'Belarus Спрынтарскі рэйтынг
29 кастрычніка 2007
Галоўная | Навіны | Бібліятэка | Рэйтынг | Календар | Вынікі | Гасцёўня | Ад рэдактара

СПРЫНТАРСКІ РЭЙТЫНГ-ЛІСТ БФА
па выніках 2007 года


М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Группа М12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Скрипко Сергей 1995 СК "Камволь" 964 858 505 - 444 - 1000 1000 1000 997 4961 1 2 Ткачёв Дмитрий 1995 СК "Фандок" 1000 897 1000 - - 631 - 874 - 1000 4771 2 3 Стасюкевич Стас 1996 СКО "Кронан" - 858 869 - 759 - - 601 - - 3087 3 4 Захаренко Артём 1995 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 666 - 940 2606 4 5 Кульша Илья 1995 СК "Фандок" 0 396 602 - - 398 - 369 - 762 2527 5 6 Мазолевский Влад 1996 СКО "Кронан" - 1000 897 - - - - 348 - - 2245 6 7 Чехлов Андрей 1995 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 628 858 698 2184 7 8 Туркин Федор 1996 СКО "Орион" 557 - - - 480 - 446 - 444 172 2099 8 9 Николайчик Алексей 1995 СКО "Кронан" - 109 667 - 805 - - 467 - - 2048 9 10 Павлючук Максим 1995 СК "Буг" - 754 842 - - - - 268 - - 1864 10 11 Когал Александр 1995 СКО "Кронан" - 316 693 - 776 - - 12 - - 1797 11 12 Овчаренко Сергей 1995 КСО "Березино" 672 487 - - - - 635 - - - 1794 12 13 Корженевский Артём 1995 СКО "Кронан" - 0 664 - 1000 - - 0 - - 1664 13 14 Кожедуб Роман 1995 СК "Буг" - - 935 - - - - 661 - - 1596 14 15 Цветков Виктор 1995 СКО "Кронан" - 592 821 - - - - - - - 1413 15 16 Мозалевский Влад 1996 СКО "Кронан" - - - - 868 - - - - - 868 16 17 Шендик Александр 1996 СКО "Витязь" 200 - - - 627 - - - - - 827 17 18 Шулепов Михаил 1995 КСО "Волк" - - - - 810 - - - - - 810 18 19 Темников Илья 1995 Лично - - 727 - - - - - - - 727 19 20 Астапович Андрей 1996 Лично - - - - - - - 628 - - 628 20 21 Мазур Павел 1996 КСО "VIA" - 377 - - - 239 - - - - 616 21 22 Конон Антон 1996 СК "Стандарт" - - - - 606 - - - - - 606 22 23 Полубятко Сергей 1997 СКО "Кронан" - - 598 - 0 - - - - - 598 23 24 Фомкин Алексей 1997 СКО "Кронан" - - 0 - 434 - - 130 - - 564 24 25 Муравлев Антон 1995 СК "Камволь" - - 347 - - - - 0 209 - 556 25 26 Зотиков Владислав 1996 СКО "Торпедо" - - - - - 551 - 0 - - 551 26 27 Ловец Андрей 0 Лично 542 - - - - - - - - - 542 27 28 Майсеня Егор 0 СК "Камволь" 469 - - - - - - - - - 469 28 29 Рыбинский Александр 1995 СКО "Орион" 279 - 3 - - - - - 177 - 459 29 30 Тронин Виктор 1996 Лично - - 443 - - - - - - - 443 30 31 Алиновский Алексей 1996 СКО "Торпедо" - - - - - 404 - - - - 404 31 32 Хаданович Иван 0 СКО "Орион" 375 - - - - - - - - - 375 32 33 Быков Андрей 1995 Лично - - - - - - - 367 - - 367 33 34 Алексеев Алексей 1995 КСО "БНТУ" 364 0 - - - - - - - - 364 34 35 Шершень Алексей 1995 Лично - 307 - - - - - - - - 307 35 36 Смарчков Вадим 1997 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - - - 252 252 36 37 Клеменок Игорь 1997 КСО "Белая Русь" 127 89 28 - - - - 0 - - 244 37 38 Марилевич Константин 1995 Лично - - 222 - - - - - - - 222 38 39 Шишпаренок Роман 1995 СКО "Кронан" - - 212 - - - - - - - 212 39 40 Ходанович Иван 1995 СКО "Орион" - - 202 - - - - - - - 202 40 41 Лемешевский Феофан 0 КСО "Березино" 191 - - - - - - - - - 191 41 42 Климушкин Максим 0 Лично 185 - - - - - - - - - 185 42 43 Гашин Альберт 1997 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - 178 178 43 44 Ханчин Борис 1996 СКО "Витязь" 0 - - - 165 - - - - - 165 44 45 Забродский Валентин 0 СК "Камволь" 157 - - - - - - - - - 157 45 46 Кастенко Алексей 1995 Лично - - - - - - - 153 - - 153 46 47 Шаруха Евгений 1995 СКО "Кронан" - - 142 - - - - - - - 142 47 48 Турин Александр 0 Лично 132 - - - - - - - - - 132 48 49 Вершина Алексей 0 СК "Камволь" 120 - - - - - - - - - 120 49 50 Филипов Кирилл 0 Лично 118 - - - - - - - - - 118 50 51 Ревинский Эдвин 1996 СК "Буг" - 0 109 - - - - - - - 109 51 52 Акулич Евгений 1995 СК "Фандок" - - 93 - - - - - - - 93 52 53 Станишевский Дмитрий 1996 КСО "VIA" - 63 - - - - - - - - 63 53 54 Белеский Павел 0 Лично 62 - - - - - - - - - 62 54 55 Бушуев Алексей 1995 Лично 24 0 36 - - - - - - - 60 55 56 Белогорцев Илья 1996 КСО "Белая Русь" 49 - - - - - 0 - - - 49 56 57 Кратюк Никита 1996 СКО "Кронан" - - 46 - - - - - - - 46 57 58 Жук Максим 1997 СК "Фандок" - - - - - 18 - - - - 18 58 59 Кравчук Вячеслав 1996 СК "Буг" - 15 - - - - - - - - 15 59 60 Дюндиков Артём 0 Лично 9 - - - - - - - - - 9 60 61 Колпаков Егор 0 Лично 8 - - - - - - - - - 8 61 62 Авсейчиков Михаил 1996 Лично - - - - - - - 0 - - 0 62 63 Алексеенок Никита 2000 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - - - - 0 62 64 Алексеенок Тимофей 1998 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - - - - 0 62 65 Ананич Илья 1995 СК "Камволь" 0 0 0 - - - - - - - 0 62 66 Арнаут Сергей 1996 СКО "Орион" - - - - - - 0 0 - 0 0 62 67 Басалай Кирилл 1997 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - 0 62 68 Борисевич Александр 1996 СТК "Арго" - - - - - - - 0 - - 0 62 69 Ботвинко Дмитрий 1995 Лично - 0 - - - - - - - - 0 62 70 Вербицкий Евгений 1995 Лично - - 0 - - - - - - - 0 62 71 Грибовский Алексей 1996 Лично - - - - - - - 0 - - 0 62 72 Грицук Александр 1995 СК "Буг" - 0 0 - - - - - - - 0 62 73 Гришаев Владимир 1996 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - 0 - - - 0 62 74 Демидов Николай 1998 СКО "Орион" - - - - - - - 0 - 0 0 62 75 Дульчевский Илья 1995 Лично - 0 0 - - - - - - - 0 62 76 Ермолаев Иван 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 62 77 Ермолаев Фёдор 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 62 78 Жакович Владислав 1996 СКО "Орион" 0 - - - - - 0 0 - 0 0 62 79 Жук Вадим 1995 СК "Фандок" - - - - - 0 - - - - 0 62 80 Захаров Сергей 1997 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - 0 62 81 Зотов Андрей 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - - 0 62 82 Иванов Владимир 1995 КСО "Чериков" - - - - - 0 - - - - 0 62 83 Канаш Аркадий 1995 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - - - 0 0 62 84 Киселев Илья 1996 СТК "Арго" - - - - 0 - - 0 - - 0 62 85 Климович Никита 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 62 86 Кобец Артем 1997 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - 0 62 87 Ковган Максим 1996 Лично - - 0 - - - - - - - 0 62 88 Кравчук Дмитрий 1997 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - 0 62 89 Крутиков Артём 1996 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - - - 0 0 62 90 Кутузов Влад 1996 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - 0 - - 0 62 91 Лапанос Максим 1996 Лично - - 0 - - - - - - - 0 62 92 Максимов Дмитрий 1995 Лично - - - - - - - 0 - - 0 62 93 Мелешка Игорь 1995 СК "Камволь" - - - - - - 0 - - - 0 62 94 Надеждин Алексей 1995 СК "Буг" - - 0 - - - - - - - 0 62 95 Нечипор Алексей 1995 Лично - - 0 - - - - - - - 0 62 96 Новиков Денис 1996 Лично - - - - - - - 0 - - 0 62 97 Павленкович Евгений 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 62 98 Пеньшин Роман 1996 Лично 0 0 - - - - - - - - 0 62 99 Попковский Артём 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - - 0 62 100 Прокопенко Александр 1995 Лично - 0 0 - - - - - - - 0 62 101 Романенко Роман 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 62 102 Салтанов Тимофей 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - - 0 62 103 Скрипченко Михаил 1995 Лично - - 0 - - - - - - - 0 62 104 Стригельский Арсений 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - - 0 62 105 Тарасов Илья 1999 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - - - - 0 62 106 Халупа Игорь 1996 Лично - - 0 - - - - - - - 0 62 107 Хандрико Илья 1996 Лично - - - - - - - 0 - - 0 62 108 Хылковский Константин 1995 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - 0 62 109 Черницкий Никита 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 62 110 Чеснаков Роман 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 62 111 Чечётко Евгений 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 62 112 Шкроба Александр 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 62 113 Яньшин Данила 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - - 0 62 114 Коржаневский Артем 1995 СКО "Кронан" - 487 - - - - - - - - - - 115 Ривинский Эдвин 1995 Лично - 0 - - - - - - - - - - 116 Ткачев Дмитрий 1995 СК "Фандок" - 897 - - - - - - - - - - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Морозов Александр 1993 КСО "Белая Русь" 581 - - - 764 - 829 954 1000 0 4128 1 2 Климович Николай 1994 КСО "Белая Русь" 921 - 564 - - - 183 906 781 868 4040 2 3 Лещенко Александр 1993 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 861 - - 1000 - - - - 858 3719 3 4 Захаренко Дмитрий 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 835 - 998 2833 4 5 Костючик Александр 1993 СК "Буг" - 1000 605 - - - - 1000 - - 2605 5 6 Кривошеев Андрей 1994 СКО "Торпедо" - - - - - 847 - 664 - 1000 2511 6 7 Марков Виталий 1993 КСО "VIA" - 724 - - - 926 - 693 - - 2343 7 8 Пенкрат Андрей 1994 КСО "Березино" 753 0 50 - - - 334 315 - 652 2104 8 9 Прищепов Артём 1993 СК "Фандок" - - 654 - - 917 - 463 - - 2034 9 10 Хотян Александр 1993 Лично - 998 1000 - - - - - - - 1998 10 11 Витебский Егор 1993 СТК "Арго" - - 81 - 0 - 1000 772 - - 1853 11 12 Минченков Роман 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 909 - 866 - - 1775 12 13 Борисевич Андрей 1994 СКО "Кронан" - 561 0 - - - - 853 - - 1414 13 14 Якусевич Николай 1993 Лично - 465 872 - - - - - - - 1337 14 15 Логинов Артём 1994 СК "Буг" - 536 167 - - - - 627 - - 1330 15 16 Степанов Сергей 1994 СК "Камволь" 416 0 345 - - - - - - 312 1073 16 17 Шемрук Тимур 1993 СКО "Орион" 559 - 368 - - - - - - - 927 17 18 Рубашко Артём 1993 СКО "Кронан" - - 853 - - - - - - - 853 18 19 Лапекин Владислав 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 809 - - - - 809 19 20 Сердитов Вадим 1993 СТК "Арго" - - 297 - 298 - - 118 - - 713 20 21 Волчков Эдуард 1993 КСО "Чериков" - - - - - 701 - - - - 701 21 22 Ребковец Максим 1994 Лично - 695 0 - - - - - - - 695 22 23 Филиппов Дмитрий 1993 СК "Буг" - 452 5 - - - - 185 - - 642 23 24 Подымахин Сергей 1994 СКО "Кронан" - - 361 - 0 - - 275 - - 636 24 25 Гошко Андрей 1993 Лично - 625 - - - - - - - - 625 25 26 Котков Артём 1993 Лично - - - - - - - - 612 - 612 26 27 Лещенко Антон Лично - - - - - - 587 - - - 587 27 28 Татаринович Артём 1993 Лично - 570 - - - - - - - - 570 28 29 Алексеев Алексей 1993 Лично - - - - - - - 567 - - 567 29 30 Усманов Игорь 1993 СКО "Торпедо" - - - - - - - 566 - - 566 30 31 Китурко Александр 1994 СКО "Кронан" - - 549 - - - - - - - 549 31 32 Козлович Сергей 1993 СК "Буг" - 540 - - - - - - - - 540 32 33 Римарев Игорь 1993 Лично - - - - - - - - 532 - 532 33 34 Луковский Виталий 1994 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - 512 - - 512 34 35 Лисай Павел 1994 Лично - - 410 - - - - - - - 410 35 36 Ладыга Эдуард 1993 Лично - 250 147 - - - - - - - 397 36 37 Власов Василий 1993 Лично - - 383 - - - - - - - 383 37 38 Овчаренко Андрей 1993 КСО "Березино" 0 - - - - - 369 - - - 369 38 39 Шутро Николай 1994 СК "Камволь" 0 43 0 - - - 135 151 20 - 349 39 40 Назаров Александр 1993 Лично - 347 0 - - - - - - - 347 40 41 Лабынцев Сергей 1993 СТК "Мэта" - - - - - 0 - 307 - - 307 41 42 Гришаев Пётр 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - 291 - - - 291 42 43 Барковский Алексей 0 Лично 218 - - - - - - - - - 218 43 44 Далидович Антон 1993 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 216 - - - - - 216 44 45 Макеев Вадим 1994 Лично - 0 211 - - - - - - - 211 45 46 Станько Евгений 1994 КО "БГУ" - - - - - - - 208 - - 208 46 47 Грыцкевич Артём 1994 КСО "Березино" - - - - - - 181 - - - 181 47 48 Сачук Андрей 0 Лично 179 - - - - - - - - - 179 48 49 Поух Сергей 1993 КСО "Волк" - - - - 131 - - - - - 131 49 50 Павлов Алексей 1994 СКО "Орион" 32 - 93 - - - - - - - 125 50 51 Бабешко Максим 1993 Лично - 121 0 - - - - - - - 121 51 52 Цыганков Никита 1994 Лично - - - - - - - 0 120 - 120 52 53 Соловьев Иван 1992 Лично - 117 - - - - - - - - 117 53 54 Петкевич Дмитрий 0 Лично 112 - - - - - - - - - 112 54 55 Теслюк Виктор 0 Лично 112 - - - - - - - - - 112 54 56 Немцев Руди 1994 Лично - - 110 - - - - - - - 110 56 57 Колошич Влад 1993 Лично - 75 - - - - - - - - 75 57 58 Граевский Владислав 0 Лично 73 - - - - - - - - - 73 58 59 Яренко Виталий 1993 СК "Буг" - 58 - - - - - - - - 58 59 60 Мельник Сергей 0 КСО "Березино" 39 - - - - - - - - - 39 60 61 Дружинин Артём 0 Лично 32 - - - - - - - - - 32 61 62 Рабцевич Антон 1993 КО "БГУ" - - - - - - - 15 - - 15 62 63 Змушко Алексей 0 Лично 10 - - - - - - - - - 10 63 64 Сологук Александр 0 Лично 1 - - - - - - - - - 1 64 65 Акудович Виталий 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - - 0 65 66 Ананько Николай 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 67 Бессарабов Алексей 1993 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - - - - 0 65 68 Божик Василий 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 69 Бондарь Николай 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 65 70 Ботвинко Алексей 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 71 Бурый Павел 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 65 72 Валевич Максим 1994 Лично - - 0 - - - - - - - 0 65 73 Веремей Александр 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - - 0 65 74 Витковский Алексей 1994 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - 0 - 0 0 65 75 Горогляд Николай 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 76 Горский Сергей 1993 СТК "Арго" - - - - 0 - - - - - 0 65 77 Грицкевич Артем 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - - 0 65 78 Деружко Павел 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 79 Доронин Владимир 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 65 80 Дюкарев Андрей 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - - 0 65 81 Ермалович Алексей 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - - 0 65 82 Ефимчик Николай 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 65 83 Жанкевич Роман 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 84 Жариков Илья 1994 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - - 0 65 85 Жигалко Александр 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - - 0 65 86 Журавский Максим 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 65 87 Зарецкий 1994 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - - 0 65 88 Калько Антон 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 89 Канаш Аркадий 1994 Лично - - - - - - - 0 - - 0 65 90 Кирюхов Дмитрий 1993 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - - 0 65 91 Комаров Денис 1994 СКО "Немига-Норд" - 0 - - - - - - - - 0 65 92 Комаров Иван 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - - 0 65 93 Кузьмич Алексей 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 65 94 Лагвинец Антон 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 65 95 Липский Артем 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - - 0 65 96 Лучников Денис 1993 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - 0 65 97 Мазан Александр 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 98 Масюк Александр 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 99 Миневич Александр 1994 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - 0 65 100 Миниахметов Виктор 1994 Лично - - 0 - - - - - - - 0 65 101 Мишкель Владимир 1993 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - - 0 65 102 Надеждин Алексей 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 103 Новиков Антон 1993 Лично - - - - - - - 0 - - 0 65 104 Оливанов Дмитрий 1994 Лично - - 0 - - - - - - - 0 65 105 Панин Владимир 1993 Лично - - 0 - - - - - - - 0 65 106 Пархац Дмитрий 1993 Лично - 0 0 - - - - - - - 0 65 107 Песенька Павел 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - - 0 65 108 Плющевский Илья 1993 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - - 0 65 109 Потёпкин Павел 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 65 110 Рак Виктор 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 111 Рахубов Вячеслав 1994 Лично - - - - - - - 0 - - 0 65 112 Сенько Владимир 1993 СК "Камволь" 0 0 - - - - - - - - 0 65 113 Сируть Евгений 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - - 0 65 114 Специан Илья 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 65 115 Тарасевич Александр 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 116 Усков Иван 1994 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - - 0 65 117 Филипович Виктор 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 65 118 Цеменко Влад 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 119 Цуприк Вадим 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 65 120 Цыбулько Максим 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - - 0 65 121 Шамак Максим 1994 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - - 0 65 122 Паречин Влад 1994 СКО "Орион" - - - - - - - - - 0 0 65 123 Рахубов Вачеслав 1994 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - - - - - - 0 0 65 124 Сенько Виктор 1993 Лично - 0 - - - - - - - - - - 125 Логинов Артем 1994 Лично - 536 - - - - - - - - - - 126 Татаринович Артем 1993 Лично - 570 - - - - - - - - - - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Дробенков Вадим 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 899 593 441 - 893 - 804 912 1000 695 4508 1 2 Кравцов Егор 1991 СК "Фандок" 973 1000 593 - - - - 0 353 1000 3919 2 3 Матусевич Владимир 1991 КСО "Маяк-Ориентир" 915 659 684 - - - 455 419 - 809 3522 3 4 Чёрный Максим 1992 СТК "Арго" - 453 863 - - - - 912 847 - 3075 4 5 Пилипчук Алексей 1992 СКО "Орион" 1000 - 756 - - - 518 799 - 0 3073 5 6 Мойсак Дмитрий 1991 СК "Буг" - 954 907 - - - 512 473 - - 2846 6 7 Кожедуб Михаил 1992 СК "Буг" - - 747 - 1000 - - 1000 - - 2747 7 8 Некипелов Алексей 1991 СКО "Орион" 798 - - - - - 1000 841 - - 2639 8 9 Кудрявцев Алексей 1991 КСО "Березино" 738 - - - - - 468 705 - 725 2636 9 10 Авдеев Валерий 1992 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 865 - 681 2546 10 11 Корогода Аркадий 1991 СК "Буг" - - 913 - 727 - - 887 - - 2527 11 12 Алексеев Роман 1991 Лично - - - - - - - 920 - 926 1846 12 13 Гаев Артём 1991 КСО "VIA" - 414 - - - 544 - 770 - - 1728 13 14 Сухомеро Сергей 1991 Лично - 965 368 - - - 318 - - - 1651 14 15 Лесюк Михаил 1992 СТК "Арго" - - 699 - 424 - - 503 - - 1626 15 16 Николайчик Дмитрий 1991 СКО "Кронан" - - 450 - 541 - - 540 - - 1531 16 17 Власенков Кирилл 1991 Лично - - - - - - - 482 - 950 1432 17 18 Чудинов Дмитрий 1992 СТК "Мэта" - - - - - 712 - 693 - 0 1405 18 19 Андриевский Владислав 1992 СК "Фандок" 716 596 - - - - - - - - 1312 19 20 Тиханский Илья 1991 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 799 412 - - - - 1211 20 21 Журов Сергей 1992 СК "Камволь" 553 - - - 313 - - 179 - - 1045 21 22 Криштапович Алексей 1992 Лично - 394 636 - - - - - - - 1030 22 23 Наконечный Дмитрий 1991 Лично - - 1000 - - - - - - - 1000 23 24 Лемешевский Александр 1991 КСО "Березино" 873 0 - - - - 114 - - - 987 24 25 Корогода Виктор 1992 СК "Буг" - - 324 - - - - 646 - - 970 25 26 Папко Иван 1992 СКО "Витязь" - - - - 924 - - - - - 924 26 27 Бельский Алексей 1992 Лично - - - - - - - - 878 - 878 27 28 Рудаков Александр 1991 СК "Фандок" 547 - 299 - - - - - - - 846 28 29 Галицын Александр 1991 Лично - - 775 - - - - - - - 775 29 30 Яндовский Павел 1992 СК "Tri-O" Локомоти - 341 - - 416 - - - - - 757 30 31 Кашпуров Никита 1991 Лично - - 743 - - - - - - - 743 31 32 Редька Антон 1991 Лично - - 723 - - - - - - - 723 32 33 Макарчик Вадим 1992 Лично - 72 650 - - - - - - - 722 33 34 Макаревич Александр 1992 КСО "Волк" - - - - 721 - - - - - 721 34 35 Касперович Илья 1992 Лично - 689 - - - - - - - - 689 35 36 Прокопов Антон 1992 Лично - - - - - - - - 683 - 683 36 37 Спиренков Михаил 1992 Лично - 447 148 - - - - - - - 595 37 38 Титовцов Роман 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - 586 - - 586 38 39 Хвойницкий Олег 0 КСО "Белая Русь" 568 - - - - - - - - - 568 39 40 Рыбаков Сергей 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 499 - - - - - - - 0 - 499 40 41 Буховецкий Андрей 1991 СК "Буг" - - 493 - - - - - - - 493 41 42 Автухович Иван 0 КСО "Березино" 469 - - - - - - - - - 469 42 43 Юргель Павел 1991 КСО "Волк" - - - - 457 - - - - - 457 43 44 Дужик Денис 1992 СКО "Кронан" - - 447 - - - - - - - 447 44 45 Мышко Олег 1992 СКО "Кронан" - - 447 - - - - - - - 447 44 46 Смолко Александр 1992 Лично - 426 - - - - - - - - 426 46 47 Яриневич Олег 1991 СК "Буг" - 420 - - - - - - - - 420 47 48 Гетьман Олег 1992 Лично - - - - - - - 388 - - 388 48 49 Ткачук Денис 1992 СК "Буг" - 386 - - - - - - - - 386 49 50 Протасеня Антон 1991 Лично 224 154 - - - - - - - - 378 50 51 Панов Роман 1991 Лично - - 363 - - - - - - - 363 51 52 Тиханский Кирилл 1991 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 361 - - - - 361 52 53 Поддубный Илья 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 349 - - - - 349 53 54 Якусик Михаил 1992 Лично - - 349 - - - - - - - 349 53 55 Скребец Михаил 1992 Лично - 348 - - - - - - - - 348 55 56 Орлов Сергей 1991 Лично - 346 - - - - - - - - 346 56 57 Каржов Павел 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 344 - - - - 344 57 58 Самыкин Николай 1991 Лично - - 331 - - - - - - - 331 58 59 Климович Александр 1992 КСО "Белая Русь" 114 - 0 - - - - 163 - 40 317 59 60 Новак Иван 1992 Лично - 316 - - - - - - - - 316 60 61 Мышко Дмитрий 1992 СКО "Кронан" - - 310 - - - - - - - 310 61 62 Новиков Николай 1992 КСО "VIA" - 279 - - - - - - - - 279 62 63 Мурашко Максим 1991 СК "Фандок" - - 247 - - - - - - - 247 63 64 Галай Олег 0 СК "Камволь" 244 - - - - - - - - - 244 64 65 Довнар Максим 1991 СК "Камволь" - 0 - - 239 - - - - - 239 65 66 Федченко Сергей 1992 Лично - - 221 - - - - - - - 221 66 67 Жук Александр 1992 КСО "VIA" - 209 - - - - - - - - 209 67 68 Плитко Сергей 1992 СК "Буг" - 0 187 - - - - - - - 187 68 69 Вьюнников Сергей 1992 Лично - 0 94 - - - - - - - 94 69 70 Гончар Олег 1990 Лично - 88 - - - - - - - - 88 70 71 Панасик Александр 1992 КСО "Волк" - - - - 84 - - - - - 84 71 72 Кушнерук Дмитрий 1991 СК "Буг" - 39 - - - - - - - - 39 72 73 Колуханов Анатолий 1991 СКО "Витязь" - - - - 19 - - - - - 19 73 74 Кортелисец Павел 1992 Лично - 0 9 - - - - - - - 9 74 75 Баган Кирилл 1991 СК "Камволь" - - - - 0 - - - - - 0 75 76 Белоусов Стас Лично - - - - - - 0 - - - 0 75 77 Дацкевич Виталий 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 75 78 Жоголь Дмитрий 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 75 79 Зимянков Стас 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - 0 - - 0 75 80 Касай Николай 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 75 81 Ковалевич Дмитрий 1991 Лично - - 0 - - - - - - - 0 75 82 Котов Игнат 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 75 83 Михайлютин Александр 1991 Лично - - - - - - - 0 - - 0 75 84 Моисеенков Максим 1992 Лично - - - - - - 0 - 0 - 0 75 85 Павлюковец Евгений 1991 Лично - 0 - - - - - - - - 0 75 86 Палиев Вячеслав 1992 Лично - - 0 - - - - - - - 0 75 87 Петрушин Дмитрий 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 75 88 Пивоварчук Александр 1991 Лично - 0 - - - - - - - - 0 75 89 Пупко Евгений 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 75 90 Савицкий Ян 1991 Лично - 0 - - - - - - - - 0 75 91 Семенов Кирилл 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 75 92 Соловьев Иван 1992 СК "Камволь" - - - - 0 - - - - - 0 75 93 Филимоненко Стас 1992 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - - 0 75 94 Цедрик Александр 0 КСО "Березино" 0 - - - - - - - - - 0 75 95 Шкраба Евгений 1991 Лично - - - - - - - 0 - - 0 75 96 Щербо Дмитрий 1992 Лично - - - - 0 - - - - - 0 75 97 Масевич Петр 1992 СКО "Кронан" - - - - - - - - - 0 0 75 98 Гаев Артем 1991 КСО "VIA" - 414 - - - - - - - - - - 99 Черный Максим 1992 СТК "Арго" - 453 - - - - - - - - - - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Милошевич Вячеслав 1990 СТК "Мэта" 1000 - - - - 895 - 565 1000 1000 4460 1 2 Стрельцов Василий 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 870 620 717 - 420 - 0 685 858 0 3750 2 3 Бандарович Дмитрий 1989 КСО "Маяк-Ориентир" 902 840 676 - 565 - - 504 580 743 3741 3 4 Макеенко Михаил 1989 СТК "Арго" - 1000 761 - - - - 694 - 864 3319 4 5 Благородный Евгений 1990 КСО "Березино" 735 477 132 - - - 749 347 498 696 3155 5 6 Овчаренко Василий 1990 КСО "Березино" 514 463 - - - - 861 - 529 501 2868 6 7 Ясюченя Сергей 1990 КСО "Белая Русь" - - 553 - 320 - 1000 279 - 542 2694 7 8 Монич Денис 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - 859 - - 1000 - - 780 - - 2639 8 9 Лаппо Никита 1990 КО "БГУ" 728 726 614 - 216 - - - - - 2284 9 10 Горбачев Николай 1989 СТК "Мэта" - - - - - 612 - 258 836 407 2113 10 11 Давыдик Евгений 1990 СКО "Кронан" - 772 807 - - - - 445 - - 2024 11 12 Дедовец Евгений 1989 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 1000 - 962 1962 12 13 Федотенко Сергей 1989 СТК "Арго" - 995 805 - - - - - - - 1800 13 14 Прокофьев Глеб 1989 КСО "Маяк-Ориентир" 825 - - - 216 - - - - 735 1776 14 15 Тамбасов Юрий 1989 СТК "Арго" - - 1000 - - - - 750 - - 1750 15 16 Генералов Леонид 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 622 - - - 493 - - - - 614 1729 16 17 Филиппов Роман 1989 СК "Буг" 647 481 - - - - - - 588 - 1716 17 18 Языков Юрий 1990 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 633 - 0 1633 18 19 Ивасечко Алексей 1989 КО "БГУ" 424 313 - - - - - 86 - 588 1411 19 20 Солодухин Алексей 1990 Лично - - - - - - - 499 - 861 1360 20 21 Недолугин Евгений 1990 СКО "Орион" 516 - 265 - - - - - 459 - 1240 21 22 Бондаренко Сергей 1989 СТК "Мэта" - - - - - 0 - 184 694 262 1140 22 23 Сасковец Николай 1990 КСО "Березино" 491 468 - - - - 160 - - - 1119 23 24 Прищепов Евгений 1989 СК "Фандок" 544 533 - - - - - - - - 1077 24 25 Иванников Василий 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 271 787 - - - - 1058 25 26 Мицкевич Дмитрий 1990 СК "Фандок" 719 - 325 - - - - - - - 1044 26 27 Василенко Владимир 1990 СК "Камволь" 162 0 40 - 0 - 305 161 - 369 1037 27 28 Романов Роман 1990 СКО "Торпедо" - - - - - 555 - 473 - - 1028 28 29 Кривоносов Алексей 1989 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 760 - 242 - - 1002 29 30 Скрипко Александр 1990 СК "Фандок" 637 - - - - - - 339 - - 976 30 31 Гладковский Владислав 1990 СКО "Торпедо" - - - - - 621 - 288 - 0 909 31 32 Василевский Егор 1989 Лично - - - - - - - - 880 - 880 32 33 Подстенный Евгений 1989 СТК "Мэта" - - - - - 257 - 235 - 324 816 33 34 Григорьев Никита 1990 СК "Tri-O" Локомоти - 755 - - - - - - - - 755 34 35 Романовский Артём 1990 СКО "Витязь" - 535 - - 209 - - - - - 744 35 36 Марчук Валерий 1990 Лично - 692 - - - - - - - - 692 36 37 Лихтарев Андрей 1990 СКО "Кронан" - - - - - - - - - 670 670 37 38 Культиясов Виталий 1990 СКО "Кронан" - - 644 - - - - - - - 644 38 39 Дубовский Александр 1989 СК "БГПУ" - - - - - - 291 - 36 300 627 39 40 Михалкин Сергей 1989 КСО "Маяк-Ориентир" 0 573 - - 19 - - - - - 592 40 41 Соболевский Денис 1989 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - 555 555 41 42 Лысенко Александр 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - 548 - - - - - - - - 548 42 43 Войтехович Максим 1990 Лично 237 304 0 - - - - - - - 541 43 44 Кулик Николай 1989 Лично - 531 - - - - - - - - 531 44 45 Дятлов Максим 1989 СК "Фандок" 0 - 0 - - - - 530 - - 530 45 46 Багаев Роман 1989 Лично - - 481 - - - - - - - 481 46 47 Певец Сергей 1989 Лично - 439 - - - - - - - - 439 47 48 Серов Михаил 1990 Лично - 430 - - - - - - - - 430 48 49 Кривенов Максим 1989 Лично - 386 - - - - - - - - 386 49 50 Медведев Константин 1990 Лично - - 380 - - - - - - - 380 50 51 Крылов Евгений 0 КО "БГУ" 370 - - - - - - - - - 370 51 52 Прямушко Дмитрий 1989 Лично - 327 - - - - - - - - 327 52 53 Гантюков Евгений 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 318 - - - - - 318 53 54 Казусик Евгений 1990 Лично - 307 - - - - - - - - 307 54 55 Грицевич Юрий 1990 Лично - 0 288 - - - - - - - 288 55 56 Арбутович Евгений 1990 Лично - - - - - - - - 287 - 287 56 57 Смаль Сергей 0 КСО "Белая Русь" 285 - - - - - - - - - 285 57 58 Федоров Андрей 1989 Лично - 262 - - - - - - - - 262 58 59 Юревич Александр 1989 СК "БГПУ" 262 - - - - - - 0 - - 262 58 60 Хорушевский Евгений 1990 КО "БГУ" - - - - - - - - - 219 219 60 61 Гулевич Сергей 1989 Лично - 217 - - - - - - - - 217 61 62 Иосько Александр 1990 КСО "Волк" - - - - 215 - - - - - 215 62 63 Голяк Вадим 1990 Лично - 158 - - - - - - - - 158 63 64 Жабенко Андрей 1989 СК "БГПУ" - - - - - - - - 4 150 154 64 65 Данильчик Павел 1989 Лично - 141 - - - - - - - - 141 65 66 Белоокий Роман 1990 КО "БГУ" - - - - - - - - - 121 121 66 67 Бурвин Евгений 1990 КО "БГУ" - - - - - - - - - 111 111 67 68 Крошевский Влад 0 КСО "Белая Русь" 92 - - - - - - - - - 92 68 69 Терешко Дмитрий 1990 Лично - 91 - - - - - - - - 91 69 70 Романюк Артём 1990 КСО "Белая Русь" - 62 0 - - - - - - 0 62 70 71 Костицкий Александр 1989 СК "БГПУ" - - - - - - - - 60 - 60 71 72 Кирьяков Владимир 0 Лично 59 - - - - - - - - - 59 72 73 Мартысюк Виталий 1989 Лично - 53 - - - - - - - - 53 73 74 Абелян Альберт 1990 Лично - - - - - 50 - - - - 50 74 75 Амелько Иван 0 КСО "Белая Русь" 41 - - - - - - - - - 41 75 76 Сокольский Никита 1990 Лично - - - - - - - 29 - - 29 76 77 Брус Андрей 1989 Лично - 18 - - - - - - - - 18 77 78 Апанасевич Сергей 1989 СК "БГПУ" - - - - - - 8 - 0 - 8 78 79 Борисевич Дмитрий 1990 Лично 0 - 0 - - - - - - - 0 79 80 Ватутин Дмитрий 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - - 0 79 81 Горбачевский Максим 1990 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - - 0 79 82 Дульчевский Роман 1990 Лично - - 0 - - - - - - - 0 79 83 Ермолович Константин 1989 Лично 0 0 0 - - - - - - - 0 79 84 Малевич Андрей 1990 КО "БГУ" - - - - - - - - 0 - 0 79 85 Мешко Роман 1990 Лично - 0 - - - - - - - - 0 79 86 Павлович Александр 1990 Лично - 0 - - - - - - - - 0 79 87 Русин Антон 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - - 0 79 88 Сликеев Михаил 1990 Лично - - - - - - - 0 - - 0 79 89 Сокович Валерий 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - - 0 79 90 Ткачук Роман 1990 Лично - 0 - - - - - - - - 0 79 91 Ченцов Виктор 1990 Лично - 0 - - - - - - - - 0 79 92 Андрющенко Михаил 1989 КО "БГУ" - - - - - - - - - 0 0 79 93 Хомчик Денис 1989 КО "БГУ" - - - - - - - - - 0 0 79 94 Дульчевский Дмитрий 1989 КО "БГУ" - - - - - - - - - 0 0 79 95 Вильковский Сергей 1989 КО "БГУ" - - - - - - - - - 0 0 79 96 Романюк Артем 1990 Лично - 62 - - - - - - - - - - 97 Романовский Артем 1990 СК "Tri-O" Локомоти - 535 - - - - - - - - - - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рыжков Сергей 1986 КСО "БНТУ" 1000 983 997 1000 858 1000 - 899 - - 4980 1 2 Алексеенок Алексей 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 856 998 953 797 1000 - 997 953 679 - 4901 2 3 Мелешко Евгений 1984 КО "БГУ" 844 955 967 880 936 911 1000 694 513 864 4769 3 4 Злобин Денис 1982 СТК "Мэта" 793 - 769 927 0 906 850 761 857 942 4482 4 5 Крюков Дмитрий 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 969 908 794 733 - 535 738 721 1000 4409 5 6 Миронов Дмитрий 1980 СК "Камволь" 874 1000 964 542 952 - - - - - 4332 6 7 Крапивко Дмитрий 1983 КСО "Волк" - 892 - - - 903 929 907 442 - 4073 7 8 Дедовец Андрей 1988 КСО "Белая Русь" 758 - 750 767 - - 904 838 654 775 4042 8 9 Солодкин Сергей 1984 КО "БГУ" - - - 915 678 827 - 645 - 967 4032 9 10 Саванович Виталий 1978 КСО "Маяк-Ориентир" - 814 776 633 582 - 921 699 632 749 3959 10 11 Шамшур Дмитрий 1985 СКО "Орион" 910 - 950 650 420 - - 944 - - 3874 11 12 Новак Дмитрий 1986 КСО "Белая Русь" - 968 1000 - - - - 1000 791 - 3759 12 13 Писарчик Сергей 1980 КО "БГУ" - 749 - 805 572 - 831 - - 761 3718 13 14 Сахончик Александр 1988 КСО "Березино" 635 815 585 - - - 721 - - 807 3563 14 15 Стрельцов Максим 1983 КСО "Маяк-Ориентир" - 0 - 600 545 - 731 719 681 810 3541 15 16 Афанасьев Иван 1979 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 606 732 - 662 - 768 755 3523 16 17 Ходан Александр 1988 СКО "Немига-Норд" 767 - 693 - - - 589 703 152 687 3439 17 18 Хомич Игорь 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - 740 - - - - 806 455 622 743 3366 18 19 Маковский Владимир 1985 КО "БГУ" - - 799 660 636 - 523 721 - - 3339 19 20 Кухто Петр 1981 КО "БГУ" - 685 550 685 668 - 584 0 - 649 3271 20 21 Давидович Дмитрий 1981 КО "БГУ" - - - 621 636 601 694 604 - 596 3156 21 22 Черный Виталий 1987 СТК "Арго" - 814 958 0 654 - - 565 - - 2991 22 23 Белянко Илья 1985 КО "БГУ" 369 851 - 765 - - - - - 922 2907 23 24 Яковлев Андрей 1981 КО "БГУ" 557 657 601 - 409 560 517 - - 532 2907 23 25 Киряков Андрей 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - 849 - - 948 - - - 498 603 2898 25 26 Платонов Дмитрий 1985 КСО "Маяк-Ориентир" 0 831 - - 884 - - - 412 763 2890 26 27 Федоришкин Вячеслав 1983 КО "БГУ" 0 456 0 473 393 473 605 564 584 570 2796 27 28 Малевич Павел 1986 КО "БГУ" 0 - 667 - 354 481 345 515 0 681 2698 28 29 Мурашко Андрей 1968 СКО "Орион" 581 - - 222 516 - - 491 389 556 2533 29 30 Астровлянчик Сергей 1985 КСО "Березино" 838 0 983 - - - 702 - - - 2523 30 31 Юрок Антон 1987 КО "БГУ" - - 548 - 520 476 470 295 - 499 2513 31 32 Сосновский Антон 1986 КО "БГУ" 756 845 815 - - - - - - - 2416 32 33 Пенкрат Виталий 1984 КСО "Березино" 0 630 - - - - 419 427 344 590 2410 33 34 Мулярчик Константин 1986 КО "БГУ" 444 481 572 - 452 - 437 - - - 2386 34 35 Титович Егор 1981 КСО "Маяк-Ориентир" 520 - - 417 - - 501 571 326 - 2335 35 36 Красько Павел 1980 СК "Камволь" - 751 - 835 - - - - - 732 2318 36 37 Ветошкин Дмитрий 1985 КСО "БНТУ" 0 763 - - - - 327 617 506 - 2213 37 38 Войцехович Руслан 1986 КО "БГУ" 511 - 750 - - - 400 - - 545 2206 38 39 Громов Алексей 1988 КО "БГУ" 287 88 - - 292 - 526 417 - 648 2170 39 40 Лабчевский Алексей 1982 КСО "БНТУ" - - 799 842 505 - - - - - 2146 40 41 Холод Павел 1976 КСО "Маяк-Ориентир" - 740 - - 722 - - 426 234 - 2122 41 42 Кузнецов Владимир 1970 КСО "Маяк-Ориентир" 336 - - 332 - - 478 443 322 470 2059 42 43 Михалкин Дмитрий 1980 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 975 - - - 1000 - 1975 43 44 Веремейчик Антон 1988 КСО "Маяк-Ориентир" - 513 - - - - 469 377 - 608 1967 44 45 Вакульчик Алексей 1988 КО "БГУ" 0 502 - 290 388 - 365 205 - 391 1936 45 46 Заяц Виктор 1986 КСО "БНТУ" 331 529 493 - - - - - 566 - 1919 46 47 Шахметов Константин 1986 КСО "БНТУ" 396 - 617 0 429 - - - 469 - 1911 47 48 Журавлёв Вячеслав 1976 СКО "Немига-Норд" - - 983 912 - - - - - - 1895 48 49 Пожитков Михаил 1987 КСО "Березино" 617 582 - - - - - - 679 - 1878 49 50 Салин Андрей 1988 СТК "Арго" - 710 827 178 - - - - - - 1715 50 51 Ванькевич Дмитрий 1973 КСО "Березино" 0 726 - - - - 395 - - 587 1708 51 52 Пашута Александр 1986 СТК "Арго" - 681 614 0 - - - 376 - - 1671 52 53 Сушинский Андрей 1984 КСО "Березино" 480 647 507 - - - 0 - - - 1634 53 54 Захарчук Сергей 1977 Лично - 536 - 514 - - 578 - - - 1628 54 55 Марчук Илья 1987 СК "Буг" - 580 - - - - - 500 449 - 1529 55 56 Беспалов Роман 1978 КСО "Белая Русь" - - - 915 601 - - - - - 1516 56 57 Лаппо Юрий 1988 КСО "Березино" 699 740 - - - - - - - - 1439 57 58 Васькович Павел 1987 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 473 - 304 - 634 1411 58 59 Грузд Александр 1985 КО "БГУ" 458 - - - - - 583 257 - - 1298 59 60 Федоришкин Александр 1988 СКО "Торпедо" - - - - - 688 - 0 - 519 1207 60 61 Лычков Игорь 1983 КСО "БНТУ" 0 - 632 - - - 534 - - - 1166 61 62 Тарналицкий Максим 1988 КО "БГУ" 439 - - - - - - - 268 432 1139 62 63 Прытков Валерий 1975 ТК "Пилигрим" 326 194 - - 0 - 66 - 171 375 1132 63 64 Буковец Артём 1978 СК "Tri-O" Локомоти - 795 - 327 - - - - - - 1122 64 65 Тумаков Вадим 1988 СКО "Торпедо" - - - - - 586 - 498 - - 1084 65 66 Лапекин Максим 1971 СКО "Торпедо" - - - - - 648 422 - - - 1070 66 67 Яблонский Александр 1988 СТК "Арго" - 353 - 276 - - - 386 - - 1015 67 68 Прохоренко Дмитрий 1985 КСО "VIA" 463 - - - - 549 - - - - 1012 68 69 Мищенко Виктор 1988 КСО "Азимут-Спартак - - - 214 - 405 - 391 - - 1010 69 70 Минаков Александр Лично - - - - - - - - - 989 989 70 71 Журавлёв Андрей 1978 СКО "Немига-Норд" - - - 982 - - - - - - 982 71 72 Маркулевич Александр 1988 КСО "Белая Русь" 210 353 - - - - - 414 - - 977 72 73 Филин Виталий 1985 Лично - - - - - - - - - 956 956 73 74 Акушевич Виктор 1985 КСО "VIA" - 596 - - - 355 - - - - 951 74 75 Касач Вячеслав 1984 СК "Камволь" 464 - - - 151 - - 301 - - 916 75 76 Панасюк Дмитрий 1987 КО "БГУ" - - - - - - - - 311 589 900 76 77 Синицкий Евгений 1986 КО "БГУ" 472 422 - - - - - - - - 894 77 78 Федотенко Сергей 1989 Лично - - - 859 - - - - - - 859 78 79 Медведев Сергей 1987 КО "БГУ" - - - - - - - - 267 591 858 79 80 Васильченко Сергей 1975 КСА "Зялёны стадыён - - - 358 - 489 - - - - 847 80 81 Спасовский Игорь 1983 Лично - 838 - - - - - - - - 838 81 82 Гракович Дмитрий 1986 СК "Камволь" 434 0 - - - - 387 - - - 821 82 83 Войтович Сергей 1985 СКО "Кронан" - 564 - - 241 - - - - - 805 83 84 Балабанов Павел 1983 СК "Камволь" - - - 800 - - - - - - 800 84 85 Макеенко Михаил 1989 СТК "Арго" - - - 321 - - - - 469 - 790 85 86 Тамбасов Юрий 1989 СТК "Арго" - - - 0 - - - - 790 - 790 85 87 Деля Игорь 1988 Лично - 789 - - - - - - - - 789 87 88 Рогалевич Сергей 1983 СКО "Немига-Норд" 545 - - 239 - - - - - - 784 88 89 Лемачко Андрей 1985 СТК "Арго" - 782 - - - - - - - - 782 89 90 Римша Александр 1988 СКО "Кронан" - 372 - - - - - 120 - 277 769 90 91 Балабанов Петр 1978 СК "Камволь" - - - 759 - - - - - - 759 91 92 Титов Дмитрий 1985 СКО "Торпедо" - - - - - 743 - - - - 743 92 93 Дедовец Евгений 1989 КСО "Белая Русь" - 736 - - - - - - 0 - 736 93 94 Ерко Андрей 1982 Лично - 729 - - - - - - - - 729 94 95 Кунский Андрей 1980 СКО "Орион" - - 722 - - - - - - - 722 95 96 Бондарович Андрей 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 0 138 - - - - - 167 - 413 718 96 97 Петрочук Дмитрий 1980 Лично - 704 - - - - - - - - 704 97 98 Захаров Виталий 1980 КСА "Зялёны стадыён - - - 444 - 240 - - - - 684 98 99 Горбач Виталий 1987 Лично - 681 - - - - - - - - 681 99 100 Чехлов Артур 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 0 650 - - - - - - 0 - 650 100 101 Волынец Ярослав 1989 Лично - 638 - - - - - - - - 638 101 102 Евсиков Павел 1979 СТК "Мэта" 0 - - - - 638 - - - - 638 101 103 Царук Андрей 1981 СК "БГПУ" - 630 - - - - - - - - 630 103 104 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - - - 626 - - - - - - 626 104 105 Минчуков Александр 1973 СК "Камволь" - - 432 - 0 - 191 - - - 623 105 106 Монич Денис 1989 Лично - - - 621 - - - - - - 621 106 107 Вербицкий Юрий 1978 КСА "Зялёны стадыён - - - 264 - 333 - - - - 597 107 108 Евсиков Андрей 0 СТК "Мэта" 597 - - - - - - - - - 597 107 109 Гудимчик Алексей 0 КСО "БНТУ" 596 - - - - - - - - - 596 109 110 Цвирко Максим 1987 КО "БГУ" 208 - - - - - 32 52 0 294 586 110 111 Касперович Александр 1987 Лично 0 - - - - - - - - 570 570 111 112 Моюрников Александр 1987 ТК "Пилигрим" 218 - - - - - 37 - 0 305 560 112 113 Русовский Александр 1975 Лично - 524 - - - - - - - - 524 113 114 Шинкевич Алексей 1988 КСО "БНТУ" 0 - - 0 - - - - 523 - 523 114 115 Раполас Стриука 1987 Лично - - - - - - - - 519 - 519 115 116 Кручина Антон 1984 СК "Камволь" 371 - - - - - 0 142 - - 513 116 117 Захаров Владимир 1987 СК "Tri-O" Локомоти - 512 - - - - - - - - 512 117 118 Гиржадович Алексей 1986 КО "БГУ" - 511 - - - - - - - - 511 118 119 Фираго Дмитрий 1988 КО "БГУ" - - - - - - - 0 - 509 509 119 120 Войтюк М. 1988 Лично - 507 - - - - - - - - 507 120 121 Лундышев Денис 1982 Лично - 498 - - - - - - - - 498 121 122 Артихович Александр 1972 СКО "Орион" - - 477 - - - - - - - 477 122 123 Поцелуев Сергей 1973 СКО "Немига-Норд" - - - - 477 - - - - - 477 122 124 Карконников Вадим 1985 СТК "Мэта" - - - - - 236 - - 228 0 464 124 125 Стрельцов Владимир 1953 Лично - - - - - 463 - - - - 463 125 126 Нарышкин Михаил 1975 СК "Камволь" 0 - - - 456 - - - - - 456 126 127 Робертас Станкевич 1988 Лично - - - - - - - - 456 - 456 126 128 Трасковский Дмитрий 1986 СК "Камволь" - - - - 163 - 284 - - - 447 128 129 Коновчук Дмитрий 1981 Лично - 446 - - - - - - - - 446 129 130 Матвееня Александр 1985 Лично - 442 - - - - - - - - 442 130 131 Никитин А. 1987 Лично - - - - - - 440 - - - 440 131 132 Магер Андрей 1986 Лично - 439 - - - - - - - - 439 132 133 Прокофьев Глеб 1989 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 439 - - - - - - 439 132 134 Лаппо Никита 1990 КО "БГУ" - - - 431 - - - - - - 431 134 135 Даронькин Александр 1983 КСА "Зялёны стадыён - - - - - 428 - - - - 428 135 136 Некипелов Алексей 1991 Лично - - - 409 - - - - - - 409 136 137 Шилак Алексей 1977 СКО "Орион" - - - - 401 - - - - - 401 137 138 Хорзунов А. 1987 Лично - - - - - - 394 - - - 394 138 139 Галабурда Александр 1986 СКО "Кронан" - - - - - - - - - 393 393 139 140 Савельев Евгений 1986 СКО "Торпедо" - - - - - 388 - - - - 388 140 141 Гусев Владимир 1979 Лично - 381 - - - - - - - - 381 141 142 Юревич Михаил 1985 СК "БГПУ" - - - - - - - - - 377 377 142 143 Сосновский Сергей 0 Лично 371 - - - - - - - - - 371 143 144 Киселев Иван 1986 КО "БГУ" - - - - - - - - - 367 367 144 145 Черкасов Артем 1987 Лично - 367 - - - - - - - - 367 144 146 Лесюк Михаил 1992 СТК "Арго" - - - 362 - - - - - - 362 146 147 Хромых Н. 1987 Лично - - - - - - 348 - - - 348 147 148 Веренич Евгений 1986 Лично - 346 - - - - - - - - 346 148 149 Лещенко Александр 1993 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 335 - - - - - - 335 149 150 Миндаугас Паукште 1971 Лично - - - - - - - - 333 - 333 150 151 Прима Александр 1974 Лично - 332 - - - - - - - - 332 151 152 Кожедуб Михаил 1992 Лично - - - 331 - - - - - - 331 152 153 Воронов Сергей 1972 КСО "Динамо" - - - 325 - - - - - - 325 153 154 Казанов Александр 0 Лично 314 - - - - - - - - - 314 154 155 Колуханов Олег 1968 СКО "Витязь" - - - - - - 312 - - - 312 155 156 Савастюк Игорь 1979 Лично - 311 - - - - - - 0 - 311 156 157 Мелешко Андрей 1955 КО "БГУ" - - - 305 - - - - - - 305 157 158 Зайцев Игорь 1973 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 304 - - - - 304 158 159 Царенков Евгений 1986 Лично - 287 - - - - - - - - 287 159 160 Дробенков Вадим 1992 Лично - - - 250 - - - - - - 250 160 161 Круподеров Евгений 1986 Лично - 250 - - - - - - - - 250 160 162 Генералов Леонид 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 247 - - - - - - 247 162 163 Черный Максим 1992 Лично - - - 246 - - - - - - 246 163 164 Зеленко Павел 1987 Лично - 240 - - - - - - - - 240 164 165 Наталевич Вячеслав 1956 СКО "Витязь" - - - 236 - - - - - - 236 165 166 Печко Андрей 1977 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 230 - - - - - 230 166 167 Башаримов Вячеслав 1980 КСА "Зялёны стадыён - - - 220 - - - - - - 220 167 168 Раков Николай 1955 СТК "Арго" - - - 217 - - - - - - 217 168 169 Сташкевич Александр 1988 СКО "Кронан" - - - - - - - - - 204 204 169 170 Коноплицкий Александр 0 СК "БГПУ" 199 - - - - - - - - - 199 170 171 Дроздов Игорь 1968 КСА "Зялёны стадыён - - - 43 - - - - - 129 172 171 172 Бусько Владимир 1988 Лично - 169 - - - - - - - - 169 172 173 Валюкевич Александр 1988 СКО "Кронан" - 167 - - - - - - - - 167 173 174 Копоть Олег 1974 СК "Буг" 0 - - - 165 - - - - - 165 174 175 Алисов Виталий 1985 Лично - 162 - - - - - - - - 162 175 176 Кузнецов Эдуард 0 КСО "Белая Русь" 162 - - - - - - - - - 162 175 177 Буковец Анатолий 1950 СК "Tri-O" Локомоти - - - 145 - - - - - - 145 177 178 Киселёв Иван 1986 КО "БГУ" - - - - - 135 - 0 - - 135 178 179 Похомович Руслан 1988 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - 134 - - 134 179 180 Самосевич Алесандр 1983 Лично - 131 - - - - - - - - 131 180 181 Лукьянов Антон 1986 Лично - 110 - - - - - - - - 110 181 182 Апанасевич Сергей 1987 СК "БГПУ" - - - - - - - 108 - - 108 182 183 Воронин Вадим 1980 КСА "Зялёны стадыён - - - 107 - - - - - - 107 183 184 Яцун Андрей 0 Лично 96 - - - - - - - - - 96 184 185 Морозов Алексей 1988 КСО "Белая Русь" - - - - 93 - - - - - 93 185 186 Романовский Артём 1990 СК "Tri-O" Локомоти - - - 93 - - - - - - 93 185 187 Сорока Александр 1975 КСО "Березино" - - - - - - 92 - - - 92 187 188 Табола Сергей 1988 Лично - 78 - - - - - - - - 78 188 189 Уваров Леонид 1988 СКО "Орион" 76 - - - - - 0 - 0 - 76 189 190 Домашевич Артём КО "БГУ" - - - - - - - - 72 - 72 190 191 Волохов Роман 1977 КСА "Зялёны стадыён - - - 0 - 68 - - - - 68 191 192 Тимбург Стас 1988 Лично - 60 - - - - - - - - 60 192 193 Васеха Алексей 1985 Лично - - - 59 - - - - - - 59 193 194 Костючик Павел 1988 Лично - 51 - - - - - - - - 51 194 195 Морозов Александр 1993 Лично - - - 38 - - - - - - 38 195 196 Шестак Дмитрий 1980 Лично - 34 - - - - - - - - 34 196 197 Петлицкий Евгений 1987 КО "БГУ" 13 0 - - - - - - - - 13 197 198 Соловьёв Александр 1981 Лично - - - - - 11 - - - - 11 198 199 Жодик Владимир 1986 Лично - 10 - - - - - - - - 10 199 200 Васюкович Сергей 1987 СК "Tri-O" Локомоти - 8 - 0 - - - - - - 8 200 201 Алексеенко Геннадий 1977 КСА "Зялёны стадыён - - - 0 - - - - - - 0 201 202 Архипов Илья 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - - 0 201 203 Барсук Юрий 1973 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 0 - - - - 0 201 204 Григорьев Никита 1990 СК "Tri-O" Локомоти - - - 0 - - - - - - 0 201 205 Докучаев Илья 1986 КО "БГУ" - - - - - - - - 0 - 0 201 206 Драпеза Владимир 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 201 207 Дудик Владимир 0 СК "БГПУ" 0 - - - - - - - - - 0 201 208 Зайцев Дмитрий 1988 Лично - 0 - - - - - - - - 0 201 209 Засим Дмитрий 1987 Лично - 0 - - - - - - - - 0 201 210 Катлеров Павел 1979 КО "БГУ" - - - 0 - - - - - - 0 201 211 Коваленко С. 1987 Лично - - - - - - 0 - - - 0 201 212 Кожан Михаил 1946 СТК "Арго" - - - 0 - - - - - - 0 201 213 Кожановский М. 1988 Лично - 0 - - - - - - - - 0 201 214 Крееренко Дмитрий 1979 КСА "Зялёны стадыён - - - 0 - - - - - - 0 201 215 Кушнир Андрей 1981 СТК "Мэта" - - - - - 0 - - - - 0 201 216 Лебедев Андрей 1988 КСО "БНТУ" - - - - - - - - 0 - 0 201 217 Лимонтов Роман 1987 Лично - - - 0 - - - - - - 0 201 218 Михайлик Олег 1968 Лично - - - - - - 0 - - - 0 201 219 Новосад Павел 1984 Лично - 0 - - - - - - - - 0 201 220 Обернихин Игорь 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 201 221 Оришко Александр 1983 Лично - 0 - - - - - - - - 0 201 222 Рогалевич Андрей 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 201 223 Романюк Юрий 1983 Лично - 0 - - - - - - - - 0 201 224 Сафранович Сергей 1984 Лично - - - - - - - - 0 - 0 201 225 Сенюкович Фарид 1987 Лично - 0 - - - - - - - - 0 201 226 Силюк Александр 1987 СК "Буг" - - - - - - - 0 - - 0 201 227 Содла В. 1987 Лично - - - - - - 0 - - - 0 201 228 Солдаткин Михаил 1976 Лично - 0 - - - - - - - - 0 201 229 Стрельцов Василий 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 0 - - - - - - 0 201 230 Титович Евгений 1948 КСО "БНТУ" - - - 0 - - - - - - 0 201 231 Товпеко Дмитрий 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - - 0 201 232 Чернухо Антон 1986 КО "БГУ" - 0 - - - - - - - - 0 201 233 Чуйко Евгений 1988 Лично - 0 - - - - - - - - 0 201 234 Шляхтенок Евгений 1989 СКО "Кронан" - - - - - - - - - 0 0 201 235 Буковец Артем 1978 СК "Tri-O" Локомоти - 795 - - - - - - - - - - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М40 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Морозов Андрей 1964 КСО "Белая Русь" - - 699 - 781 - - 1000 727 695 3902 1 2 Денисов Валерий 1963 КСО "Белая Русь" - - 1000 - 838 - - - 1000 1000 3838 2 3 Рыжков Юрий 1962 СКО "Витязь" - - 902 - 1000 - - - - 987 2889 3 4 Черный Павел 1964 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 1000 - 849 - - 1849 4 5 Алексеенок Алексей 1965 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 - - - 579 - - - - - 1579 5 6 Дмитроченко Егор 1964 ТК "Пилигрим" 0 - - - - - 1000 - - - 1000 6 7 Малахов Игорь 1965 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - - 905 - 905 7 8 Гладков Андрей 1964 Лично - - 561 - - - - - - - 561 8 9 Макоед Михаил 1967 СК "Буг" - - 112 - - - - 1 - - 113 9 10 Павлючук Олег 1966 СК "Буг" - - 79 - - - - - - - 79 10 11 Александров Станислав 1965 СК "Днепр" - - - - - 0 - - - - 0 11 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М45 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Важник Александр 1958 СК "Стандарт" 840 865 - - - - 837 - 1000 697 4239 1 2 Изотов Геннадий 1962 КО "Трактор" - - - - 1000 - 1000 - 930 956 3886 2 3 Медведев Михаил 1958 КО "Трактор" 929 - - - - - 746 - 614 1000 3289 3 4 Ародь Эдвард 1961 СКО "Кронан" - 1000 - - - - - 1000 - 818 2818 4 5 Горбач Юрий 1960 Лично - 992 1000 - - - - - - - 1992 5 6 Алексеев Юрий 1958 КСО "БНТУ" 938 991 - - - - - - - - 1929 6 7 Триденский Геннадий 1959 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 862 - - 965 1827 7 8 Чехлов Виктор 1958 СКО "Немига-Норд" 964 - - - - - - - 834 - 1798 8 9 Луговцов Алексей 1961 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 1000 - 635 - - 1635 9 10 Новак Александр 1958 КСО "Белая Русь" - 689 263 - - - - - - 611 1563 10 11 Сенченко Григорий 1958 КСО "БНТУ" 1000 532 - - - - - - - - 1532 11 12 Зайцев Владимир 1958 СК "Пеленг-Вымпел" 403 - - - 0 - 301 - 226 514 1444 12 13 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 752 - 427 - 1179 13 14 Кутузов Сергей 1960 СК "Фандок" - - 558 - - - - 543 - - 1101 14 15 Новолаев Сергей 1957 КСО "БНТУ" - 571 511 - - - - - - - 1082 15 16 Буйлов Александр 1961 СК "Фандок" - 941 - - - - - - - - 941 16 17 Кухта Михаил 1959 Лично - 924 - - - - - - - - 924 17 18 Мельников Валерий 1959 Лично - - - - - - 854 - - - 854 18 19 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 795 0 0 795 19 20 Белошицкий Василий 1958 СК "Буг" - - 548 - - - - - - - 548 20 21 Павленко Анатолий 1960 Лично - - 498 - - - - - - - 498 21 22 Губчик Юрий 1962 КСО "БНТУ" 0 495 - - - - - - - - 495 22 23 Макаревич Иосиф 1960 КО "Камертон" - - - - - - - 362 - - 362 23 24 Савушкин Александр 1960 ОК "Пралеска" - - 249 - - - - - - - 249 24 25 Бедарев В Ю 1962 СК "Буг" - - 238 - - - - - - - 238 25 26 Хвощинский Николай 1958 Лично - - - - - - - 0 - - 0 26 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Наталевич Вячеслав 1956 СКО "Витязь" - 789 - - 1000 812 1000 - - 837 4438 1 2 Мелешко Андрей 1955 КО "БГУ" 622 1000 805 - - 1000 - - - 1000 4427 2 3 Канарский Валерий 1957 СКО "Орион" 1000 - 1000 - - - 862 1000 0 - 3862 3 4 Трапезников Николай 1955 СК "Пеленг-Вымпел" 550 - - - 623 - 711 627 566 799 3326 4 5 Туркин Владимир 1957 КО "Трактор" 329 - - - 210 - 865 - 1000 625 3029 5 6 Шелкуненко Леонид 1957 КАСА "Заслаўе" - - - - 758 - 655 637 - 947 2997 6 7 Мороз Иван 1955 КО "Камертон" 335 - - - 310 - 582 498 633 680 2728 7 8 Жуковский Владимир 1955 СК "Стандарт" - - 456 - 560 624 618 - - - 2258 8 9 Васенцов Валерий 1957 СК "Пеленг-Вымпел" 612 - - - 860 - 755 - - - 2227 9 10 Раков Николай 1955 СТК "Арго" - 0 787 - 860 - - 280 - - 1927 10 11 Языков Леонид 1956 СКО "Торпедо" - - - - - 875 - 807 - - 1682 11 12 Фролов Василий 1957 СКО "Торпедо" - - - - 722 908 - - - - 1630 12 13 Роговский Виталий 1955 ОК "Пралеска" - 534 - - - - 793 - - - 1327 13 14 Будник Александр 1948 СК "Пеленг-Вымпел" 482 - - - 720 - - - - - 1202 14 15 Крылов Борис 1957 Лично - - 732 - - - - - - - 732 15 16 Пунько Пётр 0 СК "Камволь" 654 - - - - - - - - - 654 16 17 Карась Олег 1956 КО "Трактор" - - - - - - 645 - - - 645 17 18 Асылов Альберт 1955 Лично - - 572 - - - - - - - 572 18 19 Марченко Викентий 1957 КСО "Маяк-Ориентир" - 536 - - - - - - - - 536 19 20 Коржов Иван 1957 Лично - 506 - - - - - - - - 506 20 21 Яковкин Игорь 0 КСО "БНТУ" 462 - - - - - - - - - 462 21 22 Санников Сергей 1955 КАСА "Заслаўе" 368 - - - - - 0 - - - 368 22 23 Жизневский Георгий 0 СК "Пеленг-Вымпел" 233 - - - - - - - - - 233 23 24 Цуба Александр 1956 СК "Камволь" - - - - - - - 59 - - 59 24 25 Григоревич Иван 1955 СК "БГПУ" 0 - - - 0 - - - - - 0 25 26 Парфенов Сергей 1956 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 0 - - 0 - - 0 25 27 Поляк Александр 1955 КСО "БНТУ" - - 0 - - - - - - - 0 25 28 Триденский Геннадий 0 СК "Пеленг-Вымпел" 0 - - - - - - - - - 0 25 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа М55 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Титович Евгений 1948 КО "Трактор" 0 1000 - - 1000 1000 949 1000 651 974 4974 1 2 Маковский Анатолий 1950 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 - - - - - 1000 795 943 1000 4738 2 3 Бульбенов Владимир 1951 КО "Трактор" - - - - 611 - 860 - 1000 916 3387 3 4 Ковальчук Виктор 1947 СК "Стандарт" 697 546 - - 549 - 409 - 761 - 2962 4 5 Нехай Геннадий 1949 СК "Стандарт" - - - - 708 476 - - 637 - 1821 5 6 Трифоненко Василий 1952 КСО "Чериков" - - - - - 826 - 550 - - 1376 6 7 Гурьев Николай 1946 КО "Камертон" - - - - - - 657 - 346 - 1003 7 8 Базаленко Валерий 1951 Лично - - 1000 - - - - - - - 1000 8 9 Кондратьев Владимир 1938 КСО "Белая Русь" 203 289 - - 153 - - - 306 - 951 9 10 Черных Владимир 1952 Лично - - 934 - - - - - - - 934 10 11 Буковец Анатолий 1950 СК "Tri-O" Локомоти - 729 - - - - - - - - 729 11 12 Шеверов Михаил 1945 КСО "Белая Русь" - - - - 463 - 253 - - - 716 12 13 Красильников Виктор 1948 КО "БГУ" - - - - - - 705 0 - - 705 13 14 Лабчевский Игорь 1941 КСО "БНТУ" - - - - - - - - - 643 643 14 15 Киряков Валерий 1939 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 620 - - - - - 620 15 16 Торопилин Николай 1951 Лично - - 601 - - - - - - - 601 16 17 Черемисинов Дмитрий 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - 545 - - - - - 545 17 18 Работягин Виктор 1950 Лично - - 452 - - - - - - - 452 18 19 Порхунов Владимир 1949 Лично - - - - - - 448 - - - 448 19 20 Геращенко Владимир 1951 КО "Трактор" - - - - - - 342 - - - 342 20 21 Кожан Михаил 1946 СТК "Арго" - - - - 288 - - - - - 288 21 22 Пиков Александр Лично - - - - - - - - 256 - 256 22 23 Бессарабов Леонид 1947 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 0 - - - - - 0 23 24 Чумаков Иван 0 СКО "Витязь" 0 - - - - - - - - - 0 23 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж12 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Черник Глафира 1995 СКО "Орион" 1000 - 595 - 862 - 1000 1000 1000 1000 5000 1 2 Илькевич Анастасия 1996 СКО "Кронан" - 1000 1000 - 673 - - 823 - - 3496 2 3 Холод Татьяна 1996 КСО "Маяк-Ориентир" 636 472 97 - 1000 - - 183 681 0 2972 3 4 Деканова Александра 1995 СКО "Витязь" 387 - - - 527 492 - - - - 1406 4 5 Тарасова Юлия 1996 СКО "Торпедо" - - - - - 545 - 265 - 554 1364 5 6 Вараниковская Екатерина 1995 СК "Фандок" 149 - - - - 1000 - - - 165 1314 6 7 Безусько Анастасия 1995 СКО "Кронан" - 415 876 - - - - - - - 1291 7 8 Можар Виктория 1996 СК "Камволь" 848 - 316 - - - - 0 - - 1164 8 9 Сакович Екатерина 1995 СКО "Кронан" - 230 748 - - - - 127 - - 1105 9 10 Вовк Яна 1995 СК "Буг" - 761 0 - - - - 171 - - 932 10 11 Жигалковская Елена 1995 СКО "Орион" 0 - 570 - - - 297 0 - 0 867 11 12 Сафроненко Мария 1995 Лично - - - - - 861 - - - - 861 12 13 Бакунович Елена 1995 КСО "Белая Русь" 0 387 226 - - - 182 - - - 795 13 14 Менделеева Алина 1996 СКО "Витязь" - - - - - 790 - - - - 790 14 15 Пахомова Виктория 1996 СК "Фандок" 246 - - - - 530 - 0 - - 776 15 16 Расевич Елена 1995 СКО "Орион" 684 - 0 - - - - - 0 - 684 16 17 Абрамович Анастасия 1997 КСО "Белая Русь" 605 - - - - - - 28 - - 633 17 18 Степанова Екатерина 1995 Лично - - - - - - - 631 - - 631 18 19 Красовская Евгения 1996 СКО "Орион" 374 - 250 - - - 0 0 - 0 624 19 20 Гибинская Виктория 1995 Лично - 586 - - - - - - - - 586 20 21 Щепко Маргарита 1996 СКО "Витязь" 0 - - - 0 516 - - - - 516 21 22 Дубень Екатерина 0 СК "Камволь" 476 - - - - - - - - - 476 22 23 Войтова Анастасия 1995 Лично - - - - - - - 465 - - 465 23 24 Максимочкина Юлия 0 Лично 354 - - - - - - - - - 354 24 25 Викторова Татьяна 1995 Лично - - - - - - - 323 - - 323 25 26 Судас Инна 1995 Лично - 298 0 - - - - - - - 298 26 27 Литвинко Екатерина 1995 Лично 263 - 0 - - - - - - - 263 27 28 Крук Юлия 0 Лично 258 - - - - - - - - - 258 28 29 Гринёк Яна 1995 СКО "Орион" 226 - 0 - - - - - 0 0 226 29 30 Гурская Елена 1995 Лично - - - - - - - 205 - - 205 30 31 Марковская Татьяна 0 Лично 181 - - - - - - - - - 181 31 32 Арабчаева Вероника 1995 КСО "Чериков" - - - - - 155 - - - - 155 32 33 Гунина Полина 1996 СКО "Торпедо" - - - - - - - 0 - 138 138 33 34 Лапекина Лиза 2001 СКО "Торпедо" - - - - - 118 - - - - 118 34 35 Липень Ольга 0 Лично 116 - - - - - - - - - 116 35 36 Полевик Виктория 1996 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - 110 - - - 110 36 37 Щетько Анастасия 1997 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - 21 - - 21 37 38 Казанович Татьяна 0 Лично 8 - - - - - - - - - 8 38 39 Белошицкая Полина 1995 СК "Буг" - 0 - - - - - 0 - - 0 39 40 Варава Диана 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 39 41 Васюкова Алеся 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - - 0 39 42 Володкевич Ксения 1996 СКО "Витязь" 0 - - - - 0 - - - - 0 39 43 Волотович Татьяна 1996 Лично - - - - - - - 0 - - 0 39 44 Ворниковская Екатерина 1995 КСО "Азимут-Спартак - - - - - - - 0 - - 0 39 45 Горейнова Анастасия 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 39 46 Губинская Виктория 1995 Лично - - 0 - - - - - - - 0 39 47 Елисеева Карина 1996 Лично - - - - - - - 0 - - 0 39 48 Ерешко Санда 1997 Лично - - - - - - - 0 - - 0 39 49 Жигалковская Татьяна 1998 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - 0 0 39 50 Коренкович Лиза 1995 Лично - - 0 - - - - - - - 0 39 51 Криштопик Анастасия 1996 СКО "Кронан" - - - - - - - 0 - - 0 39 52 Львова Алина 1997 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - - - - 0 39 53 Михалкина Кристина 1996 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - - 0 39 54 Наджафова Лейла 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - - 0 39 55 Немерко Валерия 1997 СК "Камволь" - - - - - - - - - 0 0 39 56 Ничиполович Марина 1996 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - - 0 39 57 Новицкая Мария 0 КСО "Белая Русь" 0 - - - - - - - - - 0 39 58 Павлова Ангелина 1996 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - - 0 39 59 Панасюк Александра 1995 Лично - 0 - - - - - - - - 0 39 60 Петруля Анастасия 1996 Лично - - 0 - - - - - - - 0 39 61 Погудная Екатерина 1996 Лично - - 0 - - - - - - - 0 39 62 Приштапович Анастасия 1996 СКО "Кронан" - - - - 0 - - - - - 0 39 63 Прокопенкова Татьяна 1995 СТК "Арго" - - - - - - - 0 - - 0 39 64 Рабчаева Вероника 1995 Лично - - - - - - - 0 - - 0 39 65 Решетник Мария 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 39 66 Рудковская Алена 1996 Лично - - - - - - - 0 - - 0 39 67 Рудяшко Оксана 1995 Лично - - - - - - - 0 - - 0 39 68 Савич Надежда 1996 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - 0 0 39 69 Садовская Кристина 0 СКО "Орион" 0 - - - - - - - - - 0 39 70 Сафронова Дарья Лично - - - - - - - 0 - - 0 39 71 Сидоренко Николь 1997 СКО "Орион" - - - - - - - - - 0 0 39 72 Сушенцова Наталья 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 39 73 Тарасюк Кристина 1996 СК "Буг" - 0 0 - - - - - - - 0 39 74 Сокович Екатерина 1995 СКО "Кронан" - 230 - - - - - - - - - - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж14 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Атаманович Анастасия 1994 СТК "Арго" 1000 843 - - - - 532 56 1000 0 3431 1 2 Глазкова Христина 1993 СК "Камволь" - 319 686 - 1000 - 383 0 812 0 3200 2 3 Денисова Анастасия 1993 КСО "Белая Русь" - - - - - - 1000 1000 - 1000 3000 3 4 Песоцкая Александра 1993 СКО "Кронан" - 1000 1000 - - - - 109 - - 2109 4 5 Поддубная Полина 1993 КСО "Березино" 775 557 - - - - 303 370 - - 2005 5 6 Андреева Евгения 1994 СКО "Кронан" - 610 699 - - - - 658 - - 1967 6 7 Поддубская Полина 1993 КСО "Березино" - 557 - - - - - - - 805 1362 7 8 Морозова Анастасия 1994 СКО "Кронан" - 180 521 - - - - 489 - - 1190 8 9 Самолазова Александра 1993 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 829 - 185 - - 1014 9 10 Лис Анна 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 1000 - 0 - 0 1000 10 11 Смирнова Марина 1994 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 646 - 265 - - 911 11 12 Можар Екатерина 1994 СК "Камволь" 246 0 220 - 408 - 0 0 0 0 874 12 13 Олехнович Янина 1993 СКО "Орион" 524 0 0 - - - - 126 - 212 862 13 14 Челочева Мария 1993 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 858 - 0 - - 858 14 15 Старикова Юлия 1993 Лично - - - - - - - 43 749 - 792 15 16 Языкова Дарья 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 785 - 0 - - 785 16 17 Пакнис Марина 1994 СКО "Торпедо" - - - - - 90 - 644 - - 734 17 18 Шашок Анастасия 1994 КСО "Маяк-Ориентир" - - 0 - - - - 0 663 59 722 18 19 Одинцова Дарья 1994 Лично - - 714 - - - - - - - 714 19 20 Морозова Виктория 1993 СК "Фандок" - - - - - 618 - - - - 618 20 21 Лазарева Нелли 1994 КСО "VIA" - - - - - 561 - 55 - - 616 21 22 Шаметько Марина 1993 СК "Фандок" 371 - 236 - - - - - - - 607 22 23 Малицкая Алена 1993 СК "Буг" - 391 187 - - - - 0 - - 578 23 24 Садовская Вероника 1993 КСО "Волк" - - - - 567 - - - - - 567 24 25 Санько Виктория 1993 Лично - - 565 - - - - - - - 565 25 26 Галочкина Инна 1993 СКО "Витязь" - - - - 534 - - - - - 534 26 27 Баркова Анастасия 1994 Лично - - - - - - - - 532 - 532 27 28 Яровая Анастасия 1994 СКО "Торпедо" - - - - - 509 - 0 - - 509 28 29 Манькова Алина 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 505 - - - - 505 29 30 Беспалова Екатерина 1993 Лично - 96 399 - - - - - - - 495 30 31 Шиманович Лера 1993 СКО "Кронан" - - 482 - - - - - - - 482 31 32 Шидловская Ольга 1992 СКО "Витязь" - - - - 481 - - - - - 481 32 33 Матросова Любовь 1994 Лично - - 476 - - - - - - - 476 33 34 Акнис Марина 1994 СКО "Торпедо" - - - - - - - - - 464 464 34 35 Зелинская Мария 1993 КСО "Волк" - - - - 451 - - - - - 451 35 36 Алескевич Татьяна 1993 КСО "Волк" - - - - 396 - - - - - 396 36 37 Смагур Кристина 1993 Лично - - 365 - - - - - - - 365 37 38 Езерская Марта 1994 СКО "Кронан" - - 336 - - - - - - - 336 38 39 Паракель-Коленда Алена 1992 КСО "Волк" - - - - 336 - - - - - 336 38 40 Мухо Валерия 1994 Лично 309 0 - - - - - - - - 309 40 41 Кахненко Лилия 1993 Лично - 298 - - - - - - - - 298 41 42 Адамчук Ирина 1993 СК "Буг" - 248 0 - - - - - - - 248 42 43 Кондратьева Вероника 1993 Лично - 227 - - - - - - - - 227 43 44 Трухачёва Раиса 1994 СКО "Торпедо" - - - - - 22 - 194 - - 216 44 45 Сорока Александра 1993 СКО "Кронан" - - 201 - - - - - - - 201 45 46 Матвеева Василиса 1993 Лично - - 134 - - - - - - - 134 46 47 Макар Ольга 1993 Лично - - 126 - - - - - - - 126 47 48 Кохненко Лилия 1993 СК "Камволь" - - 0 - - - 109 0 - - 109 48 49 Баланович Яна 1994 СК "Буг" - 0 - - - - - - - - 0 49 50 Бегунова Александра 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - - 0 49 51 Божик Елена 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 49 52 Боричевская Анастасия 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 49 53 Борсукова Лика 1993 СТК "Арго" - - - - - - - 0 - - 0 49 54 Ватутина Анна 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 49 55 Власовец Анна 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 49 56 Гайченя Елена 1993 КСО "VIA" - 0 - - - 0 - 0 - - 0 49 57 Горбацкая Валентина 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 49 58 Камлюк Наталья 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 49 59 Кошель Екатерина 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 49 60 Кулик Анна 1994 СК "Буг" - 0 0 - - - - - - - 0 49 61 Латушкина Анна 1994 Лично - 0 0 - - - - - - - 0 49 62 Латыпова Ева 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 49 63 Макаревич Екатерина 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 49 64 Новицкая Мария 1994 КСО "Белая Русь" - - - - - - - 0 - - 0 49 65 Романова Полина 1994 Лично - - - - - - - 0 - - 0 49 66 Ропот Кристина 1993 КСО "VIA" - 0 - - - - - - - - 0 49 67 Скорук Алина 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 49 68 Тупик Юлия 1994 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - 0 49 69 Тушинская Юлия 0 СК "Камволь" 0 - - - - - - - - - 0 49 70 Чернова Ирина 0 Лично 0 - - - - - - - - - 0 49 71 Шавель Мария 1993 Лично - 0 - - - - - - - - 0 49 72 Шкаранова Анастасия 1994 Лично - 0 - - - - - - - - 0 49 73 Ярцева Мария 1993 СКО "Торпедо" - - - - - 0 - 0 - - 0 49 74 Олехнович Яна 1993 КСО "Маяк-Ориентир" - 34 - - - - - - - - - - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж16 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Алексеёнок Мария 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 966 834 802 - 916 - 547 976 - 738 4494 1 2 Шахметова Наталья 1992 СКО "Витязь" 771 - 490 - 234 969 794 1000 - 769 4303 2 3 Черник Вероника 1991 СКО "Орион" 1000 - 662 - 565 - 715 735 813 824 4087 3 4 Рудаковская Анна 1992 КСО "Белая Русь" - - 1000 - 1000 - 1000 - - 1000 4000 4 5 Цвирбут Юлия 1992 СКО "Орион" 894 - 577 - - - 145 812 665 - 3093 5 6 Денисова Анастасия 1993 КСО "Белая Русь" - - 1000 - 847 - - - 1000 - 2847 6 7 Петровская Виола 1991 СКО "Кронан" - 1000 901 - - - - 895 - 0 2796 7 8 Иванова Ксения 1991 КСО "Белая Русь" - - 720 - 392 - 185 893 - 520 2710 8 9 Королёва Ксения 1991 СКО "Орион" 891 - 487 - - - 563 - 392 - 2333 9 10 Анисимова Татьяна 1992 СК "Буг" - 919 699 - - - - 363 - - 1981 10 11 Ародь Анна 1991 СКО "Кронан" - 629 529 - - - - - - 577 1735 11 12 Лихунова Анастасия 1992 СТК "Мэта" - - - - - 1000 - 684 - - 1684 12 13 Трапезникова Татьяна 1992 КСО "Белая Русь" 417 - - - - - 93 554 75 400 1539 13 14 Прокопчук Марина 1991 СК "Буг" - - 527 - - - - 888 - - 1415 14 15 Войтович Мария 1991 КСО "VIA" - 0 - - - 723 - 592 - - 1315 15 16 Шинкарчук Ирина 1991 СК "Буг" - 725 258 - - - - 210 - - 1193 16 17 Сергеева Ирина 1992 СК "Камволь" 554 0 79 - 86 - 34 0 415 - 1168 17 18 Щербакова Екатерина 1991 Лично - - - - - - - 763 - 310 1073 18 19 Мышленник Марина 1991 СК "Буг" - 82 303 - - - - 620 - - 1005 19 20 Арестова Алеся 1991 КСО "Белая Русь" 397 - - - - - 31 0 207 206 841 20 21 Гоцман Ольга 1992 Лично - - - - - 763 - - - - 763 21 22 Волкова Юлия 1991 Лично - - - - - - - 742 - - 742 22 23 Лобанова Татьяна 1992 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 480 - 146 - - 626 23 24 Гололобова Ирина 1992 СКО "Торпедо" - - - - - 548 - - - - 548 24 25 Курочкина Валентина 1992 Лично - 508 - - - - - - - - 508 25 26 Выдренкова Екатерина 1991 СКО "Торпедо" - - - - - 501 - - - - 501 26 27 Гончаренко Татьяна 1992 Лично - 479 - - - - - - - - 479 27 28 Демидович Дарья 1991 СКО "Кронан" - - 470 - - - - - - - 470 28 29 Гончаренко Наталья 1991 Лично - 432 - - - - - - - - 432 29 30 Крокас Марта 1992 СК "Камволь" 49 0 - - 173 - - 0 - 195 417 30 31 Чайчиц Виктория 1992 КСО "Березино" 0 - - - - - 169 - - 243 412 31 32 Касперович Анастасия 0 КСО "Березино" 352 - - - - - - - - - 352 32 33 Железнова Анастасия 1991 Лично - - 324 - - - - - - - 324 33 34 Никифрова Анжела 1992 СКО "Витязь" - - - - 293 - - - - - 293 34 35 Семеняко Анастасия 1992 КСО "Маяк-Ориентир" 292 0 - - - - - - 0 - 292 35 36 Боровая Марина 1991 СК "Фандок" - 184 90 - - - - - - - 274 36 37 Радкевич Мария 1992 СКО "Кронан" - - - - 242 - - - - - 242 37 38 Попкова Александра 1991 Лично - - 236 - - - - - - - 236 38 39 Колоницкая Екатерина 1992 Лично - - - - - - - 169 - - 169 39 40 Васкевич Алеся 1992 КСО "Волк" - - - - 157 - - - - - 157 40 41 Степанюк Кристина 1992 СК "Буг" - 146 - - - - - - - - 146 41 42 Полудеткина Ксения 1992 СКО "Витязь" - - - - 131 - - - - - 131 42 43 Молоток Екатерина 1991 Лично - 118 - - - - - - - - 118 43 44 Лысикова Вероника 1991 Лично - 103 - - - - - - - - 103 44 45 Дудник Виктория 1992 Лично - 0 70 - - - - - - - 70 45 46 Назарова Ольга 1991 Лично - - - - - - - 61 - - 61 46 47 Трусь Диана 1991 КСО "Волк" - - - - 27 - - - - - 27 47 48 Гиско Елена 1992 Лично - 14 - - - - - - - - 14 48 49 Высоцкая Дарья 1991 КСО "Маяк-Ориентир" 12 0 - - - - - - 0 - 12 49 50 Альферович Анна 1991 Лично - - - - - - - 0 - - 0 50 51 Горбацкая Анастасия 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 50 52 Евчук Юлия 1992 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - 0 50 53 Ельяшевич Наталья 1992 КСО "Волк" - - - - 0 - - - - - 0 50 54 Звягинцева Елена 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 50 55 Кондрашкина Евгения 1992 Лично - 0 - - - - - - - - 0 50 56 Костецкая Татьяна 1992 Лично - - - - - - 0 - 0 - 0 50 57 Кравчук Ольга 1991 Лично - 0 - - - - - - - - 0 50 58 Лазарова Ольга 1992 Лично - - - - - 0 - - - - 0 50 59 Морозова Юлия 1992 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - 0 50 60 Назарчук Анастасия 1992 СК "Фандок" - 0 - - - - - - - - 0 50 61 Рудаковская Анна V 1992 КСО "Белая Русь" - - - - - - - - - - 0 50 62 Суббот Виктория 1992 Лично - 0 0 - - - - - - - 0 50 63 Сушкевич Татьяна 1991 Лично - 0 - - - - - - - - 0 50 64 Токанова Мария 1991 Лично - 0 - - - - - - - - 0 50 65 Ходас Алеся 1992 КСО "Березино" 0 - - - - - 0 - - - 0 50 66 Алексеенок Мария 1992 КСО "Маяк-Ориентир" - 834 - - - - - - - - - - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж18 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Гришанова Наталья 1989 СТК "Арго" - 900 1000 - 1000 - 934 1000 623 1000 4934 1 2 Барбашина Елена 1990 КСО "Белая Русь" - - 971 - - - 1000 769 1000 727 4467 2 3 Шагибалова Анна 1990 СТК "Арго" - 0 925 - 482 - 786 790 773 766 4040 3 4 Шкутова Алёна 1989 СК "Фандок" 765 712 603 - - - 741 801 502 837 3856 4 5 Шибеко Кристина 1989 КО "БГУ" 609 - 592 - 616 839 658 467 - 736 3458 5 6 Горешнякова Надежда 1989 СК "Буг" 684 220 656 - - - 341 559 - 650 2890 6 7 Пилипенко Наталья 1990 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 1000 - - - - - - - - 2000 7 8 Артемьева Елена 1989 СК "Камволь" 623 - 681 - - - 47 266 - - 1617 8 9 Лонская Екатерина 1990 КСО "Азимут-Спартак - - - - - 1000 - 499 - - 1499 9 10 Дубоделова Екатерина 1989 КО "БГУ" 610 691 - - - - - - - 0 1301 10 11 Голуб Надежда 1989 СК "Буг" - 213 585 - - - - 321 - - 1119 11 12 Листопадская Елена 1990 СКО "Орион" 392 - 416 - - - 0 158 0 - 966 12 13 Скавыш Татьяна 1989 СК "БГПУ" - - - - - - 0 0 0 938 938 13 14 Данилюк Ангелина 1990 СК "Буг" - - 800 - - - - - - - 800 14 15 Шобик Ольга 1989 СК "БГПУ" - - - - - - - - - 663 663 15 16 Кузьменцова Татьяна 1990 КО "БГУ" - - - - - - - - - 628 628 16 17 Горешнякова Вероника 1990 Лично - 613 - - - - - - - - 613 17 18 Каменецкая Татьяна 1989 СК "БГПУ" 239 - - - - - 0 0 - 328 567 18 19 Шлапакова Ольга 1989 Лично - - - - - - - - - 517 517 19 20 Стасевич Анна 1989 СК "БГПУ" - - - - - - - - - 481 481 20 21 Зеленина Светлана 1990 Лично - - - - - - - 455 - - 455 21 22 Вишнякова Вероника 0 КО "БГУ" 395 - - - - - - - - - 395 22 23 Семенова Екатерина 1989 Лично - - - - - - - - - 370 370 23 24 Охремук Надежда 1990 Лично - 366 - - - - - - - - 366 24 25 Терлицкая Анна 1989 Лично - 317 - - - - - - - - 317 25 26 Павленко Анна 1990 Лично - 241 36 - - - - - - - 277 26 27 Соловьева Анастасия 1990 Лично - - - - - - - 166 - - 166 27 28 Сидорик Майя 1989 Лично - - 159 - - - - - - - 159 28 29 Быкова Анастасия 1989 Лично - - 91 - - - - - - - 91 29 30 Литвинюк Екатерина 1990 Лично - 50 - - - - - - - - 50 30 31 Павловская Анастасия 1988 СКО "Кронан" - - 5 - - - - - - - 5 31 32 Змачинская Юлия 1990 КСО "Березино" - - - - - - - 0 0 - 0 32 33 Краско Анастасия 1989 СКО "Витязь" - - - - 0 - - - - - 0 32 34 Петруций Татьяна 1989 СКО "Кронан" - - 0 - - - - - - - 0 32 35 Романовская Елена 1990 Лично - - - - - - - 0 - - 0 32 36 Свирская Вероника 1990 Лично - - - - - - - - 0 - 0 32 37 Синяк Ольга 1988 Лично - - 0 - - - - - - - 0 32 38 Шмырева Татьяна 1989 СКО "Кронан" - - - - - - - - - 0 0 32 39 Шкутова Алена 1989 СК "Фандок" - 712 - - - - - - - - - - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж21 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Кондратьева Александра 1974 КСО "Белая Русь" 720 912 906 789 1000 - - - - 871 4478 1 2 Хилько Елена 1982 СКО "Орион" 720 - - 685 828 - - 951 1000 859 4358 2 3 Клоповская Анастасия 1987 КСО "БНТУ" 685 - 722 493 975 - 742 865 984 - 4288 3 4 Воскобойникова Татьяна 1980 КСО "Белая Русь" 809 742 847 782 799 - 961 - - - 4198 4 5 Драк Ирина 1977 СКО "Немига-Норд" 651 528 - 846 688 - 813 - 878 - 3876 5 6 Хлопкова Юлия 1975 СТК "Арго" 815 - 849 626 818 - 390 - - 766 3874 6 7 Афанасьева Анастасия 1985 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 1000 723 - 1000 - 992 - 3715 7 8 Кунцевич Наталья 1983 КСО "Маяк-Ориентир" 878 1000 965 - 777 - - - - - 3620 8 9 Журавлёва Татьяна 1986 СКО "Немига-Норд" 1000 - 1000 584 - - - - - 1000 3584 9 10 Полекшанова Дарья 1977 СКО "Немига-Норд" 525 639 - 724 561 - 766 - - 881 3571 10 11 Бутько Людмила 1983 КСО "БНТУ" 553 - 601 670 729 833 - 582 727 - 3560 11 12 Томашева Татьяна 1983 КО "БГУ" 486 - 523 - - 842 0 654 676 713 3408 12 13 Василевская Екатерина 1980 СТК "Арго" 0 - 739 431 362 - 677 1000 - 0 3209 13 14 Шклудова Маргарита 1988 КСО "Маяк-Ориентир" 652 - 436 689 594 - 567 - 583 0 3085 14 15 Михадюк Екатерина 1983 КО "БГУ" 439 - 421 155 673 - - 164 636 757 2926 15 16 Лебедева Елена 1960 КО "БГУ" 524 564 642 533 464 - 616 457 377 390 2879 16 17 Бужан Ирина 1986 КО "БГУ" - - 538 - 569 - 437 493 - 804 2841 17 18 Титова Инна 1986 КСО "БНТУ" 726 798 - - - 1000 - - - - 2524 18 19 Корнелюк Алеся 1987 КО "БГУ" 504 454 - 333 - - 0 316 - 629 2236 19 20 Ботян Анна 1987 СКО "Немига-Норд" 739 - 689 792 - - - - - - 2220 20 21 Балабанова Ирина 1979 СК "Камволь" - - - 983 - - 859 - - - 1842 21 22 Клеменя Екатерина 1987 КСО "Березино" 0 695 - - - - 434 - - 689 1818 22 23 Николаева Надежда 1986 КО "БГУ" - - - - 182 585 0 410 - 605 1782 23 24 Ковган Наталья 1988 КО "БГУ" 503 511 - 377 386 - - - - - 1777 24 25 Орлова Светлана 1983 КО "БГУ" 717 - - - - - - - - 903 1620 25 26 Дмитроченкова Светлана 1977 Лично - - - - - - - 848 - 757 1605 26 27 Паскару Анна 1986 СК "Камволь" 249 - 262 - 539 - 0 - - 536 1586 27 28 Ромашкевич Екатерина 1986 КО "БГУ" 400 355 - 203 0 - - - 42 575 1575 28 29 Гогорева Инна 1973 СК "Днепр" - - - 641 - 923 - - - - 1564 29 30 Ковалькова Ольга 1988 КСО "VIA" - 818 - - - - - 649 - - 1467 30 31 Кулик Ольга 1971 СКО "Немига-Норд" - - 655 118 - - 602 - - - 1375 31 32 Казаринова Наталья 1981 СКО "Орион" - - - - 346 - - 343 674 0 1363 32 33 Якушева Александра 1988 КО "БГУ" 462 - - - - - - 292 - 510 1264 33 34 Николаева Анастасия 1988 СКО "Кронан" - 382 - - - - - 339 - 536 1257 34 35 Шеверова Екатерина 1977 КСО "Белая Русь" 560 - - - - - - 535 156 - 1251 35 36 Прохоренко Екатерина 1988 КСО "Белая Русь" - - - 375 - - 629 232 - - 1236 36 37 Хлопкова Полина 1978 СТК "Арго" 343 - - 510 362 - - - - - 1215 37 38 Коледжо Лина 1987 СТК "Арго" - - - - 640 - - 572 - - 1212 38 39 Кушнир Елена 1987 КСО "БНТУ" - 760 - - - - - 417 - - 1177 39 40 Мурзёнок Ирина 1984 СК "БГПУ" 438 0 652 - - - - - - - 1090 40 41 Бобкова Наталья 1981 Лично - - - - - - 660 - 397 - 1057 41 42 Лазарь Елена 1985 СК "БГПУ" - - - - - - - - 435 606 1041 42 43 Булаткина Наталья 1988 КО "БГУ" 0 - - - - - - 150 178 706 1034 43 44 Клеменок Елена 1977 КСО "Белая Русь" 493 448 - - - - - 43 - - 984 44 45 Черник Юлия 1986 СКО "Орион" 479 - 455 - 48 - - - - - 982 45 46 Черник Вероника 1991 Лично - - - 955 - - - - - - 955 46 47 Алексеенок Мария 1992 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 836 - - - - - - 836 47 48 Рысюк Наталья 1988 КО "БГУ" 278 - - 0 - - 33 38 - 486 835 48 49 Ляхович Марина 1985 СК "БГПУ" - 270 - - - - - 550 - - 820 49 50 Шестак Любовь 1984 ТК "Пилигрим" 242 - - - - - 0 - 115 461 818 50 51 Пикова Наталия Лично - - - - - - - - 815 - 815 51 52 Войтович Ирина 1986 Лично - 795 - - - - - - - - 795 52 53 Барбашина Елена 1990 Лично - - - 773 - - - - - - 773 53 54 Денисова Анастасия 1993 Лично - - - 767 - - - - - - 767 54 55 Рудаковская Анна 1992 Лично - - - 743 - - - - - - 743 55 56 Печур Елена 0 КСО "Белая Русь" 727 - - - - - - - - - 727 56 57 Вашетькова Наталья 1983 КО "БГУ" - - - 721 - - - - - - 721 57 58 Гришанова Наталья 1989 Лично - - - 711 - - - - - - 711 58 59 Пахальчук Алина 1988 СК "Буг" 357 325 - - - - - - - - 682 59 60 Казакова Анастасия 1986 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 670 - - - - - 670 60 61 Вайнилович Лилия 1988 КО "БГУ" - 309 - - - - - - - 356 665 61 62 Терещенко Анна Лично - - - - - - 659 - - - 659 62 63 Карпикова Ольга 1986 СТК "Мэта" - - - - - - - - 652 - 652 63 64 Шкутова Елена 1989 Лично - - - 594 - - - - - - 594 64 65 Роговцова Екатерина 1987 Лично - - - - - - - 591 - - 591 65 66 Новикова Наталья 0 Лично 579 - - - - - - - - - 579 66 67 Секацкая Ольга 1983 КСА "Зялёны стадыён - - - 578 - - - - - - 578 67 68 Давидюк Елена 1982 Лично - 571 - - - - - - - - 571 68 69 Катлерова Надежда 1981 КО "БГУ" - - - 553 - - - - - - 553 69 70 Пошелюк Ирина 1982 СК "Камволь" - - - - - - 550 - - - 550 70 71 Евсикова Ирина 0 СК "Камволь" 542 - - - - - - - - - 542 71 72 Бовшевич Анна 1988 СКО "Кронан" - - - - - - - - - 532 532 72 73 Василевская Татьяна 0 СТК "Арго" 532 - - - - - - - - - 532 72 74 Хурсан Людмила 1971 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - - 493 - - 493 74 75 Шагибалова Анна 1990 Лично - - - 490 - - - - - - 490 75 76 Богданович Елена 1986 КО "БГУ" 354 - - - 116 - 0 - - - 470 76 77 Жильчик Кристина Лично 0 - - - - - - - - 464 464 77 78 Киреева Светлана 1975 КСА "Зялёны стадыён - - - - - 448 - - - - 448 78 79 Соловьева Юлия 1983 Лично - - - 444 - - - - - - 444 79 80 Мельник Екатерина 0 КСО "Березино" 405 - - - - - - - - - 405 80 81 Холод Елена 1970 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 402 - - - - - - 402 81 82 Козлова Наталья 1986 КСО "БНТУ" - 233 - 160 - - - - - - 393 82 83 Батурина Анна Лично - - - - - - 382 - - - 382 83 84 Иванова Ксения 1991 Лично - - - 381 - - - - - - 381 84 85 Вербицкая Ирина 0 Лично 370 - - - - - - - - - 370 85 86 Малахова Ольга 1982 СКО "Торпедо" - - - - - 355 - - - - 355 86 87 Вольская Татьяна 1988 Лично - 346 - - - - - - - - 346 87 88 Краско Анастасия 1989 СК "Tri-O" Локомоти - - - 340 - - - - - - 340 88 89 Пашкевич К. 1987 Лично - 337 - - - - - - - - 337 89 90 Пилипенко Наталья 1990 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 331 - - - - - - 331 90 91 Трихонюк Оксана 1988 СК "Буг" - 169 - - - - - 158 - - 327 91 92 Захаревич Яна 0 КО "БГУ" 311 - - - - - - - - - 311 92 93 Демиденко Ольга 1977 СК "БГПУ" - 293 - - - - 12 - - - 305 93 94 Шибеко Кристина 1989 КО "БГУ" - - - - - - - - 251 - 251 94 95 Марченко Людмила 1957 КСО "Маяк-Ориентир" - - - 248 - - - - - - 248 95 96 Буковец Елена 1978 СК "Tri-O" Локомоти - 218 - - - - - - - - 218 96 97 Хлебец Тамара 1986 Лично - 217 - - - - - - - - 217 97 98 Карманова Екатерина 1985 СК "Буг" - 209 - - - - - - - - 209 98 99 Ящук Валентина 1986 Лично - 168 - - - - - - - - 168 99 100 Корчук Ольга 1988 Лично - 151 - - - - - - - - 151 100 101 Андрейчук Александра 1988 Лично - 135 - - - - - - - - 135 101 102 Круглая Светлана 1983 СКО "Кронан" - 79 - - - - - - - - 79 102 103 Богдан Юлия 1987 Лично - 73 - - - - - - - - 73 103 104 Титкина Дарья КО "БГУ" - - - - - - - - 46 - 46 104 105 Сацик Ольга 1988 Лично - 38 - - - - - - - - 38 105 106 Барковская Наталья 1960 КО "БГУ" - - - 0 - - - - - - 0 106 107 Бир Олеся 1988 Лично - 0 - - - - - - - - 0 106 108 Войнилович Лилия 1988 КО "БГУ" - - - - - - - 0 - - 0 106 109 Драпало Татьяна 1988 Лично - 0 - - - - - - - - 0 106 110 Когутенко Тамара 1954 СК "Днепр" - - - 0 - - - - - - 0 106 111 Кураленя Надежда 1987 ТК "Пилигрим" - - - - - - - - 0 - 0 106 112 Лейтар Ольга 1985 Лично - 0 - - - - - - - - 0 106 113 Леонтюк Екатерина 1985 Лично - 0 - - - - - - - - 0 106 114 Майко Ольга 0 КО "БГУ" 0 - - - - - - - - - 0 106 115 Малявко Валерия КО "БГУ" - - - - - - - - 0 - 0 106 116 Марецкая Юлия 1983 Лично - 0 - - - - - - - - 0 106 117 Олехнович Наталья 1988 СКО "Кронан" - - - - - - - - - 0 0 106 118 Охремчук О. 1986 Лично - 0 - - - - - - - - 0 106 119 Рощенко М. 1988 Лично - 0 - - - - - - - - 0 106 120 Рыжкова Ольга 1961 СКО "Витязь" - - - 0 - - - - - - 0 106 121 Сойко Елена 1988 СКО "Кронан" - 0 - - - - - - - 0 0 106 122 Ткачева Ольга 1983 СКО "Орион" - - - - - - - - - 0 0 106 123 Цакке Юлия 1986 Лично - 0 - - - - - - - - 0 106 124 Чегерова Наталья КО "БГУ" - - - - - - - - 0 - 0 106 125 Мурзенок Ирина 1984 СК "БГПУ" - 161 - - - - - - - - - - -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж35 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Рудаковская Татьяна 1969 СКО "Витязь" 766 589 - - 1000 - 0 1000 1000 600 4366 1 2 Грохольская Алла 1972 СКО "Орион" 642 - 855 - 984 - - - 917 920 4318 2 3 Холод Елена 1971 КСО "Маяк-Ориентир" - 591 929 - 929 - - 964 615 - 4028 3 4 Левчук Ольга 1972 СК "Камволь" 1000 - - - - - 1000 597 - 1000 3597 4 5 Хурсан Людмила 1971 СК "Пеленг-Вымпел" 629 - - - - - - - 586 918 2133 5 6 Кулик Ольга 1971 СКО "Немига-Норд" - 1000 - - - - - - - 862 1862 6 7 Кравцова Руслана 1969 СК "Фандок" 0 547 1000 - - - - - - - 1547 7 8 Шаблинская Елена 1970 КСО "Маяк-Ориентир" 918 - - - - - - - - - 918 8 9 Попкова Татьяна 1976 СКО "Немига-Норд" - - - - 892 - - - - - 892 9 10 Некипелова Светлана 1968 СКО "Орион" 368 - - - - - 0 0 - 476 844 10 11 Янченкова Татьяна 1972 Лично - - 761 - - - - - - - 761 11 12 Бедарева Юлия 1971 СК "Буг" - 335 312 - - - - - - - 647 12 13 Ленковец Светлана 1970 Лично - - 640 - - - - - - - 640 13 14 Бернацкая Наталья Лично - - 637 - - - - - - - 637 14 15 Алексеева Ольга 1972 КСО "БНТУ" 380 - - - - - - - - - 380 15 16 Воронец Татьяна 0 СК "Пеленг-Вымпел" 283 - - - - - - - - - 283 16 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж40 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Хихол Светлана 1963 СКО "Кронан" - 1000 1000 - 692 - - 1000 - - 3692 1 2 Изотова Елена 1964 КО "Трактор" - - - - 841 - 766 - 1000 1000 3607 2 3 Сидорчук Оксана 1965 Лично - 796 323 - - - - - - - 1119 3 4 Борушко Лилия 1964 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - - - 1000 - - - 1000 4 5 Денисова Наталья 1962 КСО "Белая Русь" - - - - 1000 - - - - - 1000 4 6 Кагутенко Томара 1954 СК "Днепр" - - - - - 1000 - - - - 1000 4 7 Рыбалко Ирина 1962 СКО "Торпедо" - - - - - 942 - - - - 942 7 8 Чернышёва Татьяна 1963 Лично - - 871 - - - - - - - 871 8 9 Леонович Алла 1961 КСО "Маяк-Ориентир" - - 809 - - - - - - - 809 9 10 Попкова Светлана 1964 Лично - - 355 - - - - - - - 355 10 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж45 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Леонович Алла 1961 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 1000 - - 1000 - - 1000 1000 1000 5000 1 2 Варыгина Светлана 1960 ОК "Пралеска" 773 755 - - - - 1000 635 442 671 3834 2 3 Шахметова Елена 1962 СКО "Витязь" 688 - 776 - 517 - 677 - - 730 3388 3 4 Козлова Любовь 1960 КСО "Белая Русь" 735 582 - - 634 - 812 344 514 - 3277 4 5 Черник Любовь 1959 СКО "Орион" 814 - 497 - 229 - 624 571 33 519 3025 5 6 Клоповская Надежда 1959 СК "Стандарт" - 595 - - - - 521 632 573 563 2884 6 7 Синельникова Анна 1962 СК "Стандарт" - 383 - - - 1000 808 - - - 2191 7 8 Бауло Ирина 1958 СК "Пеленг-Вымпел" 703 - - - 312 - 229 - 248 456 1948 8 9 Войтехович Елена 1960 КО "Камертон" - - - - - - 403 537 336 494 1770 9 10 Гончарова Галина 1959 СКО "Витязь" 526 - - - - - 500 323 257 - 1606 10 11 Рязанцева Вероника 1962 Лично - - 1000 - - - - - - - 1000 11 12 Соловьёва Елена 1958 Лично - - 864 - - - - - - - 864 12 13 Горбачик Ольга 1961 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 589 - 217 0 - - 806 13 14 Денисова Наталья 1962 КСО "Белая Русь" - - - - - - - - - 796 796 14 15 Атаманович Светлана 1958 Лично - - - - - - - 738 - - 738 15 16 Барковская Наталья 1960 КО "БГУ" 440 - 277 - - - - - - - 717 16 17 Одинцова Марина 1961 Лично - - 712 - - - - - - - 712 17 18 Суббот Ирина 1962 Лично - - 619 - - - - - - - 619 18 19 Мовко Марина 1960 Лично - - 602 - - - - - - - 602 19 20 Яньшина Людмила 0 КСО "Белая Русь" 580 - - - - - - - - - 580 20 21 Иванова Ольга 1960 КСО "Белая Русь" - - - - 0 - - - - 428 428 21 22 Васильева Екатерина 1958 СКО "Витязь" - - - - 21 - - - - 319 340 22 23 Лышко Елена 1958 КО "Трактор" - - - - - - 33 - 65 229 327 23 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Группа Ж50 ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- # Фамилия Имя Г.р. Клуб 24.03 1.04 20.04 16.06 28.07 31.08 15.09 23.09 29.09 19.10 Сумма Место ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1 Атаманович Светлана 1956 КАСА "Заслаўе" 918 888 - - - - 971 - 1000 1000 4777 1 2 Марченко Людмила 1957 КСО "Маяк-Ориентир" 1000 1000 - - 1000 - - - - 816 3816 2 3 Войтович Татьяна 1956 КО "БГУ" 0 586 1000 - - 1000 - 0 687 0 3273 3 4 Балабанова Марина 1955 СКО "Торпедо" - - - - - 807 - 1000 - - 1807 4 5 Роговская Татьяна 1956 ОК "Пралеска" - 677 - - - - 1000 - - - 1677 5 6 Качанова Елена 1954 СК "Пеленг-Вымпел" 456 - - - - - - 847 - - 1303 6 7 Маслакова Наталья 1954 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 321 - 572 - 363 - 1256 7 8 Булицкая Людмила 1955 КО "Трактор" 612 - - - - - - - - 467 1079 8 9 Храпина Надежда 1948 СК "Пеленг-Вымпел" - - - - 426 - 583 - - - 1009 9 10 Макаревич Лидия 1947 КСО "Маяк-Ориентир" 433 - - - 391 - - - - - 824 10 11 Кондратьева Татьяна 1947 КСО "Белая Русь" 353 90 132 - 63 - - - - 0 638 11 12 Конон Ирина 1956 СК "Стандарт" - - - - 621 - - - - - 621 12 13 Черемисинова Людмила 1947 КАСА "Заслаўе" - - - - 593 - - - - - 593 13 14 Васячкина Антонина 1951 Лично - - 464 - - - - - - - 464 14 15 Овечкина Любовь 1953 КО "Трактор" 435 - - - - - 0 - - - 435 15 16 Нехаева Людмила 1945 СК "Пеленг-Вымпел" 280 - - - 0 - 141 - - - 421 16 17 Куракова Анна 1940 КСО "Маяк-Ориентир" - 215 - - 187 - - - - - 402 17 18 Косило Татьяна 1957 СК "Стандарт" - 256 - - 98 - - - - - 354 18 19 Бурдина Тамара 1951 Лично - - 336 - - - - - - - 336 19 20 Воронова Наталья 1951 КСО "Маяк-Ориентир" - - - - 327 - - - - - 327 20 21 Лазарева Наталья 1955 Лично - - 313 - - - - - - - 313 21 22 Медведева Валентина 1950 КО "Трактор" - - - - - - - - 285 - 285 22 23 Кшановская Лариса 0 СКО "Немига-Норд" 235 - - - - - - - - - 235 23 24 Локтева Ирина 1940 КО "Камертон" - - - - - - 170 - 58 - 228 24 25 Сундукова Татьяна 0 СКО "Немига-Норд" 0 - - - - - - - - - 0 25 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Дыстанцыі: 24.03.2006 - Мінск, "Вясна 2007", КСА "Маяк-Арыенцір", гал. суддзя Павел Холад, нач. дыст. Віталь Савановіч, інспектар Максім Стральцоў 01.04.2007 - Брэст, "Брэсцкая пралеска 2007", СК "Буг", гал. суддзя Алег Копаць, інспектар Віталь Белашыцкі 20.04.2007 - Гродна, "Кубак Гродна 2007", КСА "Кронан", гал. суддзя Эдвард Ародзь, нач. дыст. Яўген Далінін, інспектар Сяргей Пісарчык 16.06.2007 - Наваполацк, Чэмпіянат Беларусі 2007, КСА "Маяк-Арыенцір", гал. суддзя Аляксей Алексяёнак, інспектар Пётр Міронаў 28.07.2007 - Полацк, Адкрыты Чэмпіянат Полацка, КСА "Арго", гал. суддзя Пётр Міронаў, нач. дыст. Юрый Тамбасаў, інспектар Пётр Міронаў 31.08.2007 - Магілёў, Кубак Тарпеда 2007, КСА "Тарпеда", гал. суддзя Аляксандр Пятроў 15.09.2007 - Азярышча, Белая Русь 2007, КСА "Белая Русь", гал. суддзя Андрэй Марозаў 23.09.2007 - Ждановічы, Кубак ДЮК, РЦТіК, гал. суддзя Пётр Пунько 29.09.2007 - Асіна, БДУ-86, СК "БДУ", гал. суддзя Антось Юрок, нач. дыст. Сяргей Салодкін 19.10.2007 - Мінск, вул. Пятра Глебкі, BNTU OPEN 2007, КСО "БНТУ", гал. суддзя Аляксей Лабчэўскі, нач. дыст, Дзмітрый Вятошкін
М12 М14 М16 М18 М21 М40 М45 М50 М55 Ж12 Ж14 Ж16 Ж18 Ж21 Ж35 Ж40 Ж45 Ж50 Дыстанцыі Архіў
Страница основана 27 февраля 2001г.
obelarus@newmail.ru