 40 41 Прытков Валерий 1975 ТК "Пилигрим" 397 253 415 - - - - 197 240 1502 41 42 Буковец Артем 1975 СК "Tri-O" Локомоти - 674 - - - - 739 - - 1413 42 43 Малевич Павел 1986 КО "БГУ" 494 374 427 - 116 - - - - 1411 43 44 Старков Андрей 1983 КСО "Волк" - 507 239 0 - - - 611 - 1357 44 45 Кунский Андрей 1980 СКО "Орион" - - 703 - - - - - 618 1321 45 46 Горбач Виталий 1987 Лично - 572 701 - - - - - - 1273 46 47 Кушнир Андрей 1981 СТК "Мэта" - - - - 592 - - 680 - 1272 47 48 Шахметов Константи 1986 КСО "БНТУ" - - 588 - 175 495 - - - 1258 48 49 Сушинский Андрей 1984 КСО "Березино" 0 602 - - - - - 632 - 1234 49 50 Гиржадович Алексей 1986 КО "БГУ" 643 0 554 - - - - - - 1197 50 51 Мищенко Виктор 1988 Лично - - - - 604 577 - - - 1181 51 52 Захарчук Сергей 1977 Лично - 595 - - - - - 566 - 1161 52 53 Каранкевич Андрей 1987 СКО "Кронан" - - 558 - - - - 522 - 1080 53 54 Кузнецов Владимир 1970 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 541 487 1028 54 55 Васькович Павел 1987 Лично - - - - 376 562 - - - 938 55 56 Журавлёв Андрей 1978 СКО "Немига-Норд" - - - - - - - 930 - 930 56 57 Тамбасов Юрий 1989 СТК "Арго" - - - - - - - 923 - 923 57 58 Ветошкин Дмитрий 1985 Лично - - - - 443 467 - - - 910 58 59 Оришко Олександр 1983 Лично - 908 - - - - - - - 908 59 60 Дубинин Михаил 1977 Лично - - - - - - - 450 440 890 60 61 Журавлёв Вячеслав 1976 СКО "Немига-Норд" - - - - - - - 877 - 877 61 62 Сосновский Антон 1987 КО "БГУ" - - 0 - - - - 853 - 853 62 63 Нарышкин Михаил 1975 СК "Камволь" - - 481 - - 369 - - - 850 63 64 Рыжков Юрий 1962 Лично - - - - - - - 826 - 826 64 65 Салин Андрей 1988 СТК "Арго" - - - - - - - 811 - 811 65 66 Сахончик Александр 1988 КСО "Березино" - - - - - - - 785 - 785 66 67 Крюков Дмитрий 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 757 - 757 67 68 Сокол Егор 1985 КАСА "Заслаўе" - 732 - - - - - - - 732 68 69 Новосад Павел 1984 Лично - 715 - - - - - - - 715 69 70 Петрочук Дмитрий 1980 Лично - 703 - - - - - - - 703 70 71 Лундышев Денис 1983 СК "Буг" - 461 213 - - - - - - 674 71 72 Федотенко Сергей 1989 СТК "Арго" - - - - - - - 658 - 658 72 73 Макеенко Михаил 1989 СТК "Арго" - - - - - - - 645 - 645 73 74 Коршунов Евгений 1968 Лично - - 636 - - - - - - 636 74 75 Лаппо Юрий 1988 КСО "Березино" - - - - - - - 627 - 627 75 76 Афанасьев Иван 1979 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 623 - - - 623 76 77 Касперович Алексан 1988 КСО "Волк" - - - - - - - 620 - 620 77 78 Яблонский Александ 1988 СТК "Арго" - - - - - - - 620 - 620 77 79 Воронов Влад КСО "Динамо" - - - - - 613 - - - 613 79 80 Плющевский Павел 1989 КСО "Волк" - - - - - - - 613 - 613 79 81 Полежаев иван 1988 КСО "Волк" - - - - - - - 613 - 613 79 82 Карелин Андрей 1973 СТК "Арго" - 292 319 - - - - - - 611 82 83 Мемелов Алексей 1988 КО "БГУ" - - - - - 327 - 281 - 608 83 84 Рогалевич Сергей 1983 СК "Вилия" - - 607 - - - - - - 607 84 85 Гудимчик Алексей 1988 КСО "БНТУ" - - - - - - - 592 - 592 85 86 Савельев Евгений 1987 Лично - - - - 587 - - - - 587 86 87 Культиясов Виталий 1990 СКО "Кронан" - - - - - - - 586 - 586 87 88 Лычков Игорь 1983 КСО "БНТУ" - - 579 - - - - - - 579 88 89 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 323 - 254 - 577 89 90 Соболев Олег Лично - - - - - 576 - - - 576 90 91 Кононов Сергей 1973 СТК "Арго" - - 567 - - - - - - 567 91 92 Казеко Артём 1988 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - 557 - 557 92 93 Бандарович Дмитрий 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 553 - 553 93 94 Бригинец Константи 1978 СТК "Арго" - - - - - - 552 - - 552 94 95 Витошкин Дмитрий 1985 КСО "БНТУ" - - - - - - - 549 - 549 95 96 Киприянович Вячесл 0 Лично 546 - - - - - - - - 546 96 97 Гошко Владимир 1986 Лично - 536 - - - - - - - 536 97 98 Верхотуров Алексей 0 КО "БГУ" 531 - - - - - - - - 531 98 99 Канарский Валерий 1957 СКО "Орион" - - - - - - - 530 - 530 99 100 Виненко Александр 1981 Лично - - 525 - - - - - - 525 100 101 Грузд Александр 0 КО "БГУ" 522 - - - - - - - - 522 101 102 Яковлев Андрей 1990 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - 89 433 - 522 101 103 Титович Егор 1981 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 518 - 518 103 104 Ясюченя Сергей 1990 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 518 - 518 103 105 Красько Павел 1980 СК "Камволь" - - 508 - - - - - - 508 105 106 Лихтарев Андрей 1990 СКО "Кронан" - - - - - - - 499 - 499 106 107 Ерко Андрей 1982 Лично - 492 - - - - - - - 492 107 108 Алексеев Юрий 1958 КСО "БНТУ" - - - - - - - 489 - 489 108 109 Войцехович Артур 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 488 - 488 109 110 Войтович Сергей 1985 СКО "Кронан" - - - - - - - 479 - 479 110 111 Неделько Владислав 0 Лично 478 - - - - - - - - 478 111 112 Бажанский Виталий 1982 КСО "БНТУ" - - 477 - - - - - - 477 112 113 Ятковский Мирак 1987 СКО "Кронан" - - 477 - - - - - - 477 112 114 Егоров Дмитрий 1987 Лично 475 - - - - - 0 - - 475 114 115 Шатерник Евгений 1980 Лично - 472 - - - - - - - 472 115 116 Морозов Андрей 1965 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 471 - 471 116 117 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 62 - 401 - 463 117 118 Харлампович Сергей 1986 СК "Буг" - - 457 - - - - - - 457 118 119 Дудик Владимир 1982 СК "БГПУ" - - - - - - - 456 - 456 119 120 Андреюк Михаил 1983 Лично - 450 - - - - - - - 450 120 121 Дубинчик Денис 0 СК "БГПУ" 445 - - - - - - - - 445 121 122 Вакульчик Алексей 1988 КО "БГУ" - - - - - - - 442 - 442 122 123 Матвиеня Александр 1986 Лично - 437 - - - - - - - 437 123 124 Обернихин Игорь 0 Лично 436 - - - - - - - - 436 124 125 Лапекин Максим 1971 СК "Днепр" - - - - 432 - - - - 432 125 126 Греков Артём 1980 Лично - - - - - - - 422 - 422 126 127 Ходан Александр 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 414 - 414 127 128 Ліповіч Аляксандр 1982 СКО "Орион" - - - - - - 412 - - 412 128 129 Тротюк Александр 1982 СК "Буг" - - 406 - - - - - - 406 129 130 Ародь Эдвард 1961 СКО "Кронан" - - - - - - - 405 - 405 130 131 Карконников Вадим 1986 СТК "Мэта" - - - - 402 - - - - 402 131 132 Сафранович Сергей 1984 КО "БГУ" - - 397 - - - - - - 397 132 133 Трапезников Никола 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 248 - 146 - 394 133 134 Раков Николай 1955 СТК "Арго" - - - - - - - 392 - 392 134 135 Мягков Андрей КСО "Динамо" - - - - - 386 - - - 386 135 136 Корнелюк Александр 1986 СК "Буг" - - 385 - - - - - - 385 136 137 Титович Евгений 1948 Лично - - - - - - - 383 - 383 137 138 Зайцев Игорь Лично - - 381 - - - - - - 381 138 139 Наталевич Вячеслав 1956 Лично - - - - - - - 380 - 380 139 140 Павлов Дмитрий КСО "Динамо" - - - - - 376 - - - 376 140 141 Морозов Алексей 1988 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 374 - 374 141 142 Благородный Евгени 1990 КСО "Березино" - - - - - - - 373 - 373 142 143 Тугушев Сергей 1973 Лично - - 371 - - - - - - 371 143 144 Карконников Вадим 1985 СК "Камволь" - - - - - - - 370 - 370 144 145 Бульбенов Владимир 1961 КО "Трактор" - - - - - - - 369 - 369 145 146 Копать Олег 0 Лично 360 - - - - - - - - 360 146 147 Жуковский Илья 1984 СК "Стандарт" - - 353 - - - - - - 353 147 148 Коновчук Дмитрий 1981 Лично - 349 - - - - - - - 349 148 149 Ткачук Вадим 1989 КСО "Волк" - - - - - - - 349 - 349 148 150 Лукьянов Антон 1986 Лично - 345 - - - - - - - 345 150 151 Михайлик Олег 0 СК "БГПУ" 339 - - - - - - - - 339 151 152 Давыдик Евгений 1990 СКО "Кронан" - - - - - - - 331 - 331 152 153 Кручина Антон 1986 СК "Камволь" 326 - - 0 - - - - - 326 153 154 Липович Александр 1982 СКО "Орион" - - - - - - - 0 325 325 154 155 Усманов Юрий 1972 Лично - - - - - 319 - - - 319 155 156 Новак Александр 1960 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 306 - 306 156 157 Шинкевич Алексей 1988 КСО "Березино" - - - - - - - 292 - 292 157 158 Печко Андрей 1977 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 291 - - - 291 158 159 Триденский Геннади 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 282 - 282 159 160 Чурак Анатолий 1986 СК "Фандок" - - - - 281 - - - - 281 160 161 Галабурда Александ 1986 Лично - - 280 - - - - - - 280 161 162 Давыдов Дмитрий 1975 Лично - - - - - 278 - - - 278 162 163 Гракович Дмитрий 1987 Лично - - - 275 - - - - - 275 163 164 Веренич Евгений 1986 Лично - 272 - - - - - - - 272 164 165 Пунько Пётр 1956 СК "Камволь" - - - - - - - 271 - 271 165 166 Мацкевич Виталий 1986 Лично - - 268 - - - - - - 268 166 167 Долинский Игорь 1985 Лично - 266 - - - - - - - 266 167 168 Бабич Виктор 1972 СК "Камволь" - - - - - 256 - - - 256 168 169 Малахов Игорь 1865 Лично - - - - - - - 256 - 256 168 170 Маркулевич Алексан 1988 СК "Вилия" - - - - - - - 255 - 255 170 171 Воронов Сергей КСО "Динамо" - - - - - 253 - - - 253 171 172 Солдаткин Михаил 1976 Лично - 246 - - - - - - - 246 172 173 Роговский Виталий 1953 ОК "Пралеска" - - - - - - - 234 - 234 173 174 Кудрявцев Алексей 1990 КСО "Березино" - - - - - - - 229 - 229 174 175 Струнец Иван 1983 Лично - - 227 - - - - - - 227 175 176 Гусев Владимир 1979 Лично - 224 - - - - - - - 224 176 177 Грицук Иван 1985 Лично - 223 - - - - - - - 223 177 178 Вассеха Дмитрий 1986 Лично - - - - - - 210 - - 210 178 179 Синицкий Евгений 1986 КО "БГУ" - - - - - 186 - 0 - 186 179 180 Семенович Сергей 0 СК "Вилия" 185 - - - - - - - - 185 180 181 Алхимов Анатолий Лично - - - - - 184 - - - 184 181 182 Зайцев Владимир 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 177 - 177 182 183 Корзюк Кирилл 1977 СК "Вилия" - - - - - - - - 175 175 183 184 Кузнецов Эдуард 0 КСО "Белая Русь" 167 - - - - - - - - 167 184 185 Скорб Леонид 1986 Лично - - 153 - - - - - - 153 185 186 Петлицкий Евгений 1987 КО "БГУ" - - 131 - - - - - - 131 186 187 Юревич Михаил 0 СК "БГПУ" 131 - - - - - - - - 131 186 188 Яновский Анатолий 1987 Лично - - - - - - 125 - - 125 188 189 Кругленя Александр 1984 Лично - 100 0 - - - - - - 100 189 190 Шестак Дмитрий 1980 Лично - 98 - - - - - - - 98 190 191 Цвирко Максим 0 Лично 90 - - - - - - - - 90 191 192 Жодик Владимир 1986 Лично - 87 - - - - - - - 87 192 193 Дроздов Игорь 1968 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 72 72 193 194 Макаревич Иосиф 1960 КО "Камертон" - - - - - - - 68 - 68 194 195 Крееренко Дмитрий 1979 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 60 60 195 196 Захаров Виталий 1980 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 59 59 196 197 Матусевич Владимир 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 56 - 56 197 198 Устин Владимир 0 СК "БГПУ" 52 - - - - - - - - 52 198 199 Кононович Александ 1982 Лично - 23 - - - - - - - 23 199 200 Кукель Генрих 1970 СК "БГПУ" - - - - - - - 9 - 9 200 201 Воронин Вадим 1980 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 1 1 201 202 Авраменко Виктор 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 0 - 0 202 203 Акулович Павел 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - 0 202 204 Алексеенко Геннади 1977 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 0 0 202 205 Бжиский Артур 1987 Лично - - 0 - - - - - - 0 202 206 Волохов Роман 1977 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 0 0 202 207 Гетманов Артем 1987 Лично - - - - - - 0 - - 0 202 208 Глинский Артем 1986 Лично - 0 - - - - - - - 0 202 209 Дженжера Евгений 1987 Лично - - - - - - - 0 - 0 202 210 Засим Дмитрий 1987 Лично - 0 - - - - - - - 0 202 211 Кадамов Александр 1983 Лично - - - - - - - - 0 0 202 212 Киселев Владимир 1975 КСО "Волк" - 0 0 - - - - - - 0 202 213 Корней Евгений 1985 Лично - 0 - - - - - - - 0 202 214 Круподеров Андрей 1983 Лично - 0 - - - - - - - 0 202 215 Круподеров Евгений 1986 Лично - - 0 - - - - - - 0 202 216 Ляхов Дмитрий 1987 КО "БГУ" - 0 - - - - - - - 0 202 217 Марчук Илья 1987 Лично 0 0 - - - - - - - 0 202 218 Медведев Константи 1990 СК "Камволь" - - - - - - - 0 - 0 202 219 Мороз Иван 1955 КО "Камертон" - - - - - - - 0 - 0 202 220 Савостюк Игорь 1979 Лично - 0 - - - - - - - 0 202 221 Савчук Владимир 1987 Лично - - 0 - - - - - - 0 202 222 Селезнёв Виталий 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - 0 202 223 Табола Сергей 1988 Лично - 0 - - - - - - - 0 202 224 Томашев Алексей 1981 КСО "Маяк-Ориентир" - - 0 - - - - - - 0 202 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа М40 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Алексеев Юрий 1958 КСО "БНТУ" 816 770 651 1000 311 - 682 - 994 4913 1 2 Денисов Валерий 1963 КСО "Белая Русь" 1000 1000 1000 - 1000 - - - - 4000 2 3 Звонцов Игорь 1962 КСО "Азимут-Спартак - - - - 861 1000 1000 - - 2861 3 4 Морозов Андрей 1964 КСО "Белая Русь" 887 816 - - 880 - - - - 2583 4 5 Сенченко Григорий 1958 КСО "БНТУ" 702 564 474 - - 564 - - - 2304 5 6 Важник Александр 1958 СК "Стандарт" - - - 675 103 675 0 - 489 1942 6 7 Канарский Валерий 1957 СКО "Орион" - 922 - - - - 812 - - 1734 7 8 Новак Александр 1958 КСО "Белая Русь" - 372 447 - 342 - - - 562 1723 8 9 Кутузов Сергей 1961 СК "Фандок" - 559 530 - 560 - - - - 1649 9 10 Изотов Геннадий 1962 КО "Трактор" 625 - - - - - - - 837 1462 10 11 Чёрный Павел 1964 Лично - - - - 705 751 - - 0 1456 11 12 Ародь Эдвард 1961 СКО "Кронан" - 559 - 781 - - - - - 1340 12 13 Медведев Михаил 1958 КО "Трактор" - - - - 465 - - - 861 1326 13 14 Луговцов Алексей 1962 Лично - - - - 744 563 - - - 1307 14 15 Новолаев Сергей 1957 КСО "БНТУ" 441 415 415 - - - - - - 1271 15 16 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 258 - - - 853 1111 16 17 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - - - - - 1000 - - - 1000 17 18 Чехлов Виктор СКО "Немига-Норд" - - - - - - - - 1000 1000 17 19 Туркин Владимир 1957 КО "Трактор" - - - - 394 - - - 574 968 19 20 Горбач Юрий 1960 Лично - 850 0 - - - - - - 850 20 21 Триденский Геннади 0 СК "Пеленг-Вымпел" 814 - - - - - - - - 814 21 22 Крылов Борис 1957 Лично - - 653 - - - - - - 653 22 23 Кубарко Федор 1965 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 621 - - - - 621 23 24 Цыкунов Сергей 1961 СТК "Арго" - - - - 607 - - - - 607 24 25 Войцехович Артур 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 542 - - - - 542 25 26 Шелкуненко Леонид 1957 СК "Вилия" - - - - - 450 - - 0 450 26 27 Зайцев Владимир 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 437 437 27 28 Бучилко Юрий 1967 КСО "Волк" - - 304 - - - - - - 304 28 29 Курлович Владимир 1962 КСО "Волк" 0 235 33 - 0 0 0 - - 268 29 30 Залезей Валерий 1958 СК "Стандарт" - - - - - - - - 267 267 30 31 Ботько Александр 1960 Лично - - - 0 - - - - - 0 31 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Группа М50 --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 Сумма Место Минск Брест Гродно Волков.Бобруйск Полоцк Витебск Минск Минск --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Наталевич Вячеслав 1956 СКО "Витязь" 973 - 916 - - 1000 887 - 849 4625 1 2 Мелешко Андрей 1955 КО "БГУ" - 1000 951 1000 - - - - - 2951 2 3 Языков Леонид 1956 СКО "Торпедо" - - - - 1000 874 - - 1000 2874 3 4 Раков Николай 1955 СТК "Арго" - - - - 271 691 1000 - 631 2593 4 5 Пунько Пётр 1956 СК "Камволь" 1000 - - - - - - - 958 1958 5 6 Ковальчук Виктор 1947 СК "Стандарт" - 388 - 527 256 376 - - 175 1722 6 7 Жуковский Владимир 1955 СК "Стандарт" - 610 868 - - - - - 228 1706 7 8 Титович Евгений 1948 КО "Трактор" 891 - - - - - - - 766 1657 8 9 Нехай Геннадий 1949 СК "Стандарт" - 808 409 - - - - - 396 1613 9 10 Трифоненко Василий 1952 КСО "Чериков" - - - - 759 831 - - - 1590 10 11 Клоповский Сергей 1955 СК "Стандарт" - - - - 673 803 - - 113 1589 11 12 Бульбенов Владимир 1951 КО "Трактор" 959 - - - - - - - 612 1571 12 13 Трапезников Никола 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 716 - - - 547 1263 13 14 Марченко Викентий 1956 КСО "Маяк-Ориентир" - 599 658 - - - - - - 1257 14 15 Васневский Сергей 1956 СКО "Витязь" - - - - 670 466 - - - 1136 15 16 Красильников Викто 1948 КО "БГУ" 619 - - - - - - - 445 1064 16 17 Асылов Альберт 1955 Лично - - 1000 - - - - - - 1000 17 18 Бессарабов Леонид 1947 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 622 272 - - 894 18 19 Яковкин Игорь 0 КСО "БНТУ" 833 - - - - - - - - 833 19 20 Триденский Генадий 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 821 821 20 21 Буковец Анатолий 1950 СК "Tri-O" Локомоти - 755 - - - - - - - 755 21 22 Порхунов Владимир 1949 Лично - - - - - 720 - - - 720 22 23 Поляк Александр 1955 КСО "БНТУ" 279 436 - - - - - - - 715 23 24 Мосин Павел 1951 КО "Трактор" 474 - - - - - - - 64 538 24 25 Нехаль Геннадий СК "Стандарт" - - - - - 524 - - - 524 25 26 Мороз Иван 0 КО "Камертон" 506 - - - - - - - - 506 26 27 Маковский Анатолий 1950 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - - 483 483 27 28 Толстихин Леонид 1953 Лично - 467 - - - - - - - 467 28 29 Пархунов Владимир Лично - - - - - - 439 - - 439 29 30 Зверинцев Иван 1955 КАСА "Заслаўе" - - - - - - - - 411 411 30 31 Гутковский Виталий 0 КСО "БНТУ" 407 - - - - - - - - 407 31 32 Черемисинов Дмитри 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - 340 - - - 64 404 32 33 Кожан Михаил 1946 СТК "Арго" - - - - - 377 - - - 377 33 34 Парфенов Сергей 1956 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 133 - - 217 350 34 35 Киряков Валерий 1939 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 176 - - - 176 35 36 Кондратьев Владими 1938 КСО "Белая Русь" 43 129 - - 0 - - - - 172 36 37 Третевич Борис 1955 Лично - 54 - - - - - - - 54 37 38 Алхимов Виталий Лично - - - - - 13 - - - 13 38 39 Абрамов Владимир 1937 КСО "Волк" - - - 0 - - - - - 0 39 40 Арсентьев Виктор 1954 Лично - - 0 - - - - - - 0 39 41 Геращенко Владимир 1951 КО "Трактор" - - - - - - - - 0 0 39 42 Зеленин Владимир 1948 Лично - - - 0 - - - - - 0 39 43 Мовко Сергей 1955 Лично - - 0 - - - - - - 0 39 44 Чумаков Иван 1946 СКО "Витязь" - - - - - 0 - - - 0 39 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Дыстанцыі: 23.03.2006 - Мінск, "Вясна-2006", КСА "Маяк-Арыенцір", гал. суддзя Павел Холад. Вынікі: Частка 1 Частка 2 31.03.2006 - Брэст, "Брэсцкая пралеска 2006", СК "Буг", гал. суддзя Алег Копаць 14.04.2006 - Гродна, Левапабярэжная, Адкрыты Кубак Гродна 2006, СКА "Кронан", гал. суддзя Эдвард Арадзь, дыст. Яўген Далінін 14.07.2006 - Ваўкавыск, м/р Сонечны, Адкрыты Кубак "ВОЛКа", КСА "Воўк", гал. суддзя Уладзімір Курловіч, дыст. Аляксей Лабчэўскі 23.07.2006 - Бабруйск, Лясная Казка, "FanDOK Cup 2006", СК "Фандок", гал. суддзя Віталь Грахоўскі 29.07.2006 - Полацк, в. Зарэчкі, Адкрыты чэмпіянат г. Полацка, СТКК "Арго", гал. суддзя Пётр Міронаў, дыст. Пётр Міронаў 02.09.2006 - Віцебск, в. Лётцы, Мемарыял Машэрава, СКА "Віцязь", гал. суддзя Кацярына Васіллева, дыст. Паліна Хлопкава 09.09.2006 - Мінск, Музей Валуноў, Чэмпіянат Беларусі па спрынту, СК "БДУ", гал. суддзя Андрэй Якаўлеў, дыст. Віталь Мялешка 16.09.2006 - Мінск, Калодзішчы, "Белая Русь 2006", КСА "Белая Русь", гал. судья Андрэй Марозаў, дыст. Раман Бяспалаў
Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Дыстанцыі Архіў
Страница основана 27 февраля 2001г.
obelarus@newmail.ru