'Belarus Спрынтарскі рэйтынг
17 верасня 2007
Галоўная | Навіны | Бібліятэка | Рэйтынг | Календар | Вынікі | Гасцёўня | Ад рэдактара

СПРЫНТАРСКІ РЭЙТЫНГ-ЛІСТ БФА
на 15 верасня 2007


М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Скрипко Сергей 1995 СК "Камволь" 964 858 505 - 444 - 1000 3771 1 2 Ткачёв Дмитрий 1995 СК "Фандок" 1000 897 1000 - - 631 - 3528 2 3 Стасюкевич Стас 1996 СКО "Кронан" - 858 869 - 759 - - 2486 3 4 Мазолевский Влад 1996 СКО "Кронан" - 1000 897 - - - - 1897 4 5 Овчаренко Сергей 1995 КСО "Березино" 672 487 - - - - 635 1794 5 6 Корженевский Артём 1995 СКО "Кронан" - 0 664 - 1000 - - 1664 6 7 Павлючук Максим 1995 СК "Буг" - 754 842 - - - - 1596 7 8 Туркин Федор 1996 СКО "Орион" 557 - - - 480 - 446 1483 8 9 Николайчик Алексей 1995 СКО "Кронан" - 0 667 - 805 - - 1472 9 10 Когал Александр 1995 СКО "Кронан" - 0 693 - 776 - - 1469 10 11 Цветков Виктор 1995 СКО "Кронан" - 592 821 - - - - 1413 11 12 Захаренко Артём 1995 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 1000 12 13 Кульша Илья 1995 СК "Фандок" 0 0 602 - - 398 - 1000 12 14 Кожедуб Роман 1995 СК "Буг" - - 935 - - - - 935 14 15 Мозалевский Влад 1996 СКО "Кронан" - - - - 868 - - 868 15 16 Шендик Александр 1996 СКО "Витязь" 200 - - - 627 - - 827 16 17 Шулепов Михаил 1995 КСО "Волк" - - - - 810 - - 810 17 18 Темников Илья 1995 Лично - - 727 - - - - 727 18 19 Конон Антон 1996 СК "Стандарт" - - - - 606 - - 606 19 20 Полубятко Сергей 1997 СКО "Кронан" - - 598 - 0 - - 598 20 21 Зотиков Владислав 1996 СКО "Торпедо" - - - - - 551 - 551 21 22 Ловец Андрей 0 Лично 542 - - - - - - 542 22 23 Майсеня Егор 0 СК "Камволь" 469 - - - - - - 469 23 24 Тронин Виктор 1996 Лично - - 443 - - - - 443 24 25 Фомкин Алексей 1997 СКО "Кронан" - - 0 - 434 - - 434 25 26 Алиновский Алексей 1996 СКО "Торпедо" - - - - - 404 - 404 26 27 Хаданович Иван 0 СКО "Орион" 375 - - - - - - 375 27 28 Алексеев Алексей 1995 КСО "БНТУ" 364 0 - - - - - 364 28 29 Муравлев Антон 1995 Лично - - 347 - - - - 347 29 30 Рыбинский Александр 1995 СКО "Орион" 279 - 3 - - - - 282 30 31 Мазур Павел 1996 КСО "VIA" - 0 - - - 239 - 239 31 32 Марилевич Константин 1995 Лично - - 222 - - - - 222 32 33 Шишпаренок Роман 1995 СКО "Кронан" - - 212 - - - - 212 33 34 Ходанович Иван 1995 СКО "Орион" - - 202 - - - - 202 34 35 Лемешевский Феофан 0 КСО "Березино" 191 - - - - - - 191 35 36 Климушкин Максим 0 Лично 185 - - - - - - 185 36 37 Ханчин Борис 1996 СКО "Витязь" 0 - - - 165 - - 165 37 38 Забродский Валентин 0 СК "Камволь" 157 - - - - - - 157 38 39 Клеменок Игорь 1997 Лично 127 0 28 - - - - 155 39 40 Шаруха Евгений 1995 СКО "Кронан" - - 142 - - - - 142 40 41 Турин Александр 0 Лично 132 - - - - - - 132 41 42 Вершина Алексей 0 СК "Камволь" 120 - - - - - - 120 42 43 Филипов Кирилл 0 Лично 118 - - - - - - 118 43 44 Ревинский Эдвин 1996 СК "Буг" - 0 109 - - - - 109 44 45 Акулич Евгений 1995 СК "Фандок" - - 93 - - - - 93 45 46 Белеский Павел 0 Лично 62 - - - - - - 62 46 47 Бушуев Алексей 1995 Лично 24 0 36 - - - - 60 47 48 Белогорцев Илья 1996 КСО "Белая Русь" 49 - - - - - 0 49 48 49 Кратюк Никита 1996 СКО "Кронан" - - 46 - - - - 46 49 50 Жук Максим 1997 СК "Фандок" - - - - - 18 - 18 50 51 Дюндиков Артём 0 Лично 9 - - - - - - 9 51 52 Колпаков Егор 0 Лично 8 - - - - - - 8 52 53 Алексеенок Никита 2000 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - 0 53 54 Алексеенок Тимофей 1998 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - 0 53 55 Ананич Илья 1995 СК "Камволь" 0 0 0 - - - - 0 53 56 Арнаут Сергей 1996 СКО "Орион" - - - - - - 0 0 53 57 Басалай Кирилл 1997 СКО "Кронан" - - 0 - - - - 0 53 58 Ботвинко Дмитрий 1995 Лично - 0 - - - - - 0 53 59 Вербицкий Евгений 1995 Лично - - 0 - - - - 0 53 60 Гашин Альберт 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - 0 53 61 Грицук Александр 1995 СК "Буг" - 0 0 - - - - 0 53 62 Гришаев Владимир 1996 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - 0 0 53 63 Дульчевский Илья 1995 Лично - 0 0 - - - - 0 53 64 Ермолаев Иван 0 Лично 0 - - - - - - 0 53 65 Ермолаев Фёдор 0 Лично 0 - - - - - - 0 53 66 Жакович Владислав 1996 СКО "Орион" 0 - - - - - 0 0 53 67 Жук Вадим 1995 СК "Фандок" - - - - - 0 - 0 53 68 Захаров Сергей 1997 СКО "Кронан" - - 0 - - - - 0 53 69 Зотов Андрей 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - 0 53 70 Иванов Владимир 1995 КСО "Чериков" - - - - - 0 - 0 53 71 Киселев Илья 1996 СТК "Арго" - - - - 0 - - 0 53 72 Климович Никита 0 Лично 0 - - - - - - 0 53 73 Кобец Артем 1997 СК "Буг" - 0 - - - - - 0 53 74 Ковган Максим 1996 Лично - - 0 - - - - 0 53 75 Кравчук Вячеслав 1996 СК "Буг" - 0 - - - - - 0 53 76 Кравчук Дмитрий 1997 СК "Буг" - 0 - - - - - 0 53 77 Лапанос Максим 1996 Лично - - 0 - - - - 0 53 78 Мелешка Игорь 1995 СК "Камволь" - - - - - - 0 0 53 79 Надеждин Алексей 1995 СК "Буг" - - 0 - - - - 0 53 80 Нечипор Алексей 1995 Лично - - 0 - - - - 0 53 81 Павленкович Евгений 0 Лично 0 - - - - - - 0 53 82 Пеньшин Роман 1996 Лично 0 0 - - - - - 0 53 83 Попковский Артём 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - 0 53 84 Прокопенко Александр 1995 Лично - 0 0 - - - - 0 53 85 Романенко Роман 0 Лично 0 - - - - - - 0 53 86 Салтанов Тимофей 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - 0 53 87 Скрипченко Михаил 1995 Лично - - 0 - - - - 0 53 88 Смарчков Вадим 1997 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - 0 53 89 Станишевский Дмитрий 1996 КСО "VIA" - 0 - - - - - 0 53 90 Стригельский Арсений 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - 0 53 91 Тарасов Илья 1999 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - 0 53 92 Халупа Игорь 1996 Лично - - 0 - - - - 0 53 93 Хылковский Константин 1995 СКО "Кронан" - - 0 - - - - 0 53 94 Черницкий Никита 0 Лично 0 - - - - - - 0 53 95 Чеснаков Роман 0 Лично 0 - - - - - - 0 53 96 Чечётко Евгений 0 Лично 0 - - - - - - 0 53 97 Шершень Алексей 1995 Лично - 0 - - - - - 0 53 98 Шкроба Александр 0 Лично 0 - - - - - - 0 53 99 Яньшин Данила 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - 0 53 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Лещенко Александр 1993 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 861 - - 1000 - - 2861 1 2 Морозов Александр 1993 КСО "Белая Русь" 581 - - - 764 - 829 2174 2 3 Хотян Александр 1993 Лично - 998 1000 - - - - 1998 3 4 Климович Николай 1994 КСО "Белая Русь" 921 - 564 - - - 183 1668 4 5 Марков Виталий 1993 КСО "VIA" - 724 - - - 926 - 1650 5 6 Костючик Александр 1993 СК "Буг" - 1000 605 - - - - 1605 6 7 Прищепов Артём 1993 СК "Фандок" - - 654 - - 917 - 1571 7 8 Якусевич Николай 1993 Лично - 465 872 - - - - 1337 8 9 Пенкрат Андрей 1994 КСО "Березино" 753 0 50 - - - 334 1137 9 10 Витебский Егор 1993 СТК "Арго" - - 81 - 0 - 1000 1081 10 11 Захаренко Дмитрий 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 1000 11 12 Шемрук Тимур 1993 СКО "Орион" 559 - 368 - - - - 927 12 13 Минченков Роман 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 909 - 909 13 14 Рубашко Артём 1993 СКО "Кронан" - - 853 - - - - 853 14 15 Кривошеев Андрей 1994 СКО "Торпедо" - - - - - 847 - 847 15 16 Лапекин Владислав 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 809 - 809 16 17 Степанов Сергей 1994 СК "Камволь" 416 0 345 - - - - 761 17 18 Логинов Артём 1994 СК "Буг" - 536 167 - - - - 703 18 19 Волчков Эдуард 1993 КСО "Чериков" - - - - - 701 - 701 19 20 Ребковец Максим 1994 Лично - 695 0 - - - - 695 20 21 Гошко Андрей 1993 Лично - 625 - - - - - 625 21 22 Сердитов Вадим 1993 СТК "Арго" - - 297 - 298 - - 595 22 23 Лещенко Антон Лично - - - - - - 587 587 23 24 Татаринович Артём 1993 Лично - 570 - - - - - 570 24 25 Борисевич Андрей 1994 СКО "Кронан" - 561 0 - - - - 561 25 26 Китурко Александр 1994 СКО "Кронан" - - 549 - - - - 549 26 27 Козлович Сергей 1993 СК "Буг" - 540 - - - - - 540 27 28 Филиппов Дмитрий 1993 СК "Буг" - 452 5 - - - - 457 28 29 Лисай Павел 1994 Лично - - 410 - - - - 410 29 30 Ладыга Эдуард 1993 Лично - 250 147 - - - - 397 30 31 Власов Василий 1993 Лично - - 383 - - - - 383 31 32 Овчаренко Андрей 1993 КСО "Березино" 0 - - - - - 369 369 32 33 Подымахин Сергей 1994 СКО "Кронан" - - 361 - 0 - - 361 33 34 Назаров Александр 1993 Лично - 347 0 - - - - 347 34 35 Гришаев Пётр 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - 291 291 35 36 Барковский Алексей 0 Лично 218 - - - - - - 218 36 37 Далидович Антон 1993 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 216 - - 216 37 38 Макеев Вадим 1994 Лично - 0 211 - - - - 211 38 39 Грыцкевич Артём 1994 КСО "Березино" - - - - - - 181 181 39 40 Сачук Андрей 0 Лично 179 - - - - - - 179 40 41 Шутро Николай 1994 СК "Камволь" 0 0 0 - - - 135 135 41 42 Поух Сергей 1993 КСО "Волк" - - - - 131 - - 131 42 43 Павлов Алексей 1994 СКО "Орион" 32 - 93 - - - - 125 43 44 Бабешко Максим 1993 Лично - 121 0 - - - - 121 44 45 Соловьев Иван 1992 Лично - 117 - - - - - 117 45 46 Петкевич Дмитрий 0 Лично 112 - - - - - - 112 46 47 Теслюк Виктор 0 Лично 112 - - - - - - 112 46 48 Немцев Руди 1994 Лично - - 110 - - - - 110 48 49 Граевский Владислав 0 Лично 73 - - - - - - 73 49 50 Мельник Сергей 0 КСО "Березино" 39 - - - - - - 39 50 51 Дружинин Артём 0 Лично 32 - - - - - - 32 51 52 Змушко Алексей 0 Лично 10 - - - - - - 10 52 53 Сологук Александр 0 Лично 1 - - - - - - 1 53 54 Акудович Виталий 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - 0 54 55 Ананько Николай 1994 Лично - 0 - - - - - 0 54 56 Бессарабов Алексей 1993 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - 0 54 57 Божик Василий 1993 Лично - 0 - - - - - 0 54 58 Бондарь Николай 0 Лично 0 - - - - - - 0 54 59 Ботвинко Алексей 1994 Лично - 0 - - - - - 0 54 60 Бурый Павел 0 Лично 0 - - - - - - 0 54 61 Валевич Максим 1994 Лично - - 0 - - - - 0 54 62 Веремей Александр 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - 0 54 63 Горогляд Николай 1993 Лично - 0 - - - - - 0 54 64 Горский Сергей 1993 СТК "Арго" - - - - 0 - - 0 54 65 Грицкевич Артем 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - 0 54 66 Деружко Павел 1993 Лично - 0 - - - - - 0 54 67 Доронин Владимир 0 Лично 0 - - - - - - 0 54 68 Дюкарев Андрей 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - 0 54 69 Ермалович Алексей 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - 0 54 70 Ефимчик Николай 0 Лично 0 - - - - - - 0 54 71 Жанкевич Роман 1993 Лично - 0 - - - - - 0 54 72 Жариков Илья 1994 КСО "VIA" - 0 - - - - - 0 54 73 Жигалко Александр 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - 0 54 74 Журавский Максим 0 Лично 0 - - - - - - 0 54 75 Зарецкий 1994 КСО "VIA" - 0 - - - - - 0 54 76 Калько Антон 1993 Лично - 0 - - - - - 0 54 77 Кирюхов Дмитрий 1993 КСО "VIA" - 0 - - - - - 0 54 78 Колошич Влад 1993 Лично - 0 - - - - - 0 54 79 Комаров Денис 1994 СКО "Немига-Норд" - 0 - - - - - 0 54 80 Комаров Иван 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - 0 54 81 Кузьмич Алексей 0 Лично 0 - - - - - - 0 54 82 Лабынцев Сергей 1993 СТК "Мэта" - - - - - 0 - 0 54 83 Лагвинец Антон 0 Лично 0 - - - - - - 0 54 84 Липский Артем 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - 0 54 85 Лучников Денис 1993 СКО "Кронан" - - 0 - - - - 0 54 86 Мазан Александр 1993 Лично - 0 - - - - - 0 54 87 Масюк Александр 1993 Лично - 0 - - - - - 0 54 88 Миневич Александр 1994 СКО "Кронан" - - 0 - - - - 0 54 89 Миниахметов Виктор 1994 Лично - - 0 - - - - 0 54 90 Мишкель Владимир 1993 КСО "Волк" - - - - 0 - - 0 54 91 Надеждин Алексей 1994 Лично - 0 - - - - - 0 54 92 Оливанов Дмитрий 1994 Лично - - 0 - - - - 0 54 93 Панин Владимир 1993 Лично - - 0 - - - - 0 54 94 Пархац Дмитрий 1993 Лично - 0 0 - - - - 0 54 95 Песенька Павел 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - 0 54 96 Плющевский Илья 1993 КСО "Волк" - - - - 0 - - 0 54 97 Потёпкин Павел 0 Лично 0 - - - - - - 0 54 98 Рак Виктор 1993 Лично - 0 - - - - - 0 54 99 Сенько Владимир 1993 СК "Камволь" 0 0 - - - - - 0 54 100 Сируть Евгений 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - 0 54 101 Специан Илья 0 Лично 0 - - - - - - 0 54 102 Тарасевич Александр 1993 Лично - 0 - - - - - 0 54 103 Усков Иван 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - 0 54 104 Филипович Виктор 0 Лично 0 - - - - - - 0 54 105 Цеменко Влад 1993 Лично - 0 - - - - - 0 54 106 Цуприк Вадим 1993 Лично - 0 - - - - - 0 54 107 Цыбулько Максим 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - 0 54 108 Шамак Максим 1994 КСО "VIA" - 0 - - - - - 0 54 109 Яренко Виталий 1993 СК "Буг" - 0 - - - - - 0 54 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Дробенков Вадим 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 899 593 441 - 893 - 804 3630 1 2 Матусевич Владимир 1991 КСО "Маяк-Ориентир" 915 659 684 - - - 455 2713 2 3 Кравцов Егор 1991 СК "Фандок" 973 1000 593 - - - - 2566 3 4 Мойсак Дмитрий 1991 Лично - 954 907 - - - 512 2373 4 5 Пилипчук Алексей 1992 СКО "Орион" 1000 - 756 - - - 518 2274 5 6 Некипелов Алексей 1991 СКО "Орион" 798 - - - - - 1000 1798 6 7 Кожедуб Михаил 1992 СК "Буг" - - 747 - 1000 - - 1747 7 8 Сухомеро Сергей 1991 Лично - 965 368 - - - 318 1651 8 9 Корогода Аркадий 1991 СК "Буг" - - 913 - 727 - - 1640 9 10 Чёрный Максим 1992 СТК "Арго" - 453 863 - - - - 1316 10 11 Андриевский Владислав 1992 СК "Фандок" 716 596 - - - - - 1312 11 12 Тиханский Илья 1991 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 799 412 - 1211 12 13 Кудрявцев Алексей 1991 КСО "Березино" 738 - - - - - 468 1206 13 14 Лесюк Михаил 1992 СТК "Арго" - - 699 - 424 - - 1123 14 15 Криштапович Алексей 1992 Лично - 394 636 - - - - 1030 15 16 Авдеев Валерий 1992 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 1000 16 17 Наконечный Дмитрий 1991 Лично - - 1000 - - - - 1000 16 18 Николайчик Дмитрий 1991 СКО "Кронан" - - 450 - 541 - - 991 18 19 Лемешевский Александр 1991 КСО "Березино" 873 0 - - - - 114 987 19 20 Гаев Артём 1991 КСО "VIA" - 414 - - - 544 - 958 20 21 Папко Иван 1992 СКО "Витязь" - - - - 924 - - 924 21 22 Журов Сергей 1992 СК "Камволь" 553 - - - 313 - - 866 22 23 Рудаков Александр 1991 СК "Фандок" 547 - 299 - - - - 846 23 24 Галицын Александр 1991 Лично - - 775 - - - - 775 24 25 Яндовский Павел 1992 СК "Tri-O" Локомоти - 341 - - 416 - - 757 25 26 Кашпуров Никита 1991 Лично - - 743 - - - - 743 26 27 Редька Антон 1991 Лично - - 723 - - - - 723 27 28 Макаревич Александр 1992 КСО "Волк" - - - - 721 - - 721 28 29 Чудинов Дмитрий 1992 СТК "Мэта" - - - - - 712 - 712 29 30 Касперович Илья 1992 Лично - 689 - - - - - 689 30 31 Макарчик Вадим 1992 Лично - 0 650 - - - - 650 31 32 Спиренков Михаил 1992 Лично - 447 148 - - - - 595 32 33 Хвойницкий Олег 0 КСО "Белая Русь" 568 - - - - - - 568 33 34 Рыбаков Сергей 0 Лично 499 - - - - - - 499 34 35 Буховецкий Андрей 1991 СК "Буг" - - 493 - - - - 493 35 36 Автухович Иван 0 КСО "Березино" 469 - - - - - - 469 36 37 Юргель Павел 1991 КСО "Волк" - - - - 457 - - 457 37 38 Дужик Денис 1992 СКО "Кронан" - - 447 - - - - 447 38 39 Мышко Олег 1992 СКО "Кронан" - - 447 - - - - 447 38 40 Смолко Александр 1992 Лично - 426 - - - - - 426 40 41 Яриневич Олег 1991 СК "Буг" - 420 - - - - - 420 41 42 Ткачук Денис 1992 СК "Буг" - 386 - - - - - 386 42 43 Протасеня Антон 1991 Лично 224 154 - - - - - 378 43 44 Панов Роман 1991 Лично - - 363 - - - - 363 44 45 Тиханский Кирилл 1991 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 361 - 361 45 46 Поддубный Илья 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 349 - 349 46 47 Якусик Михаил 1992 Лично - - 349 - - - - 349 46 48 Скребец Михаил 1992 Лично - 348 - - - - - 348 48 49 Орлов Сергей 1991 Лично - 346 - - - - - 346 49 50 Каржов Павел 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 344 - 344 50 51 Самыкин Николай 1991 Лично - - 331 - - - - 331 51 52 Корогода Виктор 1992 СК "Буг" - - 324 - - - - 324 52 53 Новак Иван 1992 Лично - 316 - - - - - 316 53 54 Мышко Дмитрий 1992 СКО "Кронан" - - 310 - - - - 310 54 55 Новиков Николай 1992 КСО "VIA" - 279 - - - - - 279 55 56 Мурашко Максим 1991 СК "Фандок" - - 247 - - - - 247 56 57 Галай Олег 0 СК "Камволь" 244 - - - - - - 244 57 58 Довнар Максим 1991 СК "Камволь" - 0 - - 239 - - 239 58 59 Федченко Сергей 1992 Лично - - 221 - - - - 221 59 60 Жук Александр 1992 КСО "VIA" - 209 - - - - - 209 60 61 Плитко Сергей 1992 СК "Буг" - 0 187 - - - - 187 61 62 Климович Александр 1992 КСО "Белая Русь" 114 - 0 - - - - 114 62 63 Вьюнников Сергей 1992 Лично - 0 94 - - - - 94 63 64 Гончар Олег 1990 Лично - 88 - - - - - 88 64 65 Панасик Александр 1992 КСО "Волк" - - - - 84 - - 84 65 66 Колуханов Анатолий 1991 СКО "Витязь" - - - - 19 - - 19 66 67 Кортелисец Павел 1992 Лично - 0 9 - - - - 9 67 68 Баган Кирилл 1991 СК "Камволь" - - - - 0 - - 0 68 69 Белоусов Стас Лично - - - - - - 0 0 68 70 Дацкевич Виталий 1992 Лично - 0 - - - - - 0 68 71 Жоголь Дмитрий 1992 Лично - 0 - - - - - 0 68 72 Касай Николай 1992 Лично - 0 - - - - - 0 68 73 Ковалевич Дмитрий 1991 Лично - - 0 - - - - 0 68 74 Котов Игнат 0 Лично 0 - - - - - - 0 68 75 Кушнерук Дмитрий 1991 СК "Буг" - 0 - - - - - 0 68 76 Моисеенков Максим Лично - - - - - - 0 0 68 77 Павлюковец Евгений 1991 Лично - 0 - - - - - 0 68 78 Палиев Вячеслав 1992 Лично - - 0 - - - - 0 68 79 Петрушин Дмитрий 1992 Лично - 0 - - - - - 0 68 80 Пивоварчук Александр 1991 Лично - 0 - - - - - 0 68 81 Пупко Евгений 0 Лично 0 - - - - - - 0 68 82 Савицкий Ян 1991 Лично - 0 - - - - - 0 68 83 Семенов Кирилл 1992 Лично - 0 - - - - - 0 68 84 Соловьев Иван 1992 СК "Камволь" - - - - 0 - - 0 68 85 Филимоненко Стас 1992 КСО "VIA" - 0 - - - - - 0 68 86 Цедрик Александр 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - 0 68 87 Щербо Дмитрий 1992 Лично - - - - 0 - - 0 68 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Стрельцов Василий 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 870 620 717 - 420 - 0 2627 1 2 Бандарович Дмитрий 1989 КСО "Маяк-Ориентир" 902 840 - - 565 - - 2307 2 3 Лаппо Никита 1990 КО "БГУ" 728 726 614 - 216 - - 2284 3 4 Благородный Евгений 1990 КСО "Березино" 735 477 132 - - - 749 2093 4 5 Милошевич Вячеслав 1990 СТК "Мэта" 1000 - - - - 895 - 1895 5 6 Ясюченя Сергей 1990 КСО "Белая Русь" - - 553 - 320 - 1000 1873 6 7 Монич Денис 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - 859 - - 1000 - - 1859 7 8 Овчаренко Василий 1990 КСО "Березино" 514 463 - - - - 861 1838 8 9 Федотенко Сергей 1989 СТК "Арго" - 995 805 - - - - 1800 9 10 Макеенко Михаил 1989 СТК "Арго" - 1000 761 - - - - 1761 10 11 Давыдик Евгений 1990 СКО "Кронан" - 772 807 - - - - 1579 11 12 Филиппов Роман 1989 СК "Буг" 647 481 - - - - - 1128 12 13 Сасковец Николай 1990 КСО "Березино" 491 468 - - - - 160 1119 13 14 Генералов Леонид 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 622 - - - 493 - - 1115 14 15 Прищепов Евгений 1989 СК "Фандок" 544 533 - - - - - 1077 15 16 Иванников Василий 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 271 787 - 1058 16 17 Мицкевич Дмитрий 1990 СК "Фандок" 719 - 325 - - - - 1044 17 18 Прокофьев Глеб 1989 КСО "Маяк-Ориентир" 825 - - - 216 - - 1041 18 19 Тамбасов Юрий 1989 СТК "Арго" - - 1000 - - - - 1000 19 20 Языков Юрий 1990 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 1000 19 21 Недолугин Евгений 1990 СКО "Орион" 516 - 265 - - - - 781 21 22 Кривоносов Алексей 1989 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 760 - 760 22 23 Григорьев Никита 1990 СК "Tri-O" Локомоти - 755 - - - - - 755 23 24 Романовский Артём 1990 СКО "Витязь" - 535 - - 209 - - 744 24 25 Ивасечко Алексей 1989 КО "БГУ" 424 313 - - - - - 737 25 26 Марчук Валерий 1990 Лично - 692 - - - - - 692 26 27 Бондарович Дмитрий 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - - 676 - - - - 676 27 28 Культиясов Виталий 1990 СКО "Кронан" - - 644 - - - - 644 28 29 Скрипко Александр 0 СК "Фандок" 637 - - - - - - 637 29 30 Гладковский Владислав 1990 СКО "Торпедо" - - - - - 621 - 621 30 31 Горбачев Николай 1989 СТК "Мэта" - - - - - 612 - 612 31 32 Михалкин Сергей 1989 КСО "Маяк-Ориентир" 0 573 - - 19 - - 592 32 33 Романов Роман 1990 СКО "Торпедо" - - - - - 555 - 555 33 34 Лысенко Александр 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - 548 - - - - - 548 34 35 Войтехович Максим 1990 Лично 237 304 0 - - - - 541 35 36 Кулик Николай 1989 Лично - 531 - - - - - 531 36 37 Василенко Владимир 1990 СК "Камволь" 162 0 40 - 0 - 305 507 37 38 Багаев Роман 1989 Лично - - 481 - - - - 481 38 39 Певец Сергей 1989 Лично - 439 - - - - - 439 39 40 Серов Михаил 1990 Лично - 430 - - - - - 430 40 41 Кривенов Максим 1989 Лично - 386 - - - - - 386 41 42 Медведев Константин 1990 Лично - - 380 - - - - 380 42 43 Крылов Евгений 0 КО "БГУ" 370 - - - - - - 370 43 44 Прямушко Дмитрий 1989 Лично - 327 - - - - - 327 44 45 Гантюков Евгений 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 318 - - 318 45 46 Казусик Евгений 1990 Лично - 307 - - - - - 307 46 47 Дубовский Александр 1989 СК "БГПУ" - - - - - - 291 291 47 48 Грицевич Юрий 1990 Лично - 0 288 - - - - 288 48 49 Смаль Сергей 0 КСО "Белая Русь" 285 - - - - - - 285 49 50 Федоров Андрей 1989 Лично - 262 - - - - - 262 50 51 Юревич Александр 0 СК "БГПУ" 262 - - - - - - 262 50 52 Подстенный Евгений 1989 СТК "Мэта" - - - - - 257 - 257 52 53 Гулевич Сергей 1989 Лично - 217 - - - - - 217 53 54 Иосько Александр 1990 КСО "Волк" - - - - 215 - - 215 54 55 Голяк Вадим 1990 Лично - 158 - - - - - 158 55 56 Данильчик Павел 1989 Лично - 141 - - - - - 141 56 57 Крошевский Влад 0 КСО "Белая Русь" 92 - - - - - - 92 57 58 Терешко Дмитрий 1990 Лично - 91 - - - - - 91 58 59 Романюк Артём 1990 Лично - 62 0 - - - - 62 59 60 Кирьяков Владимир 0 Лично 59 - - - - - - 59 60 61 Мартысюк Виталий 1989 Лично - 53 - - - - - 53 61 62 Абелян Альберт 1990 Лично - - - - - 50 - 50 62 63 Амелько Иван 0 КСО "Белая Русь" 41 - - - - - - 41 63 64 Брус Андрей 1989 Лично - 18 - - - - - 18 64 65 Апанасевич Сергей 1989 СК "БГПУ" - - - - - - 8 8 65 66 Бондаренко Сергей 1989 СТК "Мэта" - - - - - 0 - 0 66 67 Борисевич Дмитрий 1990 Лично 0 - 0 - - - - 0 66 68 Ватутин Дмитрий 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - 0 66 69 Горбачевский Максим 1990 КСО "Волк" - - - - 0 - - 0 66 70 Дульчевский Роман 1990 Лично - - 0 - - - - 0 66 71 Дятлов Максим 1989 СК "Фандок" 0 - 0 - - - - 0 66 72 Ермолович Константин 1989 Лично 0 0 0 - - - - 0 66 73 Мешко Роман 1990 Лично - 0 - - - - - 0 66 74 Павлович Александр 1990 Лично - 0 - - - - - 0 66 75 Русин Антон 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - 0 66 76 Соболевский Денис 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - 0 66 77 Сокович Валерий 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - 0 66 78 Ткачук Роман 1990 Лично - 0 - - - - - 0 66 79 Ченцов Виктор 1990 Лично - 0 - - - - - 0 66 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рыжков Сергей 1986 КСО "БНТУ" 1000 983 997 1000 858 1000 - 4980 1 2 Алексеенок Алексей 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 856 998 953 797 1000 - 997 4804 2 3 Мелешко Евгений 1984 КО "БГУ" 844 955 967 880 936 911 1000 4769 3 4 Миронов Дмитрий 1980 СК "Камволь" 874 1000 964 542 952 - - 4332 4 5 Злобин Денис 1982 СТК "Мэта" 793 - 769 927 0 906 850 4245 5 6 Крюков Дмитрий 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 969 908 794 733 - 535 3939 6 7 Саванович Виталий 1978 КСО "Маяк-Ориентир" - 814 776 633 582 - 921 3726 7 8 Дедовец Андрей 1988 КСО "Белая Русь" 758 - 750 767 - - 904 3179 8 9 Кухто Петр 1981 КО "БГУ" - 685 550 685 668 - 584 3172 9 10 Писарчик Сергей 1980 КО "БГУ" - 749 - 805 572 - 831 2957 10 11 Шамшур Дмитрий 1985 СКО "Орион" 910 - 950 650 420 - - 2930 11 12 Яковлев Андрей 1981 КО "БГУ" 557 657 601 - 409 560 517 2892 12 13 Сахончик Александр 1988 КСО "Березино" 635 815 585 - - - 721 2756 13 14 Крапивко Дмитрий 1983 КСО "Волк" - 892 - - - 903 929 2724 14 15 Маковский Владимир 1985 КО "БГУ" - - 799 660 636 - 523 2618 15 16 Давидович Дмитрий 1981 КО "БГУ" - - - 621 636 601 694 2552 16 17 Астровлянчик Сергей 1985 КСО "Березино" 838 0 983 - - - 702 2523 17 18 Черный Виталий 1987 СТК "Арго" - 814 958 0 654 - - 2426 18 19 Солодкин Сергей 1984 КО "БГУ" - - - 915 678 827 - 2420 19 20 Сосновский Антон 1986 КО "БГУ" 756 845 815 - - - - 2416 20 21 Федоришкин Вячеслав 1983 КО "БГУ" 0 456 0 473 393 473 605 2400 21 22 Мулярчик Константин 1986 КО "БГУ" 444 481 572 - 452 - 437 2386 22 23 Лабчевский Алексей 1982 КСО "БНТУ" - - 799 842 505 - - 2146 23 24 Ходан Александр 1988 СКО "Немига-Норд" 767 - 693 - - - 589 2049 24 25 Юрок Антон 1987 КО "БГУ" - - 548 - 520 476 470 2014 25 26 Афанасьев Иван 1979 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 606 732 - 662 2000 26 27 Белянко Илья 1985 КО "БГУ" 369 851 - 765 - - - 1985 27 28 Новак Дмитрий 1986 КСО "Белая Русь" - 968 1000 - - - - 1968 28 29 Журавлёв Вячеслав 1976 СКО "Немига-Норд" - - 983 912 - - - 1895 29 30 Стрельцов Максим 1983 КСО "Маяк-Ориентир" - 0 - 600 545 - 731 1876 30 31 Малевич Павел 1986 КО "БГУ" 0 - 667 - 354 481 345 1847 31 32 Киряков Андрей 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - 849 - - 948 - - 1797 32 33 Платонов Дмитрий 1985 КСО "Маяк-Ориентир" 0 831 - - 884 - - 1715 33 34 Салин Андрей 1988 СТК "Арго" - 710 827 178 - - - 1715 33 35 Войцехович Руслан 1986 КО "БГУ" 511 - 750 - - - 400 1661 35 36 Сушинский Андрей 1984 КСО "Березино" 480 647 507 - - - 0 1634 36 37 Вакульчик Алексей 1988 КО "БГУ" 0 502 - 290 388 - 365 1545 37 38 Беспалов Роман 1978 КСО "Белая Русь" - - - 915 601 - - 1516 38 39 Шахметов Константин 1986 КСО "БНТУ" 396 - 617 0 429 - - 1442 39 40 Титович Егор 1982 КСО "Маяк-Ориентир" 520 - - 417 - - 501 1438 40 41 Мурашко Андрей 1968 СКО "Орион" 581 - - 222 516 - - 1319 41 42 Пашута Александр 1986 СТК "Арго" - 681 614 0 - - - 1295 42 43 Пожитков Михаил 1987 КСО "Березино" 617 582 - - - - - 1199 43 44 Громов Алексей 1988 КО "БГУ" 287 88 - - 292 - 526 1193 44 45 Лычков Игорь 1983 КСО "БНТУ" 0 - 632 - - - 534 1166 45 46 Кузнецов Владимир 1970 КСО "Маяк-Ориентир" 336 - - 332 - - 478 1146 46 47 Буковец Артём 1978 СК "Tri-O" Локомоти - 795 - 327 - - - 1122 47 48 Захарчук Сергей 1977 Лично - 0 - 514 - - 578 1092 48 49 Ветошкин Дмитрий 1985 КСО "БНТУ" 0 763 - - - - 327 1090 49 50 Лапекин Максим 1971 СКО "Торпедо" - - - - - 648 422 1070 50 51 Пенкрат Виталий 1984 КСО "Березино" 0 630 - - - - 419 1049 51 52 Грузд Александр 1985 КО "БГУ" 458 - - - - - 583 1041 52 53 Прохоренко Дмитрий 1985 КСО "VIA" 463 - - - - 549 - 1012 53 54 Веремейчик Антон 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 513 - - - - 469 982 54 55 Журавлёв Андрей 1978 СКО "Немига-Норд" - - - 982 - - - 982 54 56 Михалкин Дмитрий 1980 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 975 - - 975 56 57 Акушевич Виктор 1985 КСО "VIA" - 596 - - - 355 - 951 57 58 Синицкий Евгений 1986 КО "БГУ" 472 422 - - - - - 894 58 59 Федотенко Сергей 1989 Лично - - - 859 - - - 859 59 60 Васильченко Сергей 1975 КСА "Зялёны стадыён - - - 358 - 489 - 847 60 61 Красько Павел 1980 СК "Камволь" - 0 - 835 - - - 835 61 62 Заяц Виктор 1986 КСО "БНТУ" 331 0 493 - - - - 824 62 63 Гракович Дмитрий 1986 СК "Камволь" 434 0 - - - - 387 821 63 64 Хомич Игорь 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - 0 - - - - 806 806 64 65 Войтович Сергей 1985 СКО "Кронан" - 564 - - 241 - - 805 65 66 Балабанов Павел 1983 СК "Камволь" - - - 800 - - - 800 66 67 Рогалевич Сергей 1983 СКО "Немига-Норд" 545 - - 239 - - - 784 67 68 Балабанов Петр 1978 СК "Камволь" - - - 759 - - - 759 68 69 Титов Дмитрий 1985 СКО "Торпедо" - - - - - 743 - 743 69 70 Дедовец Евгений 1989 КСО "Белая Русь" - 736 - - - - - 736 70 71 Кунский Андрей 1980 СКО "Орион" - - 722 - - - - 722 71 72 Холод Павел 1976 КСО "Маяк-Ориентир" - 0 - - 722 - - 722 71 73 Лаппо Юрий 1988 КСО "Березино" 699 0 - - - - - 699 73 74 Федоришкин Александр 1988 СКО "Торпедо" - - - - - 688 - 688 74 75 Захаров Виталий 1980 КСА "Зялёны стадыён - - - 444 - 240 - 684 75 76 Горбач Виталий 1987 Лично - 681 - - - - - 681 76 77 Чехлов Артур 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 0 650 - - - - - 650 77 78 Волынец Ярослав 1989 Лично - 638 - - - - - 638 78 79 Евсиков Павел 1979 СТК "Мэта" 0 - - - - 638 - 638 78 80 Царук Андрей 1981 СК "БГПУ" - 630 - - - - - 630 80 81 Яблонский Александр 1988 СТК "Арго" - 353 - 276 - - - 629 81 82 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - - - 626 - - - 626 82 83 Минчуков Александр 1973 СК "Камволь" - - 432 - 0 - 191 623 83 84 Монич Денис 1989 Лично - - - 621 - - - 621 84 85 Мищенко Виктор 1988 КСО "Азимут-Спартак - - - 214 - 405 - 619 85 86 Вербицкий Юрий 1978 КСА "Зялёны стадыён - - - 264 - 333 - 597 86 87 Евсиков Андрей 0 СТК "Мэта" 597 - - - - - - 597 86 88 Гудимчик Алексей 0 КСО "БНТУ" 596 - - - - - - 596 88 89 Прытков Валерий 1975 ТК "Пилигрим" 326 194 - - 0 - 66 586 89 90 Тумаков Вадим 1988 СКО "Торпедо" - - - - - 586 - 586 89 91 Марчук Илья 1987 СК "Буг" - 580 - - - - - 580 91 92 Русовский Александр 1975 Лично - 524 - - - - - 524 92 93 Захаров Владимир 1987 СК "Tri-O" Локомоти - 512 - - - - - 512 93 94 Гиржадович Алексей 1986 КО "БГУ" - 511 - - - - - 511 94 95 Войтюк М. 1988 Лично - 507 - - - - - 507 95 96 Лундышев Денис 1982 Лично - 498 - - - - - 498 96 97 Артихович Александр 1972 СКО "Орион" - - 477 - - - - 477 97 98 Поцелуев Сергей 1973 СКО "Немига-Норд" - - - - 477 - - 477 97 99 Васькович Павел 1987 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 473 - 473 99 100 Косач Вячеслав 0 СК "Камволь" 464 - - - - - - 464 100 101 Стрельцов Владимир 1953 Лично - - - - - 463 - 463 101 102 Нарышкин Михаил 1975 СК "Камволь" 0 - - - 456 - - 456 102 103 Трасковский Дмитрий 1986 СК "Камволь" - - - - 163 - 284 447 103 104 Коновчук Дмитрий 1981 Лично - 446 - - - - - 446 104 105 Матвееня Александр 1985 Лично - 442 - - - - - 442 105 106 Никитин А. 1987 Лично - - - - - - 440 440 106 107 Магер Андрей 1986 Лично - 439 - - - - - 439 107 108 Прокофьев Глеб 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 439 - - - 439 107 109 Тарналицкий Максим 0 КО "БГУ" 439 - - - - - - 439 107 110 Лаппо Никита 1990 КО "БГУ" - - - 431 - - - 431 110 111 Даронькин Александр 1983 КСА "Зялёны стадыён - - - - - 428 - 428 111 112 Некипелов Алексей 1991 Лично - - - 409 - - - 409 112 113 Шилак Алексей 1977 СКО "Орион" - - - - 401 - - 401 113 114 Ванькевич Дмитрий 1973 КСО "Березино" 0 0 - - - - 395 395 114 115 Хорзунов А. 1987 Лично - - - - - - 394 394 115 116 Савельев Евгений 1986 СКО "Торпедо" - - - - - 388 - 388 116 117 Гусев Владимир 1979 Лично - 381 - - - - - 381 117 118 Римша Александр 1988 СКО "Кронан" - 372 - - - - - 372 118 119 Кручина Антон 1984 СК "Камволь" 371 - - - - - 0 371 119 120 Сосновский Сергей 0 Лично 371 - - - - - - 371 119 121 Лесюк Михаил 1992 СТК "Арго" - - - 362 - - - 362 121 122 Хромых Н. 1987 Лично - - - - - - 348 348 122 123 Веренич Евгений 1986 Лично - 346 - - - - - 346 123 124 Лещенко Александр 1993 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 335 - - - 335 124 125 Прима Александр 1974 Лично - 332 - - - - - 332 125 126 Кожедуб Михаил 1992 Лично - - - 331 - - - 331 126 127 Воронов Сергей 1972 КСО "Динамо" - - - 325 - - - 325 127 128 Макеенко Михаил 1989 Лично - - - 321 - - - 321 128 129 Казанов Александр 0 Лично 314 - - - - - - 314 129 130 Колуханов Олег 1968 СКО "Витязь" - - - - - - 312 312 130 131 Савастюк Игорь 1979 Лично - 311 - - - - - 311 131 132 Мелешко Андрей 1955 КО "БГУ" - - - 305 - - - 305 132 133 Зайцев Игорь 1973 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 304 - 304 133 134 Моюрников Александр 1987 ТК "Пилигрим" 218 - - - - - 37 255 134 135 Дробенков Вадим 1992 Лично - - - 250 - - - 250 135 136 Круподеров Евгений 1986 Лично - 250 - - - - - 250 135 137 Генералов Леонид 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 247 - - - 247 137 138 Черный Максим 1992 Лично - - - 246 - - - 246 138 139 Зеленко Павел 1987 Лично - 240 - - - - - 240 139 140 Цвирко Максим 1987 КО "БГУ" 208 - - - - - 32 240 139 141 Карконников Вадим 1985 СТК "Мэта" - - - - - 236 - 236 141 142 Наталевич Вячеслав 1956 СКО "Витязь" - - - 236 - - - 236 141 143 Печко Андрей 1977 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 230 - - 230 143 144 Башаримов Вячеслав 1980 КСА "Зялёны стадыён - - - 220 - - - 220 144 145 Раков Николай 1955 СТК "Арго" - - - 217 - - - 217 145 146 Маркулевич Александр 1988 КСО "Белая Русь" 210 0 - - - - - 210 146 147 Коноплицкий Александр 0 СК "БГПУ" 199 - - - - - - 199 147 148 Бусько Владимир 1988 Лично - 169 - - - - - 169 148 149 Валюкевич Александр 1988 СКО "Кронан" - 167 - - - - - 167 149 150 Копоть Олег 1974 СК "Буг" 0 - - - 165 - - 165 150 151 Алисов Виталий 1985 Лично - 162 - - - - - 162 151 152 Кузнецов Эдуард 0 КСО "Белая Русь" 162 - - - - - - 162 151 153 Касач Вячеслав 1984 СК "Камволь" - - - - 151 - - 151 153 154 Буковец Толя 1950 СК "Tri-O" Локомоти - - - 145 - - - 145 154 155 Бондарович Андрей 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 0 138 - - - - - 138 155 156 Киселёв Иван 1986 КО "БГУ" - - - - - 135 - 135 156 157 Самосевич Алесандр 1983 Лично - 131 - - - - - 131 157 158 Лукьянов Антон 1986 Лично - 110 - - - - - 110 158 159 Воронин Вадим 1980 КСА "Зялёны стадыён - - - 107 - - - 107 159 160 Яцун Андрей 0 Лично 96 - - - - - - 96 160 161 Морозов Алексей 1988 КСО "Белая Русь" - - - - 93 - - 93 161 162 Романовский Артём 1990 СК "Tri-O" Локомоти - - - 93 - - - 93 161 163 Сорока Александр 1975 КСО "Березино" - - - - - - 92 92 163 164 Табола Сергей 1988 Лично - 78 - - - - - 78 164 165 Уваров Леонид 1988 СКО "Орион" 76 - - - - - 0 76 165 166 Волохов Роман 1977 КСА "Зялёны стадыён - - - 0 - 68 - 68 166 167 Тимбург Стас 1988 Лично - 60 - - - - - 60 167 168 Васеха Алексей 1985 Лично - - - 59 - - - 59 168 169 Костючик Павел 1988 Лично - 51 - - - - - 51 169 170 Дроздов Игорь 1968 КСА "Зялёны стадыён - - - 43 - - - 43 170 171 Морозов Александр 1993 Лично - - - 38 - - - 38 171 172 Шестак Дмитрий 1980 Лично - 34 - - - - - 34 172 173 Петлицкий Евгений 1987 КО "БГУ" 13 0 - - - - - 13 173 174 Соловьёв Александр 1981 Лично - - - - - 11 - 11 174 175 Жодик Владимир 1986 Лично - 10 - - - - - 10 175 176 Васюкович Сергей 1987 СК "Tri-O" Локомоти - 8 - 0 - - - 8 176 177 Алексеенко Геннадий 1977 КСА "Зялёны стадыён - - - 0 - - - 0 177 178 Архипов Илья 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - 0 177 179 Барсук Юрий 1973 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 0 - 0 177 180 Григорьев Никита 1990 СК "Tri-O" Локомоти - - - 0 - - - 0 177 181 Деля Игорь 1988 Лично - 0 - - - - - 0 177 182 Драпеза Владимир 0 Лично 0 - - - - - - 0 177 183 Дудик Владимир 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - 0 177 184 Ерко Андрей 1982 Лично - 0 - - - - - 0 177 185 Зайцев Дмитрий 1988 Лично - 0 - - - - - 0 177 186 Засим Дмитрий 1987 Лично - 0 - - - - - 0 177 187 Касперович Александр 0 Лично 0 - - - - - - 0 177 188 Катлеров Павел 1979 КО "БГУ" - - - 0 - - - 0 177 189 Коваленко С. 1987 Лично - - - - - - 0 0 177 190 Кожан Михаил 1946 СТК "Арго" - - - 0 - - - 0 177 191 Кожановский М. 1988 Лично - 0 - - - - - 0 177 192 Крееренко Дмитрий 1979 КСА "Зялёны стадыён - - - 0 - - - 0 177 193 Кушнир Андрей 1981 СТК "Мэта" - - - - - 0 - 0 177 194 Лемачко Андрей 1985 СТК "Арго" - 0 - - - - - 0 177 195 Лимонтов Роман 1987 Лично - - - 0 - - - 0 177 196 Михайлик Олег 1968 Лично - - - - - - 0 0 177 197 Новосад Павел 1984 Лично - 0 - - - - - 0 177 198 Обернихин Игорь 0 Лично 0 - - - - - - 0 177 199 Оришко Александр 1983 Лично - 0 - - - - - 0 177 200 Петрочук Дмитрий 1980 Лично - 0 - - - - - 0 177 201 Похомович Руслан 1988 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - 0 177 202 Рогалевич Андрей 0 Лично 0 - - - - - - 0 177 203 Романюк Юрий 1983 Лично - 0 - - - - - 0 177 204 Сенюкович Фарид 1987 Лично - 0 - - - - - 0 177 205 Содла В. 1987 Лично - - - - - - 0 0 177 206 Солдаткин Михаил 1976 Лично - 0 - - - - - 0 177 207 Спасовский Игорь 1983 Лично - 0 - - - - - 0 177 208 Стрельцов Василий 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 0 - - - 0 177 209 Тамбасов Юрий 1989 Лично - - - 0 - - - 0 177 210 Титович Евгений 1948 КСО "БНТУ" - - - 0 - - - 0 177 211 Товпеко Дмитрий 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - 0 177 212 Царенков Евгений 1986 Лично - 0 - - - - - 0 177 213 Черкасов Артем 1987 Лично - 0 - - - - - 0 177 214 Чернухо Антон 1986 КО "БГУ" - 0 - - - - - 0 177 215 Чуйко Евгений 1988 Лично - 0 - - - - - 0 177 216 Шинкевич Алексей 1988 КСО "БНТУ" 0 - - 0 - - - 0 177 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М40 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - - 902 - 1000 - - 1902 1 2 Денисов Валерий 1963 КСО "Белая Русь" - - 1000 - 838 - - 1838 2 3 Алексеенок Алексей 1965 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 - - - 579 - - 1579 3 4 Морозов Андрей 1964 КСО "Белая Русь" - - 699 - 781 - - 1480 4 5 Дмитроченко Егор 1964 ТК "Пилигрим" 0 - - - - - 1000 1000 5 6 Черный Павел 1964 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 1000 - 1000 5 7 Гладков Андрей 1964 Лично - - 561 - - - - 561 7 8 Макоед Михаил 1967 СК "Буг" - - 112 - - - - 112 8 9 Павлючук Олег 1966 СК "Буг" - - 79 - - - - 79 9 10 Александров Станислав 1965 СК "Днепр" - - - - - 0 - 0 10 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М45 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Важник Александр 1958 СК "Стандарт" 840 865 - - - - 837 2542 1 2 Изотов Геннадий 1962 КО "Трактор" - - - - 1000 - 1000 2000 2 3 Горбач Юрий 1960 Лично - 992 1000 - - - - 1992 3 4 Алексеев Юрий 1958 КСО "БНТУ" 938 991 - - - - - 1929 4 5 Медведев Михаил 1958 КО "Трактор" 929 - - - - - 746 1675 5 6 Сенченко Григорий 1958 КСО "БНТУ" 1000 532 - - - - - 1532 6 7 Новолаев Сергей 1957 КСО "БНТУ" - 571 511 - - - - 1082 7 8 Ародь Эдвард 1961 СКО "Кронан" - 1000 - - - - - 1000 8 9 Луговцов Алексей 1961 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 1000 - 1000 8 10 Чехлов Виктор 1958 СКО "Немига-Норд" 964 - - - - - - 964 10 11 Новак Александр 1958 КСО "Белая Русь" - 689 263 - - - - 952 11 12 Буйлов Александр 1961 СК "Фандок" - 941 - - - - - 941 12 13 Кухта Михаил 1959 Лично - 924 - - - - - 924 13 14 Триденский Геннадий 1959 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 862 862 14 15 Мельников Валерий 1959 Лично - - - - - - 854 854 15 16 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 752 752 16 17 Зайцев Владимир 1958 СК "Пеленг-Вымпел" 403 - - - 0 - 301 704 17 18 Кутузов Сергей 1960 СК "Фандок" - - 558 - - - - 558 18 19 Белошицкий Василий 1958 СК "Буг" - - 548 - - - - 548 19 20 Павленко Анатолий 1960 Лично - - 498 - - - - 498 20 21 Губчик Юрий 1962 КСО "БНТУ" 0 495 - - - - - 495 21 22 Савушкин Александр 1960 ОК "Пралеска" - - 249 - - - - 249 22 23 Бедарев В Ю 1962 СК "Буг" - - 238 - - - - 238 23 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Наталевич Вячеслав 1956 СКО "Витязь" - 789 - - 1000 812 1000 3601 1 2 Мелешко Андрей 1955 КО "БГУ" 622 1000 805 - - 1000 - 3427 2 3 Канарский Валерий 1957 СКО "Орион" 1000 - 1000 - - - 862 2862 3 4 Жуковский Владимир 1955 СК "Стандарт" - - 456 - 560 624 618 2258 4 5 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" 612 - - - 860 - 755 2227 5 6 Трапезников Николай 1955 СК "Пеленг-Вымпел" 550 - - - 623 - 711 1884 6 7 Раков Николай 1955 СТК "Арго" - 0 787 - 860 - - 1647 7 8 Фролов Василий 1957 СКО "Торпедо" - - - - 722 908 - 1630 8 9 Шелкуненко Леонид 1957 КАСА "Заслаўе" - - - - 758 - 655 1413 9 10 Туркин Владимир 1957 КО "Трактор" 329 - - - 210 - 865 1404 10 11 Роговский Виталий 1955 ОК "Пралеска" - 534 - - - - 793 1327 11 12 Мороз Иван 1955 КО "Камертон" 335 - - - 310 - 582 1227 12 13 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" 482 - - - 720 - - 1202 13 14 Языков Леонид 1956 СКО "Торпедо" - - - - - 875 - 875 14 15 Крылов Борис 1957 Лично - - 732 - - - - 732 15 16 Пунько Пётр 0 СК "Камволь" 654 - - - - - - 654 16 17 Карась Олег 1956 КО "Трактор" - - - - - - 645 645 17 18 Асылов Альберт 1955 Лично - - 572 - - - - 572 18 19 Марченко Викентий 1957 КСО "Маяк-Ориентир" - 536 - - - - - 536 19 20 Коржов Иван 1957 Лично - 506 - - - - - 506 20 21 Яковкин Игорь 0 КСО "БНТУ" 462 - - - - - - 462 21 22 Санников Сергей 1955 КАСА "Заслаўе" 368 - - - - - 0 368 22 23 Жизневский Георгий 0 СК "Пеленг-Вымпел" 233 - - - - - - 233 23 24 Григоревич Иван 1955 СК "БГПУ" 0 - - - 0 - - 0 24 25 Парфенов Сергей 1956 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 0 - - 0 24 26 Поляк Александр 1955 КСО "БНТУ" - - 0 - - - - 0 24 27 Триденский Геннадий 0 СК "Пеленг-Вымпел" 0 - - - - - - 0 24 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М55 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Титович Евгений 1948 КО "Трактор" 0 1000 - - 1000 1000 949 3949 1 2 Ковальчук Виктор 1947 СК "Стандарт" 697 546 - - 549 - 409 2201 2 3 Маковский Анатолий 1950 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 - - - - - 1000 2000 3 4 Бульбенов Владимир 1951 КО "Трактор" - - - - 611 - 860 1471 4 5 Нехай Геннадий 1949 СК "Стандарт" - - - - 708 476 - 1184 5 6 Базаленко Валерий 1951 Лично - - 1000 - - - - 1000 6 7 Черных Владимир 1952 Лично - - 934 - - - - 934 7 8 Трифоненко Василий 1952 КСО "Чериков" - - - - - 826 - 826 8 9 Буковец Анатолий 1950 СК "Tri-O" Локомоти - 729 - - - - - 729 9 10 Шеверов Михаил 1945 КСО "Белая Русь" - - - - 463 - 253 716 10 11 Красильников Виктор 1948 КО "БГУ" - - - - - - 705 705 11 12 Гурьев Николай 1946 КО "Камертон" - - - - - - 657 657 12 13 Кондратьев Владимир 1938 КСО "Белая Русь" 203 289 - - 153 - - 645 13 14 Киряков Валерий 1939 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 620 - - 620 14 15 Торопилин Николай 1951 Лично - - 601 - - - - 601 15 16 Черемисинов Дмитрий 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - 545 - - 545 16 17 Работягин Виктор 1950 Лично - - 452 - - - - 452 17 18 Порхунов Владимир 1949 Лично - - - - - - 448 448 18 19 Геращенко Владимир 1951 КО "Трактор" - - - - - - 342 342 19 20 Кожан Михаил 1946 СТК "Арго" - - - - 288 - - 288 20 21 Бессарабов Леонид 1947 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - 0 21 22 Чумаков Иван 0 СКО "Витязь" 0 - - - - - - 0 21 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Черник Глафира 1995 СКО "Орион" 1000 - 595 - 862 - 1000 3457 1 2 Илькевич Анастасия 1996 СКО "Кронан" - 1000 1000 - 673 - - 2673 2 3 Холод Татьяна 1996 КСО "Маяк-Ориентир" 636 472 97 - 1000 - - 2205 3 4 Деканова Александра 1995 СКО "Витязь" 387 - - - 527 492 - 1406 4 5 Безусько Анастасия 1995 СКО "Кронан" - 415 876 - - - - 1291 5 6 Можар Виктория 1996 СК "Камволь" 848 - 316 - - - - 1164 6 7 Вараниковская Екатерина 1995 СК "Фандок" 149 - - - - 1000 - 1149 7 8 Сакович Екатерина 1995 СКО "Кронан" - 230 748 - - - - 978 8 9 Жигалковская Елена 1995 СКО "Орион" 0 - 570 - - - 297 867 9 10 Сафроненко Мария 1995 Лично - - - - - 861 - 861 10 11 Бакунович Елена 1995 КСО "Белая Русь" 0 387 226 - - - 182 795 11 12 Менделеева Алина 1996 СКО "Витязь" - - - - - 790 - 790 12 13 Вовк Яна 1995 Лично - 761 0 - - - - 761 13 14 Расевич Елена 1995 СКО "Орион" 684 - 0 - - - - 684 14 15 Красовская Евгения 1996 СКО "Орион" 374 - 250 - - - 0 624 15 16 Абрамович Анастасия 0 КСО "Белая Русь" 605 - - - - - - 605 16 17 Гибинская Виктория 1995 Лично - 586 - - - - - 586 17 18 Тарасова Юлия 1996 СКО "Торпедо" - - - - - 545 - 545 18 19 Похомова Виктория 1996 СК "Фандок" - - - - - 530 - 530 19 20 Щепко Маргарита 1996 СКО "Витязь" 0 - - - 0 516 - 516 20 21 Дубень Екатерина 0 СК "Камволь" 476 - - - - - - 476 21 22 Максимочкина Юлия 0 Лично 354 - - - - - - 354 22 23 Судас Инна 1995 Лично - 298 0 - - - - 298 23 24 Литвинко Екатерина 1995 Лично 263 - 0 - - - - 263 24 25 Крук Юлия 0 Лично 258 - - - - - - 258 25 26 Пахомова Виктория 0 СК "Фандок" 246 - - - - - - 246 26 27 Гринёк Яна 1995 СКО "Орион" 226 - 0 - - - - 226 27 28 Марковская Татьяна 0 Лично 181 - - - - - - 181 28 29 Арабчаева Вероника 1995 КСО "Чериков" - - - - - 155 - 155 29 30 Лапекина Лиза 2001 СКО "Торпедо" - - - - - 118 - 118 30 31 Липень Ольга 0 Лично 116 - - - - - - 116 31 32 Полевик Виктория 1996 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - 110 110 32 33 Казанович Татьяна 0 Лично 8 - - - - - - 8 33 34 Щетько Анастасия 1997 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - 0 34 35 Тарасюк Кристина 1996 СК "Буг" - 0 0 - - - - 0 34 36 Сушенцова Наталья 0 Лично 0 - - - - - - 0 34 37 Садовская Кристина 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - 0 34 38 Савич Надежда 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - 0 34 39 Решетник Мария 0 Лично 0 - - - - - - 0 34 40 Приштапович Анастасия 1996 СКО "Кронан" - - - - 0 - - 0 34 41 Погудная Екатерина 1996 Лично - - 0 - - - - 0 34 42 Петруля Анастасия 1996 Лично - - 0 - - - - 0 34 43 Панасюк Александра 1995 Лично - 0 - - - - - 0 34 44 Павлова Ангелина 1996 КСО "VIA" - 0 - - - - - 0 34 45 Новицкая Мария 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - 0 34 46 Ничиполович Марина 1996 КСО "VIA" - 0 - - - - - 0 34 47 Наджафова Лейла 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - 0 34 48 Михалкина Кристина 1996 КСО "VIA" - 0 - - - - - 0 34 49 Львова Алина 1997 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - 0 34 50 Коренкович Лиза 1995 Лично - - 0 - - - - 0 34 51 Жигалковская Татьяна 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - 0 34 52 Губинская Виктория 1995 Лично - - 0 - - - - 0 34 53 Горейнова Анастасия 0 Лично 0 - - - - - - 0 34 54 Володкевич Ксения 1996 СКО "Витязь" 0 - - - - 0 - 0 34 55 Васюкова Алеся 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - 0 34 56 Варава Диана 0 Лично 0 - - - - - - 0 34 57 Белошицкая Полина 1995 Лично - 0 - - - - - 0 34 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Глазкова Христина 1993 СК "Камволь" - 319 686 - 1000 - 383 2388 1 2 Атаманович Анастасия 1994 СТК "Арго" 1000 843 - - - - 532 2375 2 3 Песоцкая Александра 1993 СКО "Кронан" - 1000 1000 - - - - 2000 3 4 Поддубная Полина 1993 КСО "Березино" 775 557 - - - - 303 1635 4 5 Андреева Евгения 1994 СКО "Кронан" - 610 699 - - - - 1309 5 6 Лис Анна 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 1000 6 7 Денисова Анастасия 1993 КСО "Белая Русь" - - - - - - 1000 1000 6 8 Можар Екатерина 1994 СК "Камволь" 246 0 220 - 408 - 0 874 8 9 Челочева Мария 1993 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 858 - 858 9 10 Самолазова Александра 1993 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 829 - 829 10 11 Языкова Дарья 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 785 - 785 11 12 Одинцова Дарья 1994 Лично - - 714 - - - - 714 12 13 Морозова Анастасия 1994 СКО "Кронан" - 180 521 - - - - 701 13 14 Смирнова Марина 1994 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 646 - 646 14 15 Морозова Виктория 1993 СК "Фандок" - - - - - 618 - 618 15 16 Шаметько Марина 1993 СК "Фандок" 371 - 236 - - - - 607 16 17 Малицкая Алена 1993 Лично - 391 187 - - - - 578 17 18 Садовская Вероника 1993 КСО "Волк" - - - - 567 - - 567 18 19 Санько Виктория 1993 Лично - - 565 - - - - 565 19 20 Лазарева Нелли 1994 КСО "VIA" - - - - - 561 - 561 20 21 Галочкина Инна 1993 СКО "Витязь" - - - - 534 - - 534 21 22 Олехнович Янина 1993 КСО "Маяк-Ориентир" 524 0 0 - - - - 524 22 23 Яровая Анастасия 1994 СКО "Торпедо" - - - - - 509 - 509 23 24 Манькова Алина 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 505 - 505 24 25 Беспалова Екатерина 1993 Лично - 96 399 - - - - 495 25 26 Шиманович Лера 1993 СКО "Кронан" - - 482 - - - - 482 26 27 Шидловская Ольга 1992 СКО "Витязь" - - - - 481 - - 481 27 28 Матросова Любовь 1994 Лично - - 476 - - - - 476 28 29 Зелинская Мария 1993 КСО "Волк" - - - - 451 - - 451 29 30 Алескевич Татьяна 1993 КСО "Волк" - - - - 396 - - 396 30 31 Смагур Кристина 1993 Лично - - 365 - - - - 365 31 32 Паракель-Коленда Алена 1992 КСО "Волк" - - - - 336 - - 336 32 33 Езерская Марта 1994 СКО "Кронан" - - 336 - - - - 336 32 34 Мухо Валерия 1994 Лично 309 0 - - - - - 309 34 35 Кахненко Лилия 1993 Лично - 298 - - - - - 298 35 36 Адамчук Ирина 1993 СК "Буг" - 248 0 - - - - 248 36 37 Кондратьева Вероника 1993 Лично - 227 - - - - - 227 37 38 Сорока Александра 1993 СКО "Кронан" - - 201 - - - - 201 38 39 Матвеева Василиса 1993 Лично - - 134 - - - - 134 39 40 Макар Ольга 1993 Лично - - 126 - - - - 126 40 41 Кохненко Лилия 1993 СК "Камволь" - - 0 - - - 109 109 41 42 Пакнис Марина 1994 СКО "Торпедо" - - - - - 90 - 90 42 43 Трухачёва Раиса 1994 СКО "Торпедо" - - - - - 22 - 22 43 44 Ярцева Мария 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - 0 44 45 Шкаранова Анастасия 1994 Лично - 0 - - - - - 0 44 46 Шашок Анастасия 1994 КСО "Маяк-Ориентир" - - 0 - - - - 0 44 47 Шавель Мария 1993 Лично - 0 - - - - - 0 44 48 Чернова Ирина 0 Лично 0 - - - - - - 0 44 49 Тушинская Юлия 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - 0 44 50 Тупик Юлия 1994 СКО "Кронан" - - 0 - - - - 0 44 51 Скорук Алина 1993 Лично - 0 - - - - - 0 44 52 Ропот Кристина 1993 КСО "VIA" - 0 - - - - - 0 44 53 Макаревич Екатерина 1993 Лично - 0 - - - - - 0 44 54 Латыпова Ева 0 Лично 0 - - - - - - 0 44 55 Латушкина Анна 1994 Лично - 0 0 - - - - 0 44 56 Кулик Анна 1994 СК "Буг" - 0 0 - - - - 0 44 57 Кошель Екатерина 0 Лично 0 - - - - - - 0 44 58 Камлюк Наталья 0 Лично 0 - - - - - - 0 44 59 Горбацкая Валентина 1994 Лично - 0 - - - - - 0 44 60 Гайченя Елена 1993 КСО "VIA" - 0 - - - 0 - 0 44 61 Власовец Анна 1994 Лично - 0 - - - - - 0 44 62 Ватутина Анна 0 Лично 0 - - - - - - 0 44 63 Боричевская Анастасия 1993 Лично - 0 - - - - - 0 44 64 Божик Елена 0 Лично 0 - - - - - - 0 44 65 Бегунова Александра 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - 0 44 66 Баланович Яна 1994 СК "Буг" - 0 - - - - - 0 44 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Алексеёнок Мария 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 966 834 802 - 916 - 547 4065 1 2 Шахметова Наталья 1992 СКО "Витязь" 771 - 490 - 234 969 794 3258 2 3 Рудаковская Анна 1992 КСО "Белая Русь" - - 1000 - 1000 - 1000 3000 3 4 Черник Вероника 1991 СКО "Орион" 1000 - 662 - 565 - 715 2942 4 5 Королёва Ксения 1991 СКО "Орион" 891 - 487 - - - 563 1941 5 6 Петровская Виола 1991 СКО "Кронан" - 1000 901 - - - - 1901 6 7 Денисова Анастасия 1993 КСО "Белая Русь" - - 1000 - 847 - - 1847 7 8 Анисимова Татьяна 1992 СК "Буг" - 919 699 - - - - 1618 8 9 Цвирбут Юлия 1992 СКО "Орион" 894 - 577 - - - 145 1616 9 10 Иванова Ксения 1991 КСО "Белая Русь" - - 720 - 392 - 185 1297 10 11 Ародь Анна 1991 СКО "Кронан" - 629 529 - - - - 1158 11 12 Лихунова Анастасия 1992 СТК "Мэта" - - - - - 1000 - 1000 12 13 Шинкарчук Ирина 1991 СК "Буг" - 725 258 - - - - 983 13 14 Гоцман Ольга 1992 Лично - - - - - 763 - 763 14 15 Сергеева Ирина 1992 СК "Камволь" 554 0 79 - 86 - 34 753 15 16 Войтович Мария 1991 КСО "VIA" - 0 - - - 723 - 723 16 17 Гололобова Ирина 1992 СКО "Торпедо" - - - - - 548 - 548 17 18 Прокопчук Марина 1991 СК "Буг" - - 527 - - - - 527 18 19 Трапезникова Татьяна 1992 КСО "Белая Русь" 417 - - - - - 93 510 19 20 Курочкина Валентина 1992 Лично - 508 - - - - - 508 20 21 Выдренкова Екатерина 1991 СКО "Торпедо" - - - - - 501 - 501 21 22 Лобанова Татьяна 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 480 - 480 22 23 Гончаренко Татьяна 1992 Лично - 479 - - - - - 479 23 24 Демидович Дарья 1991 СКО "Кронан" - - 470 - - - - 470 24 25 Гончаренко Наталья 1991 Лично - 432 - - - - - 432 25 26 Арестова Алеся 1991 КСО "Белая Русь" 397 - - - - - 31 428 26 27 Касперович Анастасия 0 КСО "Березино" 352 - - - - - - 352 27 28 Железнова Анастасия 1991 Лично - - 324 - - - - 324 28 29 Мышленник Марина 1991 СК "Буг" - 0 303 - - - - 303 29 30 Никифрова Анжела 1992 СКО "Витязь" - - - - 293 - - 293 30 31 Семеняко Анастасия 1992 Лично 292 0 - - - - - 292 31 32 Боровая Марина 1991 СК "Фандок" - 184 90 - - - - 274 32 33 Радкевич Мария 1992 СКО "Кронан" - - - - 242 - - 242 33 34 Попкова Александра 1991 Лично - - 236 - - - - 236 34 35 Крокас Марта 1992 СК "Камволь" 49 0 - - 173 - - 222 35 36 Чайчиц Виктория 1992 КСО "Березино" 0 - - - - - 169 169 36 37 Васкевич Алеся 1992 КСО "Волк" - - - - 157 - - 157 37 38 Степанюк Кристина 1992 СК "Буг" - 146 - - - - - 146 38 39 Полудеткина Ксения 1992 СКО "Витязь" - - - - 131 - - 131 39 40 Молоток Екатерина 1991 Лично - 118 - - - - - 118 40 41 Лысикова Вероника 1991 Лично - 103 - - - - - 103 41 42 Дудник Виктория 1992 Лично - 0 70 - - - - 70 42 43 Трусь Диана 1991 КСО "Волк" - - - - 27 - - 27 43 44 Высоцкая Дарья 1991 Лично 12 0 - - - - - 12 44 45 Ходас Алеся 1992 КСО "Березино" 0 - - - - - 0 0 45 46 Токанова Мария 1991 Лично - 0 - - - - - 0 45 47 Сушкевич Татьяна 1991 Лично - 0 - - - - - 0 45 48 Суббот Виктория 1992 Лично - 0 0 - - - - 0 45 49 Назарчук Анастасия 1992 СК "Фандок" - 0 - - - - - 0 45 50 Морозова Юлия 1992 СКО "Кронан" - - 0 - - - - 0 45 51 Лазарова Ольга 1992 Лично - - - - - 0 - 0 45 52 Кравчук Ольга 1991 Лично - 0 - - - - - 0 45 53 Костецкая Татьяна Лично - - - - - - 0 0 45 54 Кондрашкина Евгения 1992 Лично - 0 - - - - - 0 45 55 Звягинцева Елена 1992 Лично - 0 - - - - - 0 45 56 Ельяшевич Наталья 1992 КСО "Волк" - - - - 0 - - 0 45 57 Евчук Юлия 1992 СКО "Кронан" - - 0 - - - - 0 45 58 Горбацкая Анастасия 1992 Лично - 0 - - - - - 0 45 59 Гиско Елена 1992 Лично - 0 - - - - - 0 45 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Гришанова Наталья 1989 СТК "Арго" - 900 1000 - 1000 - 934 3834 1 2 Шибеко Кристина 1989 КО "БГУ" 609 - 592 - 616 839 658 3314 2 3 Шкутова Алёна 1989 СК "Фандок" 765 712 603 - - - 741 2821 3 4 Шагибалова Анна 1990 СТК "Арго" - 0 925 - 482 - 786 2193 4 5 Пилипенко Наталья 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 1000 - - - - - 2000 5 6 Барбашина Елена 1990 КСО "Белая Русь" - - 971 - - - 1000 1971 6 7 Горешнякова Надежда 1989 СК "Буг" 684 220 656 - - - 341 1901 7 8 Артемьева Елена 1989 СК "Камволь" 623 - 681 - - - 47 1351 8 9 Дубоделова Екатерина 1989 КО "БГУ" 610 691 - - - - - 1301 9 10 Лонская Екатерина 1990 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 1000 - 1000 10 11 Листопадская Елена 1990 СКО "Орион" 392 - 416 - - - 0 808 11 12 Данилюк Ангелина 1990 СК "Буг" - - 800 - - - - 800 12 13 Голуб Надежда 1990 СК "Буг" - 213 585 - - - - 798 13 14 Горешнякова Вероника 1990 Лично - 613 - - - - - 613 14 15 Вишнякова Вероника 0 КО "БГУ" 395 - - - - - - 395 15 16 Охремук Надежда 1990 Лично - 366 - - - - - 366 16 17 Терлицкая Анна 1989 Лично - 317 - - - - - 317 17 18 Павленко Анна 1990 Лично - 241 36 - - - - 277 18 19 Каменецкая Татьяна 1989 СК "БГПУ" 239 - - - - - 0 239 19 20 Сидорик Майя 1989 Лично - - 159 - - - - 159 20 21 Быкова Анастасия 1989 Лично - - 91 - - - - 91 21 22 Литвинюк Екатерина 1990 Лично - 50 - - - - - 50 22 23 Павловская Анастасия 1988 СКО "Кронан" - - 5 - - - - 5 23 24 Скавыш Татьяна 1989 СК "БГПУ" - - - - - - 0 0 24 25 Синяк Ольга 1988 Лично - - 0 - - - - 0 24 26 Петруций Татьяна 1989 СКО "Кронан" - - 0 - - - - 0 24 27 Краско Анастасия 1989 СКО "Витязь" - - - - 0 - - 0 24 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Кондратьева Александра 1974 КСО "Белая Русь" 720 912 906 789 1000 - - 4327 1 2 Воскобойникова Татьяна 1980 КСО "Белая Русь" 809 742 847 782 799 - 961 4198 2 3 Кунцевич Наталья 1983 КСО "Маяк-Ориентир" 878 1000 965 - 777 - - 3620 3 4 Клоповская Анастасия 1987 КСО "БНТУ" 685 - 722 493 975 - 742 3617 4 5 Драк Ирина 1977 СКО "Немига-Норд" 651 528 - 846 688 - 813 3526 5 6 Хлопкова Юлия 1975 СТК "Арго" 815 - 849 626 818 - 390 3498 6 7 Бутько Людмила 1983 КСО "БНТУ" 553 - 601 670 729 833 - 3386 7 8 Полекшанова Дарья 1977 СКО "Немига-Норд" 525 639 - 724 561 - 766 3215 8 9 Шклудова Маргарита 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 652 - 436 689 594 - 567 2938 9 10 Лебедева Елена 1960 КО "БГУ" 524 564 642 533 464 - 616 2879 10 11 Афанасьева Анастасия 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 1000 723 - 1000 2723 11 12 Журавлёва Татьяна 1986 СКО "Немига-Норд" 1000 - 1000 584 - - - 2584 12 13 Титова Инна 1986 КСО "БНТУ" 726 798 - - - 1000 - 2524 13 14 Хилько Елена 1982 СКО "Орион" 720 - - 685 828 - - 2233 14 15 Ботян Анна 1987 СКО "Немига-Норд" 739 - 689 792 - - - 2220 15 16 Василевская Екатерина 1980 СТК "Арго" 0 - 739 431 362 - 677 2209 16 17 Томашева Татьяна 1983 КО "БГУ" 486 - 523 - - 842 0 1851 17 18 Балабанова Ирина 1979 СК "Камволь" - - - 983 - - 859 1842 18 19 Ковган Наталья 1988 КО "БГУ" 503 511 - 377 386 - - 1777 19 20 Михадюк Екатерина 1983 КО "БГУ" 439 - 421 155 673 - - 1688 20 21 Гогорева Инна 1973 СК "Днепр" - - - 641 - 923 - 1564 21 22 Бужан Ирина 1986 КО "БГУ" - - 538 - 569 - 437 1544 22 23 Кулик Ольга 1971 СКО "Немига-Норд" - - 655 118 - - 602 1375 23 24 Корнелюк Алеся 1987 КО "БГУ" 504 454 - 333 - - 0 1291 24 25 Хлопкова Полина 1978 СТК "Арго" 343 - - 510 362 - - 1215 25 26 Клеменя Екатерина 1987 КСО "Березино" 0 695 - - - - 434 1129 26 27 Мурзёнок Ирина 1984 СК "БГПУ" 438 0 652 - - - - 1090 27 28 Паскару Анна 1986 СК "Камволь" 249 - 262 - 539 - 0 1050 28 29 Прохоренко Екатерина 1988 КСО "Белая Русь" - - - 375 - - 629 1004 29 30 Черник Юлия 1986 СКО "Орион" 479 - 455 - 48 - - 982 30 31 Ромашкевич Екатерина 1986 КО "БГУ" 400 355 - 203 0 - - 958 31 32 Черник Вероника 1991 Лично - - - 955 - - - 955 32 33 Клеменок Елена 1977 КСО "Белая Русь" 493 448 - - - - - 941 33 34 Алексеенок Мария 1992 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 836 - - - 836 34 35 Ковалькова Ольга 1988 КСО "VIA" - 818 - - - - - 818 35 36 Войтович Ирина 1986 Лично - 795 - - - - - 795 36 37 Барбашина Елена 1990 Лично - - - 773 - - - 773 37 38 Николаева Надежда 1986 КО "БГУ" - - - - 182 585 0 767 38 39 Денисова Анастасия 1993 Лично - - - 767 - - - 767 38 40 Кушнир Елена 1987 КСО "БНТУ" - 760 - - - - - 760 40 41 Рудаковская Анна 1992 Лично - - - 743 - - - 743 41 42 Печур Елена 0 КСО "Белая Русь" 727 - - - - - - 727 42 43 Вашетькова Наталья 1983 КО "БГУ" - - - 721 - - - 721 43 44 Орлова Светлана 0 КО "БГУ" 717 - - - - - - 717 44 45 Гришанова Наталья 1989 Лично - - - 711 - - - 711 45 46 Пахальчук Алина 1988 СК "Буг" 357 325 - - - - - 682 46 47 Казакова Анастасия 1986 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 670 - - 670 47 48 Бобкова Наталья Лично - - - - - - 660 660 48 49 Терещенко Анна Лично - - - - - - 659 659 49 50 Коледжо Лина 1987 СТК "Арго" - - - - 640 - - 640 50 51 Шкутова Елена 1989 Лично - - - 594 - - - 594 51 52 Новикова Наталья 0 Лично 579 - - - - - - 579 52 53 Секацкая Ольга 1983 КСА "Зялёны стадыён - - - 578 - - - 578 53 54 Давидюк Елена 1982 Лично - 571 - - - - - 571 54 55 Шеверова Екатерина 0 КСО "Белая Русь" 560 - - - - - - 560 55 56 Катлерова Надежда 1981 КО "БГУ" - - - 553 - - - 553 56 57 Пошелюк Ирина 1982 СК "Камволь" - - - - - - 550 550 57 58 Евсикова Ирина 0 СК "Камволь" 542 - - - - - - 542 58 59 Василевская Татьяна 0 СТК "Арго" 532 - - - - - - 532 59 60 Шагибалова Анна 1990 Лично - - - 490 - - - 490 60 61 Богданович Елена 1986 КО "БГУ" 354 - - - 116 - 0 470 61 62 Якушева Александра 0 КО "БГУ" 462 - - - - - - 462 62 63 Киреева Светлана 1975 КСА "Зялёны стадыён - - - - - 448 - 448 63 64 Соловьева Юлия 1983 Лично - - - 444 - - - 444 64 65 Мельник Екатерина 0 КСО "Березино" 405 - - - - - - 405 65 66 Холод Елена 1970 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 402 - - - 402 66 67 Козлова Наталья 1986 КСО "БНТУ" - 233 - 160 - - - 393 67 68 Николаева Анастасия 1988 СКО "Кронан" - 382 - - - - - 382 68 69 Батурина Анна Лично - - - - - - 382 382 68 70 Иванова Ксения 1991 Лично - - - 381 - - - 381 70 71 Вербицкая Ирина 0 Лично 370 - - - - - - 370 71 72 Малахова Ольга 1982 СКО "Торпедо" - - - - - 355 - 355 72 73 Казаринова Наталья 1981 СКО "Орион" - - - - 346 - - 346 73 74 Вольская Татьяна 1988 Лично - 346 - - - - - 346 73 75 Краско Анастасия 1989 СК "Tri-O" Локомоти - - - 340 - - - 340 75 76 Пашкевич К. 1987 Лично - 337 - - - - - 337 76 77 Пилипенко Наталья 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 331 - - - 331 77 78 Рысюк Наталья 1988 КО "БГУ" 278 - - 0 - - 33 311 78 79 Захаревич Яна 0 КО "БГУ" 311 - - - - - - 311 78 80 Вайнилович Лилия 1988 КО "БГУ" - 309 - - - - - 309 80 81 Демиденко Ольга 1977 СК "БГПУ" - 293 - - - - 12 305 81 82 Ляхович Марина 1985 СК "БГПУ" - 270 - - - - - 270 82 83 Марченко Людмила 1957 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 248 - - - 248 83 84 Шестак Любовь 1984 ТК "Пилигрим" 242 - - - - - 0 242 84 85 Буковец Елена 1978 СК "Tri-O" Локомоти - 218 - - - - - 218 85 86 Корчук Ольга 1988 Лично - 151 - - - - - 151 86 87 Андрейчук Александра 1988 Лично - 135 - - - - - 135 87 88 Круглая Светлана 1983 СКО "Кронан" - 79 - - - - - 79 88 89 Богдан Юлия 1987 Лично - 73 - - - - - 73 89 90 Сацик Ольга 1988 Лично - 38 - - - - - 38 90 91 Ящук Валентина 1986 Лично - 0 - - - - - 0 91 92 Цакке Юлия 1986 Лично - 0 - - - - - 0 91 93 Хлебец Тамара 1986 Лично - 0 - - - - - 0 91 94 Трихонюк Оксана 1988 СК "Буг" - 0 - - - - - 0 91 95 Сойко Елена 1988 СКО "Кронан" - 0 - - - - - 0 91 96 Рыжкова Ольга 1961 СКО "Витязь" - - - 0 - - - 0 91 97 Рощенко М. 1988 Лично - 0 - - - - - 0 91 98 Охремчук О. 1986 Лично - 0 - - - - - 0 91 99 Марецкая Юлия 1983 Лично - 0 - - - - - 0 91 100 Майко Ольга 0 КО "БГУ" 0 - - - - - - 0 91 101 Леонтюк Екатерина 1985 Лично - 0 - - - - - 0 91 102 Лейтар Ольга 1985 Лично - 0 - - - - - 0 91 103 Когутенко Тамара 1954 СК "Днепр" - - - 0 - - - 0 91 104 Карманова Екатерина 1985 СК "Буг" - 0 - - - - - 0 91 105 Жильчик Кристина 0 Лично 0 - - - - - - 0 91 106 Драпало Татьяна 1988 Лично - 0 - - - - - 0 91 107 Булаткина Наталья 0 КО "БГУ" 0 - - - - - - 0 91 108 Бир Олеся 1988 Лично - 0 - - - - - 0 91 109 Барковская Наталья 1960 КО "БГУ" - - - 0 - - - 0 91 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж35 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Грохольская Алла 1972 СКО "Орион" 642 - 855 - 984 - - 2481 1 2 Холод Елена 1971 КСО "Маяк-Ориентир" - 591 929 - 929 - - 2449 2 3 Рудаковская Татьяна 1969 СКО "Витязь" 766 589 - - 1000 - 0 2355 3 4 Левчук Ольга 1972 СК "Камволь" 1000 - - - - - 1000 2000 4 5 Кравцова Руслана 1969 СК "Фандок" 0 547 1000 - - - - 1547 5 6 Кулик Ольга 1971 СКО "Немига-Норд" - 1000 - - - - - 1000 6 7 Шаблинская Елена 1970 КСО "Маяк-Ориентир" 918 - - - - - - 918 7 8 Попкова Татьяна 1976 СКО "Немига-Норд" - - - - 892 - - 892 8 9 Янченкова Татьяна 1972 Лично - - 761 - - - - 761 9 10 Бедарева Юлия 1971 СК "Буг" - 335 312 - - - - 647 10 11 Ленковец Светлана 1970 Лично - - 640 - - - - 640 11 12 Бернацкая Наталья Лично - - 637 - - - - 637 12 13 Хурсан Людмила 1971 СК "Пеленг-Вымпел" 629 - - - - - - 629 13 14 Алексеева Ольга 1972 КСО "БНТУ" 380 - - - - - - 380 14 15 Некипелова Светлана 1968 СКО "Орион" 368 - - - - - 0 368 15 16 Воронец Татьяна 0 СК "Пеленг-Вымпел" 283 - - - - - - 283 16 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж40 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Хихол Светлана 1963 СКО "Кронан" - 1000 1000 - 692 - - 2692 1 2 Изотова Елена 1964 КО "Трактор" - - - - 841 - 766 1607 2 3 Сидорчук Оксана 1965 Лично - 796 323 - - - - 1119 3 4 Борушко Лилия 1964 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 1000 1000 4 5 Денисова Наталья 1962 КСО "Белая Русь" - - - - 1000 - - 1000 4 6 Кагутенко Томара 1954 СК "Днепр" - - - - - 1000 - 1000 4 7 Рыбалко Ирина 1962 СКО "Торпедо" - - - - - 942 - 942 7 8 Чернышёва Татьяна 1963 Лично - - 871 - - - - 871 8 9 Леонович Алла 1961 КСО "Маяк-Ориентир" - - 809 - - - - 809 9 10 Попкова Светлана 1964 Лично - - 355 - - - - 355 10 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж45 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Леонович Алла 1961 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 1000 - - 1000 - - 3000 1 2 Козлова Любовь 1960 КСО "Белая Русь" 735 582 - - 634 - 812 2763 2 3 Шахметова Елена 1962 СКО "Витязь" 688 - 776 - 517 - 677 2658 3 4 Варыгина Светлана 1960 ОК "Пралеска" 773 755 - - - - 1000 2528 4 5 Синельникова Анна 1962 СК "Стандарт" - 383 - - - 1000 808 2191 5 6 Черник Любовь 1959 СКО "Орион" 814 - 497 - 229 - 624 2164 6 7 Бауло Ирина 1958 СК "Пеленг-Вымпел" 703 - - - 312 - 229 1244 7 8 Клоповская Надежда 1959 СК "Стандарт" - 595 - - - - 521 1116 8 9 Гончарова Галина 1959 СКО "Витязь" 526 - - - - - 500 1026 9 10 Рязанцева Вероника 1962 Лично - - 1000 - - - - 1000 10 11 Соловьёва Елена 1958 Лично - - 864 - - - - 864 11 12 Горбачик Ольга 1961 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 589 - 217 806 12 13 Барковская Наталья 1960 КО "БГУ" 440 - 277 - - - - 717 13 14 Одинцова Марина 1961 Лично - - 712 - - - - 712 14 15 Суббот Ирина 1962 Лично - - 619 - - - - 619 15 16 Мовко Марина 1960 Лично - - 602 - - - - 602 16 17 Яньшина Людмила 0 КСО "Белая Русь" 580 - - - - - - 580 17 18 Войтехович Елена 1960 КО "Камертон" - - - - - - 403 403 18 19 Лышко Елена 1958 КО "Трактор" - - - - - - 33 33 19 20 Васильева Екатерина 1958 СКО "Витязь" - - - - 21 - - 21 20 21 Иванова Ольга 1960 КСО "Белая Русь" - - - - 0 - - 0 21 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Марченко Людмила 1957 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 1000 - - 1000 - - 3000 1 2 Атаманович Светлана 1956 КАСА "Заслаўе" 918 888 - - - - 971 2777 2 3 Войтович Татьяна 1956 КО "БГУ" 0 586 1000 - - 1000 - 2586 3 4 Роговская Татьяна 1956 ОК "Пралеска" - 677 - - - - 1000 1677 4 5 Храпина Надежда 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 426 - 583 1009 5 6 Маслакова Наталья 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 321 - 572 893 6 7 Макаревич Лидия 1947 КСО "Маяк-Ориентир" 433 - - - 391 - - 824 7 8 Балабанова Марина 1953 Лично - - - - - 807 - 807 8 9 Кондратьева Татьяна 1947 КСО "Белая Русь" 353 90 132 - 63 - - 638 9 10 Конон Ирина 1956 СК "Стандарт" - - - - 621 - - 621 10 11 Булицкая Людмила 0 КО "Трактор" 612 - - - - - - 612 11 12 Черемисинова Людмила 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - 593 - - 593 12 13 Васячкина Антонина 1951 Лично - - 464 - - - - 464 13 14 Качанова Елена 0 СК "Пеленг-Вымпел" 456 - - - - - - 456 14 15 Овечкина Любовь 1953 КО "Трактор" 435 - - - - - 0 435 15 16 Нехаева Людмила 1945 СК "Пеленг-Вымпел" 280 - - - 0 - 141 421 16 17 Куракова Анна 1940 КСО "Маяк-Ориентир" - 215 - - 187 - - 402 17 18 Косило Татьяна 1957 СК "Стандарт" - 256 - - 98 - - 354 18 19 Бурдина Тамара 1951 Лично - - 336 - - - - 336 19 20 Воронова Наталья 1951 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 327 - - 327 20 21 Лазарева Наталья 1955 Лично - - 313 - - - - 313 21 22 Кшановская Лариса 0 СКО "Немига-Норд" 235 - - - - - - 235 22 23 Локтева Ирина 1940 КО "Камертон" - - - - - - 170 170 23 24 Сундукова Татьяна 0 СКО "Немига-Норд" 0 - - - - - - 0 24 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Дыстанцыі: 24.03.2006 - Мінск, "Вясна 2007", КСА "Маяк-Арыенцір", гал. суддзя Павел Холад, нач. дыст. Віталь Савановіч, інспектар Максім Стральцоў 01.04.2007 - Брэст, "Брэсцкая пралеска 2007", СК "Буг", гал. суддзя Алег Копаць, інспектар Віталь Белашыцкі 20.04.2007 - Гродна, "Кубак Гродна 2007", КСА "Кронан", гал. суддзя Эдвард Ародзь, нач. дыст. Яўген Далінін, інспектар Сяргей Пісарчык 16.06.2007 - Наваполацк, Чэмпіянат Беларусі 2007, КСА "Маяк-Арыенцір", гал. суддзя Аляксей Алексяёнак, інспектар Пётр Міронаў 28.07.2007 - Полацк, Адкрыты Чэмпіянат Полацка, КСА "Арго", гал. суддзя Пётр Міронаў, нач. дыст. Юрый Тамбасаў, інспектар Пётр Міронаў 31.08.2007 - Магілёў, Кубак Тарпеда 2007, КСА "Тарпеда", гал. суддзя Аляксандр Пятроў 15.09.2007 - Мінск, Белая Русь 2007, КСА "Белая Русь", гал. суддзя Андрэй Марозаў
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Страница основана 27 февраля 2001г.
obelarus@newmail.ru