'Belarus Спрынтарскі рэйтынг
30 верасня 2007
Галоўная | Навіны | Бібліятэка | Рэйтынг | Календар | Вынікі | Гасцёўня | Ад рэдактара

СПРЫНТАРСКІ РЭЙТЫНГ-ЛІСТ БФА
на 29 верасня 2007


М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Скрипко Сергей 1995 СК "Камволь" 964 858 505 - 444 - 1000 1000 1000 4822 1 2 Ткачёв Дмитрий 1995 СК "Фандок" 1000 897 1000 - - 631 - 874 - 4402 2 3 Стасюкевич Стас 1996 СКО "Кронан" - 858 869 - 759 - - 601 - 3087 3 4 Мазолевский Влад 1996 СКО "Кронан" - 1000 897 - - - - 348 - 2245 4 5 Николайчик Алексей 1995 СКО "Кронан" - 0 667 - 805 - - 467 - 1939 5 6 Туркин Федор 1996 СКО "Орион" 557 - - - 480 - 446 - 444 1927 6 7 Павлючук Максим 1995 СК "Буг" - 754 842 - - - - 268 - 1864 7 8 Овчаренко Сергей 1995 КСО "Березино" 672 487 - - - - 635 - - 1794 8 9 Захаренко Артём 1995 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 666 - 1666 9 10 Корженевский Артём 1995 СКО "Кронан" - 0 664 - 1000 - - 0 - 1664 10 11 Кожедуб Роман 1995 СК "Буг" - - 935 - - - - 661 - 1596 11 12 Чехлов Андрей 1995 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 628 858 1486 12 13 Когал Александр 1995 СКО "Кронан" - 0 693 - 776 - - 12 - 1481 13 14 Цветков Виктор 1995 СКО "Кронан" - 592 821 - - - - - - 1413 14 15 Кульша Илья 1995 СК "Фандок" 0 0 602 - - 398 - 369 - 1369 15 16 Мозалевский Влад 1996 СКО "Кронан" - - - - 868 - - - - 868 16 17 Шендик Александр 1996 СКО "Витязь" 200 - - - 627 - - - - 827 17 18 Шулепов Михаил 1995 КСО "Волк" - - - - 810 - - - - 810 18 19 Темников Илья 1995 Лично - - 727 - - - - - - 727 19 20 Астапович Андрей 1996 Лично - - - - - - - 628 - 628 20 21 Конон Антон 1996 СК "Стандарт" - - - - 606 - - - - 606 21 22 Полубятко Сергей 1997 СКО "Кронан" - - 598 - 0 - - - - 598 22 23 Фомкин Алексей 1997 СКО "Кронан" - - 0 - 434 - - 130 - 564 23 24 Муравлев Антон 1995 СК "Камволь" - - 347 - - - - 0 209 556 24 25 Зотиков Владислав 1996 СКО "Торпедо" - - - - - 551 - 0 - 551 25 26 Ловец Андрей 0 Лично 542 - - - - - - - - 542 26 27 Майсеня Егор 0 СК "Камволь" 469 - - - - - - - - 469 27 28 Рыбинский Александр 1995 СКО "Орион" 279 - 3 - - - - - 177 459 28 29 Тронин Виктор 1996 Лично - - 443 - - - - - - 443 29 30 Алиновский Алексей 1996 СКО "Торпедо" - - - - - 404 - - - 404 30 31 Хаданович Иван 0 СКО "Орион" 375 - - - - - - - - 375 31 32 Быков Андрей 1995 Лично - - - - - - - 367 - 367 32 33 Алексеев Алексей 1995 КСО "БНТУ" 364 0 - - - - - - - 364 33 34 Мазур Павел 1996 КСО "VIA" - 0 - - - 239 - - - 239 34 35 Марилевич Константин 1995 Лично - - 222 - - - - - - 222 35 36 Шишпаренок Роман 1995 СКО "Кронан" - - 212 - - - - - - 212 36 37 Ходанович Иван 1995 СКО "Орион" - - 202 - - - - - - 202 37 38 Лемешевский Феофан 0 КСО "Березино" 191 - - - - - - - - 191 38 39 Климушкин Максим 0 Лично 185 - - - - - - - - 185 39 40 Ханчин Борис 1996 СКО "Витязь" 0 - - - 165 - - - - 165 40 41 Забродский Валентин 0 СК "Камволь" 157 - - - - - - - - 157 41 42 Клеменок Игорь 1997 КСО "Белая Русь" 127 0 28 - - - - 0 - 155 42 43 Кастенко Алексей 1995 Лично - - - - - - - 153 - 153 43 44 Шаруха Евгений 1995 СКО "Кронан" - - 142 - - - - - - 142 44 45 Турин Александр 0 Лично 132 - - - - - - - - 132 45 46 Вершина Алексей 0 СК "Камволь" 120 - - - - - - - - 120 46 47 Филипов Кирилл 0 Лично 118 - - - - - - - - 118 47 48 Ревинский Эдвин 1996 СК "Буг" - 0 109 - - - - - - 109 48 49 Акулич Евгений 1995 СК "Фандок" - - 93 - - - - - - 93 49 50 Белеский Павел 0 Лично 62 - - - - - - - - 62 50 51 Бушуев Алексей 1995 Лично 24 0 36 - - - - - - 60 51 52 Белогорцев Илья 1996 КСО "Белая Русь" 49 - - - - - 0 - - 49 52 53 Кратюк Никита 1996 СКО "Кронан" - - 46 - - - - - - 46 53 54 Жук Максим 1997 СК "Фандок" - - - - - 18 - - - 18 54 55 Дюндиков Артём 0 Лично 9 - - - - - - - - 9 55 56 Колпаков Егор 0 Лично 8 - - - - - - - - 8 56 57 Авсейчиков Михаил 1996 Лично - - - - - - - 0 - 0 57 58 Алексеенок Никита 2000 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - - - 0 57 59 Алексеенок Тимофей 1998 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - - - 0 57 60 Ананич Илья 1995 СК "Камволь" 0 0 0 - - - - - - 0 57 61 Арнаут Сергей 1996 СКО "Орион" - - - - - - 0 0 - 0 57 62 Басалай Кирилл 1997 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 57 63 Борисевич Александр 1996 СТК "Арго" - - - - - - - 0 - 0 57 64 Ботвинко Дмитрий 1995 Лично - 0 - - - - - - - 0 57 65 Вербицкий Евгений 1995 Лично - - 0 - - - - - - 0 57 66 Гашин Альберт 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - 0 57 67 Грибовский Алексей 1996 Лично - - - - - - - 0 - 0 57 68 Грицук Александр 1995 СК "Буг" - 0 0 - - - - - - 0 57 69 Гришаев Владимир 1996 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - 0 - - 0 57 70 Демидов Николай 1998 СКО "Орион" - - - - - - - 0 - 0 57 71 Дульчевский Илья 1995 Лично - 0 0 - - - - - - 0 57 72 Ермолаев Иван 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 57 73 Ермолаев Фёдор 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 57 74 Жакович Владислав 1996 СКО "Орион" 0 - - - - - 0 0 - 0 57 75 Жук Вадим 1995 СК "Фандок" - - - - - 0 - - - 0 57 76 Захаров Сергей 1997 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 57 77 Зотов Андрей 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - 0 57 78 Иванов Владимир 1995 КСО "Чериков" - - - - - 0 - - - 0 57 79 Киселев Илья 1996 СТК "Арго" - - - - 0 - - 0 - 0 57 80 Климович Никита 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 57 81 Кобец Артем 1997 СК "Буг" - 0 - - - - - - - 0 57 82 Ковган Максим 1996 Лично - - 0 - - - - - - 0 57 83 Кравчук Вячеслав 1996 СК "Буг" - 0 - - - - - - - 0 57 84 Кравчук Дмитрий 1997 СК "Буг" - 0 - - - - - - - 0 57 85 Кутузов Влад 1996 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - 0 - 0 57 86 Лапанос Максим 1996 Лично - - 0 - - - - - - 0 57 87 Максимов Дмитрий 1995 Лично - - - - - - - 0 - 0 57 88 Мелешка Игорь 1995 СК "Камволь" - - - - - - 0 - - 0 57 89 Надеждин Алексей 1995 СК "Буг" - - 0 - - - - - - 0 57 90 Нечипор Алексей 1995 Лично - - 0 - - - - - - 0 57 91 Новиков Денис 1996 Лично - - - - - - - 0 - 0 57 92 Павленкович Евгений 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 57 93 Пеньшин Роман 1996 Лично 0 0 - - - - - - - 0 57 94 Попковский Артём 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - 0 57 95 Прокопенко Александр 1995 Лично - 0 0 - - - - - - 0 57 96 Романенко Роман 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 57 97 Салтанов Тимофей 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - 0 57 98 Скрипченко Михаил 1995 Лично - - 0 - - - - - - 0 57 99 Смарчков Вадим 1997 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - - - 0 57 100 Станишевский Дмитрий 1996 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - 0 57 101 Стригельский Арсений 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - 0 57 102 Тарасов Илья 1999 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - - - 0 57 103 Халупа Игорь 1996 Лично - - 0 - - - - - - 0 57 104 Хандрико Илья 1996 Лично - - - - - - - 0 - 0 57 105 Хылковский Константин 1995 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 57 106 Черницкий Никита 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 57 107 Чеснаков Роман 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 57 108 Чечётко Евгений 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 57 109 Шершень Алексей 1995 Лично - 0 - - - - - - - 0 57 110 Шкроба Александр 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 57 111 Яньшин Данила 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - 0 57 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Группа М14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Морозов Александр 1993 КСО "Белая Русь" 581 - - - 764 - 829 954 1000 4128 1 2 Климович Николай 1994 КСО "Белая Русь" 921 - 564 - - - 183 906 781 3355 2 3 Лещенко Александр 1993 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 861 - - 1000 - - - - 2861 3 4 Костючик Александр 1993 СК "Буг" - 1000 605 - - - - 1000 - 2605 4 5 Марков Виталий 1993 КСО "VIA" - 724 - - - 926 - 693 - 2343 5 6 Прищепов Артём 1993 СК "Фандок" - - 654 - - 917 - 463 - 2034 6 7 Хотян Александр 1993 Лично - 998 1000 - - - - - - 1998 7 8 Витебский Егор 1993 СТК "Арго" - - 81 - 0 - 1000 772 - 1853 8 9 Захаренко Дмитрий 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 835 - 1835 9 10 Минченков Роман 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 909 - 866 - 1775 10 11 Кривошеев Андрей 1994 СКО "Торпедо" - - - - - 847 - 664 - 1511 11 12 Пенкрат Андрей 1994 КСО "Березино" 753 0 50 - - - 334 315 - 1452 12 13 Борисевич Андрей 1994 СКО "Кронан" - 561 0 - - - - 853 - 1414 13 14 Якусевич Николай 1993 Лично - 465 872 - - - - - - 1337 14 15 Логинов Артём 1994 СК "Буг" - 536 167 - - - - 627 - 1330 15 16 Шемрук Тимур 1993 СКО "Орион" 559 - 368 - - - - - - 927 16 17 Рубашко Артём 1993 СКО "Кронан" - - 853 - - - - - - 853 17 18 Лапекин Владислав 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 809 - - - 809 18 19 Степанов Сергей 1994 СК "Камволь" 416 0 345 - - - - - - 761 19 20 Сердитов Вадим 1993 СТК "Арго" - - 297 - 298 - - 118 - 713 20 21 Волчков Эдуард 1993 КСО "Чериков" - - - - - 701 - - - 701 21 22 Ребковец Максим 1994 Лично - 695 0 - - - - - - 695 22 23 Филиппов Дмитрий 1993 СК "Буг" - 452 5 - - - - 185 - 642 23 24 Подымахин Сергей 1994 СКО "Кронан" - - 361 - 0 - - 275 - 636 24 25 Гошко Андрей 1993 Лично - 625 - - - - - - - 625 25 26 Котков Артём 1993 Лично - - - - - - - - 612 612 26 27 Лещенко Антон Лично - - - - - - 587 - - 587 27 28 Татаринович Артём 1993 Лично - 570 - - - - - - - 570 28 29 Алексеев Алексей 1993 Лично - - - - - - - 567 - 567 29 30 Усманов Игорь 1993 СКО "Торпедо" - - - - - - - 566 - 566 30 31 Китурко Александр 1994 СКО "Кронан" - - 549 - - - - - - 549 31 32 Козлович Сергей 1993 СК "Буг" - 540 - - - - - - - 540 32 33 Римарев Игорь 1993 Лично - - - - - - - - 532 532 33 34 Луковский Виталий 1994 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - 512 - 512 34 35 Лисай Павел 1994 Лично - - 410 - - - - - - 410 35 36 Ладыга Эдуард 1993 Лично - 250 147 - - - - - - 397 36 37 Власов Василий 1993 Лично - - 383 - - - - - - 383 37 38 Овчаренко Андрей 1993 КСО "Березино" 0 - - - - - 369 - - 369 38 39 Назаров Александр 1993 Лично - 347 0 - - - - - - 347 39 40 Лабынцев Сергей 1993 СТК "Мэта" - - - - - 0 - 307 - 307 40 41 Шутро Николай 1994 СК "Камволь" 0 0 0 - - - 135 151 20 306 41 42 Гришаев Пётр 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - 291 - - 291 42 43 Барковский Алексей 0 Лично 218 - - - - - - - - 218 43 44 Далидович Антон 1993 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 216 - - - - 216 44 45 Макеев Вадим 1994 Лично - 0 211 - - - - - - 211 45 46 Станько Евгений 1994 КО "БГУ" - - - - - - - 208 - 208 46 47 Грыцкевич Артём 1994 КСО "Березино" - - - - - - 181 - - 181 47 48 Сачук Андрей 0 Лично 179 - - - - - - - - 179 48 49 Поух Сергей 1993 КСО "Волк" - - - - 131 - - - - 131 49 50 Павлов Алексей 1994 СКО "Орион" 32 - 93 - - - - - - 125 50 51 Бабешко Максим 1993 Лично - 121 0 - - - - - - 121 51 52 Цыганков Никита 1994 Лично - - - - - - - 0 120 120 52 53 Соловьев Иван 1992 Лично - 117 - - - - - - - 117 53 54 Петкевич Дмитрий 0 Лично 112 - - - - - - - - 112 54 55 Теслюк Виктор 0 Лично 112 - - - - - - - - 112 54 56 Немцев Руди 1994 Лично - - 110 - - - - - - 110 56 57 Граевский Владислав 0 Лично 73 - - - - - - - - 73 57 58 Мельник Сергей 0 КСО "Березино" 39 - - - - - - - - 39 58 59 Дружинин Артём 0 Лично 32 - - - - - - - - 32 59 60 Рабцевич Антон 1993 КО "БГУ" - - - - - - - 15 - 15 60 61 Змушко Алексей 0 Лично 10 - - - - - - - - 10 61 62 Сологук Александр 0 Лично 1 - - - - - - - - 1 62 63 Акудович Виталий 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - 0 63 64 Ананько Николай 1994 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 65 Бессарабов Алексей 1993 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - - - 0 63 66 Божик Василий 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 67 Бондарь Николай 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 63 68 Ботвинко Алексей 1994 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 69 Бурый Павел 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 63 70 Валевич Максим 1994 Лично - - 0 - - - - - - 0 63 71 Веремей Александр 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - 0 63 72 Витковский Алексей 1994 Лично - - - - - - - 0 - 0 63 73 Горогляд Николай 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 74 Горский Сергей 1993 СТК "Арго" - - - - 0 - - - - 0 63 75 Грицкевич Артем 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - 0 63 76 Деружко Павел 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 77 Доронин Владимир 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 63 78 Дюкарев Андрей 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - 0 63 79 Ермалович Алексей 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - 0 63 80 Ефимчик Николай 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 63 81 Жанкевич Роман 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 82 Жариков Илья 1994 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - 0 63 83 Жигалко Александр 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - 0 63 84 Журавский Максим 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 63 85 Зарецкий 1994 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - 0 63 86 Калько Антон 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 87 Канаш Аркадий 1994 Лично - - - - - - - 0 - 0 63 88 Кирюхов Дмитрий 1993 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - 0 63 89 Колошич Влад 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 90 Комаров Денис 1994 СКО "Немига-Норд" - 0 - - - - - - - 0 63 91 Комаров Иван 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - 0 63 92 Кузьмич Алексей 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 63 93 Лагвинец Антон 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 63 94 Липский Артем 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - 0 63 95 Лучников Денис 1993 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 63 96 Мазан Александр 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 97 Масюк Александр 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 98 Миневич Александр 1994 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 63 99 Миниахметов Виктор 1994 Лично - - 0 - - - - - - 0 63 100 Мишкель Владимир 1993 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - 0 63 101 Надеждин Алексей 1994 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 102 Новиков Антон 1993 Лично - - - - - - - 0 - 0 63 103 Оливанов Дмитрий 1994 Лично - - 0 - - - - - - 0 63 104 Панин Владимир 1993 Лично - - 0 - - - - - - 0 63 105 Пархац Дмитрий 1993 Лично - 0 0 - - - - - - 0 63 106 Песенька Павел 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - 0 63 107 Плющевский Илья 1993 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - 0 63 108 Потёпкин Павел 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 63 109 Рак Виктор 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 110 Рахубов Вячеслав 1994 Лично - - - - - - - 0 - 0 63 111 Сенько Владимир 1993 СК "Камволь" 0 0 - - - - - - - 0 63 112 Сируть Евгений 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - 0 63 113 Специан Илья 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 63 114 Тарасевич Александр 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 115 Усков Иван 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - 0 63 116 Филипович Виктор 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 63 117 Цеменко Влад 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 118 Цуприк Вадим 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 63 119 Цыбулько Максим 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - 0 63 120 Шамак Максим 1994 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - 0 63 121 Яренко Виталий 1993 СК "Буг" - 0 - - - - - - - 0 63 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Дробенков Вадим 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 899 593 441 - 893 - 804 912 1000 4508 1 2 Матусевич Владимир 1991 КСО "Маяк-Ориентир" 915 659 684 - - - 455 419 - 3132 2 3 Чёрный Максим 1992 СТК "Арго" - 453 863 - - - - 912 847 3075 3 4 Пилипчук Алексей 1992 СКО "Орион" 1000 - 756 - - - 518 799 - 3073 4 5 Кравцов Егор 1991 СК "Фандок" 973 1000 593 - - - - 0 353 2919 5 6 Мойсак Дмитрий 1991 СК "Буг" - 954 907 - - - 512 473 - 2846 6 7 Кожедуб Михаил 1992 СК "Буг" - - 747 - 1000 - - 1000 - 2747 7 8 Некипелов Алексей 1991 СКО "Орион" 798 - - - - - 1000 841 - 2639 8 9 Корогода Аркадий 1991 СК "Буг" - - 913 - 727 - - 887 - 2527 9 10 Кудрявцев Алексей 1991 КСО "Березино" 738 - - - - - 468 705 - 1911 10 11 Авдеев Валерий 1992 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 865 - 1865 11 12 Гаев Артём 1991 КСО "VIA" - 414 - - - 544 - 770 - 1728 12 13 Сухомеро Сергей 1991 Лично - 965 368 - - - 318 - - 1651 13 14 Лесюк Михаил 1992 СТК "Арго" - - 699 - 424 - - 503 - 1626 14 15 Николайчик Дмитрий 1991 СКО "Кронан" - - 450 - 541 - - 540 - 1531 15 16 Чудинов Дмитрий 1992 СТК "Мэта" - - - - - 712 - 693 - 1405 16 17 Андриевский Владислав 1992 СК "Фандок" 716 596 - - - - - - - 1312 17 18 Тиханский Илья 1991 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 799 412 - - - 1211 18 19 Журов Сергей 1992 СК "Камволь" 553 - - - 313 - - 179 - 1045 19 20 Криштапович Алексей 1992 Лично - 394 636 - - - - - - 1030 20 21 Наконечный Дмитрий 1991 Лично - - 1000 - - - - - - 1000 21 22 Лемешевский Александр 1991 КСО "Березино" 873 0 - - - - 114 - - 987 22 23 Корогода Виктор 1992 СК "Буг" - - 324 - - - - 646 - 970 23 24 Папко Иван 1992 СКО "Витязь" - - - - 924 - - - - 924 24 25 Алексеев Роман 1991 Лично - - - - - - - 920 - 920 25 26 Бельский Алексей 1992 Лично - - - - - - - - 878 878 26 27 Рудаков Александр 1991 СК "Фандок" 547 - 299 - - - - - - 846 27 28 Галицын Александр 1991 Лично - - 775 - - - - - - 775 28 29 Яндовский Павел 1992 СК "Tri-O" Локомоти - 341 - - 416 - - - - 757 29 30 Кашпуров Никита 1991 Лично - - 743 - - - - - - 743 30 31 Редька Антон 1991 Лично - - 723 - - - - - - 723 31 32 Макаревич Александр 1992 КСО "Волк" - - - - 721 - - - - 721 32 33 Касперович Илья 1992 Лично - 689 - - - - - - - 689 33 34 Прокопов Антон 1992 Лично - - - - - - - - 683 683 34 35 Макарчик Вадим 1992 Лично - 0 650 - - - - - - 650 35 36 Спиренков Михаил 1992 Лично - 447 148 - - - - - - 595 36 37 Титовцов Роман 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - 586 - 586 37 38 Хвойницкий Олег 0 КСО "Белая Русь" 568 - - - - - - - - 568 38 39 Рыбаков Сергей 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 499 - - - - - - - 0 499 39 40 Буховецкий Андрей 1991 СК "Буг" - - 493 - - - - - - 493 40 41 Власенков Кирилл 1991 Лично - - - - - - - 482 - 482 41 42 Автухович Иван 0 КСО "Березино" 469 - - - - - - - - 469 42 43 Юргель Павел 1991 КСО "Волк" - - - - 457 - - - - 457 43 44 Дужик Денис 1992 СКО "Кронан" - - 447 - - - - - - 447 44 45 Мышко Олег 1992 СКО "Кронан" - - 447 - - - - - - 447 44 46 Смолко Александр 1992 Лично - 426 - - - - - - - 426 46 47 Яриневич Олег 1991 СК "Буг" - 420 - - - - - - - 420 47 48 Гетьман Олег 1992 Лично - - - - - - - 388 - 388 48 49 Ткачук Денис 1992 СК "Буг" - 386 - - - - - - - 386 49 50 Протасеня Антон 1991 Лично 224 154 - - - - - - - 378 50 51 Панов Роман 1991 Лично - - 363 - - - - - - 363 51 52 Тиханский Кирилл 1991 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 361 - - - 361 52 53 Поддубный Илья 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 349 - - - 349 53 54 Якусик Михаил 1992 Лично - - 349 - - - - - - 349 53 55 Скребец Михаил 1992 Лично - 348 - - - - - - - 348 55 56 Орлов Сергей 1991 Лично - 346 - - - - - - - 346 56 57 Каржов Павел 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 344 - - - 344 57 58 Самыкин Николай 1991 Лично - - 331 - - - - - - 331 58 59 Новак Иван 1992 Лично - 316 - - - - - - - 316 59 60 Мышко Дмитрий 1992 СКО "Кронан" - - 310 - - - - - - 310 60 61 Новиков Николай 1992 КСО "VIA" - 279 - - - - - - - 279 61 62 Климович Александр 1992 КСО "Белая Русь" 114 - 0 - - - - 163 - 277 62 63 Мурашко Максим 1991 СК "Фандок" - - 247 - - - - - - 247 63 64 Галай Олег 0 СК "Камволь" 244 - - - - - - - - 244 64 65 Довнар Максим 1991 СК "Камволь" - 0 - - 239 - - - - 239 65 66 Федченко Сергей 1992 Лично - - 221 - - - - - - 221 66 67 Жук Александр 1992 КСО "VIA" - 209 - - - - - - - 209 67 68 Плитко Сергей 1992 СК "Буг" - 0 187 - - - - - - 187 68 69 Вьюнников Сергей 1992 Лично - 0 94 - - - - - - 94 69 70 Гончар Олег 1990 Лично - 88 - - - - - - - 88 70 71 Панасик Александр 1992 КСО "Волк" - - - - 84 - - - - 84 71 72 Колуханов Анатолий 1991 СКО "Витязь" - - - - 19 - - - - 19 72 73 Кортелисец Павел 1992 Лично - 0 9 - - - - - - 9 73 74 Баган Кирилл 1991 СК "Камволь" - - - - 0 - - - - 0 74 75 Белоусов Стас Лично - - - - - - 0 - - 0 74 76 Дацкевич Виталий 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 74 77 Жоголь Дмитрий 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 74 78 Зимянков Стас 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - 0 - 0 74 79 Касай Николай 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 74 80 Ковалевич Дмитрий 1991 Лично - - 0 - - - - - - 0 74 81 Котов Игнат 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 74 82 Кушнерук Дмитрий 1991 СК "Буг" - 0 - - - - - - - 0 74 83 Михайлютин Александр 1991 Лично - - - - - - - 0 - 0 74 84 Моисеенков Максим 1992 Лично - - - - - - 0 - 0 0 74 85 Павлюковец Евгений 1991 Лично - 0 - - - - - - - 0 74 86 Палиев Вячеслав 1992 Лично - - 0 - - - - - - 0 74 87 Петрушин Дмитрий 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 74 88 Пивоварчук Александр 1991 Лично - 0 - - - - - - - 0 74 89 Пупко Евгений 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 74 90 Савицкий Ян 1991 Лично - 0 - - - - - - - 0 74 91 Семенов Кирилл 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 74 92 Соловьев Иван 1992 СК "Камволь" - - - - 0 - - - - 0 74 93 Филимоненко Стас 1992 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - 0 74 94 Цедрик Александр 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - 0 74 95 Шкраба Евгений 1991 Лично - - - - - - - 0 - 0 74 96 Щербо Дмитрий 1992 Лично - - - - 0 - - - - 0 74 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Стрельцов Василий 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 870 620 717 - 420 - 0 685 858 3750 1 2 Бандарович Дмитрий 1989 КСО "Маяк-Ориентир" 902 840 676 - 565 - - 504 580 3563 2 3 Милошевич Вячеслав 1990 СТК "Мэта" 1000 - - - - 895 - 565 1000 3460 3 4 Благородный Евгений 1990 КСО "Березино" 735 477 132 - - - 749 347 498 2806 4 5 Монич Денис 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - 859 - - 1000 - - 780 - 2639 5 6 Макеенко Михаил 1989 СТК "Арго" - 1000 761 - - - - 694 - 2455 6 7 Овчаренко Василий 1990 КСО "Березино" 514 463 - - - - 861 - 529 2367 7 8 Лаппо Никита 1990 КО "БГУ" 728 726 614 - 216 - - - - 2284 8 9 Ясюченя Сергей 1990 КСО "Белая Русь" - - 553 - 320 - 1000 279 - 2152 9 10 Давыдик Евгений 1990 СКО "Кронан" - 772 807 - - - - 445 - 2024 10 11 Федотенко Сергей 1989 СТК "Арго" - 995 805 - - - - - - 1800 11 12 Тамбасов Юрий 1989 СТК "Арго" - - 1000 - - - - 750 - 1750 12 13 Филиппов Роман 1989 СК "Буг" 647 481 - - - - - - 588 1716 13 14 Горбачев Николай 1989 СТК "Мэта" - - - - - 612 - 258 836 1706 14 15 Языков Юрий 1990 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 633 - 1633 15 16 Недолугин Евгений 1990 СКО "Орион" 516 - 265 - - - - - 459 1240 16 17 Сасковец Николай 1990 КСО "Березино" 491 468 - - - - 160 - - 1119 17 18 Генералов Леонид 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 622 - - - 493 - - - - 1115 18 19 Прищепов Евгений 1989 СК "Фандок" 544 533 - - - - - - - 1077 19 20 Иванников Василий 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 271 787 - - - 1058 20 21 Мицкевич Дмитрий 1990 СК "Фандок" 719 - 325 - - - - - - 1044 21 22 Прокофьев Глеб 1989 КСО "Маяк-Ориентир" 825 - - - 216 - - - - 1041 22 23 Романов Роман 1990 СКО "Торпедо" - - - - - 555 - 473 - 1028 23 24 Кривоносов Алексей 1989 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 760 - 242 - 1002 24 25 Дедовец Евгений 1989 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 1000 - 1000 25 26 Скрипко Александр 1990 СК "Фандок" 637 - - - - - - 339 - 976 26 27 Гладковский Владислав 1990 СКО "Торпедо" - - - - - 621 - 288 - 909 27 28 Василевский Егор 1989 Лично - - - - - - - - 880 880 28 29 Бондаренко Сергей 1989 СТК "Мэта" - - - - - 0 - 184 694 878 29 30 Ивасечко Алексей 1989 КО "БГУ" 424 313 - - - - - 86 - 823 30 31 Григорьев Никита 1990 СК "Tri-O" Локомоти - 755 - - - - - - - 755 31 32 Романовский Артём 1990 СКО "Витязь" - 535 - - 209 - - - - 744 32 33 Марчук Валерий 1990 Лично - 692 - - - - - - - 692 33 34 Василенко Владимир 1990 СК "Камволь" 162 0 40 - 0 - 305 161 - 668 34 35 Культиясов Виталий 1990 СКО "Кронан" - - 644 - - - - - - 644 35 36 Михалкин Сергей 1989 КСО "Маяк-Ориентир" 0 573 - - 19 - - - - 592 36 37 Лысенко Александр 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - 548 - - - - - - - 548 37 38 Войтехович Максим 1990 Лично 237 304 0 - - - - - - 541 38 39 Кулик Николай 1989 Лично - 531 - - - - - - - 531 39 40 Дятлов Максим 1989 СК "Фандок" 0 - 0 - - - - 530 - 530 40 41 Солодухин Алексей 1990 Лично - - - - - - - 499 - 499 41 42 Подстенный Евгений 1989 СТК "Мэта" - - - - - 257 - 235 - 492 42 43 Багаев Роман 1989 Лично - - 481 - - - - - - 481 43 44 Певец Сергей 1989 Лично - 439 - - - - - - - 439 44 45 Серов Михаил 1990 Лично - 430 - - - - - - - 430 45 46 Кривенов Максим 1989 Лично - 386 - - - - - - - 386 46 47 Медведев Константин 1990 Лично - - 380 - - - - - - 380 47 48 Крылов Евгений 0 КО "БГУ" 370 - - - - - - - - 370 48 49 Дубовский Александр 1989 СК "БГПУ" - - - - - - 291 - 36 327 49 50 Прямушко Дмитрий 1989 Лично - 327 - - - - - - - 327 49 51 Гантюков Евгений 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 318 - - - - 318 51 52 Казусик Евгений 1990 Лично - 307 - - - - - - - 307 52 53 Грицевич Юрий 1990 Лично - 0 288 - - - - - - 288 53 54 Арбутович Евгений 1990 Лично - - - - - - - - 287 287 54 55 Смаль Сергей 0 КСО "Белая Русь" 285 - - - - - - - - 285 55 56 Федоров Андрей 1989 Лично - 262 - - - - - - - 262 56 57 Юревич Александр 1989 СК "БГПУ" 262 - - - - - - 0 - 262 56 58 Гулевич Сергей 1989 Лично - 217 - - - - - - - 217 58 59 Иосько Александр 1990 КСО "Волк" - - - - 215 - - - - 215 59 60 Голяк Вадим 1990 Лично - 158 - - - - - - - 158 60 61 Данильчик Павел 1989 Лично - 141 - - - - - - - 141 61 62 Крошевский Влад 0 КСО "Белая Русь" 92 - - - - - - - - 92 62 63 Терешко Дмитрий 1990 Лично - 91 - - - - - - - 91 63 64 Романюк Артём 1990 Лично - 62 0 - - - - - - 62 64 65 Костицкий Александр 1989 СК "БГПУ" - - - - - - - - 60 60 65 66 Кирьяков Владимир 0 Лично 59 - - - - - - - - 59 66 67 Мартысюк Виталий 1989 Лично - 53 - - - - - - - 53 67 68 Абелян Альберт 1990 Лично - - - - - 50 - - - 50 68 69 Амелько Иван 0 КСО "Белая Русь" 41 - - - - - - - - 41 69 70 Сокольский Никита 1990 Лично - - - - - - - 29 - 29 70 71 Брус Андрей 1989 Лично - 18 - - - - - - - 18 71 72 Апанасевич Сергей 1989 СК "БГПУ" - - - - - - 8 - 0 8 72 73 Жабенко Андрей 1989 СК "БГПУ" - - - - - - - - 4 4 73 74 Борисевич Дмитрий 1990 Лично 0 - 0 - - - - - - 0 74 75 Ватутин Дмитрий 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - 0 74 76 Горбачевский Максим 1990 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - 0 74 77 Дульчевский Роман 1990 Лично - - 0 - - - - - - 0 74 78 Ермолович Константин 1989 Лично 0 0 0 - - - - - - 0 74 79 Малевич Андрей 1990 КО "БГУ" - - - - - - - - 0 0 74 80 Мешко Роман 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 74 81 Павлович Александр 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 74 82 Русин Антон 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - 0 74 83 Сликеев Михаил 1990 Лично - - - - - - - 0 - 0 74 84 Соболевский Денис 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - 0 74 85 Сокович Валерий 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - 0 74 86 Ткачук Роман 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 74 87 Ченцов Виктор 1990 Лично - 0 - - - - - - - 0 74 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рыжков Сергей 1986 КСО "БНТУ" 1000 983 997 1000 858 1000 - 899 - 4980 1 2 Алексеенок Алексей 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 856 998 953 797 1000 - 997 953 679 4901 2 3 Мелешко Евгений 1984 КО "БГУ" 844 955 967 880 936 911 1000 694 513 4769 3 4 Злобин Денис 1982 СТК "Мэта" 793 - 769 927 0 906 850 761 857 4333 4 5 Миронов Дмитрий 1980 СК "Камволь" 874 1000 964 542 952 - - - - 4332 5 6 Крюков Дмитрий 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 969 908 794 733 - 535 738 721 4142 6 7 Крапивко Дмитрий 1983 КСО "Волк" - 892 - - - 903 929 907 442 4073 7 8 Дедовец Андрей 1988 КСО "Белая Русь" 758 - 750 767 - - 904 838 654 4017 8 9 Шамшур Дмитрий 1985 СКО "Орион" 910 - 950 650 420 - - 944 - 3874 9 10 Саванович Виталий 1978 КСО "Маяк-Ориентир" - 814 776 633 582 - 921 699 632 3843 10 11 Новак Дмитрий 1986 КСО "Белая Русь" - 968 1000 - - - - 1000 791 3759 11 12 Маковский Владимир 1985 КО "БГУ" - - 799 660 636 - 523 721 - 3339 12 13 Стрельцов Максим 1983 КСО "Маяк-Ориентир" - 0 - 600 545 - 731 719 681 3276 13 14 Кухто Петр 1981 КО "БГУ" - 685 550 685 668 - 584 0 - 3172 14 15 Давидович Дмитрий 1981 КО "БГУ" - - - 621 636 601 694 604 - 3156 15 16 Солодкин Сергей 1984 КО "БГУ" - - - 915 678 827 - 645 - 3065 16 17 Черный Виталий 1987 СТК "Арго" - 814 958 0 654 - - 565 - 2991 17 18 Писарчик Сергей 1980 КО "БГУ" - 749 - 805 572 - 831 - - 2957 18 19 Ходан Александр 1988 СКО "Немига-Норд" 767 - 693 - - - 589 703 152 2904 19 20 Яковлев Андрей 1981 КО "БГУ" 557 657 601 - 409 560 517 - - 2892 20 21 Афанасьев Иван 1979 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 606 732 - 662 - 768 2768 21 22 Сахончик Александр 1988 КСО "Березино" 635 815 585 - - - 721 - - 2756 22 23 Федоришкин Вячеслав 1983 КО "БГУ" 0 456 0 473 393 473 605 564 584 2699 23 24 Астровлянчик Сергей 1985 КСО "Березино" 838 0 983 - - - 702 - - 2523 24 25 Сосновский Антон 1986 КО "БГУ" 756 845 815 - - - - - - 2416 25 26 Мулярчик Константин 1986 КО "БГУ" 444 481 572 - 452 - 437 - - 2386 26 27 Малевич Павел 1986 КО "БГУ" 0 - 667 - 354 481 345 515 0 2362 27 28 Титович Егор 1981 КСО "Маяк-Ориентир" 520 - - 417 - - 501 571 326 2335 28 29 Юрок Антон 1987 КО "БГУ" - - 548 - 520 476 470 295 - 2309 29 30 Киряков Андрей 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - 849 - - 948 - - - 498 2295 30 31 Ветошкин Дмитрий 1985 КСО "БНТУ" 0 763 - - - - 327 617 506 2213 31 32 Мурашко Андрей 1968 СКО "Орион" 581 - - 222 516 - - 491 389 2199 32 33 Лабчевский Алексей 1982 КСО "БНТУ" - - 799 842 505 - - - - 2146 33 34 Платонов Дмитрий 1985 КСО "Маяк-Ориентир" 0 831 - - 884 - - - 412 2127 34 35 Белянко Илья 1985 КО "БГУ" 369 851 - 765 - - - - - 1985 35 36 Михалкин Дмитрий 1980 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 975 - - - 1000 1975 36 37 Кузнецов Владимир 1970 КСО "Маяк-Ориентир" 336 - - 332 - - 478 443 322 1911 37 38 Шахметов Константин 1986 КСО "БНТУ" 396 - 617 0 429 - - - 469 1911 37 39 Журавлёв Вячеслав 1976 СКО "Немига-Норд" - - 983 912 - - - - - 1895 39 40 Хомич Игорь 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - 0 - - - - 806 455 622 1883 40 41 Пожитков Михаил 1987 КСО "Березино" 617 582 - - - - - - 679 1878 41 42 Пенкрат Виталий 1984 КСО "Березино" 0 630 - - - - 419 427 344 1820 42 43 Вакульчик Алексей 1988 КО "БГУ" 0 502 - 290 388 - 365 205 - 1750 43 44 Салин Андрей 1988 СТК "Арго" - 710 827 178 - - - - - 1715 44 45 Пашута Александр 1986 СТК "Арго" - 681 614 0 - - - 376 - 1671 45 46 Войцехович Руслан 1986 КО "БГУ" 511 - 750 - - - 400 - - 1661 46 47 Сушинский Андрей 1984 КСО "Березино" 480 647 507 - - - 0 - - 1634 47 48 Громов Алексей 1988 КО "БГУ" 287 88 - - 292 - 526 417 - 1610 48 49 Марчук Илья 1987 СК "Буг" - 580 - - - - - 500 449 1529 49 50 Беспалов Роман 1978 КСО "Белая Русь" - - - 915 601 - - - - 1516 50 51 Заяц Виктор 1986 КСО "БНТУ" 331 0 493 - - - - - 566 1390 51 52 Холод Павел 1976 КСО "Маяк-Ориентир" - 0 - - 722 - - 426 234 1382 52 53 Веремейчик Антон 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 513 - - - - 469 377 - 1359 53 54 Грузд Александр 1985 КО "БГУ" 458 - - - - - 583 257 - 1298 54 55 Лычков Игорь 1983 КСО "БНТУ" 0 - 632 - - - 534 - - 1166 55 56 Буковец Артём 1978 СК "Tri-O" Локомоти - 795 - 327 - - - - - 1122 56 57 Захарчук Сергей 1977 Лично - 0 - 514 - - 578 - - 1092 57 58 Тумаков Вадим 1988 СКО "Торпедо" - - - - - 586 - 498 - 1084 58 59 Лапекин Максим 1971 СКО "Торпедо" - - - - - 648 422 - - 1070 59 60 Яблонский Александр 1988 СТК "Арго" - 353 - 276 - - - 386 - 1015 60 61 Прохоренко Дмитрий 1985 КСО "VIA" 463 - - - - 549 - - - 1012 61 62 Мищенко Виктор 1988 КСО "Азимут-Спартак - - - 214 - 405 - 391 - 1010 62 63 Журавлёв Андрей 1978 СКО "Немига-Норд" - - - 982 - - - - - 982 63 64 Акушевич Виктор 1985 КСО "VIA" - 596 - - - 355 - - - 951 64 65 Синицкий Евгений 1986 КО "БГУ" 472 422 - - - - - - - 894 65 66 Федотенко Сергей 1989 Лично - - - 859 - - - - - 859 66 67 Васильченко Сергей 1975 КСА "Зялёны стадыён - - - 358 - 489 - - - 847 67 68 Красько Павел 1980 СК "Камволь" - 0 - 835 - - - - - 835 68 69 Гракович Дмитрий 1986 СК "Камволь" 434 0 - - - - 387 - - 821 69 70 Войтович Сергей 1985 СКО "Кронан" - 564 - - 241 - - - - 805 70 71 Балабанов Павел 1983 СК "Камволь" - - - 800 - - - - - 800 71 72 Макеенко Михаил 1989 СТК "Арго" - - - 321 - - - - 469 790 72 73 Тамбасов Юрий 1989 СТК "Арго" - - - 0 - - - - 790 790 72 74 Рогалевич Сергей 1983 СКО "Немига-Норд" 545 - - 239 - - - - - 784 74 75 Васькович Павел 1987 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 473 - 304 - 777 75 76 Балабанов Петр 1978 СК "Камволь" - - - 759 - - - - - 759 76 77 Прытков Валерий 1975 ТК "Пилигрим" 326 194 - - 0 - 66 - 171 757 77 78 Титов Дмитрий 1985 СКО "Торпедо" - - - - - 743 - - - 743 78 79 Дедовец Евгений 1989 КСО "Белая Русь" - 736 - - - - - - 0 736 79 80 Кунский Андрей 1980 СКО "Орион" - - 722 - - - - - - 722 80 81 Тарналицкий Максим 1988 КО "БГУ" 439 - - - - - - - 268 707 81 82 Лаппо Юрий 1988 КСО "Березино" 699 0 - - - - - - - 699 82 83 Федоришкин Александр 1988 СКО "Торпедо" - - - - - 688 - 0 - 688 83 84 Захаров Виталий 1980 КСА "Зялёны стадыён - - - 444 - 240 - - - 684 84 85 Горбач Виталий 1987 Лично - 681 - - - - - - - 681 85 86 Чехлов Артур 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 0 650 - - - - - - 0 650 86 87 Волынец Ярослав 1989 Лично - 638 - - - - - - - 638 87 88 Евсиков Павел 1979 СТК "Мэта" 0 - - - - 638 - - - 638 87 89 Царук Андрей 1981 СК "БГПУ" - 630 - - - - - - - 630 89 90 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - - - 626 - - - - - 626 90 91 Маркулевич Александр 1988 КСО "Белая Русь" 210 0 - - - - - 414 - 624 91 92 Минчуков Александр 1973 СК "Камволь" - - 432 - 0 - 191 - - 623 92 93 Монич Денис 1989 Лично - - - 621 - - - - - 621 93 94 Вербицкий Юрий 1978 КСА "Зялёны стадыён - - - 264 - 333 - - - 597 94 95 Евсиков Андрей 0 СТК "Мэта" 597 - - - - - - - - 597 94 96 Гудимчик Алексей 0 КСО "БНТУ" 596 - - - - - - - - 596 96 97 Русовский Александр 1975 Лично - 524 - - - - - - - 524 97 98 Шинкевич Алексей 1988 КСО "БНТУ" 0 - - 0 - - - - 523 523 98 99 Раполас Стриука 1987 Лично - - - - - - - - 519 519 99 100 Кручина Антон 1984 СК "Камволь" 371 - - - - - 0 142 - 513 100 101 Захаров Владимир 1987 СК "Tri-O" Локомоти - 512 - - - - - - - 512 101 102 Гиржадович Алексей 1986 КО "БГУ" - 511 - - - - - - - 511 102 103 Войтюк М. 1988 Лично - 507 - - - - - - - 507 103 104 Лундышев Денис 1982 Лично - 498 - - - - - - - 498 104 105 Римша Александр 1988 СКО "Кронан" - 372 - - - - - 120 - 492 105 106 Артихович Александр 1972 СКО "Орион" - - 477 - - - - - - 477 106 107 Поцелуев Сергей 1973 СКО "Немига-Норд" - - - - 477 - - - - 477 106 108 Карконников Вадим 1985 СТК "Мэта" - - - - - 236 - - 228 464 108 109 Косач Вячеслав 0 СК "Камволь" 464 - - - - - - - - 464 108 110 Стрельцов Владимир 1953 Лично - - - - - 463 - - - 463 110 111 Нарышкин Михаил 1975 СК "Камволь" 0 - - - 456 - - - - 456 111 112 Робертас Станкевич 1988 Лично - - - - - - - - 456 456 111 113 Касач Вячеслав 1984 СК "Камволь" - - - - 151 - - 301 - 452 113 114 Трасковский Дмитрий 1986 СК "Камволь" - - - - 163 - 284 - - 447 114 115 Коновчук Дмитрий 1981 Лично - 446 - - - - - - - 446 115 116 Матвееня Александр 1985 Лично - 442 - - - - - - - 442 116 117 Никитин А. 1987 Лично - - - - - - 440 - - 440 117 118 Магер Андрей 1986 Лично - 439 - - - - - - - 439 118 119 Прокофьев Глеб 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 439 - - - - - 439 118 120 Лаппо Никита 1990 КО "БГУ" - - - 431 - - - - - 431 120 121 Даронькин Александр 1983 КСА "Зялёны стадыён - - - - - 428 - - - 428 121 122 Некипелов Алексей 1991 Лично - - - 409 - - - - - 409 122 123 Шилак Алексей 1977 СКО "Орион" - - - - 401 - - - - 401 123 124 Ванькевич Дмитрий 1973 КСО "Березино" 0 0 - - - - 395 - - 395 124 125 Хорзунов А. 1987 Лично - - - - - - 394 - - 394 125 126 Савельев Евгений 1986 СКО "Торпедо" - - - - - 388 - - - 388 126 127 Гусев Владимир 1979 Лично - 381 - - - - - - - 381 127 128 Сосновский Сергей 0 Лично 371 - - - - - - - - 371 128 129 Лесюк Михаил 1992 СТК "Арго" - - - 362 - - - - - 362 129 130 Хромых Н. 1987 Лично - - - - - - 348 - - 348 130 131 Веренич Евгений 1986 Лично - 346 - - - - - - - 346 131 132 Лещенко Александр 1993 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 335 - - - - - 335 132 133 Миндаугас Паукште 1971 Лично - - - - - - - - 333 333 133 134 Прима Александр 1974 Лично - 332 - - - - - - - 332 134 135 Кожедуб Михаил 1992 Лично - - - 331 - - - - - 331 135 136 Воронов Сергей 1972 КСО "Динамо" - - - 325 - - - - - 325 136 137 Казанов Александр 0 Лично 314 - - - - - - - - 314 137 138 Колуханов Олег 1968 СКО "Витязь" - - - - - - 312 - - 312 138 139 Панасюк Дмитрий КО "БГУ" - - - - - - - - 311 311 139 140 Савастюк Игорь 1979 Лично - 311 - - - - - - 0 311 139 141 Бондарович Андрей 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 0 138 - - - - - 167 - 305 141 142 Мелешко Андрей 1955 КО "БГУ" - - - 305 - - - - - 305 141 143 Зайцев Игорь 1973 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 304 - - - 304 143 144 Цвирко Максим 1987 КО "БГУ" 208 - - - - - 32 52 0 292 144 145 Медведев Сергей КО "БГУ" - - - - - - - - 267 267 145 146 Моюрников Александр 1987 ТК "Пилигрим" 218 - - - - - 37 - 0 255 146 147 Дробенков Вадим 1992 Лично - - - 250 - - - - - 250 147 148 Круподеров Евгений 1986 Лично - 250 - - - - - - - 250 147 149 Генералов Леонид 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 247 - - - - - 247 149 150 Черный Максим 1992 Лично - - - 246 - - - - - 246 150 151 Зеленко Павел 1987 Лично - 240 - - - - - - - 240 151 152 Наталевич Вячеслав 1956 СКО "Витязь" - - - 236 - - - - - 236 152 153 Печко Андрей 1977 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 230 - - - - 230 153 154 Башаримов Вячеслав 1980 КСА "Зялёны стадыён - - - 220 - - - - - 220 154 155 Раков Николай 1955 СТК "Арго" - - - 217 - - - - - 217 155 156 Коноплицкий Александр 0 СК "БГПУ" 199 - - - - - - - - 199 156 157 Бусько Владимир 1988 Лично - 169 - - - - - - - 169 157 158 Валюкевич Александр 1988 СКО "Кронан" - 167 - - - - - - - 167 158 159 Копоть Олег 1974 СК "Буг" 0 - - - 165 - - - - 165 159 160 Алисов Виталий 1985 Лично - 162 - - - - - - - 162 160 161 Кузнецов Эдуард 0 КСО "Белая Русь" 162 - - - - - - - - 162 160 162 Буковец Анатолий 1950 СК "Tri-O" Локомоти - - - 145 - - - - - 145 162 163 Киселёв Иван 1986 КО "БГУ" - - - - - 135 - 0 - 135 163 164 Похомович Руслан 1988 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - 134 - 134 164 165 Самосевич Алесандр 1983 Лично - 131 - - - - - - - 131 165 166 Лукьянов Антон 1986 Лично - 110 - - - - - - - 110 166 167 Апанасевич Сергей 1987 СК "БГПУ" - - - - - - - 108 - 108 167 168 Воронин Вадим 1980 КСА "Зялёны стадыён - - - 107 - - - - - 107 168 169 Яцун Андрей 0 Лично 96 - - - - - - - - 96 169 170 Морозов Алексей 1988 КСО "Белая Русь" - - - - 93 - - - - 93 170 171 Романовский Артём 1990 СК "Tri-O" Локомоти - - - 93 - - - - - 93 170 172 Сорока Александр 1975 КСО "Березино" - - - - - - 92 - - 92 172 173 Табола Сергей 1988 Лично - 78 - - - - - - - 78 173 174 Уваров Леонид 1988 СКО "Орион" 76 - - - - - 0 - 0 76 174 175 Домашевич Артём КО "БГУ" - - - - - - - - 72 72 175 176 Волохов Роман 1977 КСА "Зялёны стадыён - - - 0 - 68 - - - 68 176 177 Тимбург Стас 1988 Лично - 60 - - - - - - - 60 177 178 Васеха Алексей 1985 Лично - - - 59 - - - - - 59 178 179 Костючик Павел 1988 Лично - 51 - - - - - - - 51 179 180 Дроздов Игорь 1968 КСА "Зялёны стадыён - - - 43 - - - - - 43 180 181 Морозов Александр 1993 Лично - - - 38 - - - - - 38 181 182 Шестак Дмитрий 1980 Лично - 34 - - - - - - - 34 182 183 Петлицкий Евгений 1987 КО "БГУ" 13 0 - - - - - - - 13 183 184 Соловьёв Александр 1981 Лично - - - - - 11 - - - 11 184 185 Жодик Владимир 1986 Лично - 10 - - - - - - - 10 185 186 Васюкович Сергей 1987 СК "Tri-O" Локомоти - 8 - 0 - - - - - 8 186 187 Алексеенко Геннадий 1977 КСА "Зялёны стадыён - - - 0 - - - - - 0 187 188 Архипов Илья 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - 0 187 189 Барсук Юрий 1973 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 0 - - - 0 187 190 Григорьев Никита 1990 СК "Tri-O" Локомоти - - - 0 - - - - - 0 187 191 Деля Игорь 1988 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 192 Докучаев Илья 1986 КО "БГУ" - - - - - - - - 0 0 187 193 Драпеза Владимир 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 187 194 Дудик Владимир 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - 0 187 195 Ерко Андрей 1982 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 196 Зайцев Дмитрий 1988 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 197 Засим Дмитрий 1987 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 198 Касперович Александр 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 187 199 Катлеров Павел 1979 КО "БГУ" - - - 0 - - - - - 0 187 200 Коваленко С. 1987 Лично - - - - - - 0 - - 0 187 201 Кожан Михаил 1946 СТК "Арго" - - - 0 - - - - - 0 187 202 Кожановский М. 1988 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 203 Крееренко Дмитрий 1979 КСА "Зялёны стадыён - - - 0 - - - - - 0 187 204 Кушнир Андрей 1981 СТК "Мэта" - - - - - 0 - - - 0 187 205 Лебедев Андрей 1988 КСО "БНТУ" - - - - - - - - 0 0 187 206 Лемачко Андрей 1985 СТК "Арго" - 0 - - - - - - - 0 187 207 Лимонтов Роман 1987 Лично - - - 0 - - - - - 0 187 208 Михайлик Олег 1968 Лично - - - - - - 0 - - 0 187 209 Новосад Павел 1984 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 210 Обернихин Игорь 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 187 211 Оришко Александр 1983 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 212 Петрочук Дмитрий 1980 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 213 Рогалевич Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 187 214 Романюк Юрий 1983 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 215 Сафранович Сергей 1984 Лично - - - - - - - - 0 0 187 216 Сенюкович Фарид 1987 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 217 Силюк Александр 1987 СК "Буг" - - - - - - - 0 - 0 187 218 Содла В. 1987 Лично - - - - - - 0 - - 0 187 219 Солдаткин Михаил 1976 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 220 Спасовский Игорь 1983 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 221 Стрельцов Василий 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 0 - - - - - 0 187 222 Титович Евгений 1948 КСО "БНТУ" - - - 0 - - - - - 0 187 223 Товпеко Дмитрий 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - 0 187 224 Фираго Дмитрий 1988 КО "БГУ" - - - - - - - 0 - 0 187 225 Царенков Евгений 1986 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 226 Черкасов Артем 1987 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 227 Чернухо Антон 1986 КО "БГУ" - 0 - - - - - - - 0 187 228 Чуйко Евгений 1988 Лично - 0 - - - - - - - 0 187 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М40 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Морозов Андрей 1964 КСО "Белая Русь" - - 699 - 781 - - 1000 727 3207 1 2 Денисов Валерий 1963 КСО "Белая Русь" - - 1000 - 838 - - - 1000 2838 2 3 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - - 902 - 1000 - - - - 1902 3 4 Черный Павел 1964 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 1000 - 849 - 1849 4 5 Алексеенок Алексей 1965 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 - - - 579 - - - - 1579 5 6 Дмитроченко Егор 1964 ТК "Пилигрим" 0 - - - - - 1000 - - 1000 6 7 Малахов Игорь 1965 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 905 905 7 8 Гладков Андрей 1964 Лично - - 561 - - - - - - 561 8 9 Макоед Михаил 1967 СК "Буг" - - 112 - - - - 1 - 113 9 10 Павлючук Олег 1966 СК "Буг" - - 79 - - - - - - 79 10 11 Александров Станислав 1965 СК "Днепр" - - - - - 0 - - - 0 11 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М45 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Важник Александр 1958 СК "Стандарт" 840 865 - - - - 837 - 1000 3542 1 2 Изотов Геннадий 1962 КО "Трактор" - - - - 1000 - 1000 - 930 2930 2 3 Медведев Михаил 1958 КО "Трактор" 929 - - - - - 746 - 614 2289 3 4 Ародь Эдвард 1961 СКО "Кронан" - 1000 - - - - - 1000 - 2000 4 5 Горбач Юрий 1960 Лично - 992 1000 - - - - - - 1992 5 6 Алексеев Юрий 1958 КСО "БНТУ" 938 991 - - - - - - - 1929 6 7 Чехлов Виктор 1958 СКО "Немига-Норд" 964 - - - - - - - 834 1798 7 8 Луговцов Алексей 1961 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 1000 - 635 - 1635 8 9 Сенченко Григорий 1958 КСО "БНТУ" 1000 532 - - - - - - - 1532 9 10 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 752 - 427 1179 10 11 Кутузов Сергей 1960 СК "Фандок" - - 558 - - - - 543 - 1101 11 12 Новолаев Сергей 1957 КСО "БНТУ" - 571 511 - - - - - - 1082 12 13 Новак Александр 1958 КСО "Белая Русь" - 689 263 - - - - - - 952 13 14 Буйлов Александр 1961 СК "Фандок" - 941 - - - - - - - 941 14 15 Зайцев Владимир 1958 СК "Пеленг-Вымпел" 403 - - - 0 - 301 - 226 930 15 16 Кухта Михаил 1959 Лично - 924 - - - - - - - 924 16 17 Триденский Геннадий 1959 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 862 - - 862 17 18 Мельников Валерий 1959 Лично - - - - - - 854 - - 854 18 19 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 795 0 795 19 20 Белошицкий Василий 1958 СК "Буг" - - 548 - - - - - - 548 20 21 Павленко Анатолий 1960 Лично - - 498 - - - - - - 498 21 22 Губчик Юрий 1962 КСО "БНТУ" 0 495 - - - - - - - 495 22 23 Макаревич Иосиф 1960 КО "Камертон" - - - - - - - 362 - 362 23 24 Савушкин Александр 1960 ОК "Пралеска" - - 249 - - - - - - 249 24 25 Бедарев В Ю 1962 СК "Буг" - - 238 - - - - - - 238 25 26 Хвощинский Николай 1958 Лично - - - - - - - 0 - 0 26 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Канарский Валерий 1957 СКО "Орион" 1000 - 1000 - - - 862 1000 0 3862 1 2 Наталевич Вячеслав 1956 СКО "Витязь" - 789 - - 1000 812 1000 - - 3601 2 3 Мелешко Андрей 1955 КО "БГУ" 622 1000 805 - - 1000 - - - 3427 3 4 Трапезников Николай 1955 СК "Пеленг-Вымпел" 550 - - - 623 - 711 627 566 3077 4 5 Туркин Владимир 1957 КО "Трактор" 329 - - - 210 - 865 - 1000 2404 5 6 Мороз Иван 1955 КО "Камертон" 335 - - - 310 - 582 498 633 2358 6 7 Жуковский Владимир 1955 СК "Стандарт" - - 456 - 560 624 618 - - 2258 7 8 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" 612 - - - 860 - 755 - - 2227 8 9 Шелкуненко Леонид 1957 КАСА "Заслаўе" - - - - 758 - 655 637 - 2050 9 10 Раков Николай 1955 СТК "Арго" - 0 787 - 860 - - 280 - 1927 10 11 Языков Леонид 1956 СКО "Торпедо" - - - - - 875 - 807 - 1682 11 12 Фролов Василий 1957 СКО "Торпедо" - - - - 722 908 - - - 1630 12 13 Роговский Виталий 1955 ОК "Пралеска" - 534 - - - - 793 - - 1327 13 14 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" 482 - - - 720 - - - - 1202 14 15 Крылов Борис 1957 Лично - - 732 - - - - - - 732 15 16 Пунько Пётр 0 СК "Камволь" 654 - - - - - - - - 654 16 17 Карась Олег 1956 КО "Трактор" - - - - - - 645 - - 645 17 18 Асылов Альберт 1955 Лично - - 572 - - - - - - 572 18 19 Марченко Викентий 1957 КСО "Маяк-Ориентир" - 536 - - - - - - - 536 19 20 Коржов Иван 1957 Лично - 506 - - - - - - - 506 20 21 Яковкин Игорь 0 КСО "БНТУ" 462 - - - - - - - - 462 21 22 Санников Сергей 1955 КАСА "Заслаўе" 368 - - - - - 0 - - 368 22 23 Жизневский Георгий 0 СК "Пеленг-Вымпел" 233 - - - - - - - - 233 23 24 Цуба Александр 1956 СК "Камволь" - - - - - - - 59 - 59 24 25 Григоревич Иван 1955 СК "БГПУ" 0 - - - 0 - - - - 0 25 26 Парфенов Сергей 1956 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 0 - - 0 - 0 25 27 Поляк Александр 1955 КСО "БНТУ" - - 0 - - - - - - 0 25 28 Триденский Геннадий 0 СК "Пеленг-Вымпел" 0 - - - - - - - - 0 25 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М55 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Титович Евгений 1948 КО "Трактор" 0 1000 - - 1000 1000 949 1000 651 4949 1 2 Маковский Анатолий 1950 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 - - - - - 1000 795 943 3738 2 3 Ковальчук Виктор 1947 СК "Стандарт" 697 546 - - 549 - 409 - 761 2962 3 4 Бульбенов Владимир 1951 КО "Трактор" - - - - 611 - 860 - 1000 2471 4 5 Нехай Геннадий 1949 СК "Стандарт" - - - - 708 476 - - 637 1821 5 6 Трифоненко Василий 1952 КСО "Чериков" - - - - - 826 - 550 - 1376 6 7 Гурьев Николай 1946 КО "Камертон" - - - - - - 657 - 346 1003 7 8 Базаленко Валерий 1951 Лично - - 1000 - - - - - - 1000 8 9 Кондратьев Владимир 1938 КСО "Белая Русь" 203 289 - - 153 - - - 306 951 9 10 Черных Владимир 1952 Лично - - 934 - - - - - - 934 10 11 Буковец Анатолий 1950 СК "Tri-O" Локомоти - 729 - - - - - - - 729 11 12 Шеверов Михаил 1945 КСО "Белая Русь" - - - - 463 - 253 - - 716 12 13 Красильников Виктор 1948 КО "БГУ" - - - - - - 705 0 - 705 13 14 Киряков Валерий 1939 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 620 - - - - 620 14 15 Торопилин Николай 1951 Лично - - 601 - - - - - - 601 15 16 Черемисинов Дмитрий 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - 545 - - - - 545 16 17 Работягин Виктор 1950 Лично - - 452 - - - - - - 452 17 18 Порхунов Владимир 1949 Лично - - - - - - 448 - - 448 18 19 Геращенко Владимир 1951 КО "Трактор" - - - - - - 342 - - 342 19 20 Кожан Михаил 1946 СТК "Арго" - - - - 288 - - - - 288 20 21 Пиков Александр Лично - - - - - - - - 256 256 21 22 Бессарабов Леонид 1947 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - - - 0 22 23 Чумаков Иван 0 СКО "Витязь" 0 - - - - - - - - 0 22 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Черник Глафира 1995 СКО "Орион" 1000 - 595 - 862 - 1000 1000 1000 4862 1 2 Илькевич Анастасия 1996 СКО "Кронан" - 1000 1000 - 673 - - 823 - 3496 2 3 Холод Татьяна 1996 КСО "Маяк-Ориентир" 636 472 97 - 1000 - - 183 681 2972 3 4 Деканова Александра 1995 СКО "Витязь" 387 - - - 527 492 - - - 1406 4 5 Безусько Анастасия 1995 СКО "Кронан" - 415 876 - - - - - - 1291 5 6 Можар Виктория 1996 СК "Камволь" 848 - 316 - - - - 0 - 1164 6 7 Вараниковская Екатерина 1995 СК "Фандок" 149 - - - - 1000 - - - 1149 7 8 Сакович Екатерина 1995 СКО "Кронан" - 230 748 - - - - 127 - 1105 8 9 Вовк Яна 1995 СК "Буг" - 761 0 - - - - 171 - 932 9 10 Жигалковская Елена 1995 СКО "Орион" 0 - 570 - - - 297 0 - 867 10 11 Сафроненко Мария 1995 Лично - - - - - 861 - - - 861 11 12 Тарасова Юлия 1996 СКО "Торпедо" - - - - - 545 - 265 - 810 12 13 Бакунович Елена 1995 КСО "Белая Русь" 0 387 226 - - - 182 - - 795 13 14 Менделеева Алина 1996 СКО "Витязь" - - - - - 790 - - - 790 14 15 Пахомова Виктория 1996 СК "Фандок" 246 - - - - 530 - 0 - 776 15 16 Расевич Елена 1995 СКО "Орион" 684 - 0 - - - - - 0 684 16 17 Абрамович Анастасия 1997 КСО "Белая Русь" 605 - - - - - - 28 - 633 17 18 Степанова Екатерина 1995 Лично - - - - - - - 631 - 631 18 19 Красовская Евгения 1996 СКО "Орион" 374 - 250 - - - 0 0 - 624 19 20 Гибинская Виктория 1995 Лично - 586 - - - - - - - 586 20 21 Щепко Маргарита 1996 СКО "Витязь" 0 - - - 0 516 - - - 516 21 22 Дубень Екатерина 0 СК "Камволь" 476 - - - - - - - - 476 22 23 Войтова Анастасия 1995 Лично - - - - - - - 465 - 465 23 24 Максимочкина Юлия 0 Лично 354 - - - - - - - - 354 24 25 Викторова Татьяна 1995 Лично - - - - - - - 323 - 323 25 26 Судас Инна 1995 Лично - 298 0 - - - - - - 298 26 27 Литвинко Екатерина 1995 Лично 263 - 0 - - - - - - 263 27 28 Крук Юлия 0 Лично 258 - - - - - - - - 258 28 29 Гринёк Яна 1995 СКО "Орион" 226 - 0 - - - - - 0 226 29 30 Гурская Елена 1995 Лично - - - - - - - 205 - 205 30 31 Марковская Татьяна 0 Лично 181 - - - - - - - - 181 31 32 Арабчаева Вероника 1995 КСО "Чериков" - - - - - 155 - - - 155 32 33 Лапекина Лиза 2001 СКО "Торпедо" - - - - - 118 - - - 118 33 34 Липень Ольга 0 Лично 116 - - - - - - - - 116 34 35 Полевик Виктория 1996 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - 110 - - 110 35 36 Щетько Анастасия 1997 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - 21 - 21 36 37 Казанович Татьяна 0 Лично 8 - - - - - - - - 8 37 38 Белошицкая Полина 1995 СК "Буг" - 0 - - - - - 0 - 0 38 39 Варава Диана 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 38 40 Васюкова Алеся 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - 0 38 41 Володкевич Ксения 1996 СКО "Витязь" 0 - - - - 0 - - - 0 38 42 Волотович Татьяна 1996 Лично - - - - - - - 0 - 0 38 43 Ворниковская Екатерина 1995 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - 0 - 0 38 44 Горейнова Анастасия 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 38 45 Губинская Виктория 1995 Лично - - 0 - - - - - - 0 38 46 Гунина Полина 1996 СКО "Торпедо" - - - - - - - 0 - 0 38 47 Елисеева Карина 1996 Лично - - - - - - - 0 - 0 38 48 Ерешко Санда 1997 Лично - - - - - - - 0 - 0 38 49 Жигалковская Татьяна 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - 0 38 50 Коренкович Лиза 1995 Лично - - 0 - - - - - - 0 38 51 Криштопик Анастасия 1996 СКО "Кронан" - - - - - - - 0 - 0 38 52 Львова Алина 1997 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - - - 0 38 53 Михалкина Кристина 1996 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - 0 38 54 Наджафова Лейла 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - 0 38 55 Ничиполович Марина 1996 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - 0 38 56 Новицкая Мария 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - 0 38 57 Павлова Ангелина 1996 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - 0 38 58 Панасюк Александра 1995 Лично - 0 - - - - - - - 0 38 59 Петруля Анастасия 1996 Лично - - 0 - - - - - - 0 38 60 Погудная Екатерина 1996 Лично - - 0 - - - - - - 0 38 61 Приштапович Анастасия 1996 СКО "Кронан" - - - - 0 - - - - 0 38 62 Прокопенкова Татьяна 1995 СТК "Арго" - - - - - - - 0 - 0 38 63 Рабчаева Вероника 1995 Лично - - - - - - - 0 - 0 38 64 Решетник Мария 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 38 65 Рудковская Алена 1996 Лично - - - - - - - 0 - 0 38 66 Рудяшко Оксана 1995 Лично - - - - - - - 0 - 0 38 67 Савич Надежда 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - 0 38 68 Садовская Кристина 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - 0 38 69 Сафронова Дарья Лично - - - - - - - 0 - 0 38 70 Сушенцова Наталья 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 38 71 Тарасюк Кристина 1996 СК "Буг" - 0 0 - - - - - - 0 38 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Атаманович Анастасия 1994 СТК "Арго" 1000 843 - - - - 532 56 1000 3431 1 2 Глазкова Христина 1993 СК "Камволь" - 319 686 - 1000 - 383 0 812 3200 2 3 Песоцкая Александра 1993 СКО "Кронан" - 1000 1000 - - - - 109 - 2109 3 4 Поддубная Полина 1993 КСО "Березино" 775 557 - - - - 303 370 - 2005 4 5 Денисова Анастасия 1993 КСО "Белая Русь" - - - - - - 1000 1000 - 2000 5 6 Андреева Евгения 1994 СКО "Кронан" - 610 699 - - - - 658 - 1967 6 7 Морозова Анастасия 1994 СКО "Кронан" - 180 521 - - - - 489 - 1190 7 8 Самолазова Александра 1993 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 829 - 185 - 1014 8 9 Лис Анна 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 0 - 1000 9 10 Смирнова Марина 1994 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 646 - 265 - 911 10 11 Можар Екатерина 1994 СК "Камволь" 246 0 220 - 408 - 0 0 0 874 11 12 Челочева Мария 1993 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 858 - 0 - 858 12 13 Старикова Юлия 1993 Лично - - - - - - - 43 749 792 13 14 Языкова Дарья 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 785 - 0 - 785 14 15 Пакнис Марина 1994 СКО "Торпедо" - - - - - 90 - 644 - 734 15 16 Одинцова Дарья 1994 Лично - - 714 - - - - - - 714 16 17 Шашок Анастасия 1994 КСО "Маяк-Ориентир" - - 0 - - - - 0 663 663 17 18 Олехнович Янина 1993 КСО "Маяк-Ориентир" 524 0 0 - - - - 126 - 650 18 19 Морозова Виктория 1993 СК "Фандок" - - - - - 618 - - - 618 19 20 Лазарева Нелли 1994 КСО "VIA" - - - - - 561 - 55 - 616 20 21 Шаметько Марина 1993 СК "Фандок" 371 - 236 - - - - - - 607 21 22 Малицкая Алена 1993 СК "Буг" - 391 187 - - - - 0 - 578 22 23 Садовская Вероника 1993 КСО "Волк" - - - - 567 - - - - 567 23 24 Санько Виктория 1993 Лично - - 565 - - - - - - 565 24 25 Галочкина Инна 1993 СКО "Витязь" - - - - 534 - - - - 534 25 26 Баркова Анастасия 1994 Лично - - - - - - - - 532 532 26 27 Яровая Анастасия 1994 СКО "Торпедо" - - - - - 509 - 0 - 509 27 28 Манькова Алина 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 505 - - - 505 28 29 Беспалова Екатерина 1993 Лично - 96 399 - - - - - - 495 29 30 Шиманович Лера 1993 СКО "Кронан" - - 482 - - - - - - 482 30 31 Шидловская Ольга 1992 СКО "Витязь" - - - - 481 - - - - 481 31 32 Матросова Любовь 1994 Лично - - 476 - - - - - - 476 32 33 Зелинская Мария 1993 КСО "Волк" - - - - 451 - - - - 451 33 34 Алескевич Татьяна 1993 КСО "Волк" - - - - 396 - - - - 396 34 35 Смагур Кристина 1993 Лично - - 365 - - - - - - 365 35 36 Езерская Марта 1994 СКО "Кронан" - - 336 - - - - - - 336 36 37 Паракель-Коленда Алена 1992 КСО "Волк" - - - - 336 - - - - 336 36 38 Мухо Валерия 1994 Лично 309 0 - - - - - - - 309 38 39 Кахненко Лилия 1993 Лично - 298 - - - - - - - 298 39 40 Адамчук Ирина 1993 СК "Буг" - 248 0 - - - - - - 248 40 41 Кондратьева Вероника 1993 Лично - 227 - - - - - - - 227 41 42 Трухачёва Раиса 1994 СКО "Торпедо" - - - - - 22 - 194 - 216 42 43 Сорока Александра 1993 СКО "Кронан" - - 201 - - - - - - 201 43 44 Матвеева Василиса 1993 Лично - - 134 - - - - - - 134 44 45 Макар Ольга 1993 Лично - - 126 - - - - - - 126 45 46 Кохненко Лилия 1993 СК "Камволь" - - 0 - - - 109 0 - 109 46 47 Баланович Яна 1994 СК "Буг" - 0 - - - - - - - 0 47 48 Бегунова Александра 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - 0 47 49 Божик Елена 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 47 50 Боричевская Анастасия 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 47 51 Борсукова Лика 1993 СТК "Арго" - - - - - - - 0 - 0 47 52 Ватутина Анна 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 47 53 Власовец Анна 1994 Лично - 0 - - - - - - - 0 47 54 Гайченя Елена 1993 КСО "VIA" - 0 - - - 0 - 0 - 0 47 55 Горбацкая Валентина 1994 Лично - 0 - - - - - - - 0 47 56 Камлюк Наталья 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 47 57 Кошель Екатерина 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 47 58 Кулик Анна 1994 СК "Буг" - 0 0 - - - - - - 0 47 59 Латушкина Анна 1994 Лично - 0 0 - - - - - - 0 47 60 Латыпова Ева 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 47 61 Макаревич Екатерина 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 47 62 Новицкая Мария 1994 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 0 - 0 47 63 Романова Полина 1994 Лично - - - - - - - 0 - 0 47 64 Ропот Кристина 1993 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - 0 47 65 Скорук Алина 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 47 66 Тупик Юлия 1994 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 47 67 Тушинская Юлия 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - 0 47 68 Чернова Ирина 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 47 69 Шавель Мария 1993 Лично - 0 - - - - - - - 0 47 70 Шкаранова Анастасия 1994 Лично - 0 - - - - - - - 0 47 71 Ярцева Мария 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - 0 - 0 47 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Алексеёнок Мария 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 966 834 802 - 916 - 547 976 - 4494 1 2 Шахметова Наталья 1992 СКО "Витязь" 771 - 490 - 234 969 794 1000 - 4024 2 3 Черник Вероника 1991 СКО "Орион" 1000 - 662 - 565 - 715 735 813 3925 3 4 Цвирбут Юлия 1992 СКО "Орион" 894 - 577 - - - 145 812 665 3093 4 5 Рудаковская Анна 1992 КСО "Белая Русь" - - 1000 - 1000 - 1000 - - 3000 5 6 Денисова Анастасия 1993 КСО "Белая Русь" - - 1000 - 847 - - - 1000 2847 6 7 Петровская Виола 1991 СКО "Кронан" - 1000 901 - - - - 895 - 2796 7 8 Королёва Ксения 1991 СКО "Орион" 891 - 487 - - - 563 - 392 2333 8 9 Иванова Ксения 1991 КСО "Белая Русь" - - 720 - 392 - 185 893 - 2190 9 10 Анисимова Татьяна 1992 СК "Буг" - 919 699 - - - - 363 - 1981 10 11 Лихунова Анастасия 1992 СТК "Мэта" - - - - - 1000 - 684 - 1684 11 12 Прокопчук Марина 1991 СК "Буг" - - 527 - - - - 888 - 1415 12 13 Войтович Мария 1991 КСО "VIA" - 0 - - - 723 - 592 - 1315 13 14 Шинкарчук Ирина 1991 СК "Буг" - 725 258 - - - - 210 - 1193 14 15 Сергеева Ирина 1992 СК "Камволь" 554 0 79 - 86 - 34 0 415 1168 15 16 Ародь Анна 1991 СКО "Кронан" - 629 529 - - - - - - 1158 16 17 Трапезникова Татьяна 1992 КСО "Белая Русь" 417 - - - - - 93 554 75 1139 17 18 Мышленник Марина 1991 СК "Буг" - 0 303 - - - - 620 - 923 18 19 Гоцман Ольга 1992 Лично - - - - - 763 - - - 763 19 20 Щербакова Екатерина 1991 Лично - - - - - - - 763 - 763 19 21 Волкова Юлия 1991 Лично - - - - - - - 742 - 742 21 22 Арестова Алеся 1991 КСО "Белая Русь" 397 - - - - - 31 0 207 635 22 23 Лобанова Татьяна 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 480 - 146 - 626 23 24 Гололобова Ирина 1992 СКО "Торпедо" - - - - - 548 - - - 548 24 25 Курочкина Валентина 1992 Лично - 508 - - - - - - - 508 25 26 Выдренкова Екатерина 1991 СКО "Торпедо" - - - - - 501 - - - 501 26 27 Гончаренко Татьяна 1992 Лично - 479 - - - - - - - 479 27 28 Демидович Дарья 1991 СКО "Кронан" - - 470 - - - - - - 470 28 29 Гончаренко Наталья 1991 Лично - 432 - - - - - - - 432 29 30 Касперович Анастасия 0 КСО "Березино" 352 - - - - - - - - 352 30 31 Железнова Анастасия 1991 Лично - - 324 - - - - - - 324 31 32 Никифрова Анжела 1992 СКО "Витязь" - - - - 293 - - - - 293 32 33 Семеняко Анастасия 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 292 0 - - - - - - 0 292 33 34 Боровая Марина 1991 СК "Фандок" - 184 90 - - - - - - 274 34 35 Радкевич Мария 1992 СКО "Кронан" - - - - 242 - - - - 242 35 36 Попкова Александра 1991 Лично - - 236 - - - - - - 236 36 37 Крокас Марта 1992 СК "Камволь" 49 0 - - 173 - - 0 - 222 37 38 Колоницкая Екатерина 1992 Лично - - - - - - - 169 - 169 38 39 Чайчиц Виктория 1992 КСО "Березино" 0 - - - - - 169 - - 169 38 40 Васкевич Алеся 1992 КСО "Волк" - - - - 157 - - - - 157 40 41 Степанюк Кристина 1992 СК "Буг" - 146 - - - - - - - 146 41 42 Полудеткина Ксения 1992 СКО "Витязь" - - - - 131 - - - - 131 42 43 Молоток Екатерина 1991 Лично - 118 - - - - - - - 118 43 44 Лысикова Вероника 1991 Лично - 103 - - - - - - - 103 44 45 Дудник Виктория 1992 Лично - 0 70 - - - - - - 70 45 46 Назарова Ольга 1991 Лично - - - - - - - 61 - 61 46 47 Трусь Диана 1991 КСО "Волк" - - - - 27 - - - - 27 47 48 Высоцкая Дарья 1991 КСО "Маяк-Ориентир" 12 0 - - - - - - 0 12 48 49 Альферович Анна 1991 Лично - - - - - - - 0 - 0 49 50 Гиско Елена 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 49 51 Горбацкая Анастасия 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 49 52 Евчук Юлия 1992 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 49 53 Ельяшевич Наталья 1992 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - 0 49 54 Звягинцева Елена 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 49 55 Кондрашкина Евгения 1992 Лично - 0 - - - - - - - 0 49 56 Костецкая Татьяна 1992 Лично - - - - - - 0 - 0 0 49 57 Кравчук Ольга 1991 Лично - 0 - - - - - - - 0 49 58 Лазарова Ольга 1992 Лично - - - - - 0 - - - 0 49 59 Морозова Юлия 1992 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 49 60 Назарчук Анастасия 1992 СК "Фандок" - 0 - - - - - - - 0 49 61 Суббот Виктория 1992 Лично - 0 0 - - - - - - 0 49 62 Сушкевич Татьяна 1991 Лично - 0 - - - - - - - 0 49 63 Токанова Мария 1991 Лично - 0 - - - - - - - 0 49 64 Ходас Алеся 1992 КСО "Березино" 0 - - - - - 0 - - 0 49 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Гришанова Наталья 1989 СТК "Арго" - 900 1000 - 1000 - 934 1000 623 4834 1 2 Шагибалова Анна 1990 СТК "Арго" - 0 925 - 482 - 786 790 773 3756 2 3 Барбашина Елена 1990 КСО "Белая Русь" - - 971 - - - 1000 769 1000 3740 3 4 Шкутова Алёна 1989 СК "Фандок" 765 712 603 - - - 741 801 502 3622 4 5 Шибеко Кристина 1989 КО "БГУ" 609 - 592 - 616 839 658 467 - 3314 5 6 Горешнякова Надежда 1989 СК "Буг" 684 220 656 - - - 341 559 - 2460 6 7 Пилипенко Наталья 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 1000 - - - - - - - 2000 7 8 Артемьева Елена 1989 СК "Камволь" 623 - 681 - - - 47 266 - 1617 8 9 Лонская Екатерина 1990 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 1000 - 499 - 1499 9 10 Дубоделова Екатерина 1989 КО "БГУ" 610 691 - - - - - - - 1301 10 11 Голуб Надежда 1989 СК "Буг" - 213 585 - - - - 321 - 1119 11 12 Листопадская Елена 1990 СКО "Орион" 392 - 416 - - - 0 158 0 966 12 13 Данилюк Ангелина 1990 СК "Буг" - - 800 - - - - - - 800 13 14 Горешнякова Вероника 1990 Лично - 613 - - - - - - - 613 14 15 Зеленина Светлана 1990 Лично - - - - - - - 455 - 455 15 16 Вишнякова Вероника 0 КО "БГУ" 395 - - - - - - - - 395 16 17 Охремук Надежда 1990 Лично - 366 - - - - - - - 366 17 18 Терлицкая Анна 1989 Лично - 317 - - - - - - - 317 18 19 Павленко Анна 1990 Лично - 241 36 - - - - - - 277 19 20 Каменецкая Татьяна 1989 СК "БГПУ" 239 - - - - - 0 0 - 239 20 21 Соловьева Анастасия 1990 Лично - - - - - - - 166 - 166 21 22 Сидорик Майя 1989 Лично - - 159 - - - - - - 159 22 23 Быкова Анастасия 1989 Лично - - 91 - - - - - - 91 23 24 Литвинюк Екатерина 1990 Лично - 50 - - - - - - - 50 24 25 Павловская Анастасия 1988 СКО "Кронан" - - 5 - - - - - - 5 25 26 Змачинская Юлия 1990 КСО "Березино" - - - - - - - 0 0 0 26 27 Краско Анастасия 1989 СКО "Витязь" - - - - 0 - - - - 0 26 28 Петруций Татьяна 1989 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - 0 26 29 Романовская Елена 1990 Лично - - - - - - - 0 - 0 26 30 Свирская Вероника 1990 Лично - - - - - - - - 0 0 26 31 Синяк Ольга 1988 Лично - - 0 - - - - - - 0 26 32 Скавыш Татьяна 1989 СК "БГПУ" - - - - - - 0 0 0 0 26 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Кондратьева Александра 1974 КСО "Белая Русь" 720 912 906 789 1000 - - - - 4327 1 2 Клоповская Анастасия 1987 КСО "БНТУ" 685 - 722 493 975 - 742 865 984 4288 2 3 Воскобойникова Татьяна 1980 КСО "Белая Русь" 809 742 847 782 799 - 961 - - 4198 3 4 Хилько Елена 1982 СКО "Орион" 720 - - 685 828 - - 951 1000 4184 4 5 Драк Ирина 1977 СКО "Немига-Норд" 651 528 - 846 688 - 813 - 878 3876 5 6 Афанасьева Анастасия 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 1000 723 - 1000 - 992 3715 6 7 Кунцевич Наталья 1983 КСО "Маяк-Ориентир" 878 1000 965 - 777 - - - - 3620 7 8 Бутько Людмила 1983 КСО "БНТУ" 553 - 601 670 729 833 - 582 727 3560 8 9 Хлопкова Юлия 1975 СТК "Арго" 815 - 849 626 818 - 390 - - 3498 9 10 Полекшанова Дарья 1977 СКО "Немига-Норд" 525 639 - 724 561 - 766 - - 3215 10 11 Василевская Екатерина 1980 СТК "Арго" 0 - 739 431 362 - 677 1000 - 3209 11 12 Томашева Татьяна 1983 КО "БГУ" 486 - 523 - - 842 0 654 676 3181 12 13 Шклудова Маргарита 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 652 - 436 689 594 - 567 - 583 3085 13 14 Лебедева Елена 1960 КО "БГУ" 524 564 642 533 464 - 616 457 377 2879 14 15 Журавлёва Татьяна 1986 СКО "Немига-Норд" 1000 - 1000 584 - - - - - 2584 15 16 Титова Инна 1986 КСО "БНТУ" 726 798 - - - 1000 - - - 2524 16 17 Михадюк Екатерина 1983 КО "БГУ" 439 - 421 155 673 - - 164 636 2333 17 18 Ботян Анна 1987 СКО "Немига-Норд" 739 - 689 792 - - - - - 2220 18 19 Бужан Ирина 1986 КО "БГУ" - - 538 - 569 - 437 493 - 2037 19 20 Балабанова Ирина 1979 СК "Камволь" - - - 983 - - 859 - - 1842 20 21 Ковган Наталья 1988 КО "БГУ" 503 511 - 377 386 - - - - 1777 21 22 Корнелюк Алеся 1987 КО "БГУ" 504 454 - 333 - - 0 316 - 1607 22 23 Гогорева Инна 1973 СК "Днепр" - - - 641 - 923 - - - 1564 23 24 Ковалькова Ольга 1988 КСО "VIA" - 818 - - - - - 649 - 1467 24 25 Кулик Ольга 1971 СКО "Немига-Норд" - - 655 118 - - 602 - - 1375 25 26 Казаринова Наталья 1981 СКО "Орион" - - - - 346 - - 343 674 1363 26 27 Шеверова Екатерина 1977 КСО "Белая Русь" 560 - - - - - - 535 156 1251 27 28 Прохоренко Екатерина 1988 КСО "Белая Русь" - - - 375 - - 629 232 - 1236 28 29 Хлопкова Полина 1978 СТК "Арго" 343 - - 510 362 - - - - 1215 29 30 Коледжо Лина 1987 СТК "Арго" - - - - 640 - - 572 - 1212 30 31 Кушнир Елена 1987 КСО "БНТУ" - 760 - - - - - 417 - 1177 31 32 Николаева Надежда 1986 КО "БГУ" - - - - 182 585 0 410 - 1177 31 33 Клеменя Екатерина 1987 КСО "Березино" 0 695 - - - - 434 - - 1129 33 34 Мурзёнок Ирина 1984 СК "БГПУ" 438 0 652 - - - - - - 1090 34 35 Бобкова Наталья 1981 Лично - - - - - - 660 - 397 1057 35 36 Паскару Анна 1986 СК "Камволь" 249 - 262 - 539 - 0 - - 1050 36 37 Ромашкевич Екатерина 1986 КО "БГУ" 400 355 - 203 0 - - - 42 1000 37 38 Клеменок Елена 1977 КСО "Белая Русь" 493 448 - - - - - 43 - 984 38 39 Черник Юлия 1986 СКО "Орион" 479 - 455 - 48 - - - - 982 39 40 Черник Вероника 1991 Лично - - - 955 - - - - - 955 40 41 Дмитроченкова Светлана 1977 Лично - - - - - - - 848 - 848 41 42 Алексеенок Мария 1992 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 836 - - - - - 836 42 43 Ляхович Марина 1985 СК "БГПУ" - 270 - - - - - 550 - 820 43 44 Пикова Наталия Лично - - - - - - - - 815 815 44 45 Войтович Ирина 1986 Лично - 795 - - - - - - - 795 45 46 Барбашина Елена 1990 Лично - - - 773 - - - - - 773 46 47 Денисова Анастасия 1993 Лично - - - 767 - - - - - 767 47 48 Якушева Александра 1988 КО "БГУ" 462 - - - - - - 292 - 754 48 49 Рудаковская Анна 1992 Лично - - - 743 - - - - - 743 49 50 Печур Елена 0 КСО "Белая Русь" 727 - - - - - - - - 727 50 51 Вашетькова Наталья 1983 КО "БГУ" - - - 721 - - - - - 721 51 52 Николаева Анастасия 1988 СКО "Кронан" - 382 - - - - - 339 - 721 51 53 Орлова Светлана 0 КО "БГУ" 717 - - - - - - - - 717 53 54 Гришанова Наталья 1989 Лично - - - 711 - - - - - 711 54 55 Пахальчук Алина 1988 СК "Буг" 357 325 - - - - - - - 682 55 56 Казакова Анастасия 1986 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 670 - - - - 670 56 57 Терещенко Анна Лично - - - - - - 659 - - 659 57 58 Карпикова Ольга 1986 СТК "Мэта" - - - - - - - - 652 652 58 59 Шкутова Елена 1989 Лично - - - 594 - - - - - 594 59 60 Роговцова Екатерина 1987 Лично - - - - - - - 591 - 591 60 61 Новикова Наталья 0 Лично 579 - - - - - - - - 579 61 62 Секацкая Ольга 1983 КСА "Зялёны стадыён - - - 578 - - - - - 578 62 63 Давидюк Елена 1982 Лично - 571 - - - - - - - 571 63 64 Катлерова Надежда 1981 КО "БГУ" - - - 553 - - - - - 553 64 65 Пошелюк Ирина 1982 СК "Камволь" - - - - - - 550 - - 550 65 66 Евсикова Ирина 0 СК "Камволь" 542 - - - - - - - - 542 66 67 Василевская Татьяна 0 СТК "Арго" 532 - - - - - - - - 532 67 68 Хурсан Людмила 1971 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 493 - 493 68 69 Шагибалова Анна 1990 Лично - - - 490 - - - - - 490 69 70 Богданович Елена 1986 КО "БГУ" 354 - - - 116 - 0 - - 470 70 71 Киреева Светлана 1975 КСА "Зялёны стадыён - - - - - 448 - - - 448 71 72 Соловьева Юлия 1983 Лично - - - 444 - - - - - 444 72 73 Лазарь Елена 1985 СК "БГПУ" - - - - - - - - 435 435 73 74 Мельник Екатерина 0 КСО "Березино" 405 - - - - - - - - 405 74 75 Холод Елена 1970 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 402 - - - - - 402 75 76 Козлова Наталья 1986 КСО "БНТУ" - 233 - 160 - - - - - 393 76 77 Батурина Анна Лично - - - - - - 382 - - 382 77 78 Иванова Ксения 1991 Лично - - - 381 - - - - - 381 78 79 Вербицкая Ирина 0 Лично 370 - - - - - - - - 370 79 80 Шестак Любовь 1984 ТК "Пилигрим" 242 - - - - - 0 - 115 357 80 81 Малахова Ольга 1982 СКО "Торпедо" - - - - - 355 - - - 355 81 82 Рысюк Наталья 1988 КО "БГУ" 278 - - 0 - - 33 38 - 349 82 83 Вольская Татьяна 1988 Лично - 346 - - - - - - - 346 83 84 Краско Анастасия 1989 СК "Tri-O" Локомоти - - - 340 - - - - - 340 84 85 Пашкевич К. 1987 Лично - 337 - - - - - - - 337 85 86 Пилипенко Наталья 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 331 - - - - - 331 86 87 Булаткина Наталья 1988 КО "БГУ" 0 - - - - - - 150 178 328 87 88 Захаревич Яна 0 КО "БГУ" 311 - - - - - - - - 311 88 89 Вайнилович Лилия 1988 КО "БГУ" - 309 - - - - - - - 309 89 90 Демиденко Ольга 1977 СК "БГПУ" - 293 - - - - 12 - - 305 90 91 Шибеко Кристина 1989 КО "БГУ" - - - - - - - - 251 251 91 92 Марченко Людмила 1957 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 248 - - - - - 248 92 93 Буковец Елена 1978 СК "Tri-O" Локомоти - 218 - - - - - - - 218 93 94 Трихонюк Оксана 1988 СК "Буг" - 0 - - - - - 158 - 158 94 95 Корчук Ольга 1988 Лично - 151 - - - - - - - 151 95 96 Андрейчук Александра 1988 Лично - 135 - - - - - - - 135 96 97 Круглая Светлана 1983 СКО "Кронан" - 79 - - - - - - - 79 97 98 Богдан Юлия 1987 Лично - 73 - - - - - - - 73 98 99 Титкина Дарья КО "БГУ" - - - - - - - - 46 46 99 100 Сацик Ольга 1988 Лично - 38 - - - - - - - 38 100 101 Барковская Наталья 1960 КО "БГУ" - - - 0 - - - - - 0 101 102 Бир Олеся 1988 Лично - 0 - - - - - - - 0 101 103 Войнилович Лилия 1988 КО "БГУ" - - - - - - - 0 - 0 101 104 Драпало Татьяна 1988 Лично - 0 - - - - - - - 0 101 105 Жильчик Кристина 0 Лично 0 - - - - - - - - 0 101 106 Карманова Екатерина 1985 СК "Буг" - 0 - - - - - - - 0 101 107 Когутенко Тамара 1954 СК "Днепр" - - - 0 - - - - - 0 101 108 Кураленя Надежда 1987 ТК "Пилигрим" - - - - - - - - 0 0 101 109 Лейтар Ольга 1985 Лично - 0 - - - - - - - 0 101 110 Леонтюк Екатерина 1985 Лично - 0 - - - - - - - 0 101 111 Майко Ольга 0 КО "БГУ" 0 - - - - - - - - 0 101 112 Малявко Валерия КО "БГУ" - - - - - - - - 0 0 101 113 Марецкая Юлия 1983 Лично - 0 - - - - - - - 0 101 114 Охремчук О. 1986 Лично - 0 - - - - - - - 0 101 115 Рощенко М. 1988 Лично - 0 - - - - - - - 0 101 116 Рыжкова Ольга 1961 СКО "Витязь" - - - 0 - - - - - 0 101 117 Сойко Елена 1988 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - 0 101 118 Хлебец Тамара 1986 Лично - 0 - - - - - - - 0 101 119 Цакке Юлия 1986 Лично - 0 - - - - - - - 0 101 120 Чегерова Наталья КО "БГУ" - - - - - - - - 0 0 101 121 Ящук Валентина 1986 Лично - 0 - - - - - - - 0 101 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж35 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рудаковская Татьяна 1969 СКО "Витязь" 766 589 - - 1000 - 0 1000 1000 4355 1 2 Холод Елена 1971 КСО "Маяк-Ориентир" - 591 929 - 929 - - 964 615 4028 2 3 Грохольская Алла 1972 СКО "Орион" 642 - 855 - 984 - - - 917 3398 3 4 Левчук Ольга 1972 СК "Камволь" 1000 - - - - - 1000 597 - 2597 4 5 Кравцова Руслана 1969 СК "Фандок" 0 547 1000 - - - - - - 1547 5 6 Хурсан Людмила 1971 СК "Пеленг-Вымпел" 629 - - - - - - - 586 1215 6 7 Кулик Ольга 1971 СКО "Немига-Норд" - 1000 - - - - - - - 1000 7 8 Шаблинская Елена 1970 КСО "Маяк-Ориентир" 918 - - - - - - - - 918 8 9 Попкова Татьяна 1976 СКО "Немига-Норд" - - - - 892 - - - - 892 9 10 Янченкова Татьяна 1972 Лично - - 761 - - - - - - 761 10 11 Бедарева Юлия 1971 СК "Буг" - 335 312 - - - - - - 647 11 12 Ленковец Светлана 1970 Лично - - 640 - - - - - - 640 12 13 Бернацкая Наталья Лично - - 637 - - - - - - 637 13 14 Алексеева Ольга 1972 КСО "БНТУ" 380 - - - - - - - - 380 14 15 Некипелова Светлана 1968 СКО "Орион" 368 - - - - - 0 0 - 368 15 16 Воронец Татьяна 0 СК "Пеленг-Вымпел" 283 - - - - - - - - 283 16 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж40 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Хихол Светлана 1963 СКО "Кронан" - 1000 1000 - 692 - - 1000 - 3692 1 2 Изотова Елена 1964 КО "Трактор" - - - - 841 - 766 - 1000 2607 2 3 Сидорчук Оксана 1965 Лично - 796 323 - - - - - - 1119 3 4 Борушко Лилия 1964 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 1000 - - 1000 4 5 Денисова Наталья 1962 КСО "Белая Русь" - - - - 1000 - - - - 1000 4 6 Кагутенко Томара 1954 СК "Днепр" - - - - - 1000 - - - 1000 4 7 Рыбалко Ирина 1962 СКО "Торпедо" - - - - - 942 - - - 942 7 8 Чернышёва Татьяна 1963 Лично - - 871 - - - - - - 871 8 9 Леонович Алла 1961 КСО "Маяк-Ориентир" - - 809 - - - - - - 809 9 10 Попкова Светлана 1964 Лично - - 355 - - - - - - 355 10 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж45 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Леонович Алла 1961 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 1000 - - 1000 - - 1000 1000 5000 1 2 Варыгина Светлана 1960 ОК "Пралеска" 773 755 - - - - 1000 635 442 3605 2 3 Козлова Любовь 1960 КСО "Белая Русь" 735 582 - - 634 - 812 344 514 3277 3 4 Черник Любовь 1959 СКО "Орион" 814 - 497 - 229 - 624 571 33 2735 4 5 Шахметова Елена 1962 СКО "Витязь" 688 - 776 - 517 - 677 - - 2658 5 6 Клоповская Надежда 1959 СК "Стандарт" - 595 - - - - 521 632 573 2321 6 7 Синельникова Анна 1962 СК "Стандарт" - 383 - - - 1000 808 - - 2191 7 8 Гончарова Галина 1959 СКО "Витязь" 526 - - - - - 500 323 257 1606 8 9 Бауло Ирина 1958 СК "Пеленг-Вымпел" 703 - - - 312 - 229 - 248 1492 9 10 Войтехович Елена 1960 КО "Камертон" - - - - - - 403 537 336 1276 10 11 Рязанцева Вероника 1962 Лично - - 1000 - - - - - - 1000 11 12 Соловьёва Елена 1958 Лично - - 864 - - - - - - 864 12 13 Горбачик Ольга 1961 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 589 - 217 0 - 806 13 14 Атаманович Светлана 1958 Лично - - - - - - - 738 - 738 14 15 Барковская Наталья 1960 КО "БГУ" 440 - 277 - - - - - - 717 15 16 Одинцова Марина 1961 Лично - - 712 - - - - - - 712 16 17 Суббот Ирина 1962 Лично - - 619 - - - - - - 619 17 18 Мовко Марина 1960 Лично - - 602 - - - - - - 602 18 19 Яньшина Людмила 0 КСО "Белая Русь" 580 - - - - - - - - 580 19 20 Лышко Елена 1958 КО "Трактор" - - - - - - 33 - 65 98 20 21 Васильева Екатерина 1958 СКО "Витязь" - - - - 21 - - - - 21 21 22 Иванова Ольга 1960 КСО "Белая Русь" - - - - 0 - - - - 0 22 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 01.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Атаманович Светлана 1956 КАСА "Заслаўе" 918 888 - - - - 971 - 1000 3777 1 2 Войтович Татьяна 1956 КО "БГУ" 0 586 1000 - - 1000 - 0 687 3273 2 3 Марченко Людмила 1957 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 1000 - - 1000 - - - - 3000 3 4 Балабанова Марина 1955 СКО "Торпедо" - - - - - 807 - 1000 - 1807 4 5 Роговская Татьяна 1956 ОК "Пралеска" - 677 - - - - 1000 - - 1677 5 6 Качанова Елена 1954 СК "Пеленг-Вымпел" 456 - - - - - - 847 - 1303 6 7 Маслакова Наталья 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 321 - 572 - 363 1256 7 8 Храпина Надежда 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 426 - 583 - - 1009 8 9 Макаревич Лидия 1947 КСО "Маяк-Ориентир" 433 - - - 391 - - - - 824 9 10 Кондратьева Татьяна 1947 КСО "Белая Русь" 353 90 132 - 63 - - - - 638 10 11 Конон Ирина 1956 СК "Стандарт" - - - - 621 - - - - 621 11 12 Булицкая Людмила 0 КО "Трактор" 612 - - - - - - - - 612 12 13 Черемисинова Людмила 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - 593 - - - - 593 13 14 Васячкина Антонина 1951 Лично - - 464 - - - - - - 464 14 15 Овечкина Любовь 1953 КО "Трактор" 435 - - - - - 0 - - 435 15 16 Нехаева Людмила 1945 СК "Пеленг-Вымпел" 280 - - - 0 - 141 - - 421 16 17 Куракова Анна 1940 КСО "Маяк-Ориентир" - 215 - - 187 - - - - 402 17 18 Косило Татьяна 1957 СК "Стандарт" - 256 - - 98 - - - - 354 18 19 Бурдина Тамара 1951 Лично - - 336 - - - - - - 336 19 20 Воронова Наталья 1951 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 327 - - - - 327 20 21 Лазарева Наталья 1955 Лично - - 313 - - - - - - 313 21 22 Медведева Валентина 1950 КО "Трактор" - - - - - - - - 285 285 22 23 Кшановская Лариса 0 СКО "Немига-Норд" 235 - - - - - - - - 235 23 24 Локтева Ирина 1940 КО "Камертон" - - - - - - 170 - 58 228 24 25 Сундукова Татьяна 0 СКО "Немига-Норд" 0 - - - - - - - - 0 25 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Дыстанцыі: 24.03.2006 - Мінск, "Вясна 2007", КСА "Маяк-Арыенцір", гал. суддзя Павел Холад, нач. дыст. Віталь Савановіч, інспектар Максім Стральцоў 01.04.2007 - Брэст, "Брэсцкая пралеска 2007", СК "Буг", гал. суддзя Алег Копаць, інспектар Віталь Белашыцкі 20.04.2007 - Гродна, "Кубак Гродна 2007", КСА "Кронан", гал. суддзя Эдвард Ародзь, нач. дыст. Яўген Далінін, інспектар Сяргей Пісарчык 16.06.2007 - Наваполацк, Чэмпіянат Беларусі 2007, КСА "Маяк-Арыенцір", гал. суддзя Аляксей Алексяёнак, інспектар Пётр Міронаў 28.07.2007 - Полацк, Адкрыты Чэмпіянат Полацка, КСА "Арго", гал. суддзя Пётр Міронаў, нач. дыст. Юрый Тамбасаў, інспектар Пётр Міронаў 31.08.2007 - Магілёў, Кубак Тарпеда 2007, КСА "Тарпеда", гал. суддзя Аляксандр Пятроў 15.09.2007 - Азярышча, Белая Русь 2007, КСА "Белая Русь", гал. суддзя Андрэй Марозаў 23.09.2007 - Ждановічы, Кубак ДЮК, РЦТіК, гал. суддзя Пётр Пунько 29.09.2007 - Асіна, БДУ-86, СК "БДУ", гал. суддзя Антось Юрок, нач. дыст. Сяргей Салодкін
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Страница основана 27 февраля 2001г.
obelarus@newmail.ru