'Belarus Спрынтарскі рэйтынг
11 кастрычніка 2005
Галоўная | Навіны | Бібліятэка | Рэйтынг | Календар | Вынікі | Гасцёўня | Ад рэдактара

СПРЫНТАРСКІ РЭЙТЫНГ-ЛІСТ БФА
на 24 верасня 2006


М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа М12 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Скрипко Сергей 1995 СК "Камволь" - 538 770 486 805 1000 559 - 1000 720 - 4854 1 2 Борисевич Андрей 1994 СКО "Кронан" - 1000 1000 1000 - - - - - 0 - 3000 2 3 Ткачев Дмитрий 1995 СК "Фандок" - 393 - - 249 - 1000 - - 1000 - 2642 3 4 Климович Николай 1994 КСО "Белая Русь" - 0 - - 1000 - - - 780 608 - 2388 4 5 Логинов Артем 1994 СК "Буг" - 642 703 - - - - - - 584 - 1929 5 6 Иванов Владимир 1995 КСО "Чериков" - - - - 596 875 - - - - - 1471 6 7 Степанов Сергей 1994 СК "Камволь" 74 0 0 - - 759 0 - 226 277 - 1336 7 8 Комаров Иван 1994 СК "Камволь" 546 - - - - - - - 735 - - 1281 8 9 Шунькин Владимир 1994 СКО "Торпедо" - - - - 823 - - - 420 - - 1243 9 10 Муравлев Антон 1995 СК "Камволь" - - - - - - 0 - 789 359 - 1148 10 11 Кожедуб Роман 1995 СК "Буг" - 0 660 - - - - - - 360 - 1020 11 12 Канаш Аркадий 0 Лично 1000 - - - - - - - - - - 1000 12 13 Артемов Олег 1984 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 1000 1000 12 14 Корыткин Артём 0 Лично 890 - - - - - - - - - - 890 14 15 Алексеев Алексей 1994 КСО "БНТУ" 196 0 102 578 0 - - - - - - 876 15 16 Туркин Федор 1995 КО "Трактор" - - - - 154 - - - 322 383 - 859 16 17 Сокол Володя 0 Лично 794 - - - - - - - - - - 794 17 18 Семеренко Филипп 0 КСО "БНТУ" 745 - - - - - - - - - - 745 18 19 Кульша Илья 1995 СК "Фандок" - 0 - - 59 - - - - 684 - 743 19 20 Захаренко Артем 1995 Лично - - - - - - - - 719 22 - 741 20 21 Чехлов Андрей 1995 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - - 681 43 - 724 21 22 Ешенко Алексей 0 Лично 711 - - - - - - - - - - 711 22 23 Шутро Николай 1994 СК "Камволь" 0 0 0 - - 611 81 - 0 - - 692 23 24 Новиков Антон 0 Лично 616 - - - - - - - - - - 616 24 25 Овчаренко Сергей 0 КСО "Березино" 597 - - - - - - - - - - 597 25 26 Чухланцев Юрий 0 Лично 521 - - - - - - - - - - 521 26 27 Темников Илья 1995 Лично - - 513 - - - - - - - - 513 27 28 Шулепов Михаил 1995 КСО "Волк" - - 0 0 0 467 - - - - - 467 28 29 Качан Юрий 1995 СКО "Кронан" - - 442 - - - - - - - - 442 29 30 Каленик Стас 0 Лично 404 - - - - - - - - - - 404 30 31 Мазолевский Влад 1996 СКО "Кронан" - 302 0 - - - - - - 64 - 366 31 32 Николайчик Алексей 1995 СКО "Кронан" - 0 357 - - - - - - - - 357 32 33 Валевич Максим 1994 СК "Камволь" - - 0 - - - - - 0 312 - 312 33 34 Ткачёв Дмитрий 1995 СК "Фандок" - - - - - - - - - - 303 303 34 35 Витебский Егор 1994 СТК "Арго" - - 217 - - - - - - - - 217 35 36 Литвин Алексей 1994 СТК "Арго" - - - - - - 215 - - - - 215 36 37 Бессарабов Алексей 1994 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 0 184 - - - - 184 37 38 Когал Александр 1995 СКО "Кронан" - - 171 - - - - - - - - 171 38 39 Подымахин Сергей 1994 СКО "Кронан" - - 0 165 - - - - - 0 - 165 39 40 Метла Павел 1994 СТК "Арго" - - - - - - 0 - - 155 - 155 40 41 Пенкрат Андрей 1994 КСО "Березино" - - - - 67 - - - - 86 - 153 41 42 Рахубов Вячеслав 1994 КСО "Маяк-Ориентир" 0 - - - - - - - - 143 - 143 42 43 Аливанов Дмитрий 1994 Лично - - 142 - - - - - - - - 142 43 44 Корзун Сергей 1995 Лично - - - - - - - - - 123 - 123 44 45 Минаев Артём 1995 Лично - - - - 0 95 - - - - - 95 45 46 Крисковец Алексей 1994 СК "Фандок" - 78 - - - - - - - - - 78 46 47 Акудович Виталий 1994 Лично - - - 71 - - - - - - - 71 47 48 Веремей Александр 1994 СК "Камволь" 0 - - - - - - - 61 - - 61 48 49 Кот Валентин 1994 СК "Фандок" - - - - - - - - - 59 - 59 49 50 Быков Андрей 1984 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 42 42 50 51 Лемешевский Фёдор 0 КСО "Березино" 41 - - - - - - - - - - 41 51 52 Денисович Олег 0 Лично 21 - - - - - - - - - - 21 52 53 Пархимчик Артур 1995 СК "Фандок" - 0 - - 8 - - - - 0 - 8 53 54 Ананич Илья 1995 Лично 0 0 0 - - - - - - - - 0 54 55 Антонов Артем 1994 СК "Tri-O" Локомоти - 0 - - - - - - - - - 0 54 56 Аскерко Александр Лично - - - - - - - - - 0 - 0 54 57 Бабешко Максим 1994 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 54 58 Барцевич Евгений 1994 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 54 59 Батюков Артем 1994 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 54 60 Бедарик Павел 1994 Лично 0 0 - - - - - - - - - 0 54 61 Безунов Алексей 1994 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 54 62 Бурый Влад 1996 КСО "Березино" - - - - - - - - - 0 - 0 54 63 Воронков Вадим 1995 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 54 64 Галабурда Роман 1994 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 54 65 Голубович Никита 1995 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 54 66 Гурбанский Влад 1995 СК "Фандок" - 0 - - 0 - - - - 0 - 0 54 67 Дабижа Артём 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 54 68 Забелло Станислав 1994 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - - - 0 - 0 54 69 Замана Евгений 1996 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 54 70 Зиневич Игорь 1994 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 54 71 Идоленко Андрей 1996 КСО "Чериков" - - - - 0 - - - - - - 0 54 72 Искарев Евгений 1994 СК "Буг" - - 0 - - - - - - - - 0 54 73 Карпович Антон 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - - - 0 54 74 Комаров Денис 1995 СКО "Немига-Норд" - - 0 - - - - - - - - 0 54 75 Кравцевич Дмитрий 1994 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 54 76 Круглешов Антон 1994 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 54 77 Крючков Максим 1995 СКО "Кронан" - - 0 0 - - - - - 0 - 0 54 78 Кулик Александр 1996 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 54 79 Кутузов Влад 1996 СК "Фандок" - 0 0 - 0 - - - - 0 - 0 54 80 Липский Артем 1994 СК "Камволь" 0 - - - - - - - 0 - - 0 54 81 Лисай Павел 1994 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 54 82 Луковский Виталий 1994 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 54 83 Мазур Павел 1996 Лично - - - 0 - - - - - 0 - 0 54 84 Максимов Дмитрий 1995 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 54 85 Мерзлов Денис 1994 СК "Tri-O" Локомоти - - - - - - 0 - - - - 0 54 86 Минаев Павел 1994 Лично - - - - - - - - 0 - - 0 54 87 Миневич Александр 1995 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 54 88 Михайлов Артур 1994 Лично - - - - 0 0 - - - - - 0 54 89 Мурычев Евгений 1995 Лично - - - - 0 0 - - - - - 0 54 90 Мясоедов Виталий 1994 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 54 91 Новиков Денис 1996 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 54 92 Паволюкевич Сергей 1994 Лично - - - - - - - - 0 - - 0 54 93 Паремский Дмитрий 1996 Лично - - - 0 - - - - - - - 0 54 94 Поддубный Вадим 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 54 95 Полубятко Сергей 1997 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 54 96 Попов Тимур 1995 СТК "Мэта" - - - - - - - - 0 - 0 0 54 97 Продан Максим 1994 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 54 98 Продан Сергей 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 54 99 Рахманов Максим 1996 КСО "Березино" - - - - - - - - - 0 - 0 54 100 Ревинский Эдвин 1994 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 54 101 Рыбинский Александр 1995 СКО "Орион" - - - - - - - - - 0 - 0 54 102 Савко Иван 1994 КСО "Волк" - - - - - 0 - - - - - 0 54 103 Салтанов Тимофей 1996 СКО "Орион" - - - - - - - - - 0 - 0 54 104 Сенько Владимир 1994 СК "Камволь" - - - - - - - - 0 - - 0 54 105 Сермяжко Виталий 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - - - 0 54 106 Смирнов Дмитрий 1995 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 54 107 Солдатенков Антон 1995 КСО "Чериков" - - - - - 0 - - - - - 0 54 108 Станьковский Алексей 1994 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 54 109 Стасюкевич Стас 1995 СКО "Кронан" - - - - - - - - - 0 - 0 54 110 Талиш Евгений 1995 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 54 111 Тарасевич Александр 1994 СК "Буг" - - 0 - - - - - - - - 0 54 112 Телеш Иван 1994 СТК "Арго" - - 0 - - - - - - - - 0 54 113 Хаданович Иван 1995 СКО "Орион" - - - - - - - - - 0 - 0 54 114 Хомченко Дмитрий 1996 Лично - - - - - 0 - - - - - 0 54 115 Хоронеко Сергей 1995 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 54 116 Худяков Юрий 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 54 117 Чернель Николай 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 54 118 Чернобылов Артем 1995 СК "Фандок" - - - - 0 - - - - - - 0 54 119 Шатихин Артём 1994 Лично - - - - - - - - 0 - - 0 54 120 Шершень Алексей 1995 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 54 121 Шмипаренок Роман 1995 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 54 122 Шуппо Кирилл 1995 Лично - 0 0 - - - - - - - - 0 54 123 Садовников Денис 1984 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 0 0 54 124 Павлюкевич Сергей 1984 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 0 0 54 125 Шуникин Владимир 1994 Лично - - - - - - - - - - 0 0 54 126 Хроменков Евгений 1996 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - - - - 0 0 54 127 Грошев Дмитрий 1995 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - - - - 0 0 54 128 Мурачёв Евгений КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - - - - 0 0 54 129 Захаренко Артём 1995 СКО "Торпедо" - - - - - - - - - - 0 0 54 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа М14 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Дробенков Вадим 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 585 685 - 641 1000 - - - 410 - 4321 1 2 Лещенко Александр 1993 КСО "Маяк-Ориентир" 856 - 489 - - 120 902 - - 765 - 3132 2 3 Авдеев Валерий 1992 СКО "Торпедо" - - - - 332 450 - - 547 585 1000 2914 3 4 Поух Сергей 1994 КСО "Волк" - 446 460 1000 296 323 0 - 107 - - 2632 4 5 Черный Максим 1992 СТК "Арго" - 953 0 - - - 1000 - - 481 - 2434 5 6 Пилипчук Алексей 1992 СТК "Арго" - 825 - - 989 - - - - 578 - 2392 6 7 Морозов Александр 1993 КСО "Белая Русь" - - 141 - 641 - - - 832 700 - 2314 7 8 Чудинов Дмитрий 1992 СТК "Мэта" - - 325 - - - - - 1000 - 806 2131 8 9 Минченков Роман 1993 Лично - - - - 458 409 - - 792 - - 1659 9 10 Лесюк Михаил 1992 СТК "Арго" - - 681 - - - 714 - - 223 - 1618 10 11 Журов Сергей 1992 СК "Tri-O" Локомоти - 354 460 - - - - - - 612 - 1426 11 12 Прищепов Артем 1992 СКО "Орион" - 728 676 - - - - - - - - 1404 12 13 Титовцев Роман 1992 Лично - - - - 816 - - - 507 - - 1323 13 14 Макарчик Вадим 1992 Лично - 179 1000 - - - - - - - - 1179 14 15 Буховецкий Андрей 1992 СК "Буг" - 392 - 497 - - - - - 237 - 1126 15 16 Кожедуб Михаил 1993 СК "Фандок" - 1000 75 - - - - - - - - 1075 16 17 Лапекин Влад 1993 СК "Днепр" - - - - 596 429 - - - - - 1025 17 18 Прищепов Артем 1993 СК "Фандок" - - - - 1000 - - - - 0 - 1000 18 19 Кожедуб Михаил 1992 СК "Буг" - - - - - - - - - 1000 - 1000 18 20 Папко Иван 1992 Лично - - - - - - 954 - - - - 954 20 21 Рыбаков Сергей 1992 СК "Фандок" 651 301 - - - - - - - - - 952 21 22 Мишкель Владимир 1993 КСО "Волк" - - - 935 0 - - - - - - 935 22 23 Хотян Александр 1992 Лично - 175 734 - - - - - - - - 909 23 24 Криштапович Алексей 1993 Лично - 303 600 - - - - - - - - 903 24 25 Новиков Николай 1992 Лично - - - 0 - - - - - 879 - 879 25 26 Лепля Артем 1992 Лично - - - - 542 313 - - - - - 855 26 27 Пилипчук Алексей 1992 СКО "Орион" - - - - - 835 - - - - - 835 27 28 Корогода Виктор 1992 СК "Буг" - 194 - - - - - - - 634 - 828 28 29 Прищепов Артём 1993 СК "Фандок" - - - - - - - - - - 795 795 29 30 Поддубный Илья 1992 Лично - - - - 707 85 - - - - - 792 30 31 Якусевич Николай 1993 Лично - 157 622 - - - - - - - - 779 31 32 Яндовский Павел 1992 СК "Tri-O" Локомоти - - - - - - 711 - - - - 711 32 33 Ковалёв Алексей 1992 Лично - - - - - - - - - - 701 701 33 34 Лабынцев Сергей 1993 СТК "Мэта" - - - - - - - - 182 - 501 683 34 35 Лещенко Александр 1993 СК "Фандок" - 590 - - - - - - - - - 590 35 36 Журов Сергей 1992 СК "Камволь" - - - - - - 560 - - - - 560 36 37 Алексеёнок Сергей 1993 Лично - - - - - - 533 - - - - 533 37 38 Гапон Александр 1993 Лично - - - - - - - - - 529 - 529 38 39 Марков Виталий Лично - - - - - - - - - 509 - 509 39 40 Андриевский Влад 1992 СК "Фандок" - 303 - - 200 - - - - - - 503 40 41 Пшеничный Максим 0 Лично 484 - - - - - - - - - - 484 41 42 Шатихин Алексей 1992 Лично - - - - - - - - 469 - 0 469 42 43 Смурага Антон 1992 КСО "Волк" - - 429 - - - - - - - - 429 43 44 Ковалев Алексей 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - 429 - - - - - - 429 43 45 Гетьман Олег 1992 Лично - - - - - - - - - 429 - 429 43 46 Жоголь Дмитрий 1993 КСО "Волк" - 409 - - - - - - - - - 409 46 47 Соловьёв Иван 1992 СК "Камволь" - - 0 283 0 0 125 - 0 - - 408 47 48 Климович Александр 1992 КСО "Белая Русь" 0 0 - - 0 - - - 0 401 - 401 48 49 Власов Кирилл 1993 КСО "Белая Русь" 0 0 - - - - - - 395 - - 395 49 50 Ткачук Денис 1992 Лично - 390 - - - - - - - - - 390 50 51 Яндовский Павел 1993 СК "Буг" - 384 - - - - - - - - - 384 51 52 Румянцев Анатолий 1992 Лично - - - - 383 - - - - - - 383 52 53 Рубашко Артем 1993 СКО "Кронан" - - 373 - - - - - - - - 373 53 54 Пархац Дмитрий 1992 Лично - 315 - - - - - - - - - 315 54 55 Якусик Михаил 1992 Лично - - 296 - - - - - - - - 296 55 56 Кортелисец Павел 1992 Лично - 291 - - - - - - - - - 291 56 57 Токорев Андрей 1993 Лично - - 288 - - - - - - - - 288 57 58 Усманов Игорь 1993 СКО "Торпедо" - - - - 0 282 - - - - 0 282 58 59 Сердитов Вадим 1993 СТК "Арго" - - 126 - - - 150 - - 0 - 276 59 60 Волчков Эдуард 1993 КСО "Чериков" - - - - - 262 - - - - - 262 60 61 Мозалев Александр 1992 Лично - - - - - - - - - - 247 247 61 62 Лебедь Александр 1992 Лично - 0 245 - - - - - - - - 245 62 63 Витебский Егор 1993 СТК "Арго" - - - - - - 169 - - 76 - 245 62 64 Бодунов Артём 1992 Лично - - - - - - - - - - 238 238 64 65 Нинард Славомир 1992 КСО "Волк" - - 0 - 221 0 - - - - - 221 65 66 Демидов Алексей 1993 Лично - - - - - - - - - 214 - 214 66 67 Мусагаджиев Феликс 1993 КСО "Волк" - - - - 0 195 - - - - - 195 67 68 Дужик Денис 1992 СКО "Кронан" - - 190 - - - - - - - - 190 68 69 Алексеев Алексей 1993 Лично - - - - - - - - - 145 - 145 69 70 Веренич Иван 0 Лично 133 - - - - - - - - - - 133 70 71 Полубок Евгений 1992 КСО "Волк" - - - - 129 0 - - - - - 129 71 72 Плитко Сергей 1993 Лично - 128 - - - - - - - - - 128 72 73 Селиванов Евгений 1992 Лично - - 126 - - - - - - - - 126 73 74 Комлик Евгений 1992 Лично - - - - - - - - 124 - - 124 74 75 Гайдукевич Вадим 1993 Лично - - 119 - - - - - - - - 119 75 76 Сюрдов Максим 1992 Лично - 117 - - - - - - - - - 117 76 77 Булай Павел 1993 Лично - - - - - - - - - - 96 96 77 78 Прошкович Денис 1993 СТК "Арго" - - 66 - - - - - - - - 66 78 79 Иванов Сергей 1992 КСО "Чериков" - - - - 62 - - - - - - 62 79 80 Клепча Пётр 1993 СКО "Торпедо" - - - - 0 - - - 57 - - 57 80 81 Нестерович Владимир 1992 КСО "Березино" - - - - 54 - - - - 0 - 54 81 82 Паульский Роман 1993 СТК "Арго" - - 51 - - - - - - - - 51 82 83 Костючик Александр 1993 СК "Буг" - 0 42 - - - - - - 0 - 42 83 84 Пивоварчук Александр 1993 СК "Буг" - 28 - - - - - - - - - 28 84 85 Года Андрей 1992 Лично - - - - - - - - - - 26 26 85 86 Якимчик Александр 1992 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 86 87 Шамак Максим Лично - - - - - - - - - 0 - 0 86 88 Чечко Роман 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 89 Цыб Виталий 1993 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 86 90 Цеханович Андрей 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - - - 0 86 91 Хилько Олег 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 92 Трусь Виталий 1993 КСО "Волк" - - - 0 0 0 - - - - - 0 86 93 Спиренков Михаил 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 94 Сологук Александр 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 86 95 Снитко Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 86 96 Савицкий Виталий 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 86 97 Румянцев Роман Лично - - - - - 0 - - - - - 0 86 98 Радюш Денис 1993 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 86 99 Псюкалов Илья 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 100 Прохоренко Евгений 1993 СКО "Торпедо" - - - - 0 0 - - 0 - 0 0 86 101 Прибышук Антон 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 102 Плющевский Илья 1993 КСО "Волк" - - - 0 0 0 - - - - - 0 86 103 Петровский Егор 1993 Лично - - - - - - - - 0 - - 0 86 104 Палиев Вячеслав 1992 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 86 105 Олексич Юрий 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 106 Окулич Роман 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 107 Морозов Андрей 1993 СК "Фандок" - 0 - - - - - - - - - 0 86 108 Матвеев Артур 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 109 Масевич Петр 1992 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 86 110 Масанаджиев Феликс 1993 КСО "Волк" - - - 0 - - - - - - - 0 86 111 Макаед Павел 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 86 112 Лешкевич Алексей 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 86 113 Леглик Владислав Лично - - - - - - - - - 0 - 0 86 114 Кустов Антон 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 86 115 Курдюк Владимир 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 86 116 Кубарко Василий 1992 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 0 - - - - - - 0 86 117 Котов Александр 1992 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 86 118 Косьянов Андрей 1992 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 86 119 Костецкий Евгений 1992 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 86 120 Корнейчук Глеб 1992 Лично - - - 0 - - - - 0 - - 0 86 121 Коновалов Вадим 1993 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 86 122 Ковганов Кирилл 1993 Лично - - - - - - - - 0 - - 0 86 123 Киселев Ян 1993 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 86 124 Кирюхов Дмитрий Лично - - - - - - - - - 0 - 0 86 125 Кемеж Михаил 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 126 Касай Николай 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 127 Капацкий Виктор 1992 КСО "Чериков" - - - - 0 - - - - - - 0 86 128 Иванов Кирилл 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 129 Жих Аллексей 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 86 130 Ефременко Дмитрий 1992 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 86 131 Ерохин Дмитрий 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 86 132 Емельяненко Кирилл 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 86 133 Доронин Владимир 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 86 134 Давиденко Руслан 1992 КСО "Волк" - - - - - 0 - - - - - 0 86 135 Горогляд Николай 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 136 Горбачев Марк 1993 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 86 137 Голубовский Дмитрий 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 86 138 Гербелев Виталий 1992 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 86 139 Генюш Павел 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 140 Галай Олег 1993 СК "Камволь" 0 - - - - - - - 0 - - 0 86 141 Вьюнков Сергей 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 142 Воскобович Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 86 143 Власов Василий 1993 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 86 144 Веремьев Иван 1992 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 86 145 Бурый Андрей 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 86 146 Борщевский Евгений 1991 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 86 147 Бобков Влад 1993 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 86 148 Беляков Илья 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 86 149 Баган Кирилл 1992 СК "Камволь" - - - 0 0 - 0 - - - - 0 86 150 Астащенко Андрей 1993 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 86 151 Андриевскй Влад 1992 СК "Фандок" - - - - - - - - - - 0 0 86 152 Захаренко Дмитрий 1993 СКО "Торпедо" - - - - - - - - - - 0 0 86 153 Борташевич Эдуарт 1993 Лично - - - - - - - - - - 0 0 86 154 Колеснев Максим 1992 Лично - - - - - - - - - - 0 0 86 155 Николаев Роман 1992 Лично - - - - - - - - - - 0 0 86 156 Клемен Артём 1992 Лично - - - - - - - - - - 0 0 86 157 Фомченко Дмитрий 1992 Лично - - - - - - - - - - 0 0 86 158 Проволинский Александр 1993 Лично - - - - - - - - - - 0 0 86 159 Сергейчик Юрий 1993 Лично - - - - - - - - - - 0 0 86 160 Шнейдер Владимир 1992 СКО "Торпедо" - - - - - - - - - - 0 0 86 161 Иванов Артём 1992 Лично - - - - - - - - - - 0 0 86 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа М16 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Языков Юрий 1990 СКО "Торпедо" - - 893 - 1000 703 - - 1000 1000 1000 5596 1 2 Ясюченя Сергей 1990 КСО "Белая Русь" 691 901 714 - 465 1000 - - 624 419 - 4395 2 3 Медведев Константин 1990 СК "Камволь" 1000 803 375 - 456 - 1000 - 0 - - 3634 3 4 Лихтарёв Андрей 1990 СКО "Кронан" - 935 879 925 - 871 - - - - - 3610 4 5 Культиясов Виталий 1990 СКО "Кронан" - 895 578 1000 - 933 - - - - - 3406 5 6 Матусевич Владимир 1991 КСО "Маяк-Ориентир" 0 717 608 - 259 538 - - 303 611 - 3036 6 7 Корогода Аркадий 1991 СК "Буг" - 1000 1000 - - - - - - 899 - 2899 7 8 Генералов Леонид 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 994 - 723 - - 565 562 - - 0 - 2844 8 9 Мойсак Дмитрий 1991 СК "Буг" - 960 738 996 - - - - - - - 2694 9 10 Стрельцов Василий 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - 386 - - 204 893 544 - 13 596 - 2636 10 11 Скрипко Александр 1990 СК "Фандок" - 722 729 - 453 - - - - 336 - 2240 11 12 Давыдик Евгений 1990 СКО "Кронан" - 901 388 873 - - - - - - - 2162 12 13 Некипелов Алексей 1991 СКО "Орион" - 755 - - - - - - 732 497 - 1984 13 14 Благородный Евгений 1990 КСО "Березино" 0 0 872 - 407 - - - 338 362 - 1979 14 15 Кравцов Егор 1991 СК "Фандок" - 729 585 - - - - - - 644 - 1958 15 16 Марчук Валерий 1990 СК "Буг" - 880 - 893 - - - - - - - 1773 16 17 Веретило Юрий 1990 КСО "Волк" 566 408 - 311 415 - - - - - - 1700 17 18 Лысенко Александр 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 0 - 522 - 438 39 - - - 635 - 1634 18 19 Яковлев Андрей 1990 КСО "Азимут-Спартак - - - - 592 684 - - - - 335 1611 19 20 Иванников Василий 1990 Лично - - - - - 794 793 - - - - 1587 20 21 Гладковский Владислав 1990 СКО "Торпедо" - - - - 438 580 - - - - 482 1500 21 22 Слыш Михаил 1991 СКО "Орион" - 599 - - 741 - - - - 115 - 1455 22 23 Смолко Александр 1991 СК "Буг" - 659 693 - - - - - - - - 1352 23 24 Колтунов Андрей 1991 СТК "Арго" - 513 817 - - - - - - 0 - 1330 24 25 Василенко Владимир 1990 СК "Камволь" 294 65 257 401 - - 0 - 116 153 - 1286 25 26 Юргель Павел 1991 КСО "Волк" - - 298 97 0 448 243 - 197 - - 1283 26 27 Газизов Тимур 1990 КСО "Волк" - 652 - 617 - - - - - - - 1269 27 28 Милошевич Вячеслав 1990 СТК "Мэта" - - - - - - - - 434 - 748 1182 28 29 Григорьев Никита 1990 СК "Tri-O" Локомоти - 797 - - - - 379 - - - - 1176 29 30 Касперович Илья 1990 СК "Буг" - 535 573 - - - - - - - - 1108 30 31 Овчаренко Василий 1990 КСО "Березино" 49 498 - - 489 - - - - - - 1036 31 32 Выдренков Вадим 1990 Лично - - - - 648 348 - - - - - 996 32 33 Дятлов Максим 1990 СК "Фандок" - - - - - - - - - 927 - 927 33 34 Силюк Вадим 1990 Лично - 916 - - - - - - - - - 916 34 35 Иосько Александр 1990 КСО "Волк" - 0 - 481 - 425 - - - - - 906 35 36 Кудрявцев Алексей 1991 КСО "Березино" - - - - 239 - - - 661 - - 900 36 37 Алексеев Роман 1991 Лично - - - - - - - - - 847 - 847 37 38 Ковалёв Дмитрий 1991 КСО "Азимут-Спартак - - - - 121 - - - 0 - 724 845 38 39 Ермаков Кирилл 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 0 - 479 - - - - - 351 - - 830 39 40 Солодухин Алексей 1990 Лично - - - - - - - - - 803 - 803 40 41 Галицин Александр 1990 Лично - - 759 - - - - - - - - 759 41 42 Громыко Сергей 1990 Лично - - - - - - - - 754 - - 754 42 43 Серов Михаил 1990 Лично - 750 - - - - - - - - - 750 43 44 Слыш Максим 1991 СКО "Орион" - - - - - 650 - - - - - 650 44 45 Борозна Павел 1991 СК "Фандок" - 267 - - 319 - - - - - - 586 45 46 Мигун Алексей 1990 Лично - - - - - - - - - 575 - 575 46 47 Бурец Валерий 0 Лично 574 - - - - - - - - - - 574 47 48 Попылов Павел 0 КСО "Волк" 572 - - - - - - - - - - 572 48 49 Гавизов Тимур 0 КСО "Волк" 568 - - - - - - - - - - 568 49 50 Винчевский Максим 1991 Лично - - - - - - - - - 519 - 519 50 51 Мицкевич Дмитрий 1990 СК "Фандок" - 0 - - 518 - - - - - - 518 51 52 Матвеев Евгений 1991 КСО "Чериков" - - - - 300 181 - - - - - 481 52 53 Сухомеро Сергей 1991 Лично - 468 - - - - - - - - - 468 53 54 Лемешевский Александр 1991 КСО "Березино" 223 - - - 217 - - - - - - 440 54 55 Халупа Павел 1991 Лично - - 430 - - - - - - - - 430 55 56 Семушин Павел 1990 Лично - - - - - - 428 - - - - 428 56 57 Данильчик Павел 1990 Лично - 416 - - - - - - - - - 416 57 58 Редько Антон 1991 Лично - - 412 - - - - - - - - 412 58 59 Мартысюк Сергей 1990 Лично - 399 - - - - - - - - - 399 59 60 Рудаков Александр 1990 СК "Фандок" - 91 - - 298 - - - - - - 389 60 61 Лебедев Юрий 1991 СКО "Кронан" - - 381 - - - - - - - - 381 61 62 Андриевский Владимир 1990 СК "Фандок" - - - - - - - - - 371 - 371 62 63 Ходоненко Олег 1991 Лично - - - - - - 358 - - - - 358 63 64 Золотарев Александр 1991 Лично - - - - - - - - - 349 - 349 64 65 Писаренко Василий 1990 Лично - 348 - - - - - - - - - 348 65 66 Напастников Михаил 1991 СК "Буг" - 323 - - - - - - - - - 323 66 67 Довнар Максим 1991 СК "Камволь" 291 - - - 0 - 22 - - - - 313 67 68 Копылов Павел 1990 КСО "Волк" - 310 - 0 - - - - - - - 310 68 69 Прохаревич Андрей 1991 Лично - 305 - - - - - - - - - 305 69 70 Корней Александр 0 Лично 295 - - - - - - - - - - 295 70 71 Валенда 0 Лично 294 - - - - - - - - - - 294 71 72 Колосовский Стас 0 Лично 294 - - - - - - - - - - 294 71 73 Сасковец Николай 1990 КСО "Березино" 157 135 - - - - - - - 0 - 292 73 74 Вакар Николай 1991 Лично - - - - - - 284 - - - - 284 74 75 Тиханский Илья 1991 Лично - - - - - 205 72 - - - - 277 75 76 Матвеев Александр 1990 Лично - - - - - - 251 - - - - 251 76 77 Горбачевский Максим 1990 КСО "Волк" 0 223 - 0 0 - - - - - - 223 77 78 Пилипчук Андрей 1991 СКО "Орион" - 222 - - - - - - - - - 222 78 79 Шахурин Евгений 1991 Лично - - - - - - 210 - - - - 210 79 80 Головчук Максим 1990 Лично - 200 - - - - - - - - - 200 80 81 Ильющенко Сергей 1990 Лично - - - - - - 189 - - - - 189 81 82 Хоняк Руслан 1990 Лично - - - - - - 186 - - - - 186 82 83 Тиханский Кирилл 1991 Лично - - - - - 0 178 - - - - 178 83 84 Онискевич Сергей 1990 Лично - 159 - - - - - - - - - 159 84 85 Лавринович Виталий 1990 Лично - - - - - - 157 - - - - 157 85 86 Марков Сергей 1990 Лично - - - - - - 145 - - - - 145 86 87 Каштальян Иван 1990 Лично - 140 - - - - - - - - - 140 87 88 Хомченко Юрий 1990 Лично - 133 - - - - - - - - - 133 88 89 Изофатов Дмитрий 1991 Лично - - - - - 110 0 - - - - 110 89 90 Гаев Артём 1991 Лично - - - - - - - - - 88 - 88 90 91 Романовский Артем 1990 СК "Tri-O" Локомоти - 73 - - - - 0 - - - - 73 91 92 Бабинович Илья 1991 СК "Камволь" - 70 - - - 0 - - 0 - - 70 92 93 Староселец Сергей 1990 Лично - 57 - - - - - - - - - 57 93 94 Ярикович Олег 1991 СК "Буг" - 39 - - - - - - - - - 39 94 95 Посыпкин Максим 1990 Лично - - - - - - 3 - - - - 3 95 96 Андриевич Евгений 1990 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 96 97 Ахрамович Владимир 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - - - 0 96 98 Баран Сергей 1990 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 96 99 Боярин Иван 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 96 100 Васильев Андрей 1990 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 96 101 Вежновец Дмитрий 1991 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 96 102 Гайдуков Павел 1990 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 96 103 Гладковский Вадим 1990 Лично - - - - - - - - 0 - - 0 96 104 Гольников Дмитрий 1990 КСО "Чериков" - - - - 0 - - - - - - 0 96 105 Грицевич Юрий 1990 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 96 106 Гуринович Вячеслав 1991 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 96 107 Гущенко Василий 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 96 108 Желдак Иван 1991 Лично 0 0 0 - - - - - - - - 0 96 109 Ковалев Илья 1991 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 96 110 Корнеев Виталий 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 96 111 Махин Андрей 1991 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - - 0 96 112 Мешко Роман 1990 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 96 113 Минченков Артем 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 96 114 Нарута Роман 1991 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - - 0 96 115 Недолугин Евгений 1990 СКО "Орион" - - - - - - - - - 0 - 0 96 116 Новак Иван 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 96 117 Панов Роман 1991 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 96 118 Паседкин Дмитрий 1990 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 96 119 Пекарский Вадим 1991 Лично - - - 0 - - - - - - - 0 96 120 Подобедов Артем 1990 СК "Tri-O" Локомоти - - - - - - 0 - - - - 0 96 121 Прищепов Толя 1991 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 96 122 Пуренок Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 96 123 Савицкий Ян 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 96 124 Садовский Сергей 1990 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 96 125 Стаселько Павел 1991 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 96 126 Степанов Антон 1991 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 96 127 Тимошко Евгений 1990 КСО "Волк" - - - - 0 0 - - - - - 0 96 128 Тюрин Виталий 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 96 129 Фомин Виктор 1990 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 96 130 Чернышевич Андрей 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 96 131 Шагин Александр 1990 СК "Tri-O" Локомоти - - - - - - 0 - - - - 0 96 132 Шумелев Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 96 133 Ярошук Сергей 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 96 134 Мазан Евгений КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - - - - 0 0 96 135 Дроздов Денис 1990 Лично - - - - - - - - - - 0 0 96 136 Кордунян Максим 1991 Лично - - - - - - - - - - 0 0 96 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа М18 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Алексеенок Алексей 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 759 969 - - - - - 1000 944 1000 4672 1 2 Дедовец Андрей 1988 КСО "Белая Русь" 634 - 864 - 1000 1000 - - - 1000 - 4498 2 3 Крюков Дмитрий 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 963 990 - 752 - - - 976 468 - 4149 3 4 Дедовец Евгений 1989 КСО "Белая Русь" 1000 914 879 - - - - - - 981 - 3774 4 5 Сахончик Александр 1988 КСО "Березино" 799 769 825 - - - - - 861 294 - 3548 5 6 Тамбасов Юрий 1989 СТК "Арго" - 929 1000 - - - 1000 - - 618 - 3547 6 7 Салин Андрей 1988 СТК "Арго" - 1000 904 - 706 - - - - 685 - 3295 7 8 Яблонский Александр 1988 СТК "Арго" - 647 791 - 652 - 571 - - 512 - 3173 8 9 Макеенко Михаил 1989 СТК "Арго" - 838 837 - - - 668 - - 751 - 3094 9 10 Лаппо Юрий 1988 КСО "Березино" 783 795 0 - 733 - - - - 636 - 2947 10 11 Дятлов Максим 1989 СК "Фандок" - 643 594 - 754 - - - - - 662 2653 11 12 Монич Денис 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - 0 0 - 540 680 - - 777 627 - 2624 12 13 Касперович Александр 1988 КСО "Волк" - 738 837 681 - - - - 337 - - 2593 13 14 Федотенко Сергей 1989 СТК "Арго" - 802 861 - - - 887 - - - - 2550 14 15 Полежаев Иван 1988 КСО "Волк" - 696 726 1000 - - - - - - - 2422 15 16 Наскалов Михаил 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - 706 - - - 823 - - 854 - - 2383 16 17 Шинкевич Алексей 1988 КСО "Березино" 640 700 - - - - - - 538 266 - 2144 17 18 Тумаков Вадим 1988 СКО "Торпедо" - - - - 467 - - - 883 201 587 2138 18 19 Прокофьев Глеб 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - - 711 - - 447 - - 398 332 - 1888 19 20 Гудимчик Алексей 1988 КСО "БНТУ" - 804 802 - - - - - - - - 1606 20 21 Прищепов Евгений 1989 СК "Фандок" - 357 346 - 342 - - - - - 502 1547 21 22 Деля Игорь 1988 Лично - 700 758 - - - - - - - - 1458 22 23 Плоткин Артём 1988 СКО "Торпедо" - - - - 262 - - - 0 344 819 1425 23 24 Мищенко Виктор 1988 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - - 753 - 623 1376 24 25 Санников Павел 1988 КСО "Белая Русь" - - - - 441 - - - 909 - - 1350 25 26 Ходан Александр 1988 Лично - 578 750 - 0 - - - - 0 - 1328 26 27 Корнышев Сергей 1989 СК "Фандок" - 380 417 - 357 - - - - - - 1154 27 28 Маркулевич Александр 1988 СК "Вилия" 497 - - - - - - - 572 - - 1069 28 29 Морозов Алексей 1988 КСО "Белая Русь" - - - - 449 - - - 550 0 - 999 29 30 Веремейчик Антон 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 505 - - 399 - - - 76 - - 980 30 31 Левицкий Денис 1988 КСО "Волк" 363 387 - 0 - - - - - - - 750 31 32 Жуков Дмитрий 1988 СТК "Мэта" - - - - - - - - 143 - 547 690 32 33 Бандарович Дмитрий 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 393 78 164 - - 24 - 659 33 34 Ткачук Вадим 1989 КСО "Волк" - - 489 0 170 - - - - - - 659 33 35 Чехлов Артур 1988 СК "Камволь" - 0 - - - - - - 653 - - 653 35 36 Довнар Павел 1988 КО "БГУ" 642 - - - - - - - - 0 - 642 36 37 Вакульчик Алексей 1988 КО "БГУ" - - - - - - - - 635 0 - 635 37 38 Казеко Артём 1988 СКО "Торпедо" - - - - - - - - 282 - 341 623 38 39 Подстенный Евгений 1989 СТК "Мэта" - - - - - - - - 0 111 510 621 39 40 Зеленко Василий 1989 КСО "Белая Русь" - 502 0 - - - - - - 80 - 582 40 41 Макаров Дмитрий 1988 Лично - 561 - - - - - - - - - 561 41 42 Чудук Владимир 1989 Лично - 538 - - - - - - - - - 538 42 43 Солдатенков Евгений 1988 КСО "Чериков" - - - - 519 - - - - - - 519 43 44 Данилевич Олег 0 СКО "Орион" 503 - - - - - - - - - - 503 44 45 Лисай Алексей 1989 Лично - - 499 - - - - - - - - 499 45 46 Кипень Андрей 1989 Лично - 496 - - - - - - - - - 496 46 47 Макаревич Максим 1989 Лично - 473 - - - - - - - - - 473 47 48 Федорышкин Александр 1988 СКО "Торпедо" - - - - 459 - - - - - - 459 48 49 Шиманский Владимир 1988 СКО "Орион" 433 - - - - - - - - 19 - 452 49 50 Бондаренко Сергей 1989 СТК "Мэта" - - - - - - - - 0 42 404 446 50 51 Тихомиров Никита 0 КО "БГУ" 429 - - - - - - - - - - 429 51 52 Кулик Николай 1989 Лично - 382 - - - - - - - - - 382 52 53 Тарналицкий Максим 1988 СКО "Орион" - - - - - - - - 315 57 - 372 53 54 Криваков Максим 1989 Лично - 355 - - - - - - - - - 355 54 55 Похомович Руслан 1988 Лично - - - - - - - - 253 102 - 355 54 56 Мартысюк Виталий 1989 Лично - 352 - - - - - - - - - 352 56 57 Никитин Алексей 1988 КСО "Чериков" - - - - 351 - - - - - - 351 57 58 Горбачев Николай 1989 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 341 341 58 59 Титенков Максим 0 СК "Вилия" 329 - - - - - - - - - - 329 59 60 Ракитский Иван 1988 Лично - 312 - - - - - - - 0 - 312 60 61 Терехов Сергей 1988 Лично - - - - - - - - - - 301 301 61 62 Чурак Анатолий 1988 СК "Фандок" - 299 - - - - - - - - - 299 62 63 Бусько Владимир 1989 Лично - 296 - - - - - - - - - 296 63 64 Болдыш Виталий 1989 СК "Фандок" - 293 - - - - - - - - - 293 64 65 Мелюх Максим 0 Лично 242 - - - - - - - - - - 242 65 66 Кравцов Василий 1989 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 240 240 66 67 Шустиков Василий КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 218 218 67 68 Гусько Николай 1989 СК "Камволь" - - - - - - 209 - - - - 209 68 69 Плющевский Павел 1989 КСО "Волк" - 0 - 0 194 - - - - - - 194 69 70 Товпеко Дмитрий 1988 СКО "Орион" 188 - - - - - - - - 0 - 188 70 71 Сторровойтов Владимир 1989 Лично - - - - - - - - - - 181 181 71 72 Парфенов Федор 1988 СКО "Орион" - - - - - - - - - 175 - 175 72 73 Корогвич Евгений 1988 Лично - 133 - - - - - - - - - 133 73 74 Барсуков Александр 0 Лично 125 - - - - - - - - - - 125 74 75 Юревич Александр 1989 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - 97 - 97 75 76 Дубовский Александр 1988 СК "БГПУ" 21 - - - - - - - 66 0 - 87 76 77 Апанасевич Сергей 0 СК "БГПУ" 71 - - - - - - - - - - 71 77 78 Зинин Павел 1989 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 71 71 77 79 Моисеев Андрей 1989 Лично - - - - - - 52 - - - - 52 79 80 Данилович Денис 1989 Лично - - - - - - - - - 36 - 36 80 81 Ивасечко Алексей 1989 КО "БГУ" - - - - - - - - - 27 - 27 81 82 Чуйко Евгений 0 СК "Вилия" 12 - - - - - - - - - - 12 82 83 Семчук Дмитрий 1988 Лично - - - - - - 10 - - - - 10 83 84 Авраменко Виктор 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 0 - - - 0 - - 0 - - 0 84 85 Бондарович Андрей 1988 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 84 86 Волосач Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 84 87 Волынець Ярослав 1989 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 84 88 Горбачёв Николай 1989 Лично - - - - - - - - 0 - - 0 84 89 Жданович Марат 1989 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 84 90 Зайцев Дмитрий 0 СК "Вилия" 0 - - - - - - - - - - 0 84 91 Зеленковец Денис 0 СК "Вилия" 0 - - - - - - - - - - 0 84 92 Лебедев Андрей 1988 СК "Буг" 0 - - - - - - - - 0 - 0 84 93 Лопатко Игорь 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 84 94 Прудниченко Дмитрий 1988 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 84 95 Прямушко Дмитрий 1989 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 84 96 Савченко Дмитрий 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 84 97 Самусевич Александр 1989 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 84 98 Самусевич Сергей 1989 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 84 99 Сидоревский Александр 1989 СКО "Торпедо" - - - - 0 0 - - - - - 0 84 100 Сокурец Антон 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 84 101 Титков Геннадий 1989 КСО "Чериков" - - - - 0 0 - - - - - 0 84 102 Уваров Леонид 1988 СКО "Орион" - - - - - - - - - 0 - 0 84 103 Устин Владимир 1988 СК "БГПУ" - - - - - - - - 0 - - 0 84 104 Федоров Андрей 1989 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 84 105 Харбандиди Алексей 1988 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 84 106 Худалей Никита 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 84 107 Чернявский Виктор 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 84 108 Чешун Григорий 1989 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 84 109 Якимчук Андрей 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - - - 0 84 110 Якубович Валерий 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 84 111 Яцкевич Максим 1989 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 84 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа М21 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Крапивко Дмитрий 1983 КСО "Волк" 1000 900 1000 0 718 1000 - 901 970 - - 5771 1 2 Злобин Денис 1982 СТК "Мэта" - 977 901 - 977 - - 820 973 - 1000 5648 2 3 Мелешко Евгений 1984 КО "БГУ" 838 920 888 983 624 876 799 918 1000 819 - 5585 3 4 Белянко Илья 1985 КО "БГУ" 923 949 840 - 850 773 - 903 867 763 830 5332 4 5 Стрельцов Максим 1983 КСО "Маяк-Ориентир" - 915 - - - 729 902 793 953 811 756 5130 5 6 Михалкин Дмитрий 1980 КСО "Маяк-Ориентир" - 1000 895 - 1000 962 1000 - - - - 4857 6 7 Рыжков Сергей 1986 КСО "БНТУ" - 949 869 - - - 892 1000 - 1000 - 4710 7 8 Кухто Пётр 1981 КО "БГУ" - 750 695 767 772 685 531 804 598 669 - 4473 8 9 Шамшур Дмитрий 1985 СК "Буг" - - 929 1000 818 - - 896 - 773 - 4416 9 10 Солодкин Сергей 1984 КО "БГУ" - 873 634 - - - 739 847 - 515 686 4294 10 11 Новак Дмитрий 1986 КСО "Белая Русь" 833 823 634 - 693 566 - 741 - - - 4290 11 12 Миронов Дмитрий 1980 СК "Камволь" 869 793 - - - 849 - 804 893 - - 4208 12 13 Маковский Владимир 1985 КО "БГУ" 759 781 717 0 - 619 - 0 722 570 - 4168 13 14 Саванович Виталий 1978 КСО "Маяк-Ориентир" - 663 669 881 580 582 - - 384 570 735 4110 14 15 Черный Виталий 1987 СТК "Арго" - 748 788 - - - 866 963 - 432 - 3797 15 16 Войцехович Руслан 1986 КО "БГУ" 691 828 - - 610 564 - 721 - 299 - 3713 16 17 Киряков Андрей 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - 769 - - - 722 586 867 643 - - 3587 17 18 Астровлянчик Сергей 1985 КСО "Березино" 742 771 712 - - - - 711 0 631 - 3567 18 19 Яковлев Андрей 1981 КО "БГУ" 563 587 0 - - 487 - - 506 437 477 3057 19 20 Трасковский Дмитрий 1986 СК "Камволь" 645 - 444 605 60 356 - 548 294 - 450 3048 20 21 Федоришкин Вячеслав 1983 КО "БГУ" 418 528 465 0 410 359 363 584 500 - 472 2967 21 22 Пашута Александр 1986 СТК "Арго" - 681 669 - - - 540 551 - 365 - 2806 22 23 Писарчик Сергей 1980 КО "БГУ" - - - - - - 680 920 0 401 738 2739 23 24 Платонов Дмитрий 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - 672 - - - 639 641 - - - 787 2739 23 25 Давидович Дмитрий 1981 КО "БГУ" - - - - 319 448 528 - 481 304 596 2676 25 26 Хомич Игорь 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - 643 - - 760 - - 654 591 - - 2648 26 27 Ветошкин Дмитрий 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 443 467 - 549 - 525 659 2643 27 28 Шилак Алексей 1977 КАСА "Заслаўе" 615 652 - - - 670 - 697 - - - 2634 28 29 Ванькевич Дмитрий 1973 КСО "Березино" 594 685 - - - - - 606 - 730 - 2615 29 30 Мулярчик Константин 1986 КО "БГУ" 696 624 654 0 - 322 - - - 293 - 2589 30 31 Холод Павел 1976 КСО "Маяк-Ориентир" - 785 - - - 573 - 703 - 526 - 2587 31 32 Пенкрат Виталий 1984 КСО "Березино" 437 593 545 - - - - 663 0 333 - 2571 32 33 Юрок Антон 1987 КО "БГУ" - 585 - 0 - 409 499 513 - 197 322 2525 33 34 Лабчэўскі Аляксей 1982 КСО "БНТУ" - - 0 - - 715 910 768 - - - 2393 34 35 Беспалов Роман 1978 КСО "Белая Русь" - - - - 832 - - 842 - 634 - 2308 35 36 Сакович Антон 1983 КО "БГУ" 807 750 682 - - - - - - - - 2239 36 37 Минчуков Александр 1973 СК "Камволь" - 703 - - 771 608 - - - - - 2082 37 38 Кушнир Андрей 1981 СТК "Мэта" - - - - 592 - - 680 - - 774 2046 38 39 Мурашко Андрей 1968 СКО "Орион" - - - - - 646 - 753 595 - - 1994 39 40 Касач Вячеслав 1984 СК "Камволь" 542 562 - 494 - 157 - - - - - 1755 40 41 Журавлёв Вячеслав 1976 СКО "Немига-Норд" - - - - - - - 877 - 781 - 1658 41 42 Артихович Александр 1972 СКО "Орион" 472 553 - - - - - 364 200 - - 1589 42 43 Васькович Павел 1987 КСО "Азимут-Спартак - - - - 376 562 - - - 249 389 1576 43 44 Карконников Вадим 1985 СТК "Мэта" - - - - - - - 370 404 - 778 1552 44 45 Лемачко Андрей 1985 СТК "Арго" - 0 849 - - - 699 - - - - 1548 45 46 Прытков Валерий 1975 ТК "Пилигрим" 397 253 415 - - - - 197 240 - - 1502 46 47 Буковец Артем 1978 СК "Tri-O" Локомоти - 674 - - - - 739 - - - - 1413 47 48 Малевич Павел 1986 КО "БГУ" 494 374 427 - 116 - - - - 0 - 1411 48 49 Старков Андрей 1983 КСО "Волк" - 507 239 0 - - - 611 - - - 1357 49 50 Кузнецов Владимир 1970 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 541 487 319 - 1347 50 51 Кунский Андрей 1980 СКО "Орион" - - 703 - - - - - 618 - - 1321 51 52 Сосновский Антон 1987 КО "БГУ" - - 0 - - - - 853 - 459 - 1312 52 53 Горбач Виталий 1987 Лично - 572 701 - - - - - - - - 1273 53 54 Шахметов Константин 1986 КСО "БНТУ" - - 588 - 175 495 - - - - - 1258 54 55 Сушинский Андрей 1984 КСО "Березино" 0 602 - - - - - 632 - - - 1234 55 56 Гиржадович Алексей 1986 КО "БГУ" 643 0 554 - - - - - - 0 - 1197 56 57 Мищенко Виктор 1988 Лично - - - - 604 577 - - - - - 1181 57 58 Захарчук Сергей 1977 Лично - 595 - - - - - 566 - - - 1161 58 59 Греков Артём 1981 СТК "Мэта" - - - - - - - 422 - - 679 1101 59 60 Савельев Евгений 1987 КСО "Азимут-Спартак - - - - 587 - - - - - 511 1098 60 61 Каранкевич Андрей 1987 СКО "Кронан" - - 558 - - - - 522 - - - 1080 61 62 Журавлёв Андрей 1978 СКО "Немига-Норд" - - - - - - - 930 - - - 930 62 63 Тамбасов Юрий 1989 СТК "Арго" - - - - - - - 923 - - - 923 63 64 Оришко Олександр 1983 Лично - 908 - - - - - - - - - 908 64 65 Дубинин Михаил 1977 Лично - - - - - - - 450 440 - - 890 65 66 Титович Егор 1981 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 518 - 338 - 856 66 67 Нарышкин Михаил 1975 СК "Камволь" - - 481 - - 369 - - - - - 850 67 68 Рыжков Юрий 1962 Лично - - - - - - - 826 - - - 826 68 69 Салин Андрей 1988 СТК "Арго" - - - - - - - 811 - - - 811 69 70 Сахончик Александр 1988 КСО "Березино" - - - - - - - 785 - - - 785 70 71 Крюков Дмитрий 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 757 - - - 757 71 72 Зайцев Игорь 1973 КСО "Азимут-Спартак - - 381 - - - - - - - 358 739 72 73 Липович Александр 1982 СКО "Орион" - - - - - - 412 0 325 - - 737 73 74 Сокол Егор 1985 КАСА "Заслаўе" - 732 - - - - - - - - - 732 74 75 Кухто Петр 1981 КО "БГУ" - - - - - - - - - - 731 731 75 76 Новосад Павел 1984 Лично - 715 - - - - - - - - - 715 76 77 Петрочук Дмитрий 1980 Лично - 703 - - - - - - - - - 703 77 78 Лундышев Денис 1983 СК "Буг" - 461 213 - - - - - - - - 674 78 79 Федотенко Сергей 1989 СТК "Арго" - - - - - - - 658 - - - 658 79 80 Макеенко Михаил 1989 СТК "Арго" - - - - - - - 645 - - - 645 80 81 Евсиков Павел 1979 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 638 638 81 82 Коршунов Евгений 1968 Лично - - 636 - - - - - - - - 636 82 83 Васильченко Сергей КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 633 633 83 84 Лаппо Юрий 1988 КСО "Березино" - - - - - - - 627 - - - 627 84 85 Афанасьев Иван 1979 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 623 - - - - - 623 85 86 Касперович Александр 1988 КСО "Волк" - - - - - - - 620 - - - 620 86 87 Яблонский Александр 1988 СТК "Арго" - - - - - - - 620 - - - 620 86 88 Воронов Влад КСО "Динамо" - - - - - 613 - - - - - 613 88 89 Плющевский Павел 1989 КСО "Волк" - - - - - - - 613 - - - 613 88 90 Полежаев иван 1988 КСО "Волк" - - - - - - - 613 - - - 613 88 91 Карелин Андрей 1973 СТК "Арго" - 292 319 - - - - - - - - 611 91 92 Мемелов Алексей 1988 КО "БГУ" - - - - - 327 - 281 - - - 608 92 93 Рогалевич Сергей 1983 СК "Вилия" - - 607 - - - - - - - - 607 93 94 Гудимчик Алексей 1988 КСО "БНТУ" - - - - - - - 592 - - - 592 94 95 Культиясов Виталий 1990 СКО "Кронан" - - - - - - - 586 - - - 586 95 96 Лычков Игорь 1983 КСО "БНТУ" - - 579 - - - - - - - - 579 96 97 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 323 - 254 - - - 577 97 98 Соболев Олег Лично - - - - - 576 - - - - - 576 98 99 Кононов Сергей 1973 СТК "Арго" - - 567 - - - - - - - - 567 99 100 Казеко Артём 1988 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - 557 - - - 557 100 101 Бандарович Дмитрий 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 553 - - - 553 101 102 Бригинец Константин 1978 СТК "Арго" - - - - - - 552 - - - - 552 102 103 Шевчук Павел 1985 Лично - - - - - - - - - - 550 550 103 104 Киприянович Вячеслав 0 Лично 546 - - - - - - - - - - 546 104 105 Гошко Владимир 1986 Лично - 536 - - - - - - - - - 536 105 106 Хрипегевский Валерий 1985 Лично - - - - - - - - - - 532 532 106 107 Верхотуров Алексей 0 КО "БГУ" 531 - - - - - - - - - - 531 107 108 Канарский Валерий 1957 СКО "Орион" - - - - - - - 530 - - - 530 108 109 Якушев Дмитрий 1986 Лично - - - - - - - - - 528 - 528 109 110 Виненко Александр 1981 Лично - - 525 - - - - - - - - 525 110 111 Грузд Александр 0 КО "БГУ" 522 - - - - - - - - - - 522 111 112 Яковлев Андрей 1990 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - 89 433 - - - 522 111 113 Александров Александр 1964 Лично - - - - - - - - - - 521 521 113 114 Ясюченя Сергей 1990 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 518 - - - 518 114 115 Синицкий Евгений 1986 КО "БГУ" - - - - - 186 - 0 - 324 - 510 115 116 Красько Павел 1980 СК "Камволь" - - 508 - - - - - - - - 508 116 117 Лихтарев Андрей 1990 СКО "Кронан" - - - - - - - 499 - - - 499 117 118 Ерко Андрей 1982 Лично - 492 - - - - - - - - - 492 118 119 Алексеев Юрий 1958 КСО "БНТУ" - - - - - - - 489 - - - 489 119 120 Войцехович Артур 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 488 - - - 488 120 121 Прокофьев Руслан 1985 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - - - - 482 482 121 122 Войтович Сергей 1985 СКО "Кронан" - - - - - - - 479 - - - 479 122 123 Неделько Владислав 0 Лично 478 - - - - - - - - - - 478 123 124 Бажанский Виталий 1982 КСО "БНТУ" - - 477 - - - - - - - - 477 124 125 Ятковский Мирак 1987 СКО "Кронан" - - 477 - - - - - - - - 477 124 126 Егоров Дмитрий 1987 Лично 475 - - - - - 0 - - - - 475 126 127 Гракович Дмитрий 1987 Лично - - - 275 - - - - - 197 - 472 127 128 Шатерник Евгений 1980 Лично - 472 - - - - - - - - - 472 127 129 Морозов Андрей 1965 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 471 - - - 471 129 130 Похомович Руслан 1988 Лично - - - - - - - - - - 468 468 130 131 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 62 - 401 - - - 463 131 132 Харлампович Сергей 1986 СК "Буг" - - 457 - - - - - - - - 457 132 133 Дудик Владимир 1982 СК "БГПУ" - - - - - - - 456 - - - 456 133 134 Андреюк Михаил 1983 Лично - 450 - - - - - - - - - 450 134 135 Дубинчик Денис 0 СК "БГПУ" 445 - - - - - - - - - - 445 135 136 Вакульчик Алексей 1988 КО "БГУ" - - - - - - - 442 - - - 442 136 137 Матвиеня Александр 1986 Лично - 437 - - - - - - - - - 437 137 138 Обернихин Игорь 0 Лично 436 - - - - - - - - - - 436 138 139 Копоть Олег 1974 СК "Буг" 360 - - - - - - - - 72 - 432 139 140 Лапекин Максим 1971 СК "Днепр" - - - - 432 - - - - - - 432 139 141 Кряков Александр КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 424 424 141 142 Ходан Александр 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 414 - - - 414 142 143 Кляус Дмитрий 1987 Лично - - - - - - - - - - 409 409 143 144 Фролов Василий СКО "Торпедо" - - - - - - - - - - 408 408 144 145 Тротюк Александр 1982 СК "Буг" - - 406 - - - - - - - - 406 145 146 Ародь Эдвард 1961 СКО "Кронан" - - - - - - - 405 - - - 405 146 147 Карконников Вадим 1986 СТК "Мэта" - - - - 402 - - - - - - 402 147 148 Сафранович Сергей 1984 КО "БГУ" - - 397 - - - - - - - - 397 148 149 Апетёнок Дмитрий 1984 Лично - - - - - - - - - - 395 395 149 150 Трапезников Николай 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 248 - 146 - - - 394 150 151 Раков Николай 1955 СТК "Арго" - - - - - - - 392 - - - 392 151 152 Мягков Андрей КСО "Динамо" - - - - - 386 - - - - - 386 152 153 Корнелюк Александр 1986 СК "Буг" - - 385 - - - - - - - - 385 153 154 Стрельцов Василий 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 383 - - - 383 154 155 Титович Евгений 1948 Лично - - - - - - - 383 - - - 383 154 156 Наталевич Вячеслав 1956 Лично - - - - - - - 380 - - - 380 156 157 Павлов Дмитрий КСО "Динамо" - - - - - 376 - - - - - 376 157 158 Федорышкин Александр КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 375 375 158 159 Морозов Алексей 1988 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 374 - - - 374 159 160 Благородный Евгений 1990 КСО "Березино" - - - - - - - 373 - - - 373 160 161 Тугушев Сергей 1973 Лично - - 371 - - - - - - - - 371 161 162 Бульбенов Владимир 1961 КО "Трактор" - - - - - - - 369 - - - 369 162 163 Жуковский Илья 1984 СК "Стандарт" - - 353 - - - - - - - - 353 163 164 Коновчук Дмитрий 1981 Лично - 349 - - - - - - - - - 349 164 165 Ткачук Вадим 1989 КСО "Волк" - - - - - - - 349 - - - 349 164 166 Лукьянов Антон 1986 Лично - 345 - - - - - - - - - 345 166 167 Михайлик Олег 0 СК "БГПУ" 339 - - - - - - - - - - 339 167 168 Давыдик Евгений 1990 СКО "Кронан" - - - - - - - 331 - - - 331 168 169 Кручина Антон 1986 СК "Камволь" 326 - - 0 - - - - - - - 326 169 170 Усманов Юрий 1972 Лично - - - - - 319 - - - - - 319 170 171 Новак Александр 1960 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 306 - - - 306 171 172 Нежинский Дмитрий 1983 Лично - - - - - - - - - - 304 304 172 173 Шинкевич Алексей 1988 КСО "Березино" - - - - - - - 292 - - - 292 173 174 Печко Андрей 1977 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 291 - - - - - 291 174 175 Коваленко Игорь КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 286 286 175 176 Триденский Геннадий 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 282 - - - 282 176 177 Чурак Анатолий 1986 СК "Фандок" - - - - 281 - - - - - - 281 177 178 Воронин Вадим 1980 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 1 - 279 280 178 179 Галабурда Александр 1986 Лично - - 280 - - - - - - - - 280 178 180 Давыдов Дмитрий 1975 Лично - - - - - 278 - - - - - 278 180 181 Заверач Илья КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 276 276 181 182 Веренич Евгений 1986 Лично - 272 - - - - - - - - - 272 182 183 Пунько Пётр 1956 СК "Камволь" - - - - - - - 271 - - - 271 183 184 Мацкевич Виталий 1986 Лично - - 268 - - - - - - - - 268 184 185 Долинский Игорь 1985 Лично - 266 - - - - - - - - - 266 185 186 Бабич Виктор 1972 СК "Камволь" - - - - - 256 - - - - - 256 186 187 Малахов Игорь 1865 Лично - - - - - - - 256 - - - 256 186 188 Маркулевич Александр 1988 СК "Вилия" - - - - - - - 255 - - - 255 188 189 Воронов Сеггей КСО "Динамо" - - - - - 253 - - - - - 253 189 190 Захаров Виталий 1980 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 59 - 194 253 189 191 Лужков Виталий 1984 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 250 250 191 192 Марчук Илья 1987 СК "Буг" 0 0 - - - - - - - 247 - 247 192 193 Солдаткин Михаил 1976 Лично - 246 - - - - - - - - - 246 193 194 Роговский Виталий 1953 ОК "Пралеска" - - - - - - - 234 - - - 234 194 195 Вербицкий Юрий КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 234 234 194 196 Дроздов Игорь 1968 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 72 - 157 229 196 197 Кудрявцев Алексей 1990 КСО "Березино" - - - - - - - 229 - - - 229 196 198 Струнец Иван 1983 Лично - - 227 - - - - - - - - 227 198 199 Гусев Владимир 1979 Лично - 224 - - - - - - - - - 224 199 200 Грицук Иван 1985 Лично - 223 - - - - - - - - - 223 200 201 Грищенков Александр 1978 Лично - - - - - - - - - - 216 216 201 202 Вассеха Дмитрий 1986 Лично - - - - - - 210 - - - - 210 202 203 Барсук Юрий 1973 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - - - - 197 197 203 204 Воропаев Дмитрий КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 189 189 204 205 Семенович Сергей 0 СК "Вилия" 185 - - - - - - - - - - 185 205 206 Алхимов Анатолий Лично - - - - - 184 - - - - - 184 206 207 Зайцев Владимир 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 177 - - - 177 207 208 Корзюк Кирилл 1977 СК "Вилия" - - - - - - - - 175 - - 175 208 209 Кузнецов Эдуард 0 КСО "Белая Русь" 167 - - - - - - - - - - 167 209 210 Скорб Леонид 1986 Лично - - 153 - - - - - - - - 153 210 211 Волков Михаил 1984 Лично - - - - - - - - - - 148 148 211 212 Петлицкий Евгений 1987 КО "БГУ" - - 131 - - - - - - 0 - 131 212 213 Юревич Михаил 0 СК "БГПУ" 131 - - - - - - - - - - 131 212 214 Яновский Анатолий 1987 Лично - - - - - - 125 - - - - 125 214 215 Кругленя Александр 1984 Лично - 100 0 - - - - - - - - 100 215 216 Шестак Дмитрий 1980 Лично - 98 - - - - - - - - - 98 216 217 Цвирко Максим 0 Лично 90 - - - - - - - - - - 90 217 218 Жодик Владимир 1986 Лично - 87 - - - - - - - - - 87 218 219 Заверач Денис КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 69 69 219 220 Макаревич Иосиф 1960 КО "Камертон" - - - - - - - 68 - - - 68 220 221 Крееренко Дмитрий 1979 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 60 - - 60 221 222 Матусевич Владимир 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 56 - - - 56 222 223 Устин Владимир 0 СК "БГПУ" 52 - - - - - - - - - - 52 223 224 Кононович Александр 1982 Лично - 23 - - - - - - - - - 23 224 225 Кукель Генрих 1970 СК "БГПУ" - - - - - - - 9 - - - 9 225 226 Архипов Илья 1987 Лично - - - - - - - - - 4 - 4 226 227 Авраменко Виктор 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 0 - - - 0 227 228 Акулович Павел 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - - - 0 227 229 Алексеенко Геннадий 1977 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 0 - - 0 227 230 Апанасевич Сергей 1987 СК "БГПУ" - - - - - - - - - 0 - 0 227 231 Бжиский Артур 1987 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 227 232 Волохов Роман 1977 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 0 - - 0 227 233 Гетманов Артем 1987 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 227 234 Глинский Артем 1986 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 227 235 Дженжера Евгений 1987 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 227 236 Засим Дмитрий 1987 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 227 237 Кадамов Александр 1983 Лично - - - - - - - - 0 - - 0 227 238 Киселев Владимир 1975 КСО "Волк" - 0 0 - - - - - - - - 0 227 239 Коноплицкий Александр 1986 СК "БГПУ" - - - - - - - - - 0 - 0 227 240 Корней Евгений 1985 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 227 241 Круподеров Андрей 1983 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 227 242 Круподеров Евгений 1986 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 227 243 Ляхов Дмитрий 1987 КО "БГУ" - 0 - - - - - - - - - 0 227 244 Медведев Константин 1990 СК "Камволь" - - - - - - - 0 - - - 0 227 245 Мороз Иван 1955 КО "Камертон" - - - - - - - 0 - - - 0 227 246 Савостюк Игорь 1979 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 227 247 Савчук Владимир 1987 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 227 248 Селезнёв Виталий 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - - - 0 227 249 Табола Сергей 1988 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 227 250 Томашев Алексей 1981 КСО "Маяк-Ориентир" - - 0 - - - - - - - - 0 227 251 Чернухо Антон 1986 КО "БГУ" - - - - - - - - - 0 - 0 227 252 Клепча Юрий 1970 Лично - - - - - - - - - - 0 0 227 253 Явинский Дмитрий 1983 Лично - - - - - - - - - - 0 0 227 254 Волохович Роман КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 0 0 227 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа М40 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Алексеев Юрий 1958 КСО "БНТУ" 816 770 651 1000 311 - 682 - 994 - - 4913 1 2 Денисов Валерий 1963 КСО "Белая Русь" 1000 1000 1000 - 1000 - - - - - - 4000 2 3 Звонцов Игорь 1962 КСО "Азимут-Спартак - - - - 861 1000 1000 - - - - 2861 3 4 Канарский Валерий 1957 СКО "Орион" - 922 - - - - 812 - - 1000 - 2734 4 5 Морозов Андрей 1964 КСО "Белая Русь" 887 816 - - 880 - - - - - - 2583 5 6 Луговцов Алексей 1962 КСО "Азимут-Спартак - - - - 744 563 - - - - 1000 2307 6 7 Новак Александр 1958 КСО "Белая Русь" - 372 447 - 342 - - - 562 582 - 2305 7 8 Сенченко Григорий 1958 КСО "БНТУ" 702 564 474 - - 564 - - - - - 2304 8 9 Изотов Геннадий 1962 КО "Трактор" 625 - - - - - - - 837 780 - 2242 9 10 Важник Александр 1958 СК "Стандарт" - - - 675 103 675 0 - 489 294 - 2236 10 11 Ародь Эдвард 1961 СКО "Кронан" - 559 - 781 - - - - - 576 - 1916 11 12 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 258 - - - 853 739 - 1850 12 13 Кутузов Сергей 1965 СК "Фандок" - 559 530 - 560 - - - - 0 0 1649 13 14 Медведев Михаил 1958 КО "Трактор" - - - - 465 - - - 861 191 - 1517 14 15 Чёрный Павел 1964 Лично - - - - 705 751 - - 0 - - 1456 15 16 Новолаев Сергей 1957 КСО "БНТУ" 441 415 415 - - - - - - 116 - 1387 16 17 Шелкуненко Леонид 1957 СК "Вилия" - - - - - 450 - - 702 - - 1152 17 18 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - - - - - 1000 - - - - - 1000 18 19 Чехлов Виктор СКО "Немига-Норд" - - - - - - - - 1000 - - 1000 18 20 Алексеёнок Алексей КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - - - - 995 995 20 21 Туркин Владимир 1957 КО "Трактор" - - - - 394 - - - 574 - - 968 21 22 Горбач Юрий 1960 Лично - 850 0 - - - - - - - - 850 22 23 Зайцев Владимир 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 437 400 - 837 23 24 Триденский Геннадий 0 СК "Пеленг-Вымпел" 814 - - - - - - - - - - 814 24 25 Петров Александр 1962 СКО "Торпедо" - - - - - - - - - - 662 662 25 26 Крылов Борис 1957 Лично - - 653 - - - - - - - - 653 26 27 Кубарко Федор 1965 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 621 - - - - - - 621 27 28 Цыкунов Сергей 1961 СТК "Арго" - - - - 607 - - - - - - 607 28 29 Губчик Юрий 1962 КСО "БНТУ" - - - - - - - - - 560 - 560 29 30 Войцехович Артур 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 542 - - - - - - 542 30 31 Макаревич Иосиф 1960 КО "Камертон" - - - - - - - - - 415 - 415 31 32 Бучилко Юрий 1967 КСО "Волк" - - 304 - - - - - - - - 304 32 33 Курлович Владимир 1962 КСО "Волк" 0 235 33 - 0 0 0 - - - - 268 33 34 Залезей Валерий 1958 СК "Стандарт" - - - - - - - - 267 - - 267 34 35 Ботько Александр 1960 Лично - - - 0 - - - - - - - 0 35 36 Мороз Иван 1955 КО "Камертон" - - - - - - - - - 0 - 0 35 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа М50 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Языков Леонид 1956 СКО "Торпедо" - - - - 1000 874 - - 1000 1000 1000 4874 1 2 Наталевич Вячеслав 1956 СКО "Витязь" 973 - 916 - - 1000 887 - 849 - - 4625 2 3 Мелешко Андрей 1955 КО "БГУ" - 1000 951 1000 - - - - - - - 2951 3 4 Раков Николай 1954 СТК "Арго" - - - - 271 691 1000 - 631 - - 2593 4 5 Жуковский Владимир 1955 СК "Стандарт" - 610 868 - - - - - 228 285 - 1991 5 6 Трапезников Николай 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 716 - - - 547 708 - 1971 6 7 Пунько Пётр 1956 СК "Камволь" 1000 - - - - - - - 958 - - 1958 7 8 Титович Евгений 1948 КО "Трактор" 891 - - - - - - - 766 290 - 1947 8 9 Ковальчук Виктор 1947 СК "Стандарт" - 388 - 527 256 376 - - - 332 - 1879 9 10 Триденский Геннадий 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 821 873 - 1694 10 11 Нехай Геннадий 1949 СК "Стандарт" - 808 409 - - - - - 396 - - 1613 11 12 Трифоненко Василий 1952 КСО "Чериков" - - - - 759 831 - - - - - 1590 12 13 Клоповский Сергей 1955 СК "Стандарт" - - - - 673 803 - - 113 - - 1589 13 14 Бульбенов Владимир 1951 КО "Трактор" 959 - - - - - - - 612 - - 1571 14 15 Марченко Викентий 1956 КСО "Маяк-Ориентир" - 599 658 - - - - - - - - 1257 15 16 Васневский Сергей 1956 СКО "Витязь" - - - - 670 466 - - - - - 1136 16 17 Красильников Виктор 1948 КО "БГУ" 619 - - - - - - - 445 - - 1064 17 18 Асылов Альберт 1955 Лично - - 1000 - - - - - - - - 1000 18 19 Бессарабов Леонид 1947 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 622 272 - - - - 894 19 20 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - - 842 - 842 20 21 Яковкин Игорь 0 КСО "БНТУ" 833 - - - - - - - - - - 833 21 22 Буковец Анатолий 1950 СК "Tri-O" Локомоти - 755 - - - - - - - - - 755 22 23 Порхунов Владимир 1949 Лично - - - - - 720 - - - - - 720 23 24 Поляк Александр 1955 КСО "БНТУ" 279 436 - - - - - - - - - 715 24 25 Мосин Павел 1951 КО "Трактор" 474 - - - - - - - 64 - - 538 25 26 Нехаль Геннадий СК "Стандарт" - - - - - 524 - - - - - 524 26 27 Мороз Иван 0 КО "Камертон" 506 - - - - - - - - - - 506 27 28 Маковский Анатолий 1950 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - - 483 0 - 483 28 29 Толстихин Леонид 1953 Лично - 467 - - - - - - - - - 467 29 30 Пархунов Владимир Лично - - - - - - 439 - - - - 439 30 31 Зверинцев Иван 1955 КАСА "Заслаўе" - - - - - - - - 411 - - 411 31 32 Гутковский Виталий 0 КСО "БНТУ" 407 - - - - - - - - - - 407 32 33 Черемисинов Дмитрий 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - 340 - - - 64 - - 404 33 34 Кожан Михаил 1946 СТК "Арго" - - - - - 377 - - - - - 377 34 35 Парфенов Сергей 1956 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 133 - - 217 - - 350 35 36 Киряков Валерий 1939 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 176 - - - - - 176 36 37 Ковальчук Владимир 1947 СК "Стандарт" - - - - - - - - 175 - - 175 37 38 Кондратьев Владимир 1938 КСО "Белая Русь" 43 129 - - 0 - - - - - - 172 38 39 Третевич Борис 1955 Лично - 54 - - - - - - - - - 54 39 40 Алхимов Виталий Лично - - - - - 13 - - - - - 13 40 41 Абрамов Владимир 1937 КСО "Волк" - - - 0 - - - - - - - 0 41 42 Арсентьев Виктор 1954 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 41 43 Геращенко Владимир 1951 КО "Трактор" - - - - - - - - 0 - - 0 41 44 Зеленин Владимир 1948 Лично - - - 0 - - - - - - - 0 41 45 Мовко Сергей 1955 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 41 46 Роговский Виталий 1953 ОК "Пралеска" - - - - - - - - - 0 - 0 41 47 Чумаков Иван 1946 СКО "Витязь" - - - - - 0 - - - - - 0 41 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж12 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Атаманович Анастасия 1994 Лично 1000 1000 919 - - 0 - - 1000 1000 - 4919 1 2 Черник Глафира 1995 СКО "Орион" - 939 - - 1000 1000 - - - 583 - 3522 2 3 Андреева Евгения 1994 СКО "Кронан" - 987 732 - - 398 - - - 615 - 2732 3 4 Михневич Анастасия 1994 КСО "Волк" - - - 1000 - - 1000 - 0 - - 2000 4 5 Можар Екатерина 1994 Лично 0 134 - - 827 81 - - 0 507 - 1549 5 6 Деканова Александра 1995 СКО "Витязь" - - - - - 317 778 - - - - 1095 6 7 Деменок Дарья 1994 КСО "Маяк-Ориентир" 0 - 235 - - - - - - 788 - 1023 7 8 Одинцова Дарья 1994 Лично - - 1000 - - - - - - - - 1000 8 9 Смирнова Марина 1994 КСО "Азимут-Спартак - - - - 0 0 - - 0 - 1000 1000 8 10 Рухлевич Виктория 1995 КСО "Волк" - 253 0 0 204 56 325 - 0 - - 838 10 11 Пакнис Марина 1994 СКО "Торпедо" - - - - 449 162 - - - 169 0 780 11 12 Жигалковская Елена 1995 СКО "Орион" - 538 - - 235 0 - - - 0 - 773 12 13 Левицкая Маргарита 1995 КСО "Волк" 0 0 0 0 - 706 0 - 0 - - 706 13 14 Трухачёва Раиса 1994 СКО "Торпедо" - - - - 459 - - - 0 0 193 652 14 15 Безусько Анастасия 1995 СКО "Кронан" - 178 0 - - - - - - 440 - 618 15 16 Гуляева Наталья 1994 КСО "Волк" 0 182 0 - - 401 - - - - - 583 16 17 Матросова Любовь 1994 Лично - - 515 - - - - - - - - 515 17 18 Голикова Юлия 1995 Лично - - - - - 448 - - - - - 448 18 19 Глазкова Дарья 1994 Лично 0 - - - 0 366 - - - - - 366 19 20 Костюкова Маргарита 1994 Лично - - - - 14 348 - - 0 - - 362 20 21 Лагун Ирина 1995 Лично - - - - - - - - - 317 - 317 21 22 Лазарева Нелли 1994 Лично - - - - - - - - - 314 - 314 22 23 Кулик Анна 1994 СК "Буг" - 0 279 - - - - - - - - 279 23 24 Грушевская Анна 1994 Лично - - - - - - - - - 256 - 256 24 25 Шашок Анастасия 1994 Лично - - - - 0 235 - - - - - 235 25 26 Сасова Ирина 1994 Лично - - - - - - - - - 207 - 207 26 27 Бурейко Анастасия 1995 СКО "Кронан" - - 176 - - - - - - - - 176 27 28 Холод Татьяна 1996 Лично - 0 0 - 166 - - - - 0 - 166 28 29 Вовк Яна 1995 Лично - 134 - - - - - - - - - 134 29 30 Красовская Евгения 1996 Лично - - - 0 88 - - - - - - 88 30 31 Засадко Любовь 1994 Лично 53 0 - - - - - - - - - 53 31 32 Абрамович Анастасия 1997 КСО "Белая Русь" - 0 - - 0 - - - - - - 0 32 33 Баланович Яна 1995 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - - 0 32 34 Белавская Мария 1995 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 32 35 Боярчук Инна 1994 Лично - - - 0 - - - - - - - 0 32 36 Бурак Татьяна 1994 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 32 37 Викторова Татьяна 1995 СТК "Мэта" - - - - - - - - 0 - 0 0 32 38 Галочкина Инна 1994 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 32 39 Гринек Яна 1995 СКО "Орион" - - - - - - - - - 0 - 0 32 40 Дудко Алина 1994 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 32 41 Жаркова Анастасия 1996 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 32 42 Живалуп Екатерина 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 32 43 Зиновчик Кристина 1994 СК "Буг" - 0 0 - - - - - - - - 0 32 44 Илькевич Анастасия 1996 СКО "Кронан" - - 0 0 - - - - - - - 0 32 45 Каспирович Алина 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 32 46 Ковальчук Вероника 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 32 47 Королева Евгения 1995 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 32 48 Кравец Кристина 1995 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 32 49 Крупко Виктория 1994 СТК "Арго" - - - - - - 0 - - - - 0 32 50 Кудревич Ирина 1996 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 32 51 Левашова Виктория 1996 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 32 52 Ломаник Анастасия 1995 СКО "Кронан" - 0 0 - - - - - - - - 0 32 53 Мелешко Дарья 1996 Лично - - - 0 - - - - - - - 0 32 54 Можар Виктория 1996 Лично - - - - 0 0 - - - - - 0 32 55 Мурашко Анжела 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 32 56 Мухо Валерия 1994 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 32 57 Нечепалович Марина 1997 Лично - - - 0 - - - - - - - 0 32 58 Нечиполович Марина 1996 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 32 59 Прокопова Арина 1996 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 32 60 Рабчаева Вероника 1995 КСО "Чериков" - - - - 0 0 - - - - - 0 32 61 Русевич Екатерина 1994 Лично - - - - - - - - 0 - - 0 32 62 Рыбак Диана 1995 СКО "Кронан" - 0 0 - - - - - - 0 - 0 32 63 Сапежинская Александра 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 32 64 Семенчук Ольга 1995 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 32 65 Скоринова Кристина 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 32 66 Татаринова Дарья 1994 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 32 67 Тупикова Виктория 1994 СТК "Арго" - - - - - - - - - 0 - 0 32 68 Федкевич Ирина 1994 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 32 69 Шкаранова Анастасия 1994 СК "Буг" - 0 0 - - - - - - - - 0 32 70 Куханова Анна 1995 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - - - - 0 0 32 71 Баннова Елизавета 1996 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 0 0 32 72 Войтова Алина 1996 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 0 0 32 73 Усова Татьяна 1996 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 0 0 32 74 Симакова Элла 1996 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 0 0 32 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж14 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рудаковская Анна 1992 СК "Камволь" 1000 658 1000 1000 839 1000 1000 - 1000 1000 - 6000 1 2 Денисова Анастасия 1993 КСО "Белая Русь" 790 - 965 - 1000 - - - 400 686 - 3841 2 3 Языкова Дарья 1993 СКО "Торпедо" - - - - 376 603 - - 637 0 1000 2616 3 4 Анисимова Татьяна 1992 СК "Буг" - 1000 360 - - - - - - 355 - 1715 4 5 Курильчик Ольга 1992 СК "Фандок" - 0 543 - 575 - - - - 586 - 1704 5 6 Колоницкая Екатерина 1992 СК "Камволь" - - 266 0 571 - 254 - 292 135 - 1518 6 7 Песоцкая Александра 1993 СКО "Кронан" - 0 429 414 - 441 - - - 136 - 1420 7 8 Юркова Виктория 1992 СКО "Торпедо" - - - - 544 291 - - 337 - 0 1172 8 9 Шаметько Марина 1993 СК "Фандок" - 0 397 - 478 - - - - 228 - 1103 9 10 Назарчук Анастасия 1992 СК "Фандок" - 268 368 - 426 - 0 - - - - 1062 10 11 Поддубская Полина 1993 КСО "Березино" 746 - - - - - - - - 288 - 1034 11 12 Адамчук Ирина 1993 СК "Буг" - 239 420 - - - - - - 343 - 1002 12 13 Шахметова Наталья 1992 СКО "Витязь" - - 238 - 274 427 0 - - - - 939 13 14 Челочева Мария 1993 Лично - - - - 687 0 - - 180 - - 867 14 15 Самолазова Александра 1993 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - - 0 - 802 802 15 16 Макаревич Екатерина 1993 КСО "Волк" 0 0 245 0 163 321 - - 0 - - 729 16 17 Ходас Алеся 1992 КСО "Березино" 668 - - - - - - - - 0 - 668 17 18 Чернова Арина 1992 Лично - - - - - - - - - 665 - 665 18 19 Шиманович Лера 1993 СКО "Кронан" - 0 331 327 - - - - - 0 - 658 19 20 Цвирбут Юлия 1992 СКО "Орион" - - - - - - - - 648 - - 648 20 21 Власова Надежда 1993 СК "Фандок" - 0 - - 634 - - - - - - 634 21 22 Санько Виктория 1993 Лично - 0 613 - - - - - - - - 613 22 23 Кондратьева Вероника 1993 СК "Буг" - 0 602 - - - - - - 0 - 602 23 24 Жаденец Катерина 1993 Лично - 575 - - - - - - - - - 575 24 25 Челычева Марина 1993 Лично - - - - - - - - - 544 - 544 25 26 Полудеткина Ксения 1992 Лично - - - - - - 514 - - - - 514 26 27 Глазкова Христина 1993 СК "Камволь" 0 0 - - 143 224 145 - 0 0 - 512 27 28 Крокас Анна 1992 Лично - - 435 - - - - - - - - 435 28 29 Крокас Марта 1992 Лично - - - - 397 - - - - - - 397 29 30 Трапезникова Татьяна 1992 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 185 196 - 381 30 31 Лобанова Татьяна 1992 Лично - - - - 376 0 - - - - - 376 31 32 Кубичная Анастасия 1992 Лично - - - - - - - - - - 376 376 31 33 Сотьлова Лиза 1992 Лично - - - - - - - - - - 363 363 33 34 Юрчук Вероника 1993 Лично - 360 - - - - - - - - - 360 34 35 Сушкевич Татьяна 1992 Лично - 357 - - - - - - - - - 357 35 36 Герасимёнок Марта 1992 Лично - - - - - - 276 - - - - 276 36 37 Малицкая Алена 1993 Лично - 270 - - - - - - - - - 270 37 38 Тарасик Екатерина 1993 Лично - 0 247 - - - - - - - - 247 38 39 Столярова Мария 1992 Лично - - - - - - - - - - 217 217 39 40 Новицкая Мария 1993 Лично - - 216 - - - - - - - - 216 40 41 Никифорова Анжела 1992 Лично - - - - - - 125 - - - - 125 41 42 Черток Светлана 1993 Лично - 0 116 - - - - - - - - 116 42 43 Макар Ольга 1993 Лично - 0 106 - - - - - - - - 106 43 44 Кубарко Анна 1993 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 67 0 - - - - - 67 44 45 Суббот Виктория 1992 Лично - 34 - - - - - - - - - 34 45 46 Рябцева Кристина 1992 Лично - - - - 0 27 - - - - - 27 46 47 Безрукова Екатерина 1993 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 47 48 Белоусова Александра 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 47 49 Бобкова Татьяна 1993 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 47 50 Букатая Татьяна 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - - - 0 47 51 Васина Юлия 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 47 52 Васкевич Алеся 1992 КСО "Волк" 0 - - 0 0 - - - - - - 0 47 53 Васькевич Алеся 1992 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - - 0 47 54 Ватутина Анна 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 47 55 Войцюховская Елена 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - - - 0 47 56 Высоцкая Дарья 1992 Лично 0 0 - - - - - - - - - 0 47 57 Габец Татьяна 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - - - 0 47 58 Ганус Виктория 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 47 59 Гаркавая Евгения 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 47 60 Гончаренко Татьяна 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 47 61 Горбацкая Анастасия 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 47 62 Горбик Мария 1992 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - - - 0 47 63 Дернович Алеся 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - - - 0 47 64 Дешкович Дарья 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 47 65 Дудник Виктория 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 47 66 Ельяшевич Наталья 1992 КСО "Волк" - - - 0 - 0 - - - - - 0 47 67 Ермакова Наталья 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 47 68 Жигуновская Юлия 1992 Лично - - - - - 0 - - - - - 0 47 69 Казак Дарья 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 47 70 Касперович Анастасия 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - - - 0 47 71 Корчагина Александра 1993 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 47 72 Курочкина Валентина 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 47 73 Латыпова Ева 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 47 74 Максимова Анна 1993 СК "Tri-O" Локомоти - - - - - - 0 - - - - 0 47 75 Морозова Юлия 1993 СК "Фандок" - - - - 0 - - - - - - 0 47 76 Нестерович Виктория 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - - - 0 47 77 Олехнович Янина 1993 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - 0 - 0 47 78 Пастрожицкая Алина 1993 СК "Фандок" - - - - - - - - - 0 - 0 47 79 Пешко Лера 1993 СК "Фандок" - - - - - - - - - 0 - 0 47 80 Радкевич Мария 1992 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 47 81 Романова Полина 1993 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 0 0 - 0 47 82 Руткевич Ольга 1993 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 47 83 Рябцева Виктория 1993 КСО "Чериков" - - - - - 0 - - - - - 0 47 84 Семеняко Анастасия 1993 Лично 0 0 - - - - - - - - - 0 47 85 Смагур Кристина 1993 Лично - 0 0 - - - - - - - - 0 47 86 Тавгень Екатерина 1993 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 47 87 Усламина Галина 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 47 88 Шклудова Татьяна 1992 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - 0 - - - - 0 47 89 Штурма Марина 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 47 90 Щуревич Екатерина 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 47 91 Ярош Раиса Лично - - - - - - - - - 0 - 0 47 92 Лобкова Анна 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - - - - 0 0 47 93 Дулебенец Оксана 1992 Лично - - - - - - - - - - 0 0 47 94 Крыжевич Юлия 1992 Лично - - - - - - - - - - 0 0 47 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж16 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Алексеёнок Мария 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 806 1000 - - 818 412 - 1000 899 803 5523 1 2 Черник Вероника 1991 СКО "Орион" - 924 - 1000 984 1000 - - 675 - - 4583 2 3 Иванова Ксения 1991 КСО "Белая Русь" 325 924 660 - 1000 485 - - 870 621 - 4560 3 4 Барбашина Елена 1990 КСО "Белая Русь" 774 688 808 - - - - - 623 1000 - 3893 4 5 Уварова Александра 1990 КСО "Волк" - 520 518 911 557 116 645 - 535 491 - 3686 5 6 Горешнякова Вероника 1990 СК "Буг" - 777 885 687 - - - - - 555 - 2904 6 7 Пилипенко Наталья 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - 1000 963 - - - - - 758 0 - 2721 7 8 Шагибалова Анна 1990 СТК "Арго" - 0 957 - - - 1000 - - 747 - 2704 8 9 Егорова Александра 1990 КСО "Волк" - 477 919 883 376 - - - - - - 2655 9 10 Демидович Дарья 1991 СКО "Кронан" - 524 868 980 - - - - - - - 2372 10 11 Боровая Марина 1991 СК "Фандок" - 0 572 - 936 - 368 - - 295 - 2171 11 12 Лонская Екатерина 1990 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 569 - - 433 - 1000 2002 12 13 Королева Ксения 1991 СКО "Орион" - - - - 469 488 - - 471 457 - 1885 13 14 Петровская Виола 1991 СКО "Кронан" - 631 - 1000 - 174 - - - - - 1805 14 15 Ародь Анна 1991 СКО "Кронан" - 857 741 0 - - - - - - - 1598 15 16 Голуб Надежда 1991 СК "Буг" - 803 - - - - - - - 741 - 1544 16 17 Прокопчук Марина 1991 СК "Буг" - 0 787 - - - - - - 618 - 1405 17 18 Климович Ольга 1991 СК "Фандок" - 326 - - 489 - 141 - - - 402 1358 18 19 Выдренкова Екатерина 1991 Лично - - - - 809 403 - - - - - 1212 19 20 Бердюгина Анастасия 1991 КСО "Волк" 0 507 684 - - - - - - - - 1191 20 21 Ефименко Ольга 1991 СКО "Кронан" - 481 653 - - - - - - - - 1134 21 22 Зеленина Светлана 1990 Лично - - - 787 - - - - - 163 - 950 22 23 Попкова Александра 1991 Лично - - 936 - - - - - - - - 936 23 24 Цвирбут Юлия 1992 Лично - - - - 794 - - - - - - 794 24 25 Чиканова Александра 1991 Лично - 749 - - - - - - - - - 749 25 26 Акинчиц Арина 1991 Лично - 727 - - - - - - - - - 727 26 27 Пучок Татьяна 1991 Лично - 658 - - - - - - - - - 658 27 28 Листопадская Елена 1990 СКО "Орион" - - - - 421 208 - - - 0 - 629 28 29 Трусь Диана 1991 КСО "Волк" - - - 142 255 213 - - - - - 610 29 30 Павленко Анна 1990 Лично - 576 - - - - - - - - - 576 30 31 Боровая Мария 1991 СК "Фандок" - - - - - - - - - - 546 546 31 32 Лагун Наталья 1990 Лично - - - - - - - - - 491 - 491 32 33 Кайгородова Оксана 1990 Лично - - - - - - - - - - 471 471 33 34 Шевчук Алина 1990 Лично - 423 - - - - - - - - - 423 34 35 Волкова Юлия 1991 Лично - - - - - - - - - 376 - 376 35 36 Возило Анастасия 1990 Лично - - - - - - - - - - 366 366 36 37 Шаметько Инна 1991 СК "Фандок" - 365 - - - - - - - - - 365 37 38 Русилко Анастасия 1991 СКО "Кронан" - - - 360 - - - - - - - 360 38 39 Белоконева Ольга 1991 Лично - - 305 - - - - - - - - 305 39 40 Литвинюк Екатерина 1990 Лично - 259 - - - - - - - - - 259 40 41 Морозова Виктория 1991 СК "Фандок" - 69 - - 155 - - - - - - 224 41 42 Синькова Анастасия 1991 Лично - 224 - - - - - - - - - 224 41 43 Романчук Дарья 1990 Лично - - - 214 - - - - - - - 214 43 44 Шиловская Елена 1991 Лично - - - - - - 203 - - - - 203 44 45 Щербакова Екатерина 1991 Лично - - - - - - - - - 141 - 141 45 46 Василевич Анна 1990 Лично - - - 102 - - - - - - - 102 46 47 Войтович Мария 1991 Лично - - - - - - - - - 30 - 30 47 48 Шалдова Алеся 1993 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 0 16 - - - - 16 48 49 Абдурахимова Лолита 1991 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 49 50 Безъязычная Вероника 0 КСО "БНТУ" 0 - - - - - - - - - - 0 49 51 Блюхерова Оксана 1990 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 49 52 Гиско Елена 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 49 53 Грузневич Ольга 1990 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 49 54 Гущеня Ольга 1990 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 49 55 Леошко Алеся 1991 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 49 56 Марницкая Галина 1990 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 49 57 Мирончук Наталья 1990 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 49 58 Морозова Татьяна 1990 КСО "Чериков" - - - - 0 0 - - - - - 0 49 59 Нижевская Анастасия 1990 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 49 60 Новикова Елена 1990 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 49 61 Охремук Надежда 1990 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 49 62 Самосева Нина 1991 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 49 63 Соколова Анастасия 1991 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 49 64 Тавгень Любовь 1990 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 49 65 Шатилова Анастасия 1990 Лично - - - - - - 0 - - - - 0 49 66 Шклудова Маргарита 0 КСО "Маяк-Ориентир" 0 - - - - - - - - - - 0 49 67 Ярашонок Александра 1990 СК "Фандок" - 0 - - - - - - - - - 0 49 68 Тишкова Екатерина 1990 Лично - - - - - - - - - - 0 0 49 69 Бондарёва Екатерина 1990 Лично - - - - - - - - - - 0 0 49 70 Егорова Юлия 1990 Лично - - - - - - - - - - 0 0 49 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж18 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Печур Елена 1988 КСО "Белая Русь" 1000 1000 - - - 1000 - - 806 970 1000 5776 1 2 Валюк Екатерина 1988 КСО "Волк" - 642 894 984 - - 941 - 1000 374 - 4835 2 3 Гришанова Наталья 1989 СТК "Арго" - 975 949 - 1000 - 1000 - - 872 - 4796 3 4 Шкутова Елена 1989 СК "Фандок" - 792 817 - 970 - 897 - - 546 638 4660 4 5 Пикула Ирина 1988 КСО "Волк" - 825 1000 1000 169 - - - - 1000 - 3994 5 6 Артемьева Елена 1989 СК "Камволь" 728 - - 793 0 - 202 - 366 603 - 2692 6 7 Шклудова Маргарита 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 573 857 - - 949 0 - 93 0 - 2472 7 8 Горешнякова Надежда 1989 СК "Буг" 600 629 - 586 - - - - - 447 - 2262 8 9 Ковган Наталья 1988 СКО "Орион" 618 - 737 - 344 - - - 546 0 - 2245 9 10 Прохоренко Екатерина 1988 КСО "Белая Русь" 765 748 - - - - - - - 635 - 2148 10 11 Новикова Анастасия 1989 КСО "Волк" - - - 457 638 - 226 - 444 - - 1765 11 12 Лешко Анастасия 1989 КСО "Волк" - - - 912 686 - - - - - - 1598 12 13 Волкова Дарья 1988 Лично - 687 848 - - - - - - - - 1535 13 14 Гладкая Марина 1988 Лично - - - - - - - - 619 382 - 1001 14 15 Мельник Екатерина 1988 КСО "Березино" 318 561 - - - - - - - - - 879 15 16 Ковалькова Ольга 1988 Лично - - - - - - - - - 781 - 781 16 17 Дубоделова Екатерина 1989 СК "Буг" - 524 - - - - - - - 115 - 639 17 18 Краско Анастасия 1989 СК "Tri-O" Локомоти - - - - - - 519 - - - - 519 18 19 Абромчик Мария 0 Лично 474 - - - - - - - - - - 474 19 20 Уткина Мария КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 376 376 20 21 Ключникова Екатерина 1988 Лично - - - - - - - - 360 - - 360 21 22 Овчаренко Мария 1989 КСО "Березино" - - - - 326 - - - - - - 326 22 23 Трихонюк Ксения 1988 СК "Буг" - - - - - - - - - 274 - 274 23 24 Лонская Екатерина 1990 Лично - - - - 271 - - - - - - 271 24 25 Муртазаева Юлия 1989 КСО "Чериков" - - - - 270 - - - - - - 270 25 26 Савченко Юлия КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 270 270 25 27 Крючникова Екатерина 1988 Лично - - - - - - - - - 269 - 269 27 28 Опидович Евгения 1989 Лично - - - - 188 81 - - - - - 269 27 29 Пахальчук Алина 1988 СК "Буг" 198 - - - - - - - - 52 - 250 29 30 Короткина Александра 1988 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - - - - 242 242 30 31 Козлова Карина КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - - - 176 176 31 32 Войнилович Лилия 1988 КО "БГУ" - - - - - - - - - 115 - 115 32 33 Швецова Наталья 1989 Лично - - - 107 - - - - - - - 107 33 34 Грибова Екатерина 1988 Лично - 33 - - - - - - - - - 33 34 35 Волчек Ольга 1988 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 35 36 Корчук Ольга 1988 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 35 37 Малышко Светлана 1989 Лично - - - 0 - - - - - - - 0 35 38 Малыщицкая Ольга 1989 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 35 39 Островская Вероника 1989 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 35 40 Пилипович Юлия 1988 СК "Фандок" - - - - 0 - - - - 0 - 0 35 41 Протасевич Ирина 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 35 42 Семашкевич Ольга 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 35 43 Терлецкая Анна 1989 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 35 44 Чернец Ольга 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 35 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж21 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Воскобойникова Татьяна 1980 СКО "Немига-Норд" 894 909 751 - 934 1000 - 993 766 - - 5496 1 2 Клоповская Анастасия 1987 КСО "БНТУ" - 753 763 - 1000 748 - - - 949 857 5070 2 3 Кондратьева Александра 1974 КСО "Белая Русь" 1000 1000 1000 - - - - 629 1000 - - 4629 3 4 Хилько Елена 1982 СКО "Орион" 864 - - - 841 831 - 792 552 502 - 4382 4 5 Томашева Татьяна 1983 КО "БГУ" 805 747 642 886 - 457 - 605 - 458 644 4329 5 6 Лебедева Елена 1960 КО "БГУ" - 719 333 - - - 802 251 515 393 824 3586 6 7 Драк Ирина 1977 СКО "Немига-Норд" 787 892 - - - - - 854 - 1000 - 3533 7 8 Бужан Ирина 1986 КО "БГУ" - 734 - 984 - 499 0 639 - 118 475 3449 8 9 Коледжо Лина 1987 СТК "Арго" - 940 0 - - - 1000 678 - 644 - 3262 9 10 Василевская Татьяна 1982 СТК "Арго" 808 - 758 - - 178 - - 585 - 796 3125 10 11 Василевская Екатерина 1980 СТК "Арго" 686 - 596 - - 921 - 908 - - - 3111 11 12 Титова Инна 1986 КСО "БНТУ" - 771 528 - - - - - 836 - 817 2952 12 13 Хлопкова Юлия 1975 СТК "Арго" 737 747 - - 865 463 - - - - - 2812 13 14 Казаринова Наталья 1981 СКО "Орион" 844 - 696 - - - - 644 - 604 - 2788 14 15 Булай Элеонора 1987 СКО "Кронан" - - - 1000 - 519 - 681 - 387 - 2587 15 16 Роговцова Екатерина 1987 СКО "Торпедо" - - - - 785 - - 856 - 814 - 2455 16 17 Полекшанова Дарья 1977 СКО "Немига-Норд" 912 - 744 - - - - 720 - - - 2376 17 18 Паскару Анна 1986 СК "Камволь" - 542 0 702 - - - 494 - 130 366 2234 18 19 Хихол Татьяна 1986 СКО "Кронан" - 478 763 - - 420 - 539 - - - 2200 19 20 Богданович Елена 1986 КО "БГУ" 551 663 279 - - - - - - 537 - 2030 20 21 Кушнир Елена 1987 КСО "БНТУ" - - 642 - - - - 659 - - 725 2026 21 22 Гогорева Инна 1973 СК "Днепр" - 833 - - 438 - - 729 - - - 2000 22 23 Бутько Людмила 1983 КСО "БНТУ" - - 0 - - 658 652 - - 607 - 1917 23 24 Грохольская Алла 1972 СКО "Орион" 805 - - - - - - 329 - 770 - 1904 24 25 Ботян Анна 1987 Лично - - 897 - - - - - - 975 - 1872 25 26 Мурзенок Ирина 1984 СК "БГПУ" 618 - 565 - - - - - 464 206 - 1853 26 27 Николаева Надежда 1986 КО "БГУ" 554 525 260 - - - - 15 - 473 - 1827 27 28 Миронова Лариса 1973 СТК "Арго" - - 689 - - 383 716 - - - - 1788 28 29 Клеменя Екатерина 1987 КСО "Березино" 425 626 - - - - - 531 - 146 - 1728 29 30 Миронова Наталья 1983 КСО "БНТУ" - - 820 - - - - - 855 - - 1675 30 31 Пошелюк Ирина 1982 СК "Камволь" 834 - 800 - - - - - - - - 1634 31 32 Зайко Елена 1987 Лично - 849 594 - - - - - - - - 1443 32 33 Попитченко Екатерина 1983 Лично - - 590 - - - - 756 - - - 1346 33 34 Афанасьева Анастасия 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 277 365 - 642 - - - 1284 34 35 Демиденко Ольга 1977 СК "Вилия" 493 528 - - - - - - 227 - - 1248 35 36 Казакова Анастасия 1986 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 636 - 431 - 118 - 1185 36 37 Гладкая Марина 1988 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 486 0 587 - - - 1073 37 38 Лонская Екатерина 1990 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - 628 431 - - - 1059 38 39 Хурсан Людмила 1971 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 566 0 460 - 1026 39 40 Некрашевич Татьяна 1980 СКО "Орион" - - - - - - - 1000 - - - 1000 40 41 Карпикова Ольга 1985 Лично - - - - - - - - - - 1000 1000 40 42 Михадюк Екатерина 1983 КО "БГУ" 398 - 371 - - - 227 - - - - 996 42 43 Роговцева Екатерина 1987 Лично - - - - - - - - - - 968 968 43 44 Новикова Ольга 1984 СК "Буг" 53 873 - - - - - - - - - 926 44 45 Давидюк Елена 1982 Лично - 888 - - - - - - - - - 888 45 46 Кузнецова Марина 1973 КСО "Азимут-Спартак - - 243 - - - - 632 - - - 875 46 47 Дмитроченкова Светлана 1977 Лично - - - - - - - - - 870 - 870 47 48 Журавлёва Оксана 1980 СКО "Немига-Норд" - - - - - - - 848 - - - 848 48 49 Жлобич Наталья 1984 КО "БГУ" - 847 - - - - - - - - - 847 49 50 Макатун Татьяна 0 Лично 842 - - - - - - - - - - 842 50 51 Гогарева Инна 1973 Лично - - - - - - - - - - 835 835 51 52 Ходан Татьяна 1986 Лично - - 795 - - - - - - - - 795 52 53 Кулешова Анна 1983 КО "БГУ" - 593 195 - - - - - - - - 788 53 54 Валюк Екатерина 1988 КСО "Волк" - - - - - - - 752 - - - 752 54 55 Тюнис Светлана 1981 Лично - - - - - - 750 - - - - 750 55 56 Козлова Наталья 1982 КСО "БНТУ" - - - - - - - 462 119 158 - 739 56 57 Янчук Ирина 1986 Лично - 732 - - - - - - - - - 732 57 58 Ажгиревич Анна 0 Лично 688 - - - - - - - - - - 688 58 59 Соловьева Юлия 1983 Лично - - - - - - 683 - - - - 683 59 60 Никитина Татьяна 1957 КСО "Белая Русь" - - - - 337 298 - - 44 - - 679 60 61 Змушко Татьяна 1987 КО "БГУ" - 678 - - - - - - - - - 678 61 62 Карманова Екатерина 1984 СК "Буг" - 418 228 - - - - - - - - 646 62 63 Кулик Ольга 1971 Лично - - - - - - - 642 - - - 642 63 64 Хлопкова Полина 0 СТК "Арго" 624 - - - - - - - - - - 624 64 65 Леонович Алла 1961 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 589 - - - 589 65 66 Занина Ирина 1985 КСО "БНТУ" - - 578 - - - - - - - - 578 66 67 Мельник Екатерина 1988 КСО "Березино" - - - - - - - 553 - - - 553 67 68 Клеменок Елена 1977 СК "Вилия" 506 - - - - - - 31 - 0 - 537 68 69 Живлюк Ирина 1985 КСО "Волк" - 375 161 - - - 0 - - - - 536 69 70 Барбашина Елена 1990 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 531 - - - 531 70 71 Петруха Ольга 1976 Лично - 515 - - - - - - - - - 515 71 72 Ящук Валентина 1986 Лично - 502 - - - - - - - - - 502 72 73 Уварова Александра 1990 КСО "Волк" - - - - - - - 498 - - - 498 73 74 Черник Юлия 1986 СКО "Орион" - - - - - 257 - - - 229 - 486 74 75 Королева Ксения 1991 СКО "Орион" - - - - - - - 468 - - - 468 75 76 Басырова Маргарита 1987 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - - - - 464 464 76 77 Петровская Виола 1991 СКО "Кронан" - - - - - - - 457 - - - 457 77 78 Алексеенок Мария 1992 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 454 - - - 454 78 79 Гришанова Наталья 1989 СТК "Арго" - - - - - - - 445 - - - 445 79 80 Корнелюк Алеся 1987 КО "БГУ" 28 - - - - - - - - 397 - 425 80 81 Човжик Катерина 1986 КО "БГУ" - 248 177 - - - - - - - - 425 80 82 Рудаковская Татьяна 1969 Лично - - - - - - - 423 - - - 423 82 83 Журова Галина 0 Лично 420 - - - - - - - - - - 420 83 84 Зятева Алеся Лично - - 402 - - - - - - - - 402 84 85 Шклудова Маргарита 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 400 - - - 400 85 86 Габриельчик Инна 1981 КО "БГУ" - - - - - 380 - - - - - 380 86 87 Черник Вероника 1991 СКО "Орион" - - - - - - - 374 - - - 374 87 88 Лаврецкая Екатерина 1987 Лично - - - - - - - 347 - - - 347 88 89 Захаревич Яна 1987 КО "БГУ" - - - - - - - - - 328 - 328 89 90 Татур Юлия 1984 Лично - - 327 - - - - - - - - 327 90 91 Ляхович Марина 1985 СК "БГПУ" - - 326 - - - - - - - - 326 91 92 Бабич Ольга 1981 СК "Камволь" - - - - - 278 - - - - - 278 92 93 Дубоделова Татьяна 1987 Лично - 239 - - - - - - - - - 239 93 94 Новикова Анастасия 1989 КСО "Волк" - - - - - - - 238 - - - 238 94 95 Ародь Анна 1991 СКО "Кронан" - - - - - - - 221 - - - 221 95 96 Лях Елена 1985 Лично - - 204 - - - - - - - - 204 96 97 Атаманович Светлана 1956 КАСА "Заслаўе" - - - - - - - 190 - - - 190 97 98 Цакке Юлия 1984 Лично - - 185 - - - - - - - - 185 98 99 Секацкая Ольга 1983 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 155 - 0 155 99 100 Авраменко Лариса 1955 Лично - - - - - - - 129 - - - 129 100 101 Кобак Ольга 1985 Лично - 122 - - - - - - - - - 122 101 102 Роговская Татьяна 1953 ОК "Пралеска" - - - - - - - 114 - - - 114 102 103 Пакшис Галина 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 111 - - - 111 103 104 Каховская Екатерина 0 Лично 102 - - - - - - - - - - 102 104 105 Бауло Ирина 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 73 - - - 73 105 106 Алексеева Ольга 1972 КСО "БНТУ" - - - - - - - 61 - - - 61 106 107 Сердюкова Лиля 1960 СК "Днепр" - - - - - - - 60 - - - 60 107 108 Лейтар Ольга 1985 Лично - 47 - - - - - - - - - 47 108 109 Пикула Ирина 1988 КСО "Волк" - - - - - - - 41 - - - 41 109 110 Обернихина Ирина 0 Лично 25 - - - - - - - - - - 25 110 111 Береснева Александра 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 111 112 Буковец Елена 1978 СК "Tri-O" Локомоти - 0 - - - - - - - - - 0 111 113 Ветрова Кристина 1984 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 111 114 Войтехович Елена 1960 КО "Камертон" - - - - - - - 0 - - - 0 111 115 Губская Ольга Лично - - - - - - 0 - - - - 0 111 116 Денищик Светлана 1983 СКО "Кронан" - 0 0 - - - - - - - - 0 111 117 Качанова Елена 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 0 - - - 0 111 118 Ковальчук Ирина 1984 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 111 119 Когутенко Томара 1954 СК "Днепр" - - - - - - - 0 - - - 0 111 120 Лазарь Елена 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - - - 0 111 121 Майко Ольга 1987 КО "БГУ" 0 - - - - - - - - 0 - 0 111 122 Малышко Ольга 1973 Лично - - - 0 - - - - - - - 0 111 123 Маргун Елена 1984 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 111 124 Мартинчик Екатерина 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 111 125 Пушкина Виктория Лично - - - - - - 0 - - - - 0 111 126 Ровейко Татьяна 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 111 127 Сарока Елена 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 111 128 Храпина Надежда 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 0 - - - 0 111 129 Шеверова Екатерина 1977 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 0 - - - 0 111 130 Шестак Любовь 0 ТК "Пилигрим" 0 - - - - - - - - - - 0 111 131 Шкуратова Екатерина 1982 КСА "Зялёны стадыён - - - - - - - - 0 - - 0 111 132 Соколова Лиза КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - - - - 0 0 111 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж35 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рудаковская Татьяна 1969 СКО "Витязь" 760 - - - 596 485 1000 - 1000 1000 - 4841 1 2 Холод Елена 1971 КСО "Маяк-Ориентир" - - 787 - 741 677 957 - 922 651 - 4735 2 3 Кулик Ольга 1971 СКО "Кронан" 1000 1000 - 1000 - 1000 - - - - - 4000 3 4 Хихол Светлана 1963 СКО "Кронан" - 502 869 533 - - - - - 587 - 2491 4 5 Леонович Алла 1961 КСО "Маяк-Ориентир" - - 0 - 1000 344 - - - 854 - 2198 5 6 Алексеева Ольга 1971 КСО "БНТУ" 601 - 489 383 304 - - - 411 - - 2188 6 7 Шахметова Елена 1962 СКО "Витязь" - - 656 - 509 426 - - - - - 1591 7 8 Рязанцева Вероника 1962 Лично - - 1000 - - - - - - - - 1000 8 9 Алексеёнок Валентина КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - - - - 1000 1000 8 10 Некипелова Светлана 1968 СКО "Орион" 426 528 - - - - - - - - - 954 10 11 Наугольного Ольга 1971 Лично - - 922 - - - - - - - - 922 11 12 Сухвалова Людмила 1968 СКО "Витязь" - - - - 94 0 810 - - - - 904 12 13 Левчук Ольга 0 СК "Камволь" 903 - - - - - - - - - - 903 13 14 Синельникова Анна 1962 СК "Стандарт" - - - - - 264 - - 559 - - 823 14 15 Войцехович Наталья 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 640 - - - - - - 640 15 16 Когутенко Тамара 1954 СК "Днепр" - - - - 634 - - - - - - 634 16 17 Борушко Лилия 1964 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - - 632 - 632 17 18 Денисова Наталья 1962 КСО "Белая Русь" - - - - - - - - - 630 - 630 18 19 Горбачик Ольга 1961 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 0 136 - - 489 - - 625 19 20 Янченкова Татьяна 1971 Лично - - 511 - - - - - - - - 511 20 21 Бернацкая Наталья Лично - - 505 - - - - - - - - 505 21 22 Кравцова Руслана 1969 СК "Фандок" - - 501 - - - - - - - - 501 22 23 Шаблинская Елена 1970 СК "Фандок" - - - - 308 - - - - - - 308 23 24 Попкова Светлана 1964 Лично - - 238 - - - - - - - - 238 24 25 Изотова Елена 1965 КО "Трактор" - - - - - - - - 31 0 - 31 25 26 Барушко Лилия 1964 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 0 - - - - - 0 26 27 Бедарева Юлия 1969 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 26 28 Безъязычная Анжелика 0 КСО "БНТУ" 0 - - - - - - - - - - 0 26 29 Горешнякова Елена СК "Буг" - - - 0 - - - - - - - 0 26 30 Тиунчик Елена 1969 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - - 0 26 31 Усманова Наталья 1975 Лично - - - - - 0 - - - - - 0 26 32 Яцина Наталья 1971 Лично - - - 0 - - - - - - - 0 26 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж45 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 31.03 14.04 14.07 23.07 29.07 02.09 09.09 16.09 24.09 08.10 Сумма Место ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Варыгина Светлана 1960 ОК "Пралеска" - - - 1000 1000 1000 1000 - 760 85 - 4845 1 2 Марченко Людмила 1957 КСО "Маяк-Ориентир" - 1000 1000 - - 822 931 - - - - 3753 2 3 Гончарова Галина 1959 СКО "Витязь" 0 - - - 908 422 826 - 539 256 - 2951 3 4 Черник Любовь 1959 СКО "Орион" - 726 - - 823 528 - - - 685 - 2762 4 5 Атаманович Светлана 1956 Лично 1000 534 - - - - - - - 1000 - 2534 5 6 Клоповская Надежда 1959 СК "Стандарт" - - 719 - - - - - 686 629 - 2034 6 7 Храпина Надежда 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 510 - - 649 836 - 1995 7 8 Авраменко Лариса 1955 ОК "Пралеска" - 306 - - - 714 - - 623 - - 1643 8 9 Пакшис Галина 1955 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 567 - - 454 554 - 1575 9 10 Кондратьева Татьяна 1947 КСО "Белая Русь" 435 0 146 0 - 134 - - 382 458 - 1555 10 11 Бауло Ирина 1958 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 896 540 - 1436 11 12 Войтехович Елена 1960 КО "Камертон" - - - - - - - - 903 472 - 1375 12 13 Маслакова Наталья 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 475 - - 680 - - 1155 13 14 Черемисинова Людмила 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - - - - - 1000 - - 1000 14 15 Сторовойтова Валентина 1958 Лично - - - - - - - - - - 1000 1000 14 16 Леонович Алла 1961 КСО "Маяк-Ориентир" 0 933 - - - - - - - - - 933 16 17 Козлова Любовь 1960 КСО "Белая Русь" - - - - - - - - - 900 - 900 17 18 Королева Галина 1961 СК "Днепр" - - - - 577 - - - - - - 577 18 19 Васячкина Антонина 1951 Лично - - 521 - - - - - - - - 521 19 20 Роговская Татьяна 1953 ОК "Пралеска" - - - - - - - - - 519 - 519 20 21 Олехнович Наталья 0 Лично 499 - - - - - - - - - - 499 21 22 Бурдина Тамара 1951 Лично - - 457 - - - - - - - - 457 22 23 Сердюкова Лилия 1961 СК "Днепр" - - - - 448 - - - - - - 448 23 24 Конон Ирина 1956 СК "Стандарт" - - - - - - - - 444 - - 444 24 25 Ляпина Янина 1933 СКО "Орион" - - - - - 426 - - - - - 426 25 26 Качановская Любовь 0 КСО "БНТУ" 421 - - - - - - - - - - 421 26 27 Лазарева Наталья 1955 Лично - - 376 - - - - - - - - 376 27 28 Барковская Наталья 0 КО "БГУ" 359 - - - - - - - - - - 359 28 29 Романович Жанна 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 0 337 - - - - - 337 29 30 Воронова Наталья 1951 Лично - - - - - 271 - - - - - 271 30 31 Иванова Галина 1958 СТК "Арго" - 243 - - - - - - - - - 243 31 32 Нехаева Людмила СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 235 - - - - - 235 32 33 Карпович Наталья 1954 КО "Камертон" - - - - - - - - 205 - - 205 33 34 Куракова Анна 1940 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 137 - - - - - 137 34 35 Качанова Елена 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 45 - - 45 35 36 Кшановская Лариса 0 СКО "Немига-Норд" 0 - - - - - - - - - - 0 36 37 Овечкина Любовь 0 КО "Трактор" 0 - - - - - - - - - - 0 36 38 Сундукова Татьяна 1942 СКО "Немига-Норд" 0 - 0 - - - - - - - - 0 36 39 Яньшина Людмила 1957 КСО "Белая Русь" - - - - - - - - - 0 - 0 36 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Дыстанцыі: 23.03.2006 - Мінск, "Вясна-2006", КСА "Маяк-Арыенцір", гал. суддзя Павел Холад. Вынікі: Частка 1 Частка 2 31.03.2006 - Брэст, "Брэсцкая пралеска 2006", СК "Буг", гал. суддзя Алег Копаць 14.04.2006 - Гродна, Левапабярэжная, Адкрыты Кубак Гродна 2006, СКА "Кронан", гал. суддзя Эдвард Арадзь, дыст. Яўген Далінін 14.07.2006 - Ваўкавыск, м/р Сонечны, Адкрыты Кубак "ВОЛКа", КСА "Воўк", гал. суддзя Уладзімір Курловіч, дыст. Аляксей Лабчэўскі 23.07.2006 - Бабруйск, Лясная Казка, "FanDOK Cup 2006", СК "Фандок", гал. суддзя Віталь Грахоўскі 29.07.2006 - Полацк, в. Зарэчкі, Адкрыты чэмпіянат г. Полацка, СТКК "Арго", гал. суддзя Пётр Міронаў, дыст. Пётр Міронаў 02.09.2006 - Віцебск, в. Лётцы, Мемарыял Машэрава, СКА "Віцязь", гал. суддзя Кацярына Васіллева, дыст. Паліна Хлопкава 09.09.2006 - Мінск, Музей Валуноў, Чэмпіянат Беларусі па спрынту, СК "БДУ", гал. суддзя Андрэй Якаўлеў, дыст. Віталь Мялешка 16.09.2006 - Мінск, Калодзішчы, "Белая Русь 2006", КСА "Белая Русь", гал. судья Андрэй Марозаў, дыст. Раман Бяспалаў 24.09.2006 - Мінск, Малінаўка, Кубак Беларусі сярод ДЮК, РЦТіКВМ, гал. суддзя Пётр Пунько 08.10.2006 - Магілёў, Пячэрск, Першанство Магілёўскай ДЮСШ СК ФПБ, КСА "Спартак-Азімут", гал. суддзя Павел Чорны
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Дыстанцыі Архіў
Страница основана 27 февраля 2001г.
obelarus@newmail.ru