'Belarus Спрынтарскі рэйтынг
4 лістапада 2008
Галоўная | Навіны | Бібліятэка | Рэйтынг | Календар | Вынікі | Гасцёўня | Ад рэдактара

СПРЫНТАРСКІ РЭЙТЫНГ-ЛІСТ БФА
на 27 верасня 2008


М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Стасюкевич Стас 1996 СКО "Кронан" - 1000 1000 - - 1000 - - - - - f 3000 1 2 Жилинский Дмитрий 1997 КСО "Белая Русь" 411 - - 191 837 - - - 927 18 - 2384 2 3 Гайдук Владислав 1996 КСО "Березино" 0 - - 1000 46 - - - 700 621 - f 2367 3 4 Лазовский Олег 1996 КСО "Белая Русь" 225 - - 791 98 - - - 1000 0 - f 2114 4 5 Клеменок Игорь 1997 КСО "Белая Русь" - - - 742 466 - - - - - 866 2074 5 6 Кохнович Артём 1996 СК "Буг" 310 885 722 - - - - - - 0 - 1917 6 7 Конон Антон 1996 КСО "Белая Русь" - - - - 1000 - - - 468 404 - f 1872 7 8 Чибисов Александр 1997 СКО "Орион" 0 - - 0 16 - - - 852 0 1000 f 1868 8 9 Мазолевский Влад 1996 СКО "Кронан" - 930 - - - 817 - - - - - 1747 9 10 Марковский Валерий 1997 КСО "Березино" - - - 671 0 - - - 524 386 - 1581 10 11 Смарчков Вадим 1997 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 - - - - - - 361 - - - f 1361 11 12 Федорчук Алексей 1996 СКО "Кронан" - 511 760 - - - - - - - - 1271 12 13 Крук Алексей 1996 СТК "Мередиан" 173 - - 851 0 - - - - - 193 1217 13 14 Кисилёв Илья 1996 СТК "Арго" - - - - - - - 1000 - 110 - f 1110 14 15 Алиновский Алексей 1996 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 421 - - - 664 - 1085 15 16 Мазур Павел 1996 Лично - - - - - - - - - 1000 - f 1000 16 17 Кобец Артём 1997 СК "Буг" - 311 676 - - - - - - - - 987 17 18 Новиков Денис 1996 Лично - - - - - - - - - 984 - 984 18 19 Зотиков Владислав 1996 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - 966 - 966 19 20 Мальчиков Алексей 1996 Лично - - - - - - - - - 539 426 965 20 21 Юринок Максим 1996 Лично 737 - - - 125 - - - - - - 862 21 22 Паремский Дмитрий 1996 КСО "Волк" - - 859 - - - - - - - - 859 22 23 Николаенко Олег 1996 СТК "Мередиан" - - - - 749 - - - - - - 749 23 24 Вербицкий Евгений 1996 Лично - 231 506 - - - - - - - - 737 24 25 Новиков Вячеслав 1997 СТК "Мередиан" - - - - 623 - - - - - - 623 25 26 Скрипченко Михаил 1996 Лично - - 467 - - - - - - - - 467 26 27 Арнаут Сергей 1996 СКО "Орион" 439 - - - 0 - - - - 0 - 439 27 28 Крутиков Артём 1996 КСО "Маяк-Ориентир" 279 158 - 0 - - - - - 0 - 437 28 29 Буштер Владислав 1997 Лично - 421 - - - - - - - - - 421 29 30 Соколов Роман 1998 КСО "Белая Русь" 0 - - 0 - - - - 398 - - 398 30 31 Киеня Максим 1996 СТК "Мередиан" 0 301 - - - - - - 90 - - 391 31 32 Халупа Игорь 1996 Лично - - 370 - - - - - - - - 370 32 33 Воронин Влад 0 КСО "Белая Русь" 365 - - - - - - - - - - 365 33 34 Ширяй Виталий 0 Лично 326 - - - - - - - - - - 326 34 35 Ханчин Борис 0 СКО "Витязь" 323 - - - - - - - - - - 323 35 36 Захаров Сергей 1997 СКО "Кронан" - - 317 - - - - - - - - 317 36 37 Рожков Александр 1997 Лично - - - - - - - - - 273 - 273 37 38 Лахвич Сергей 1997 Лично - 0 258 - - - - - - - - 258 38 39 Васищев Евгений 1997 Лично - - - - - - - - - 254 - 254 39 40 Иодковский Влад 1998 СКО "Кронан" - 0 254 - - - - - - - - 254 39 41 Терешенок Константин 0 Лично 232 - - - - - - - - - - 232 41 42 Руденко Николай 1996 Лично - 228 - - - - - - - - - 228 42 43 Устинович Алексей 0 СКО "Орион" 212 - - - - - - - - - - 212 43 44 Муравейников Алексей 1998 Лично - - - - - - - - - 187 - 187 44 45 Звонцов Максим 2001 КСО "Динамо" - - - - - - - 179 - - - 179 45 46 Полубятко Сергей 1998 СКО "Кронан" - - 146 - - - - - - - - 146 46 47 Гришаев Владимир 1996 КСО "Белая Русь" 73 - - - 0 - - - 64 - - 137 47 48 Кишко Владимир 1996 КСО "Березино" - - - 0 132 - - - - - - 132 48 49 Кутузов Влад 1996 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - 102 - 102 49 50 Демидов Николай 1998 СКО "Орион" 0 - - 0 - - - - - - 37 37 50 51 Хомченко Дмитрий 1996 Лично - - - - - 31 - - - - - 31 51 52 Арестов Максим 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 53 Даненков Глеб 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 54 Журавлев Кирилл 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 55 Зайцев Илья 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 56 Шендик Александр 0 СКО "Витязь" 0 - - - - - - - - - - 0 - 57 Андрейчик Антон 1996 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 0 - 0 - - - 0 - 58 Белинский Дмитрий 1996 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - - 0 - 59 Борисевич Александр 1996 СТК "Арго" - - - - - - - 0 - 0 - 0 - 60 Бугаев Влад 1996 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 61 Василевский Олег 1996 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 62 Виршич Артём 1996 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 63 Гладков Александр 1996 КСО "Белая Русь" - - - 0 - - - - - - - 0 - 64 Григорьев Евгений 1996 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 65 Гудков Дмитрий 1996 КСО "Березино" - - - 0 0 - - - 0 0 - 0 - 66 Зозулько Руслан 1996 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 67 Каренкович Михаил 1996 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 68 Коваленок Александр 1996 КСО "Березино" - - - 0 0 - - - - - - 0 - 69 Колесник Антон 1996 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 70 Липинский Арсений 1996 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 71 Нерода Дмитрий 1996 Лично - 0 0 - - - - - - - - 0 - 72 Пеньшин Роман 1996 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 73 Пешко Илья 1996 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - - 0 - 74 Ревинский Эдвин 1996 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 75 Санько Дмитрий 1996 Лично - 0 0 - - - - - - - - 0 - 76 Свистунов Александр 1996 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 77 Уснич Николай 1996 КСО "Березино" - - - 0 - - - - - - - 0 - 78 Щебет Дмитрий 1996 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 79 Юшкевич Евгений 1996 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 - 80 Яцкевич Ярослав 1996 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 81 Андриевский Виктор 1997 СТК "Мередиан" - - - - - - - - - - 0 0 - 82 Булай Артём 1997 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 83 Гуменный Константин 1997 СКО "Кронан" - 0 0 - - - - - - - - 0 - 84 Добатовкин Егор 1997 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 85 Зуевский Руслан 1997 СКО "Орион" - - - 0 - - - - 0 0 - 0 - 86 Каптёл Вадим 1997 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 87 Корело Никита 1997 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 - 88 Котович Артём 1997 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 89 Махановский Дмитрий 1997 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - - 0 - - - 0 - 90 Михайлов Даниил 1997 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 - 91 Рогацевич Александр 1997 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 92 Скрунда Дмитрий 1997 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 - 93 Фисюк Александр 1997 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 94 Хвесюк Евгений 1997 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - - 0 - 95 Шишлюк Роман 1997 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 96 Алексеёнок Тимофей 1998 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 0 - - - 0 - 97 Данилейко Иван 1998 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - - 0 - 98 Журанюк Дмитрий 1998 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 99 Карачун Никита 1998 Лично - - - - - - - - - 0 0 0 - 100 Леонард Александр 1998 КСО "Волк" - 0 0 - - - - - - - - 0 - 101 Шершнев Иван 1998 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 - 102 Кравец Валера 1999 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - - - 0 - 103 Рухлевич Денис 1999 КСО "Волк" - - 0 - - - - - - - - 0 - 104 Алексеёнок Никита 2000 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 0 - - - 0 - 105 Миниахметов Игорь 2001 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 106 Колыш Георгий Лично - - - - - - - - - 0 - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Климович Николай 1994 КСО "Белая Русь" 810 - 903 754 0 - - - 1000 772 1000 f 4485 1 2 Пенкрат Андрей 1994 КСО "Березино" 1000 898 0 1000 538 801 - - 0 414 - f 4237 2 3 Ткачев Дмитрий 1995 СТК "Мередиан" 931 612 - 754 - 879 - - 347 788 437 3964 3 4 Ребковец Максим 1994 СК "Буг" 679 737 752 - - - - - - 608 - 2776 4 5 Борисевич Андрей 1994 СКО "Кронан" - 1000 982 - - - - - - - - f 1982 5 6 Овчаренко Сергей 1995 КСО "Березино" 281 735 - - - - - - 634 228 - 1878 6 7 Кульша Илья 1995 СТК "Мередиан" 693 279 - 310 - 446 - - 8 - - 1736 7 8 Кожедуб Роман 1995 СК "Буг" - - 1000 - - - - - - 717 - f 1717 8 9 Когал Александр 1995 СКО "Кронан" - 330 495 - - 722 - - - - - 1547 9 10 Туркин Фёдор 1994 СКО "Орион" 0 - - 329 397 114 - - - 269 418 1527 10 11 Литвин Алексей 1995 СТК "Арго" - - - - - - - 1000 - 506 - f 1506 11 12 Грицкевич Артём 1994 КСО "Березино" - - - 397 913 - - - 0 181 - 1491 12 13 Лазакович Влад 1995 СТК "Мередиан" 139 186 - 356 722 - - - - - - 1403 13 14 Паречин Владислав 1994 СКО "Орион" - - - 0 523 - - - 0 108 766 1397 14 15 Станько Евгений 1994 СК "БГУ" 439 777 - - - - - - - - - 1216 15 16 Миниахметов Виктор 1994 Лично - 673 507 - - - - - - - - 1180 16 17 Корженевский Артём 1995 СКО "Кронан" - 247 601 - - 320 - - - - - 1168 17 18 Подымахин Сергей 1994 СКО "Кронан" - 638 493 - - - - - - - - 1131 18 19 Степанов Сергей 1994 СК "Камволь" 221 303 469 122 - - - - - - - 1115 19 20 Зиневич Игорь 1994 Лично - - - - - 633 - 462 - - - 1095 20 21 Николайчик Алексей 1995 СКО "Кронан" - 395 698 - - - - - - - - 1093 21 22 Брок Александр 1994 КСО "Белая Русь" - - - - 1000 - - - - - - f 1000 22 23 Таньковский Алексей 1994 Лично - - - - - 1000 - - - - - f 1000 22 24 Данилов Арсений Лично - - - - - - - - - 1000 - f 1000 22 25 Логинов Артём 1994 СК "Буг" - - 380 - - - - - - 590 - 970 25 26 Чехлов Андрей 1994 СК "Камволь" - - - 34 - - - - - - 880 914 26 27 Кутищев Ярослав 1994 Лично - - - - - - - 909 - - - 909 27 28 Бабина Олег 1995 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 902 - - - - - 902 28 29 Павлючук Максим 1995 СК "Буг" - 898 0 - - - - - - - - 898 29 30 Ковалев Алексей 1994 Лично - - - - 897 - - - - - - 897 30 31 Алексеев Алексей 1994 КСО "БНТУ" 230 229 - 0 145 - - - - - 256 860 31 32 Нинард Евгений 1994 КСО "Волк" - 253 578 - - - - - - - - 831 32 33 Гриц Никита 1994 КСО "Волк" - - 794 - - - - - - - - 794 33 34 Кривошеев Андрей 1994 Лично - - - - - - - - - 760 - 760 34 35 Мартов Артём 1994 Лично - 723 0 - - - - - - - - 723 35 36 Бессарабов Алексей 1994 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 49 - 673 - - - 722 36 37 Амбражук Дмитрий 1994 Лично - - 677 - - - - - - - - 677 37 38 Литяго Александр 1995 СКО "Кронан" - 0 652 - - - - - - - - 652 38 39 Метла Павел 1995 СТК "Арго" - - - - - - - 628 - 0 - 628 39 40 Алиновский Сергей 1994 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 358 - - - 238 - 596 40 41 Лисай Павел 1994 Лично - - 571 - - - - - - - - 571 41 42 Матвеёнок Максим 1995 СТК "Мередиан" 0 - - - - - - - 113 - 439 552 42 43 Маргович Максим 1995 Лично - - - - - - - 550 - - - 550 43 44 Щепило Сергей 1995 Лично - - - - - - - 548 - - - 548 44 45 Витковский Алексей 1994 КСО "Маяк-Ориентир" 106 - - - 429 - - - - 0 - 535 45 46 Лазовский Андрей 1995 КСО "Белая Русь" 0 - - 351 0 - - - 18 158 - 527 46 47 Шаткин Тимофей 0 Лично 508 - - - - - - - - - - 508 47 48 Белко Денис 1994 Лично - - 484 - - - - - - - - 484 48 49 Борейко Евгений 1995 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 474 - - - 0 - 474 49 50 Кушнер Алексей 1995 КСО "Березино" 0 - - 0 458 - - - 0 0 - 458 50 51 Ходосевич Артём 1994 Лично - - - - - - - 448 - - - 448 51 52 Комаров Денис 1994 СКО "Немига-Норд" 0 - - - - - - - - - 447 447 52 53 Федоров Сергей 1994 Лично - - - - 439 - - - - - - 439 53 54 Масюк Алексей 1994 КСО "Волк" - - 416 - - - - - - - - 416 54 55 Дульчевский Илья 1995 Лично - 116 266 - - - - - - - - 382 55 56 Бизунов Алексей 1994 Лично - - - - - - - 362 - - - 362 56 57 Шулепов Михаил 1995 КСО "Волк" - - 356 - - - - - - - - 356 57 58 Станьковский Алексей 1994 Лично - - - - - - - 350 - - - 350 58 59 Борисенко Максим 1995 Лично - - - - - - - 334 - - - 334 59 60 Ларин Никита 1995 СК "Камволь" - - - - 118 - - 0 - 203 - 321 60 61 Акулич Евгений 1995 СТК "Мередиан" - - - 319 - - - - - - - 319 61 62 Грицук Александр 1995 СК "Буг" - - - - - - - - - 317 - 317 62 63 Лущёнок Денис 1995 Лично - - - - - - - 314 - - - 314 63 64 Шандроха Евгений 1995 Лично - - 314 - - - - - - - - 314 63 65 Круглешов Антон 1994 Лично - - - - - 0 - 311 - - - 311 65 66 Кузнич Сергей 1994 СК "Буг" - 277 - - - - - - - - - 277 66 67 Батюков Артём 1994 Лично - - - - - 0 - 269 - - - 269 67 68 Коваленко Дмитрий 1994 СТК "Мередиан" - - - 49 218 - - - - - - 267 68 69 Шинкевич Андрей 1995 Лично - - - - - 0 - 217 - - - 217 69 70 Ерёменко Дмитрий 1993 Лично - - 213 - - - - - - - - 213 70 71 Мультан Владислав 0 Лично 204 - - - - - - - - - - 204 71 72 Кураленя Владимир 0 Лично 185 - - - - - - - - - - 185 72 73 Матвиенко М 1994 Лично - - - - 184 - - - - - - 184 73 74 Шаблинский Никита 1994 Лично - - - - 182 - - - - - - 182 74 75 Семисильный Артём 1994 Лично - - - - 172 - - - - - - 172 75 76 Божко Влад 1995 Лично - 158 - - - - - - - - - 158 76 77 Ефременко Дмитрий 1995 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - 142 - 142 77 78 Рабцевич Антон 1994 СК "БГУ" 0 126 - - - - - - - - - 126 78 79 Муравлев Антон 1995 СК "Камволь" - - - 115 - - - - 0 0 - 115 79 80 Гацко Александр 1994 СТК "Мередиан" - - - 99 0 - - - - - - 99 80 81 Ходанович Иван 1995 СКО "Орион" 92 0 - - - - - - 0 - 0 92 81 82 Слепцов Павел 1995 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 76 - - - - - 76 82 83 Слайковский Валентин 1994 Лично - - - - 72 - - - - - - 72 83 84 Гусев Дмитрий 1995 СТК "Мередиан" 0 - - 66 - - - - - - - 66 84 85 Чернов Евгений 1995 Лично - - - - 59 - - - - - - 59 85 86 Бобко Никита 1994 Лично - 43 - - - - - - - - - 43 86 87 Пацко Денис 1994 Лично - - 42 - - - - - - - - 42 87 88 Лемешевский Феофан 1995 КСО "Березино" - - - 26 - - - - - - - 26 88 89 Акудович Виталий 1994 КСО "Волк" - 0 23 - - - - - - - - 23 89 90 Тимошевич Вадим Лично - 11 - - - - - - - - - 11 90 91 Рогоцкий Сергей 1994 Лично - - 8 - - - - - - - - 8 91 92 Портнов Артём 1995 СК "Камволь" 0 2 - - - - - - - - - 2 92 93 Желянин Руслан 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 94 Зайцев Михаил 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 95 Зотов Андрей 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - - - 0 - 96 Крук Михаил 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - - - 0 - 97 Лавицкий Олег 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 98 Лагвинец Антон 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 99 Новак Станислав 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 100 Павленкович Евгений 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 101 Рыбинский Александр 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - - - 0 - 102 Сакович Влад 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 103 Шкроба Александр 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 104 Щуцкий Денис 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 105 Логвинов Денис 1993 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 106 Герасимов Евгений 1994 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 107 Гладков Александр 1994 КСО "Белая Русь" - - - - - - - - 0 - - 0 - 108 Голубев Денис 1994 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 109 Горчанюк Виктор 1994 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 110 Дерягин Александр 1994 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 111 Димидо Максим 1994 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 112 Ермошкевич Андрей 1994 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 - 113 Жих Алексей 1994 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 - 114 Иванов Артём 1994 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 115 Калинников Дмитрий 1994 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 116 Кутепов Влад 1994 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 117 Макеев Вадим 1994 Лично - 0 0 - - - - - - - - 0 - 118 Папковец Александр 1994 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 119 Петров Александр 1994 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 120 Плавский Анжей 1994 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 121 Протапелов Виталий 1994 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 122 Семенчук Дмитрий 1994 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - - - 0 - 123 Слайковский Николай 1994 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 124 Стапп А 1994 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 125 Степанов Егор 1994 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 126 Фроленков Антон 1994 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 127 Шатеро Иван 1994 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 128 Щитко Д 1994 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 129 Алисиевич Алексей 1995 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 130 Ананич Илья 1995 СК "Камволь" 0 0 - - - - - - - - - 0 - 131 Бородин Роман 1995 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 - 132 Ботвинко Дмитрий 1995 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 133 Гирс Ярослав 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 134 Жих Виктор 1995 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 - 135 Жуковский Алексей 1995 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 136 Кузьменов Андрей 1995 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 137 Кулиев Андрей 1995 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 138 Матусевич Алексей 1995 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 139 Михневич Дмитрий 1995 СТК "Мередиан" - - - 0 0 - - - - - - 0 - 140 Петров Илья 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 141 Поченчук Юрий 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 142 Прокопенко Александр 1995 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 143 Трепенок Виктор 1995 КСО "Березино" - - - 0 - - - - 0 - - 0 - 144 Трус Евгений 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 145 Чиркун Алексей 1995 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Дробенков Вадим 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 884 1000 998 0 1000 1000 - - - 0 788 f 4882 1 2 Пилипчук Алексей 1992 СКО "Орион" 1000 - 901 1000 0 635 - - - 652 1000 f 4553 2 3 Морозов Александр 1993 КСО "Белая Русь" - - - 549 730 804 - - - - 667 2750 3 4 Черный Максим 1992 СТК "Арго" - - 889 665 - - - - - 781 - 2335 4 5 Кожедуб Михаил 1992 СК "Буг" - - 1000 - - - - - - 1000 - f 2000 5 6 Лесюк Михаил 1992 СТК "Арго" - - 657 - - 503 - - - 765 - 1925 6 7 Едомский Александр 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 0 275 0 - 246 - - - - 618 738 1877 7 8 Яндовский Павел 1992 СК "Tri-O" Локомотив - 614 - - - 0 - 1000 - - - f 1614 8 9 Новик Алексей 1992 СК "Камволь" 0 434 609 - 526 10 - - - - - 1579 9 10 Корогода Виктор 1992 СК "Буг" - - 793 - - - - - - 729 - 1522 10 11 Лещенко Александр 1993 КСО "Маяк-Ориентир" 859 - - - - 647 - - - - - 1506 11 12 Хотян Александр 1993 Лично - 736 733 - - - - - - - - 1469 12 13 Буховецкий Андрей 1992 СК "Буг" - 690 713 - - - - - - - - 1403 13 14 Криштапович Алексей 1992 Лично - 454 914 - - - - - - - - 1368 14 15 Ладыга Эдуард 1993 Лично 593 391 42 - - - - - - 230 - 1256 15 16 Спиренков Михаил 1992 Лично - 415 767 - - - - - - - - 1182 16 17 Костючик Александр 1993 СК "Буг" - 643 93 - - - - - - 446 - 1182 16 18 Лазарев Кирилл 1993 КСО "Маяк-Ориентир" 282 0 - - - - - - - 182 691 1155 18 19 Журов Сергей 1992 СК "Камволь" 560 - - 232 - - - - - 116 - 908 19 20 Панасик Александр 1992 КСО "Волк" - 447 450 - - - - - - - - 897 20 21 Макарчик Вадим 1992 Лично - - 797 - - - - - - - - 797 21 22 Андриевский Владислав 1992 СТК "Мередиан" 589 - - 160 - - - - - - - 749 22 23 Вьюнников Сергей 1992 Лично - 277 456 - - - - - - - - 733 23 24 Каржов Павел 1992 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 715 - - - 0 - 715 24 25 Макаревич Александр 1992 КСО "Волк" - 699 0 - - - - - - - - 699 25 26 Чудинов Дмитрий 1992 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 698 698 26 27 Плитко Сергей 1992 СК "Буг" - 270 427 - - - - - - - - 697 27 28 Янусевич Николай 1993 Лично - 624 - - - - - - - - - 624 28 29 Сердитов Вадим 1993 СТК "Арго" - - 383 - - - - - - 235 - 618 29 30 Делидович Антон 1993 КСО "Маяк-Ориентир" 549 - - - - 38 - - - - - 587 30 31 Алексеев Алексей 1993 Лично - - - - - - - - - 571 - 571 31 32 Кульша Илья 1995 СТК "Мередиан" - - - - - - - - - - 555 555 32 33 Лапекин Вадим СКО "Торпедо" - - - - - 536 - - - - - 536 33 34 Марков Виталий 1993 Лично - - - - - - - - - 522 - 522 34 35 Марченко Влад 1993 Лично - - - - - - - 466 - - - 466 35 36 Ежель Денис 1993 Лично - - - - - - - 440 - - - 440 36 37 Филиппов Дмитрий 1993 Лично - 436 - - - - - - - - - 436 37 38 Мамонов Денис 1992 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - 431 - 431 38 39 Бурак Александр 1992 Лично - - - - - 0 - 427 - - - 427 39 40 Скребец Михаил 1992 Лично - 426 - - - - - - - 0 - 426 40 41 Ефременко Дмитрий 1992 Лично - - - - - - - 415 - - - 415 41 42 Поух Сергей 1993 КСО "Волк" - 268 137 - - - - - - - - 405 42 43 Степура Сергей 1993 Лично - - - - 405 - - - - - - 405 42 44 Яренко Виталий 1993 СК "Буг" - 402 - - - - - - - - - 402 44 45 Ткачук Денис 1992 СК "Буг" - 400 - - - - - - - - - 400 45 46 Авдеев Валерий 1992 Лично - - - - - - - - - 394 - 394 46 47 Жигимонт Вадим 1993 Лично - - - - 361 - - - - - - 361 47 48 Скрипко Сергей 1992 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - 352 - 352 48 49 Пархац Дмитрий 1993 Лично - 274 70 - - - - - - - - 344 49 50 Астащенко Андрей 1993 Лично - - - - - - - 333 - - - 333 50 51 Седунов Виталий 1992 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - - 330 - - - 330 51 52 Толпыго Ян 1993 Лично - - - - 314 - - - - - - 314 52 53 Касай Николай 1992 Лично - 309 - - - - - - - - - 309 53 54 Подлесный Алексей 0 Лично 300 - - - - - - - - - - 300 54 55 Тарасевич Алексей 1993 Лично - 289 - - - - - - - - - 289 55 56 Титов Владислав 1993 Лично - - - - - - - 289 - - - 289 55 57 Олипа Александр 1992 Лично - 285 - - - - - - - - - 285 57 58 Комаров Максим 1993 Лично - - - - 278 - - - - - - 278 58 59 Захаренко Дмитрий 1993 Лично - - - - - - - - - 275 - 275 59 60 Уснич Алексей 1993 КСО "Березино" 0 - - 259 0 - - - - - - 259 60 61 Якусик Михаил 1992 Лично - - 256 - - - - - - - - 256 61 62 Лапекин Владислав 1993 Лично - - - - - - - - - 255 - 255 62 63 Папко Иван 1992 СКО "Витязь" - - - - - 230 - - - - - 230 63 64 Назаров Александр 1993 Лично - 229 0 - - - - - - - - 229 64 65 Карелин Алексей 1993 Лично - - - - - - - 221 - - - 221 65 66 Фёдоров Сергей 1992 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - - 220 - - - 220 66 67 Лукьян Марк 1992 Лично - - 210 - - - - - - - - 210 67 68 Демидов Алексей Лично - - - - - - - - - 209 - 209 68 69 Ященко Вячеслав 1992 Лично - - - - - - - 205 - - - 205 69 70 Мазан Александр 1993 Лично - 168 - - - - - - - - - 168 70 71 Прищепов Артём 1993 Лично - - - - - - - - - 166 - 166 71 72 Потапейко Артём 1993 СКО "Орион" 129 18 - - - - - - - - - 147 72 73 Масевич Петр 1992 СКО "Кронан" - - 143 - - - - - - - - 143 73 74 Новак Иван 1992 Лично - 112 - - - - - - - - - 112 74 75 Важник Денис 0 Лично 110 - - - - - - - - - - 110 75 76 Кортелисец Павел 1992 Лично - - 109 - - - - - - - - 109 76 77 Чуперко Фёдор 1993 Лично - - - - - - - 90 - - - 90 77 78 Мельников Илья 1992 Лично - - - - - - - - - 89 - 89 78 79 Орлов Денис 1993 Лично - - - - - - - 75 - - - 75 79 80 Тарасов Дмитрий 1993 Лично - - - - - - - 72 - - - 72 80 81 Чибисов Петр 1993 Лично - - - - - - - 58 - - - 58 81 82 Витебский Егор 1993 Лично - - - - - - - 50 - - - 50 82 83 Кушнер Павел 1993 КСО "Березино" - - - 40 0 - - - - - - 40 83 84 Плащенко Владимир 1993 Лично - - - - - - - 39 - - - 39 84 85 Викторович Виктор 1992 Лично - 30 - - - - - - - - - 30 85 86 Масюк Александр 1992 Лично - 30 - - - - - - - - - 30 85 87 Мозжаров Артём 1993 Лично - - - - - - - 6 - - - 6 87 88 Анкирский Роман 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 89 Линник Александр 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 90 Новиков Антон 0 КСО "Маяк-Ориентир" 0 - - - - - - - - - - 0 - 91 Пуренок Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 92 Филипович Виктор 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 93 Астащенко Александр 1991 Лично - - - - - 0 - - - - - 0 - 94 Иванов Кирилл 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 95 Антипорук Игорь 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 96 Вихров Влад 1992 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 97 Волков Алексей 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 98 Горейко Евгений 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 99 Драгилев Юрий 1992 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 100 Ещенко Владислав 1992 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 101 Жогаль Дмитрий 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 102 Кондратьев Виктор 1992 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 103 Кравчук Андрей 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 104 Луцевич Сергей 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 105 Мальчук Артём 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 106 Мархель Владислав 1992 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 107 Мацкевич Вячеслав 1992 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 108 Никитин Тарас 1992 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 109 Селиванов Александр 1992 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 110 Собанцев Игорь 1992 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 111 Соловьев Иван 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 112 Татаринович Артём 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 113 Усовский Сергей 1992 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 114 Хандрико Дмитрий 1992 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 115 Хвалей Вадим 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 116 Чернобай Руслан 1992 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 117 Шичко Анатолий 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 - 118 Янченко Вячеслав 1992 СКО "Витязь" - - - - - 0 - - - - - 0 - 119 Антонов Владислав 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 120 Бабешко Максим 1993 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 121 Булавский Иван 1993 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 122 Васин Александр 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - - - 0 - 123 Власюк Виталий 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 124 Генюш Павел 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 125 Казак Сергей 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 126 Кисилев Андрей 1993 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 127 Клепча Петр 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - 0 - 0 - 128 Козел Александр 1993 КСО "Волк" - - 0 - - - - - - - - 0 - 129 Колошич Влад 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 130 Колтунчик Роман 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 131 Кузьмицкий Иван 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 132 Купчик Владислав 1993 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 133 Мазуров Александр 1993 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 134 Миронюк Александр 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 135 Михайлюк Андрей 1993 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 - 136 Михаленок Андрей 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - - - 0 - 137 Мытник Радион 1993 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 138 Овчаренко Андрей 1993 КСО "Березино" - - - 0 - - - - - 0 - 0 - 139 Пагибин Павел 1993 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 140 Писарук Алексей 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 141 Псюкалов Илья 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 142 Сенчук Илья 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 143 Сенько Виктор 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 144 Стельмах Сергей 1993 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 145 Суворов Влад 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - 0 - 0 - 146 Сязанцев Денис 1993 СК "Камволь" - - - 0 - - - - - - - 0 - 147 Тарайковский Герман 1993 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 148 Цынкалов Игорь 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Стрельцов Василий 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - 1000 1000 981 1000 - - 907 988 - f 4969 1 2 Марчук Валерий 1990 КСО "БНТУ" - - 827 941 1000 642 - - 1000 947 - f 4715 2 3 Кравцов Егор 1990 СТК "Мередиан" 954 735 - 894 - - - - 1000 264 1000 f 4583 3 4 Ясюченя Сергей 1990 КСО "Белая Русь" 709 744 781 872 818 0 - - 260 705 721 3936 4 5 Лаппо Никита 1990 СК "БГУ" - 918 - 962 650 327 - - 806 590 - 3926 5 6 Благородный Евгений 1990 КСО "Березино" 769 731 - 784 811 - - - 440 - - 3535 6 7 Некипелов Алексей 1991 СКО "Орион" 982 - - 896 - - - - 886 680 - 3444 7 8 Медведев Константин 1990 СК "Камволь" 1000 1000 781 0 0 - - - - 260 - f 3041 8 9 Матусевич Владимир 1991 КСО "Маяк-Ориентир" 467 - 809 769 - - - - 295 576 - 2916 9 10 Василенко Владимир 1990 СК "Камволь" 405 319 340 222 419 230 - - 514 207 510 2188 10 11 Лихтарев Андрей 1990 СКО "Кронан" - 803 494 876 - - - - - - - 2173 11 12 Культиясов Виталий 1990 СКО "Кронан" - 746 547 728 - - - - - - - 2021 12 13 Кудрявцев Алексей 1991 КСО "Березино" 0 - - - 687 - - - 796 465 - 1948 13 14 Мицкевич Дмитрий 1990 СТК "Мередиан" 691 - - - - 200 - - 431 - 613 1935 14 15 Степанюк Андрей 1990 СК "БГУ" 0 - - 598 617 - - - 268 436 - 1919 15 16 Мигун Алексей 1990 КСО "Березино" - - - 573 - - - - - 528 792 1893 16 17 Сухомеро Сергей 1990 Лично 749 781 350 - - - - - - - - 1880 17 18 Мойсак Дмитрий 1991 СК "Буг" - 775 694 - - - - - - 211 - 1680 18 19 Григорьев Никита 1990 СК "Tri-O" Локомотив - 914 - - - 337 - 401 - - - 1652 19 20 Языков Юрий 1990 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 542 - - - 1000 - 1542 20 21 Скрипко Александр 1991 СТК "Мередиан" - 757 - - - 179 - - - 580 - 1516 21 22 Смолко Александр 1991 СК "Буг" - 728 410 - - - - - - - - 1138 22 23 Недолугин Евгений 1990 СКО "Орион" 693 - - - - - - - - - 426 1119 23 24 Васильев Андрей 1990 Лично - - - - - - - 1000 - - - f 1000 24 25 Ковалев Александр 1990 КСО "Белая Русь" - - - - 927 - - - - - - 927 25 26 Матвеев александр 1990 Лично - - - - - - - 916 - - - 916 26 27 Юргель Павел 1991 КСО "Волк" - 400 515 - - - - - - - - 915 27 28 Николайчик Дмитрий 1991 СКО "Кронан" - 396 497 - - - - - - - - 893 28 29 Овчаренко Василий 1990 КСО "Березино" - - - - 0 - - - 474 262 - 736 29 30 Карагода Аркадий 1991 КСО "БНТУ" - - - - - - - - 730 - - 730 30 31 Силюк Вадим 1990 Лично - 685 - - - - - - - - - 685 31 32 Тихомиров Евгений 1991 КСО "Белая Русь" - - - - 685 - - - - - - 685 31 33 Корогода Аркадий 1991 СК "Буг" - - 474 - - - - - - 205 - 679 33 34 Иванников Василий 1990 Лично - - - - - - - 673 - - - 673 34 35 Белоокий Роман 1990 СК "БГУ" 0 - - 281 - - - - 129 243 - 653 35 36 Прудниченко Дмитрий 1990 Лично - - - - - - - 646 - - - 646 36 37 Лейкин Виталий 1990 СК "Tri-O" Локомотив - 644 - - - - - - - - - 644 37 38 Генералов Леонид 1990 Лично - - - - - - - 621 - - - 621 38 39 Бондарук Максим 1991 Лично - 589 - - - - - - - - - 589 39 40 Выдренков Вадим 1990 Лично - - - - - - - 587 - - - 587 40 41 Серов Михаил 1990 Лично - 540 - - - - - - - - - 540 41 42 Вайтехович Максим 0 КСО "Белая Русь" 535 - - - - - - - - - - 535 42 43 Давыдик Евгений 1990 СКО "Кронан" - - 532 - - - - - - - - 532 43 44 Гайдуков Павел 1990 Лично - - - - - - - 521 - - - 521 44 45 Нагорный Павел 1991 КСО "Белая Русь" - - - - 507 - - - - - - 507 45 46 Вакар Николай 1991 Лично - - - - - - - 500 - - - 500 46 47 Головачик Юрий 1991 Лично - 490 - - - - - - - - - 490 47 48 Копылов Павел 1990 КСО "Волк" - 470 - - - - - - - - - 470 48 49 Лемешевский Александр 1991 КСО "Березино" - - - - 452 - - - - - - 452 49 50 Чертков Роман 1991 Лично - - - - 445 - - - - - - 445 50 51 Туравец Генадий 1991 Лично - - - - - - - 417 - - - 417 51 52 Мисник Родион 1991 Лично - - - - 414 - - - - - - 414 52 53 Савицкий Ян 1991 Лично - 371 - - - - - - - - - 371 53 54 Протасеня Павел 0 Лично 369 - - - - - - - - - - 369 54 55 Лысенко Александр 1990 СК "БГУ" - - - - - - - - - 365 - 365 55 56 Протасеня Антон 1991 Лично - 361 - - - - - - - - - 361 56 57 Шахурин Евгений 1991 Лично - - - - - - - 353 - - - 353 57 58 Пац Валерий 1990 Лично - - 345 - - - - - - - - 345 58 59 Колонтай Виталий 1990 Лично - - - - 337 - - - - - - 337 59 60 Синкевич Кирилл Лично - - - - - - - 335 - - - 335 60 61 Бондарь Данила 1991 Лично - - - - - - - 330 - - - 330 61 62 Будько Дмитрий 1990 Лично - 296 - - - - - - - - - 296 62 63 Рудаков Александр 1991 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - 292 - 292 63 64 Самусик Михаил 1991 Лично - 277 - - - - - - - - - 277 64 65 Ковген Константин 1991 СК "Буг" - 266 - - - - - - - - - 266 65 66 Ярмак Сергей 1991 Лично - 263 - - - - - - - - - 263 66 67 Матусевич Вадим 1991 Лично - - - - - 252 - - - - - 252 67 68 Иосько Александр 1990 КСО "Волк" - 232 - - - - - - - - - 232 68 69 Романовский Артём 1991 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - 4 - 211 - - - 215 69 70 Бурый Александр 1991 Лично - - 212 - - - - - - - - 212 70 71 Персяслов Константин 1991 КСО "Волк" - - 206 - - - - - - - - 206 71 72 Сасковец Николай 1990 КСО "Березино" - - - - 199 - - - - - - 199 72 73 Горностай Алексей 1990 Лично - - 190 - - - - - - - - 190 73 74 Климович Александр 1992 КСО "Белая Русь" - - - - - - - - 187 - - 187 74 75 Степанюк Глеб 1991 Лично - 166 - - - - - - - - - 166 75 76 Марченко Андрей 1991 Лично - - - - - - - - - 155 - 155 76 77 Титов Евгений 1991 Лично - - - - - - - 153 - - - 153 77 78 Романов Роман 1990 КСО "БНТУ" - - - - - - - - - 138 - 138 78 79 Матрошук Александр 1991 Лично - 119 - - - - - - - - - 119 79 80 Изофатов Дмитрий 1991 Лично - - - - - - - 116 - - - 116 80 81 Яриневич Олег 1991 СК "Буг" - 108 - - - - - - - - - 108 81 82 Горбачевский Максим КСО "Волк" - 96 - - - - - - - - - 96 82 83 Василевич Дмитрий 1990 СК "БГПУ" - - - - - - - - 89 - - 89 83 84 Лишко Иван 1990 Лично - - 82 - - - - - - - - 82 84 85 Марфин Арсений 1991 СК "Буг" - 0 78 - - - - - - - - 78 85 86 Гаев Артём 1991 Лично - - - - - - - - - 74 - 74 86 87 Хальцев Михаил 1990 Лично - - - - - - - - - 23 - 23 87 88 Антипорук Дмитрий 1990 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 89 Будник Александр 1990 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 90 Крашевский Владимир 1990 СКО "Орион" - - - 0 - - - - - - - 0 - 91 Семещенко Олег 1990 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 92 Стасевич Игорь 1990 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 93 Чубанов Евгений 1990 КСО "Белая Русь" - - - - 0 - - - - - - 0 - 94 Волков Михаил 1991 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 95 Голубев Дмитрий 1991 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 96 Дворников Алексей 1991 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 97 Ерохин Дмитрий 1991 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 - 98 Желдак Иван 1991 СК "Камволь" 0 0 0 - - - - - - - - 0 - 99 Живодров Михаил 1991 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 100 Клестов Максим 1991 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - - 0 - - - 0 - 101 Ковалевич Дмитрий 1991 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 102 Конофальский Захар 1991 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 103 Круталевич Сергей 1991 КСО "Березино" 0 - - 0 - - - - - - - 0 - 104 Макаревич Валентин 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 105 Миклуш Павел 1991 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 - 106 Мозырчук Денис 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 107 Романюк Дмитрий 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 108 Рубель Андрей 1991 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 109 Слайковский Евгений 1991 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 110 Чубаров Александр 1991 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 111 Овчаренко Андрей 1993 КСО "Березино" - - - - - - - - 0 - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Михалкин Дмитрий 1980 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 986 - - 1100 1000 1000 - 1000 f 5086 1 2 Рыжков Сергей 1986 КСО "БНТУ" 932 1000 - 1000 987 - - 954 656 - 981 f 4922 2 3 Солодкин Сергей 1984 СК "БГУ" 905 953 - 924 - 1000 1015 752 576 - - f 4797 3 4 Белянко Илья 1985 СК "БГУ" 1000 - - 819 - 866 839 823 946 - - f 4474 4 5 Крюков Дмитрий 1988 КСО "БНТУ" - 922 - 882 - 883 - - 881 - 606 4174 5 6 Марчук Илья 1987 КСО "БНТУ" 794 806 - 584 907 - - - 587 - 792 3886 6 7 Маковский Владимир 1985 СК "БГУ" 691 775 - 758 810 723 202 - - - - 3757 7 8 Хомич Игорь 1985 КСО "Маяк-Ориентир" 662 810 - 584 820 - 544 - 0 - 800 3676 8 9 Лабчэўскі Аляксей 1982 КСО "БНТУ" 625 - - 676 899 741 - 656 - - - 3597 9 10 Новак Дмитрий 1986 КСО "Белая Русь" 816 889 - - - - - - 973 - 813 3491 10 11 Саванович Виталий 1978 КСО "Маяк-Ориентир" 831 851 - 632 815 - - - 305 - - 3434 11 12 Злобин Денис 1982 СТК "Мэта" - - - 801 - 803 886 - - - 921 3411 12 13 Стрельцов Максим 1983 КСО "БНТУ" - 931 - - 1000 - - - 689 - 764 f 3384 13 14 Шахметов Константин 1986 КСО "БНТУ" 560 619 - 608 738 667 568 439 - - - 3200 14 15 Сахончик Александр 1988 КСО "Березино" 772 0 - - 783 - 666 - 387 - 536 3144 15 16 Дедовец Евгений 1989 КСО "Белая Русь" 0 922 - 815 - - - - 657 - 658 3052 16 17 Кухто Пётр 1981 СК "БГУ" 590 - - 517 729 281 678 486 410 - - 3000 17 18 Миронов Дмитрий 1980 СК "Камволь" - - - 854 - - 955 - 951 - - 2760 18 19 Шамшур Дмитрий 1985 СКО "Орион" - - - - - - 997 - 806 - 822 2625 19 20 Крапивко Дмитрий 1983 СКО "Кронан" 850 906 - 837 - - - - - - - 2593 20 21 Беспалов Роман 1978 КСО "Белая Русь" - - - - - 937 - 745 - - 905 2587 21 22 Веремейчик Антон 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 550 591 - 336 659 290 - - - - 394 2530 22 23 Писарчик Сергей 1980 СК "БГУ" 847 - - 746 887 - - - - - - 2480 23 24 Федоришкин Александр 1988 КСО "Азимут-Спартак" 532 - - 699 - 587 - - - - 586 2404 24 25 Дедовец Андрей 1988 КСО "Белая Русь" 867 700 - 756 - - - - - - - 2323 25 26 Мемелов Алексей 1988 СК "БГУ" - - - 670 652 - 266 584 - - - 2172 26 27 Пожитков Михаил 1986 КСО "Березино" 630 - - 409 807 - - - 310 - - 2156 27 28 Давидович Дмитрий 1981 СК "БГУ" - - - - - 420 0 478 726 - 531 2155 28 29 Ходан Александр 1988 СКО "Немига-Норд" 608 - - 467 - - - - 487 - 592 2154 29 30 Громов Алексей 1988 СК "БГУ" - 681 - 600 - - 338 506 - - - 2125 30 31 Алексеёнок Алексей 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 670 548 - 870 2088 31 32 Астровлянчик Сергей 1985 КСО "Березино" 624 734 - - - - - - 691 - - 2049 32 33 Мулярчик Константин 1986 СК "БГУ" 516 574 - 539 402 - - - - - - 2031 33 34 Яковлев Андрей 1981 СК "БГУ" 691 - - 419 485 185 - 219 59 - - 1999 34 35 Шинкевич Алексей 1988 КСО "БНТУ" 643 - - 670 617 - - - - - - 1930 35 36 Юрок Антон 1987 СК "БГУ" 473 609 - 0 593 - - - 247 - - 1922 36 37 Монич Денис 1989 КСО "БНТУ" - 857 - - 993 - 0 - - - - 1850 37 38 Пенкрат Виталий 1984 КСО "Березино" 730 788 - 330 0 - 0 - - - - 1848 38 39 Федоришкин Вячеслав 1983 СК "БГУ" 304 407 - 418 - 247 - 228 405 - 297 1831 39 40 Журавлёв Вячеслав 1976 СКО "Немига-Норд" - - - 865 - - - - 873 - - 1738 40 41 Медведев Константин 1990 СК "Камволь" - - - - - 473 - 610 0 - 650 1733 41 42 Ветошкин Дмитрий 1985 КСО "БНТУ" - - - - - 670 293 - - - 739 1702 42 43 Рогалевич Сергей 1983 СКО "Немига-Норд" 537 - - 143 - 183 - - 294 - 538 1695 43 44 Прытков Валерий 1975 ТК "Пилигрим" 442 - - 183 442 - - - 255 - 296 1618 44 45 Заяц Виктор 1986 КСО "БНТУ" - - - 564 477 - - - - - 466 1507 45 46 Мелешко Евгений 1984 СК "БГУ" 757 - - 738 0 - - - - - - 1495 46 47 Гудимчик Алексей 1988 КСО "БНТУ" 691 717 - - - - - - - - - 1408 47 48 Балабанов Петр 1978 СК "Камволь" - - - 608 - - 762 - - - - 1370 48 49 Холод Павел 1976 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 469 735 - - - 117 - - 1321 49 50 Чёрный Виталий 1986 СТК "Арго" - - - 719 - - - 601 - - - 1320 50 51 Кузнецов Владимир 1970 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 98 469 - - - 380 - 342 1289 51 52 Афанасьев Иван 1979 КСО "Маяк-Ориентир" 700 - - 552 - - - - - - - 1252 52 53 Маркулевич Александр 1988 КСО "Белая Русь" 419 - - 322 444 - - - - - - 1185 53 54 Дудик Владимир 1983 СК "БГПУ" 651 - - - - - - - - - 334 985 54 55 Киселёв Иван 0 СК "БГУ" 423 476 - - - - - - 79 - - 978 55 56 Новосад Павел 1984 Лично - 944 - - - - - - - - - 944 56 57 Языков Юрий 1990 Лично - - - - - - 874 - - - - 874 57 58 Ванькевич Дмитрий 1973 КСО "Березино" 433 - - - - - - - 434 - - 867 58 59 Войцехович Руслан 1986 СК "БГУ" 521 - - - - 333 - - - - - 854 59 60 Лычков Игорь 1983 КСО "БНТУ" 513 - - - - - - - 340 - - 853 60 61 Сушинский Андрей 1984 КСО "Березино" 498 - - - - - - - 349 - - 847 61 62 Балабанов Павел 1983 СК "Камволь" - - - - - - 836 - - - - 836 62 63 Моюрников Александр 1987 ТК "Пилигрим" 415 - - 382 - - - - - - - 797 63 64 Тамбасов Юрий 1989 СТК "Арго" - - - 795 - - - - - - - 795 64 65 Прохоренко Дмитрий 1985 КСО "БНТУ" 373 - - 409 - - - - - - - 782 65 66 Савастюк Игорь 1979 Лично 305 352 - 107 - - - - - - - 764 66 67 Василенок Владимир 1965 СКО "Орион" - - - - - 746 - - - - - 746 67 68 Платонов Дмитрий 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 238 - 498 - - - 736 68 69 Милошевич Вячеслав 1990 СТК "Мэта" - - - - - - 721 - - - - 721 69 70 Харченко Александр 1984 Лично - - - - - - - - - - 721 721 69 71 Спасовский Игорь 1983 Лично - 712 - - - - - - - - - 712 71 72 Томашев Алексей 1981 Лично - - - - - - 345 - - - 345 690 72 73 Гракович Дмитрий 1987 СК "Камволь" 494 - - - - - - 155 30 - 0 679 73 74 Бондарович Андрей 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 303 0 - 356 - - - - - - - 659 74 75 Цвирко Максим 1987 СК "БГУ" 378 - - - 272 - - - - - - 650 75 76 Лемачко Андрей 1985 СТК "Арго" - 645 - - - - - - - - - 645 76 77 Оришко Александр 1983 Лично - 645 - - - - - - - - - 645 76 78 Майоров Виталий 1981 Лично - - - - - - - - 637 - - 637 78 79 Архипов Илья 0 Лично 628 - - - - - - - - - - 628 79 80 Стасевич Александр 1987 КСО "Белая Русь" - - - - 622 - - - - - - 622 80 81 Петрочук Дмитрий 1980 Лично - 621 - - - - - - - - - 621 81 82 Макеенко Михаил 1989 СТК "Арго" - - - 614 - - - - - - - 614 82 83 Диденко Антон 1974 КСО "Белая Русь" - - - - 605 - - - - - - 605 83 84 Наскалов Михаил 0 КСО "БНТУ" 602 - - - - - - - - - - 602 84 85 Лаппо Никита 0 СК "БГУ" 591 - - - - - - - - - - 591 85 86 Карконников Вадим 1985 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 586 586 86 87 Поведайко Виталий 1987 СКО "Кронан" 0 469 - - - - - - - - 110 579 87 88 Васькович Павел 1987 КСО "Азимут-Спартак" - - - 577 - - - - - - - 577 88 89 Мурашко Андрей 1968 СКО "Орион" - - - - - - 571 - - - - 571 89 90 Шлойдо Алексей 1978 Лично - - - - 566 - - - - - - 566 90 91 Волынец Ярослав 1989 Лично - 565 - - - - - - - - - 565 91 92 Мальченков Алексей Лично - - - - - - - 556 - - - 556 92 93 Василенко Алексей 1986 КСО "БНТУ" 328 - - - - - - - 219 - - 547 93 94 Кишкурно Евгений 1987 КСО "Белая Русь" - - - - 546 - - - - - - 546 94 95 Буковец Артём 1978 СК "Tri-O" Локомотив - 531 - - - - - - - - - 531 95 96 Магер Андрей 1986 Лично - 530 - - - - - - - - - 530 96 97 Дубинин Михаил 1977 СК "Камволь" - - - - - - - - - - 511 511 97 98 Кушнир Андрей 1981 СТК "Мэта" - - - - - - 497 - - - - 497 98 99 Касач Вячеслав 0 СК "Камволь" 491 - - - - - - - - - - 491 99 100 Авдеев Валерий 1992 СКО "Торпедо" - - - - - - 484 - - - - 484 100 101 Шилак Алексей 1977 СКО "Орион" - - - - - - - - - - 483 483 101 102 Стрельцов Василий 1990 Лично - - - - - - - - - - 477 477 102 103 Яблонский Александр 1988 СТК "Арго" - 476 - - - - - - - - - 476 103 104 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - - - - - - 474 - - - - 474 104 105 Минчуков Александр 1973 СК "Камволь" - - - - - 472 - - - - - 472 105 106 Соколов Артём 0 СТК "Мередиан" 471 - - - - - - - - - - 471 106 107 Черкасов Артём 1987 Лично - 454 - - - - - - - - - 454 107 108 Яцыно Павел 1982 Лично - - - - - - - 448 - - - 448 108 109 Горбачев Николай 1989 СТК "Мэта" - - - - - - - - - - 445 445 109 110 Громыко Иван 1989 КСО "Белая Русь" - - - - 430 - - - - - - 430 110 111 Бендик Иван 1967 СК "Днепр" - - - - - - 422 - - - - 422 111 112 Вакульчик Алексей 1988 СК "БГУ" - 422 - - - - - - - - - 422 111 113 Кусков Павел 1978 КСО "Белая Русь" - - - - 421 - - - - - - 421 113 114 Фираго Дмитрий 1988 СК "БГУ" 409 - - - - - - - 0 - - 409 114 115 Васеха Алексей 1985 Лично - - - - - - - 397 - - - 397 115 116 Ивасечко Алексей 0 СК "БГУ" 397 - - - - - - - - - - 397 115 117 Панасюк Дмитрий 0 СК "БГУ" 393 - - - - - - - - - - 393 117 118 Плющевский Павел 1989 КСО "Волк" - 384 - - - - - - - - - 384 118 119 Кудрявцев Алексей 1991 КСО "Березино" - - - 382 - - - - - - - 382 119 120 Мелешко Андрей 1955 СК "БГУ" - - - - - - 376 - - - - 376 120 121 Соболевский Денис 1989 СК "БГПУ" - - - - 348 - - - - - - 348 121 122 Лапекин Максим 1972 СКО "Торпедо" - - - - - 341 - - - - - 341 122 123 Лундышев Денис Лично - 337 - - - - - - - - - 337 123 124 Богданович Дмитрий 1989 СК "БГУ" 130 - - 201 - - - - - - - 331 124 125 Сташкевич Александр 1987 СКО "Кронан" - 331 - - - - - - - - - 331 124 126 Трасковский Дмитрий 0 СК "Камволь" 326 - - - - - - - - - - 326 126 127 Кудынюк Валерий 1989 Лично - 310 - - - - - - - - - 310 127 128 Самосевич Александр 1984 Лично - 306 - - - - - - - - - 306 128 129 Скрипко Александр 1990 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - - 296 - - - - 296 129 130 Тумаш Валерий 1983 Лично - 296 - - - - - - - - - 296 129 131 Бажанский Виталий 0 КСО "БНТУ" 289 - - - - - - - - - - 289 131 132 Мартысюк Виталий 1989 СК "БрГУ" - 289 - - - - - - - - - 289 131 133 Сосновский Сергей 0 КСО "БНТУ" 256 - - - - - - - - - - 256 133 134 Дженжера Евгений 1987 Лично - - - - 251 - - - - - - 251 134 135 Чехлов Артур 0 КСО "Маяк-Ориентир" 251 - - - - - - - - - - 251 134 136 Пучек Антон 1989 Лично - 236 - - - - - - - - - 236 136 137 Титович Егор 1981 Лично - - - - - - - - - - 233 233 137 138 Грузд Александр 1985 СК "БГУ" 0 - - - - - - 0 223 - - 223 138 139 Пашута Александр 1986 СТК "Арго" - - - 204 - - - - - - - 204 139 140 Лукьянов Антон 1986 Лично - 201 - - - - - - - - - 201 140 141 Андрющенко Михаил 1989 СК "БГУ" 189 - - 0 - - - - - - - 189 141 142 Матусевич Виталий 1969 КО "Трактор" 0 - - - - - - - 179 - - 179 142 143 Докучаев Илья 1986 СК "БГУ" 152 - - - - - - - - - 0 152 143 144 Олесиюк Борис 1979 Лично - - - - - - - - 144 - - 144 144 145 Голышев Павел 1986 Лично - - - - 141 - - - - - - 141 145 146 Медбайло Антон 1981 Лично - 137 - - - - - - - - - 137 146 147 Ковалевич Аркадий 1987 Лично - 119 - - - - - - - - - 119 147 148 Жабенко Андрей 1987 СК "БГПУ" - - - 0 0 - - - 86 - 0 86 148 149 Никепелов Алексей 1991 СКО "Орион" - - - - - 74 - - - - - 74 149 150 Бондарович Дмитрий 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 57 - - - - - 57 150 151 Чурай Виталий 1989 СК "БГУ" 6 - - - - - - - 0 - - 6 151 152 Акушевич Виктор 1985 Лично - - - 0 - - - - - - - 0 - 153 Апанасевич Сергей 1986 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - - 0 0 - 154 Бандарович Дмитрий 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 0 - - 0 - - - - 0 - 155 Василевич Дмитрий 1988 СК "БГПУ" - - - - 0 - - - - - 0 0 - 156 Веренич Евгений 1986 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 157 Воронов Сергей 1972 КСО "Динамо" - - - 0 - - - - - - - 0 - 158 Калистратов Илья 1986 СК "БрГУ" - 0 - - - - - - - - - 0 - 159 Касперович Александр 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 160 Киселёв Владимир 1975 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - - 0 - 161 Ковальчук Степан 1987 СК "БрГУ" - 0 - - - - - - - - - 0 - 162 Котляренко Максим 1987 СК "БрГУ" - 0 - - - - - - - - - 0 - 163 Кохановский Андрей 1972 КО "Трактор" - - - - - - - - 0 - - 0 - 164 Кручина Антон 1984 СК "Камволь" - - - - - - - - 0 - - 0 - 165 Кузнецов Андрей 1987 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 166 Лобов Сергей 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 167 Пекун Игорь 1987 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 168 Салин Андрей 0 СТК "Арго" 0 - - - - - - - - - - 0 - 169 Севастюк Игорь 1979 Лично - - - - - - - - 0 - - 0 - 170 Селюк Алексей 1987 СК "БрГУ" - 0 - - - - - - - - - 0 - 171 Сидоревич Александр 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 172 Сорока Александр 1977 КСО "Березино" - - - - - - - - 0 - - 0 - 173 Терещенко Павел 1979 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 0 - - 0 - 174 Тихонович Андрей 1984 КСО "Березино" - - - - - - - - 0 - - 0 - 175 Широкий В.В. 1972 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 176 Щербаков Дмитрий 1987 СК "Камволь" - - - - - 0 - - - - - 0 - 177 Якута Роман 1988 СК "Tri-O" Локомотив - 0 - - - - - - - - - 0 - 178 Артюшевский Сергей 1985 Лично - - - - - - - - - - 0 0 - 179 Кастромин Олег 1984 СК "Камволь" - - - - - - - - - - 0 0 - 180 Ковалевский Сергей 1988 СК "БГПУ" - - - - - - - - - - 0 0 - 181 Королев Александр ТК "Пилигрим" - - - - - - - - - - 0 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М40 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Денисов Валерий 1963 КСО "Белая Русь" 986 - - 939 - 880 - 1000 - - 1000 f 4805 1 2 Мурашко Андрей 1968 СКО "Орион" 1000 - - - - 952 - 688 854 - 973 f 4467 2 3 Триденский Геннадий 1955 СК "Пеленг-Вымпел" 658 - - - 1000 849 - 630 605 - 607 f 3744 3 4 Морозов Андрей 1964 КСО "Белая Русь" - - - 1000 - 974 - 911 - - 507 f 3392 4 5 Соболев Олег 1967 Лично - - - - - - - 707 1000 - 583 f 2290 5 6 Звонцов Игорь 1962 КСО "Динамо" - - - - - 881 - 896 - - - 1777 6 7 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 863 289 - - - - 561 1713 7 8 Изотов Геннадий 1962 КО "Трактор" 340 - - 476 - 492 - - - - 179 1487 8 9 Мороз Иван 1955 КО "Камертон" - - - - 515 161 - - 0 - 455 1131 9 10 Ародь Эдвард 1961 СКО "Кронан" - 1000 - - - - - - - - - f 1000 10 11 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - - - - - 1000 - - - - - f 1000 10 12 Брок Александр 1967 КСО "Белая Русь" - - - - 989 - - - - - - 989 12 13 Макаревич Иосиф 1960 КО "Камертон" - - - - 560 - - - 98 - 300 958 13 14 Павлючук Олег 1965 СК "Буг" - 861 - - - - - - - - - 861 14 15 Малахов Игорь 1965 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - - - 818 818 15 16 Луговцов Алексей 1962 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 768 - - - - - 768 16 17 Горбач Ю.Ю. 1960 Лично - 659 - - - - - - - - - 659 17 18 Алексеёнок Алексей 1965 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 649 - - - 649 18 19 Шангин Владимир 1962 Лично - - - - - - - 192 393 - 19 604 19 20 Бучилко Юрий 1967 КСО "Волк" - 561 - - - - - - - - - 561 20 21 Чёрный Павел 1964 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 537 - - - - - 537 21 22 Дмитроченко Егор 1964 ТК "Пилигрим" - - - - - - - - 339 - 193 532 22 23 Павленко А.А. 1960 Лично - 509 - - - - - - - - - 509 23 24 Petraitis Rolandas 1965 Лично 0 - - - - - - - - - 492 492 24 25 Кривов Юрий 1963 Лично - - - - 477 - - - - - - 477 25 26 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 366 - - - - 0 366 26 27 Зусманов Сергей 1961 КСО "Белая Русь" - - - - 311 - - - - - - 311 27 28 Горчаков Михаил Лично - - - - - - - 293 - - - 293 28 29 Мельников Валерий 1959 Лично - - - - - - - 272 - - - 272 29 30 Бендик Иван 1967 СК "Днепр" - - - - - 269 - - - - - 269 30 31 Курлович Владимир 1962 КСО "Волк" - 192 - - - - - - - - - 192 31 32 Кутузов Сергей 1965 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 104 - - - - - 104 32 33 Изгоронин Михаил Лично - - - - - - - 20 - - - 20 33 34 Парфенов Сергей 1956 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 0 - - - - - 0 - 35 Горчанюк Федор 1968 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Важник Александр 1958 СК "Стандарт" 889 735 - 1000 1000 477 - 917 681 - 495 f 4541 1 2 Алексеев Юрий 1958 КСО "БНТУ" 704 852 - 992 597 - - 1000 383 - 330 f 4145 2 3 Канарский Валерий 1957 СКО "Орион" 1000 - - - 0 1000 - - 1000 - 1000 f 4000 3 4 Трапезников Николай 1955 СК "Пеленг-Вымпел" 619 - - 0 786 625 - - 820 - 684 3534 4 5 Жуковский Владимир 1955 СК "Стандарт" 427 614 - 580 565 325 - 752 407 - 232 2938 5 6 Раков Николай 1955 СТК "Арго" - 943 - - - 796 - 858 - - - 2597 6 7 Медведев Михаил 1958 КО "Трактор" 794 - - 964 - 350 - - - - - 2108 7 8 Мелешко Андрей 1955 СК "БГУ" 902 1000 - - - - - - - - - f 1902 8 9 Наталевич Вячеслав 1956 СКО "Витязь" - - - - - 851 - 887 - - - 1738 9 10 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" 674 - - - - - - - 815 - - 1489 10 11 Васневский Сергей 1956 КСО "Динамо" - - - - - 533 - 952 - - - 1485 11 12 Пунько Пётр 1956 СК "Камволь" 809 - - - - - - - 544 - - 1353 12 13 Зайцев Владимир 1958 СК "Пеленг-Вымпел" 388 - - - 373 - - - 252 - 150 1163 13 14 Шелкуненко Алексей 1957 КАСА "Заслаўе" - - - - - 580 - - - - 571 1151 14 15 Туркин Владимир 1957 КО "Трактор" - - - - - 556 - - - - 357 913 15 16 Чехлов Виктор 1958 СКО "Немига-Норд" 875 - - 0 - - - - - - - 875 16 17 Языков Леонид 1956 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 750 - - - - - 750 17 18 Сенченко Григорий 1958 КСО "БНТУ" - 726 - - - - - - - - - 726 18 19 Воронов Юрий Лично - - - - - - - 719 - - - 719 19 20 Санников Сергей 1955 КАСА "Заслаўе" - 378 - - 267 - - - - - - 645 20 21 Новолаев Сергей 1957 КСО "БНТУ" - 610 - - - - - - - - - 610 21 22 Марченко Викентий 1956 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - 578 - - - - - 578 22 23 Поляк Александр 1955 КСО "БНТУ" - 575 - - - - - - - - - 575 23 24 Мороз Иван 0 КО "Камертон" 549 - - - - - - - - - - 549 24 25 Григоревич Иван 1955 СК "БГПУ" - - - - 270 - - - - - - 270 25 26 Цуба Александр 1956 СК "Камволь" - - - - - - - - - - 0 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М55 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Нехай Геннадий 1949 СК "Стандарт" 811 - - 627 1000 188 - 809 - - 111 f 3435 1 2 Титович Евгений 1948 КО "Трактор" 1000 - - - - - - - 1000 - 1000 f 3000 2 3 Бульбенов Владимир 1951 КО "Трактор" 558 - - 547 - 1000 - - 411 - 465 f 2981 3 4 Буковец Анатолий 1950 СК "Tri-O" Локомотив - 1000 - - - 936 - 1000 - - - f 2936 4 5 Роговский Виталий 1953 ОК "Пралеска" 611 675 - 1000 - - - - 273 - - f 2559 5 6 Маковский Анатолий 1950 КСО "Маяк-Ориентир" 965 - - 0 - - - - 607 - 0 1572 6 7 Ковальчук Виктор 1947 СК "Стандарт" 530 - - 0 338 - - - - - 450 1318 7 8 Геращенко Владимир 1951 КО "Трактор" - - - - - 403 - - 755 - - 1158 8 9 Черемисинов Дмитрий 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - 702 - - - - - 276 978 9 10 Зверинцев Иван 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - 825 - - - - - - 825 10 11 Красильников Виктор 1948 СК "БГУ" - - - - 759 - - - - - - 759 11 12 Кондратьев Владимир 1938 КСО "Белая Русь" - 250 - - 474 - - - - - 10 734 12 13 Мосин Павел 1951 КО "Трактор" 0 - - - - - - - 430 - 292 722 13 14 Лабчевский Игорь 1941 КСО "БНТУ" 0 - - 668 - - - - - - - 668 14 15 Мясников Сергей Лично - - - - - - - 479 - - - 479 15 16 Соловьев Николай 1947 КСО "Белая Русь" - - - - 454 - - - - - - 454 16 17 Гурьев Николай 1946 КО "Камертон" - - - - - - - - - - 230 230 17 18 Чумаков Иван 1946 СКО "Витязь" 0 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Можар Виктория 1996 СК "Камволь" 1000 137 0 1000 1000 - - - - 243 1000 f 4243 1 2 Холод Татьяна 1996 КСО "Маяк-Ориентир" - 0 - 532 523 830 - - 1000 708 1000 f 4070 2 3 Красовская Евгения 1996 СКО "Орион" 624 - - 919 0 - - - 621 - - 2164 3 4 Абрамович Анастасия 1996 КСО "Белая Русь" - - - 0 664 - - 674 479 - - 1817 4 5 Гивойно Мария 1997 СК "Буг" - 789 - - - - - - - 514 - 1303 5 6 Прокопчук Наталья 1997 СК "Буг" - 507 0 - - - - - - 557 - 1064 6 7 Иванова Марина 1996 Лично - - - - - - - - - 1000 - f 1000 7 8 Илькевич Анастасия 1996 СКО "Кронан" - 0 1000 - - - - - - - - f 1000 7 9 Пахомова Виктория 1996 СТК "Мередиан" 0 - - 0 - 1000 - - - - - f 1000 7 10 Мальченкова Анастасия 1997 Лично - - - - - - - 1000 - - - f 1000 7 11 Скрыпник Ольга 1997 СКО "Кронан" - 1000 0 - - - - - - - - f 1000 7 12 Щепко Маргарита 1996 Лично - - - - - - - 976 - - - 976 12 13 Тарасова Юлия 1996 Лично - - - - - - - - - 880 - 880 13 14 Рябчикова Анна Лично - - - - - - - - - 764 - 764 14 15 Сермяжко Анастасия 1997 КСО "Березино" - - - - - - - - 0 745 - 745 15 16 Гунина Полина 1996 Лично - - - - - - - - - 703 - 703 16 17 Галущак Варвара 1996 СТК "Мередиан" - 664 - 0 0 - - - - - 0 664 17 18 Львова Алина 1997 Лично - - - - - - - - - 659 - 659 18 19 Капчан Кристина 1996 СТК "Мередиан" - - - 0 - 634 - - - - - 634 19 20 Уласовец Елена 1997 Лично - 601 - - - - - - - - - 601 20 21 Яковлева Анна 1997 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 582 - - - - - 582 21 22 Врублевская Юлия 1996 СКО "Кронан" - 0 480 - - - - - - - - 480 22 23 Бобкова Алина 1997 Лично - - - - - - - - - 480 - 480 22 24 Циновкина Мария 1996 Лично - - - - - - - 467 - - - 467 24 25 Кулик Татьяна 1996 СКО "Немига-Норд" - 0 332 - - - - - - - - 332 25 26 Коноплянникова Татьяна 1996 Лично - - - - - - - - - 215 - 215 26 27 Каминская Надежда 1996 КСО "Березино" - - - 0 0 - - - 0 193 - 193 27 28 Щетько Анастасия 1997 Лично - - - - - - - - - 130 - 130 28 29 Малинина Татьяна 1996 СК "Буг" - 0 0 - - - - - - 109 - 109 29 30 Цыганкова Эллина Лично - - - - - - - - - 79 - 79 30 31 Гилеп Карина 1997 СК "Камволь" 0 69 - - - - - - - - - 69 31 32 Шинкевич Юлия 1997 СТК "Мередиан" - - - 34 0 - - - - - - 34 32 33 Георгиева Екатерина 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 34 Жигалковская Татьяна 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - - - 0 - 35 Могучая Анна 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 36 Полевик Виктория 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - - - 0 - 37 Реентович Инна 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 38 Рябцева Александра 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 39 Сингаевская Мария 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 40 Атрашкевич Анна 1996 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 41 Ермаченок Анастасия 1996 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 42 Изосимова Илона 1996 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - 0 - 0 - 43 Ковалева Алена 1996 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 44 Ковшик Светлана 1996 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - - 0 - 45 Кузьменчонок Яна 1996 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 46 Купреева Екатерина 1996 КСО "Березино" - - - 0 - - - - 0 0 - 0 - 47 Латковская Виктория 1996 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 48 Плиско Светлана 1996 КСО "Белая Русь" - - - 0 - - - - - - - 0 - 49 Покало Лиза 1996 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 50 Попитич Татьяна 1996 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 51 Прокопюк Дарья 1996 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 52 Рудковская Алена 1996 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 - 53 Трапенок Татьяна 1996 КСО "Березино" - - - 0 0 - - - - - - 0 - 54 Юзюк Виктория 1996 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 55 Юревич Александра 1996 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - 0 - 0 - 56 Вовк Виктория 1997 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 57 Зайко Кристина 1997 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - - 0 - - - 0 - 58 Корень Екатерина 1997 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 59 Купчик Ольга 1997 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 60 Немирко Валерия 1997 СК "Камволь" 0 0 - - - - - - - - - 0 - 61 Ольховик Анастасия 1997 КСО "Волк" - 0 0 - - - - - - - - 0 - 62 Полуфакина Ольга 1997 Лично - 0 0 - - - - - - - - 0 - 63 Рудковская Татьяна 1997 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 - 64 Севостьянова Виктория 1997 КСО "Волк" - 0 0 - - - - - - - - 0 - 65 Шкуринская Александра 1997 КСО "Березино" - - - 0 0 - - - - - - 0 - 66 Васина Анастасия 1998 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - - - 0 - 67 Войтехович Ксения 1998 СКО "Орион" - - - 0 - - - - - - - 0 - 68 Исмагилова Марина 1998 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 - 69 Ляховская Анастасия 1998 КСО "Волк" - 0 0 - - - - - - - - 0 - 70 Марченко Валерия 1998 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 71 Рохина Анастасия 2000 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 72 Володкевич Ксения Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Черник Глафира 1995 СКО "Орион" 549 - 761 - 1000 1000 - - - 1000 746 f 4507 1 2 Атаманович Анастасия 1994 СТК "Арго" 1000 1000 - 1000 - - - - - - 1000 f 4000 2 3 Вараниковская Екатерина 1995 СТК "Мередиан" 318 522 - 260 - 348 - - 1000 - 729 f 2917 3 4 Андреева Евгения 1994 СКО "Кронан" - 543 1000 - - 935 - - - - - f 2478 4 5 Можар Екатерина 1994 СК "Камволь" 839 384 505 226 0 - - - 104 0 - 2058 5 6 Деканова Александра 1995 СКО "Витязь" 143 0 510 - - - - 1000 - 94 - f 1747 6 7 Вовк Яна 1995 СК "Буг" - 182 856 - - - - - - 260 - 1298 7 8 Шавель Мария 1994 СК "Буг" - 244 799 - - - - - - - - 1043 8 9 Арлакович Полина 1994 Лично - - - - - 0 - - - 437 562 999 9 10 Сафроненко Мария 1995 Лично - - - - - - - 951 - - - 951 10 11 Расевич Елена 1995 СКО "Орион" 0 0 - - - - - - 460 - 461 921 11 12 Жигалковская Елена 1995 СКО "Орион" 0 - - 849 - - - - - - - 849 12 13 Баран Анастасия 1994 Лично - - - - - - - 764 - - - 764 13 14 Яровая Анастасия 1994 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 205 - - - 553 - 758 14 15 Шашок Анастасия 1994 Лично 667 0 - - - - - - - - - 667 15 16 Кулик Анна 1994 СК "Буг" - 91 572 - - - - - - - - 663 16 17 Трухачева Раиса 1994 Лично - - - - - - - - - 600 - 600 17 18 Дудко Алина 1994 СК "Буг" - 0 37 - - - - - - 543 - 580 18 19 Гринек Яна 1995 СКО "Орион" 0 130 - - - - - - 119 - 323 572 19 20 Смирнова Марина 1994 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 539 - - - 0 - 539 20 21 Кравцевич Надежда 1995 СКО "Кронан" - 0 503 - - - - - - - - 503 21 22 Сливкина Ксения 1995 Лично - - 467 - - - - - - - - 467 22 23 Гурская Елена 1995 Лично - - - - - - - - - 461 - 461 23 24 Зайцева Надежда 1995 Лично - - - - - - - 453 - - - 453 24 25 Новицкая Мария 1994 КСО "Белая Русь" 0 - - 0 301 - - - 146 0 - 447 25 26 Михневич Анастасия 1994 КСО "Волк" - - 440 - - - - - - - - 440 26 27 Левицкая Маргарита 1995 КСО "Волк" - 0 399 - - - - - - - - 399 27 28 Рабчаева Вероника 1995 Лично - - - - - - - - - 307 - 307 28 29 Войтова Анастасия 1995 Лично - - - - - - - - - 300 - 300 29 30 Королёва Евгения 1995 Лично - - - - - - - 281 - - - 281 30 31 Ракитская Анастасия 1995 Лично - - - - 274 - - - - - - 274 31 32 Неверович Анна 1995 Лично - - - - 223 - - - - - - 223 32 33 Пакнис Марина 1994 Лично - - - - - - - - - 205 - 205 33 34 Остапчик Ксения 1994 Лично - - 187 - - - - - - - - 187 34 35 Перевозчикова Екатерина 1994 Лично - - 179 - - - - - - - - 179 35 36 Муравская Лиза 1994 Лично - - - - - - - 168 - - - 168 36 37 Андрушойть Елена 1995 Лично - 153 - - - - - - - - - 153 37 38 Лысковец Вера 0 Лично 121 - - - - - - - - - - 121 38 39 Кленицкая Татьяна 1994 Лично - - - - 119 - - - - - - 119 39 40 Белошицкая Полина 1995 СК "Буг" - 0 118 - - - - - - - - 118 40 41 Жуковская Кристина 1995 КСО "Березино" - - - - - - - - 118 - - 118 40 42 Приднева Юлия 0 Лично 116 - - - - - - - - - - 116 42 43 Куханова Анна 1995 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 95 - - - - - 95 43 44 Ганжур Лидия 1994 Лично - - - - - - - 74 - - - 74 44 45 Кместо Дарья 1995 Лично - - - - - - - 66 - - - 66 45 46 Савицкая Яна 1995 Лично - - - - 44 - - - - - - 44 46 47 Мухо Валерия 1994 Лично - 43 - - - - - - - - - 43 47 48 Баланович Яна 1994 СК "Буг" - 19 - - - - - - - - - 19 48 49 Казанович Татьяна 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 50 Марченко Яна 0 Лично 0 - - - - - - - - - - 0 - 51 Баранова Ирина 1994 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 52 Буневич Анастасия 1994 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - - 0 - - - 0 - 53 Валасевич Анна 1994 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 54 Горбацкая Валентина 1994 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 55 Гришкевич Ольга 1994 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 56 Иванова Александра 1994 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 57 Клепач Дарья 1994 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 58 Корзан Илона 1994 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 59 Корнешкова Екатерина 1994 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - - 0 - - - 0 - 60 Мойсеёнок Виктория 1994 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 61 Плиско Светлана 1994 КСО "Белая Русь" 0 - - - 0 - - - - - - 0 - 62 Псюкалова Вероника 1994 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 63 Самойлова Ольга 1994 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 64 Смирнова Надежда 1994 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - - - 0 - 65 Ахрамович Александра 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 66 Ващук Ирина 1995 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 67 Гаращук Виктория 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 68 Дробинка Анна 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 69 Дрозд Кристина 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 70 Клемович Виктория 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 71 Козыренко Яна 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 72 Кокойченкова Александра 1995 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 73 Коношевская В 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 74 Кравец Кристина 1995 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 75 Лапоревич Мария 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 76 Линковец Екатерина 1995 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 77 Новицкая Яна 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 78 Рухлевич Виктория 1995 КСО "Волк" - - 0 - - - - - - - - 0 - 79 Сергеева Сабина 1995 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 80 Судас Инна 1995 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 81 Сушенцова Наталья 1995 Лично 0 0 - - - - - - - - - 0 - 82 Тихонович Алеся 1995 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 83 Яцевич Дарья 1995 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рудаковская Анна 1992 КСО "Белая Русь" - - 1000 971 1000 632 - - - 1000 0 f 4603 1 2 Цвирбут Юлия 1992 СКО "Орион" - - 821 1000 543 1000 - - - - 1000 f 4364 2 3 Денисова Анастасия 1993 КСО "Белая Русь" - - - - 864 - - - - 968 840 2672 3 4 Сергеева Ирина 1992 СК "Камволь" 715 1000 309 - - 0 - - - 467 - f 2491 4 5 Поддубская Полина 1993 КСО "Березино" 970 - 781 - 549 91 - - - 95 - 2486 5 6 Шахметова Наталья 1992 СКО "Витязь" - - 454 660 - 686 - - - 507 - 2307 6 7 Глазкова Христина 1993 СК "Камволь" 656 226 369 303 0 0 - 0 - 0 280 1834 7 8 Алексеёнок Мария 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 - 685 - - - - - - - - f 1685 8 9 Анисимова Татьяна 1992 СК "Буг" - 975 48 - - - - - - 316 - 1339 9 10 Олехнович Янина 1993 СКО "Орион" 639 - 468 100 - - - - - - - 1207 10 11 Трапезникова Татьяна 1992 КСО "Белая Русь" - - - 458 310 - - - - 290 111 1169 11 12 Языкова Дарья 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 729 - - - 395 - 1124 12 13 Крачковская Ольга 1992 КСО "Березино" 0 - 478 95 - - - - - 532 - 1105 13 14 Лобанова Татьяна 1992 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 456 - - - 596 - 1052 14 15 Никифорова Анжела 1992 Лично - - - - - - - 1000 - - - f 1000 15 16 Уснич Алексей 1992 КСО "Березино" - - - - - - - - 1000 - - f 1000 15 17 Курочкина Валентина 1992 Лично 290 693 0 - - - - - - 0 - 983 17 18 Самолазова Александра 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 972 - - - - - 972 18 19 Ходас Алеся 0 КСО "Березино" 898 - - - - - - - - - - 898 19 20 Кохненко Лилия 1993 СК "Камволь" - 426 34 306 - - - - - - - 766 20 21 Степанюк Кристина 1992 СК "Буг" - 762 - - - - - - - - - 762 21 22 Косинец Надежда 0 Лично 732 - - - - - - - - - - 732 22 23 Чернова Арина Лично - - - - - - - - - 725 - 725 23 24 Чайчиц Виктория 1992 КСО "Березино" - - - 335 - - - - - 370 - 705 24 25 Кохнюк Милана 1993 Лично - 358 - - - - - - - 232 - 590 25 26 Гончаренко Татьяна 1992 Лично - 550 - - - - - - - - - 550 26 27 Максимова Анна 1993 СК "Tri-O" Локомотив - 455 - - - 88 - - - - - 543 27 28 Малицкая Алена 1993 Лично - 534 - - - - - - - - - 534 28 29 Песоцкая Александра 1993 СКО "Кронан" - - 521 - - - - - - - - 521 29 30 Дудник Виктория 1992 Лично - 480 36 - - - - - - - - 516 30 31 Тарасюк Екатерина 1993 Лично - - 512 - - - - - - - - 512 31 32 Радкевич Мария 1992 СКО "Кронан" - 66 426 - - 0 - - - - - 492 32 33 Васкевич Алеся 1992 КСО "Волк" - 482 - - - - - - - - - 482 33 34 Семеняко Анастасия 1992 Лично 0 440 - - - - - - - - - 440 34 35 Круталевич Сергей 1992 КСО "Березино" - - - - 373 - - - - - - 373 35 36 Макаревич Екатерина 1993 КСО "Волк" - 278 73 - - - - - - - - 351 36 37 Крокас Марта 1992 СК "Камволь" 0 332 0 - - - - - - - - 332 37 38 Черток Светлана 1993 Лично - - 316 - - - - - - - - 316 38 39 Горбацкая Анастасия 1992 Лично - 308 - - - - - - - - - 308 39 40 Звягинцева Елена 1992 Лично - 288 - - - - - - - - - 288 40 41 Смагур Кристина 1993 Лично - - 265 - - - - - - - - 265 41 42 Галочкина Инна 1993 Лично - - - - - - - 241 - - - 241 42 43 Параскель-Коленда Алена 1993 КСО "Волк" - 0 162 - - - - - - - - 162 43 44 Волосевич Анна 1993 СТК "Арго" - - - - - - - - - 156 - 156 44 45 Дорошкевич Наталья 1992 Лично - - - - - - - 147 - - - 147 45 46 Захарчук Ольга 1992 Лично - 146 - - - - - - - - - 146 46 47 Шмидт Анна 1992 КСО "Волк" - 0 131 - - - - - - - - 131 47 48 Рудак Екатерина 1992 СТК "Арго" - - - - - - - 117 - 0 - 117 48 49 Адамчук Ирина 1993 СК "Буг" - - 115 - - - - - - 0 - 115 49 50 Борсукова Анжелика 1993 СТК "Арго" - - 11 - - - - - - 94 - 105 50 51 Герасемёнок Марта 1992 Лично - - - - - - - 101 - - - 101 51 52 Гайченя Елена 1993 Лично - - - - - - - - - 54 - 54 52 53 Сурвило Вероника 1992 Лично - - - - - - - 30 - - - 30 53 54 Зеленко Полина 1992 Лично - - - - 9 - - - - - - 9 54 55 Никитина Ангелина 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - - - 0 - 56 Вихрова Виктория 1992 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 57 Гаркович Алина 1992 СК "Камволь" - - - - - - - 0 - - - 0 - 58 Ковалёва Виктория 1992 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - - 0 - - - 0 - 59 Кухарева Екатерина 1992 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - - - 0 - 60 Пекарская Анна 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 - 61 Синяк Нина 1992 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 62 Скалепова Ирина 1992 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 63 Соболь Анастасия 1992 КСО "Березино" - - - - - - - - 0 - - 0 - 64 Суббот Виктория 1992 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 65 Тотменина Ксения 1992 Лично - - - - - - - - - 0 - 0 - 66 Атанова Алена 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 67 Беспалова Екатерина 1993 Лично - - 0 - - - - - - - - 0 - 68 Богданова Раиса 1993 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 69 Долгова Юлия 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - - - 0 - 70 Живодрова Виолетта 1993 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 71 Каминская Ирина 1993 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 72 Коптелевич Екатерина 1993 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 73 Корчагина Александра 1993 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - - 0 - 74 Кузьменко Наталья 1993 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 75 Кузьменко Юлия 1993 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 76 Сорокина Татьяна 1993 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 77 Тавгень Екатерина 1993 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 78 Ярцева Мария 1993 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - 0 - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Барбашина Елена 1990 КСО "Белая Русь" 808 - 677 1000 1000 834 - - 1000 1000 - f 4834 1 2 Черник Вероника 1991 КСО "Белая Русь" 1000 - 885 869 887 766 - - - 882 - f 4523 2 3 Петровская Виола 1991 СКО "Кронан" 799 1000 916 740 - - - - - 747 - f 4202 3 4 Шагибалова Анна 1990 СТК "Арго" - 799 619 - - - - 1000 - 702 - f 3120 4 5 Иванова Ксения 1991 КСО "Белая Русь" - - 0 371 555 - - - 575 505 1000 f 3006 5 6 Ародь Анна 1991 СКО "Кронан" - 710 715 769 - 556 - - - - - 2750 6 7 Денисова Анастасия 1993 КСО "Белая Русь" - - 1000 685 - 1000 - - - - - f 2685 7 8 Королева Ксения 1991 СКО "Орион" 780 - - 584 - 94 - - - 710 - 2168 8 9 Кузьменцова Татьяна 1990 СК "БГУ" 654 - 691 - - - - - 0 703 - 2048 9 10 Шинкарчук Ирина 1991 СК "Буг" - 691 382 - - - - - - 676 - 1749 10 11 Боровая Марина 1991 СТК "Мередиан" - 325 - 420 - 182 - - 0 - 519 1446 11 12 Голуб Надежда 1990 СК "Буг" - 424 508 - - - - - - 495 - 1427 12 13 Листопадская Елена 1990 СКО "Орион" - - 348 654 - 262 - - - - - 1264 13 14 Прокопчук Марина 1991 СК "Буг" - - 594 - - - - - - 457 - 1051 14 15 Охремук Надежда 1990 Лично 426 599 - - - - - - - - - 1025 15 16 Щербакова Екатерина 1991 Лично - - - - - - - - - 908 - 908 16 17 Данилюк Ангелина 1990 СК "Буг" - 501 167 - - - - - - - - 668 17 18 Сушкевич Татьяна 1991 Лично 249 322 - - - - - - - - - 571 18 19 Герасименко Екатерина 1990 СК "Буг" - 0 550 - - - - - - - - 550 19 20 Лонская Екатерина 1990 Лично - - - - - - - - - 442 - 442 20 21 Михалкова Ксения 1991 СК "Tri-O" Локомотив - - - - - - - 368 - - - 368 21 22 Горбатенко Инна 1991 Лично - - - - - - - 316 - - - 316 22 23 Каменецкая Татьяна 1989 СК "БГПУ" - - - - - - - - - 255 - 255 23 24 Змачинская Юлия 1990 Лично - - - - 187 - - - - - - 187 24 25 Чорная Анастасия 1990 Лично - 146 - - - - - - - - - 146 25 26 Арестова Алеся 0 КСО "Белая Русь" 108 - - - - - - - - - - 108 26 27 Ляховец Ольга 1991 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - 0 - - - 89 - 89 27 28 Ермалович Надежда 1990 СК "БГПУ" - - - - - - - - 0 - - 0 - 29 Занько Елена 1990 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 30 Решетник Елизавета 1990 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 31 Якимович Нина 1990 СК "БГУ" - - - 0 - - - - - 0 - 0 - 32 Абрамова Лиза 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 33 Высоцкая Дарья 1991 Лично 0 0 - - - - - - - - - 0 - 34 Гончаренко Наталья 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 35 Мохнаткиана Анна 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 36 Тур Елена 1991 Лично - 0 - - - - - - - - - 0 - 37 Шиловская Елена 1991 Лично - - - - - - - 0 - - - 0 - 38 Шинкевич Дарина 1991 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Хилько Елена 1982 СКО "Орион" 758 - - 823 929 1000 1043 1000 492 - - f 4795 1 2 Клоповская Анастасия 1987 КСО "БНТУ" 796 - - - 786 144 816 - 1000 - 889 f 4287 2 3 Бужан Ирина 1986 СК "БГУ" 769 894 - 558 732 - 795 757 667 - - 3947 3 4 Кунцевич Наталья 1983 СК "Камволь" - - - - 1000 991 - 978 876 - - f 3845 4 5 Полякова Татьяна 1973 СК "Камволь" - - - 829 - 945 - 815 369 - 868 3826 5 6 Печур Елена 1988 КСО "Белая Русь" - 843 - 529 673 - 892 - 84 - 772 3709 6 7 Воскобойникова Татьяна 1980 КСО "Белая Русь" - - - 1000 - 929 - 823 896 - - f 3648 7 8 Журавлёва Татьяна 1986 СКО "Немига-Норд" 1000 - - 827 - - - - 634 - 1000 f 3461 8 9 Томашева Татьяна 1983 СК "БГУ" 635 - - - 685 402 925 - 296 - 521 3168 9 10 Драк Ирина 1977 СКО "Немига-Норд" 848 946 - - - 501 - - - - 730 3025 10 11 Хлопкова Юлия 1975 СТК "Арго" - - - - - 580 986 483 - - 726 2775 11 12 Бутько Людмила 1983 СКО "Орион" 749 - - 710 845 360 - - - - - 2664 12 13 Николаева Надежда 1986 СК "БГУ" 531 590 - 588 456 320 - - - - - 2485 13 14 Ботян Анна 1987 СКО "Немига-Норд" 546 - - 0 - 767 - - 456 - 688 2457 14 15 Корнелюк Алеся 1987 СК "БГУ" 407 604 - 698 626 103 - - 0 - - 2438 15 16 Клеменя Екатерина 1987 КСО "Березино" 722 - - - 476 - 641 - 197 - 368 2404 16 17 Лебедева Елена 1960 СК "БГУ" 388 - - 447 534 512 0 475 157 - 263 2356 17 18 Полекшанова Дарья 1977 СКО "Немига-Норд" 779 - - - - - - - 689 - 872 2340 18 19 Роговцова Ольга 1986 Лично 888 - - - - - 1100 - - - 334 f 2322 19 20 Лазарь Елена 1985 СК "БГПУ" 765 - - 820 711 - - - - - - 2296 20 21 Михадюк Екатерина 1983 СК "БГУ" 580 - - 561 424 - - - 0 - 540 2105 21 22 Кушнир Елена 1987 КСО "БНТУ" - 1000 - - - - 935 - - - - f 1935 22 23 Василевская Екатерина 1980 СТК "Арго" 578 - - 642 - 583 - - - - - 1803 23 24 Гогорева Инна 1973 СК "Днепр" - - - - - 689 1053 - - - - 1742 24 25 Кондратьева Александра 1974 КСО "Белая Русь" - - - 968 - - - - - - 754 1722 25 26 Титова Инна 1986 КСО "БНТУ" 529 - - - - 598 517 - - - - 1644 26 27 Скавыш Татьяна 1987 СК "БГПУ" - - - 333 567 - - - - - 650 1550 27 28 Ковган Наталья 1988 СК "БГУ" - - - 438 516 - 575 0 - - - 1529 28 29 Кулик Ольга 1971 СКО "Немига-Норд" - 808 - - - 622 - - - - - 1430 29 30 Булаткина Наталья 1988 СК "БГУ" 770 - - 36 0 - 618 - - - - 1424 30 31 Горешнякова Надежда 1989 СК "Буг" 386 560 - 440 - - - - - - - 1386 31 32 Шибеко Кристина 1989 СК "БГУ" 608 661 - - - - - - 114 - - 1383 32 33 Шкутова Алёна 1989 СТК "Арго" - - - 619 - - - - - - 707 1326 33 34 Юрчик Надежда 1986 СК "Камволь" 516 - - - - 248 - - 0 - 530 1294 34 35 Хихол Татьяна 1986 СКО "Кронан" - 718 - 535 - - - - - - - 1253 35 36 Стасевич Анна 1987 СК "БГПУ" 261 - - 150 376 - - - 0 - 419 1206 36 37 Раздробенко Полина 1978 СТК "Арго" 438 - - - - - 484 227 - - - 1149 37 38 Артемьева Елена 1989 СК "Камволь" - - - 209 287 - - - 77 - 478 1051 38 39 Бовшевич Анна 1986 СКО "Кронан" - 697 - - - - - - - - 313 1010 39 40 Шклудова Маргарита 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 562 - - - - - - - 250 - 197 1009 40 41 Афанасьева Анастасия 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - 993 - - - - 993 41 42 Новикова Наталья 1981 КСО "БНТУ" 524 - - 446 - - - - - - - 970 42 43 Казаринова Наталья 1981 СКО "Орион" - - - 702 - - - - 243 - - 945 43 44 Бобкова Людмила 1980 Лично - - - - - - - 936 - - - 936 44 45 Соловьёва Юлия 1983 Лично - - - - - 426 - 498 - - - 924 45 46 Войтович Ирина 1986 Лично - 912 - - - - - - - - - 912 46 47 Лонская Екатерина 1990 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - - 872 - - - - 872 47 48 Тюнис Светлана 1982 Лично - - - - - - - 871 - - - 871 48 49 Паскару Анна 1986 СК "Камволь" 0 - - - - 460 - - 0 - 379 839 49 50 Булай Элеонора 1987 СКО "Кронан" - 791 - - - - - - - - - 791 50 51 Левчук Ольга 1972 Лично - - - - 787 - - - - - - 787 51 52 Орлова Светлана 0 СК "БГУ" 787 - - - - - - - - - - 787 51 53 Гришанова Наталья 1989 СТК "Арго" - - - - - - - - - - 786 786 53 54 Кугейко Татьяна 1986 КСО "Белая Русь" - - - - 709 - - - - - - 709 54 55 Ткачёва Ольга 0 СКО "Орион" 689 - - - - - - - - - - 689 55 56 Черник Юлия 1986 СКО "Орион" 322 - - 366 - 0 - - - - - 688 56 57 Хурсан Людмила 1971 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 295 - - - - 381 676 57 58 Вольская Татьяна 1988 Лично - 675 - - - - - - - - - 675 58 59 Терещенко Анна Лично - - - - - - - - - - 650 650 59 60 Полудеткина Ксения 1992 СКО "Витязь" - - - - - - 635 - - - - 635 60 61 Шобик Ольга 1986 СК "БГПУ" 587 - - - - - - - 35 - - 622 61 62 Буковец Елена 1978 СК "Tri-O" Локомотив - 600 - - - - - - - - - 600 62 63 Лаврецкая Екатерина 1987 КСО "Белая Русь" - - - - 585 - - - - - - 585 63 64 Пухаева Светлана 1980 Лично - 568 - - - - - - - - - 568 64 65 Ромашкевич Екатерина 0 СК "БГУ" 563 - - - - - - - - - - 563 65 66 Мурзёнок Ирина 1984 СТК "Арго" - - - - - - - 548 - - - 548 66 67 Николаева Анастасия 1988 СКО "Кронан" - 548 - - - - - - - - - 548 66 68 Богданович Елена 1986 СК "БГУ" 0 539 - - - - - - - - - 539 68 69 Некрашевич Татьяна 1980 СКО "Орион" - - - 518 - - - - - - - 518 69 70 Демиденко Ольга 1977 СК "БГПУ" - 248 - - 258 - - - - - - 506 70 71 Смирнова Марина 1994 КСО "Азимут-Спартак" - - - - - - 503 - - - - 503 71 72 Журавлёва Оксана СКО "Немига-Норд" - - - 456 - - - - - - - 456 72 73 Бир Алеся 1988 Лично - 430 - - - - - - - - - 430 73 74 Драпало Татьяна 1988 Лично - 423 - - - - - - - - - 423 74 75 Шеверова Екатерина 1977 КСО "Белая Русь" - - - - - - - - - - 409 409 75 76 Рабчаева Вероника 1994 КСО "Чериков" - - - - - - 395 - - - - 395 76 77 Карманова Екатерина СК "Буг" - 381 - - - - - - - - - 381 77 78 Богдан Юлия 1987 Лично - 380 - - - - - - - - - 380 78 79 Рыженкова Наталья Лично - - - - - - - - - - 377 377 79 80 Рыжкова Ольга СКО "Витязь" - - - - - - 372 - - - - 372 80 81 Клеменок Елена 1977 КСО "Белая Русь" - - - 125 - - - - - - 246 371 81 82 Рысюк Наталья 1988 СК "БГУ" 0 - - - 368 - - - - - - 368 82 83 Когутенко Тамара 1954 СК "Днепр" - - - - - - 367 - - - - 367 83 84 Ляхович Марина 1985 СК "БГПУ" - - - 365 - - - - - - - 365 84 85 Демянчук Елена 1979 Лично - 352 - - - - - - - - - 352 85 86 Коваленко Ирина 1983 КО "Трактор" 79 - - - - - - - 0 - 269 348 86 87 Протас Вита 1989 Лично - 321 - - - - - - - - - 321 87 88 Хардина Светлана 1978 СК "Днепр" - - - - - - 316 - - - - 316 88 89 Павловская Анастасия 1988 СКО "Кронан" - 258 - - - - - - - - - 258 89 90 Козлова Наталья 1986 КСО "БНТУ" - - - 240 - - - - - - - 240 90 91 Титкина Дарья 0 СК "БГУ" 237 - - - - - - - - - - 237 91 92 Коледжо Лина 1986 СТК "Арго" - - - - - - - 234 - - - 234 92 93 Марецкая Юлия 1984 Лично - 234 - - - - - - - - - 234 92 94 Сацек Юлия 1988 Лично - 217 - - - - - - - - - 217 94 95 Хлебец Тамара 1984 Лично - 190 - - - - - - - - - 190 95 96 Вербицкая Ирина 1988 КСО "БНТУ" - - - 182 - - - - - - - 182 96 97 Хомич Марина СК "БрГУ" - 149 - - - - - - - - - 149 97 98 Зейбель Екатерина 1987 Лично - 129 - - - - - - - - - 129 98 99 Маркушова Ольга 1989 СК "БГУ" 106 - - - - - - - 0 - - 106 99 100 Корхова Светлана 1975 Лично - 97 - - - - - - - - - 97 100 101 Балабанова Ирина 1979 СК "Камволь" - - - 0 - - - - - - - 0 - 102 Живнюк Ирина 1985 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - - 0 - 103 Зеленина Светлана 0 КСО "БНТУ" 0 - - - - - - - - - - 0 - 104 Каменецкая Татьяна 1989 СК "БГПУ" - - - - 0 - - - - - 0 0 - 105 Леонченко Татьяна 1983 Лично - - - - - - - - 0 - - 0 - 106 Малявко Валерия 1988 СК "БГУ" - - - - - - - - 0 - - 0 - 107 Олехнович Наталья 1989 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - - - 0 - 108 Пахальчук Алина КСО "БНТУ" - - - - 0 - - - - - - 0 - 109 Пунтус Инна 1987 СК "БГПУ" - - - - 0 - - - - - 0 0 - 110 Сотникова Ирина 1986 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 111 Сухвалова Надежда 1968 СКО "Витязь" - - - - - - 0 - - - - 0 - 112 Хрусталева Светлана 1986 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 113 Шестак Любовь 1984 ТК "Пилигрим" 0 - - 0 0 - - - - - - 0 - 114 Яскович Алла 1984 КСО "Волк" - 0 - - - - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж35 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Холод Елена 1971 КСО "Маяк-Ориентир" - 1000 - 804 1000 945 - - 345 - 1000 f 4749 1 2 Грохольская Алла 1972 СКО "Орион" 672 939 - 893 - - - - 615 - 416 3535 2 3 Рудаковская Татьяна 1969 СКО "Витязь" - - - 705 - 856 - 793 - - 746 3100 3 4 Левчук Ольга 1971 СК "Камволь" 1000 - - 1000 - - - - 802 - - f 2802 4 5 Алексеева Ольга 1971 КСО "БНТУ" 240 - - 427 470 - - 860 - - 217 2214 5 6 Шаблинская Елена 1970 Лично - - - 746 963 - - - - - - 1709 6 7 Изотова Елена 1964 КО "Трактор" 438 - - 257 - 606 - - - - 392 1693 7 8 Хурсан Людмила 1971 СК "Пеленг-Вымпел" 513 - - - - - - - 1000 - - f 1513 8 9 Сухвалова Людмила 1968 СКО "Витязь" - - - - - 241 - 927 - - - 1168 9 10 Леонович Алла 1961 Лично - - - - - 1000 - - - - - f 1000 10 11 Кузнецова Марина КСО "Динамо" - - - - - - - 1000 - - - f 1000 10 12 Васильева Зинаида Лично - - - - - - - 971 - - - 971 12 13 Хвастовская Светлана Лично - - - - - - - 795 - - - 795 13 14 Войцехович Наталья 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 0 - 741 - - - 741 14 15 Горбачек Ольга 1961 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 705 - - - - - 705 15 16 Лисенко Ирина 1967 Лично - - - - 514 - - - - - - 514 16 17 Сидорчук Оксана 1965 Лично 283 175 - - - - - - - - - 458 17 18 Кравцова Руслана 0 СТК "Мередиан" 455 - - - - - - - - - - 455 18 19 Ульянова Нелли 1972 Лично - - - - - - - 311 - - - 311 19 20 Ленковец Светлана 1970 Лично - 226 - - - - - - - - - 226 20 21 Бедарева Юлия Лично - 224 - - - - - - - - - 224 21 22 Пирогова Людмила 1954 Лично - - - - 156 - - - - - - 156 22 23 Диденко Елена 1970 КСО "Белая Русь" - - - - 103 - - - - - - 103 23 24 Некипелова Светлана 1968 СКО "Орион" 95 - - - 0 - - - - - - 95 24 25 Вихрова Жанна 1964 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 26 Пестрик Ирина 1964 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - 27 Титенкова Ольга 1968 СКО "Орион" - - - - - 0 - - - - - 0 - 28 Бондарович Ирина 1971 КО "Трактор" - - - - - - - - 0 - - 0 - 29 Миронова Лариса 1975 СТК "Арго" - - - - - 0 - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж45 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Леонович Алла 1961 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 1000 - 1000 854 - - - - - 1000 f 4854 1 2 Варыгина Светлана 1960 ОК "Пралеска" 926 893 - 661 1000 1000 - 547 1000 - 0 f 4819 2 3 Клоповская Надежда 1959 СК "Стандарт" - 532 - 571 627 - - 696 850 - 777 3521 3 4 Черник Любовь 1959 СКО "Орион" 793 - - 701 605 175 - - 300 - 697 3096 4 5 Войтехович Елена 1960 КО "Камертон" 481 - - 538 371 0 - - 663 - 586 2639 5 6 Денисова Наталья 1963 КСО "Белая Русь" 664 - - - 610 - - - 799 - 488 2561 6 7 Рыжкова Ольга 1961 СКО "Витязь" - - - - - 691 - 1000 - - - f 1691 7 8 Козлова Любовь 1960 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 346 758 - 550 1654 8 9 Шахметова Елена 1962 СКО "Витязь" - - - - - 525 - 795 - - - 1320 9 10 Синельникова Анна 1962 СК "Стандарт" 519 469 - - 0 - - - - - - 988 10 11 Гончарова Галина 1959 СКО "Витязь" - - - - - 275 - 326 - - 241 842 11 12 Войцехович Наталья 1962 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - - - 653 653 12 13 Суббот И.Д. 1963 Лично - 345 - - - - - - - - - 345 13 14 Мазырева Нина 1966 Лично - - - - - - - 189 - - - 189 14 15 Миронова Лариса 1959 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 105 0 - - - - - 105 15 16 Королева Галина 1961 СК "Днепр" - - - - - 26 - - - - - 26 16 17 Сивец Наталья 1963 Лично - - - - 0 - - - - - - 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 22.03 28.03 18.04 10.05 25.05 19.07 17.08 06.09 13.09 21.09 27.09 17.10 Fin Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Бауло Ирина 1958 СК "Пеленг-Вымпел" 901 - - 731 1000 741 - - - - 1000 f 4373 1 2 Атаманович Светлана 1956 КАСА "Заслаўе" 859 0 - 1000 - - - - 1000 - 881 f 3740 2 3 Марченко Людмила 1957 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 - - - - 682 - 1000 - - - f 2682 3 4 Мелешко Татьяна 1956 СК "БГУ" 449 1000 - 0 - - - - - - - f 1449 4 5 Качанова Елена 1954 СК "Пеленг-Вымпел" 288 - - 652 - - - - 179 - - 1119 5 6 Черемисинова Людмила 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - 592 - - - - - 470 1062 6 7 Когутенко Тамара 1954 СК "Днепр" - - - - - 1000 - - - - - f 1000 7 8 Авраменко Лариса 1955 КСО "БНТУ" - - - - 876 - - - - - - 876 8 9 Пирогова Людмила 1954 Лично - - - - - - - - 0 - 849 849 9 10 Васильева Екатерина 1958 СКО "Витязь" - - - - - 797 - - - - - 797 10 11 Роговская Татьяна 1953 ОК "Пралеска" - 722 - - - - - - - - - 722 11 12 Ващенко Ольга 0 КО "Трактор" 713 - - - - - - - - - - 713 12 13 Храпина Надежда 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - 494 - - - - - - - 494 13 14 Бусел Елена 1958 Лично - - - - 493 - - - - - - 493 14 15 Булицкая Людмила 0 КО "Трактор" 484 - - - - - - - - - - 484 15 16 Маслакова Наталья 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - 439 - - - - - 439 16 17 Конон Ирина 1956 СК "Стандарт" - - - - - - - - 405 - - 405 17 18 Макаревич Лидия 0 КСО "Маяк-Ориентир" 382 - - - - - - - - - - 382 18 19 Кондратьева Татьяна 1947 КСО "Белая Русь" 0 0 - 38 305 - - - - - 34 377 19 20 Овечкина Любовь 0 КО "Трактор" 371 - - - - - - - - - - 371 20 21 Веремейчик Виктория 1951 КАСА "Заслаўе" - - - - 348 - - - - - - 348 21 22 Лышко Елена 1958 КО "Трактор" - - - - - 327 - - - - - 327 22 23 Ковгар Людмила 0 КО "Трактор" 317 - - - - - - - - - - 317 23 24 Локтева Ирина 1940 КО "Камертон" - - - - - - - - - - 240 240 24 25 Нехаева Людмила 0 СК "Пеленг-Вымпел" 147 - - - - - - - - - - 147 25 26 Кшановская Лариса 1951 СКО "Немига-Норд" 103 - - - - - - - - - 40 143 26 27 Сундукова Татьяна 1942 СКО "Немига-Норд" 0 - - - - - - - - - 0 0 - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Дыстанцыі: 22.03.2008 - Мінск, Вясна 2007, КСА "Маяк-Арыенцір", гал. суддзя Павел Холад, інспектар Мікалай Гаркалюк 28.03.2008 - Брэст, Брэсцкая пралеска 2008, СК "Буг", гал. суддзя Алег Копаць, нач. дыст. Аляксандр Карнелюк, інспектар Аляксей Лабчэўскі 18.04.2008 - Гродна, Кубак Гродна 2008, КСА "Кронан", гал. суддзя Эдвард Ародзь, нач. дыст. Віктар Лукойка, інспектар Аляксей Лабчэўскі 10.05.2008 - Мінск, Super Elk 2008, КСА "Арыён", гал. суддзя Вячаслаў Канарскі, нач. дыст. Андрэй Мурашка, інспектар Дзмітрый Шамшур 25.05.2008 - Жодзіна, Кубак Мінскай вобласці, КСА "Белая Русь", гал. суддзя Андрэй Марозаў, нач. дыст. Валерый Дзянісаў 19.07.2008 - Лётцы, Чэмпіянат Полацка, СТК "Арго", гал. суддзя Пётр Міронаў 17.08.2008 - Магілёў, Чэмпіянат Беларусі 2008, КСА "Зялёны Стадыён", гал. суддзя і планіроўка Ігар Драздоў, інспектар Аляксей Лабчэўскі 06.09.2008 - Гарадок, Спаборніцтвы памяці П.М.Машэрава, КСА "Віцязь", гал. суддзя Кацярына Васіллева, інспектар Вікенцій Марчанка 13.09.2007 - Азярышча, Белая Русь 2008, КСА "Белая Русь", гал. суддзя Андрэй Марозаў, нач. дыст. Валерый Дзянісаў, інспектар Аляксей Лабчэўскі 21.09.2007 - Мінск, Кубак Беларусі сярод ДЮК, РЦТіК, гал. суддзя Пётр Пунько, нач. дыст. Дзмітрый Траскоўскі 27.09.2008 - Ратамка, БДУ-87, СК "БДУ", гал. суддзя Антось Юрок, нач. дыст. Сяргей Пісарчык, інспектар Андрэй Мялешка 17.09.2008 - Мінск, BNTU OPEN 2008, КСА "БНТУ", гал. суддзя Аляксей Лабчэўскі 18.09.2008 - Мінск, Фінал Кубка БФА па спрынту, КСА "БНТУ", гал. суддзя Аляксей Лабчэўскі
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Страница основана 27 февраля 2001г.
obelarus@newmail.ru